Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 312 z 312

Wątek: XIV Kolejka: Mecz o Ekstraligę- GKM Grudziądz - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Gratulacje dla grudziadzan.
    Juz myslalem,ze Nickodem da rade spuscic was do 1 ligi,ale
    Lindgren jednak go pokonal i wyszedl zwyciesko z tego pojedynku.

    Absolutnie nie wierzylem w taka popeline Wlokniarza.
    W GKM bylo widac determinacje,powtarzalna pogoda sprzyjala spasowaniu z torem
    co bylo widac szczegolnie na starcie.Zawodnicy ,trener i toromistrz
    odrobili lekcje celujaco.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    stone_gossard (23-08-2021)

  3. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,724
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 1,567 w 910 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Widzisz. Ty mocniej interesowałeś się jazdą Lindgrena tylko w tym meczu.
    My patrzymy na to już kolejny sezon. Jak zabija w sobie jakąkolwiek wole walki w meczach z Lesznem czy Wrocławiem, by 3 dni później w GP odbijać się od bandy, przeskakiwać koleiny za 1 punkt więcej.

    Typa ma dość 90% kibiców Włókniarza, bo jaja widać tylko na zdjęciach które wrzuca do sieci, a nie na torze.
    Dokładnie, Lindgren jechał po prostu swoje wczoraj. Ja bym się tu niczego nie doszukiwał.
    #GetWellDarky

  4. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gratulacje dla grudziadzan.
    Juz myslalem,ze Nickodem da rade spuscic was do 1 ligi,ale
    Lindgren jednak go pokonal i wyszedl zwyciesko z tego pojedynku.

    Absolutnie nie wierzylem w taka popeline Wlokniarza.
    W GKM bylo widac determinacje,powtarzalna pogoda sprzyjala spasowaniu z torem
    co bylo widac szczegolnie na starcie.Zawodnicy ,trener i toromistrz
    odrobili lekcje celujaco.
    Zapomniałeś pochwalić działaczy a to oni przede wszystkim zasłużyli na ten "medal"

  5. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    To juz zostanie w sferze domyslow.
    Komentowalem tylko to co na torze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    tak btw to szczerze mowiac, bylem pewien, ze Pawlicki polozy 15 bieg.
    Kamery ukazaly jak obsrany byl przed 14 biegiem, modlac sie zapewne by duny zalatwily temat.
    Ale musze mu oddac co cesarskie - zaimponil mi.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #276
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    tak btw to szczerze mowiac, bylem pewien, ze Pawlicki polozy 15 bieg.
    Kamery ukazaly jak obsrany byl przed 14 biegiem, modlac sie zapewne by duny zalatwily temat.
    Ale musze mu oddac co cesarskie - zaimponil mi.
    Ja do partnerki powiedziałem, przemus to bankowo *********. Dał radę. Szacun
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  8. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    W ostatnim biegu Smektala nie mógł zdobyć punktu aby nie zamknąć sobie możliwości startowania jako U24 w przyszłym sezonie.
    Smektala przede wszystkim w tym sezonie ani razu nie zrobil dwucyfrowki na wyjezdzie.

  9. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to ja podpowiem ci Patryk, teraz trzeba wziąć na klatę ten spadek i zapyerdalać w I lidze i walczyć o awans. Tym bardziej, że też przyczyniłeś się do tego spadku swoimi występami w 15 biegu, w meczach z Czewą czy Lesznem w ZG.
    Haha nie dosc ze prymityw, laik to jeszcze glupek. Do spadku przyczynili sie ci co mysleli w kwestiach kadrowych tym samym tokiem co twoj.

  10. Powrót do góry    #279
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Takich emocji w meczu dwóch drużyn, które są mi totalnie obojętne, nie odczuwałem chyba jeszcze nigdy, a 14 bieg i ostatni łuk tego wyścigu, mógł spowodować parę zawałów zarówno w Grudziądzu, jak i w ZG. Żeby żużel zawsze taki był, miód.

    Po ludzku szkoda Falubazu, ale "umiesz liczyć, licz na siebie" z niczego się nie wzięło.

  11. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    Leonidas (23-08-2021), Vector (23-08-2021), Ziutek (23-08-2021)

  12. Powrót do góry    #280
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zapomniałeś pochwalić działaczy a to oni przede wszystkim zasłużyli na ten "medal"
    Zejdz na ziemie. GKM pojechał wczoraj najlepszy mecz w sezonie i widać było jak mocno popracowali. My pojechaliśmy dokładnie to co zawsze czyli dziurawy skład i dziadowanie ze startu.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    muuu (23-08-2021)

  14. Powrót do góry    #281
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Jeppesen i Smyk nabili tyle punktów, więc nie wiem, czy ten poziom GKM był faktycznie taki wysoki
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Powrót do góry    #282
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Zejdz na ziemie. GKM pojechał wczoraj najlepszy mecz w sezonie i widać było jak mocno popracowali. My pojechaliśmy dokładnie to co zawsze czyli dziurawy skład i dziadowanie ze startu.
    Być może, ale przyznaj ze w niektóre biegi wyglądały jakby zawodnicy CKM nie chcieli wyprzedzić. Bieg 10 i to co robił Madsen.... No mnie aż oczy bolały...

  16. Powrót do góry    #283
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    19-05-2014
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 248 w 171 postach
    Wiem widziałem ale jestem to w stanie zrozumieć ze nie podejmował ryzyka w meczu o frytki majac przed soba walke o utrzymanie w GP.

    Daleko mi na pewno do tezy ze mecz przehandlowaliśmy.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi stanior za jego przydatny post!

    apator_uk (23-08-2021)

  18. Powrót do góry    #284
    Użytkownik Awatar swistak
    Dołączył
    12-04-2015
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 46 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wiem widziałem ale jestem to w stanie zrozumieć ze nie podejmował ryzyka w meczu o frytki majac przed soba walke o utrzymanie w GP.

    Daleko mi na pewno do tezy ze mecz przehandlowaliśmy.
    I wierze że było tak jak napisałeś.
    Osobiście mi szkoda że Falubaz spadł, ale też trzeba przyznać że działacze z Grudziądza wykonali tytaniczną prace przed meczem o wszystko. Na pewno było widać u nich (jak i zawodników) więcej determinacji niż w Zielonej Górze.

  19. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wiem widziałem ale jestem to w stanie zrozumieć ze nie podejmował ryzyka w meczu o frytki majac przed soba walke o utrzymanie w GP.

    Daleko mi na pewno do tezy ze mecz przehandlowaliśmy.
    Wy jako klub nie. Takie rzeczy robili i robią konkretni zawodnicy. Tak jak pisałem przed meczem. Nie spodziewałem się tylko, że Lindgren tak perfidnie spuści klub w którym spędził tyle czasu i gdzie uczył się jazdy. Gość który zna wszystkie kibicowskie przyśpiewki Falubazu, klubu z którym wygrywał majstra. Sporo byłoby fajnych wspomnień po nim. A teraz to po prostu zwykła szmata.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #286
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wy jako klub nie. Takie rzeczy robili i robią konkretni zawodnicy. Tak jak pisałem przed meczem. Nie spodziewałem się tylko, że Lindgren tak perfidnie spuści klub w którym spędził tyle czasu i gdzie uczył się jazdy. Gość który zna wszystkie kibicowskie przyśpiewki Falubazu, klubu z którym wygrywał majstra. Sporo byłoby fajnych wspomnień po nim. A teraz to po prostu zwykła szmata.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ty myślisz, że on myślal wczoraj o Falubazie ? lub myśli o jakimkolwiek Polskim klubie? W nim nie ma żadnej złośliwości, on ma przed oczami tylko SGP i cała reszta się nie liczy. Juz po tylu latach klub który jego kontraktuje powinien mieć tego świadomość a nie oczekiwać, że będzie on nadmiernie ryzykował w Polskiej lidze.
    Falubaz spuścił się sam, w przeciągu całego sezonu był drużyną odrobinę lepsza od GKM ale to Grudziadzanie mieli wiecej szczescia i przeogromna motywację zarządu i środowiska która udało się przekazać na zawodników.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic01 za jego przydatny post!

    j-rules (23-08-2021)

  22. Powrót do góry    #287
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    279
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 29 w 22 postach
    Sprawa sprzedajnego szwedzkiego ścierwa będzie mieć swój ciąg dalszy. Tyle.

  23. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wy jako klub nie. Takie rzeczy robili i robią konkretni zawodnicy. Tak jak pisałem przed meczem. Nie spodziewałem się tylko, że Lindgren tak perfidnie spuści klub w którym spędził tyle czasu i gdzie uczył się jazdy. Gość który zna wszystkie kibicowskie przyśpiewki Falubazu, klubu z którym wygrywał majstra. Sporo byłoby fajnych wspomnień po nim. A teraz to po prostu zwykła szmata.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czemu teraz? Idąc tym tropem sprzedał połowę spotkań w sezonie 2021. Biznes otworzył poza tym już w 2020. Oskarżenie za późno jakieś 2 lata

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    muuu (23-08-2021)

  25. Powrót do góry    #289
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,983
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 597 w 395 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wy jako klub nie. Takie rzeczy robili i robią konkretni zawodnicy. Tak jak pisałem przed meczem. Nie spodziewałem się tylko, że Lindgren tak perfidnie spuści klub w którym spędził tyle czasu i gdzie uczył się jazdy. Gość który zna wszystkie kibicowskie przyśpiewki Falubazu, klubu z którym wygrywał majstra. Sporo byłoby fajnych wspomnień po nim. A teraz to po prostu zwykła szmata.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Mocne, ale kto tam wie...

    Przypomnij sobie niedawną postawę Pedersena w barwach tarnowskich, gdzie położył tarnowianom mecz barażowy w ZG

  26. Powrót do góry    #290
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Gdyby Grudziądz na każdy mecz się przygotowywał tak pieczołowicie jak na ten ostatni, to mieliby kilka punktów w tabeli więcej. Jednak przez trzy dni treningów, na meczowym torze, pewnie też w godzinach meczowych robi swoje. Zwykle jest to jeden trening i to wszystko. Mobilizacja, zakup sprzętu dla Sysia i pewnie jeszcze dla kogoś. To musiało po prostu wyjść, chociaż jak zaczęli tracić przewagę i znowu miał decydować ostatni bieg to w głowie istny kocioł. Oni znowu to zrobią. Na szczęście nie zrobili

    No i Gollob show ze swoim punktem widzenia na temat upadku Bjerre..

  27. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Mocne, ale kto tam wie...

    Przypomnij sobie niedawną postawę Pedersena w barwach tarnowskich, gdzie położył tarnowianom mecz barażowy w ZG
    Jaki jest Pedersen to każdy wie. Co do Lindgrena miałem lepsze zdanie. Do wczoraj.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (23-08-2021)

  29. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Jakoś po innych meczach wyjazdowych nie wyzywaliscie Fredrika od szmat. Teraz jak mecz dotyczył akurat waszej drużyny to lament. A Lindgren pojechał po prostu swoje, byle nie złapać kontuzji przed GP.

  30. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jaki jest Pedersen to każdy wie. Co do Lindgrena miałem lepsze zdanie. Do wczoraj.
    Prawda jest jednak taka, ze ani Pedersen wtedy ani Lindgren wczoraj nic nie podkladali.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jaki jest Pedersen to każdy wie. Co do Lindgrena miałem lepsze zdanie. Do wczoraj.
    Ziomek, ale on Włókniarzowi zawala już drugi sezon.
    Teraz zawalił i Falubazowi, to się nagle obudziliście jaki z niego patałach.

    On dobrze tylko jeździ w GP, a w lidze jak tylko jest pretekst by odpuści gaz, to to robi od razu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  32. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Zawsze można napisać, że Dudek chciał spadku Falubazu aby wreszcie bezpiecznie czmychnąć i dlatego w 15 biegach nic nie dawał zespołowi. I jak brzmi ta teoria? Pewnie tak samo jak to, że Lindgren chciał spadku ZG.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (24-08-2021)

  34. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    To Lindgren był zakontraktowany w tym roku przez Włókniarz czy Falubaz? Bo te płacze zielonogórskie to jakieś oderwane od rzeczywistości.

    Konstatując - Lindgren położył mecz Włókniarzowi, nie pierwszy raz bo taka sytuacja miała miejsce w 2/3 spotkań tejże drużyny ad.2021. Zero zaskoczenia.

  35. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wychodzi na to że Lindgren sprzedał 9 ostatnich spotkań wyjazdowych i dalej ciągnie wyniki Włókniarz w dół tabeli. Nie mają w klubie zdolności analitycznych? Będą się za to dalej zapraszać na śluby, chrzciny i komunie na oczach głupich kibiców?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #298
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    GKM zaskoczył na plus. Nie wiem skąd, ale Przemo miał w końcu szybkie motocykle, co przekuł na świetny wynik. Kenio i DJ też mieli na czym jechać. A CKM? Juniorzy ratowali w tym roku mecze, wczoraj pojechali słabo i to dało porażkę.

  37. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Tak na marginesie ma ktoś wyniki z ostatnich kilku lat Włókniarza w Grudziądzu?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  38. Powrót do góry    #300
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,110
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Tak na marginesie ma ktoś wyniki z ostatnich kilku lat Włókniarza w Grudziądzu?
    Zacytuję się z innego wątku.

    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Ostatnia wygrana w 1996, a potem była przerwa w bezpośrednich pojedynkach aż do 2017 r.

    2020 45-45
    2019 47-43
    2018 45-45
    2017 55-35

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rogerson za jego przydatny post!

    blacktop (23-08-2021)

  40. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    1,124
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Kto jest w stanie uwierzyć przed meczem, że GKM to wygra? Zespół samych miernot na torze. Jeden Nicki nie zawodził, jeżeli jechał. Zmobilizowali się na to jedno spotkanie. Sprzęt, treningi wielodniowe, tor bez opadów, więc spasowani.
    Rywalem jest zespół z wielkimi ambicjami na PO. Co najmniej klasę lepszy.
    Popatrzmy co pojechał 3-ci zawodnik GP-Lindgren- 4x1.Pokonał jednego rywala-Orgackiego(chłopak po licencji). Najgorszy występ Freda w lidze. Jak to nazwać?
    Woryna wstający lider. O 2+ 1 0 =3pkt. wygrał z Pedersenem i Wysockim, za 1 pkt z Orgackim + 2x0.
    Miśkowiak-Absolutny top juniorów Eligi. Zdobywający mnóstwo punktów na seniorach. Wczoraj 3 1 0 .Pokonał tylko chłopców po licencji-Wysockiego i Orgackiego.
    Kraina cudów nad Wisłą.

  41. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,097
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 2,980 w 1,152 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Kto jest w stanie uwierzyć przed meczem, że GKM to wygra? Zespół samych miernot na torze. Jeden Nicki nie zawodził, jeżeli jechał. Zmobilizowali się na to jedno spotkanie. Sprzęt, treningi wielodniowe, tor bez opadów, więc spasowani.
    Rywalem jest zespół z wielkimi ambicjami na PO. Co najmniej klasę lepszy.
    Popatrzmy co pojechał 3-ci zawodnik GP-Lindgren- 4x1.Pokonał jednego rywala-Orgackiego(chłopak po licencji). Najgorszy występ Freda w lidze. Jak to nazwać?
    Woryna wstający lider. O 2+ 1 0 =3pkt. wygrał z Pedersenem i Wysockim, za 1 pkt z Orgackim + 2x0.
    Miśkowiak-Absolutny top juniorów Eligi. Zdobywający mnóstwo punktów na seniorach. Wczoraj 3 1 0 .Pokonał tylko chłopców po licencji-Wysockiego i Orgackiego.
    Kraina cudów nad Wisłą.
    Akurat występ Freda i Kacpra w ogóle mnie nie zdziwił


    Jedyne co zauważyłem , ale to chyba tylko dlatego, że wszyscy już knuli spisek na miesiąc przed tym meczem, to jedną sytuacje Madsena, który mam wrażenie robił wszystko, żeby w jednym z biegów nie wyprzedzić Kasprzaka.

    Ale mówię, tu chyba zadziałał efekt tego, że szukałem czegoś na siłę

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    muuu (24-08-2021)

  43. Powrót do góry    #303
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,407
    Kliknij i podziękuj
    1,280
    Podziękowania: 936 w 578 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ziomek, ale on Włókniarzowi zawala już drugi sezon.
    Teraz zawalił i Falubazowi, to się nagle obudziliście jaki z niego patałach.

    On dobrze tylko jeździ w GP, a w lidze jak tylko jest pretekst by odpuści gaz, to to robi od razu.
    Kolego, w jaki sposób Lindgren zawalił coś Falubazowi?Nie pisz głupot, bo zaraz pójdzie fama, że kibice Falubazu winią Włókniarz za spadek. Fred ostatnie lata w lidze jedzie piach z pojedynczymi wyskokami, więc wczoraj pojechał na swoim poziomie. Swoją drogą, ciekaw jestem ile jeszcze kibice CKMu będą wykrwawiać oczy widokiem takiego Freda?.
    Wracając do tematu, to Falubaz z ligi spuścił...Falubaz. Koniec dywagacji. Żadne układy, sprzedawanie meczy przez Freda czy Madsena. Sami to sobie załatwiliśmy.

  44. Powrót do góry    #304
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Akurat występ Freda i Kacpra w ogóle mnie nie zdziwił


    Jedyne co zauważyłem , ale to chyba tylko dlatego, że wszyscy już knuli spisek na miesiąc przed tym meczem, to jedną sytuacje Madsena, który mam wrażenie robił wszystko, żeby w jednym z biegów nie wyprzedzić Kasprzaka.

    Ale mówię, tu chyba zadziałał efekt tego, że szukałem czegoś na siłę
    No Fred to jeszcze przeszedł samego siebie, w 4 wyścigach ledwo wyprzedził Orgackiego. To powinno zapisać się w historii tego sezonu i osiągnięć Freda.
    Dziwne tylko, że nie został zmieniony po pierwszym, najdalej drugim wyścigu na Świdnickiego na przykład. Bezwolność trenera, to następne kuriozum, przecież lepiej objeżdżać juniorów niż patrzeć na taką jazdę.
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Kolego, w jaki sposób Lindgren zawalił coś Falubazowi?Nie pisz głupot, bo zaraz pójdzie fama, że kibice Falubazu winią Włókniarz za spadek. Fred ostatnie lata w lidze jedzie piach z pojedynczymi wyskokami, więc wczoraj pojechał na swoim poziomie. Swoją drogą, ciekaw jestem ile jeszcze kibice CKMu będą wykrwawiać oczy widokiem takiego Freda?.
    Wracając do tematu, to Falubaz z ligi spuścił...Falubaz. Koniec dywagacji. Żadne układy, sprzedawanie meczy przez Freda czy Madsena. Sami to sobie załatwiliśmy.
    Jasne, zarzucanie teraz Czewie, że nie zrobiłą wszystkiego by uratować FZG przed spadkiem, to następne kuriozum. Jakby Czewie robiło jakąś różnicę kto spadnie...? Co ich to obchodzi kto leci?
    Sami sobie spadliśmy i nikt nam tego nie odbierze.

  45. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    @noc napisał:
    No Fred to jeszcze przeszedł samego siebie, w 4 wyścigach ledwo wyprzedził Orgackiego.
    Ale za to po trasie Serio musiał go nawet pokonać na dystansie.
    W jakim celu kontraktuje się zawodnika top3 na świecie,
    za konkretne pieniądze, żeby zmieniać go młodzieżowcem w nominowanych.

    noc napisał:
    Jakby Czewie robiło jakąś różnicę kto spadnie...? Co ich to obchodzi kto leci?
    Według mnie robi to różnicę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #306
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 113 w 82 postach
    Kulisy meczu. Widać że cisnienie było powyżej normy. Polecam 13:00 jak Nicki krzyczy "six milions"

    https://m.youtube.com/watch?v=SAT3NQkz8pk&t=17s

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ZszywaczGKM za jego przydatny post!

    Gadol (24-08-2021), Lipa_PL (24-08-2021), młody_piernik2 (24-08-2021)

  48. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No jak dla mnie to był duży spokój.
    Co chwilę pokazywali skaczącego fizjoterapeutę,
    który zachowywał się jak kibice.
    Reszta na dużym spokoju, jak na taką stawkę meczu.
    Wybuch radości zrozumiały, ale ja tam bieganiny, kłótni, rzucania kluczami, nerwowych ruchów nie widzę.
    Oczywiście prócz Dzika, który wydziera się praktycznie zawsze.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  49. Powrót do góry    #308
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Z perspektywy parku maszyn to zawodnicy Włókniarza już po pierwszym biegu kręcili głowami bojąc się o swoje zdrowie widząc jak agresywnie jadą zawodnicy z Grudziądza. Nie było mowy o odpuszczaniu, ale też nikt nie zamierzał dociskać rywali do płotów na prostych.

    Natomiast zawodnikom w Grudziądza wpojono do głów, że klub jak się utrzyma dostanie 6 milionów złotych, także jechali jak o życie. Być może poczują lekki zawód gdy dowiedzą się, że ich kontrakty na 2022 r. nie wzrosną o 1-2 miliony złotych, bo ta kasa ma iść na coś innego. Jest jednak też krążąca po środowisku opcja, że wzrosną... ale wtedy okaże się, że nawet 240 mln zł z TV to dla polskich prezesów zbyt mało żeby rozpieprzyć i popaść w długi.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi wojtasik za jego przydatny post!

    Semen (24-08-2021)

  51. Powrót do góry    #309
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,645
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Włókniarz był zbyt słabo zmotywowany, a i Żyto w nich nie wierzył.
    Sponsorzy Falubazu przed takim meczem powinni im podnieść stawkę w meczu o nic, w którym jechali przeciwko wariatom.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  52. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,681
    Kliknij i podziękuj
    2,080
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Kolego, w jaki sposób Lindgren zawalił coś Falubazowi?Nie pisz głupot, bo zaraz pójdzie fama, że kibice Falubazu winią Włókniarz za spadek. Fred ostatnie lata w lidze jedzie piach z pojedynczymi wyskokami, więc wczoraj pojechał na swoim poziomie. Swoją drogą, ciekaw jestem ile jeszcze kibice CKMu będą wykrwawiać oczy widokiem takiego Freda?.
    Wracając do tematu, to Falubaz z ligi spuścił...Falubaz. Koniec dywagacji. Żadne układy, sprzedawanie meczy przez Freda czy Madsena. Sami to sobie załatwiliśmy.
    Wyluzuj ziomek.
    To była ironia czy przenośnia, co potwierdza reszta wpisu jak i te wcześniejsze

    Bo się skupiają tu tylko na tym, że Fedka nie zrobił 15 punktów jak w 2018. Kiedy to on się wtedy po raz ostatni w karierze zbliżył do 15 punktów.
    On jedzie piach kolejny mecz, kolejny sezon, i ciężko od niego obecnie wymagać nawet 7-8 punktów w meczu.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  53. Powrót do góry    #311
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Jedyny wydymany przez Falubaz Jeppesen walczył o niego...

  54. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Włókniarz był zbyt słabo zmotywowany, a i Żyto w nich nie wierzył.
    Sponsorzy Falubazu przed takim meczem powinni im podnieść stawkę w meczu o nic, w którym jechali przeciwko wariatom.
    Niby wszyscy to wiedzieli a nikt nic nie zrobił. Dlatego ja już nie wykluczam, że Bieńkowski celowo doprowadził do takiej sytuacji, bo ten spadek jest mu na rękę. Teraz ma trzymanie na miasto i podyktuje Kubickiemu swoje warunki w zamian za ratowanie Falubazu. Klub żużlowy to jest tutaj tylko narzędzie do ugrywania własnych interesów.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    j-rules (24-08-2021)

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •