Strona 145 z 147 PierwszyPierwszy ... 4595135143144145146147 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,481 do 6,525 z 6586

Wątek: Apator Toruń 2022 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6481
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    JD wpadłeś żeby napisać swoją dezaprobatę na temat tego że ktoś protestuje przeciwko startom ruskich. Jesteś za a nawet przeciw.

    To jest dramat dla tego sportu jak ta knajpa w Bydgoszczy z ruskimi emblematami kultywująca ruskiego propagandystę putina.
    W dupie pajacu mam twoje opinie, aby bylo jasne jestem nawet za tym aby dopuścic wszystkich ruskich ktorzy jawnie nie popieraja putina . To ze amerykanie leja sie z ruskimi na terenie ukrainy nie znaczy ze mam krotka pamiec, Z ruskimi kosa jest od niepamietnych czasow z ukrainą powiedzmy okolo 100 lat co nie zmienia faktu ze jedni i drudzy sa siebie warci i jedni i drudzy gdyby mieli okazje utopią nas w łyżce wody ( ze wskazaniem na ukraincow . A że teraz nowomodne lemingi widza tylko zlych ruskich wasze malpy wasz cyrki . na SB jestes gwiazda tej narracji a wystarvzylby taki artiom w czestochowie i karnet juz bys mial w kieszeni . Tak wyglada to twoje puste pisanie na forum, zwykle pajacowanie .bez odzewu nie jestes dla mnie partnerem do rozmowy .
    Przepraszam Panie i Panowie z Torunia ze zasmiecam Wam wątek ale gnida mnie zdrzażniła .

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JD za jego przydatny post!

    Buszmen (30-10-2022), kingpin (30-10-2022)

  3. Powrót do góry    #6482
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Najpiękniejsza jest ta cisza Majewskiego i Dryły.
    No właśnie gdzie te dwa brudasy pier.... Zaniemówiły z wrażenia

    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    W dupie pajacu mam twoje opinie, aby bylo jasne jestem nawet za tym aby dopuścic wszystkich ruskich ktorzy jawnie nie popieraja putina . To ze amerykanie leja sie z ruskimi na terenie ukrainy nie znaczy ze mam krotka pamiec, Z ruskimi kosa jest od niepamietnych czasow z ukrainą powiedzmy okolo 100 lat co nie zmienia faktu ze jedni i drudzy sa siebie warci i jedni i drudzy gdyby mieli okazje utopią nas w łyżce wody ( ze wskazaniem na ukraincow . A że teraz nowomodne lemingi widza tylko zlych ruskich wasze malpy wasz cyrki . na SB jestes gwiazda tej narracji a wystarvzylby taki artiom w czestochowie i karnet juz bys mial w kieszeni . Tak wyglada to twoje puste pisanie na forum, zwykle pajacowanie .bez odzewu nie jestes dla mnie partnerem do rozmowy .
    Przepraszam Panie i Panowie z Torunia ze zasmiecam Wam wątek ale gnida mnie zdrzażniła .
    Trafione w samo sedno. Ale widzisz takiemu tepemu narodowi jak polska tv pierze mózg w 5 sekund. Teraz wsioki z ukrainy to nasz przyjaciel numer 1

  4. Powrót do góry    #6483
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,613
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 744 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Wyniki sondy pod wywiadem z Cieślakiem na SF powinny niektórym dać choć trochę refleksji
    Zabawne. Większość społeczeństwa nie ma swojego zdania, autorytet z telewizji Dryla czy legenda Cieślak coś powie to z automatu większość się zgadza. Dryla nakręcił swoim listem spiralę hejtu, wcześniej wpisy były bardziej spolaryzowane na tych dużych portalach. Zadnymi wynikami żaden rozsądny człowiek nie powinien się sugerować, bo to obrzydliwa manipulacja. Większości hejtu na ruskich nie byłoby, gdyby nie nastawienie mediów.

    Sfp podał fajny przykład z Bayernem. Przez kilku debili dziennikarzy w jednej chwili Polscy kibice zaczęli wyzywać właścicieli Bayernu, mimo wcześniejszej sympatii. Dlaczego? Bo kilku dziennikarzy napisało prowokujące teksty. Bardzo łatwo jest nie poczekac na wyrobienie swojego zdania, napisać populistyczny tekst i dać przyzwolenie na hejt.

    Przecież gdyby Dryla napisał w marcu, ze Emil i Artiom nie mają wpływu na wojnę i powinni jeździć to nie byłoby żadnej dyskusji w mediach, wśród kibiców. Nigdzie żadnej dyskusji by nie było.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Piernik za jego przydatny post!

    mszat (30-10-2022)

  6. Powrót do góry    #6484
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie czytaleś Kuczery, Koerbera czy innych. To jest dopiero początek. Będziesz miał jeszcze możliwość poczytać co będzie się działo.
    A to bankowo - przeczytamy jeszcze wiele heroicznych deklaracji o tym jak Rosjanie będą traktowani na wyjazdach. Deklaracji, z których będzie można się pośmiać, bo jak przyjdzie co do czego i trzeba będzie wyjść z internetu do realnego życia to wtedy to "piekło na stadionach" ograniczy się do gwizdów i ruskiej ku**y niosącej się radośnie po trybunach - i tyle wyjdzie z tych hucznych zapowiedzi internetowych pożytecznych patriotów jak trzeba będzie przejść od słów do czynów A na koniec przyjedzie Artem ze Spartą do Częstochowy, zrobi 12/5, mecz się skończy wynikiem 40:50, a motłoch będzie przed nominowanymi uciekał ze stadionu żeby nie stać w korkach - life goes on

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (30-10-2022), JD (30-10-2022), kingpin (30-10-2022)

  8. Powrót do góry    #6485
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    JD ty toruński sługusie znowu wpadłeś, wysraleś się i tyle. Przeproś ruskich, torunian i wypyerdalaj stąd. Jesteś zwyklym ścierwem dla mnie i szkoda na ciebie klawiatury ty bydgosk8 cwelu.

    Zabovskij nie wiem dlaczego na siłę próbujesz tonować nastroje i zaprzeczać temu co można przeczytać w artykułach czy komentarzach pod tymi artykułami. Niektórzy z was nawet je cytują w swoich socjalach, ale tutaj pełna zgoda i udawanie że nic się wydarzyło i nie wydarzy. Poczytaj sobie i wróć, wtedy pogadamy bo odnoszę wrażenie że żużel oglądasz tylko w telewizji.
    P.s. Myślisz, że wasze zadymy w Lesznie, Lublinie czy Częstochowie skończą się teraz po kilku minutach czy ruszy na was większość na ruską koorwę. Zastanów się jak zmieni się teraz bezpieczeństwo na stadionie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #6486
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    JD ty toruński sługusie znowu wpadłeś, wysraleś się i tyle. Przeproś ruskich, torunian i wypyerdalaj stąd. Jesteś zwyklym ścierwem dla mnie i szkoda na ciebie klawiatury ty bydgosk8 cwelu.

    Zabovskij nie wiem dlaczego na siłę próbujesz tonować nastroje i zaprzeczać temu co można przeczytać w artykułach czy komentarzach pod tymi artykułami. Niektórzy z was nawet je cytują w swoich socjalach, ale tutaj pełna zgoda i udawanie że nic się wydarzyło i nie wydarzy. Poczytaj sobie i wróć, wtedy pogadamy bo odnoszę wrażenie że żużel oglądasz tylko w telewizji.
    P.s. Myślisz, że wasze zadymy w Lesznie, Lublinie czy Częstochowie skończą się teraz po kilku minutach czy ruszy na was większość na ruską koorwę. Zastanów się jak zmieni się teraz bezpieczeństwo na stadionie.
    No w przyszłym roku nawet nie jadę do szczewy bo ruszy na nas szczeStochowska chuliganka bhuaahhaahhahaaaaa a aaaahahahaaa ******

  10. Powrót do góry    #6487
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Na tym forum centralnie brakuje jednej funkcji. Ban dla osoby której nie masz ochoty czytać i świadomości że jakieś goowno ci odpowiada. Przecież to jest takie proste i tak naturalne na innych forach, a tutaj na komórce (na kompie nie widać) widzisz że jakieś ścierwo zakładające kilka kont caly czas cię atakuje i pisze do ciebie kilkanaście razy dziennie nawet jak mnie tu nie ma kilka dni. Co za poyebana sytuacja
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #6488
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ja prd nie do wiary co za żenada się ze SB porobiła. Chwilę można było się pośmiać z upośledzonego, no ale jak takie coś tworzy po kilkanaście takich wysrywów dziennie to już tego za wiele.
    Ja robię sobie przynajmniej miesięczny detox od tego pseudo forum.
    Psychol w pojedynkę zniszczył to forum. Nikomu się już nie chce tu wypowiadać, bo jaki to ma sens na tym poziomie...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mszat (30-10-2022), młody_piernik2 (30-10-2022)

  13. Powrót do góry    #6489
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,751
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ja pierdzielę to tu się odj eba ło ... Gdyby nie typer kolegi Szczecina to już dawno to forum w kibel by poszło...

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi el_kwas za jego przydatny post!

    Buszmen (30-10-2022)

  15. Powrót do góry    #6490
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen nawet nie zauważyłem, że jeszcze tutaj jesteś. Cieszę się, że nie muszę cię czytać ty niedoyebany neandertalu.
    Nawet twoi koledzy twierdzą, że jesteś niedorobiony. Gratuluję kolegów a teraz wracaj do nory.
    p.s. Penhall trzymam za słowo tylko w jakim celu to ogłaszać? Przerost formy nad treścią.

    buszmen napisał:
    Psychol w pojedynkę zniszczył to forum. Nikomu się już nie chce tu wypowiadać, bo jaki to ma sens na tym poziomie...
    Buszmen masz rację, sam na tym forum nazywasz Polaka IMŚ Bartka Zmarzlika judaszem czy innym frajerem. Nie mam nic do ciebie nawet szacunku. Im mnie tutaj ciebie tym lepiej ty frajerze paluchem robiony.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  16. Powrót do góry    #6491
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Psychol w pojedynkę zniszczył to forum. Nikomu się już nie chce tu wypowiadać, bo jaki to ma sens na tym poziomie...
    Nie żebym kogoś bronił, ale twoi ziomale wcale nie ustępowali.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    JaacPoz (30-10-2022), blacktop (30-10-2022)

  18. Powrót do góry    #6492
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ustępowali, bo to jest reakcja na zaczepki skierowana w jedną osobę, która od ponad pół roku jest w jakimś psychicznym amoku i która to osoba każdego dnia od rana szuka atencji/dymów, widocznie jedyne co jej w życiu zostało. Inne dyskusje bywały i bywają ostre, ale nie schodzą na taki poziom rynsztoka i obrażania, w którym to obrażanie jest celem samym w sobie - a nie spór o sprawę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  19. Powrót do góry    #6493
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen napisał:
    Ustępowali, bo to jest reakcja na zaczepki skierowana w jedną osobę, która od ponad pół roku jest w jakimś psychicznym amoku i która to osoba każdego dnia od rana szuka atencji/dymów, widocznie jedyne co jej w życiu zostało. Inne dyskusje bywały i bywają ostre, ale nie schodzą na taki poziom rynsztoka i obrażania, w którym to obrażanie jest celem samym w sobie - a nie spór o sprawę.
    Mam nadzieję, że też zrezygnujesz i nie będziesz zakładał następnych kont jak twoi koledzy, żeby obrażać nawet jak mnie tu nie ma.
    Największym hitem jest jednak obrażanie Mistrza Świata z Polski i kibicowanie ruskim ty toruński patusie.
    Twoi koledzy mówią, że jesteś niedorozwinięty. Gratuluję kolegów.
    Gość z orzeczeniem o niepełnosprawności robi za guru toruńskich patusów. KurtynaXD
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-10-2022 o 11:57
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  20. Powrót do góry    #6494
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Sam się obrażasz. Codziennie. A schizofrenia postępuje każdego dnia. Szkoda tylko, że rozj#bałeś to forum, bo kiedyś była to sensowna platforma.
    Ciekawe czy powtórzysz te bzdury w sądzie? Skoro taki bogaty jesteś, to będzie z czego cię skroić.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 30-10-2022 o 11:26
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #6495
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mam nadzieję, że też zrezygnujesz i nie będziesz zakładał następnych kont jak twoi koledzy, żeby obrażać nawet jak mnie tu nie ma.
    Największym hitem jest jednak obrażanie Mistrza Świata z Polski i kibicowanie ruskim ty toruński patusie.
    Twoi koledzy mówią, że jesteś niedorozwinięty. Gratuluję kolegów.
    Gość z orzeczeniem o niepełnosprawności robi za guru toruńskich patusów. KurtynaXD

    Rafał, znowu nie wziąłeś leków...

  22. Powrót do góry    #6496
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    buszmen napisał:
    Sam się obrażasz. Codziennie. A schizofrenia postępuje każdego dnia. Szkoda tylko, że rozj#bałeś to forum, bo kiedyś była to sensowna platforma.
    Ciekawe czy powtórzysz te bzdury w sądzie? Skoro taki bogaty jesteś, to będzie z czego cię skroić.
    Możesz przedstawić wszystkim na forum swoje orzeczenie o niepełnosprawności?
    Jest mi cię tak po ludzku szkoda, ale kolegów to sobie lepiej dobieraj.
    Możesz samodzielnie występować w sądzie czy z opiekunem/lekarzem wspomagającym?

    p.s. herbie nigdy nie byłeś kibicem Włókniarza. Napisz mi jeszcze kilka wulgarnych rzeczy na p.w. Tata będzie dumny.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-10-2022 o 11:38
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #6497
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Raczej ty się martw, żeby takie znaleźć i pokazać przed sądem cywilnym. Jak pokażesz żółte papiery to może się jakoś wywiniesz od konfabulacji.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  24. Powrót do góry    #6498
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,836
    Kliknij i podziękuj
    440
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Pałeczkę forumowego pajaca przejął chory od nienawiści mitoman, który od debili i ruskich onuc gotów jest zbluzgać każdego kto próbuje dyskutować z użyciem racjonalnych argumentów zamiast krzyczeć “zrzucic na Moskwę bombę atomową”.

    Ja takie forum „sportowe” to pyerdole.

  25. Powrót do góry    #6499
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Buszmen napisał:
    Raczej ty się martw, żeby takie znaleźć i pokazać przed sądem cywilnym. Jak pokażesz żółte papiery to może się jakoś wywiniesz od konfabulacji.
    W tym jednym zdaniu obrażasz mnie, jednocześnie bredzisz o sądzie i pozwie cywilnym. Nie mogę przestać się śmiać. Pokaż lepiej orzeczenie o niepełnosprawności. Nie mam kompetencji do zajmowania się ludźmi głęboko zaburzonymi, ale możesz sobie zrobić zdjęcie z moim samochodem.
    p.s. oracle szanuję twoją decyzję i trzymam za słowo.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 30-10-2022 o 11:52
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #6500
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No dobrze, sąd zdecyduje. Po co strzępić dalej ryja? Wtedy zweryfikujemy wszystkie orzeczenia/pomówienia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  27. Powrót do góry    #6501
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    No dobrze, sąd zdecyduje. Po co strzępić dalej ryja? Wtedy zweryfikujemy wszystkie orzeczenia/pomówienia.
    Idź już spać. Nie mogę przestać się śmiać.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #6502
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Idź już spać. Nie mogę przestać się śmiać.
    Ten dalej w amoku. Nie pęknij ze śmiechu, przygłupie.
    Ukryta zawartość Ruda wrona orła nie pokona"

  29. Powrót do góry    #6503
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2010
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 44 w 28 postach
    Uważajcie co mówicie do blekgeja to pryszczaty spocony grubas którego nikt nie toleruje on już zbiera swoją hulinganke spod jasnej dziury szczewy i robi akcje na Artioma i Emila bhuaaaaahaaaaaaa nie mogę przestać się śmiać aaaaahahahahaaaaaaa. Aaaaahahaaaaaa

  30. Powrót do góry    #6504
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Normalnie czuję się tutaj jak w ruskim cyrku.
    Niestety niektórych zbanowałem, ale i tak jest śmiesznie.
    Toruńsko-wrocławska patologia.
    Dajecie, dajecie neandertale.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  31. Powrót do góry    #6505
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,370 w 4,343 postach
    Jesteś największą atrakcja tego cyrku. Świetnie wytresowany, reagujesz na wszystkie komendy wzorowo. Twój pan może być dumny.
    Z tej dumy może da ci jakiegoś dodatkowego kasztana na podwieczorek.

    Zacznij lepiej kasować posty jak kiedyś, gdy veronek się za ciebie wziął pajacu bez krzty godności.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #6506
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    j-rules musicie sobie zawsze coś d@#$%%ć bo nic innego sobą nie prezentujecie. Kompletnie nic. Kierowco ciężarówki.
    Kibice piłkarscy mają swój honor i zasady, a wy jesteście zwykłymi frajerami, anonimowymi januszami dla których bohaterem jest jakiś ruski albo konfident, który poza donosem na policję nic nie osiągnął. Kompletnie nic, a wy się tym jaracie
    Kibicujecie ruskim, mistrza Polski i Mistrza Świata z Polski nazywacie judaszem, kastratem, piszczałą, frajerem.
    Taki jest wasz obraz nędzy i rozpaczy. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie znajdzie się tutaj nikt poza mną czy jackiem, żeby powiedzieć Panowie coś z Wami jest nie tak. Wy jesteście jak zwierzęta w zamknięciu. Ograniczone i kręcące się w kółko i mające jednego wroga.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  33. Powrót do góry    #6507
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,259
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez Londi Zobacz posta
    Wyniki sondy pod wywiadem z Cieślakiem na SF powinny niektórym dać choć trochę refleksji

    Tak zerknąłem, na teraz to 86 % do 14 % przeciwko Rosjanom w lidze (popierający Cieślaka) , Co istotne - przy bardzo dużej ilości głosujących - 14.006

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-slowa-trenera

    Jak widać kibice w zdecydowanej większości są przeciw dopuszczeniu Rosjan, bo przecież do tego sprowadza się stanowisko M Cieślaka.

    Oby sponsorzy się zastanowili czy warto łożyć im pieniądze na wypłaty Rosjanom...
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 30-10-2022 o 12:35

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    Londi (30-10-2022), blacktop (30-10-2022)

  35. Powrót do góry    #6508
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,619
    Kliknij i podziękuj
    7,777
    Podziękowania: 7,370 w 4,343 postach
    Blaktop znajdź chociaż jeden post gdzie tak nazwałem zmarzlika. Jak nie to skończ kasztany i umyj zęby.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #6509
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-10-2016
    Postów
    587
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 313 w 155 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...gi,nId,6380086

    "W życiu warto być przyzwoitym. W żużlu raz jeszcze okazało się, że liczy się tylko wynik i nic ponadto." Dariusz Ostafiński XDDDDDD

    ikona żużlowego fejknewsowania, klikbajtowania, hejtu na zawodników, a wszystko w pogoni za wyświetleniami, chce włazić w buty moralizatora XD
    Cieślak, ta gnida która cała kariera trenerska oparła o szukaniu kruczków w regulaminie, a DPŚ zrobiła dzięki Holcie, też wczoraj odpaliła wrotki XD

    co za żenujący festiwal hipokryzji XD wracaj Emil i rób same trójki, niech ta banda pacanów z pzmotu, ekstraligi, canalu+ czy interii płonie XDD

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Krajesky za jego przydatny post!

    mszat (30-10-2022)

  38. Powrót do góry    #6510
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Już lecę szukać co pisałeś o Zmarzliku wchodząc w doopę toruńskiej patologii.
    Nie będę przecież rozliczał każdego patusa z osobna. Tak się TUTAJ nazywa Polaka Mistrza Świata.
    W każdym razie nikt nie protestuje jak bawi się banda ruskich januszy i jeszcze dokładają do pieca faryzeusze.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #6511
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,760
    Kliknij i podziękuj
    574
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Rafał, znowu zaczniesz kasować swoje posty tak jak kiedyś.
    Nie mogę przestać się śmiać

  40. Powrót do góry    #6512
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,102
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Na kasowanie już zdaje się za późno.

    Dobrzy ludzie muszą trzymać się razem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Powrót do góry    #6513
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Rusofile i konfidenci, robotnicy i patusy. Nie mogę przestać się smiać. Pora na emocje pilkarskie a wam chooj w doopę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #6514
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,330
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Na kasowanie już zdaje się za późno.
    Tym razem Bleki zastosuje inną taktykę - zamiast kasować posty zatrudni Jocka jako swojego obrońcę. To automatycznie rozwiąże sprawę, bo żaden oskarżyciel nie odważy się stanąć w szranki z tak wybitnym prawniczym umysłem

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    j-rules (30-10-2022), kowjanko (30-10-2022)

  44. Powrót do góry    #6515
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,139
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Tak zerknąłem, na teraz to 86 % do 14 % przeciwko Rosjanom w lidze (popierający Cieślaka) , Co istotne - przy bardzo dużej ilości głosujących - 14.006

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/10...-slowa-trenera

    Jak widać kibice w zdecydowanej większości są przeciw dopuszczeniu Rosjan, bo przecież do tego sprowadza się stanowisko M Cieślaka.

    Oby sponsorzy się zastanowili czy warto łożyć im pieniądze na wypłaty Rosjanom...
    Typowa pisowska gnida, będzie zrec goowno ale ważne, żeby komu innemu noga sie powinela.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  45. Powrót do góry    #6516
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,259
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Leżycie i kwiczycie, tak we Wrocławiu jak w Toruniu.

    Nie wyjdą wam ci Rosjanie na dobre.

    Możecie się pluć ile chcecie. To nic nie zmieni.

    Na miejscu obu tych klubów mocno bym się zastanowił co robić...

  46. Powrót do góry    #6517
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Na szczęście nie jesteś na ich miejscu. Masz swoją Unię i tam się martw żeby było wszystko w porządku.

  47. Powrót do góry    #6518
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,139
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Typowa pisowska gnido, poki co to lezy i kwiczy zuzel w Lesznie xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  48. Powrót do góry    #6519
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,259
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Typowa pisowska gnido, poki co to lezy i kwiczy zuzel w Lesznie xD
    Skąd ta agresja? Zetrzyj pianę z dzioba (i z klawiatury)...


    Nie potrafisz pisać spokojnie? To może weź stosowną tabletkę...

  49. Powrót do góry    #6520
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,102
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Emil zdobył dla Unii Leszno 5 tytułów DMP ale nagle stał się bezużyteczny i nie wyjdzie na dobre Apatorowi.
    Niezly kabaret.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-10-2022 o 14:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #6521
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,139
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Emil zdobył dla Unii Leszno 5 tytułów DMP ale nagle stał się bezużyteczny i nie wyjdzie na dobre Apatorowi.
    Niezly kabaret.
    Jak w Czestochowie, nie lubią go już bo upomnial sie o zalegla kase.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  51. Powrót do góry    #6522
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie lubią go w Bydgoszczy, w Częstochowie i Lesznie to tak na szybko. Biedactwo.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  52. Powrót do góry    #6523
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,102
    Kliknij i podziękuj
    6,521
    Podziękowania: 8,848 w 4,867 postach
    Znowu masz swoj swiat.
    Szczegolnie go nie lubili jak Boniek rok temu dal im nadzieje na angaz w Polonii.
    W Lesznie tez wiekszosc docenia co dla nich zrobil a i w Czestochowie sa normalni ludzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  53. Powrót do góry    #6524
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    244
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 77 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie lubią go w Bydgoszczy, w Częstochowie i Lesznie to tak na szybko. Biedactwo.
    Ciebie nie lubią w większości Polski, to tak na szybko.

  54. Powrót do góry    #6525
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,613
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 744 w 541 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie lubią go w Bydgoszczy, w Częstochowie i Lesznie to tak na szybko. Biedactwo.
    Jesteś tak absurdalnie głupi, ze to po prostu niemożliwe i musisz przebywać na jakimś zamkniętym oddziale, nie ma innej opcji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •