Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 465

Wątek: Giełda transferowa - sezon 2022

  1. Powrót do góry    #136
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez SasinFan Zobacz posta
    Co ty pieprzysz za głupoty będzwale, nie ma żadnego planu 1 i 2. Dzięki naszemu kochanemu dobrodziejowi, Panu Jackowi i pieniążkom od kochanej partii będzie Bartek, i skład jest już gotowy, będzie mistrz Polski AD 2022, a pamiątkowy medal z tej okazji do Pana Jacka trafi.
    Jakieś badania proponuje zrobić to po pierwsze, tak jak napisałem, będzie albo Zmarzlik, albo Pawlicki. Dwie możliwości są.

  2. Powrót do góry    #137
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Szkoda, że te wszystkie trolle, które zakładają konta zawsze przed okienkiem transferowym, nie są nawet w 1% zabawne :/ A te lubelskie to już w ogóle wyższy poziom bezbecji.

  3. Powrót do góry    #138
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Forum jest dyskusyjne, a nie kabaretowe. Nie podoba się, to odpal nasz lubelski kabaret- ani mru mru, śmiechu będzie co nie miara.

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Ten cały lubelak to Retro z forum Motura

  5. Powrót do góry    #140
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Ten cały lubelak to Retro z forum Motura
    Wiem że to jedna z bardziej zorientowanych osób "w internetach", widziałem jego wpisy, nie przeczę, ale nie jestem nim, co zresztą on sam osobiście potwierdził na forum lubelskim po moim wpisie. Jak każdy człowiek, mam prawo pisać, co uważam, słyszałem, myślę gdzie mi się tylko podoba.

  6. Powrót do góry    #141
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Wiem że to jedna z bardziej zorientowanych osób "w internetach", widziałem jego wpisy, nie przeczę, ale nie jestem nim, co zresztą on sam osobiście potwierdził na forum lubelskim po moim wpisie. Jak każdy człowiek, mam prawo pisać, co uważam, słyszałem, myślę gdzie mi się tylko podoba.

    Żryj gruz cyganie, wiadomo że jesteś retro, całe forum ma beke z twoich postow i przeciekow, to teraz tu swoje info z dupy dajesz.

  7. Powrót do góry    #142
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Wiem że to jedna z bardziej zorientowanych osób "w internetach", widziałem jego wpisy, nie przeczę, ale nie jestem nim, co zresztą on sam osobiście potwierdził na forum lubelskim po moim wpisie. Jak każdy człowiek, mam prawo pisać, co uważam, słyszałem, myślę gdzie mi się tylko podoba.
    Co potwierdził? To jakiś Retro, siedzący na forum lubelskim i nie zaglądający na SB, zapzrecza że nie jest Lubelakiem na forum, na który nie zagląda????
    Toż to kibicowski Macierewicz zużla rośnie.

  8. Powrót do góry    #143
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Co potwierdził? To jakiś Retro, siedzący na forum lubelskim i nie zaglądający na SB, zapzrecza że nie jest Lubelakiem na forum, na który nie zagląda????
    Toż to kibicowski Macierewicz zużla rośnie.
    Wejdź sobie na forum lubelskie, przeczytaj dyskusje, ja nie wiem, nie mam z nim nic wspólnego z tym użytkownikiem.

  9. Powrót do góry    #144
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy pieprzycie, działacie na szkodę Motoru w internecie, wstyd za takich kibiców. Zastanówcie się nad swoim zachowaniem, jaki Zmarzlik, jaki Pawlicki.
    Przed spadkiem Falubazu, była umowa z Dudkiem. Jeżeli spadnie Falubaz, Dudek miał wylądować w Motorze, jeżeli się utrzyma, miał zostać. Stad od razu po spadku, Kępa puścił info, że skład ma zamknięty. 15 bieg w Grudziądzu, zamknął skład Motoru na 2022, i tu nie ma już żadnej filozofii, żadnych innych roszad. Nie ma negocjacji, skład jest gotowy.

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Ale Sasinów w ciągu dnia założyło konto haha

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez SasinFan Zobacz posta
    Żryj gruz cyganie, wiadomo że jesteś retro, całe forum ma beke z twoich postow i przeciekow, to teraz tu swoje info z dupy dajesz.
    A mówili, że lubelscy kibice tacy kulturalni i nie wyzywają nikogo
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #147
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Ale Sasinów w ciągu dnia założyło konto haha
    Przecież to jeden i ten sam człowiek, chce pewnie wejść na forum z przytupem, bo którąś wersję trafi i może przy niej na przyszłość zostać- @Kibicmotoru, a nie mówiłem-jest Dudek, @Lubelak12, a nie mówiłem-jest Pawlicki/Zmarzlik.

    kolchoz, a ty jeszcze nie na bulwarach, miałeś tam jakąś sprawę do załatwienia?!
    Nie wiesz kto doradzał wygrać grube siano na spadku z Extraligi, bo ktoś pisał że Motor Lublin to pewniak na spadek, postawiłem i szlag trafił niezłą gotówkę. Nie chciałbyś tego łajzę "wynagrodzić" ode mnie, to i ja bym cię wynagrodził.
    To teraz może postawić na DMP na Motor, jak uważasz, łatwa kaska? Bo ty się znasz!

  13. Powrót do góry    #148
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,879
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    ROW Rybnik wlasnie pochwalił się nowym sponsorem. Jastrzebska Spolka Węglowa.
    Mogą jeszcze namieszac w razie awansu, lub ewentualnie za rok w Nice.

  14. Powrót do góry    #149
    Początkujący
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przecież to jeden i ten sam człowiek, chce pewnie wejść na forum z przytupem, bo którąś wersję trafi i może przy niej na przyszłość zostać- @Kibicmotoru, a nie mówiłem-jest Dudek, @Lubelak12, a nie mówiłem-jest Pawlicki/Zmarzlik.

    kolchoz, a ty jeszcze nie na bulwarach, miałeś tam jakąś sprawę do załatwienia?!
    Nie wiesz kto doradzał wygrać grube siano na spadku z Extraligi, bo ktoś pisał że Motor Lublin to pewniak na spadek, postawiłem i szlag trafił niezłą gotówkę. Nie chciałbyś tego łajzę "wynagrodzić" ode mnie, to i ja bym cię wynagrodził.
    To teraz może postawić na DMP na Motor, jak uważasz, łatwa kaska? Bo ty się znasz!
    Kolego chyba się trochę zapędzasz, insynuując pewne fakty, lepiej takich domysłów nie snuć, mówiąc oczywiście z dużą dozą przekąsu, proponuje nie być tak pewnym w wydawanych osądach. Nie zamierzam udzielać się tutaj, nie wypada, wstyd we mnie wszedł jak dowiedziałem się o tym, co nasi kibice tutaj wyrabiają, wolą moją było tylko ich uspokojenie.

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mówili, że lubelscy kibice tacy kulturalni i nie wyzywają nikogo
    Przecież to fan Sasina

    Pogoda za oknem beznadziejna i widać sporo gnojków się nudzi i mamy wysyp jakiś kont trolli dzisiaj.

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Nicki przedłużył w GRU o 2 lata

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Nicki przedłużył w GRU o 2 lata
    No co ty, a miał być w FZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #153
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Przecież to fan Sasina

    Pogoda za oknem beznadziejna i widać sporo gnojków się nudzi i mamy wysyp jakiś kont trolli dzisiaj.
    Co za banda oszołomów i pisowski ku klux klan, to że ktoś zgadza się z Panem Jackiem i partią wodzowską to od razu troll ? Pluje na was, i to wasze forum. Nie będziecie szydzić z wyborców partii rządzacej łapserdaki.

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Nie ma co się smiać bo z 500+ rodzice opłacają internet żeby ich pociecha czyli ty mogła pajacować w necie i zaśmiecać temat.

  20. Powrót do góry    #155
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Nie ma co się smiać bo z 500+ rodzice opłacają internet żeby ich pociecha czyli ty mogła pajacować w necie i zaśmiecać temat.
    Odwal się od rodziców sraluchu, bo mój ojciec zasłużony. W latach 80 pamiętam jak jeździł do komitetu wojewódzkiego wódkę pił i sprzedawał takich konfidentów opozycyjnych jak ty. Gniłbyś w pierdlu jakby lepsze czasy były.

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No co ty, a miał być w FZG.
    Dudek też miał, ale six millions robi swoje
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    To wcielenie kolchoza ma chyba najwiekszy potencjal satyryczny <3
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (26-08-2021)

  24. Powrót do góry    #158
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To wcielenie kolchoza ma chyba najwiekszy potencjal satyryczny <3
    Mówię cieniasie internetowy. Chodź na bulwary to pogadamy. Boisz się wyjść we własnym mieście? Haha. Ci ota jesteś, szkoda że nie jesteś na jednostce bo byś liczył zapałki na rejonie

    Dawaj na bulwary, przyjdź ze swoimi największymi ziomkami z dzielni. Boisz się trolu?

    Jak nie przyjdziesz to będziesz największym błaznem, frajerem i cieniasem na tym forum, który dał się wyjść we własnym mieście z nory do przyjezdnego typa haha ))

  25. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To wcielenie kolchoza ma chyba najwiekszy potencjal satyryczny <3
    co nie zmienia faktu, ze i tak poziom marny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #160
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Mocno ryzykowny ten Pedersen na kolejne 2 lata w GKM. Istnieje ryzyko że nie będzie już liderem z prawdziwego zdarzenia. Było już jakieś info co planują z Kasprzakiem? Bo jak zostawią i jego, a Bjerrego wymienią na Tarasienkę (?) to czy ja wiem czy ich siła w ogóle wzrośnie... chyba że planują jakieś fajerwerki na U24 (Kvech). No ale może w 2022 nikt nie spadnie. Ale sam Tarasienko dodałby pewnie lidze nieco kolorytu.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  27. Powrót do góry    #161
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    A teraz był liderem? XD
    Wadim mu na***** po pysku jak mu będzie zajeżdżał jak Bartoch XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #162
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Mocno ryzykowny ten Pedersen na kolejne 2 lata w GKM. Istnieje ryzyko że nie będzie już liderem z prawdziwego zdarzenia. Było już jakieś info co planują z Kasprzakiem? Bo jak zostawią i jego, a Bjerrego wymienią na Tarasienkę (?) to czy ja wiem czy ich siła w ogóle wzrośnie... chyba że planują jakieś fajerwerki na U24 (Kvech). No ale może w 2022 nikt nie spadnie. Ale sam Tarasienko dodałby pewnie lidze nieco kolorytu.
    Też zbytnio nie rozumiem tego ruchu z Pedersenem na 2 lata. Owszem, tego, ze zostanie na sezon 2022 można było się spodziewać. Jedynie beniaminek mógłby się nim interesować i pewnie wziąłby go z pocałowaniem ręki, ale GKM nie da rady wymienić obu Duńczyków, więc.... może Dzik to dobry negocjator, od razu postawił warunek, kontrakt dwuletni, jak nie to czekam na rozmowy z ewentualnym beniaminkiem. No i pewnie nasi sie zgodzili... Szkoda, liczyłem, ze stopniowo, ale i jego wyminiemy przy ewentualnej zmianie przepisów typu KSM czy 10 zespołowa liga. Zostaje liczyć,ze utrzyma formę z bieżącego sezonu i jednocześnie, tym razem będzie miał więcej szczęścia na torze. Pytanie jak tam z tym jego zawieszeniem, w końcu będzie.
    Tarasienko to byłby ciekawy ruch, niby brakuje tutaj kogoś pewniejszego, ale może i warto w końcu "zaryzykować", może zbuduje nam się taki "Michelsen czy Thomsen" ? Oni też przychodzili z 1 ligi po dobrym sezonie i dali radę w ekstralidze. Z Bydgoszczy do Grudziądza blisko.
    GKM prawdopodobnie poszuka jeszcze jakiegoś zawodnika na u24, ewentualnie jeszcze nowego juniora, tutaj min. przewija się nazwisko Dawida Rempały.
    W poniedziałkowym serwisie Grudziądzkiej TVSM, prezes GKM powiedział, ze za rok PRAWDOPODOBNIE nikt nie spada. Dzisiaj w magazynie na sportowych faktach był bardziej wstrzemięźliwy.

  29. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    nie sadze by Nicki mial cisnienie na kontrakt dwuletni. Mimo wszystko jakies punkty robi i zatrudnienie by spokojnie w elidze znalazl poki jezdzi.
    Raczej jest to parcie ze strony GKM. Pewnie chodzi o to by nie wzmacniac ewentualnego beniaminka = spokojne utrzymanie.
    I pewnie za dwa lata jakies wzmocnienie skladu i atak na PO, z Nickim na dwa lata zawsze to jakas stabilnosc mimo wszystko i mozna juz cos zaplanowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #164
    Użytkownik
    Dołączył
    05-11-2016
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    ROW Rybnik wlasnie pochwalił się nowym sponsorem. Jastrzebska Spolka Węglowa.
    Mogą jeszcze namieszac w razie awansu, lub ewentualnie za rok w Nice.
    JSW, PGG i w przypadku awansu ma przyjść jeszcze jedna spółka skarbu Państwa podobno.

  31. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Nicki sam nalegał na dłuższy kontrakt. Jak nawywija i go zawiesza na okno transferowe, to bedzie mial ważny kwit
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    ROW Rybnik wlasnie pochwalił się nowym sponsorem. Jastrzebska Spolka Węglowa.
    Mogą jeszcze namieszac w razie awansu, lub ewentualnie za rok w Nice.

    Mysle, ze jak sie dowiemy, kto awansuje do SE, to wszyscy z topu beda juz dawno rozdysponowani - o ile juz nie sa. w SE nie ma miejsca na zielonogorski 1 listopada.

    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Mówię cieniasie internetowy. Chodź na bulwary to pogadamy.
    Co ty stary z tymi bulwarami? Sa spoko, ale bez przesady. Duzo wiecej we Wroclawiu fajnych miejsc. nie stac cie zeby pojsc do knajpy tylko w piz gawe siedziec nad Odra?

  33. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Nicki sam nalegał na dłuższy kontrakt. Jak nawywija i go zawiesza na okno transferowe, to bedzie mial ważny kwit
    Nicki już nie pierwszy raz podpisuje kontrakt dwuletni w klubie, który utrzymał.
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Wszystkie karty rozdane, więc można podać składy na 2022, zaczniemy od mistrza 2021 czyli Motoru, i dalej kolejność losowa.
    Motor
    1. Łaguta
    2. Kubera
    3. Pawlicki (piotr)
    4. Hampel
    5. Mikkel
    6. Lampart
    7. Cierniak

    Unia
    1 Dudek
    2 Holder (chris )
    3 Doyley
    4 Lindsey
    5 Kołodziej
    6 i 7 jakieś ogórki nie ma znaczenia

    Sparta
    1 Tajski
    2 Czugunów
    3 Łaguta
    4 Bjuli
    5.Magic
    6 i 7. ogórasy jak w Unii, nie ma znaczenia

    Stal Gorzów
    1 Bartuś
    2 Szymek
    3 Vacul
    4 ten Patrick Hansen z pierwszej ligi u24
    5 Thomsen
    6 Kowalski
    7 jakiś ogórek

    Czewa
    1 Madsen
    2 Woryna
    3 Smyk
    4 Fredka
    5 Jepsen u24
    6 Miskowiak
    7 Swidnicki

    Torun

    1 Holder (jack)
    2 Przedpelek
    3 Lambuś
    4 Drabik
    5 Sayfudinowow
    6 i 7 ogórki

    teraz GKM

    1 Nicki
    2 Kasprzak
    3 Pawlicki
    4 ogorek bez znaczenia miejmy nadziej ze nie zostawia tego lachbauma
    5 Wadim
    6 i 7 ogórki

    Beniaminek
    1234 nie wiadomo i tak spadna wiec jeden chuy
    5 Zagar
    6 i7 ogorki

    a fricke i protasiewicz zotana w zielonej gorze

  35. Powrót do góry    #169
    Zaawansowany Awatar Hulc
    Dołączył
    03-04-2010
    Postów
    2,163
    Kliknij i podziękuj
    428
    Podziękowania: 911 w 383 postach
    Tymczasem Motor mistrz 2021, 2022, 2023...

    Już nawet podnośników brakuje, najwierniejsi oglądają mecze z okolicznych drzew!

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg R.jpg (56.6 KB, 232 odsłon)

  36. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hulc za jego przydatny post!

    Ali_G (27-08-2021), Buszmen (27-08-2021), Leonidas (27-08-2021), Vector (27-08-2021), lego (27-08-2021), noc (27-08-2021)

  37. Powrót do góry    #170
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Lubelak12 ta liczba w twoim nicku to wiek czy rok urodzenia?
    ...a może jesteś z Ani Mru Mru lub Smile'a?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #171
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2012
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Lubelak12 ta liczba w twoim nicku to wiek czy rok urodzenia?
    Bardzo prawdopodobne, że to jego iloraz intelektu.

    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12
    Motor
    1. Łaguta
    2. Kubera
    3. Pawlicki (piotr)
    4. Hampel
    5. Mikkel
    6. Lampart
    7. Cierniak
    Pawlicki? Jednak idziecie w półśrodki? Myślałem, że sasinowe pójdzie na Zmarzlika.

  39. Powrót do góry    #172
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Wszystkie karty rozdane, więc można podać składy na 2022, zaczniemy od mistrza 2021 czyli Motoru, i dalej kolejność losowa.
    Motor
    1. Łaguta
    2. Kubera
    3. Pawlicki (piotr)
    4. Hampel
    5. Mikkel
    6. Lampart
    7. Cierniak
    Jaki Pawlicki deklu? Dzięki Panu Jackowi jest 5 okrągłych banieczek na Bartka x3 sezony. Na prezentacji 3krotny mistrz świata dostąpi zaszczytu podania ręki dobrodziejowi, a zdjęcia obiegną cały świat. Złota historia Motoru dopiero się zaczyna, mam też nadzieje że pan Jacek na fetowaniu tytułu w przyszłym roku wyciągnie cygaro i zapali co niektorym w piety pojdzie.

  40. Powrót do góry    #173
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Podałem składy wszystkich drużyn na 2022 barani łbie. Zrób screena, odkop post 15 listopada i zobaczymy. Na razie masz ignora za te wyzwiska, jakiś poziom trzeba trzymać. 15 listopada odbanuje, i wtedy ładnie przeprosisz.

  41. Powrót do góry    #174
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    takich tekstow to na lubelskim forum mozesz uzywac cymbale. Tutaj ludzie sa jednak kulturalni, tez cie ignoruje, gowno wiesz, a się wymądrzasz.

  42. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    "Ja, Irena, i ja".

  43. Powrót do góry    #176
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Podałem składy wszystkich drużyn na 2022 barani łbie. Zrób screena, odkop post 15 listopada i zobaczymy. Na razie masz ignora za te wyzwiska, jakiś poziom trzeba trzymać. 15 listopada odbanuje, i wtedy ładnie przeprosisz.
    Ciebie nawet szkoda obnażać tymi screenami
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #177
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2012
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Podałem składy wszystkich drużyn na 2022 barani łbie. Zrób screena, odkop post 15 listopada i zobaczymy. Na razie masz ignora za te wyzwiska, jakiś poziom trzeba trzymać. 15 listopada odbanuje, i wtedy ładnie przeprosisz.
    Dwie godziny wystarczyły, żebyś się okazało że wyssałeś to wszystko z palca xD Pawlicki zostaje w Lesznie, potwierdzone już w mediach przez klub.

  45. Powrót do góry    #178
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pięknie cymbał wyjaśniony Zmarzlik w Motorze będzie, a nie żadne Pawlickie, niech spodkulonym ogonem wraca skad wylazl kundel jeden. Pozdrow retro glupku.

  46. Powrót do góry    #179
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Podałem składy wszystkich drużyn na 2022 barani łbie. Zrób screena, odkop post 15 listopada i zobaczymy. Na razie masz ignora za te wyzwiska, jakiś poziom trzeba trzymać. 15 listopada odbanuje, i wtedy ładnie przeprosisz.
    mamy czekać do 15.11 czy już można się z ciebie śmiać?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Delejt (27-08-2021)

  48. Powrót do góry    #180
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    gówno tam wiecie pawlicki przyjdzie a oglosili bo go kępa poprosił by wykiwał Rusieckiego bo jest jeszcze szansa na DUdka w Motorze oprocz Pawlickiego i teraz unia mysli ze ma pawlickiego i nie musi negocjowac a wielki guzik sie okaze bo ich oszukali jak jelenii ich wykiwali Lubelacy z pawlickim.

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •