Strona 6 z 147 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #226
    Użytkownik Awatar Anrutek
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    227
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 25 w 12 postach
    Tak to jest jak jakiś marny dziennikarzyna, zamiast pisać o sporcie to słucha bab z targowiska. Zupełnie nie rozumiem władz Apatora. Przecież to są prywatne sprawy Bajerskiego i nijak mają się do sportu. Niech kobieta idzie walczyć do sądu a nie robi aferę w prasie. Jak widać ostaf i baba niewiele ugrali bo Tomek został beż pracy i teraz na pewno nie da jej rzadnej kasy.

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Ale to Ostaf. On zawsze lubił kręcić aferę, zwłaszcza tam, gdzie to nie było potrzebne. Może Bajer mu czymś podpadł? Nie pierwszy to raz przecież by było, że jak ktoś nie chce z karaluchem gadać, to ten w niego celuje ze wszystkiego co się da. A, że w tej interii niewiele osób chce go czytać, to już całkiem ciśnie po bandzie. Wczoraj wyczytałem (przypadkiem, bo z Google Wiadomości klikając nie widziałem, że to interia), że generalnie on się niemal całkowicie zgadza z Władkiem Gollobem co do bardzo negatywnej oceny budowy składu Polonii. Więc wiesz...byle było kontrowersyjnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #228
    Użytkownik Awatar rotapa
    Dołączył
    19-11-2015
    Postów
    323
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 91 w 45 postach
    a jak pisałem kilka miesięcy temu, że Bajer pakuje kartony to co niektórzy pukali się w głowę. Temat już wyłaził wczesną wiosną.
    Fotoplastikon. Pilnie sprzedam!!!

  4. Powrót do góry    #229
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Teraz Bajer jako bezrobotny pewnie szybciej dogada sie z byla partnerka dobra logika. Ostaf niezla szuja. Jak Mejza żeruje na problemach innych.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 03-12-2021 o 09:38

  5. Powrót do góry    #230
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic01 Zobacz posta
    Taki manager cfaniak ogarniajacy regulamin i sytuacje meczowe by się przydał ale chyba ważniejszy jest szkoleniowiec dla młodych i tutaj musi być już były żużlowiec.
    I wagowo bedzie sie wszystko zgadzac, podobna kategoria.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #231
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Kto jak kto, ale Termos powinien mieć na Ostafa włączoną czerwoną lampkę (swoją drogą myślałem że już będzie z nim spokój jak go wywalili z SF), a tu tak dał się podpuścić.
    Zbudowali świetny skład, a ****ali z trenerem.

  7. Powrót do góry    #232
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Mam nadzieję, że temat Bajerskiego zamknięty definitywnie. Fajnie, że facet ogarnął się (?) jakiś czas temu życiowo, bo Bajer to taki życiowy rollercoster, ale on nigdy nie powinien być twarzą najważniejszej drużyny sportowej w tym kraju i raczej nie powinien pracować z młodzieżą. Sportowo juniorzy ten sezon też na minus, więc generalnie nie ma co żałować.

    KTO za niego? Przy tej obsadzie personalnej, przy tej armii którą Państwo Termińscy zbudowali, poważnych kandydatów jest dwóch.

    1. Jacek Gajewski - bezdyskusyjnie kandydat numer 1 i mój faworyt. Kompletnie nie widzę sensu argumentowania tej kandydatury, bo to facet z Torunia, szanowany w środowisku, z wielkim doświadczeniem. Ciekawe czy opcja w ogóle realna, bo chyba lekki kwas medialny był w 2017 gdy tracił pracę w Toruniu, ale czas leczy rany.

    2. Marek Cieślak - Apatorowi mejweni oczywiście złapią się za głowę i mogę nawet wyłapać za moment bana, ale prawda jest taka, że Pan Marek to największe trenerskie nazwisko w tym sporcie, mający duże doświadczenie we współpracy z gwiazdami z TOPu.

    Cała reszta -> bez znaczenia. Nie widzę kandydata, która miałby wystarczająco autorytety do tego, aby zarządzać Emilem czy Dudkiem. Kompletnie nie widzę w tej roli debiutantów - Krzysiek Jabłoński? A co ten człowiek potrafi, prowadził już jakiś team? bez szans. Włókniarz przerabiał już Świderskiego i widzieliśmy, jak się skończyło. Do drużyny o takim potencjale potrzeba kogoś z autorytetem.

  8. Powrót do góry    #233
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 194 w 101 postach
    Mi to wyglada jakby cala afera byla na reke Terminskiemu.
    Nie posadzam go o jej sprowokowanie, ale wyszlo jakies g*wno i pojawil sie idealny pretekst, zeby pozbyc sie Bajerskiego.
    Nie udalo sie na koniec sezonu, to teraz pod przykrywka zlego PRu dla klubu zegnamy trenera.

    Przeciez gdyby na serio zalezlo im na Bajerskim to a) zamietli by to pod dywan b) Terminski siedzialby cicho i w ogole do sprawy sie nie odnosil.
    Mam tylko nadzieje, ze maja jakis plan B.
    Piotr Swiderski ma juz gdzies kontrakt ?

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi peper za jego przydatny post!

    orlosep (04-12-2021)

  10. Powrót do góry    #234
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    Mam nadzieję, że temat Bajerskiego zamknięty definitywnie. Fajnie, że facet ogarnął się (?) jakiś czas temu życiowo, bo Bajer to taki życiowy rollercoster, ale on nigdy nie powinien być twarzą najważniejszej drużyny sportowej w tym kraju i raczej nie powinien pracować z młodzieżą. Sportowo juniorzy ten sezon też na minus, więc generalnie nie ma co żałować.
    WTF ?

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (03-12-2021), Taisto (03-12-2021), kleczes_GKM (06-12-2021)

  12. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    WTF ?
    jakieś wątpliwości? to fakt, nie opinia.

  13. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    Filon (03-12-2021), Lipa_PL (03-12-2021), Miki Kopernik (03-12-2021), kingpin (03-12-2021), młody_piernik2 (03-12-2021), orlosep (04-12-2021)

  14. Powrót do góry    #236
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,389
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Niezly odlot

  15. Powrót do góry    #237
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Ostatnie wpisy sugerują, że chcecie wysłać Bajerskiego do Falubazu! Spieszę z wytłumaczeniem, że choć Żyto nie cieszy się zbytnią sympatią wśród zielonogórskiej publiki, to jest funflem Kubickiego, a ten z kolei rozpieprza państwowe środki bez opamiętania i ma już większość w Falubazie. Tak więc, nie ma szans na Bajera u nas.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  16. Powrót do góry    #238
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W takim razie bardzo niedobrze, bo plan był taki, że Bajer idzie do Falubazu po to, żeby wspomoc sfinansowanie Miedziaka i Zagara w Polonii.
    Nawet Ostaf dał się w to wkręcić. Eh, szkoda.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #239
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Wypełniacz programu, który zmienił na tym stanowisku innego wypełniacza programu, zostanie teraz zastąpiony kolejnym wypełniaczem programu, a dyskusja wywiązała się taka jakby Dudek podczas przygotowań do sezonu doznał kontuzji wykluczającej go ze startów w 2022.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (03-12-2021)

  19. Powrót do góry    #240
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,681
    Kliknij i podziękuj
    202
    Podziękowania: 908 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Mi to wyglada jakby cala afera byla na reke Terminskiemu.
    Nie posadzam go o jej sprowokowanie, ale wyszlo jakies g*wno i pojawil sie idealny pretekst, zeby pozbyc sie Bajerskiego.
    Nie udalo sie na koniec sezonu, to teraz pod przykrywka zlego PRu dla klubu zegnamy trenera.

    Przeciez gdyby na serio zalezlo im na Bajerskim to a) zamietli by to pod dywan b) Terminski siedzialby cicho i w ogole do sprawy sie nie odnosil.
    Mam tylko nadzieje, ze maja jakis plan B.
    Piotr Swiderski ma juz gdzies kontrakt ?
    dokładnie tak to wygląda.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  20. Powrót do góry    #241
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale to Ostaf. On zawsze lubił kręcić aferę, zwłaszcza tam, gdzie to nie było potrzebne. Może Bajer mu czymś podpadł? Nie pierwszy to raz przecież by było, że jak ktoś nie chce z karaluchem gadać, to ten w niego celuje ze wszystkiego co się da. A, że w tej interii niewiele osób chce go czytać, to już całkiem ciśnie po bandzie. Wczoraj wyczytałem (przypadkiem, bo z Google Wiadomości klikając nie widziałem, że to interia), że generalnie on się niemal całkowicie zgadza z Władkiem Gollobem co do bardzo negatywnej oceny budowy składu Polonii. Więc wiesz...byle było kontrowersyjnie.
    No ale jak można pochwalać budowę składu Polonii, która zakontraktowała samych dziadów?
    W tej sprawie też ciężko mieć pretensje do Ostafińskiego, bo chyba nie jest jego winą, że doszło do takich nieporozumień. A jeżeli główny bohater tłumaczy się w taki sposób, że to nieprawda, że wisi 20 tysięcy, bo wisi 10 tysięcy... Błagam. Szkoda, bo chłop dostał kolejną szansę od życia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #242
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Piotr Swiderski ma juz gdzies kontrakt ?
    Rawicz

  22. Powrót do góry    #243
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ale jak można pochwalać budowę składu Polonii, która zakontraktowała samych dziadów?
    W tej sprawie też ciężko mieć pretensje do Ostafińskiego, bo chyba nie jest jego winą, że doszło do takich nieporozumień. A jeżeli główny bohater tłumaczy się w taki sposób, że to nieprawda, że wisi 20 tysięcy, bo wisi 10 tysięcy... Błagam. Szkoda, bo chłop dostał kolejną szansę od życia.
    Rzeczywiście, to nie Ostafa wina, że jest taką szumowiną. Miałem dopisać dziennikarską, ale on z dziennikarstwem nie miał nigdy nic wspólnego.

  23. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Rzeczywiście, to nie Ostafa wina, że jest taką szumowiną. Miałem dopisać dziennikarską, ale on z dziennikarstwem nie miał nigdy nic wspólnego.
    Rozumiem zatem, ze jak by te perypetie Bajera opisał jakiś Puka czy Ciućka, to byś się poczuł bardziej komfortowo ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #245
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,335
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Bajerski może mieć pretensje tylko do siebie, że podsunął temat w sezonie ogórkowym pismakom bo nie potrafił się dogadać w sprawie jak sam mówi 10 tysięcy i teraz musi iść do pośredniaka

  25. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    Buszmen (03-12-2021), kingpin (03-12-2021), lego (03-12-2021)

  26. Powrót do góry    #246
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mariusz, może zamiast wpierdlć się w toruński e środowisko żużlowe
    napisałbyś jak to Złotobuty fajki przez Odrę czy Nysę Łużycką woził.

    Bajer zawiódł w Toruniu to fakt, po tym czego dowiedziałem się na wiosnę tego roku mnie też i to bardzo.
    Sensacji z tego nie robiłem. choć jak wiesz potrafię ostro pojechać z krytyką.
    ...ale do k nędzy, jak czytam takie hieny jak Ty, to wiem, że Bajer przy nich to święty człowiek.

    Spieprzaj z tym tematem z tego wątku, dziadu!!!
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 03-12-2021 o 15:04
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  27. Powrót do góry    #247
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Rzeczywiście, to nie Ostafa wina, że jest taką szumowiną. Miałem dopisać dziennikarską, ale on z dziennikarstwem nie miał nigdy nic wspólnego.
    Ale co on zrobił złego? Że upublicznił prawdę?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #248
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    jakieś wątpliwości? to fakt, nie opinia.
    A jakiś jeden sensowny argument na potwierdzenie tego faktu?

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Buszmen (03-12-2021)

  30. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Drużynę prowadzić mają Galandziuk z Janem Zabikiem.
    Szkoda tych młodych chłopaków.

  31. Powrót do góry    #250
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Tych, którzy się tak znakomicie rozwijali pod okiem Bajerskiego?

  32. Powrót do góry    #251
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mariusz, może zamiast wpierdlć się w toruński e środowisko żużlowe
    napisałbyś jak to Złotobuty fajki przez Odrę czy Nysę Łużycką woził.

    Bajer zawiódł w Toruniu to fakt, po tym czego dowiedziałem się na wiosnę tego roku mnie też i to bardzo.
    Sensacji z tego nie robiłem. choć jak wiesz potrafię ostro pojechać z krytyką.
    ...ale do k nędzy, jak czytam takie hieny jak Ty, to wiem, że Bajer przy nich to święty człowiek.

    Spieprzaj z tym tematem z tego wątku, dziadu!!!
    Hmm, że co ? To było do mnie w ogóle ? Pominę już fakt, że zdaje się, ty koleś jesteś jeszcze starszym dziadem niż ja. Ale jakim cudem ty stwierdziłeś, że ja wpyerdalam się w wasze środowisko, to tylko ty wiesz. Przecież tak na dobrą sprawę, ja nawet nie skomentowałem wyczynu Bajera.

    Inna kwestia to ta, że taki stary dziad jak ty, powinien wiedzieć, że to forum publiczne, gdzie każdy może się swobodnie wypowiedzieć w temacie, a nie jakieś prywatne poletko zgorzkniałego i zarozumiałego kibica Apatora.

    Trzymaj fason stary dziadu. Bo się straszna zrzęda robisz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #252
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tych, którzy się tak znakomicie rozwijali pod okiem Bajerskiego?
    Tak. Tych którzy się rozwijali. Nie liczę Marcinca, bo on nigdy nie potrafił jeździć. Żupińskiemu chyba nikt już nie pomorze.
    Ciekawe czy Galandziuk bedzie im poświęcał tyle czasu co Bajer.

  34. Powrót do góry    #253
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,982
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Ten syn tej pani i Bajera to ten co zdawał na licencje ? Troche dziwne bo ona twierdzi że Bajer ja i go zablokował (tel) a Bajer to nie facet a pi&%^

  35. Powrót do góry    #254
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ten syn tej pani i Bajera to ten co zdawał na licencje ? Troche dziwne bo ona twierdzi że Bajer ja i go zablokował (tel) a Bajer to nie facet a pi&%^
    twój mózg działa jak PDF z jedną opcją "tylko do odczytu" szkoda. Jesteś z Gorzowa?

  36. Powrót do góry    #255
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    kto wyciągnął Pana Jana z muzeum?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    orlosep (04-12-2021)

  38. Powrót do góry    #256
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    kto wyciągnął Pana Jana z muzeum?
    cos ten wroclawski pomysl w toruniu zaczyna padac na kolana, z torunia do wroclawia to jeszcze jakos wygladalo ale w druga strone - dramat

  39. Powrót do góry    #257
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Tak. Tych którzy się rozwijali. Nie liczę Marcinca, bo on nigdy nie potrafił jeździć. Żupińskiemu chyba nikt już nie pomorze.
    Aha - czyli tych, którzy się rozwijali poza Żupińskim i Marcińcem. To kto tam jeszcze został? Lewandowski, jadący przez większą część sezonu na tym samym poziomie? Affelta z Makowskim to z kolei ja nie liczę, bo oni chyba nie wygrali ani jednego biegu w zawodach młodzieżowych poza Toruniem także umówmy się - na chwilę obecną to jest żaden poziom.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ciekawe czy Galandziuk bedzie im poświęcał tyle czasu co Bajer.
    Gałandziuk raczej nie został tu sprowadzony do szkolenia młodzieży. Pomijam już fakt, że w pracy z juniorami liczy się przede wszystkim efektywność, a nie ilość poświęconego czasu.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (03-12-2021)

  41. Powrót do góry    #258
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Ostatnio to jakies 14 lat temu cos dobrego przyszlo z Wroclawia.
    Od tej pory jakos nieszczegolnie cieplo ich wspominam.
    Byly jakies walkowery,kaslanie,uciekajace karetki.
    Teraz przyszedl Galandziuk ,ten drugi uciekl zanim przyszedl ale
    syf juz jest.
    Nie mowie,ze Bajer jest bez winy,ale od momentu zapewnien Terminskiego
    o namawianiu Tomka do powrotu do przekazania druzyny w rece Galandziuka
    minely 24 godziny.
    Maja rozmach.

    Pisalem juz,ze ten Galandziuk zle mi sie kojarzy.
    Chcialbym aby mnie milo zaskoczyl w sezonie.
    Zobaczymy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #259
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ostatnio to jakies 14 lat temu cos dobrego przyszlo z Wroclawia.
    Od tej pory jakos nieszczegolnie cieplo ich wspominam.
    Byly jakies walkowery,kaslanie,uciekajace karetki.
    Teraz przyszedl Galandziuk ,ten drugi uciekl zanim przyszedl ale
    syf juz jest.
    Nie mowie,ze Bajer jest bez winy,ale od momentu zapewnien Terminskiego
    o namawianiu Tomka do powrotu do przekazania druzyny w rece Galandziuka
    minely 24 godziny.
    Maja rozmach.

    Pisalem juz,ze ten Galandziuk zle mi sie kojarzy.
    Chcialbym aby mnie milo zaskoczyl w sezonie.
    Zobaczymy.
    zapomniales dodac jeszcze sledzia ktory w ostatniej chwili zrezygnowal z torunia. ten rok to mial byc taki maly rozbior sparty przez torun. jestem przekonany ze galandziuk szybko wyleci z torunia. zastanawia mnie tylko jedno, po co terminiski robi rewolucje w obsludze torunia. pomijam ze tymi ruchami pokazuje ze jest mocno wkrecony na zrobienie wyniku ale te pseudo zakupy obslugi wygladaja naprawde slabo. te narybki sa jak dzisiejsza mlodziez, jak staniesz nad nimi i bedziesz palcem pokazywal punkt po punkcie to oni to zrobia i to nawet bardzo dobrze, natomiast samodzielnie jak maja cos zrobic od poczatku do konca to wyjdzie tragedia. dlatego w sparcie rusko czy cieslak byli i sa tak waznymi ogniwami, zreszta niescieruk byl tez takim niezastapionym czlowiekiem
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 03-12-2021 o 20:03

  43. Powrót do góry    #260
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Gałandziuk raczej nie został tu sprowadzony do szkolenia młodzieży. Pomijam już fakt, że w pracy z juniorami liczy się przede wszystkim efektywność, a nie ilość poświęconego czasu.
    No nie. Dlatego martwi mnie, że nie będzie Bajera i jeszcze bardziej, że w jego miejsce nikogo nie będzie.
    Jasiu Ząbik to może sobie dzieci z PitBike uczyć bez urazy.
    Lewandowski w udzielanych wywiadach pozytywnie mówił o Tomku. Zresztą chyba żaden z zawodników nic złego o nim nie powiedział.
    Zresztą ktoś musi tych chłopaków nawet na głupiej siłowni czy tam lodowisku przypilnować. Przecież nie wielki dyrektor sportowy czy emerytowany trener jak Lego napisał z muzeum.

  44. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    orlosep (04-12-2021), stone_gossard (03-12-2021)

  45. Powrót do góry    #261
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Zresztą ktoś musi tych chłopaków nawet na głupiej siłowni czy tam lodowisku przypilnować. Przecież nie wielki dyrektor sportowy czy emerytowany trener jak Lego napisał z muzeum.
    Mogą się sami przypilnować.

  46. Powrót do góry    #262
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ciekawe czy Galandziuk bedzie im poświęcał tyle czasu co Bajer.
    Wrocławska szkoła pracy z żużlową młodzieżą.... to brzmi bardzo interesująco.
    A tak pamiętam - Bogińczuk...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #263
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    zapomniales dodac jeszcze sledzia ktory w ostatniej chwili zrezygnowal z torunia. ten rok to mial byc taki maly rozbior sparty przez torun. jestem przekonany ze galandziuk szybko wyleci z torunia. zastanawia mnie tylko jedno, po co terminiski robi rewolucje w obsludze torunia. pomijam ze tymi ruchami pokazuje ze jest mocno wkrecony na zrobienie wyniku ale te pseudo zakupy obslugi wygladaja naprawde slabo. te narybki sa jak dzisiejsza mlodziez, jak staniesz nad nimi i bedziesz palcem pokazywal punkt po punkcie to oni to zrobia i to nawet bardzo dobrze, natomiast samodzielnie jak maja cos zrobic od poczatku do konca to wyjdzie tragedia. dlatego w sparcie rusko czy cieslak byli i sa tak waznymi ogniwami, zreszta niescieruk byl tez takim niezastapionym czlowiekiem
    Rewolucja w obsludze to akurat nic zlego,bo ostatnimi laty wszystko bylo postawione na glowie.
    Poczawszy od sztabu trenerskiego,gdzie w sumie szczegolnie w szkolce nikt sie nie sprawdzil,poprzez prowadzenie pierwszej
    druzyny z eksperymentami medycznymi typu Fratczak czy pan Cytryna,na kompletnym nie panowaniem nad torem konczac.
    Chlopaki w tym roku wzeli rozmach ale poki co wyglada to na jakis niesmaczny zart.
    Oprocz skladu,bo ten jest niezle ulozony.
    Tylko juz teraz powinni lobbowac za wyrzuceniem U24 ze skladu meczowego.
    Na pewno jakis sprzymierzencow znajda.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-12-2021 o 08:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #264
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,496
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 733 w 531 postach
    Miliony na skład, jeden z najwyższych budżetów w lidze, lata pracy by to doprowadzić do tego miejsca i mieć taki skład jak obecnie, i prowadzić to mają Galandziuk z Zabikiem? Grubo. Nie ma nazwisk na rynku to prawda,w legendach Apatora też nie ma co przebierać, ale odkurzanie Jana i wzięcie kogoś z Wrocławia, gdzie tam oni tylko wypełniają program bo wszystko robi Rusko, mija się z celem. To już Cieślak byłby lepszy od tego duetu. Właściciel raz kibiców posłuchał, skończyło się tragicznie, ale ten duet to zaprzepaszczenie szansy. Tak w ogóle to Ząbik ma być toromistrzem, trenerem młodzieży, i trenerem pierwszej drużyny, kto by pomyślał, kilka lat temu wydawało się że jego czas definitywnie minął.

  49. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Kierowniku Gałandziuk dej no dwa złote. Pan Janek idealny kandydat na słupa. A tak w ogóle co Termosowi wywaliło zawleczkę pod korkiem? Te parę baniek z centrali, czy może z tarczy? Brał typa z wyrokiem, a teraz o pijar się martwi? Nie mój cyrk, nie moje małpy, ale kupiłby sobie lepiej jakiś jacht, albo szałas w Bieszczadach, zamiast fundować kolejną katastrofę.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  50. Powrót do góry    #266
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    425
    Kliknij i podziękuj
    995
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Zapowiada się, że będziemy żużlowym pośmiewiskiem...Potencjał jest ale nie będzie komu prowadzić drużyny

  51. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Skład też szału nie robi. Popłuczyny po SGP.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  52. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Bez przesady, ten skład mozna poprowadzić nawet po kokinowce.
    Ustalić jasne kryteria do biegow nominowanych i można zaczynac sezon.
    Szkoda tylko tego syfu medialnego.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Delejt (04-12-2021)

  54. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Ta zbieranina powinna wystarczyć, żeby przebimbać jeszcze jeden sezon w Elipie, bo spaść z w przyszłym roku nawet z Bobem Budowniczym zamiast wrocławskiego zaciągu byłoby ciężko, chociaż przy tym zarządzie niczego nie można zakładać w ciemno.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  55. Powrót do góry    #270
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Fakt, mogli ściągnąć z Krosna wychowanków.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 6 z 147 PierwszyPierwszy ... 456781656106 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •