Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 465

Wątek: Giełda transferowa - sezon 2022

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Michelsen w Nice.
    Nie wylapales kontekstu

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Jest gigantyczny problem z przedłużeniem kontraktu z Mikkelsenem, nie ma 100 % pewności że Mikkel odejdzie, ale jest bardzo daleko od przedłużenia kontraktu, trzeba wtedy będzie ściągnąć obcokrajowca dodatkowo.
    No parę lat już jeździ w Lublinie to mogłeś się nauczyć nazwiska swojego zawodnika, że Michelsen.
    To coś jak kibice Unii ciągle piszą Lindsey

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,121 w 1,476 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie wylapales kontekstu
    Wyłapałem, przecież podzieliłem twój wpis, a nie ten mit powyżej, poparłem cię.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    t_zg (26-08-2021)

  5. Powrót do góry    #94
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Lublin daleko, niestworzone historie powstają, podam kilka plotek zasłyszanych z kilku źródeł, odpowiednio przefiltrowanych, potwierdzonych tu i ówdzie.
    Motor dysponuje bardzo dużą kasą, i na szczycie listy celów są dwa nazwiska, z których jedno przyjdzie do Lublina. Pierwszy to oczywiście Bartek Zmarzlik, drugi to Piotr Pawlicki. Jeden z tych zawodników, na 99% będzie w przyszłym sezonie w Lublinie, i to jest plotka najpoważniejsza, którą powiela wiele źródeł, w tym jedno okołoklubowe które się nie myli nigdy. Bartka nie wyciągniemy (raczej, kasa jest niewyobrażalna na stole), więc prawdopodobnie przyjdzie właśnie Pawlicki, żaden inny Polak ani obcokrajowiec nie jest rozważany. Na tym można by skończyć, ale tutaj pojawia się większy problem. Jest gigantyczny problem z przedłużeniem kontraktu z Mikkelsenem, nie ma 100 % pewności że Mikkel odejdzie, ale jest bardzo daleko od przedłużenia kontraktu, trzeba wtedy będzie ściągnąć obcokrajowca dodatkowo. Plotka mniej pewna niż z Polakami, ale również, wiele źródeł potwierdza, że są problemy z Mikkelem. I to tyle co w tym sasinowie się wydarzy w okienku.
    Zapraszam na nasze forum lubelskie, też bywa ciekawie.
    Dżizas, co za bzdury.

  6. Powrót do góry    #95
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    No parę lat już jeździ w Lublinie to mogłeś się nauczyć nazwiska swojego zawodnika, że Michelsen.
    To coś jak kibice Unii ciągle piszą Lindsey
    To się wzajemnie wyklucza...chyba mówisz o jednym kibicu.

  7. Powrót do góry    #96
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,155
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Lublin daleko, niestworzone historie powstają, podam kilka plotek zasłyszanych z kilku źródeł, odpowiednio przefiltrowanych, potwierdzonych tu i ówdzie.
    Motor dysponuje bardzo dużą kasą, i na szczycie listy celów są dwa nazwiska, z których jedno przyjdzie do Lublina. Pierwszy to oczywiście Bartek Zmarzlik, drugi to Piotr Pawlicki. Jeden z tych zawodników, na 99% będzie w przyszłym sezonie w Lublinie, i to jest plotka najpoważniejsza, którą powiela wiele źródeł, w tym jedno okołoklubowe które się nie myli nigdy. Bartka nie wyciągniemy (raczej, kasa jest niewyobrażalna na stole), więc prawdopodobnie przyjdzie właśnie Pawlicki, żaden inny Polak ani obcokrajowiec nie jest rozważany. Na tym można by skończyć, ale tutaj pojawia się większy problem. Jest gigantyczny problem z przedłużeniem kontraktu z Mikkelsenem, nie ma 100 % pewności że Mikkel odejdzie, ale jest bardzo daleko od przedłużenia kontraktu, trzeba wtedy będzie ściągnąć obcokrajowca dodatkowo. Plotka mniej pewna niż z Polakami, ale również, wiele źródeł potwierdza, że są problemy z Mikkelem. I to tyle co w tym sasinowie się wydarzy w okienku.
    Zapraszam na nasze forum lubelskie, też bywa ciekawie.
    Delegacja na lotnisko już gotowa?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Delegacja na lotnisko już gotowa?
    Przecież w Lublinie nie mają lotniska.

    Ja czekam na Ciebie w sobotę na bulwarach. Nie peniaj. Możesz przyjść z delegacja

  9. Powrót do góry    #98
    Użytkownik
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 18 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Artykuł na PS lub Interii za 3,2,1...
    Jednak SF były szybsze:

    Żużel. Fogo Unia na 99 proc. bez Emila Sajfutdinowa. Motor może zapolować na Pawlickiego?

  10. Powrót do góry    #99
    Stały bywalec Awatar Saeyl
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    771
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 181 w 96 postach
    Z tego artykułu można wywnioskować, że Emil odchodzi do Torunia. Pawlicki nie wiadomo na razie. No i Leszno nie prowadzi rozmów z Dudkiem. To ciekawe gdzie trafi, lista klubów się kurczy.

  11. Powrót do góry    #100
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,460
    Kliknij i podziękuj
    1,309
    Podziękowania: 957 w 590 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Z tego artykułu można wywnioskować, że Emil odchodzi do Torunia. Pawlicki nie wiadomo na razie. No i Leszno nie prowadzi rozmów z Dudkiem. To ciekawe gdzie trafi, lista klubów się kurczy.
    Dudek trafi do...Zielonej Góry
    Róbcie screeny.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Vector za jego przydatny post!

    kiki (26-08-2021)

  13. Powrót do góry    #101
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Trafi do Częstochowy bo nie po to oddalismy mecz w Grudziadzu.

    Pewne info 100% KMO

  14. Powrót do góry    #102
    Użytkownik Awatar davids
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    118
    Podziękowania: 63 w 26 postach

    icon6.gif

    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Ktos? cos? widzial jakiegos busa dzis?
    Dziś nie widziałem ale wiem z PEWNYCH źródeł, że będą już wkrótce widziane busy w Toruniu Zmarzlika i Janowskiego

  15. Powrót do góry    #103
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Saeyl Zobacz posta
    Z tego artykułu można wywnioskować, że Emil odchodzi do Torunia. Pawlicki nie wiadomo na razie. No i Leszno nie prowadzi rozmów z Dudkiem. To ciekawe gdzie trafi, lista klubów się kurczy.
    No, na PS bodajże, piszą, ze Kępa też zaprzecza aby prowadzili jakiekolwiek rozmowy z Dudkiem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-08-2021 o 12:47
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #104
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, na interii bodajże, piszą, ze Kępa też zaprzecza aby prowadzili jakiekolwiek rozmowy z Dudkiem.
    Bo nie prowadzą. Rozmawiają tylko i wyłącznie z Bartkiem i z Piterem Pawlickim.

  17. Powrót do góry    #105
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Bo nie prowadzą. Rozmawiają tylko i wyłącznie z Bartkiem i z Piterem Pawlickim.
    Ales ty naiwny jest. Zimny już dawno dał Kępie info, ze zostaje w Gorzowie. I od tego momentu zawracają doopę Patrykowi. Z Pawlickim jeśli w ogóle gadają, to tylko po to aby nie zostać na lodzie. Normalna praktyka wśród prezesów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #106
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, na PS bodajże, piszą, ze Kępa też zaprzecza aby prowadzili jakiekolwiek rozmowy z Dudkiem.
    Prawda,prowadzi bezposrednio Sasin.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #107
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ales ty naiwny jest. Zimny już dawno dał Kępie info, ze zostaje w Gorzowie. I od tego momentu zawracają doopę Patrykowi. Z Pawlickim jeśli w ogóle gadają, to tylko po to aby nie zostać na lodzie. Normalna praktyka wśród prezesów.

    Nikt w Lublinie nie rozważał spadku Falubazu, nie ma, i nie było tematu Dudka. Obrano jakiś czas temu dwa cele transferowe, numer 1. Zmarzlik, numer 2. Pawlicki.
    Gdyby nie udało się dogadać z jednym, albo z drugim (nie ma takiej opcji przy wykładanej kasie, tylko idiota odrzucił by taki kontrakt, tak, mówię tu też o Bartku) to wtedy można ruszyć dalej. Z pewnych względów, bardziej potrzebny jest Pawlicki niż Dudek, i on stoi dużo wyżej w hierarchii.

  20. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Nikt w Lublinie nie rozważał spadku Falubazu, nie ma, i nie było tematu Dudka. Obrano jakiś czas temu dwa cele transferowe, numer 1. Zmarzlik, numer 2. Pawlicki.
    Gdyby nie udało się dogadać z jednym, albo z drugim (nie ma takiej opcji przy wykładanej kasie, tylko idiota odrzucił by taki kontrakt, tak, mówię tu też o Bartku) to wtedy można ruszyć dalej. Z pewnych względów, bardziej potrzebny jest Pawlicki niż Dudek, i on stoi dużo wyżej w hierarchii.
    Powtarzam ci jeszcze raz, Zimny już jakiś czas temu odmówił Kępie. No chyba, ze w międzyczasie, Kępa w rozpaczy rzucił na stół jakąś kwotę z kosmosu po której Zimny zaczął pękać, tego nie wiem, ale wykluczyć tego nie mogę. Być może Zimny wyroluje Grzyba, ale z tego co wiem, to tam szło wszystko w dobrym kierunku i Zimny dogadywał już tylko szczegóły. I od tego momentu zagięli parola na Dudka. I przy okazji puścili famę, ze gadają z Piterem Pawlickim. I pewnie gadają, na wypadek gdyby i z Dudkiem nie wyszło. A i Pawlickiemu ta wrzawa pewnie pasuje, aby działacze Unii dostali sraczki.

    Jak dla mnie to Zimny zostanie w Gorzowie, a Piter zostanie w Lesznie. Nie wiem natomiast co zrobi Patryk. który ma poważne oferty z Torunia, Leszna i Lublina właśnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #109
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Prawda,prowadzi bezposrednio Sasin.
    Od z góry przegranych spraw to mają tyrana intelektu, Suskiego
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (26-08-2021)

  23. Powrót do góry    #110
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Z pewnych względów, bardziej potrzebny jest Pawlicki niż Dudek, i on stoi dużo wyżej w hierarchii.
    Trzeba komus w jakims lubelskim Demonie morde obic?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,161
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Powtarzam ci jeszcze raz, Zimny już jakiś czas temu odmówił Kępie. No chyba, ze w międzyczasie, Kępa w rozpaczy rzucił na stół jakąś kwotę z kosmosu po której Zimny zaczął pękać, tego nie wiem, ale wykluczyć tego nie mogę. Być może Zimny wyroluje Grzyba, ale z tego co wiem, to tam szło wszystko w dobrym kierunku i Zimny dogadywał już tylko szczegóły. I od tego momentu zagięli parola na Dudka. I przy okazji puścili famę, ze gadają z Piterem Pawlickim. I pewnie gadają, na wypadek gdyby i z Dudkiem nie wyszło. A i Pawlickiemu ta wrzawa pewnie pasuje, aby działacze Unii dostali sraczki.

    Jak dla mnie to Zimny zostanie w Gorzowie, a Piter zostanie w Lesznie. Nie wiem natomiast co zrobi Patryk. który ma poważne oferty z Torunia, Leszna i Lublina właśnie.
    Z Leszna ? No nie wiem.

  25. Powrót do góry    #112
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Zimny nigdy nie odejdzie ze Stali. Przecież gdyby Zimny odszedł to byłby największą parowa i złotową ever w żużlu i kibice by to zapamiętali.
    Głupi nie jest i nawet większą kasa z Lublina nie przekona Zmarzlika

  26. Powrót do góry    #113
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Mariusz wiecznie zaprzecza jakoby miał powiązania z klubem, ale za to zawsze doskonale wie kto z kim rozmawia, kto komu odmówił, itp.itd.

    Do zgrabnej riposty Malaka odnośnie "zmiennika" też się nie ustosunkował, odpowiada tylko na "wygodne" posty.

    Zaiste dziwny to człowiek.

  27. Powrót do góry    #114
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,495
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Mariusz wiecznie zaprzecza jakoby miał powiązania z klubem, ale za to zawsze doskonale wie kto z kim rozmawia, kto komu odmówił, itp.itd.

    Do zgrabnej riposty Malaka odnośnie "zmiennika" też się nie ustosunkował, odpowiada tylko na "wygodne" posty.

    Zaiste dziwny to człowiek.
    A w watku klubowym domaga sie od innych podawania zrodla informacji Taki typ.

  28. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Mariusz wiecznie zaprzecza jakoby miał powiązania z klubem, ale za to zawsze doskonale wie kto z kim rozmawia, kto komu odmówił, itp.itd.

    Do zgrabnej riposty Malaka odnośnie "zmiennika" też się nie ustosunkował, odpowiada tylko na "wygodne" posty.

    Zaiste dziwny to człowiek.
    No bo nie mam żadnych bezpośrednich powiązań z żadnym z klubów. I nigdy nie miałem. I co, mam ci udowadniać, ze nie jestem wielbłądem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #116
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    974
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Ten Lubelak12 to pewnie kolejne wcielenie kolchoza vel amstafa vel zbilego, itp...

  30. Powrót do góry    #117
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Ten Lubelak12 to pewnie kolejne wcielenie kolchoza vel amstafa vel zbilego, itp...
    Ewentualnie zainteresowanie zewsząd jest tak duże, że Lublin musiał farmę trolli uruchomić

  31. Powrót do góry    #118
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,651
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    wsrod pisoskich troli na tym forum konkurencja niemala. Miejmy nadzieje, ze stawke wynegocjowal w miare przyzwoita.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #119
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Tak jak pisałem wczoraj, według moich informacji Dudka w Lublinie nie będzie, a drugą sprawą jest to, że w środowisku już na początku tygodnia było słychać, że Kępa skład ma zbudowany. I nie wiem, czy to będzie Pawlicki czy może Drabik, ale uważam, że Musielaka w lipcu dogadywać to jest żart, to jest gościu którego możesz wziąć za pięć dwunasta w listopadzie.


    A Dudek z tego, co słyszałem cały czas możliwe, że zostanie w Falubazie. A z ekstraligi mówi się o zainteresowaniu Torunia i GKMu. Coś tam delikatnie słychać też, że Świącik zaczął z nim rozmawiać, a to może oznaczać, że albo boją się co zrobi Drabik, albo Drabik jest w Toruniu lub Lublinie
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  33. Powrót do góry    #120
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Tematu Dudka w GKM nie ma. Za wąscy w uszach jesteśmy + bez sensu brać zawodnika na 1 sezon i to jeszcze prawdopodobnie bez spadków, bo od 2023 ma być powiększona liga. Z mojej orientacji w temacie giełdy wynika:

    Emil do Torunia
    Drabik do Lublina
    Dudek Toruń albo Falubaz
    Tarasienko do GKM
    Dawid Rempała do GKM
    Chris Holder do Polonii Bydgoszcz
    Fricke do Leszna.
    Kowalski miał trafić do WTS ale prawdopodobnie temat upadł

    Plotka o Pawlickim w Lublinie to raczej zasłona dymna. Chłop podbija sobie kontrakt.

  34. Powrót do góry    #121
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Tak jak pisałem wczoraj, według moich informacji Dudka w Lublinie nie będzie, a drugą sprawą jest to, że w środowisku już na początku tygodnia było słychać, że Kępa skład ma zbudowany. I nie wiem, czy to będzie Pawlicki czy może Drabik, ale uważam, że Musielaka w lipcu dogadywać to jest żart, to jest gościu którego możesz wziąć za pięć dwunasta w listopadzie.

    Te twoje źródła to pewnie Puka z PS

  35. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Nie, nie jestem godzien zabierać twojego miejsca pod jego biurkiem
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  36. Powrót do góry    #123
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Drabik/Dudek + Sayfutdinov + JHolder + Lambert + Przedpełski? K**** bądźmy poważni, jaka to jest kasa? Dla mnie raczej SciFi.

    Dudek będzie gamechangerem. On tutaj mocno ruszy rynkiem transferowym. Nie wykluczam, że podpisze kontrakt w Falubazie i pójdzie na wypożyczenie, żeby sponsorzy zostali ale i kontakt z ekstraligą. A takie coś by Włókniarzowi pasowało (Smyk U24, za rok wskakuje za Dudka, a na jego miejsce Miśkowiak U24).

    Ja słyszałem natomiast że Musielak nie jest wykluczony w Lesznie.

  37. Powrót do góry    #124
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez artem Zobacz posta
    Nie, nie jestem godzien zabierać twojego miejsca pod jego biurkiem
    Ale jesteś twardziel zza klawiatury. Wyczytasz coś w internecie i wielki kumaty co ma informacje Dawaj jeszcze bo za tydzień do szkoły i nie będziesz miał tyle czasu aby mieć dostęp do kolejnych wiadomości o transferach.

  38. Powrót do góry    #125
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Tematu Dudka w GKM nie ma. Za wąscy w uszach jesteśmy + bez sensu brać zawodnika na 1 sezon i to jeszcze prawdopodobnie bez spadków, bo od 2023 ma być powiększona liga. Z mojej orientacji w temacie giełdy wynika:

    Emil do Torunia
    Drabik do Lublina
    Dudek Toruń albo Falubaz
    Tarasienko do GKM
    Dawid Rempała do GKM
    Chris Holder do Polonii Bydgoszcz
    Fricke do Leszna.
    Kowalski miał trafić do WTS ale prawdopodobnie temat upadł

    Plotka o Pawlickim w Lublinie to raczej zasłona dymna. Chłop podbija sobie kontrakt.
    Ta a Puka do SyFów.

  39. Powrót do góry    #126
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Drabik/Dudek + Sayfutdinov + JHolder + Lambert + Przedpełski? K**** bądźmy poważni, jaka to jest kasa? Dla mnie raczej SciFi.

    Dudek będzie gamechangerem. On tutaj mocno ruszy rynkiem transferowym. Nie wykluczam, że podpisze kontrakt w Falubazie i pójdzie na wypożyczenie, żeby sponsorzy zostali ale i kontakt z ekstraligą. A takie coś by Włókniarzowi pasowało (Smyk U24, za rok wskakuje za Dudka, a na jego miejsce Miśkowiak U24).

    Ja słyszałem natomiast że Musielak nie jest wykluczony w Lesznie.
    poruszyłeś dosyć istotny temat. większym gamechangerem może okazać się pewien sponsor z Torunia. jeżeli Termosowi udało się, lub uda go przekonać do większego zaangażowania to będzie i na Dudka i na Emila, a jak się uda to i na Kowalskiego. sam jestem sceptyczny, natomiast tej firmie związanej z naszym regionem w ostatnim czasie aż się ulewa i wykonuje różne dziwne, czasem głupie ruchy. wg mnie to jest klucz do rozwiązania zagadek tegorocznego okienka.
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  40. Powrót do góry    #127
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    A według mnie jest taka zależność, że jeśli Baron nie blefuje i Emil jest w Toruniu, to wtedy Dudek w Lesznie.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    kingpin (26-08-2021)

  42. Powrót do góry    #128
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Rydzyk wchodzi w końcu?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (26-08-2021), kowjanko (26-08-2021)

  44. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Wreszcie będą jeździć z krzyżem na plastronach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #130
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Śmierdzi NICE, oni mają teraz kasy jak lodu. Ale nadal ciężko mi uwierzyć w taki pakiet.

  46. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Rydzyk wchodzi w końcu?
    Rydzyk jak wchodzi to zawsze "balls deep".
    Kolega tak mówił
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #132
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wreszcie będą jeździć z krzyżem na plastronach.
    Anioł, krzyż czy Maryja Dziewica?
    Co to za różnica...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  48. Powrót do góry    #133
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Ten Lubelak12 to pewnie kolejne wcielenie kolchoza vel amstafa vel zbilego, itp...
    Idioto mam tylko jeden nick na tym forum.
    Chodź cieniasie na bulwary to dam Ci z liścia. Następny tchórz boi się jak Sparta.

    Po liściu pokaże Ci dowód skąd jestem lamusie

  49. Powrót do góry    #134
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Anioł, krzyż czy Maryja Dziewica?
    Co to za różnica...
    Maryja ZAWSZE Dziewica

  50. Powrót do góry    #135
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Lubelak12 Zobacz posta
    Lublin daleko, niestworzone historie powstają, podam kilka plotek zasłyszanych z kilku źródeł, odpowiednio przefiltrowanych, potwierdzonych tu i ówdzie.
    Motor dysponuje bardzo dużą kasą, i na szczycie listy celów są dwa nazwiska, z których jedno przyjdzie do Lublina. Pierwszy to oczywiście Bartek Zmarzlik, drugi to Piotr Pawlicki. Jeden z tych zawodników, na 99% będzie w przyszłym sezonie w Lublinie, i to jest plotka najpoważniejsza, którą powiela wiele źródeł, w tym jedno okołoklubowe które się nie myli nigdy. Bartka nie wyciągniemy (raczej, kasa jest niewyobrażalna na stole), więc prawdopodobnie przyjdzie właśnie Pawlicki, żaden inny Polak ani obcokrajowiec nie jest rozważany. Na tym można by skończyć, ale tutaj pojawia się większy problem. Jest gigantyczny problem z przedłużeniem kontraktu z Mikkelsenem, nie ma 100 % pewności że Mikkel odejdzie, ale jest bardzo daleko od przedłużenia kontraktu, trzeba wtedy będzie ściągnąć obcokrajowca dodatkowo. Plotka mniej pewna niż z Polakami, ale również, wiele źródeł potwierdza, że są problemy z Mikkelem. I to tyle co w tym sasinowie się wydarzy w okienku.
    Zapraszam na nasze forum lubelskie, też bywa ciekawie.
    Co ty pieprzysz za głupoty będzwale, nie ma żadnego planu 1 i 2. Dzięki naszemu kochanemu dobrodziejowi, Panu Jackowi i pieniążkom od kochanej partii będzie Bartek, i skład jest już gotowy, będzie mistrz Polski AD 2022, a pamiątkowy medal z tej okazji do Pana Jacka trafi.

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •