Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021
Pokaż wyniki od 901 do 907 z 907

Wątek: 06-07.08.2021 - Grand Prix Polski - Lublin

  1. Powrót do góry    #901
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Ale macie kompleksy w tym Lublinie
    Każdy, dosłownie każdy na tym forum, ma w czterech literach to, że GP odbyło się w Lublinie
    Za to wy, lubelacy, nakręcacie się nie wiadomo po co i na co, piszecie komentarze totalnie oderwane od rzeczywistości i przez to... Osiągacie efekt odwrotny do zamierzonego, bo większość tu ma niektórych z was z kompletnych imbecyli i fantastów.
    Chcecie coś mądrego napisać to skupcie się na merytoryce, a nie walce z wiatrakami
    Wtedy nie będziecie musieli tworzyć miliona kont (amstaf, kolchoz, zibly, ipocośtam) by się dowartościować i leczyć kompleksy. A tak, szkodzicie tylko wizerunkowi Lublina na forum.
    No ale zrobicie co tam uznacie za stosowne
    Ja pyerdole następny goscio, który uważa że działam na 2 fronty. Chyba Ty masz jakieś kompleksy w tej sprawie. Jak mam to kurla udowodnić, że działam pod wlanym szyldem?

  2. Powrót do góry    #902
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,118
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Ty masz po prostu rozszczepiona osobowosc i jeden nie wie o istnienii drugiego.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (10-08-2021), JaacPoz (10-08-2021), j-rules (10-08-2021)

  4. Powrót do góry    #903
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ty masz po prostu rozszczepiona osobowosc i jeden nie wie o istnienii drugiego.
    Niech Ci tak będzie ale wolę taki być niż taką cipka i trolem jak Ty na tym forum co już dużo osób potwierdziło.

  5. Powrót do góry    #904
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,594
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Ja tam do Lublina nic nie mam, przeciwnie, bardzo lubie to miasto i waszemu zuzlowi kibicuje.
    Za to ty jestes do bolu wkoorwiajacy. Jesli nie jestes jedna z osobowosci amstafa/kolchoza to tak czy siak nalezy wspolczuc bo piszesz takie bzdety jak i oni.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #905
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja tam do Lublina nic nie mam, przeciwnie, bardzo lubie to miasto i waszemu zuzlowi kibicuje.
    Za to ty jestes do bolu wkoorwiajacy. Jesli nie jestes jedna z osobowosci amstafa/kolchoza to tak czy siak nalezy wspolczuc bo piszesz takie bzdety jak i oni.
    Oczywiście, że jestem wkorwiajacy bo piszę prawdę a nie których ta prawda w oczy kole. Nic nie zmyślam tylko przedstawiam rzeczywiste fakty a nie wszyscy mogą to wziąć na klatę i się wkyrwiaja między innymi Ty.

  7. Powrót do góry    #906
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach

  8. Powrót do góry    #907
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,748
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie no wtym momencie idioto uświadomiłeś mnie ażeby opuścić to poyebane forum i nie "walczyć z wiatrakami". Jak nie pasuje Wam Lublin bo kopciuszek wszedł na salony, to później Lublin nazwaliście Sasinowo co my od tego typa całkowicie się odcinamy, teraz obrażacie indywidualnie za jakieś ubytki w slowach. Błąd tego forum jest brak administratora bo należy się kilku osobom ban na co najmniej miesiąc za podjudzanie i podsycanie agresji między klubowej.
    Dlaczego wam? Ja piszę za siebie i nikogo więcej nie reprezentuję. A do Lublina nic nie mam, wręcz przeciwnie. Rozśmieszyło mnie tylko, to tłumaczenie się z błędów przez magistra inżyniera, nic więcej. I nie ma to nic wspólnego z Lublinem ani Motorem. Skąd taki pomysł?

Strona 21 z 21 PierwszyPierwszy ... 11192021

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •