Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 284 z 284

Wątek: Derby Stal Gorzów-Falubaz Zielona Góra 23.07.2021

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,197
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A grzyb po co sciagnal Vaculika? XD
    Po to żeby oddać mu zaległe pieniądze.

  2. Powrót do góry    #272
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ty wogole rozumiesz co piszesz ?
    Widzę, że potrzebna będzie łopatologia: stwierdziłem, że mamy zbyt słabą juniorkę i zawodnika u24 by realnie myśleć o złocie. To są dwie dziury, co było tu przez wielu userów pisane nawet w tym wątku. Moje słowa dotyczyły tylko i wyłącznie Stali Gorzów. Nie pisałem nic o Sparcie, nie dokonywałem porównań itp, itd. Na co Ty wciskasz się z tekstem No sparta ma kosmiczna juniorke z ciśnieniem na medal. Co mnie obchodzi juniorka wrocławska w tym momencie!?! Ok. Może nie jest rewelacyjna, ale za to macie bardzo mocne u24.
    Wystarczy?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  3. Powrót do góry    #273
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2021
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A grzyb po co sciagnal Vaculika? XD
    Sklejcie ***** pomioty ukraińskie. Wasz nędzny klubik kiedy ostatnio zdobył złoto? Chyba za czasów pokazywania żużla w TV Puls xD Historycznie wasz nędzny, ukraiński klubik nie ma podjazdu do Leszna, Gorzowa, Rybnika, Bydgoszczy, a nawet Falubazu. Jak nie zdobędziecie tytułu tym roku to będziecie największymi frajerami ostatniego 50 lecia.

  4. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A grzyb po co sciagnal Vaculika? XD
    Po to by nie walczyć o utrzymanie.
    Porównaj sobie jak skład mieliśmy w minionym sezonie. Mieliśmy go zachować?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Po to by nie walczyć o utrzymanie.
    Porównaj sobie jak skład mieliśmy w minionym sezonie. Mieliśmy go zachować?
    Oj Nigel, poczytaj sobie tajemnicze wypowiedzi w mediach Grzyba, w okresie jak Vacul jeździł w FZG. Byliście w finale ale każdy wiedział, że Leszna nie przeskoczycie. A Grzyb już w połowie sezonu mówił, że na następny sezon ściągą topowego grajka do Stali i walczycie o złoto. Do tego potrzebny wam był Vacul właśnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #276
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,782
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No jakby Birkemose jeździł na zeszłorocznym poziomie (zwłaszcza końcówce gdzie zrobił medal IM Danii m.in) i Nowacki się nie rozwalił wielokrotnie, to Gorzów mógłby spokojnie o to złoto powalczyć. Równolegle skok formy Bewleya i Czugunowa (słabo w zeszłym roku się prezentował) w Sparcie. Ale i tak, choć Wrocław mocnym faworytem, a na drugim miejscu Unia, to szans Stali całkowicie bym nie przekreślał. W pojedynczym meczu mogą być groźni dla każdego dom czy wyjazd.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Nigel (24-07-2021)

  8. Powrót do góry    #277
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,197
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Po to by nie walczyć o utrzymanie.
    Porównaj sobie jak skład mieliśmy w minionym sezonie. Mieliśmy go zachować?
    No to jestem zaskoczony. Szumne wypowiedzi prezesa przed sezonem, że bijemy się o złoto a teraz nagle priorytety się zmieniły?

  9. Powrót do góry    #278
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oj Nigel, poczytaj sobie tajemnicze wypowiedzi w mediach Grzyba, w okresie jak Vacul jeździł w FZG. Byliście w finale ale każdy wiedział, że Leszna nie przeskoczycie. A Grzyb już w połowie sezonu mówił, że na następny sezon ściągą topowego grajka do Stali i walczycie o złoto. Do tego potrzebny wam był Vacul właśnie.
    Vacul był potrzebny by załatać dziurę po Jacku Holderze a nie do walki o złoto.
    Wtedy jeszcze, według niektórych źródeł, była duża szansa na Lamberta w Stali, do tego Marcus Birkemose jechał bardzo dobry sezon i wydawał się dużym wzmocnieniem na sezon 2021. Zresztą Grzyb, jak wielu jego pokroju dużo gada zanim dobrze się nad tym zastanowi.
    Ściągnięcie Vaculika to było minimum wymagań by nie drżeć o utrzymanie w lidze 2021. Gdzie byłby Falubaz dzisiaj, gdyby Martin został w ZG?
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 24-07-2021 o 13:16
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  10. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Widzę, że potrzebna będzie łopatologia: stwierdziłem, że mamy zbyt słabą juniorkę i zawodnika u24 by realnie myśleć o złocie. To są dwie dziury, co było tu przez wielu userów pisane nawet w tym wątku. Moje słowa dotyczyły tylko i wyłącznie Stali Gorzów. Nie pisałem nic o Sparcie, nie dokonywałem porównań itp, itd. Na co Ty wciskasz się z tekstem No sparta ma kosmiczna juniorke z ciśnieniem na medal. Co mnie obchodzi juniorka wrocławska w tym momencie!?! Ok. Może nie jest rewelacyjna, ale za to macie bardzo mocne u24.
    Wystarczy?
    Ty naprawdę masz problemy z tym co piszesz. wiec przypomnę tobie co pisałeś. ze mamy sparta mega cisnienie na złoto a potem w innym poście piszesz ze wy nie bo macie słabych juniorów itd.
    wiec odpowiedziałem tobie ze my też mamy słabych juniorów.
    wy kupiliśmy Vacul a a my lagute. wy adoptowaliscie gwiazdę na u24 i my też. wasz prezes pieje ze jedziecie o złoto z całą banda itd. dodam że macie fatalnego prezesa który ma wywalone na dyscyplinę finansowa i przez to na bank wpadniecie w kłopoty. ten wasz prezes jest z częstochowskiej kongresówki i z jego głowy nie wypelenisz setek lat przyzwyczajnien. zrobi z was to samo co z zespołem kongresówki Włókniarzem. chwilowy sukces a potem potop.
    Ps. od dzisiaj już wiem dlaczego do sparty przyszedł laguta. Żeby załatać dziurę po starym holder ze
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 24-07-2021 o 13:43

  11. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,723
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Vacul był potrzebny by załatać dziurę po Jacku Holderze a nie do walki o złoto.
    Wtedy jeszcze, według niektórych źródeł, była duża szansa na Lamberta w Stali, do tego Marcus Birkemose jechał bardzo dobry sezon i wydawał się dużym wzmocnieniem na sezon 2021. Zresztą Grzyb, jak wielu jego pokroju dużo gada zanim dobrze się nad tym zastanowi.
    Ściągnięcie Vaculika to było minimum wymagań by nie drżeć o utrzymanie w lidze 2021. Gdzie byłby Falubaz dzisiaj, gdyby Martin został w ZG?
    No FZG z Vaculem biłby się o PO, nic ponadto. I pewnie skończyłby na 4 miejscu. Jak rok temu. A Vacul wam był potrzebny do walki w finale o złoto właśnie. Tak prognozował Grzyb. To, że ty widzisz to trochę inaczej to jest inny temat.

    Tak samo jak Rusko, ściągając Artioma, dał sygnał, że go interesuje tylko złoto Sparty w DMP. I tu nie ma się co zapierać. I faktycznie Sparta jest faworytem numer jeden do złota. A Leszno ze Stalą będą walczyli o pozostałe medale. Oczywiście zawsze może się coś wydarzyć, że będzie inaczej. Ale generalnie tak to wyglada na teraz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #281
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A grzyb po co sciagnal Vaculika? XD
    Żeby odciążyć Zmarzlik od zdobywania punktów. W Składzie Stali rok temu byli Kasprzak i Iversen

    Oczywiscie też po to aby walczyć o medale ale fachowcy przed sezonem to Wrocław uznawali za faworyta

  13. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Żeby odciążyć Zmarzlik od zdobywania punktów. W Składzie Stali rok temu byli Kasprzak i Iversen

    Oczywiscie też po to aby walczyć o medale ale fachowcy przed sezonem to Wrocław uznawali za faworyta
    następny Kubuś. Vaculik ma odciążyć od zdobywania pkt zmarzlika tzn ze piszczala ma robić mniej pkt i w gratisem za to mniej dostaje podwyżkę jak górnik w kopalni. jak kupicie w przyszłym roku np. Emila to Zmarzlik juz wogole nie będzie musiał robić żadnych pkt i tez dostanie podwyżkę. fajny klub. teraz juz się nie dziwię dlaczego og dziesiątek lat macie problemy finansowe

  14. Powrót do góry    #283
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ty naprawdę masz problemy z tym co piszesz. wiec przypomnę tobie co pisałeś. ze mamy sparta mega cisnienie na złoto a potem w innym poście piszesz ze wy nie bo macie słabych juniorów itd.
    wiec odpowiedziałem tobie ze my też mamy słabych juniorów.
    Jednak nie dotarło. Ok. Przyjmijmy, że Sparta nie ma ciśnienia na złoto, nie jest faworytem itp. My za to z Pytlewskim i Karczmarzem mamy megalomańskie zapędy. Zadowolony?

    wy kupiliśmy Vacul a a my lagute. wy adoptowaliscie gwiazdę na u24 i my też. wasz prezes pieje ze jedziecie o złoto z całą banda itd.
    Adoptowaliśmy? Gwiazdę?
    Skoro tak porównujesz politykę kadrową to powiedz mądralo jakiego zawodnika ze średnią >2.0 na bieg wymieniliście na Artioma?

    dodam że macie fatalnego prezesa który ma wywalone na dyscyplinę finansowa i przez to na bank wpadniecie w kłopoty. ten wasz prezes jest z częstochowskiej kongresówki i z jego głowy nie wypelenisz setek lat przyzwyczajnien. zrobi z was to samo co z zespołem kongresówki Włókniarzem. chwilowy sukces a potem potop.
    Mamy fatalnego prezesa. Nie pierwszego i pewnie nie ostatniego. O tym jaki to upadek czeka Stal dowiaduję się od różnych pieniaczy od czasu gdy tylko zapisałem się na to forum. Nie jesteś więc originalny ani kreatywny z tym potopem. Dorzuć jeszcze coś o cyganach...

    Ps. od dzisiaj już wiem dlaczego do sparty przyszedł laguta. Żeby załatać dziurę po starym holder ze
    Brawo!
    Ostatnio edytowane przez Nigel ; 24-07-2021 o 15:03
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,584
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,357 w 4,336 postach
    Temu garazowemu menelowi nie wytłumaczysz choćbyś się trzy dni starał.
    I jeszcze typ napisze że Sparta nie jest faworytem. Co za *****. Boi się chyba zapeszyć haha.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  16. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Nigel (24-07-2021), Staleczka 3 (24-07-2021), spitt22 (24-07-2021)

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •