Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 418 z 418

Wątek: XII kolejka, Sparta Wrocław-Włókniarz Częstochowa, 25 lipca 2021 g.16:30

  1. Powrót do góry    #406
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Większość żużlowych kibiców chciałoby mieć u sobie duet Kloc i Rusko. Odrodzili żużel we Wrocławiu w latach 90' i przed kilkoma laty zrobili to ponownie, wraz z otwarcie odrestaurowanego Olimpijskiego. Do tego rok w rok PO i medale. A taki Włókniarz? Mieć takich juniorów i nie wejść do PO to faktycznie nie lada wyczyn. To tak jakby Sparta sprzed kilku lat z Drabikiem na juniorce miałaby zajmować 5 miejsce w lidze... Ale zawistnych ludzi i tak będzie bolał widok cieszącej się "staruszki" na trybunach.

  2. Powrót do góry    #407
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ,..

    No CKM drugi raz wychodzi nie wejście do pewnych PO , jak oni to robią
    Tor czemu tor był z...ny ,byly momenty jak na kopalni kasków w kurzu ciężko bylo zauważyć.

  3. Powrót do góry    #408
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    @Bury
    Wzruszyłem się dogłębną analizą moich wypowiedzi, wyciągniętych z kontekstu ostrej wymiany uprzejmości z szalenie rozwiniętych intelektualnie na niespotykanym poziomie dialogów ukraińskich siepaczy. Napij się lepiej rosołu, tylko żebyś się nie spocił.
    Szczekaj dalej Reksio.

  4. Powrót do góry    #409
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Bury napisał:
    Szczekaj dalej Reksio.
    Ktoś tu pisał o nastolatkach przed okresem Normalnie będziesz jutro królem w przedszkolu na leżakowaniu.
    Tak poważnie to nie wtrącaj się dzieciaku w dyskusję jak dorośli rozmawiają. Tego uczą nawet w przedszkolu.

    Leonidas napisał:
    Większość żużlowych kibiców chciałoby mieć u sobie duet Kloc i Rusko
    Dość odważne stwierdzenie, a nawet prowokacyjne. Powiedz to kibicom w Lesznie, albo innym ośrodku żużlowym, którzy raczej nie przepadają za tym duetem.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 25-07-2021 o 23:55
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  5. Powrót do góry    #410
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Bury napisał:

    Ktoś tu pisał o nastolatkach przed okresem Normalnie będziesz jutro królem w przedszkolu na leżakowaniu.
    Tak poważnie to nie wtrącaj się dzieciaku w dyskusję jak dorośli rozmawiają. Tego uczą nawet w przedszkolu.
    Że niby Ty jesteś tym dorosłym? Wyzywasz wszystkich na lewo i prawo i chcesz żeby Cię ktoś traktował poważnie? Widzę niezły pierdolec masz w głowie.

  6. Powrót do góry    #411
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie oczekuję, że ktoś o nicku antyprzemek, czy antymisiek czy sparta mistrz czy "chooj wie co" będzie mnie traktował poważnie, bo sam nie traktuję ich poważnie.
    To jest forum sportowe w którym decydującym czynnikiem są emocje. Czasami bardzo negatywne.
    Natomiast płacz, że ktoś kogoś obraził, gdy się nawzajem obrażają jest dość dziwny.
    Napij się już lepiej rosołu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #412
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Nie oczekuję, że ktoś o nicku antyprzemek, czy antymisiek czy sparta mistrz czy "chooj wie co" będzie mnie traktował poważnie, bo sam nie traktuję ich poważnie.
    To jest forum sportowe w którym decydującym czynnikiem są emocje. Czasami bardzo negatywne.
    Natomiast płacz, że ktoś kogoś obraził, gdy się nawzajem obrażają jest dość dziwny.
    Napij się już lepiej rosołu.
    Dobrze napisałeś jest to forum sportowe, czyli powinniśmy rozmawiać o sporcie. A u Ciebie co drugi post dotyczy palca w dupie, ukraińców lub wycieczek osobistych. A antyprzemmek, sparta mistrz są takimi samymi nickami jak blacktop. I co ty masz z tym rosołem, jakaś trauma z dzieciństwa?

  8. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wzruszyłem się Twoim postrzeganiem świata i tegoż forum. Szkoda, że nie zauważyłeś, że zdecydowana większość osób tutaj używa takiego języka. Niektórzy nawet w nicku mają słowa o pejoratywnym wydżwięku. Masz dość niski poziom refleksji, a na dodatek jesteś mało obiektywny. Nie wchodź na twittery i inne takie bo możesz doznać szoku. Życzę sukcesu w P-O wszystkim normalnym kibicom z Wrocławia. Tyle z mojej strony.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  9. Powrót do góry    #414
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2019
    Postów
    238
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 76 w 40 postach

    icon10.gif

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wzruszyłem się Twoim postrzeganiem świata i tegoż forum. Szkoda, że nie zauważyłeś, że zdecydowana większość osób tutaj używa takiego języka. Niektórzy nawet w nicku mają słowa o pejoratywnym wydżwięku. Masz dość niski poziom refleksji, a na dodatek jesteś mało obiektywny. Nie wchodź na twittery i inne takie bo możesz doznać szoku. Życzę sukcesu w P-O wszystkim normalnym kibicom z Wrocławia. Tyle z mojej strony.
    Mam nadzieję że wzruszyłeś się do łez. Nie Tobie oceniać mój poziom refleksji po tym jak wymieniliśmy kilka zdań. Mimo wszystko pozdrawiam.

    Ps. Wolę barszcz ukraiński.

  10. Powrót do góry    #415
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Na dzień dobry zlot "MONGOŁÓW" z prawie całej Polski. Wielkie nadzieje że ktoś dokopie Sparcie a zakończenie jak zwykle. Pretensje, wyzwiska czyli CHLEW na całego. Totalny dramat.

  11. Powrót do góry    #416
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ..

    Nie wiem na czym ma polegać wyzywanie się od "Uklraińców" generalnie samo w sobie jest to obraźliwe i rasistowskie - ale pisze to kolejny raz na tym forum , a admini chyba leją na to co tu się dzieje.

  12. Powrót do góry    #417
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    "Cyganie" już nie przeszkadzają?

  13. Powrót do góry    #418
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    "Cyganie" już nie przeszkadzają?
    Nie, "prostaku". Jak Kuba bogu,tak pan bóg Kubie.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •