Strona 75 z 147 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,331 do 3,375 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3331
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 740 w 538 postach
    Dzisiaj to Włókniarz był strasznie słaby, nie był to jakiś wybitny mecz Apatora, a może faktycznie ci nasi zawodnicy tak jeżdżą w kratkę ciągle, na pewno do Częstochowy jedziemy się mocno postawić, może nawet wygrać.
    A Lamberta trzeba zostawić koniecznie, dlubie w sprzęcie dużo, jak odpali kiedyś, to może stać się drugim Taiem w prime.
    Zdaniem SF nasi chcą Miskowiaka na u24 za rok, kuriozalna opcja. Za jakieś śmieszne pieniądze można dać szanse, ale przecież on miał jeden dobry sezon na juniorce, to żadne wyjscie, lepiej postawić na jakiegoś młodego, zdolnego zagranicznego zawodnika, który będzie przede wszystkim dużo tańszy niż Miskowiak.

    Lambert, Dudek, Paweł,Emil i u24, to byłaby fajna drużyna za rok, o ile odwiesza Rusków, ale najlepiej z jakimiś długoletnimi kontraktami. Ściągnąć młodego zagranicznego u24, i czekać sezon, dwa, aż się rozwinie i wtedy atakować DMP.

  2. Powrót do góry    #3332
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Mamy lige U24 wiec od poczatku sezonu powinno isc lobbowanie za zlikwidowaniem U24 w skladach ligowych.
    Wtedy nie mamy zadnego problemu ze skladem na 2023,oczywiscie zakladajac,ze da sie Dudka i Lamberta
    namowic na przedluzenie kontraktu,bo z Pawlem i Jackiem raczej nie powinno byc problemow.Podobnie Emil jak ich odwiesza lub jako PL.
    Zielinskiemu i Zupinskiemu podziekowac,szkoda pary na nich.
    Lewandowski tez po tej kontuzji marny,ale nie mamy wyjscia.
    Skoro juu udalo sie zbudowac taki sklad,to zrobic wszystko aby on sie nie zmienil.
    Jesli trzeba bedzie wybierac,to sklad zaczac budowac od Lamberta i Pawla.
    Jesli udaloby sie z Emilem jako PL,o Dudka nie ma co sie zabijac,choc chetnie
    widzialbym Patryka u nas na dluzej.Dzis idzie mu dosc nierowno ale to ligowiec z wyzszej polki
    i ciezko takiego kims sensownym zastapic.
    Poza tym my juz przerabialismy pozbywanie sie zawodnikow po jednym sezonie ktorzy odpalali w kolejnym
    wiec nie idzmy ta droga.
    Najbardziej prawdopodobny scenariusz to ten,ze Ruskich beda dalej przesladowac i wtedy zatrzymujemy cala ekipe
    i szukamy kogos pod U24 ktory jakies punkty bedzie wozil, bo jednak jest duzo wieksza szansa ,ze przepis o U24 zlikwiduja dopiero na sezon 24.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #3333
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Nie mogłem wczoraj oglądać meczu, jest jakiś postęp jeżeli chodzi o tor?
    #GetWellDarky

  4. Powrót do góry    #3334
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie mogłem wczoraj oglądać meczu, jest jakiś postęp jeżeli chodzi o tor?
    Dziwny był. Wyglądał na betonowy choć czasy na to nie wskazywały. Na pewno się zmieniał raz jedna ścieżka, niekiedy dało się wyprzedzić po szerokiej.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    apator_uk (04-06-2022)

  6. Powrót do góry    #3335
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,596
    Kliknij i podziękuj
    7,772
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Dwie mijanki na krzyż, głównie przez błędy tych z przodu.
    Ale tor jakby w miarę pasował aniolkom. Starty przyzwoite.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    apator_uk (04-06-2022)

  8. Powrót do góry    #3336
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dwie mijanki na krzyż, głównie przez błędy tych z przodu.
    Ale tor jakby w miarę pasował aniolkom. Starty przyzwoite.
    No w sumie zapadła w pamięci akcja Lamberta, gdy minął Woryne na drugim łuku w ostatnim okrążeniu. Woryna mistrzem "norzyc" raczej nie jest.

  9. Powrót do góry    #3337
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Co do składu na 2023 to Lambo musi zostać. Patryk i Paweł też bo lepszego duetu Polaków nie skleimy. Co z drugim obco? Jack? Przy banie dla ruskich myślę, że spoko opcja i nic lepszego nie załatwimy. Oddać Jacka i zostawić Emila? Ryzyko na maksa, że przedłużą bana ruskim i wtedy nie będzie żadnych ZZ, leżymy i kwiczymy. Na miejscu Termosa, jeśli rzeczywiście ma dżentelmeńską umowę z Emilem, że kasy nie musi oddać, ale nigdzie nie odchodzi, to podpisałbym i Jacka i Emila, a w przypadku odbanowania ruskich po prostu wypożyczył słabszego z nich (czyli pewnie Jacka).

    Co do U24 to sam nie wiem, ale chyba spróbowałbym tego Miśkowiaka jeśli jest na to szansa. Nic lepszego nie wymóżdżymy, a chłopcy z ligi u24 to przegrywają z 17-letnim Lewandowskim

  10. Powrót do góry    #3338
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez apator_uk Zobacz posta
    Nie mogłem wczoraj oglądać meczu, jest jakiś postęp jeżeli chodzi o tor?
    Moje odczucia są takie, że tor się poprawił. Był nadal przyczepny (wbrew temu co bredzili w telewizji), generalnie jednoscieżkowy, ale dało się wyprzedzać (Dudek w 12, Lambo 13). Ja bym go jeszcze trochę utwardził.

    Natomiast moją uwagę odnośnie toru zwróciły dwie rzeczy. Po pierwsze, naszym ten tor zwyczajnie pasował. Tzn, gdy dobrze wyszli ze startu, z łatwością odjeżdżali naszym rywalom. Po drugie, pola startowe były w miarę równe. Wcześniej w ciemno można było zakładać, że drużyna startująca z pól 1,3 miała większe szanse na zwycięstwo, wczoraj niekoniecznie (choć ostatni wyścig zadaje temu kłam).

    Generalnie jest lepiej, ale nie idealnie (Jackowi chyba nie pasuje).

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    apator_uk (04-06-2022)

  12. Powrót do góry    #3339
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 740 w 538 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Co do składu na 2023 to Lambo musi zostać. Patryk i Paweł też bo lepszego duetu Polaków nie skleimy. Co z drugim obco? Jack? Przy banie dla ruskich myślę, że spoko opcja i nic lepszego nie załatwimy. Oddać Jacka i zostawić Emila? Ryzyko na maksa, że przedłużą bana ruskim i wtedy nie będzie żadnych ZZ, leżymy i kwiczymy. Na miejscu Termosa, jeśli rzeczywiście ma dżentelmeńską umowę z Emilem, że kasy nie musi oddać, ale nigdzie nie odchodzi, to podpisałbym i Jacka i Emila, a w przypadku odbanowania ruskich po prostu wypożyczył słabszego z nich (czyli pewnie Jacka).

    Co do U24 to sam nie wiem, ale chyba spróbowałbym tego Miśkowiaka jeśli jest na to szansa. Nic lepszego nie wymóżdżymy, a chłopcy z ligi u24 to przegrywają z 17-letnim Lewandowskim
    Emila trzeba zostawić za wszelką cenę. Zawieszony nie będzie w nieskończoność, a ta akcja odbije się na jego kontraktach finansowych w przyszłości, więc można założyć że w kontekście kilku lat, może już przyszłego sezonu, będzie chciał jechać koniecznie z Polską licencją. Lepiej u nas, niż w Polonii.

  13. Powrót do góry    #3340
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    9. Przedpełski
    10. Miśkowiak U24 (Seifert-Salk?)
    11. Sajfutdinov PL / Jack Holder
    12. Dudek
    13. Lambert
    14. Lewandowski
    15. Przyjemsk

  14. Powrót do góry    #3341
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Wiktora nie bierz pod uwagę, Jakub zostanie w Czewie zamiast Jeppesena.

  15. Powrót do góry    #3342
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Tor jak był beznadziejny tak jest nadal. Jeden bieg Lamberta nijak nie zakrzywi odbioru. Czasy w okolicach 57/58 sekund po raz kolejny potwierdzają, że przyczepna Motoarena to idealny przepis na antywidowisko.

  16. Powrót do góry    #3343
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Właśnie, niby miało być twardziej a po czasach tego nie widać.
    Dobrze, że chociaz był win,ale ten tor nadal do doopy.
    Nie wiem dlaczego nie chcą spróbować twardego, czasy w granicach 60 sekund i jazda.
    Nadal decyduje start a to bardzo ryzykowne.
    Na Włókniarza wystarczyło ale na Wrocek czy Leszno może być za mało.
    O Gorzowie nawet nie wspominam, bo tam mają 2 wybitnych startówcow i Zmarzlika.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-06-2022 o 15:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Powrót do góry    #3344
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    419
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 101 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    ....

    i Zmarzlika.
    Marzy mi się jego 15 najmniej...
    Taki strzał w pysk
    Choćby za same machlojki z klocową i przygotowanie toru pod kacapa na pierwszy październikowy turniej SGP

    Zimny ostatnio był dwunastym zawodnikiem Torunia, kurła nawet defekty na starcie..

  18. Powrót do góry    #3345
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ooo. Dawno torunianin nie wygrał GP.
    Brawo Patryk!

    Wspaniale video z sektora Włókniarza.
    https://youtu.be/B7uvr6f4SAg
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 04-06-2022 o 23:57

  19. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Chrostowicz (05-06-2022), lego (05-06-2022), stone_gossard (05-06-2022)

  20. Powrót do góry    #3346
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chrostowicz Zobacz posta
    Marzy mi się jego 15 najmniej...
    Taki strzał w pysk
    Choćby za same machlojki z klocową i przygotowanie toru pod kacapa na pierwszy październikowy turniej SGP

    Zimny ostatnio był dwunastym zawodnikiem Torunia, kurła nawet defekty na starcie..

    Ostatnio byl nielapalny,wiec zgodnie z tradycja czas na jakas tasme,defekt i porazke z Zielinskim.

    2017 - 9+1
    2018 - 16 w 6
    2019 - 7
    2021 - 17+1 w 7
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    stone_gossard (05-06-2022)

  22. Powrót do góry    #3347
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Nie wiem jak u was, ale oglądam sobie teraz finał zachodniej konferencji NHL i kacapy ślizgają aż miło. W Polinezji dalej robią łaskę?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #3348
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    NHL to organizacja nie w kij dmuchał. ATP i WTA to samo. Tam pieniądze ważniejsze od lansu "sława ukrainu".

  24. Powrót do góry    #3349
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Póki co, nowe bożyszcze narodu Iga Świątek nie odmówiła meczu z żadną z rosyjskich tenisistek.
    Może dlatego, że to raszynianka?

  25. Powrót do góry    #3350
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Nie, słowa to jedno, pieniądze drugie. Jest młoda i łatwo daje się podpuszczać "doradcom".

  26. Powrót do góry    #3351
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,742
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 1,571 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Póki co, nowe bożyszcze narodu Iga Świątek nie odmówiła meczu z żadną z rosyjskich tenisistek.
    Może dlatego, że to raszynianka?
    A może ma przyjemność je klepać raz po razie?
    #GetWellDarky

  27. Powrót do góry    #3352
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 740 w 538 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    NHL to organizacja nie w kij dmuchał. ATP i WTA to samo. Tam pieniądze ważniejsze od lansu "sława ukrainu".
    Tylko czy w polskiej lidze cokolwiek idzie w kierunku pomocy Ukrainie, poza zawieszeniem Rosjan? Ja byłem przekonany że jakieś banery będą, pasek w tv, zbiórki jakieś reklamowane gdzie można wpłacać,nie wiem zawodnicy z flagami na kevlarze, albo z napisami jakimiś, czy trzymający banery. Przecież włodarze poza zawieszeniem Rosjan, nie zrobili nic. To zawieszenie się kupy nie trzyma, w takiej formie uderza tylko w Polskie kluby w większej mierze niż w tych żużlowców nawet zawieszonych,którzy chociaż część kasy dostali. Iga chociaż na kamerze pisała jakieś napisy solidaryzujące się z Ukrainą, a ludzie oglądający żużel w tv niedługo zapomną dlaczego Rosjanie są zawieszeni. Dryla pierwszy bohater, a kiedy chociaż wspomniał o wojnie ostatnio i solidarności? Cześć klubów zrobiła szopkę, poparta przez rzecznika prasowego Motoru i mamy co mamy. Sensu w tym żadnego. Przecież nawet dziennikarze stacji optujacej za tym zawieszeniem,w postaci Łopacińskiego i Durdy, otwarcie oznajmili że nie rozumieją ligowego zawieszenia Rosjan. Bo tego biorąc pod uwagę że żadne inne działanie za tym nie poszło, a także to że część klubów na tym straciła, a część zyskała, nie jest wytlumaczalne. Jak można doprowadzić do sytuacji, w której każemy kluby które poprzez dobre zarządzanie zgromadziły środki by pozyskać czołowych zawodników. Skoro chcieli być tacy prawi, i zawiesić, to można było to zrobić w normalny sposób, by żaden klub na tym nie stracił, nie mówiąc już o rekompensacie finansowej dla klubów która była obowiązkowa. Nie da się tego racjonalnie wyjaśnić co się stało i w jaki sposób to rozwiązano. To jest niewyobrażalny skandal.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    Kaman (06-06-2022)

  29. Powrót do góry    #3353
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Nie wiem jak u was, ale oglądam sobie teraz finał zachodniej konferencji NHL i kacapy ślizgają aż miło. W Polinezji dalej robią łaskę?
    To już nudne klepanie tego tematu. Gaz, ropę, węgiel też od Rusków kupuje cała masa krajów świata...
    Szkoda mi Emila, ale jakoś jednak dobrze, że go teraz nie oglądamy.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    JaacPoz (05-06-2022), stone_gossard (06-06-2022)

  31. Powrót do góry    #3354
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,247
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Ja byłem przekonany że jakieś banery będą, pasek w tv, zbiórki jakieś reklamowane gdzie można wpłacać,nie wiem zawodnicy z flagami na kevlarze, albo z napisami jakimiś, czy trzymający banery.

    Faktycznie, niech Apator zrobi jakieś banery, paski, flagi i zbiórki... Może kibice się skrzykną?

    Jestem za, ładna inicjatywa.

  32. Powrót do góry    #3355
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 740 w 538 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Faktycznie, niech Apator zrobi jakieś banery, paski, flagi i zbiórki... Może kibice się skrzykną?

    Jestem za, ładna inicjatywa.
    Czemu Apator, skoro klub był przeciw tej decyzji?

    Kluby które były za, w tym Unia Leszno powinny takie działania solidarności z Ukrainą podejmować.

  33. Powrót do góry    #3356
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,247
    Kliknij i podziękuj
    1,552
    Podziękowania: 1,193 w 913 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Czemu Apator, skoro klub był przeciw tej decyzji?

    Kluby które były za, w tym Unia Leszno powinny takie działania solidarności z Ukrainą podejmować.

    Czyli Apator nie? I jest przeciwny tej decyzji?

    Ok, można i tak.

    Nie narzucam.

    A skąd wiesz za czym była lub nie była Unia? Wiem, że o tym zdecydował PZM. A czy akurat Unia to poparła? Szczerze nie wiem.

    PS

    Unia coś tam robi. Dużo , mało? Trudno ocenić.

    Pomoc dla Ukrainy – FOGO Unia Leszno – oficjalny serwis

    elka.pl - Młodzi Ukraińcy w Fogo Unii Leszno

    Żużel: Piotr Pawlicki pomaga Ukraińcom. W Lesznie zbierał leki - Żużel (onet.pl)
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 05-06-2022 o 23:37

  34. Powrót do góry    #3357
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Nie wiem po co jakies banery,plakaty.
    Nie tego Ukraincy potrzebuja.
    Przeciez wiadomo,ze pomocy zawsze bedzie za malo,bo wojna caly czas trwa a
    jak Ukraina jednak przegra,winny i tak bedzie
    zachod.
    Nie USA ktora prawdopodobnie ta wojne rozpetala a przynajmniej przylozyla do niej reke,ale
    Niemcy,Francja,Wlochy.. Polske moze Zelenski oszczedzi ,bo to najblizszy sasiad a przeciez zanim swiat
    im odbuduje kraj,kobiety i dzieci musza gdzies miec opieke.

    Wracajac do sportu,to najwidoczniej sa zwiazki i organizacje sportowe ktore nie widza korelacji miedzy sportowcami rosyjskimi ktorzy nie opowiedzieli sie po stronie
    Putina a cierpieniem Ukraincow i nie wykluczyli ich z rozgrywek.
    Dlatego Iga gra co jakis czas z Rosjankami czy Bialorusinkami ,jednoczesnie wspierajac glosno Ukraine i jakos nikomu z glowy wlos nie spadl
    a i nic nie pisza aby busy rosyjskich zawodniczek trzeba bylo co chwile gasic.
    Tym sie rozni podejscie zdroworozsadkowe od intelektualnego zascianka.

    Czy dobrze,ze Rosjanie nie jada w tym roku w polskiej lidzie,jak wspomnial Marcin?
    Znajac mentalnosc Januszy,moze i tak.
    Zreszta Emil chyba na samym poczatku juz sie z tym pogodzil i cos mowil,ze jak to ma pomoc
    Ukrainie,to on chetnie rok w domu zostanie.
    Ciekawe jednak czy wladze po tym sezonie przyjda po rozum do glowy i skoncza z ta farsa czy nadal beda
    twardo pielegnowac zascianek?
    Przynajmniej dla tych co nie beda belkotac tak jak Grisza.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-06-2022 o 08:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #3358
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Pomoc pomocą niech każdy coś wpłaci lub nie według swojego sumienia i zasobności portfela ale
    Panowie za kilka dni jedziemy po 3 pkt do naszych przyjaciół z Jeleniej ..... wróć, Jasnej Góry.
    Rywalizacja z nimi to sama przyjemność a zwycięstwo ma wyjątkowy smak
    Dobrzy ludzie ze świętych miast muszą trzymać sie razem.

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To już nudne klepanie tego tematu. Gaz, ropę, węgiel też od Rusków kupuje cała masa krajów świata...
    Szkoda mi Emila, ale jakoś jednak dobrze, że go teraz nie oglądamy.
    Nasze Aniołki jadą ładnie ten sezon jednak brakuje takiego kilera na 15 bieg, ładne , na styku porażki pkt nie dają
    Drużyna w miarę sensownie zbudowana tylko ....

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To już nudne klepanie tego tematu. Gaz, ropę, węgiel też od Rusków kupuje cała masa krajów świata...
    Szkoda mi Emila, ale jakoś jednak dobrze, że go teraz nie oglądamy.
    Nasze Aniołki jadą ładnie ten sezon jednak brakuje takiego kilera na 15 bieg, ładne , na styku porażki pkt nie dają
    Drużyna w miarę sensownie zbudowana tylko ....

  36. Powrót do góry    #3359
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,867
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cały Patryk. W sobotę wygrana w GP a dziś w eliminacjach do GP na razie 5pkt/3 biegach i awans do czwórki awansującej do Challanga mocno zagrożony.

    ....No i chyba po ptokach
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 06-06-2022 o 15:32

  37. Powrót do góry    #3360
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2021
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    kurrrva postawiłem że Dudek wygra z Grobauerem

  38. Powrót do góry    #3361
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Kluby które były za, w tym Unia Leszno powinny takie działania solidarności z Ukrainą podejmować.
    I podejmowały, między innymi w formie publicznej, zbiorowej modlitwy:
    https://youtu.be/CzpgK-XMCS4

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (06-06-2022), lego (06-06-2022)

  40. Powrót do góry    #3362
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Cały Patryk. W sobotę wygrana w GP a dziś w eliminacjach do GP na razie 5pkt/3 biegach i awans do czwórki awansującej do Challanga mocno zagrożony.

    ....No i chyba po ptokach
    Trudno, to musi się utrzymać.
    Inna rzecz, że kalendarz - liga w Polsce o 20.30, następnego dnia SGP Niemcy o 19.00, a po niedzieli od razu eliminacje do SGP w poniedziałek - to jest trochę zastanawiające....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  41. Powrót do góry    #3363
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jak sie przegrywa z Grubauerem i Mustonem ( kto to jest? ) to ciezko o awans.
    Te jego pomylki z ustawieniami kosztowaly nas tez jakies punkty ligowe.
    Niepojete jak tak doswiadczony zawodnik moze walic takie bledy.
    Widac,ze byly zuzlowiec Rogowski ma podobny potencjal jako mechanik.
    Za to Jack z kompletem w drugim polfinale,w lidze tez z problemami.
    Chris z kolei pokazal,ze nie ma co mowic o jakims przelomie w jego jezdzie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-06-2022 o 06:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #3364
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jak sie przegrywa z Grubauerem i Mustonem ( kto to jest? ) to ciezko o awans.
    Te jego pomylki z ustawieniami kosztowaly nas tez jakies punkty ligowe.
    Niepojete jak tak doswiadczony zawodnik moze walic takie bledy.
    Widac,ze byly zuzlowiec Rogowski ma podobny potencjal jako mechanik.
    Za to Jack z kompletem w drugim polfinale,w lidze tez z problemami.
    Chris z kolei pokazal,ze nie ma co mowic o jakims przelomie w jego jezdzie.
    Cóż, są dobrzy, ale nie są świetni. Jak mają dzień to mamy szansę prawie wszędzie,
    a jak nie to... tak jak we Wrocławiu.

    A z informacji o tych świetnych - s. Meyze sędziuje mecz w tej kolejce. Czyli
    nawet nie było odsunięcia.... I co o tym myśleć?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  43. Powrót do góry    #3365
    Stały bywalec Awatar adsiz
    Dołączył
    17-04-2014
    Postów
    947
    Kliknij i podziękuj
    87
    Podziękowania: 199 w 140 postach
    Przecież media już wyjaśniły, że największą ofiarą sytuacji z meczu Unia - Apator został Pan Meyze.
    APATOR TORUŃ DMP 86' 90' 01' 08'

  44. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi adsiz za jego przydatny post!

    Awkop (07-06-2022), Morciasz (07-06-2022), j-rules (07-06-2022), lego (07-06-2022), mszat (07-06-2022)

  45. Powrót do góry    #3366
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,806
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A z informacji o tych świetnych - s. Meyze sędziuje mecz w tej kolejce. Czyli
    nawet nie było odsunięcia.... I co o tym myśleć?
    na odbudowanie niech mu dadzą do sędziowania mecz w Lesznie.

    BTW, co do odpadniecia Dudka, to dla mnie, stali uczestnicy SGP powinni miec zakaz startowania w eliminacjach. Albo sie utrzymasz, albo robisz miejsce innym (lub licz na DK).
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #3367
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Patrzę na wyniki meczu U24 Leszno-Torun przecież Żupinski to zaraz straci miejsce w składzie i w tej lidze..jakaś tragedia

  47. Powrót do góry    #3368
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Żupiński to już chyba sam nie wie gdzie jest. nie jestem blisko klubu ale tam potrzeba trenera młodzieży. plus to Pedersen który chyba się rozjeżdża.

  48. Powrót do góry    #3369
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...erunek/zfm26dn

    Dudka już nie ma w Toruniu xD pismaki są coraz gorsze

  49. Powrót do góry    #3370
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,001
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...erunek/zfm26dn

    Dudka już nie ma w Toruniu xD pismaki są coraz gorsze
    Gdzieś widziałem że już jest w Motorze Lublin. Ciekawa walka się o Patryka szykuje

  50. Powrót do góry    #3371
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,603
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 740 w 538 postach
    Będzie Emil to może i faktycznie Dudka nie będzie, ale jak nie będzie Emila to raczej Dudka zostawia, przecież w teorii byłoby dużo kasy na to by się o Dudka licytować nawet przy braku Emila. Kluby mają budżety jakoś ogarnięte na styk, Emil pewnie kosztował bardzo dużo, i przy jego braku cała kwota się zwolni.

  51. Powrót do góry    #3372
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    https://przegladsportowy.onet.pl/zuz...erunek/zfm26dn

    Dudka już nie ma w Toruniu xD pismaki są coraz gorsze
    Dudka trzeba zatrzymać za wszelką cenę. Nie mamy szansy na żadnego innego Polaka, który może wykręcić średnią powyżej 2.0

  52. Powrót do góry    #3373
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Nasze Aniołki jadą ładnie ten sezon jednak brakuje takiego kilera na 15 bieg, ładne , na styku porażki pkt nie dają
    Drużyna w miarę sensownie zbudowana tylko ....
    Mi się ta drużyna podobała po raz pierwszy od wielu, wielu lat. Bo bojowa, w miarę młoda, bo jakieś fajne dzieciaki,
    bo wśród seniorów miała być walka o biegi nominowane, bo też Lewandowski, Żupiński, Zieliński i Affelt. Bo Holder
    i Przedpełski to tacy torunianie, bo Lambert też mam nadzieję zapuszcza tu korzenie, bo z Dudkiem zawsze gadało
    się jak ze swojakiem, bo Emil to bojowy gość. Ale cóż. Wypadł Emil - mam nadzieję, że kiedyś sytuacja się wyjaśni.
    Żupiński pojechał w dół, Lewandowski pewna stagnacja ostatnio, wydaje się, że jakieś postępy robi jednak Zieliński,
    czekamy na Affelta... ale i tak jest fajna. Szkoda tych błędów sędziowskich, które pozbawiły nas paru punktów,
    bo byłoby bardzo dobrze, a tak splot zdarzeń powoduje, że może być średnio. Zobaczymy co zrobimy na tych paru
    wyjazdach i u siebie... tylko ten tor, choć moim zdaniem jednak ostatnio było lepiej.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (08-06-2022)

  54. Powrót do góry    #3374
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Dudka trzeba zatrzymać za wszelką cenę. Nie mamy szansy na żadnego innego Polaka, który może wykręcić średnią powyżej 2.0
    Możliwe, że ruskich nie odblokują, ale tym z obywatelstwem pozwolą zrobić polską licencję i jeździć jako Polacy. Zatem byłby Emil i Paweł w seniorce. Lambert wskakuje w miejsce Dudka i potrzebujemy tylko U-24.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  55. Powrót do góry    #3375
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Affelt jak dobrze pamiętam szesnastkę kończy 13 czerwca, czyli najbliższy poniedziałek.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •