Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 465

Wątek: Giełda transferowa - sezon 2022

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Co ty cpasz typie, do budy uciekaj a nie szczekasz, od retro masz te informacje ? Co za pajacerka, nie ma tu zadnych moderatorow zeby zbanowali ? Przeciez to jakis troll jest, dyskusji kulturalnie nie mozna prowadzic.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,097
    Kliknij i podziękuj
    570
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Mam wrażenie, że najbardziej to oszukali Ciebie jak Ci w szkole pozwolili przejść do 4 klasy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Delejt (27-08-2021)

  4. Powrót do góry    #183
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Nastepny as cwaniakuje, a pewnie na obiad do Bydgoszczy do ikei chodzi na hod dogi niedobre po 3złote. Myslisz że ja w bydgoszczy nigdy nie bylem i nie wiem ze ikee tam macie ? Bylem raz w bydgoszczy kiedys i tam taka galerie macie ze obok mcdonald i kfc jest. Nie cwaniakuj, bo ja obyty czlowiek swiatowy, a tu mi wmawiasz ze nieslusznie promocje uzyskalem do wyzszej klasy w podstawowce. Nawet srednie mam.

  5. Powrót do góry    #184
    Użytkownik
    Dołączył
    12-06-2012
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 9 w 7 postach
    Średnie wykształcenie może i masz, za to pokłady jadu w sobie dość wysokie, bo plujesz na lewo i prawo.

  6. Powrót do góry    #185
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jakbys reagowal jakby ciebie tak obrazano w internecie ? Myslisz ze co, ze mna to sobie gebe mozna wycierac, ze ja nie czytam i pozniej nie chodze poddenerwowany ? Jestem porywczy, kto nie jest, ale wkurzam sie jak mi zarzucaja ze ja w podstawowce mialem nie zdac, jak ja mature zrobilem nawet.
    Jestem wyborca pisu i z tego powodu mnie dyskryminuja na kazdym forum na ktorym nie zaczynam sie udzielac, to jest bardzo przykre.

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    gówno tam wiecie pawlicki przyjdzie a oglosili bo go kępa poprosił by wykiwał Rusieckiego bo jest jeszcze szansa na DUdka w Motorze oprocz Pawlickiego i teraz unia mysli ze ma pawlickiego i nie musi negocjowac a wielki guzik sie okaze bo ich oszukali jak jelenii ich wykiwali Lubelacy z pawlickim.
    Haha większego debila na tym forum to nie widziałem haha. Ale zakuty łeb jesteś

    Cytat Zamieszczone przez SasinFan Zobacz posta
    Jakbys reagowal jakby ciebie tak obrazano w internecie ? Myslisz ze co, ze mna to sobie gebe mozna wycierac, ze ja nie czytam i pozniej nie chodze poddenerwowany ? Jestem porywczy, kto nie jest, ale wkurzam sie jak mi zarzucaja ze ja w podstawowce mialem nie zdac, jak ja mature zrobilem nawet.
    Jestem wyborca pisu i z tego powodu mnie dyskryminuja na kazdym forum na ktorym nie zaczynam sie udzielac, to jest bardzo przykre.
    Następny oszołom haha

  8. Powrót do góry    #187
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2021
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Nie rozumiem dlaczego boli was wielki Motor Mistrz Polski 2021 i lat następnych. Pawlicki to była zasłona dymna tak samo jak Dudek i Drabik. Wszyscy wiedzą że do Motoru przyjdzie Zmarzlik tylko na razie czekają z tą informacją żeby nie robić popłochu w Gorzowie. Odległość nie ma tutaj wielkiego znaczenia bo ma mieć prywatną awionetkę.

  9. Powrót do góry    #188
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A yebać to forum , myslicie ze tylko tu sie udizelam? I na sportowych faktach i na zuzelendzie i na zuzel.info. Jednak racje maja ci ktorzy pisza ze tu dzieciarnia straszna. Nara

  10. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Trole Sasina wypuszczone. Przeciez to platne posty sa. Olejcie. Zmieni sie wladza, zmaleje naplyw kibicow z Lublina.

  11. Powrót do góry    #190
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez RetardoSpeedway Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego boli was wielki Motor Mistrz Polski 2021 i lat następnych. Pawlicki to była zasłona dymna tak samo jak Dudek i Drabik. Wszyscy wiedzą że do Motoru przyjdzie Zmarzlik tylko na razie czekają z tą informacją żeby nie robić popłochu w Gorzowie. Odległość nie ma tutaj wielkiego znaczenia bo ma mieć prywatną awionetkę.
    Retro do siebie won.

  12. Powrót do góry    #191
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Kolejne konto nieśmiesznego schizofrenika. Nie wchodźcie z nimi w dyskusje...

  13. Powrót do góry    #192
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Komuś popcornu?

  14. Powrót do góry    #193
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2021
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Panowie opamietajcie sie, co sobie inne kluby pomyśla o kibicach kultralnych Motoru Lublin? W imieniu normalnych kibiców Motoru chciałbym najserdeczniej szanowne grono przeprosić za te bydlaki, nie jesteśmy tacy, panowie wpadnijcie na nasze forum byle przeczytać, naprawdę jest normalnie. Ktoś wrzuci info czasem, pewne, mniej pewne, ale to jak wszedzie w tym okresie, najserdeczniej przepraszamy.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MotorMistrz za jego przydatny post!

    Saeyl (27-08-2021)

  16. Powrót do góry    #194
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2021
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez SasinFan Zobacz posta
    Retro do siebie won.
    Jestem u siebie sam won.
    I proszę nie porównywać mnie do fanów Sasina bo w Lublinie nikt nie toleruje tej partii. Wystarczy spojrzeć kto rządzi w Lublinie.
    ***** ***

  17. Powrót do góry    #195
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Witam,Po 17 latach udało mi się odzyskać hasło do konta.Nie było mnie na SB od wielu lat.To ja mam nick na lubelskim forum RetroSpeedway i chciałbym was uświadomić że jakieś gnoje bo na lubelskim forum jest pełno po******ch dzieciaków i cieci z okolic Lublina,ogólnie bydło w większości intelektualne i chamstwo.Wklejają tutaj bez mojej wiedzy wyrwane z kontekstu moje wpisy z lubelskiego forum.Zakładają jakieś fejkowe konta i sobie robią jaja.Ja jestem prawdziwym kibicem Motoru od końcówki lat 80 i sobie nie życzę aby jakieś parchy wprowadzały kibiców z całej Polski w błąd wpisując tutaj mojej wpisy i je przekręcająć.Dziękuje,pozdrawiam.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Merlin za jego przydatny post!

    t_zg (27-08-2021)

  19. Powrót do góry    #196
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Odpuszczam sobie to forum bo tu dzieciarnia, beznadziejnie jest. Night zapraszal na zuzelend i chetnie skorzystam, tam przynajmniej dyskusje sa na poziomie. Na forum motoru mnie zbanowali to tam pojde, banda debili. A sobie zapamietajcie moje wpisy, i odkopcie w listopadzie.

  20. Powrót do góry    #197
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Ja pyerdole, co tu się odjaniepawla.
    Na korzystanie z Internetu to jednak powinny być egzaminy.
    Podłączyli do sieci wschodnia ścianę i szambo wybiło.

  21. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mlodzian za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2021), Lipa_PL (27-08-2021)

  22. Powrót do góry    #198
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Witam,Po 17 latach udało mi się odzyskać hasło do konta.Nie było mnie na SB od wielu lat.To ja mam nick na lubelskim forum RetroSpeedway i chciałbym was uświadomić że jakieś gnoje bo na lubelskim forum jest pełno po******ch dzieciaków i cieci z okolic Lublina,ogólnie bydło w większości intelektualne i chamstwo.Wklejają tutaj bez mojej wiedzy wyrwane z kontekstu moje wpisy z lubelskiego forum.Zakładają jakieś fejkowe konta i sobie robią jaja.Ja jestem prawdziwym kibicem Motoru od końcówki lat 80 i sobie nie życzę aby jakieś parchy wprowadzały kibiców z całej Polski w błąd wpisując tutaj mojej wpisy i je przekręcająć.Dziękuje,pozdrawiam.
    Wylazł z nory. Jak tam Pawlicki w Motorze ? Na lotnisko nie zapomnij wyjechac chlopie z kwiatami.

    Cytat Zamieszczone przez RetardoSpeedway Zobacz posta
    Jestem u siebie sam won.
    I proszę nie porównywać mnie do fanów Sasina bo w Lublinie nikt nie toleruje tej partii. Wystarczy spojrzeć kto rządzi w Lublinie.
    ***** ***
    japa tam

  23. Powrót do góry    #199
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2021
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mlodzian Zobacz posta
    Ja pyerdole, co tu się odjaniepawla.
    Na korzystanie z Internetu to jednak powinny być egzaminy.
    Podłączyli do sieci wschodnia ścianę i szambo wybiło.
    To troll konta ukraińców z Wrocławia w końcu to ich druga stolica, pewnie im się nudzi w domu. Zobaczyli co to internet i szaleją

  24. Powrót do góry    #200
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mlodzian Zobacz posta
    Ja pyerdole, co tu się odjaniepawla.
    Na korzystanie z Internetu to jednak powinny być egzaminy.
    Podłączyli do sieci wschodnia ścianę i szambo wybiło.

    Mamy internet juz dlugo, i mamy na rynku cebularze. Piwo czasem rozdaja za darmo, zazdroscicie jak na odremontowali rynek i stad ta niechec do ludzi z lublina. Paniska kurna z zachodu sie sadza z dupami a sloma z butow wystaje.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SasinFan za jego przydatny post!

    RetardoSpeedway (27-08-2021)

  26. Powrót do góry    #201
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Witam,Po 17 latach udało mi się odzyskać hasło do konta.Nie było mnie na SB od wielu lat.To ja mam nick na lubelskim forum RetroSpeedway i chciałbym was uświadomić że jakieś gnoje bo na lubelskim forum jest pełno po******ch dzieciaków i cieci z okolic Lublina,ogólnie bydło w większości intelektualne i chamstwo.Wklejają tutaj bez mojej wiedzy wyrwane z kontekstu moje wpisy z lubelskiego forum.Zakładają jakieś fejkowe konta i sobie robią jaja.Ja jestem prawdziwym kibicem Motoru od końcówki lat 80 i sobie nie życzę aby jakieś parchy wprowadzały kibiców z całej Polski w błąd wpisując tutaj mojej wpisy i je przekręcająć.Dziękuje,pozdrawiam.
    Retro odpisz priv w zwiazku z tym komunikatem Unii dzisiejszym ci napisalem pytanie.

  27. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Lublin słynie z bardzo fajnych kibiców, nie wiem gdzie się uchowały takie odpady jakie tu się „prezentują”.
    Szkoda gadać.

  28. Powrót do góry    #203
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Lublin słynie z bardzo fajnych kibiców, nie wiem gdzie się uchowały takie odpady jakie tu się „prezentują”.
    Szkoda gadać.
    To jeden i ten sam Kołchoz. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

  29. Powrót do góry    #204
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2021
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Lublin słynie z bardzo fajnych kibiców, nie wiem gdzie się uchowały takie odpady jakie tu się „prezentują”.
    Szkoda gadać.
    Przejrzyj nasze forum, naprawdę jest tam normalnie. Nas tu jeszcze przyjdzie, bo dużo się mówi o sportsboard na forum zuzel.info przez to co tu sie odpieprza.

  30. Powrót do góry    #205
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez SasinFan Zobacz posta
    Mamy internet juz dlugo, i mamy na rynku cebularze. Piwo czasem rozdaja za darmo, zazdroscicie jak na odremontowali rynek i stad ta niechec do ludzi z lublina. Paniska kurna z zachodu sie sadza z dupami a sloma z butow wystaje.
    Jedyną słomę jaką widać z butów to u Was w Waszych wewnętrznych sprzeczkach społeczności z Lublina. Tak Wam zazdrościmy, że przynajmniej wiemy ze pisze się Lublin a nie "lublin". Bylo i jest na tym forum kilku wykolejeńców, ale widzę że miasto z cebularzami, wyremontowanym rynkiem i rozdawanym piwem przoduje w statystykach ludzi z opóźnionym zapłonem. Bez odbioru.

  31. Powrót do góry    #206
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    To jeden i ten sam Kołchoz. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
    Nie mam nic wspolnego z uzytkownikiem kolchoz i nie mam zadnego multikonta.

  32. Powrót do góry    #207
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,198
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez MotorMistrz Zobacz posta
    Przejrzyj nasze forum, naprawdę jest tam normalnie. Nas tu jeszcze przyjdzie, bo dużo się mówi o sportsboard na forum zuzel.info przez to co tu sie odpieprza.
    Spoko „Podziwiam” ludzi którym się chce robić ileś kont i robić syf na forach.

  33. Powrót do góry    #208
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mlodzian Zobacz posta
    Jedyną słomę jaką widać z butów to u Was w Waszych wewnętrznych sprzeczkach społeczności z Lublina. Tak Wam zazdrościmy, że przynajmniej wiemy ze pisze się Lublin a nie "lublin". Bylo i jest na tym forum kilku wykolejeńców, ale widzę że miasto z cebularzami, wyremontowanym rynkiem i rozdawanym piwem przoduje w statystykach ludzi z opóźnionym zapłonem. Bez odbioru.
    Gowno tam wiesz, piwo rozdaja za darmo na promocjach po dwie puszki nawet na rynku jak ostatnio i mozna sobie strzelic od razu w parku. Cebularze kolo dworca po 2,30 sa, dwa kupujesz, dwa piwa za darmo i wieczorek w parku z widokiem na odremontowany rynek przy piwku z kolegami za niecale 5 zlotych. I kulturalnie mozna sobie posiedziec, a z takimi ludzmi jak tutaj to sie nie da, z dala od Lublina sie trzymajcie, nie zalewajcie naszego pieknego miasta.

  34. Powrót do góry    #209
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez RetardoSpeedway Zobacz posta
    Nie rozumiem dlaczego boli was wielki Motor Mistrz Polski 2021 i lat następnych. Pawlicki to była zasłona dymna tak samo jak Dudek i Drabik. Wszyscy wiedzą że do Motoru przyjdzie Zmarzlik tylko na razie czekają z tą informacją żeby nie robić popłochu w Gorzowie. Odległość nie ma tutaj wielkiego znaczenia bo ma mieć prywatną awionetkę.
    Masz słabe informacje. Żadną tam awionetkę - Bartek do dyspozycji dostanie odrzutowiec, nomen omen F-16 (w wersji D aby nie musiał robić kursu pilotażu w Dęblinie). Sasin już to z Błaszczakiem omówił a Obajtek zapewnia paliwo. Będzie git!
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  35. Powrót do góry    #210
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Spoko „Podziwiam” ludzi którym się chce robić ileś kont i robić syf na forach.
    Dlatego na sportowych faktach jest normalnie, tutaj to jakas popierdolka a nie forum.

  36. Powrót do góry    #211
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Ostatni mój tutaj wpis bo nie bawi mnie pisanie na tego typu ogólnopolskich forach.Każdy wpis nt Motoru Lublin pisany przez kogokolwiek olewajcie i nie odpowiadajcie.Tutaj jest tylko gnojstwo co ma siano we łbie i robi syf naszej drużynie.Starszyzna Motoru nie odpowiada za treści umieszczone na tym forum przez jakąkolwiek osobę podająca się że jest z Lublina.To tyle,pozdrawiam i życzę sukcesów wszystkim klubom.

  37. Powrót do góry    #212
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Lublin słynie z bardzo fajnych kibiców, nie wiem gdzie się uchowały takie odpady jakie tu się „prezentują”.
    Szkoda gadać.
    Nie wiem komu współczuć bardziej. Temu kretynowi/kretynom, któr(z)y multikont nazakładał/li czy tym, którzy wierzą, że to wysyp z Lublina. Ta prowokacja jest tak słaba, że zmarszczki na mózgu prostuje.

  38. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Masz słabe informację. Żadną tam awionetkę - Bartek do dyspozycji dostanie odrzutowiec, nomen omen F-16 (w wersji D aby nie musiał robić kursu pilotażu w Dęblinie). Sasin już to z Błaszczakiem omówił a Obajtek zapewnia paliwo. Będzie git!
    Pan Sasin będzie na prezentacji osobiscie podobno, podobno rozwazana jest prezentacja w publicznej telewizji, bedzie wielko swieto w lublinie. Pewnie daja duzo perly darmowej na rynku w te dni.

    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Ostatni mój tutaj wpis bo nie bawi mnie pisanie na tego typu ogólnopolskich forach.Każdy wpis nt Motoru Lublin pisany przez kogokolwiek olewajcie i nie odpowiadajcie.Tutaj jest tylko gnojstwo co ma siano we łbie i robi syf naszej drużynie.Starszyzna Motoru nie odpowiada za treści umieszczone na tym forum przez jakąkolwiek osobę podająca się że jest z Lublina.To tyle,pozdrawiam i życzę sukcesów wszystkim klubom.
    Nic nie masz do powiedzenia Retro to nic nie mow. Skoro Lubelak nie jest twoim multikontem, to skad wiedziales ze masz cos prostowac i zaczales sie tu udzielac znowu po rzekomo 15 latach od razu po tym jak sie skompromitowales na lubelskim forum ?

  39. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Nie wiem komu współczuć bardziej. Temu kretynowi/kretynom, któr(z)y multikont nazakładał/li czy tym, którzy wierzą, że to wysyp z Lublina. Ta prowokacja jest tak słaba, że zmarszczki na mózgu prostuje.
    To jest poniekąd pokłosie tego, że kibice z Lublina byli mało aktywni na tym forum przez całe lata.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  40. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Podobne trole do pamietnego Emila

  41. Powrót do góry    #216
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2004
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 13 postach
    Bo pusty łbie napisali na zuzel info że ktoś moje wpisy cytuje i przekręca na sportsboard.To postanowiłem odzyskać zapomniane hasło z przed 17 lat,zalogować się i sprostować cymbale.Dlatego tu się nie wypowiadam bo tu są właśnie takie ciule jak ty.Nie sap do mnie synku bo nie wiesz z kim masz do czynienia.Kończymy i do widzenia.

  42. Powrót do góry    #217
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    To jest poniekąd pokłosie tego, że kibice z Lublina byli mało aktywni na tym forum przez całe lata.
    No nie bez powodu

  43. Powrót do góry    #218
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,330
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,339 w 554 postach
    Drabik -> Lublin
    Sajfu -> Toruń

    To albo walczymy o wszystko i bierzemy Dudka, albo Włókniarz jedzie składem 2021 (ew.zmiana Jeppesena na Beckera).

  44. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ale to jest ciekawe, ze odkad PIS jest u wladzy, to Lublin zaczal sie piac w tabelach

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Buszmen (27-08-2021), młody_piernik2 (27-08-2021)

  46. Powrót do góry    #220
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    trole
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Dominik (27-08-2021), Mlodzian (27-08-2021), SasinFan (27-08-2021)

  48. Powrót do góry    #221
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2021
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Drabik -> Lublin
    Sajfu -> Toruń

    To albo walczymy o wszystko i bierzemy Dudka, albo Włókniarz jedzie składem 2021 (ew.zmiana Jeppesena na Beckera).
    Z tego co się słyszy to jedziecie tym samym składem bo misio upatruje porażkę w niedopasowaniu się do toru. W przyszłym roku jak wejdą te PO 6 drużynowe to na pewno będzie awans więc po co zmieniać skład.

  49. Powrót do góry    #222
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2005
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 49 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Drabik -> Lublin
    Sajfu -> Toruń

    To albo walczymy o wszystko i bierzemy Dudka, albo Włókniarz jedzie składem 2021 (ew.zmiana Jeppesena na Beckera).
    Becker nie jest brany pod uwage

  50. Powrót do góry    #223
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Merlin Zobacz posta
    Bo pusty łbie napisali na zuzel info że ktoś moje wpisy cytuje i przekręca na sportsboard.To postanowiłem odzyskać zapomniane hasło z przed 17 lat,zalogować się i sprostować cymbale.Dlatego tu się nie wypowiadam bo tu są właśnie takie ciule jak ty.Nie sap do mnie synku bo nie wiesz z kim masz do czynienia.Kończymy i do widzenia.
    Info zawsze sie sprawdza, pawlicki w motorze zgodnie z tym co pisales, to pewnie sam Kepa osobiscie sie udziela pod tym nickiem.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    To jest poniekąd pokłosie tego, że kibice z Lublina byli mało aktywni na tym forum przez całe lata.
    Trollom sie znudzi i sobie pójdą zaraz i zostana sami normalni uzytkownicy

  51. Powrót do góry    #224
    Początkujący
    Dołączył
    27-08-2021
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ten Merlin to Leroy? Leroy Merlin a nie jakaś popierdółka Retro

  52. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Drabik -> Lublin
    Sajfu -> Toruń

    To albo walczymy o wszystko i bierzemy Dudka, albo Włókniarz jedzie składem 2021 (ew.zmiana Jeppesena na Beckera).
    Bierzcie bierzcie. Szybciej się spotkamy w 1 lidze (po waszym awansie z 2 ligi w ramach projektu NajnowszyNowyCKM bo stary zbankrutował).

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    karolcp3 (27-08-2021)

Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •