Strona 26 z 147 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,126 do 1,170 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1126
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Za naszą granicą bracia Rosjanie tych żużlowców mordują ludzi a wy macie ból dupy bo jeden ****a sezon może medalu nie byc bo mawet spadek wam nie grozi, Wstydzę się że niektórzy są Polakami z obywatelstwa. Bo z przekonań to raczej nie a do nie Polskich klubów dołącza dla mnie WTS i Apator. Wy naprawdę żałujecie Ruskich gdy Andriej Karpov musi biegac z karabinem i strzelac do nich? Jak wy sobie wyobrażacie przyjazd bandytów z Rosji do takiej np Częstochowy w której ofiary tej wojny są przyjmowane ?
    Po pierwsze nie generalizuj. W Toruniu też ich przyjmujemy. Po drugie: lubię bardzo Emila ale nie mógłbym na niego patrzeć na torze a tym bardziej mu kibicować.
    Termosowi udało się zbudować na ten sezon coś zupełnie nie w swoim stylu, czyli fajnego. Jak będzie szedł w zaparte to pogrzebie projekt. Nie wiem czy sobie zdaje sprawę z ostracyzmu jaki go spotyka i ew wycofania pewnie nie jednego sponsora.
    Mam cicha nadzieję że to forma wsparcia dla Emila, a nie strategia na sezon.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    urek (03-03-2022)

  3. Powrót do góry    #1127
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cykaczu Zobacz posta
    Za naszą granicą bracia Rosjanie tych żużlowców mordują ludzi a wy macie ból dupy bo jeden ****a sezon może medalu nie byc bo mawet spadek wam nie grozi, Wstydzę się że niektórzy są Polakami z obywatelstwa. Bo z przekonań to raczej nie a do nie Polskich klubów dołącza dla mnie WTS i Apator. Wy naprawdę żałujecie Ruskich gdy Andriej Karpov musi biegac z karabinem i strzelac do nich? Jak wy sobie wyobrażacie przyjazd bandytów z Rosji do takiej np Częstochowy w której ofiary tej wojny są przyjmowane ?
    Ofiary konfliktów zbrojnych w krajach arabskich w wyniku działań inspirowanych przez amerykanów w celu poszerzenia swojej strefy wpływów i przy ich aktywnym udziale (arabska wiosna), liczone są w setkach tysięcy jak nie milionach. O destabilizacji i ogólnej nędzy, na którą skazana jest lwia część ludności cywilnej, której udało się przeżyć nawet nie wspominam. A taki Becker jak gdyby nigdy nic jezdzi po torach całej Europy mimo, że jego bracia Amerykanie wywołali tyle zła, śmierci i zniszczenia - dlaczego forumowi moralizatorzy w jego przypadku nie protestują?

  4. Powrót do góry    #1128
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ofiary konfliktów zbrojnych w krajach arabskich w wyniku działań inspirowanych przez amerykanów w celu poszerzenia swojej strefy wpływów i przy ich aktywnym udziale (arabska wiosna), liczone są w setkach tysięcy jak nie milionach. O destabilizacji i ogólnej nędzy, na którą skazana jest lwia część ludności cywilnej, której udało się przeżyć nawet nie wspominam. A taki Becker jak gdyby nigdy nic jezdzi po torach całej Europy mimo, że jego bracia Amerykanie wywołali tyle zła, śmierci i zniszczenia - dlaczego forumowi moralizatorzy w jego przypadku nie protestują?
    Zabovski,
    , jesteś kretynem.

  5. Powrót do góry    #1129
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,880
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Kilku hokeistow Polonii Bytom nie zgodziło się potepic publicznie napadu bolszewików na Ukraine.
    Kontrakty z nimi klub automatycznie rozwiązał.
    Tak to powinno wyglądać jesli chodzi o żużlowcow.
    Pozdrawiam (wszystkich oprócz przygłupa)

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    dockm (03-03-2022)

  7. Powrót do góry    #1130
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jesli chodzi o forumowych mezow stanu to musialbys sprawdzic w ktorych sezonach.
    Nie zawsze ich nienawidzili a juz najmniej jak jezdzili w ich barwach.
    Grisza nawet zostal najlepszym zawodnikiem w historii pewnego klubu i w nagrode
    dostal camaro a oni slodko skakali razem z nim na jednej nozce.
    Kingpin jakie to ma w tej chwili znaczenie? (po 24.02)
    Jesteś inteligentnym facetem ... zadaj sobie pytanie, gdyby nie było Emila w składzie Apatora, to czy miałbyś bardziej radykalne poglądy? (czy nie?).

    Jedno jest pewne, cała ta napi***dalanka jest żenująca.
    Muszę pisać dlaczego?
    Bo bomba rozerwała siedemnastoletniego chłopaka, bo rozstrzelano kilkuletnią dziewczynkę i kilka tysięcy innych przykładów.
    Mamy zamknąć oczy ....w myśl interesów podwórkowych?
    Uważacie ,że Emil czy Artiom mają paszport z miłości do Polski?
    Przyjechali tu za kasą ....jak każdy inny obcokrajowiec, czyli są operatywni, dobrze zarabiają i przede wszystkim są bardzo dobrymi zawodnikami... ale to było, do 24 lutego.
    Tak jak Abramowicz "kochał" piłkę (albo Anglię) (SARKAZM) i musi to wszystko w podskokach upłynnić.
    A kibice Chelsea muszą się z tym pogodzić mimo kilkunastu trofeum sygnowanych ruskim berłem.
    Czytałem tu już takie bzdury jak RASIZM (szok) i wstyd mi za debili którzy tak jak ja, nazywają się kibicami.
    I żeby nie było, wiem ,że wyrzucenie rosjan ( z premedytacją piszę z małej) z ligi, (bo z GP poza wszelką wątpliwość) uderzy w poszczególne składy, nie wszystkie, nie równo i nie sprawiedliwie.
    Dlatego jeśli do tego dojdzie, to ten sezon jechałbym bez medali, mistrzów i fajerwerków.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    Magik (03-03-2022), SCOT FZG (03-03-2022)

  9. Powrót do góry    #1131
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,813
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Kingpin jakie to ma w tej chwili znaczenie? (po 24.02)
    Jesteś inteligentnym facetem ... zadaj sobie pytanie, gdyby nie było Emila w składzie Apatora, to czy miałbyś bardziej radykalne poglądy? (czy nie?).

    Jedno jest pewne, cała ta napi***dalanka jest żenująca.
    Muszę pisać dlaczego?
    Bo bomba rozerwała siedemnastoletniego chłopaka, bo rozstrzelano kilkuletnią dziewczynkę i kilka tysięcy innych przykładów.
    Mamy zamknąć oczy ....w myśl interesów podwórkowych?
    Uważacie ,że Emil czy Artiom mają paszport z miłości do Polski?
    Przyjechali tu za kasą ....jak każdy inny obcokrajowiec, czyli są operatywni, dobrze zarabiają i przede wszystkim są bardzo dobrymi zawodnikami... ale to było, do 24 lutego.
    Tak jak Abramowicz "kochał" piłkę (albo Anglię) (SARKAZM) i musi to wszystko w podskokach upłynnić.
    A kibice Chelsea muszą się z tym pogodzić mimo kilkunastu trofeum sygnowanych ruskim berłem.
    Czytałem tu już takie bzdury jak RASIZM (szok) i wstyd mi za debili którzy tak jak ja, nazywają się kibicami.
    I żeby nie było, wiem ,że wyrzucenie rosjan ( z premedytacją piszę z małej) z ligi, (bo z GP poza wszelką wątpliwość) uderzy w poszczególne składy, nie wszystkie, nie równo i nie sprawiedliwie.
    Dlatego jeśli do tego dojdzie, to ten sezon jechałbym bez medali, mistrzów i fajerwerków.
    Głupie decyzje rodzą jeszcze głupsze rozwiazania. Liga bez medali czyli kilkadziesiąt sparingów przez cały rok. Tłumy beda na to walić az się bramy bedą uginać. Mozna np zostawić medale ale nabijać na nich wizerunek zielonego stołu. Ale jeśli juz zmieniamy regulamin rozgrywek w trakcie sezonu a ten już trwa od 1.11.2021 to może zmieńmy wszystkim równo. Druzyny które nie straciły Ruska wycofuja ze swojego składu w meczu z poszkodowana drużyna zawodnika o podobnej sredniej biegowej. Czyli np Gorzów wycofuje w meczu z Apatorem Vaculika. Ciekawe czy ten debil, który jest deklaratywnie w stanie wojny z Rosja, Grzyb by na takie coś powiedział. czy by się zachował solidarnie z druzynami odgórnie pokrzywdzonymi czy by patrzył tylko i wyłacznie na własną d.pę.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Frank_Drebin za jego przydatny post!

    mszat (03-03-2022)

  11. Powrót do góry    #1132
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,144
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,863 w 4,876 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta
    Kingpin jakie to ma w tej chwili znaczenie? (po 24.02)
    Jesteś inteligentnym facetem ... zadaj sobie pytanie, gdyby nie było Emila w składzie Apatora, to czy miałbyś bardziej radykalne poglądy? (czy nie?).

    Jedno jest pewne, cała ta napi***dalanka jest żenująca.
    Muszę pisać dlaczego?
    Bo bomba rozerwała siedemnastoletniego chłopaka, bo rozstrzelano kilkuletnią dziewczynkę i kilka tysięcy innych przykładów.
    Mamy zamknąć oczy ....w myśl interesów podwórkowych?
    Uważacie ,że Emil czy Artiom mają paszport z miłości do Polski?
    Przyjechali tu za kasą ....jak każdy inny obcokrajowiec, czyli są operatywni, dobrze zarabiają i przede wszystkim są bardzo dobrymi zawodnikami... ale to było, do 24 lutego.
    Tak jak Abramowicz "kochał" piłkę (albo Anglię) (SARKAZM) i musi to wszystko w podskokach upłynnić.
    A kibice Chelsea muszą się z tym pogodzić mimo kilkunastu trofeum sygnowanych ruskim berłem.
    Czytałem tu już takie bzdury jak RASIZM (szok) i wstyd mi za debili którzy tak jak ja, nazywają się kibicami.
    I żeby nie było, wiem ,że wyrzucenie rosjan ( z premedytacją piszę z małej) z ligi, (bo z GP poza wszelką wątpliwość) uderzy w poszczególne składy, nie wszystkie, nie równo i nie sprawiedliwie.
    Dlatego jeśli do tego dojdzie, to ten sezon jechałbym bez medali, mistrzów i fajerwerków.
    Jakie to ma znaczenie stary co ja teraz napisze?
    Przecież moje poglądy akurat w sprawie odpowiedzialności zbiorowej nie wynikają z zakontrktowania Emila ale kto w to uwierzy?
    Przecież zaraz mnie tu zlinczują zarzucając mi hipokryzje i partykularne interesy i nie ma znaczenia, że nie znajdą dowodów na nagła zmianę moich poglądów.
    Natomiast ja widze ich zmianę, bo przeciez Grisza i Emil był przez wielu oklaskiwany w momencie pierwszej agresji Putina na Ukrainę i aneksji Krymu.
    Ci co teraz najgłośniej krzyczą i ubliżają wszystkim co mają inne zdanie wtedy obciagali Rosjanom z połykiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (03-03-2022)

  13. Powrót do góry    #1133
    Zaawansowany Awatar lolex
    Dołączył
    01-02-2004
    Postów
    1,614
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 269 w 112 postach
    Kingpin.... dlatego uważam ,że lepiej późno niż wcale.
    W każdym bądź razie ja nie zamierzam robić nikomu laski.
    Utwierdził mnie w tym Grisza... odpowiadając na pytanie.
    Zapewne uważnie śledzi pan jednak działania wojenne w Ukrainie. Jakie jest pana zdanie na temat tego, co tam się dzieje?
    -
    Nie chcę tego komentować.

    Koniec tematu!
    Kingpin polej!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lolex za jego przydatny post!

    kingpin (03-03-2022)

  15. Powrót do góry    #1134
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,787
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jakie to ma znaczenie stary co ja teraz napisze?
    Przecież moje poglądy akurat w sprawie odpowiedzialności zbiorowej nie wynikają z zakontrktowania Emila ale kto w to uwierzy?
    Przecież zaraz mnie tu zlinczują zarzucając mi hipokryzje i partykularne interesy i nie ma znaczenia, że nie znajdą dowodów na nagła zmianę moich poglądów.
    Natomiast ja widze ich zmianę, bo przeciez Grisza i Emil był przez wielu oklaskiwany w momencie pierwszej agresji Putina na Ukrainę i aneksji Krymu.
    Ci co teraz najgłośniej krzyczą i ubliżają wszystkim co mają inne zdanie wtedy obciagali Rosjanom z połykiem.
    Ok, ale jakie to ma znaczenie? Trzeba odróżnić dwie sprawy jedna to poważny temat o tym co dzieje się na Ukrainie, a druga to jakaś nieznacząca pierdoła jaką jest żużel, trójki biegowe, klaskanie, bicie braw, jakieś śmieszne Majewskie, Dryły, Sajfutdinowy czy inne ananasy. To są błahostki.
    Dać ten złoty medal klubowi który chce i tyle, to są tylko formalności.

  16. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    antyprzemek (03-03-2022), kingpin (03-03-2022), lolex (03-03-2022), stone_gossard (03-03-2022)

  17. Powrót do góry    #1135
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,144
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,863 w 4,876 postach
    Cytat Zamieszczone przez lolex Zobacz posta

    Koniec tematu!
    Kingpin polej!
    [/B]
    Polewam.
    Za szybki koniec Putina.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    lego (03-03-2022), lolex (03-03-2022)

  19. Powrót do góry    #1136
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    wg Cegly, sprawe zalatwia start ruska w barwach reprezentacji PL (Czugunov). Ten tez zostal Polakiem ze wzgledow biznesowych, ale pojechal w reprezentacji to dla Cegly wystarczajace. Fajnie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    mszat (03-03-2022)

  21. Powrót do góry    #1137
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dobrzy ludzie trzymają się razem.

    (sarkazm, kmwtw)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #1138
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Tutaj raczej decyzje zapadły i Emila nie zobaczymy na torze. Sprawiedliwa byłaby zz za zawodnika bo to sytuacja bez precedensu i nie do przewidzenia. Nie oceniał bym też negatywnie Termińskiego ,że w takiej sytuacji ma odmienne zdanie.On jest od pilnowania finansów a taki Emil przytułił ładną kwote za podpis i w jaki sposób to od niego wyegzekwować?

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    Arczi (05-03-2022)

  24. Powrót do góry    #1139
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    wszystkie posty ES na fc
    cytuje
    Emil Sayfutdinov ograniczył możliwość komentowania tego posta.

  25. Powrót do góry    #1140
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Zabovski,
    , jesteś kretynem.
    Dzięki - ty też.

  26. Powrót do góry    #1141
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    wg Cegly, sprawe zalatwia start ruska w barwach reprezentacji PL (Czugunov). Ten tez zostal Polakiem ze wzgledow biznesowych, ale pojechal w reprezentacji to dla Cegly wystarczajace. Fajnie
    A kim ten Cegła jest? Wielki autorytet udający inteligenta w studio TV.

  27. Powrót do góry    #1142
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,373
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    wszystkie posty ES na fc
    cytuje
    Emil Sayfutdinov ograniczył możliwość komentowania tego posta.
    Nie dziwie się, że wyłączył komentarze bo wystarczy poczytać trolli z anonimowych kont np. u Griszy czy Artioma i poziom jaki prezentują pasuje idealnie do tego śmiecia putina.
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 03-03-2022 o 21:27

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BeKs za jego przydatny post!

    sfp (03-03-2022)

  29. Powrót do góry    #1143
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    A syfy i inne portale pozwalają komentować artykuły o ruskach? PS to już od dawna komentarzy nie ma
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  30. Powrót do góry    #1144
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,634
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    A syfy i inne portale pozwalają komentować artykuły o ruskach? PS to już od dawna komentarzy nie ma
    Syfy przerzuciły komentarze na fb, i tylko tam można. Jest kilkaset pod postami, hejt się leje wiadrami.

  31. Powrót do góry    #1145
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Sami patryjoci
    Ciekawe jak Rus przyjdzie który stanie do broni

  32. Powrót do góry    #1146
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Sami patryjoci
    Ciekawe jak Rus przyjdzie który stanie do broni
    Ja pierwszy staje do obrony i się nawet nie będę zastanawiał. Ty masz troszkę dalej to będziesz mógł kibicować.

  33. Powrót do góry    #1147
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Sami patryjoci
    Ciekawe jak Rus przyjdzie który stanie do broni
    Rus jak Rus, ale Vatowiecki większy problem sprowadza do nas i zanim Rus przyjdzie to przetarcie będzie z gośćmi z Ukr.

  34. Powrót do góry    #1148
    Użytkownik
    Dołączył
    19-04-2006
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wykluczyć również Vacula za atak Słowacji wspólnie z nazistowskimi Niemcami na Polskę w 39 i można jechać ten sezon

  35. Powrót do góry    #1149
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ...

    Gaz jeszcze ruski w kuchenkach mamy ,moze sami siebie wykluczymy

  36. Powrót do góry    #1150
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    424
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Sami patryjoci
    Ciekawe jak Rus przyjdzie który stanie do broni
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Rus jak Rus, ale Vatowiecki większy problem sprowadza do nas i zanim Rus przyjdzie to przetarcie będzie z gośćmi z Ukr.
    Odezwali się patrioci z miasta w którym co najwyżej jasnemu z drugim źle zamocowana dachówka może spaść na głupi łeb

    Wasz alfa i omega obatel czarnecki zajął stanowisko?

  37. Powrót do góry    #1151
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,777
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,344 w 708 postach
    Tak sobie myślę, na podstawie rożnych dyskusji.

    Że jeżeli PZM/SE podejmą decyzję o wykluczeniu zawodników z paszportami rosyjskimi z ligi.

    To jakąś rekompensatą dla klubów i kibiców danych klubów, że osłabia się siłę ich zespołów
    powinna być możliwość stosowania z/z za rosyjskich zawodników.

    Dziękuję za uwagę.

    A z drugiej strony jak widać Putin i spółka odnosi kolejne sukcesy - nawet takie,
    że na PZLD pożarli się kibice. On o tym nawet nie wie, ale pewno by się ucieszył.
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 04-03-2022 o 07:16
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    kingpin (04-03-2022), lego (04-03-2022)

  39. Powrót do góry    #1152
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,144
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,863 w 4,876 postach
    Sport i sportowcow mozna rowniez wykorzystac w taki sposob.

    https://www.onet.pl/sport/onetsport/...4xt7j,d87b6cc4

    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta

    To jakąś rekompensatą dla klubów i kibiców danych klubów, że osłabia się siłę ich zespołów
    powinna być możliwość stosowania z/z za rosyjskich zawodników.

    Dziękuję za uwagę.

    .
    Zdaje sie ,ze Swiacik zaproponowal przyznanie 15 malych pkt kazdej druzynie ktora nie bedzie mogla
    wystawic Rosjanina, po czym zerwal kontrakt z Sirotkinem.
    Ma chlop lep na karku.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 04-03-2022 o 08:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (04-03-2022)

  41. Powrót do góry    #1153
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sport i sportowcow mozna rowniez wykorzystac w taki sposob.

    https://www.onet.pl/sport/onetsport/...4xt7j,d87b6cc4



    Zdaje sie ,ze Swiacik zaproponowal przyznanie 15 malych pkt kazdej druzynie ktora nie bedzie mogla
    wystawic Rosjanina, po czym zerwal kontrakt z Sirotkinem.
    Ma chlop lep na karku.
    Takie puste słowa to sobie może każdy rzucić kiedy ma 100% pewności, że nic takiego się nie stanie.
    Czyste zabiegi PRowe pod publiczkę, która to - jak widać - naiwnie łyka.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #1154
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Tak sobie myślę, na podstawie rożnych dyskusji.

    Że jeżeli PZM/SE podejmą decyzję o wykluczeniu zawodników z paszportami rosyjskimi z ligi.

    To jakąś rekompensatą dla klubów i kibiców danych klubów, że osłabia się siłę ich zespołów
    powinna być możliwość stosowania z/z za rosyjskich zawodników.

    Dziękuję za uwagę.

    A z drugiej strony jak widać Putin i spółka odnosi kolejne sukcesy - nawet takie,
    że na PZLD pożarli się kibice. On o tym nawet nie wie, ale pewno by się ucieszył.
    Ale czysto teoretycznie, żeby stosować ZZ to trzeba wpisać do składu zawodnika zastępowanego, a jak można wpisać zawodnika którego pozbawiono możliwości występów i nie zatwierdzonego do rozgrywek? Głupie pomysły rodzą głupie decyzje - jak już Frank napisał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #1155
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No najlepiej podsumował to autor całej burzy - Majewski. Na pytanie jak on sobie wyobraża sytuację drużyn, które stracą zawodników odpowiada "a nad tym się nie zastanawiałem". Przez tydzień się ani razu nie zastanowił.
    Zaraz ktoś powie, że tocząca się wojna jest ważniejsza niż problemy kilku drużyn, które stracą zawodnika. Jasne, zgadzam się w pełni. Ale taki Majewski jak powiedział A, to niech powie też B. W końcu jest taki władny, że wymusza zmiany w regulaminie rozgrywek. Nie łyknę, że on przez ten tydzień siedzi i płacze nad losem Ukraińców. Nawet w tym programie wczorajszym pozwalał sobie na durne żarty i śmiech.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #1156
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale czysto teoretycznie, żeby stosować ZZ to trzeba wpisać do składu zawodnika zastępowanego, a jak można wpisać zawodnika którego pozbawiono możliwości występów i nie zatwierdzonego do rozgrywek? Głupie pomysły rodzą głupie decyzje - jak już Frank napisał.
    Zawieszenie ruskich pokazalo, ze przepisami obecnie mozna sobie d*** podetrzec.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #1157
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Zawieszenie ruskich pokazalo, ze przepisami obecnie mozna sobie d*** podetrzec.
    To mnie trochę - powiedzmy - "rozbawiło" we wczorajszych rozmowach na SF. Planują sobie dziennikarze, że wykluczamy rosyjskich żużlowców, co z regulaminem nie ma nic wspólnego, ale odnośnie startu kilku z nich jako Polaków podpierają się regulaminem. Bareja im wjechał za bardzo.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    mszat (04-03-2022)

  47. Powrót do góry    #1158
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z/Z za zawodnika bez licencji. Do tego jeszcze frytki, cola i bilet na balet Bolszoj.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  48. Powrót do góry    #1159
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale taki Majewski jak powiedział A, to niech powie też B.
    No powiedział B - że się nad tym nie zastanawiał Po obserwacji jego kilkuletniej działalności w żużlu niczego innego nie należało się spodziewać.

    Piłka jest po stronie Artema, Emila i pozostałych Rosjan. Ciekawi mnie co było gdyby się skrzyknęli i ogłosili, że na przykład połowę zarobionej w sezonie 2022 kasy w polskich ligach przekażą na wsparcie Ukrainie. Jestem ciekaw czy Majewski z Dryłą wtedy również tak ochoczo nawoływaliby do ich zbanowania

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    mszat (04-03-2022)

  50. Powrót do góry    #1160
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Z pewnością piłka jest po stronie rosyjskich żużlowców towarzyszu zabovski.
    P.s. Doszli wam kolejni dziennikarze telewizyjni którzy są za zakazem startów ruskich. Każdy kto nie jest z wami jest przeciwko wam. Jesteście prowincją sportową i intelektualną.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  51. Powrót do góry    #1161
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No powiedział B - że się nad tym nie zastanawiał Po obserwacji jego kilkuletniej działalności w żużlu niczego innego nie należało się spodziewać.
    Tyle było "yyyy" i "mmmm", że aż szok, że się nie zastanowił.
    Już pomijam to jak cisnął Wadima, po którym widać było, że bał się na wizji wprost przyznać, że to może mieć przykre konsekwencje dla niego i jego rodziny w Rosji, co w końcu przyznał, to jeszcze jakby kompletnie zlali jego deklarację "nie pochwalam i potępiam". Ważne dla Majewskiego było, aby cisnąć narrację w swoim tonie. Z jednej strony mówił, że nie ma nic do rosyjskich zawodników, a z drugiej kilka razy podpierał się wpisem Dryły, który przecież opierał się na pretensjach, atakach i hejtowaniu w kierunku tychże samych osób.

    Piłka jest po stronie Artema, Emila i pozostałych Rosjan. Ciekawi mnie co było gdyby się skrzyknęli i ogłosili, że na przykład połowę zarobionej w sezonie 2022 kasy w polskich ligach przekażą na wsparcie Ukrainie. Jestem ciekaw czy Majewski z Dryłą wtedy również tak ochoczo nawoływaliby do ich zbanowania
    No wystarczyło, że przemilczeli kwestię tego, że Artiom gości u siebie w domu uchodźców z Ukrainy. Woleli skupić się na żonie Artioma i jej nieszczęśliwym poście na Insta, który oczywiście jest godny potępienia, ale też obrazuje jak wybiórczo podchodzą do tego tematu.

    Całość starał się ratować jeszcze ten Musiał, który chociaż próbował znaleźć się też po drugiej stronie medalu.

    Co śmieszne - dość sporo uwagi poświecili porównaniu działań PZMot i PZPN jakby nie zauważając, że działania PZPN dotyczyły poziomu międzynarodowego, a PZMot to działania odnośnie ligi. A, sorry. W jednym momencie Majewski powiedział, że przecież polska liga to rozgrywki międzynarodowe! No i oczywiście nie odbyło się bez zaznaczenia, że to jest NAJSILNIEJSZA ŻUŻLOWA LIGA ŚWIATA.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  52. Powrót do góry    #1162
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No wystarczyło, że przemilczeli kwestię tego, że Artiom gości u siebie w domu uchodźców z Ukrainy. Woleli skupić się na żonie Artioma i jej nieszczęśliwym poście na Insta, który oczywiście jest godny potępienia, ale też obrazuje jak wybiórczo podchodzą do tego tematu.
    Nie pisz bzdur. Jak pod Artiomem sie już paliło to w wywiadzie padła oferta mieszkania we Wrocławiu ( klubowe, Artiomowe nie wiem), że udostepni je komuś z Ukrainy.

  53. Powrót do góry    #1163
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,823
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,124 w 1,479 postach
    Trzeba zwołać posiedzenie Komisji Ekstraligi, orzekającej przekroczenia skali poparcia dla putina i takich zawodników wywalić z ligi. Zawodnikom którzy nie przekroczyli skali, zezwolić na jazdę w Polsce . Pzreśledzić wszelkie wpisy zawodników od pierwszego meczu w Polsce, wszystkie wypowiedzi w historii ich życia, zgromadzić dowody, świadków, zatrudnić biegłych, wydać wyroki na zawodników rosyjskich! To chyba nie bedzie dotyczyć Griszy i Emila, bo oni pojadą z paszportami łotewskimi i polskimi.
    Te wszystkie pomysły na xtraligę 2022, to nic innego jak pokrętne komplikowanie prostych spraw. Rozwiązanie jest proste. Zakazać używania flagi, hymnu, sponsorów rosyjskich, startu drużyn rosyjskich, a zawodników potraktować jak pracowników, co jest faktycznym stanem. Klubom pozostawić wywalenie swoich pracowników na zbity pysk, jeśli ci pzrekroczyli obyczaje i normy ludzkie, popierając terrorystę. Każde inne rozwiązanie będzie komplikacją przepisów, regulaminu, jazdy z paszportami polskimi czy łotewskimi, to będzie zamieszanie trwające cały sezon, a nawet nie skończy się i po sezonie. A może niektórym o to chodzi, by zaistnieć, szczuć, mieszać i pokazywać twarz na pierwszych stronach dyskusji w temacie?

  54. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Buszmen (04-03-2022), lego (04-03-2022), sparta_mistrz (04-03-2022)

  55. Powrót do góry    #1164
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez gary Zobacz posta
    Nie pisz bzdur. Jak pod Artiomem sie już paliło to w wywiadzie padła oferta mieszkania we Wrocławiu ( klubowe, Artiomowe nie wiem), że udostepni je komuś z Ukrainy.
    Czyli udostępnia mieszkanie, tak? Ciekawe czy taki Majewski by swoje udostępnił jakby mu groziło wywalenie z roboty bez możliwości podjęcia pracy w tym samym zawodzie. No, ale byle hejtować można było...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  56. Powrót do góry    #1165
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    noc napisał:
    Rozwiązanie jest proste. Zakazać używania flagi, hymnu, sponsorów rosyjskich, startu drużyn rosyjskich, a zawodników potraktować jak pracowników, co jest faktycznym stanem. Klubom pozostawić wywalenie swoich pracowników na zbity pysk, jeśli ci pzrekroczyli obyczaje i normy ludzkie, popierając terrorystę. Każde inne rozwiązanie będzie komplikacją przepisów,
    90 procent ludzi jest za zakazem startu ruskich żużlowców, pytanie czy ktokolwiek jest w stanie zapewnić im bezpieczeństwo.
    Co do drugiej części wypowiedzi to nawet trudno o komentarz. Ma go wyrzucić termos, który jest jego największym zwolennikiem i wydał na niego kasę?
    Może pójdźmy dalej i zapytajmy Putina czy mają wystartować, niech on wyda zgodę? Jakie pokrętne jest twoje myślenie jak tych którzy uważają że naruszamy prawa obywatelskie ruskich. szok

    p.s. może niektórym o to chodzi, by zaistnieć, szczuć, mieszać i pokazywać twarz na pierwszych stronach dyskusji w temacie?
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 04-03-2022 o 12:04
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  57. Powrót do góry    #1166
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    zostawić emila!
    sprowadzić mu do torunia nocne wilki do obstawy i jedziemy ligę!
    prawa człowieka ruskiego piewcy putina nie mogą być łamane!!!
    razem damy odpór histerii polaków!
    uuuuuuuuraaaaaaaa !!!

  58. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    dockm (04-03-2022)

  59. Powrót do góry    #1167
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,634
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No powiedział B - że się nad tym nie zastanawiał Po obserwacji jego kilkuletniej działalności w żużlu niczego innego nie należało się spodziewać.

    Piłka jest po stronie Artema, Emila i pozostałych Rosjan. Ciekawi mnie co było gdyby się skrzyknęli i ogłosili, że na przykład połowę zarobionej w sezonie 2022 kasy w polskich ligach przekażą na wsparcie Ukrainie. Jestem ciekaw czy Majewski z Dryłą wtedy również tak ochoczo nawoływaliby do ich zbanowania
    Gdyby 10% przekazali już byłaby inna dyskusja. Gdyby wynajęli kilka mieszkań, zorganizowali pomoc humanitarną, paczki wysyłali, skrzyknęli wolontariuszy na granice, czy sami by pomogli byłaby inna dyskusja. Słowo klucz, gdyby. Artiom wyraził chęć pomocy, dopiero kiedy publicznie pojawił się zarzut że nic nie robią i nie pomagają.

    Najlepsze jest to, ze gdyby oni pierwszego dnia wrzucili na fejsa ze jakieś paczki wysyłają, albo coś robią, cokolwiek, co ich nie obciąża finansowo nawet zbytnio, nie byłoby w mediach tego tematu. Byłby wśród kibiców ale dziennikarze by stali w ich obronie.

  60. Powrót do góry    #1168
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Czyli nie liczy się co zrobisz i w jakim zakresie pomożesz tylko kiedy wrzucisz na ten temat informację na fejsa?

  61. Powrót do góry    #1169
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,634
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 745 w 542 postach
    Pomoc sama z siebie, jest jasną deklaracją i potępieniem większym niż jakieś słowa. Jest różnica między pomocą bezinteresowna, a pomocą z przymusu bo jesteś przyparty do ściany i możesz stracić swoje milionowe przychody, ale to czyste teoretyzowanie, ani wcześniej, ani teraz, tej pomocy jakoś nie ma.

  62. Powrót do góry    #1170
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No Artem chyba jakąś pomoc zadeklarował?

    Różnica między pomocą bezinteresowną, a pomocą z przymusu - spoko, ale równie dobrze można napisać, że jest różnica pomiędzy pomocą z przymusu, a publikowaniem idiotycznych tweetów czy szczujących listów otwartych z pobudek PR-owych.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •