Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 1018192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 907

Wątek: 06-07.08.2021 - Grand Prix Polski - Lublin

  1. Powrót do góry    #856
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta

    7) Jabłoński jr w Motorze od 2022
    Przełomowy news w historii żużla.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #857
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...ale co to za bzdurne porównywanie zysków/obrotów/dochodów firm prywatnych* i państwowych*?
    Toż kompletnie od czapy.

    Państwowa firma jest w jakimś sensie firmą wszystkich obywateli, a prywatna konkretnych osób/udziałowców.
    Ci drudzy niech sobie kasę wydają gdzie i jak chcą.
    Pierwszą zawiadują zatrudnieni ludzie, nie właściciele i nie jest to w porządku,
    że robią to tak jakby wydawali z własnej kieszeni.

    Do Motoru, Lublina, ani zamożnych klubów nic nie mam, do tych którzy się szarogęszą na państwowych stołkach jak najbardziej.

    *-dla uproszczenia.
    Błądzisz okrutnie Semen. Przede wszystkim to nie są typowo państwowe firmy. To są firmy z częściowym udziałem skarbu państwa. Przykładowo taki Orlen ma 27,5 % udziału SP, podobnie jest z Bogdanką, w PGE masz 57% udziałów SP, reszta to kapitał prywatny. W Tauronie ok 30% udziałów SP. I tak de facto to sa normalne firmy działające w Polsce na takich samych zasadach co firmy w 100% z kapitałem prywatnym. I co najważniejsze, zysk tych firm nie jest kapitałem publicznym. Tylko kapitałem firmy. I każdy grosz wydany na promocję czy reklamy, jest tylko i wyłącznie suwerenna decyzją zarządu tych firm. Zarządu, który jest kontrolowany przez rade nadzorczą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #858
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Mam wrażenie, że wszyscy, mniej lub bardziej świadomie, ulegacie narracji "Sasin, SSP, pis", itp., a prawda, o której już tu pisałem, jest nieco inna i dość łatwa do weryfikacji. Tyle, że nie do końca zgodna z obecną linią "napyerdalanki na Sasinowo" przez niektórych użytkowników. Bogdanka, bo o niej, w kontekście Sasina, jest mowa była z Motorem od "nowego" początku w II lidze. Azoty doszły (o ile się nie mylę) 4 lata temu gdy weszliśmy do I ligi. Największa część budżetu Motoru pochodzi z miasta, którym rządzi Żuk. O związki prezydenta z pisem raczej bym nie podejrzewał. Nie wiem jak w tym roku ale w poprzednim cały kontrakt Griszy opłacał lokalny developer (mieli w tym interes związanych z pewną inwestycją). Tak się składa, że akurat miejscowi developerzy są raczej bardziej "zaprzyjaźnieni" z ratuszem niż urzędem wojewódzkim i cała ta narracja pisowskiego Lublina, patrząc na fakty, rozsypuje się jak domek z kart.
    Normą jest, że politykierzy próbują się lansować przy sukcesach sportowych i zapewne stąd wizyta tego karakana przy ogłaszaniu dokładnie takiego samego sponsoringu (strategiczny), który Bogdanka realizowała w latach poprzednich. To raczej też nic nowego, że co większe firmy z regionu (bez względu na to czy SSP czy prywatne), w ramach swojego CSR niejako "odwdzięczają się" lokalnej społeczności wspierając miejscowy sport i kulturę. Tym bardziej, że akurat Bogdanka wykorzystuje miejscowe złoża naturalne przyczyniając się, bądź co bądź, do degradacji środowiska. Wspierali kopaną, teraz wspierają żużel i zapewne jeszcze pierdyliard lokalnych inicjatyw. Warto też zwrócić uwagę, że Bogdanka jako chyba jedyna kopalnia w Polsce wypracowuje rok do roku zysk netto, zatem żadnych publicznych pieniędzy nie rozdają.

    Żebyśmy mieli jasność, gardzę 99% polityków i ich wizyty na stadionie wywołują u mnie odruch wymiotny ale mamy taką, a nie inną rzeczywistość. Jedyne, co mogę w tej sprawie zrobić to oddać zgodny z moimi przekonaniami głos przy urnie, a i tu zaczynam mieć coraz większe wątpliwości.

    Reasumując: jak ktoś ma ochotę pogadać o faktach, to śmiało. Jeśli mamy się przerzucać "argumentami" lub klepać na zasadzie "a u was biją murzynów", to raczej nie chce mi się, szkoda prądu.
    Jeśli minąłem się gdzieś z prawdą - sorry. Nie miałem na myśli niczego negatywnego w kontekście Motoru.
    Zgadzam się, że z sukcesami politycy jakoś chętniej pojawiają się na stadionie i prezentują swoje poparcie. To jest mega słabe. I wg mnie wyrządza wiele szkody wizerunkowi klubowemu.
    A faktem jest, że sasinowe wsparcie/poparcie też ma negatywny wydźwięk dla Motoru. A jak wspomniałem wyżej - nie życzę tej drużynie źle, a wręcz cieszę się, że Motor wbił się w ELigę. Trochę namieszał, trochę orzeźwił to zapyziałe środowisko. Takich zmian i nowości od czasu do czasu potrzeba.
    Widzę, że już Mariusz się włączył w dyskusję, to dalszy ciąg sobie odpuszczę, bo nie chcę mi się z nim wchodzić w wymiany argumentów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #859
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Błądzisz okrutnie Semen. Przede wszystkim to nie są typowo państwowe firmy. To są firmy z częściowym udziałem skarbu państwa. Przykładowo taki Orlen ma 27,5 % udziału SP, podobnie jest z Bogdanką, w PGE masz 57% udziałów SP, reszta to kapitał prywatny. W Tauronie ok 30% udziałów SP. I tak de facto to sa normalne firmy działające w Polsce na takich samych zasadach co firmy w 100% z kapitałem prywatnym. I co najważniejsze, zysk tych firm nie jest kapitałem publicznym. Tylko kapitałem firmy. I każdy grosz wydany na promocję czy reklamy, jest tylko i wyłącznie suwerenna decyzją zarządu tych firm. Zarządu, który jest kontrolowany przez rade nadzorczą.
    A widziałeś na końcu mojego posta to?
    *-dla uproszczenia.
    Widziałeś to nie rób ze mnie kretyna albo dzieciaka z kozą pod nosem
    nie widziałeś to po ch... piszesz rzeczy, które są powszechnie znane
    i nie zmieniające tego, że kolesie na stołkach robią co chcą.
    Ja znam ciebie to ci sypnę "na promocję czy tam na reklamę"
    a ty mnie za parę lat przeniesiesz na lepszy stołek
    albo wpiszesz na listę wyborczą na dobrej pozycji".
    Tak to działa, a że za tym stoją zapisy prawne to
    ch... ich to obchodzi.
    Dlatego żyjemy w kraju, w którym państwo nie funkcjonuje normalnie.
    Publiczne pieniądze są przepieprzane, a mówiąc wprost rozkradane.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-08-2021 o 10:56
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #860
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przełomowy news w historii żużla.
    Jest jakas szansa, ze stary tak skupi sie na karierze mlodego, ze odpusci "komentowanie"?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  6. Powrót do góry    #861
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jest jakas szansa, ze stary tak skupi sie na karierze mlodego, ze odpusci "komentowanie"?
    Chyba tylko pod warunkiem, jak mu młody zapewni miejsce w składzie. Inaczej raczej tego nie widzę. Może jeszcze w dniu meczu młodego będzie razem z nim, ale drugiego dnia można w ciemno obstawiać, że będzie się chichrał do piania Dryły...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #862
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeśli minąłem się gdzieś z prawdą - sorry. Nie miałem na myśli niczego negatywnego w kontekście Motoru.
    Zgadzam się, że z sukcesami politycy jakoś chętniej pojawiają się na stadionie i prezentują swoje poparcie. To jest mega słabe. I wg mnie wyrządza wiele szkody wizerunkowi klubowemu.
    A faktem jest, że sasinowe wsparcie/poparcie też ma negatywny wydźwięk dla Motoru. A jak wspomniałem wyżej - nie życzę tej drużynie źle, a wręcz cieszę się, że Motor wbił się w ELigę. Trochę namieszał, trochę orzeźwił to zapyziałe środowisko. Takich zmian i nowości od czasu do czasu potrzeba.
    Widzę, że już Mariusz się włączył w dyskusję, to dalszy ciąg sobie odpuszczę, bo nie chcę mi się z nim wchodzić w wymiany argumentów.
    Nie, nie, spoko. Odpowiedziałem cytując Ciebie bo akurat poruszyłeś temat koniunktury dla Lublina w odniesieniu do pis i SSP ale luz, nie mam Ci absolutnie niczego za złe

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    mentikk (09-08-2021)

  9. Powrót do góry    #863
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    A widziałeś na końcu mojego posta to?

    Widziałeś to nie rób ze mnie kretyna albo dzieciaka z kozą pod nosem
    nie widziałeś to po ch... piszesz rzeczy, które są powszechnie znane
    i nie zmieniające tego, że kolesie na stołkach robią co chcą.
    Ja znam ciebie to ci sypnę "na promocję czy tam na reklamę"
    a ty mnie za parę lat przeniesiesz na lepszy stołek
    albo wpiszesz na listę wyborczą na dobrej pozycji".

    Tak to działa, a że za tym stoją zapisy prawne to
    ch... ich to obchodzi.
    Dlatego żyjemy w kraju, w którym państwo nie funkcjonuje normalnie.
    Publiczne pieniądze są przepieprzane, a mówiąc wprost rozkradane.
    Wcale nie mam takiego zamiaru, grzecznie ci tylko odpisuje, jak to działa.

    A ten mechanizm o którym piszesz, to jest fakt. Tylko, że ty go ograniczasz jedynie do naszego kraju. A on funkcjonuje dosłownie na całym świecie. Nie wyłączając z tego najbardziej dojrzałych demokratycznie krajów świata. Więc tutaj Ameryki żadnej nie odkryłeś.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #864
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jest jakas szansa, ze stary tak skupi sie na karierze mlodego, ze odpusci "komentowanie"?
    Nie sądzę by było na czym się skupiać.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #865
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie sądzę by było na czym się skupiać.
    Lepiej się skup nad Żupińskim.

  12. Powrót do góry    #866
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Nie sądzę by było na czym się skupiać.
    Z pozycji eksperta kanapowego, gdzie i kiedy go widziałeś w akcji ? Możesz nam zdradzić ?

  13. Powrót do góry    #867
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    To co, w Szwecji jedzie Loktajew?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #868
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    Z pozycji eksperta kanapowego, gdzie i kiedy go widziałeś w akcji ? Możesz nam zdradzić ?
    Wielu już takich przehajpowanych dzieciaków "przerobiłem" w żużlu.
    Pożyjemy zobaczymy. Gorzej jak wygra przypadkiem jakiś bieg, to wtedy Dryła chyba się spuści na wizji.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    To co, w Szwecji jedzie Loktajew?
    Na to wychodzi, chyba że jakoś się wymiksuje bo w niedzielę mają mecz w Łodzi. Wtedy Lidsey też odpust bo kontuzja i by pojechał Król Sasinowiska.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 09-08-2021 o 21:25
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (09-08-2021)

  16. Powrót do góry    #869
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wielu już takich przehajpowanych dzieciaków "przerobiłem" w żużlu.
    Pożyjemy zobaczymy. Gorzej jak wygra przypadkiem jakiś bieg, to wtedy Dryła chyba się spuści na wizji.



    Na to wychodzi, chyba że jakoś się wymiksuje bo w niedzielę mają mecz w Łodzi. Wtedy Lidsey też odpust bo kontuzja i by pojechał Król Sasinowiska.
    Do buszu pajacu bez dostępu do internetu. Będzie w końcu spokój na forum trolu.

  17. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,453 w 1,296 postach
    zapomniałeś wrzucić coś nieśmiesznego o rydzyku
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  18. Powrót do góry    #871
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Do buszu pajacu bez dostępu do internetu. Będzie w końcu spokój na forum trolu.
    Ty to jesteś dobry kmiotek z rozdwojeniem jaźni. Oczekujesz czegoś od kogoś innego, samemu będąc skończonym chamem. Mnie też na dzień dobry zyebałeś, potem zaprosiłeś na wódkę, potem znowu zyebałeś. To niby jak chcesz, żeby ktoś traktował cię jak normalnego człowieka?

  19. Powrót do góry    #872
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ty to jesteś dobry kmiotek z rozdwojeniem jaźni. Oczekujesz czegoś od kogoś innego, samemu będąc skończonym chamem. Mnie też na dzień dobry zyebałeś, potem zaprosiłeś na wódkę, potem znowu zyebałeś. To niby jak chcesz, żeby ktoś traktował cię jak normalnego człowieka?
    Poczytaj i zreflektuj się nad swoimi komentarzami bo np wytykać komuś demencję na innej grupie tj dopiero chamstwo obrażać starszą osobę. Ale Ty oczywiście tego nie widzisz tylko patrzysz z góry.

  20. Powrót do góry    #873
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Poczytaj i zreflektuj się nad swoimi komentarzami bo np wytykać komuś demencję na innej grupie tj dopiero chamstwo obrażać starszą osobę. Ale Ty oczywiście tego nie widzisz tylko patrzysz z góry.
    Strażoka? On to ci jest, tą starszą osobą, godną powszechnego szacunku?

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    mentikk (10-08-2021)

  22. Powrót do góry    #874
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Strażoka? On to ci jest, tą starszą osobą, godną powszechnego szacunku?
    Nie ważne czy chodzi tutaj o strażaka, ważny jest szacunek do starszych osób i mówienie o demencji jest nie na miejscu.

  23. Powrót do góry    #875
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,656
    Kliknij i podziękuj
    7,784
    Podziękowania: 7,382 w 4,352 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie ważne czy chodzi tutaj o strażaka, ważny jest szacunek do starszych osób i mówienie o demencji jest nie na miejscu.
    pyerdolisz jak potluczony
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Taisto (10-08-2021), kowjanko (10-08-2021), mentikk (10-08-2021), sobotch (10-08-2021)

  25. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wielu już takich przehajpowanych dzieciaków "przerobiłem" w żużlu.
    Pożyjemy zobaczymy. Gorzej jak wygra przypadkiem jakiś bieg, to wtedy Dryła chyba się spuści na wizji.



    Na to wychodzi, chyba że jakoś się wymiksuje bo w niedzielę mają mecz w Łodzi. Wtedy Lidsey też odpust bo kontuzja i by pojechał Król Sasinowiska.
    Co prawda chlopaka widzialem tylko 2 razy, ale faktycznie fajnie rokuje. Tyle, ze gdy 2/4 stawki walczy o dojechanie do mety to ciezko cos wiecej powiedziec.

  26. Powrót do góry    #877
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    pyerdolisz jak potluczony
    No właśnie i tym wpisem pokazujesz jak można traktować to forum poważnie i kulturalnie gdzie każdy frustrat chce się wyżyć przed monitorem bo w życiu codziennym nie daje sobie rady.

  27. Powrót do góry    #878
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,133
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Następny ministrancik.
    Jeden już taki był i musiał zrezygnować z fajnej fuchy, bo psychicznie pi... dy nie dźwignął.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (10-08-2021)

  29. Powrót do góry    #879
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    dodałbym jeszcze, że z pożytkiem dla wszystkich

  30. Powrót do góry    #880
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Następny ministrancik.
    Jeden już taki był i musiał zrezygnować z fajnej fuchy, bo psychicznie pi... dy nie dźwignął.
    Przed monitorem każdy jest wiracha i pyerdoli głupoty. Przyjedz do mnie na tydzień to Cię przeszkolę i będziesz prawdziwym mezszczyzna bez rurek i żelu. Chociaż podejrzewam, że to będzie za mało czasu i najpierw zajmą się Tobą żołnierze niższego szczebla a do mnie trafisz później. Lubię takich młodych i niepokornych żołnierzy.

  31. Powrót do góry    #881
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Dawaj na bulwar k*tasiarzu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #882
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,133
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Przed monitorem każdy jest wiracha i pyerdoli głupoty. Przyjedz do mnie na tydzień to Cię przeszkolę i będziesz prawdziwym mezszczyzna bez rurek i żelu. Chociaż podejrzewam, że to będzie za mało czasu i najpierw zajmą się Tobą żołnierze niższego szczebla a do mnie trafisz później. Lubię takich młodych i niepokornych żołnierzy.
    Najwiekszy wiracha to jestes widze ty.
    Kazdego zapraszasz na jakies "szkolenia" a moze po prostu zwykly pedal jestes?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    jaceks1 (10-08-2021)

  34. Powrót do góry    #883
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dawaj na bulwar k*tasiarzu
    Brak słów gówniarzu na Ciebie jesteś wykolejeńcem. Kolega z forum Ci proponował to dlaczego nie skorzystałeś? Przyjedź do mnie do Jednostki Wojskowej to Cię trochę utemperuje i może zmądrzejesz. A tak naprawdę jak byś chciał ażebym przyjechał to po co po to żebym się tylko spocił?

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najwiekszy wiracha to jestes widze ty.
    Kazdego zapraszasz na jakies "szkolenia" a moze po prostu zwykly pedal jestes?
    Ty człowieku nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem

  35. Powrót do góry    #884
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    (..) mezszczyzna.(..)
    Za to ty poprawnie na poziomie podstawówki pisać nie potrafisz. To wiele wyjaśnia, armia życie uratowała.

  36. Powrót do góry    #885
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Brak słów gówniarzu na Ciebie jesteś wykolejeńcem. Kolega z forum Ci proponował to dlaczego nie skorzystałeś? Przyjedź do mnie do Jednostki Wojskowej to Cię trochę utemperuje i może zmądrzejesz. A tak naprawdę jak byś chciał ażebym przyjechał to po co po to żebym się tylko spocił?



    Ty człowieku nawet nie umiesz czytać ze zrozumieniem
    Popieprzylo ci sie, w jednostce wojskowej siedzi twoje alter ego, kolchoz
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (10-08-2021)

  38. Powrót do góry    #886
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Za to ty poprawnie na poziomie podstawówki pisać nie potrafisz. To wiele wyjaśnia, armia życie uratowała.
    Dziecko nie masz się czego czepić? Nie wstawiłem tylko polskich znaków a po za tym jest wszystko ja należy. Piszę że smartfona i nie sprawdzam do końca a z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć. Kolego armia nie uratowała mi życia bo ja poszedłem inną drogą nie tą Zasadniczą Służbą Wojskowa tylko skończyłem studia i mogę się pochwalić tytułem mgr inż.

  39. Powrót do góry    #887
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    No właśnie i tym wpisem pokazujesz jak można traktować to forum poważnie i kulturalnie gdzie każdy frustrat chce się wyżyć przed monitorem bo w życiu codziennym nie daje sobie rady.
    najlepiej to jest nie zrozumieć żartu... i się zacietrzewić
    weź się chłopie przewietrz, bo za bardzo żeś się spiął.

  40. Powrót do góry    #888
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    "mezszczyzna"
    Nie wstawiłem tylko polskich znaków a po za tym jest wszystko ja należy. (..) mogę się pochwalić tytułem mgr inż.
    To ja podziękuję.

  41. Powrót do góry    #889
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To ja podziękuję.
    Masz rację mężczyzna, przyznaję się mój błąd. Nie lubię pisać za pomocą smartfona. Pzdr

    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    najlepiej to jest nie zrozumieć żartu... i się zacietrzewić
    weź się chłopie przewietrz, bo za bardzo żeś się spiął.
    Jutro rano odpyerdole taką zaprawę razem z żołnierzami, że na pewno się przewietrze

  42. Powrót do góry    #890
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Mam wrażenie, że wszyscy, mniej lub bardziej świadomie, ulegacie narracji "Sasin, SSP, pis", itp., a prawda, o której już tu pisałem, jest nieco inna i dość łatwa do weryfikacji. Tyle, że nie do końca zgodna z obecną linią "napyerdalanki na Sasinowo" przez niektórych użytkowników. Bogdanka, bo o niej, w kontekście Sasina, jest mowa była z Motorem od "nowego" początku w II lidze. Azoty doszły (o ile się nie mylę) 4 lata temu gdy weszliśmy do I ligi. Największa część budżetu Motoru pochodzi z miasta, którym rządzi Żuk. O związki prezydenta z pisem raczej bym nie podejrzewał. Nie wiem jak w tym roku ale w poprzednim cały kontrakt Griszy opłacał lokalny developer (mieli w tym interes związanych z pewną inwestycją). Tak się składa, że akurat miejscowi developerzy są raczej bardziej "zaprzyjaźnieni" z ratuszem niż urzędem wojewódzkim i cała ta narracja pisowskiego Lublina, patrząc na fakty, rozsypuje się jak domek z kart.
    Normą jest, że politykierzy próbują się lansować przy sukcesach sportowych i zapewne stąd wizyta tego karakana przy ogłaszaniu dokładnie takiego samego sponsoringu (strategiczny), który Bogdanka realizowała w latach poprzednich. To raczej też nic nowego, że co większe firmy z regionu (bez względu na to czy SSP czy prywatne), w ramach swojego CSR niejako "odwdzięczają się" lokalnej społeczności wspierając miejscowy sport i kulturę. Tym bardziej, że akurat Bogdanka wykorzystuje miejscowe złoża naturalne przyczyniając się, bądź co bądź, do degradacji środowiska. Wspierali kopaną, teraz wspierają żużel i zapewne jeszcze pierdyliard lokalnych inicjatyw. Warto też zwrócić uwagę, że Bogdanka jako chyba jedyna kopalnia w Polsce wypracowuje rok do roku zysk netto, zatem żadnych publicznych pieniędzy nie rozdają.

    Żebyśmy mieli jasność, gardzę 99% polityków i ich wizyty na stadionie wywołują u mnie odruch wymiotny ale mamy taką, a nie inną rzeczywistość. Jedyne, co mogę w tej sprawie zrobić to oddać zgodny z moimi przekonaniami głos przy urnie, a i tu zaczynam mieć coraz większe wątpliwości.

    Reasumując: jak ktoś ma ochotę pogadać o faktach, to śmiało. Jeśli mamy się przerzucać "argumentami" lub klepać na zasadzie "a u was biją murzynów", to raczej nie chce mi się, szkoda prądu.
    Sa ludzie ktorym bedziesz tlumaczyl ze trawa jest zielona a oni i tak powiedza ze trawa jest niebieska. Nie wygrasz.

  43. Powrót do góry    #891
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Masz rację mężczyzna, przyznaję się mój błąd. Nie lubię pisać za pomocą smartfona. Pzdr

    )
    Pisanie ze smartfona, jest źródłem zatracania poprawnej pisowni w języku polskim.
    Uważać panowie, broń Boże pisać ze smartfona, tylko klawiatura komputera do internetowego forum. Przez smartfona, można stracić tytuł magistra inżyniera.

    Dobrze kolchoz czy tam amstaff, mnie to wszystko jedno jaki nick sobie wpiszesz, ale korzystanie z kilku kont naraz na forum jest co najmniej dziwne. Ale to twoja sprawa, kto nie chce, nie podejmuje dyskusji.

    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    Sa ludzie ktorym bedziesz tlumaczyl ze trawa jest zielona a oni i tak powiedza ze trawa jest niebieska. Nie wygrasz.
    Nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne, a białe jest białe.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Buszmen (10-08-2021)

  45. Powrót do góry    #892
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Masz rację mężczyzna, przyznaję się mój błąd. Nie lubię pisać za pomocą smartfona. Pzdr



    Jutro rano odpyerdole taką zaprawę razem z żołnierzami, że na pewno się przewietrze
    powiadasz zaprawa z żołnierzami. jednak się przyznałeś ze jesteś kolchoz

  46. Powrót do góry    #893
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pisanie ze smartfona, jest źródłem zatracania poprawnej pisowni w języku polskim.
    Uważać panowie, broń Boże pisać ze smartfona, tylko klawiatura komputera do internetowego forum. Przez smartfona, można stracić tytuł magistra inżyniera.

    Dobrze kolchoz czy tam amstaff, mnie to wszystko jedno jaki nick sobie wpiszesz, ale korzystanie z kilku kont naraz na forum jest co najmniej dziwne. Ale to twoja sprawa, kto nie chce, nie podejmuje dyskusji.



    Nikt nam nie wmówi że czarne jest czarne, a białe jest białe.
    Nie no wtym momencie idioto uświadomiłeś mnie ażeby opuścić to poyebane forum i nie "walczyć z wiatrakami". Jak nie pasuje Wam Lublin bo kopciuszek wszedł na salony, to później Lublin nazwaliście Sasinowo co my od tego typa całkowicie się odcinamy, teraz obrażacie indywidualnie za jakieś ubytki w slowach. Błąd tego forum jest brak administratora bo należy się kilku osobom ban na co najmniej miesiąc za podjudzanie i podsycanie agresji między klubowej.

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    powiadasz zaprawa z żołnierzami. jednak się przyznałeś ze jesteś kolchoz
    ****a mam Ci podać adres IP

  47. Powrót do góry    #894
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    po co ?

  48. Powrót do góry    #895
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    po co ?
    Po to żebyś porównał z adresem kolchoz. Nie znam typa może kiedyś spotkamy się na poligonie i wtedy się poznamy.

  49. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no to wymyśliłes teraz. sprawdź mój i wyjdzie wawa. narka

  50. Powrót do góry    #897
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Jutro rano odpyerdole taką zaprawę razem z żołnierzami, że na pewno się przewietrze[/QUOTE]


    Rozumiem że strój na poranna zaprawe został juz wybrany.Góra skóra dół moro
    Ostatnio edytowane przez jaceks1 ; 10-08-2021 o 17:27

  51. Powrót do góry    #898
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    U la la mocna dyskusja związana z GP w Lublinie co musiało się stać aby kolchoz który miliony zarabia co sezon na pewnym spadku Motoru aby teraz ten klub bronił pod innym nickiem?
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 10-08-2021 o 17:37

  52. Powrót do góry    #899
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    U la la mocna dyskusja związana z GP w Lublinie
    Widocznie komuś się nie spodobało, że GP odbyło się w Lublinie.

    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    Jutro rano odpyerdole taką zaprawę razem z żołnierzami, że na pewno się przewietrze

    Rozumiem że strój na poranna zaprawe został juz wybrany.Góra skóra dół moro[/QUOTE]

    Tak jest żołnierzu.

  53. Powrót do góry    #900
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Widocznie komuś się nie spodobało, że GP odbyło się w Lublinie.

    Ale macie kompleksy w tym Lublinie
    Każdy, dosłownie każdy na tym forum, ma w czterech literach to, że GP odbyło się w Lublinie
    Za to wy, lubelacy, nakręcacie się nie wiadomo po co i na co, piszecie komentarze totalnie oderwane od rzeczywistości i przez to... Osiągacie efekt odwrotny do zamierzonego, bo większość tu ma niektórych z was z kompletnych imbecyli i fantastów.
    Chcecie coś mądrego napisać to skupcie się na merytoryce, a nie walce z wiatrakami
    Wtedy nie będziecie musieli tworzyć miliona kont (amstaf, kolchoz, zibly, ipocośtam) by się dowartościować i leczyć kompleksy. A tak, szkodzicie tylko wizerunkowi Lublina na forum.
    No ale zrobicie co tam uznacie za stosowne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •