Strona 3 z 147 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    [QUOTE=mazjek;2184421
    PS Tak wszyscy psioczyli na U24, a okazuje się, że przez tą gigantyczną podaż młodych zagranicznych rajderów lepsi gracze pominęli perełkę w osobie Bastiana Pedersena - przepis skrojony pod management Apatora [/QUOTE]

    ...a druga opcja, to że jednak odpuścili jak zobaczyli jak rówieśnicy z Leszna go objeżdżali?!

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    ...a druga opcja, to że jednak odpuścili jak zobaczyli jak rówieśnicy z Leszna go objeżdżali?!
    Możliwe. Tyle, że prześledziłem z ciekawosci drogę tego chlopaka na jego facebooku.
    Wsiadł na 500tki pierwszy raz w życiu dopiero we wrześniu. Pierwsze zawody w Lesznie po trzech tygodniach. Jest o trzy lata mlodszy od tych najlepszych dunczykow.
    Aa kontrakt do roku 2025.

    Ja tam się cieszę z tego transferu.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Delejt (01-12-2021), lego (16-11-2021)

  4. Powrót do góry    #93
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    No to zależy o jakich Duńczykach mówimy
    ..ale ja go odnosiłem do 15-latków z Leszna (zwłaszcza Jabłońskiego).

  5. Powrót do góry    #94
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    śmierć, śmierć wibruńskiej kurrwie

  6. Powrót do góry    #95
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    śmierć, śmierć wibruńskiej kurrwie
    https://m.youtube.com/watch?v=Wpz5jFkmKX0

    Także darujmy uposledzonemu koledze
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 16-11-2021 o 20:15

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,801
    Kliknij i podziękuj
    2,857
    Podziękowania: 2,442 w 1,290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    śmierć, śmierć wibruńskiej kurrwie
    jest i on, żywy eksponat z bydgoskiego muzeum historii brudu. Śmierdź wrogom wielkiej apolonii. Za Pana Adriana podziękuj, kmiotku.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Co prawda jakimś dialektem napisane ale chyba znalazł pod łóżkiem wibrator i się na żonę obraził.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #98
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Krajesky Zobacz posta
    2009.
    Włókniarz popołudniu sensacyjnie wygrywa w Lesznie (37:53), więc wieczorem Toruń sensacyjnie remisuje w Bydgoszczy, dając Polonii punkt w małej tabeli.
    W rewanżach Unia sensacyjnie remisuje w Częstochowie, a Toruniu pełna kontrola wyniku i wygrana Apatora... 52:38.
    Ostatecznie to beznadziejna Polonia z szóstego miejsca wskakuje do półfinału, a zawsze niebezpieczna Unia kończy sezon na ćwierćfinale.

    Zresztą, to czy bd wałki czy nie nie ma znaczenia. W ostatnich sezonach 1/2 i finały są nudne jak flaki z olejem, cała zabawa odbywa się o awans do play-off, a w tym sezonie maliną totalną była wałka o utrzymanie.
    W nowym systemie, wiemy już że Ostrovia będzie 8, GKM będzie 7, i teraz czekamy sobie 5 miesięcy, aby zaczęły się jakiekolwiek emocje, bo 6 drużyn do PO jest znane. bezsensu.
    Już chciałem dać lajka za przypomnienie tego 2009, ale za stwierdzenie, że tegoroczny finał był nudny to jednak nie mogę.

    Cytat Zamieszczone przez sth Zobacz posta
    ...a druga opcja, to że jednak odpuścili jak zobaczyli jak rówieśnicy z Leszna go objeżdżali?!
    Ja tam myślę, że jak można z jakimś rokującym cokolwiek 15-letnim Duńczykiem podpisać długoletni kontrakt za czapkę gruszek, to zawsze warto, bo szanse, że coś z niego będzie są 4x większe niż w przypadku wychowanków szkółki ząbikowej.
    Ostatnio edytowane przez mazjek ; 16-11-2021 o 23:30

  10. Powrót do góry    #99
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,487
    Kliknij i podziękuj
    5,780
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez mazjek Zobacz posta
    Był już system z dwiema drużynami od razu w półfinałach w 2005, zarzucono go po roku, tutaj też jest ryzyko odpuszczania przez zawodników walki o 1.-2. miejsce ze względu na mniejszą liczbę meczów. No i generalnie dla kibiców tych lepszych drużyn to jest gorsze rozwiązanie, że mają dwa mecze mniej (lubiane przez część bardziej rozpolitykowanych forumowiczów określenie "karanie za zaradność"). Można byłoby to zawodnikom poprzez kluby rekompensować premiami od PGEE za zajęcie tych dwóch miejsc, tylko wtedy to byłoby warte rozważenia.

    Argument ze Szwecji do mnie nie przemawia, po prostu przepaść finansowo-prestiżowa, do tego tam są dużo większe rotacje w drużynach, więc 2 mecze mniej to jest mało zauważalne dla przeciętnego zawodnika.

    Może mam słabą pamięć, jeśli tak to przypomnijcie jakie były wałki, kiedy były sześciozespołowe PO. Nie mówię, że ich nie było, czy nie będzie, ale prawie w każdym scenariuszu mogą być (bez względu na to, czy są czy nie ma PO), chodzi o to, żeby wypośrodkować potencjalne koszty i straty. Dla mnie zysk z dodatkowej rundy PO przeważa, zwłaszcza w obecnych realiach kiedy mamy silne i profesjonalne zespoły i nic w rodzaju walkoweru od Sparty nie może się wydarzyć.

    PS Tak wszyscy psioczyli na U24, a okazuje się, że przez tą gigantyczną podaż młodych zagranicznych rajderów lepsi gracze pominęli perełkę w osobie Bastiana Pedersena - przepis skrojony pod management Apatora
    Daj spokój. Wałki to jedno. Ostatnia kolejka RZ i PO tego typu obowiązkowo powinny być rozgrywane w jednej godzinie. Ale to jest po prostu anty-sportowe, że ktoś "przegrany" awansuje i to jeszcze do 1/2. Potem taka drużyna może nawet DMP zrobić, przecież to jest kpina. "Szwedzki" system jest przynajmniej sprawiedliwy, a czy bezpośredni awans do 1/2 to jest "kara" to bym jednak polemizował.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #100
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Szczególnie, jeżeli „papier” sprawdzi się na torze i w przyszłym roku będzie w lidze układ 4 (Wrocław, Toruń, Lublin, Gorzów)-2 (Leszno, Częstochowa)-2 (Grudziądz, Ostrów). Nie zdziwią mnie kompletnie próby wpuszczenia Leszna/Częstochowy do TOP4 kosztem innej drużyny. Ale to już było, jak wspomnieliście w 2009.

    Swoją drogą ten 2009 to był typowy pokaz lamusiarstwa Włókniarza. Po meczu w Lesznie tak się mocni poczuli, że zaczęły się ustawki, a skończyło się 17-letnim Wardem rozprowadzającym Hancocka i Pedersena na Motoarenie i brązowym medalem. Zamiast spokojnie wygrać z Lesznem, zająć pierwsze miejsce po ćwierćfinałach i jechać w finale. Eh, do dzisiaj to boli.

  12. Powrót do góry    #101
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-10-2016
    Postów
    2,236
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 427 w 280 postach
    Cytat Zamieszczone przez mazjek Zobacz posta
    Ja tam myślę, że jak można z jakimś rokującym cokolwiek 15-letnim Duńczykiem podpisać długoletni kontrakt za czapkę gruszek, to zawsze warto, bo szanse, że coś z niego będzie są 4x większe niż w przypadku wychowanków szkółki ząbikowej.
    Nie no spoko od nadmiaru głowa nie boli
    Natomiast z tego co widać na chwilę bieżącą, to bardzo prawdopodobne, że za 2 lata Leszno znów z najlepszymi juniorami w lidze (przy braku obco u21).

  13. Powrót do góry    #102
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Daj spokój. Wałki to jedno. Ostatnia kolejka RZ i PO tego typu obowiązkowo powinny być rozgrywane w jednej godzinie. Ale to jest po prostu anty-sportowe, że ktoś "przegrany" awansuje i to jeszcze do 1/2. Potem taka drużyna może nawet DMP zrobić, przecież to jest kpina. "Szwedzki" system jest przynajmniej sprawiedliwy, a czy bezpośredni awans do 1/2 to jest "kara" to bym jednak polemizował.
    No jeśli tak literalnie traktować bycie "przegranym w PO", to drużyna z 4. czy 6. po RZ też jest bardziej "przegrana" niż 1., w sensie, że przegrała więcej meczów w trakcie sezonu, a i tak może zostać mistrzem (np. z powodów losowych). Mimo to Ty i w ogóle większość przeciwników sześciozespołowych PO bronicie samej idei play-off. Nie zależy mi na tym, żeby sprowadzać to do absurdu, ale nie demonizowałbym samego lucky losera skoro przy ostatecznych rozstrzygnięciach bierzemy pod uwagę tylko PO, a nie cały sezon.

  14. Powrót do góry    #103
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,487
    Kliknij i podziękuj
    5,780
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No ale błagam, to jest porażka w dwumeczu i awans dalej, do kolejnej fazy. Nie ma to żadnego rozsądnego wytłumaczenia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #104
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    całe życie bici, prześladowani - wibratora fani. wieczorem zbiera mi się na poezję.

    http://apatortorun.pl/
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  16. Powrót do góry    #105
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,461
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Kolejny dwunastoletni kibic Polonii.

  17. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec Awatar stefan
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    748
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 163 w 92 postach

    No tak bo wasz śmieszny pomniczek, aż się tak wstydzi stać na wiosce, że założył jedyne słuszne barwy
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez stefan ; 18-11-2021 o 11:43
    APATOR K APATOR S APATOR ZAWSZE BYŁ I JEST

  18. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Że się dajecie wciągnąć w dyskusję z tym oszołomem to trochę przykre. Zlejcie go. U nas jest olewany to chodzi i szuka zaczepki.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #108
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Post

    Szukam info na ile u was Dudek ? tajemnica czy co? ... Macie skład na finał pozdro

  20. Powrót do góry    #109
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Że się dajecie wciągnąć w dyskusję z tym oszołomem to trochę przykre. Zlejcie go. U nas jest olewany to chodzi i szuka zaczepki.
    dobrze, że chociaż w internecie masz dużo do gadania
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  21. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,327 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonia_Bartodzieje Zobacz posta
    dobrze, że chociaż w internecie masz dużo do gadania
    Ty nawet w internecie nie masz nic do gadania.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    wujek_sam (20-11-2021)

  23. Powrót do góry    #111
    Użytkownik Awatar Polonia_Bartodzieje
    Dołączył
    27-06-2018
    Postów
    292
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 42 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ty nawet w internecie nie masz nic do gadania.
    odezwę się w kwietniu, do zobaczenia
    JEŚLI MY ZAPOMNIMY O POLONII, TO NIECH BÓG ZAPOMNI O NAS!

  24. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 769 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Szukam info na ile u was Dudek ? tajemnica czy co? ... Macie skład na finał pozdro
    Jeśli Kruzyński zareagował tak jak zareagował na słowa Domagały tzn że Dudek ma kontrakt na rok. Skład na finał ma też Wrocław, Lublin i Gorzów.

  25. Powrót do góry    #113
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Krużyński w wywiadzie mówi, że Dudek i Emil kontrakty roczne z opcja przedłużenia, czytałem ze 2 dni temu

  26. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Dla mnie komentarz Domagały jest próbą wywarcia presji na Dudku. Jeżeli faktycznie do takich ustaleń doszło to w interesie obydwu stron jest siedzieć cicho. Toruń potencjalnie może zacząć odkładać na Dudka i przedstawić w trakcie sezonu ofertę nie do odrzucenia. W przypadku braku powrotu Patryka po sezonie na Domagale posypią się gromy. Straci na wiarygodności (jeśli takową posiada) i może dojść do zantagonizowania kibiców Zielonej Góry (Dudek będzie tym złym). Reasumując, odnoszę wrażenie, że do takiej dyskusji nigdy nie doszło, a prezes próbuje się wybielić przed sponsorami i kibicami w razie fiaska negocjacji. Jego wypowiedź jest dla mnie przejawem frustracji i desperacji. Ale ja się nie znam .

  27. Powrót do góry    #115
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_KST Zobacz posta
    Dla mnie komentarz Domagały jest próbą wywarcia presji na Dudku. Jeżeli faktycznie do takich ustaleń doszło to w interesie obydwu stron jest siedzieć cicho. Toruń potencjalnie może zacząć odkładać na Dudka i przedstawić w trakcie sezonu ofertę nie do odrzucenia. W przypadku braku powrotu Patryka po sezonie na Domagale posypią się gromy. Straci na wiarygodności (jeśli takową posiada) i może dojść do zantagonizowania kibiców Zielonej Góry (Dudek będzie tym złym). Reasumując, odnoszę wrażenie, że do takiej dyskusji nigdy nie doszło, a prezes próbuje się wybielić przed sponsorami i kibicami w razie fiaska negocjacji. Jego wypowiedź jest dla mnie przejawem frustracji i desperacji. Ale ja się nie znam .
    Mam nadzieje ze Dudek wypowie się na ten temat a nię będzie unikania

  28. Powrót do góry    #116
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez ŻużlowyKibic Zobacz posta
    Krużyński w wywiadzie mówi, że Dudek i Emil kontrakty roczne z opcja przedłużenia, czytałem ze 2 dni temu
    He, he, zawsze mnie śmieszą te kontrakty z "opcją przedłużenia".

    Bo tak naprawdę to nic nie znaczy. Można mieć kontrakt podpisany i na 3 lata, ale z opcją uzgodnienia aneksu finansowego. I po roku odejść z danego klubu. I co to znaczy z "opcją przedłużenia" ? Taka opcja przecież zawsze jest. A kibicom się daje ściemę marketingową. Bo to lepiej medialnie brzmi.

    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Jeśli Kruzyński zareagował tak jak zareagował na słowa Domagały tzn że Dudek ma kontrakt na rok. Skład na finał ma też Wrocław, Lublin i Gorzów.
    Do Domagały doszły ploty, że ponoć podpisał dłuższy niż roczny kontrakt. I stąd te jego słowa w mediach, że Dudek obiecał i takie tam. I stąd może to ukrywanie tego terminu obowiązywania kontraktu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #117
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    788
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 71 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, zawsze mnie śmieszą te kontrakty z "opcją przedłużenia".

    Bo tak naprawdę to nic nie znaczy. Można mieć kontrakt podpisany i na 3 lata, ale z opcją uzgodnienia aneksu finansowego. I po roku odejść z danego klubu. I co to znaczy z "opcją przedłużenia" ? Taka opcja przecież zawsze jest. A kibicom się daje ściemę marketingową. Bo to lepiej medialnie brzmi.



    Do Domagały doszły ploty, że ponoć podpisał dłuższy niż roczny kontrakt. I stąd te jego słowa w mediach, że Dudek obiecał i takie tam. I stąd może to ukrywanie tego terminu obowiązywania kontraktu.
    I Domagala do Ciebie zadzwonil i Ci zameldowal? Bo skad to niby wiesz?

  30. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Jak będzie w Toruniu finał i perspektywa składu na kolejną walkę o medale to Patryk nigdzie się nie ruszy ....

  31. Powrót do góry    #119
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,461
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Wróci do Falubazu, bo lubi jak mu w 15 biegu ręka na sprzęgle drży.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    kingpin (21-11-2021)

  33. Powrót do góry    #120
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wróci do Falubazu, bo lubi jak mu w 15 biegu ręka na sprzęgle drży.
    Patryk u nas jest na 14 biegi... Na 15 bieg mamy innych , lepszych

  34. Powrót do góry    #121
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Myśle że Dudek zostanie ale gdyby sie spełnił czarny scenariusz to ładnie wasz skład przetrzebi. Dudek out do tego jeden z trojki Jack/Lambo/Emil jeśli nie zniosa u24

  35. Powrót do góry    #122
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, zawsze mnie śmieszą te kontrakty z "opcją przedłużenia".

    Bo tak naprawdę to nic nie znaczy. Można mieć kontrakt podpisany i na 3 lata, ale z opcją uzgodnienia aneksu finansowego. I po roku odejść z danego klubu. I co to znaczy z "opcją przedłużenia" ? Taka opcja przecież zawsze jest. A kibicom się daje ściemę marketingową. Bo to lepiej medialnie brzmi.



    Do Domagały doszły ploty, że ponoć podpisał dłuższy niż roczny kontrakt. I stąd te jego słowa w mediach, że Dudek obiecał i takie tam. I stąd może to ukrywanie tego terminu obowiązywania kontraktu.
    To juz zalezy z kim sie ma do czynienia.
    Oficjalnie w kontrakcie nie ma opcji przedluzenia ale wystarczy ,ze po obu stronach sa dorosli ludzie ktorzy umowia sie na pewne warunki do spelnienia aby kontrakt zostal podpisany na kilejny rok i juz masz ta "opcje przedluzenia".
    Oczywiscie to nie jest zadna wiazaca umowa w swietle przepisow wiec jak wspomnialem,po obu stronach musza stac powazni,szanujacy sie ludzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To juz zalezy z kim sie ma do czynienia.
    Oficjalnie w kontrakcie nie ma opcji przedluzenia ale wystarczy ,ze po obu stronach sa dorosli ludzie ktorzy umowia sie na pewne warunki do spelnienia aby kontrakt zostal podpisany na kilejny rok i juz masz ta "opcje przedluzenia".
    Oczywiscie to nie jest zadna wiazaca umowa w swietle przepisow wiec jak wspomnialem,po obu stronach musza stac powazni,szanujacy sie ludzie.
    No zgoda, tylko, że jak masz do czynienia z poważnymi ludźmi po obu stronach, to żadna "opcja przedłużenia" nie jest nikomu potrzebna. Przecież taka opcja dosłownie nic nie wnosi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #124
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Wnosi tyle,ze jak Dudek sobie zazyczy podwyzki powiedzmy 10% do kolejnego kontraktu w momencie jak sportowo
    tez wywaze sie z pewnych zadan a klub na to przystanie ,to po sezonie mowisz sprawdzam i albo masz do czynienia z powaznymi ludzmi
    albo z mniej powaznymi.
    Niechce tu rzucac przykladow,bo nie pamietam dokladnie o kogo chodzilo,ale zdaje sie ,ze jakis czas temu ktos z czolowych zawodnikow mial taka umowe,ze
    jak on sam osiagnie okreslony poziom sportowy a klub nie obnizy mu aneksu finansowego czy tam nawet da jakas okreslona podwyzke,kontrakt automatycznie
    zostaje przedluzony ( czyt.strony podpisuja na kolejny rok ).
    Ale nie ma co sie nad tym rozwodzic,bo na ten moment chyba nikt nie wie gdzie Dudek bedzie jezdzil w 2023.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #125
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,720
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    No przecież rzecz w tym, że i bez jakiejś tam "opcji przedłużenia" I Dudek i klub, mogą podpisać następny kontrakt na tych samych zasadach. Więc nic tu ta opcja dosłownie nie zmienia.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    A podpisał ktoś kiedyś kontrakt bez opcji przedłużenia?

  40. Powrót do góry    #127
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,078
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież rzecz w tym, że i bez jakiejś tam "opcji przedłużenia" I Dudek i klub, mogą podpisać następny kontrakt na tych samych zasadach. Więc nic tu ta opcja dosłownie nie zmienia.
    Niby tak,ale juz nie musza siadac do rozmow tylko maja najwazniejsze rzeczy ustalone.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    590
    Podziękowania: 769 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    Jak będzie w Toruniu finał i perspektywa składu na kolejną walkę o medale to Patryk nigdzie się nie ruszy ....
    Wystarczy posłuchać co mówia ludzie siedzacy w decyzjach kontraktowych aby stwierdzić że jak Apator bedzie jechał w hipotetycznym finale to Dudek klub już bedzie miał wybrany. Dlatego Dudek rzucił Domagale zadanie zbudowania tak silnej drużyny aby ta była na 100% pewna awansu bo inaczej w ciemno nie podpisze kontraktu. Falubaz 2022 jest silny ale przy systemie play-off na dzien dzisiejszy nie postawiłbym na ich awans.Przewaga nie jest znacząca i przy Apatorze 2020 wygladają raczej słabo. W dodatku Polonia ma faceta w składzie, który ma 100% skuteczność w awansach

  42. Powrót do góry    #129
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,195
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Starzy wyjadacze ze SB i jeszcze się nie nauczyli, że umowy będą na nowo regecjonowane.

  43. Powrót do góry    #130
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Starzy wyjadacze ze SB i jeszcze się nie nauczyli, że umowy będą na nowo regecjonowane.
    Mamy skutecznego regecjonatora

  44. Powrót do góry    #131
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,195
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Mariusza nikt nie przebije

  45. Powrót do góry    #132
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Mamy skutecznego regecjonatora
    Reggaenacjonalizm nadciąga?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  46. Powrót do góry    #133
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,833
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 614 w 316 postach
    Patryk na pewno już nie może się doczekać powrotu do FZG i wysłuchiwaniu żali Mariuszy, że spadek to była jego wina i kolejnej walki o utrzymanie.

    Panie Termosie, info o karnetach jakieś? Jak obiecałem wcześniej mam 2 do kupienia na główną.

  47. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta

    Panie Termosie, info o karnetach jakieś? Jak obiecałem wcześniej mam 2 do kupienia na główną.


    I poda Pan gdzie Pan siedzisz bo chcę obok Pana.

  48. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,862
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Zmarł nasz były zawodnik, Piotr Maćkiewicz.

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    koot (22-11-2021), stone_gossard (22-11-2021)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •