Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 226 do 270 z 321

Wątek: 14.08.2021 - Grand Prix Szwecji - Malilla

  1. Powrót do góry    #226
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ależ szkoda tego Lublina tydzień temu, byłoby 5 zwycięstw z rzędu ale uważam że jest jeszcze stanowczo za wcześnie na koronacje, to są tylko 3 punkty przewagi nad Łagutą który jedzie kosmicznie.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #227
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,805
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    No Name Suma Pkt real Różnica
    1 ZMARZLIK 121 111 10
    2 ŁAGUTA 118 115 3
    3 LINDGREN 96 81 15
    4 SAIFUTDINOV 91 78 13
    5 JANOWSKI 83 75 8
    6 WOFFINDEN 73 66 7
    7 MADSEN 62 63 -1
    8 DOYLE 61 60 1
    9 FRICKE 59 51 8
    10 LAMBERT 47 48 -1
    11 VACULIK 45 43 2
    12 THOMSEN 44 41 3
    13 KUBERA 44 36 8
    14 ZAGAR 31 36 -5
    15 KASPRZAK 16 20 -4
    16 BERNTZON 15 19 -4

  3. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Falubaz (14-08-2021), PrzemoZG (14-08-2021), Staleczka 3 (14-08-2021), orlosep (14-08-2021), stone_gossard (15-08-2021)

  4. Powrót do góry    #228
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Kojarzycie takie sceny w filmach, gdy głównych bohater wyjawia swoje wstydliwe tajemnice i liczy, że nie spotka się z ostracyzmem?! No wiec ja... lubię... Bartka.
    Bartka nie da sie nie lubic! Malo tego, chcialbym (i mowie szczerze), zeby w razie gdy Falubaz spadnie lige nizej, Dudek jezdzil z Bartkiem w jednym zespole, nawet i w Gorzowie!

  5. Powrót do góry    #229
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Męczarnie przez całą rundę zasadniczą, a potem jak po swoje. Trzeba przyznać, że wyciągnął to zwycięstwo totalnie z dupy, więc tym większe gratulacje dla niego. Dzisiaj nowy system punktacji po stronie Zmarzlika, bo Laguta na torze +4, jeśli dobrze zerknąłem.

  6. Powrót do góry    #230
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Bartka nie da sie nie lubic! Malo tego, chcialbym (i mowie szczerze), zeby w razie gdy Falubaz spadnie lige nizej, Dudek jezdzil z Bartkiem w jednym zespole, nawet i w Gorzowie!
    Da się No co ja mam zrobić żeby go polubiec? Ja cały czas nie mogę przeżyć podniety Dryly i kumpli na komentatorce
    Mam wrażenie że po każdym zwycięstwie Zimnego tam jakiś gang Bang jest
    A co do GP to walka trwa Artiom vs Zimny

  7. Powrót do góry    #231
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Kojarzycie takie sceny w filmach, gdy głównych bohater wyjawia swoje wstydliwe tajemnice i liczy, że nie spotka się z ostracyzmem?! No wiec ja... lubię... Bartka.
    To nie jest kwestia "lubienia".
    Bartek może nie zostać IMŚ.
    ale jest absolutnie najlepszym żużlowcem
    obecnych czasów.
    Na moje może nie zdobyć żadnego medalu
    obojętnie czy MŚ czy MP.
    Tacy żużlowcy jak on rodzą się raz na 20-30 lat.
    Szkoda, że żużel upada i wśród rywali
    ma tylko Tiomkę,Fredkę, Emila i Taia.
    Cóż, takie czasy...

    Dziękuję Bogu, że dane mi było
    obserwować postępy Bartka
    od momentu gdy miał 13 lat
    i jeździł między biegami
    młodzieżówek, np. ZLM.
    ...że widziałem jak ośmieszał
    cwaniaczków z młodzieżowej kadry Cieślaka
    Wtedy jako gorzowski piętnastolatek
    w Łodzi na ciężkim, trudnym torze
    gwiazdeczki Cieślaka:
    Gomólski, Dudek i Pioter
    wyszły na tor i narzekały, że ciężko jeździć
    a on walnął na starych łódzkich dziurach 11+1/4
    Dziwi mnie to. że nawet wśród moich znajomych
    są ludzie, którzy Bartka nie cierpią

    EDIT: Myślę sobie, że to troszkę podobnie jak z Chudym
    chociaż on faktycznie przez długie lata
    z różnych przyczyn nie dal się lubić...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 14-08-2021 o 22:12
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Falubaz (14-08-2021), Jap (14-08-2021), Nigel (14-08-2021), Staleczka 3 (14-08-2021)

  9. Powrót do góry    #232
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    To nie jest kwestia "lubienia".
    Bartek może nie zostać IMŚ.
    ale jest absolutnie najlepszym żużlowcem
    obecnych czasów.
    Na moje może nie zdobyć żadnego medalu
    obojętnie czy MŚ czy MP.
    Tacy żużlowcy jak on rodzą się raz na 20-30 lat.
    Szkoda, że żużel upada i wśród rywali
    ma tylko Tiomkę,Fredkę, Emila i Taia.
    Cóż, takie czasy...

    Dziękuję Bogu, że dane mi było
    obserwować postępy Bartka
    od momentu gdy miał 13 lat
    i jeździł między biegami
    młodzieżówek, np. ZLM.
    ...że widziałem jak ośmieszał
    cwaniaczków z młodzieżowej kadry Cieślaka
    Wtedy jako gorzowski piętnastolatek
    w Łodzi na ciężkim, trudnym torze
    gwiazdeczki Cieślaka:
    Gomólski, Dudek i Pioter
    wyszły na tor i narzekały, że ciężko jeździć
    a on walnął na starych łódzkich dziurach 11+1/4
    Dziwi mnie to. że nawet wśród moichznajomych
    są ludzie, którzy Bartka nie cierpią

    EDIT: Myślę sobie, że to troszkę podobnie jak z Chudym
    chociaż on faktycznie przez długie lata
    z różnych przyczyn nie dal się lubić...
    To juz Lebiediew nie jest najwiekszym talentem ostatniego dwudziestolecia? Szybko ci sie zmienia.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 14-08-2021 o 22:13
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (14-08-2021)

  11. Powrót do góry    #233
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Słuchajcie oglądałem transmisję GP po łebkach na telefonie i przy %%. Czy ja dobrze usłyszałem że on jeździł cały czas na tym samym motocyklu? Jeśli tak, to... chapeau bas, za obserwację toru, konsekwencję i inteligencję.
    Pzdr,
    Garfield

  12. Powrót do góry    #234
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Słuchajcie oglądałem transmisję GP po łebkach na telefonie i przy %%. Czy ja dobrze usłyszałem że on jeździł cały czas na tym samym motocyklu? Jeśli tak, to... chapeau bas, za obserwację toru, konsekwencję i inteligencję.
    Zgadza się. Całe zawody na tym samym.

  13. Powrót do góry    #235
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Da się No co ja mam zrobić żeby go polubiec? Ja cały czas nie mogę przeżyć podniety Dryly i kumpli na komentatorce
    Wystarczy docenić fakt, że za żywota masz szansę oglądać absolutnego artystę speedwaya z Polski. Jak to już ktoś wcześniej napisał, oglądanie Bartka to yebany przywilej
    Historia dzieje się na naszych oczach.

  14. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi slamer82 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-08-2021), Nigel (14-08-2021), Staleczka 3 (14-08-2021), mcp (14-08-2021), sobotch (14-08-2021)

  15. Powrót do góry    #236
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    Wystarczy docenić fakt, że za żywota masz szansę oglądać absolutnego artystę speedwaya z Polski. Jak to już ktoś wcześniej napisał, oglądanie Bartka to yebany przywilej
    Historia dzieje się na naszych oczach.
    Na kims kto wychowal sie na Rickardssonie, Crumpie, Loramie czy Gollobie nie robi to kompletnie zadnego wrazenia. Zreszta nawet pozniej byl dajmy na to taki Ward, ktory Zmarzlika kroil jak chcial w Gorzowie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #237
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    Wystarczy docenić fakt, że za żywota masz szansę oglądać absolutnego artystę speedwaya z Polski. Jak to już ktoś wcześniej napisał, oglądanie Bartka to yebany przywilej
    Historia dzieje się na naszych oczach.
    Gollob bardziej do mnie przemawiał... Dlaczego? Dla mnie Gollob był absolutnie artysta... Może dlatego że nieprzewidywalny...?

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    mcp (14-08-2021)

  18. Powrót do góry    #238
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na kims kto wychowal sie na Rickardssonie, Crumpie, Loramie czy Gollobie nie robi to kompletnie zadnego wrazenia. Zreszta nawet pozniej byl dajmy na to taki Ward, ktory Zmarzlika kroil jak chcial w Gorzowie.
    Na kimś kto jest Polakiem sukcesy wyżej wymienionych, poza Gollobem nie sprawiają większej radości . Dla mnie "moralnym mistrzem" jest Twój idol, który pomimo wygranej co najmniej jednej rundy GP w 7 kolejnych latach(jest w tym lepszy od Golloba), nie zdobył medalu.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slamer82 za jego przydatny post!

    Staleczka 3 (14-08-2021)

  20. Powrót do góry    #239
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    Na kimś kto jest Polakiem sukcesy wyżej wymienionych, poza Gollobem nie sprawiają większej radości . Dla mnie "moralnym mistrzem" jest Twój idol, który pomimo wygranej co najmniej jednej rundy GP w 7 kolejnych latach(jest w tym lepszy od Golloba), nie zdobył medalu.
    Uuu, ale mi dolozyles nie zesraj sie z tego nabuzowania. Normalnie ci odpisalem to przestan pajacowac. I nie wyjezdzaj mi z tym patriotycznym nadeciem.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Powrót do góry    #240
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na kims kto wychowal sie na Rickardssonie, Crumpie, Loramie czy Gollobie nie robi to kompletnie zadnego wrazenia. Zreszta nawet pozniej byl dajmy na to taki Ward, ktory Zmarzlika kroil jak chcial w Gorzowie.
    Ewidentnie przemawia przez ten post fanboyizm wiecznie przegranego Janowskiego.
    Pzdr,
    Garfield

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-08-2021)

  23. Powrót do góry    #241
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,784
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Nie żarło, nie żarło a tu w końcu się przełożył. No szacun wielki. Ale Laguta do końca będzie groźny i myślę że o tytule może zadecydować nawet ostatni bieg w Toruniu

  24. Powrót do góry    #242
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Słuchajcie oglądałem transmisję GP po łebkach na telefonie i przy %%. Czy ja dobrze usłyszałem że on jeździł cały czas na tym samym motocyklu? Jeśli tak, to... chapeau bas, za obserwację toru, konsekwencję i inteligencję.
    Ja myślę, że on jest tak dobry m. inn. dlatego , że stale analizuje, obserwuje ścieżki, dogląda jak się zmienia tor. I... lubi orbitę
    Już na pop. GP pozwoliłem sobie zwrócić uwagę, że po 2,2,2 i żadnych zmianach wie wszystko o torach, o reakcji ich na polanie, o bronowaniu, o wysuszaniu. To jest bardzo mądre.

  25. Powrót do góry    #243
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Ewidentnie przemawia przez ten post fanboyizm wiecznie przegranego Janowskiego.
    Janowskiego to tylko ty tam widziales - no ale czego sie spodziewac po takim dziwadle z obsesja seksualna na punkcie zuzlowca.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #244
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,784
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na kims kto wychowal sie na Rickardssonie, Crumpie, Loramie czy Gollobie nie robi to kompletnie zadnego wrazenia. Zreszta nawet pozniej byl dajmy na to taki Ward, ktory Zmarzlika kroil jak chcial w Gorzowie.
    Tzn kiedy kroił jak chciał Zmarzlika? Podasz przykłady kiedy miał go tak kroić ?

  27. Powrót do góry    #245
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Swoja droga niezly dogmat juz sie robi na tym forum z ta miloscia i podziwianiem Zmarzlika. Kto sie wylamie, od razu jest pietnowany i gnojony

    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Tzn kiedy kroił jak chciał Zmarzlika? Podasz przykłady kiedy miał go tak kroić ?
    Chociazby na lidze w 2015. https://youtu.be/f6l59JY6taA
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  28. Powrót do góry    #246
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2021
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Na kims kto wychowal sie na Rickardssonie, Crumpie, Loramie czy Gollobie nie robi to kompletnie zadnego wrazenia. Zreszta nawet pozniej byl dajmy na to taki Ward, ktory Zmarzlika kroil jak chcial w Gorzowie.
    Ty ******** ukraińcu, ****a Te Loramy, Wardy to zwykłe pionki, w porównaniu do Zmarzlika. Golloba też już dawno przebił, który wielokrotnie kompromitował się w Gp. Zmarzlik nigdy takich wpadek nie miał. Zmarzlik to już teraz top 5 najlepszych zawodników historii, a za kilka lat będzie numerem jeden. Tak jak pisałem jeszcze przed startem cyklu, że Maciuś na początku będzie kozaczył, liderował, i skończy jak zwykle bez medalu. Miód jak te wrocławskie pedały ukraińskie mają co tydz lub dwa ****ane weekendy za sprawą Zmarzlika. Do budy, banderowcy xD

  29. Powrót do góry    #247
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Gollob bardziej do mnie przemawiał... Dlaczego? Dla mnie Gollob był absolutnie artysta... Może dlatego że nieprzewidywalny...?
    Bardzo trafnie napisane, Gollob się często miotał w parkingu przy swoim sprzęcie, uporczywie wybierał to czwarte pole choć mógł spokojnie wygrać z wewnętrznego, ze skutecznością bywało różnie. Ale jak już jechał to wybitnie, nikt z taką lekkością nie frunął po torze, "fly like a butterfly, sting like a bee". Bartek to też tuz zuzlowy, ale dokłada to tego jeszcze zabójczą skuteczność niczym Tony.

  30. Powrót do góry    #248
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,543
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Bardzo trafnie napisane, Gollob się często miotał w parkingu przy swoim sprzęcie, uporczywie wybierał to czwarte pole choć mógł spokojnie wygrać z wewnętrznego, ze skutecznością bywało różnie. Ale jak już jechał to wybitnie, nikt z taką lekkością nie frunął po torze, "fly like a butterfly, sting like a bee". Bartek to też tuz zuzlowy, ale dokłada to tego jeszcze zabójczą skuteczność niczym Tony.
    Dokładnie Tomek takich zawodów jak dziś Zmarzlik miał większość... Motał się motał kombinował a ostatecznie potrafił po bandzie kroić takie legendy jak Tony, Jason czy Rayan, Leigh,.... Cykl GP w tamtych czasach był strasznie mocny... Teraz to kilku zawodników plus mega dobry tuner... BARTEK jest numer 1 u najlepszego na świecie... Dalej nie trzeba więcej mówić

  31. Powrót do góry    #249
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,784
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Swoja droga niezly dogmat juz sie robi na tym forum z ta miloscia i podziwianiem Zmarzlika. Kto sie wylamie, od razu jest pietnowany i gnojony



    Chociazby na lidze w 2015. https://youtu.be/f6l59JY6taA
    I na podstawie jednego biegu piszesz że kroił go w Gorzowie jak chciał... Nie no w porządku.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-08-2021)

  33. Powrót do góry    #250
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Swoja droga niezly dogmat juz sie robi na tym forum z ta miloscia i podziwianiem Zmarzlika. Kto sie wylamie, od razu jest pietnowany i gnojony



    Chociazby na lidze w 2015. https://youtu.be/f6l59JY6taA
    No nie przesadzaj, bo Zmarzlik miał wtedy 20 lat, a Ward jechał swój prime speedway. Swoją drogą szkoda, że nie doszło do ich rywalizacji na szczycie bo ona byłaby znakomita...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (20-08-2021), mazjek (14-08-2021)

  35. Powrót do góry    #251
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie przesadzaj, bo Zmarzlik miał wtedy 20 lat, a Ward jechał swój prime speedway. Swoją drogą szkoda, że nie doszło do ich rywalizacji na szczycie bo ona byłaby znakomita...
    Ward mial wtedy 23 lata wiec tez jakims super doswiadczonym seniorem nie byl. A Zmarzlil juz w nastepnym roku zrobil braz w GP.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  36. Powrót do góry    #252
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Dokładnie Tomek takich zawodów jak dziś Zmarzlik miał większość... Motał się motał kombinował a ostatecznie potrafił po bandzie kroić takie legendy jak Tony, Jason czy Rayan, Leigh,.... Cykl GP w tamtych czasach był strasznie mocny... Teraz to kilku zawodników plus mega dobry tuner... BARTEK jest numer 1 u najlepszego na świecie... Dalej nie trzeba więcej mówić
    No jeszcze mogłeś dodać, że gdyby tylko Piter Pawlicki miał sprzęt...

    Tony i Jason to legendy. Ale Adams czy Sullivan to takie same "legendy" jak Doyle (to nawet nie), Emil, Lindgren, Madsen czy Janowski (ten coraz bardziej Adamsa zaczyna przypominać, bo zaraz skończy się 5 sezonem w TOP5 i piątym bez medalu). Ryan i Adams mieli po jednym naprawdę kozackim sezonie. To i Madsen miał 2019 i teraz Artem taki ma.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    karolcp3 (14-08-2021), kingpin (15-08-2021), mazjek (14-08-2021), veronek (15-08-2021)

  38. Powrót do góry    #253
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Sparta_mistrz ,a dzisiaj Zmarzlika kroił np Janowski czy Thomsen i o czymś to świadczy?. Nie neguje klasy Warda,ale raz kiedyś wielu może się udać. Kiedyś nawet Kuciapa czy Janniro pokonali w lidze Golloba. Chodzi o powtarzalność ,a nie kilku razowy wyskok w sezonie, a tą powtarzalność mają tylko najlepsi na świecie.

  39. Powrót do góry    #254
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2018
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 15 w 8 postach
    Zmarzlik w tym meczu dopiero co 20 urodziny obchodził Ocenianie na podstawie jednego meczu ciekawe, zważywszy że Ward miał 23 czy 24 lata i jechał swój prime sezon

  40. Powrót do góry    #255
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez slamer82 Zobacz posta
    Sparta_mistrz ,a dzisiaj Zmarzlika kroił np Janowski czy Thomsen i o czymś to świadczy?. Nie neguje klasy Warda,ale raz kiedyś wielu może się udać. Kiedyś nawet Kuciapa czy Janniro pokonali w lidze Golloba. Chodzi o powtarzalność ,a nie kilku razowy wyskok w sezonie, a tą powtarzalność mają tylko najlepsi na świecie.
    Porownanie Warda do Janniro niezly odjazd potwierdzajacy, ze ty zwyczajnie trollujesz.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  41. Powrót do góry    #256
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Nie porównałem tylko dałem przykład.

  42. Powrót do góry    #257
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dobra, ok, przekonaliscie mnie, Zmarzlik "zrewolucjonizowal speedway" (copyright Dryła).
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  43. Powrót do góry    #258
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie zrewolucjonizował, ale też nie ma co mu umniejszać (mimo, że TV go pompuje i foruje). Między Zmarzlikiem z 2019 (pierwszy tytuł, wtedy na dużym farcie), a obecnym jest duża różnica.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #259
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Ależ szkoda tego Lublina tydzień temu, byłoby 5 zwycięstw z rzędu ale uważam że jest jeszcze stanowczo za wcześnie na koronacje, to są tylko 3 punkty przewagi nad Łagutą który jedzie kosmicznie.
    Jedzie „kosmicznie” a i tak dostaje w palnik. Nie wierze że utrzyma taką dyspozycje do końca a Zmarzlik nawet jak ma gorszy dzień to potrafi wyrwać wygraną. Jeszcze przed ostatnia rundą będzie miał taką przewagę że to już będzie tylko formalność.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #260
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No nie przesadzaj, bo Zmarzlik miał wtedy 20 lat, a Ward jechał swój prime speedway. Swoją drogą szkoda, że nie doszło do ich rywalizacji na szczycie bo ona byłaby znakomita...
    O tym samym dziś pomyślałem (któryś już raz), ogólnie na przestrzeni całej kariery nie sądzę, żeby Ward miał podjazd do Zmarzlika - nie ten level profesjonalizmu, podporządkowania wszystkiego żużlowi + brak zaplecza rodzinnego etc. - ale co najmniej w kilku sezonach z pewnością moglibyśmy oglądać między nimi walkę o medale na żyletki, to byłoby starcie dwóch jedynych artystów speedwaya urodzonych w latach 90. No i miałbym mocną zagwozdkę komu kibicować...

  46. Powrót do góry    #261
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No niby potrafi, ale gdyby w 19 biegu nie wygrał, to nie tylko by nie było wygranej, ale w ogóle półfinału. Dziś pokazał klasę, ale miał też dużo szczęścia. Zdecydowanym faworytem Zmarzlik ale różne rzeczy mogą się zdarzyć.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #262
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No niby potrafi, ale gdyby w 19 biegu nie wygrał, to nie tylko by nie było wygranej, ale w ogóle półfinału. Dziś pokazał klasę, ale miał też dużo szczęścia. Zdecydowanym faworytem Zmarzlik ale różne rzeczy mogą się zdarzyć.
    Oj bush. Gdyby nie wygrał w 19-tym,to by nie wygrał w finale.Daj spok. Szanuj się stary, wyliniały...

  48. Powrót do góry    #263
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No niby potrafi, ale gdyby w 19 biegu nie wygrał, to nie tylko by nie było wygranej, ale w ogóle półfinału.
    No właśnie dlatego wygrał w 19, tak jak w 21 i 23, że potrafi. I to nie niby tylko naprawdę.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  49. Powrót do góry    #264
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,186
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    W tym 19 to mial obowiazek wygrac, patrzac na rywali.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Powrót do góry    #265
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    biorac pod uwage, ze Zmarzlik wymiata, robi co moze a ma dalej przewage nad Laguta, ktora mozna stracic w jednym finale, to ja bym zlota jeszcze nie wieszal. Artem IMS to dla mnie bylaby porazka zuzla, ale trzeba mu oddac co cesarskie - jest zayebiscie skuteczny, systematyczny i skoncentrowany. Nawet wyprzedzac sie uczy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #266
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Tacy żużlowcy jak on rodzą się raz na 20-30 lat.
    Szkoda, że żużel upada i wśród rywali
    ma tylko Tiomkę,Fredkę, Emila i Taia.
    Cóż, takie czasy...
    No tak, bo Rickardsson, Crump czy Pedersen to mieli po 10-12 realnych rywali kiedy zdobywali IMŚ.

  52. Powrót do góry    #267
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jeszcze mogłeś dodać, że gdyby tylko Piter Pawlicki miał sprzęt...

    .
    Oczywista oczywistość. Ich pojedynki są ( jak tylko ten 2 ma czym) dość spektakularne tak więc przy mocnym sprzecie bułgar nie zostawiałby takich bram Zmarzlikowi jak koledzy z toru
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  53. Powrót do góry    #268
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    biorac pod uwage, ze Zmarzlik wymiata, robi co moze a ma dalej przewage nad Laguta, ktora mozna stracic w jednym finale, to ja bym zlota jeszcze nie wieszal. Artem IMS to dla mnie bylaby porazka zuzla, ale trzeba mu oddac co cesarskie - jest zayebiscie skuteczny, systematyczny i skoncentrowany. Nawet wyprzedzac sie uczy.
    Był taki typek niedawno, wygrał IMS 2 razy Madsen przy nich to bulterier.

  54. Powrót do góry    #269
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jeszcze mogłeś dodać, że gdyby tylko Piter Pawlicki miał sprzęt...

    Tony i Jason to legendy. Ale Adams czy Sullivan to takie same "legendy" jak Doyle (to nawet nie), Emil, Lindgren, Madsen czy Janowski (ten coraz bardziej Adamsa zaczyna przypominać, bo zaraz skończy się 5 sezonem w TOP5 i piątym bez medalu). Ryan i Adams mieli po jednym naprawdę kozackim sezonie. To i Madsen miał 2019 i teraz Artem taki ma.
    Legenda jest duzo wyzszy poziom GP za ich czasow.
    Moze wtedy Zmarzlik nie mialby tak latwo,ale w sumie
    teraz tez nie ma.Przeciez gdyby nie durna punktacja,
    nawet nie bylby liderem.
    Rowniez w tych lepszych czasach zdarzaly sie dominacje
    jednego czy dwoch zawodnikow.Roznice na koniec cyklu
    bylo 20-to punktowe i to przy 6 rundach.
    Zdaje sie ,ze w 2006 przewaga Rickeigo na koniec
    cyklu wynosila prawie 50 punktow nad 2-gim Crumpem i
    prawie 100! nad 3-cim,nie pamietam czy byl to Hancock czy Adams.
    Rund bylo wtedy chyba 9 czy 10.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 15-08-2021 o 08:55
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  55. Powrót do góry    #270
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    No właśnie dlatego wygrał w 19, tak jak w 21 i 23, że potrafi. I to nie niby tylko naprawdę.
    Jednak coś jest faktycznie w tej obrazie majestatu. Nie twierdzę, że nie potrafi, ale to była jednak cienka granica od całkowitej klapy wczoraj.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (15-08-2021)

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •