Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 321 z 321

Wątek: 14.08.2021 - Grand Prix Szwecji - Malilla

  1. Powrót do góry    #316
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    No nie CyberMike szczególnie 1 połowa 2001/2 połówka 2002 to był absolutny top ówczesny i jeździecko prezentował w tym okresie najwyższy level. Za 1 połowę 2002 był obok Ryana i Tonyego najlepszy. Medalu nie zdobył - trudno, bywa i szkoda bo teraz pamiętają te jego świetne wyniki nieliczni. Trudno znaleźć mi odpowiednika ale na pewno nie Fricke czy Michelsen, których trudno przed turniejem postawić w gronie faworytów do podium a Max w 2002 jak najbardziej uchodził za jednego z pretendentów do medalu. W ligach zamiatał, w cyklu wchodził do 1/2 lub finału.
    W 2002 zauważalnie słabszy od TOP 3 - dystans zaczął tracić jeszcze przed połową sezonu, więc ten medal to raczej w kategoriach sci-fi. Ja też lubiłem Mikaela, ale trzeba zachować obiektywizm. Fricke/Michelsen to może faktycznie przesada, ale jemu naprawdę ciężko dopasować zawodnika - wynikowo to może Vacul, ale jego uniknąłem celowo, bo Mike'a lubiłem oglądać, a Słowaka nie ; ]

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cybermike odkąd zmienił nazwisko na Max stał się pipką

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Cybermike odkąd zmienił nazwisko na Max stał się pipką
    Eeee sezon 2005 i Max walczacy na zyletki z bratem Peterem to byly kapitalne pojednyki I ta srednia - 2,825 w 1 lidze...

    https://www.youtube.com/watch?v=9ueNGOifMYs
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 21-08-2021 o 13:25

  4. Powrót do góry    #319
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W 2002 zauważalnie słabszy od TOP 3 - dystans zaczął tracić jeszcze przed połową sezonu, więc ten medal to raczej w kategoriach sci-fi. Ja też lubiłem Mikaela, ale trzeba zachować obiektywizm. Fricke/Michelsen to może faktycznie przesada, ale jemu naprawdę ciężko dopasować zawodnika - wynikowo to może Vacul, ale jego uniknąłem celowo, bo Mike'a lubiłem oglądać, a Słowaka nie ; ]
    Do połowy 2002 w niczym Crumpowi nie ustępował, a zdecydowanie przewyższał go skutecznością akcji na trasie. Nie pamiętam ile tracił do trzeciego po szwedzkiej, piątej rundzie ale nie sądzę aby to było powyżej 20 oczek. Ale głowy sobie uciąć nie dam.

  5. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Pomyliłem kolejność - wydawało mi się, że Praga była wtedy przed Sztokholmem. Czyli szansę na medal utrzymywał do połowy cyklu (korzystając między innymi na tym, że Crump fiknął w finale w Hamar), ale i tak był w przekroju całego sezonu był słabszy od Top 3 i do medalu zabrakło sporo.

  6. Powrót do góry    #321
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Nie no tego, że był słabszy w skali całego roku to ja absolutnie nie neguję. Druga część roku Crump miał już mocną (choć i tak na srebro zasługiwał Ryan ale Chorzów i dzwoń na dziurach sprawił, że było jak było), natomiast Mike wyraźnie spuścił z tonu.

    Kolejny sezon i tak gwałtowny spadek poziomu jazdy Karlssona był zadziwiający. Jeszcze w Avescie fajnie śmigał, a każdy kolejny turniej coraz słabszy.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Eeee sezon 2005 i Max walczacy na zyletki z bratem Peterem to byly kapitalne pojednyki I ta srednia - 2,825 w 1 lidze...

    https://www.youtube.com/watch?v=9ueNGOifMYs
    Bo technicznie obaj bracia należeli do najlepszych przez lata. Nie pamiętam jak mu się wiodło w innych rozgrywkach, w I lidze to wielu wymiatalo z wysokimi średnimi np.w 2003 Richardson też chyba ponad 2,6 i masa kompletów to coś jak lata 90-te i pojedynki stranieri z naszymi rodzimymi zuzlokami.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •