Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 349 z 349

Wątek: XI Runda PGE Ekstraligi , UNIA LESZNO v SPARTA WROCŁAW 04.07.2021 g.19:15

  1. Powrót do góry    #316
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2006
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Wracam ze stadionu, włączam MZ a tam brak przedstawicieli Unii.
    Słabe to.Niedawno utrudnianie przy kuchni meczu,teraz wszyscy olali nas kibiców.
    Kiepsko to wygląda,przegrać też trzeba umieć.Mnie było stać żeby ruszyć dupę i oklaskiwać Janowskiego na stojąco po biegu,a "nasi "zawodnicy i działacze się zachowują ja obrażone primadonny...

  2. Powrót do góry    #317
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Co nam wypominano i jechano ostro w komentarzach, w przypadku bandytów nikt palcem nie kiwnie, co najwyżej pośmieją się chwile z tego w tv.
    Focha strzeliliście po porażce u siebie, na Olimpijskim ze Stalą w rundzie zasadniczej i dlatego wam to wypominano.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  3. Powrót do góry    #318
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Gratulacje dla Sparty. Chciałbym tylko wiedzieć kto tak s....ten tor...

    Wizerunek medialny iście zaściankowy i aż przykro o tym mówić...

  4. Powrót do góry    #319
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Ogólnie miałem okazję zamienić slowe z Cegielskiem nt toru, odpowiedź - a tam piach jakiś...
    Zapytałem też Demskiego o mikroruchy i po co taśma. Takie są przepisy, a on musi gadać co mu karzą. Dziękuję.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #320
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ogólnie miałem okazję zamienić slowe z Cegielskiem nt toru, odpowiedź - a tam piach jakiś...
    Zapytałem też Demskiego o mikroruchy i po co taśma. Takie są przepisy, a on musi gadać co mu karzą. Dziękuję.
    Kurcze, ale Ty jesteś światowy. I do tego jakie masz znajomości. No no.

    Ogólnie dobrze że nam to napisałeś, bo myślę że nikt o tym nie wiedział. Ale teraz już wiemy.

    Ja kiedyś rozmawiałem z Robertem Przygódzkim, ale to było w sklepie, zapytałem czy mu zapakować. Prezent oczywiście, bo kupował. Ale miło to wspominam.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi veronek za jego przydatny post!

    muuu (04-07-2021), sparta_mistrz (04-07-2021)

  7. Powrót do góry    #321
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ogólnie miałem okazję zamienić slowe z Cegielskiem nt toru, odpowiedź - a tam piach jakiś...
    Zapytałem też Demskiego o mikroruchy i po co taśma. Takie są przepisy, a on musi gadać co mu karzą. Dziękuję.
    Szkoda, że do mix zony jeszcze nie wyszedłeś

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    lego (05-07-2021)

  9. Powrót do góry    #322
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Szkoda, że do mix zony jeszcze nie wyszedłeś
    W sumie było wolne krzesełko

  10. Powrót do góry    #323
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Masz racje w tym roku Prostak jest po prostu szybszy
    Chamie j*bany jeśli już masz coś do powiedzenia to mów na PAN!

  11. Powrót do góry    #324
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ogólnie miałem okazję zamienić slowe z Cegielskiem nt toru, odpowiedź - a tam piach jakiś...
    Zapytałem też Demskiego o mikroruchy i po co taśma. Takie są przepisy, a on musi gadać co mu karzą. Dziękuję.
    To czemu nie poszedłeś do mix zony reprezentować Unię ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #325
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    To trochu późno. Jak ta Twoja Sparta ma jechać, żebyś zaczął ją postrzegać jako pretendenta do złota? Przecież w tym roku jadą mega.
    jest tyle dziwnych klimatów ze naprawdę można się czasem zdziwić. a to anlasy albo mega silnik - aż dziw ze jeszcze nikt nie płacił kaucji żeby go zobaczyć. bardzo słabi juniorzy czy biuli po którym spodziewałem się więcej. tai to już cień zawodnika i laguta niezbyt regularny. jedynie gleb i Janoś na bardzo duży plus z tym ze gleb nie jest żadnym pewniakiem. mi to wygląda bardziej na nie mega zespół ale mega sprzęt i cala otoczka. dalej uważam ze leszno jest troszeczkę silniejsze od sparty i jestem ciężko zdziwiony dzisiejsza wygrana. ale nie ukrywam ze majster sparty by mnie naprawdę ucieszył.

  13. Powrót do góry    #326
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,782
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Sektor nowa, i można w Lesznie pogadać z ludźmi z tv. Obok też siedział Gajes
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Ali_G (04-07-2021)

  15. Powrót do góry    #327
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Tak. Oleja swoich kibicow ktorzy tlumnie stawia sie na stadionie i sie podloza. Jak cie czytam Mariusz to mi rece opadaja. I nie tylko
    glupiutki jesteś pajacu. Sparta juz raz zrobiła taki numer jak ostatnio zrobiła u siebie złoto i przegrała ostatni mecz z czestochowa i mieli centralnie wywalone na kibiców
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 04-07-2021 o 22:50

  16. Powrót do góry    #328
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,475
    Kliknij i podziękuj
    676
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez kobra102 Zobacz posta
    Chamie j*bany jeśli już masz coś do powiedzenia to mów na PAN!
    Pan Prostak

  17. Powrót do góry    #329
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    glupiutki jesteś pajacu. Sparta juz raz zrobiła taki numer jak ostatnio zrobiła u siebie złoto i przegrała ostatni mecz z czestochowa i mieli centralnie wywalone na kibiców
    A to bardzo przepraszam. Mialem Sparte za honorowa druzyne, szanujaca swoich i nie tylko swoich kibicow i holdujaca zasadom fair play. Dziekuje ci, ze mnie wyprowadziles z bledu

  18. Powrót do góry    #330
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Focha strzeliliście po porażce u siebie, na Olimpijskim ze Stalą w rundzie zasadniczej i dlatego wam to wypominano.
    No przecież napisałem, że nam to wypominali. Jesteś jakiś głupi?

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    glupiutki jesteś pajacu. Sparta juz raz zrobiła taki numer jak ostatnio zrobiła u siebie złoto i przegrała ostatni mecz z czestochowa i mieli centralnie wywalone na kibiców
    Co znacznie popsuło końcowy efekt, pamiętam, że wtedy Crumpisko nawet do jednego wyścigu nie wyjechał a kilka godzin wcześniej jechał zawody w Ostrowie.

  19. Powrót do góry    #331
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    A to bardzo przepraszam. Mialem Sparte za honorowa druzyne, szanujaca swoich i nie tylko swoich kibicow i holdujaca zasadom fair play. Dziekuje ci, ze mnie wyprowadziles z bledu
    Ty gościu chyba dopiero z inkubatora wyskoczyłes. jakiś oderwany jesteś. w naszej lidze nie ma honorowych zespołów. a swoją drogą to wygraliście dzisiaj z ostrovia?

    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    No przecież napisałem, że nam to wypominali. Jesteś jakiś głupi?



    Co znacznie popsuło końcowy efekt, pamiętam, że wtedy Crumpisko nawet do jednego wyścigu nie wyjechał a kilka godzin wcześniej jechał zawody w Ostrowie.
    On tam miał sponsora i nie jechal tam w żadnym meczu. zresztą byłem w tym dniu na meczu ostrów falubaz i po meczu cała kawalkada wroclawsko zielono górska jechała do Wrocławia na mecz z czestochowa. krycha wpuściła wtedy wszystkich z zielonki i sparty na mecz za darmo chyba od 2 biegu. to były czasy zgody z Falubazem. w Ostrowie było 200 spartan a we Wrocławiu ok 400 falubaxowcow
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 04-07-2021 o 23:10

  20. Powrót do góry    #332
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    No przecież napisałem, że nam to wypominali. Jesteś jakiś głupi?
    Odpisałeś na post, w którym była sugestia, że miało to miejsce po meczu w Gorzowie. Dlatego uściśliłem, kiedy to było w rzeczywistości i dlaczego wam to wypominano. Nie potrafiliście pogodzić się z porażka w meczu, w którym prowadziliście już 10 punktami. Przepraszam, nie wiedziałem, że to wspomnienie jest wciąż takie bolesne
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  21. Powrót do góry    #333
    Zaawansowany Awatar antyprzemek
    Dołączył
    10-09-2008
    Postów
    2,355
    Kliknij i podziękuj
    1,351
    Podziękowania: 552 w 349 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Odpisałeś na post, w którym była sugestia, że miało to miejsce po meczu w Gorzowie. Dlatego uściśliłem, kiedy to było w rzeczywistości i dlaczego wam to wypominano. Nie potrafiliście pogodzić się z porażka w meczu, w którym prowadziliście już 10 punktami. Przepraszam, nie wiedziałem, że to wspomnienie jest wciąż takie bolesne
    Nie jest bolesne, bardziej kłuje po oczach brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, w tym wieku to podstawa.

  22. Powrót do góry    #334
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    A to bardzo przepraszam. Mialem Sparte za honorowa druzyne, szanujaca swoich i nie tylko swoich kibicow i holdujaca zasadom fair play. Dziekuje ci, ze mnie wyprowadziles z bledu
    Zasad fair play to już chyba tylko w sporcie amatorskim można szukać
    Ale podkładanie sie czewie troche przesada ,liczy sie kasa za punkty itp wątpię .

  23. Powrót do góry    #335
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Nie dosyć że tor zyebany i gowniany mecz to jeszcze ten młyn a właściwie mlyneczek . Kto tam ten doping prowadzi? W drugiej części meczu co druga przyśpiewka o
    tym kim jest Sparta. I na koniec w drodze powrotnej słyszę ze nikt do wywiadów nie wyszedł. Ogólnie siara do kwadratu . Jedyny plus to wreszcie trochę kibiców i poczucie normalnej meczowej atmosfery.
    Gratulacje dla Sparty. Byliście po prostu lepsi .

    Ps co do sytuacji Pawlicki/Janowski na II łuku. Niewiem jak to wyglądało to tv ale z perspektywy 2 łuku jakby się Pawlicki wyłożył to ewidentne W dla niego bez zastanowienia.

  24. Powrót do góry    #336
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    Zasad fair play to już chyba tylko w sporcie amatorskim można szukać
    Ale podkładanie sie czewie troche przesada ,liczy sie kasa za punkty itp wątpię .
    No popatrz. To tylko Krosno jest takie naiwne i gra fair. Ale to nic, jak awansujemy to sie szybko nauczymy od mistrzow
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...-p,nId,5304870

  25. Powrót do góry    #337
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2020
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    No popatrz. To tylko Krosno jest takie naiwne i gra fair. Ale to nic, jak awansujemy to sie szybko nauczymy od mistrzow
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...-p,nId,5304870
    Nauczycie się raz dwa. Tak jak Motor.

    Wałek z ZZ za Jonssona, po której skończył karierę. Dziurawy tor, który najwyrażniej stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia żuzlowców czy choćby Kępa - szaman pogody. Bo wiesz, w Elidze, szczególnie w takim Wrocku to wiedzą lepiej gdzie pada i czy da sie przygotować tor, choć pewnie nigdy nie wystawili nosa poza swoje wspaniałe miasto. Ogólnie to w Elidze kombinuja wszyscy, tylko nie Wrocław Ale spokojnie,nauczysz się

  26. Powrót do góry    #338
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,707
    Kliknij i podziękuj
    2,089
    Podziękowania: 1,001 w 491 postach
    Temu Leszno to z tych obiecanych 6 mln od telewizji,
    to może dać tak z max 2 mln? Skoro nie chcą się pokazywać na ekranach, to pewnie też nie chcą kasy za to.
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  27. Powrót do góry    #339
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez antyprzemek Zobacz posta
    Nie jest bolesne, bardziej kłuje po oczach brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, w tym wieku to podstawa.

    Już się tak nie sromaj tym, dobry człowieku. Kiedyś może nabędziesz tej umiejętności i ulgę od bólu poczujesz.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  28. Powrót do góry    #340
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Jasne Sparta okicha zbroje przed Lublinem i przegra u siebie z Czewa....wogole moze oddadza play-off i zaspokoja sie 5 miejscem bo moga nie wygrac
    Już nie takie numery Sparta robiła, żeby trafić na łatwiejszego rywala w PO.

    http://www.speedwayw.pl/dmp/2017/wrzg_1.htm

    Każdy wtedy unikał Unii jak ognia, a nasi dali się wkręcić, wygrali we Wrocławiu, zajęli 1. miejsce po rundzie zasadniczej i w 1/2 plecy z Lesznem.

  29. Powrót do góry    #341
    Stały bywalec Awatar STRZELBA POWER
    Dołączył
    17-10-2015
    Postów
    1,002
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 406 w 226 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Już nie takie numery Sparta robiła, żeby trafić na łatwiejszego rywala w PO.

    http://www.speedwayw.pl/dmp/2017/wrzg_1.htm

    Każdy wtedy unikał Unii jak ognia, a nasi dali się wkręcić, wygrali we Wrocławiu, zajęli 1. miejsce po rundzie zasadniczej i w 1/2 plecy z Lesznem.
    No bo Unia niby dziurawa, pogubiona z problemami ale play off to dwa mecze i różnie może być. Akurat też mi się skojarzył ten 2017 rok bo wtedy tez Unia po 2 razy dostala od Wroclawia i Stali.

    Analizowałem różne warianty przed ta kolejka i wychodzi mi że Sparta jest skazana na Unie w tym półfinale. Nawet jakby dzisiaj przegrali to by się spotkaly jako druzyna z 2 i 3 miejsca.

    Unia jeśli nie będzie w play off to tylko na wlasne zyczenie. 3 mecze z których dwa musza wygrac i jada jeszcze z Grudziadzem Falubazem i Lublinem.

  30. Powrót do góry    #342
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Gratulacje dla Sparty. Wiem tylko dlaczego ten mecz był taki kiepski jeśli chodzi o akcje na torze, komisarz co 3 biegi nakazał lanie wody na tor... nawet się nie zakurzyło a glajda co 4 biegi była bez sensu.

  31. Powrót do góry    #343
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,481
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    Już nie takie numery Sparta robiła, żeby trafić na łatwiejszego rywala w PO.

    http://www.speedwayw.pl/dmp/2017/wrzg_1.htm

    Każdy wtedy unikał Unii jak ognia, a nasi dali się wkręcić, wygrali we Wrocławiu, zajęli 1. miejsce po rundzie zasadniczej i w 1/2 plecy z Lesznem.
    No, a wcześniej Sparta jeszcze przegrała w Częstochowie. Ustawka jak nic. Sparta miała wtedy mocną zniżkę formy, zwłaszcza Lebiediew jechał piach i to wy po RZ byliście głównym faworytem do złota mimo wszystko. Złoty sezon Doyle'a, świetny Hampel, Dudek i Protas ze średnią koło 2.0.

    Póki Sparta jest mocna to nie będzie niczego kalkulować. Zresztą to nigdy na dobre nie wychodzi. Trzeba jechać swoje i tyle.

  32. Powrót do góry    #344
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Cytat Zamieszczone przez STRZELBA POWER Zobacz posta
    No bo Unia niby dziurawa, pogubiona z problemami ale play off to dwa mecze i różnie może być. Akurat też mi się skojarzył ten 2017 rok bo wtedy tez Unia po 2 razy dostala od Wroclawia i Stali.

    Analizowałem różne warianty przed ta kolejka i wychodzi mi że Sparta jest skazana na Unie w tym półfinale. Nawet jakby dzisiaj przegrali to by się spotkaly jako druzyna z 2 i 3 miejsca.

    Unia jeśli nie będzie w play off to tylko na wlasne zyczenie. 3 mecze z których dwa musza wygrac i jada jeszcze z Grudziadzem Falubazem i Lublinem.
    No jak?

    rrrrrrrrrr.jpg

    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    No, a wcześniej Sparta jeszcze przegrała w Częstochowie. Ustawka jak nic. Sparta miała wtedy mocną zniżkę formy, zwłaszcza Lebiediew jechał piach i to wy po RZ byliście głównym faworytem do złota mimo wszystko. Złoty sezon Doyle'a, świetny Hampel, Dudek i Protas ze średnią koło 2.0.

    Póki Sparta jest mocna to nie będzie niczego kalkulować. Zresztą to nigdy na dobre nie wychodzi. Trzeba jechać swoje i tyle.
    Ja nie mówię, że będzie kalkulować, ale podałem przykład, że czasami warto przegrać bitwę, aby później wygrać wojnę. Nasi wtedy się cieszyli ze zwycięstwa, a nie wzięli pod uwagę, że Leszno się rozpędza i wtopili kończąc bez medalu.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Torretoo (05-07-2021)

  34. Powrót do góry    #345
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,480
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ty gościu chyba dopiero z inkubatora wyskoczyłes. jakiś oderwany jesteś. w naszej lidze nie ma honorowych zespołów. a swoją drogą to wygraliście dzisiaj z ostrovia?



    On tam miał sponsora i nie jechal tam w żadnym meczu. zresztą byłem w tym dniu na meczu ostrów falubaz i po meczu cała kawalkada wroclawsko zielono górska jechała do Wrocławia na mecz z czestochowa. krycha wpuściła wtedy wszystkich z zielonki i sparty na mecz za darmo chyba od 2 biegu. to były czasy zgody z Falubazem. w Ostrowie było 200 spartan a we Wrocławiu ok 400 falubaxowcow
    Masz rację że wtedy było za darmo ale Pani Krysia nie przyłożyła do tego ręki
    To był szalony dzień a nasz pobyt na Olimpijskim , spowodował że Krystyna od tamtego meczu robiła nam mocno pod górę podczas kolejnych wizyt
    Trzeba zaznaczyć że potrafiliście nas godnie przyjmować podczas zgodowych spotkań
    To były piękne czasy

  35. Powrót do góry    #346
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    No jak?

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=6256



    Ja nie mówię, że będzie kalkulować, ale podałem przykład, że czasami warto przegrać bitwę, aby później wygrać wojnę. Nasi wtedy się cieszyli ze zwycięstwa, a nie wzięli pod uwagę, że Leszno się rozpędza i wtopili kończąc bez medalu.
    Dokladnie przez wczorajszy wynik Leszno jest skazane na Gorzow w PO bo chyba nikt nie wierzy w bonus Stali z Wrockiem a tylko to daloby Stali 1 ms po RZ. Wiec jesli ktos pisze, ze Unia jest skazana na Sparte w PO to mysle, ze uwaza, iz Unia przywiezie tylko bonus z ZG, wygra z GKM i z Motorem bez bonusa a Motor dodatkowo bierze bonus w Toruniu i wygrywa u siebie co powoduje, ze Unia jest 4 a Motor jednak 3. Ale to raczej malo relany scenariusz, wiec mimo wszystko Stal Unia i Sparta Motor/Czewa i ja nadal uwazam, ze final Sparta - Unia. Leszno pierwszy mecz pojedzie ze Stal u siebie, wtrzepia im do 40 bo nagle wszyscy odpala i bedzie po zabawie. Wczoraj tez ten mecz nie ukladal sie pod nich: Kolodziej, defekt Lidseya, Emil dobry ale przewieziony w 15, to samo bylo z Pawlickim (chyba) w 1 serii gdzie ze startu sie ladnie zabral. Na Sparta w finale pewnie. Ie wystarczy ale na Stal w 1/2 mysle, ze tak. Nie oszukujmy sie Stal szybko nie powtorzy wyniku, gdzie cala 4 seniorow robi po +10 a w dodatku jeden z liderow komplet.

  36. Powrót do góry    #347
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,757
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dokladnie przez wczorajszy wynik Leszno jest skazane na Gorzow w PO bo chyba nikt nie wierzy w bonus Stali z Wrockiem a tylko to daloby Stali 1 ms po RZ. Wiec jesli ktos pisze, ze Unia jest skazana na Sparte w PO to mysle, ze uwaza, iz Unia przywiezie tylko bonus z ZG, wygra z GKM i z Motorem bez bonusa a Motor dodatkowo bierze bonus w Toruniu i wygrywa u siebie co powoduje, ze Unia jest 4 a Motor jednak 3. Ale to raczej malo relany scenariusz, wiec mimo wszystko Stal Unia i Sparta Motor/Czewa i ja nadal uwazam, ze final Sparta - Unia. Leszno pierwszy mecz pojedzie ze Stal u siebie, wtrzepia im do 40 bo nagle wszyscy odpala i bedzie po zabawie. Wczoraj tez ten mecz nie ukladal sie pod nich: Kolodziej, defekt Lidseya, Emil dobry ale przewieziony w 15, to samo bylo z Pawlickim (chyba) w 1 serii gdzie ze startu sie ladnie zabral. Na Sparta w finale pewnie. Ie wystarczy ale na Stal w 1/2 mysle, ze tak. Nie oszukujmy sie Stal szybko nie powtorzy wyniku, gdzie cala 4 seniorow robi po +10 a w dodatku jeden z liderow komplet.
    Podzielam dokłądnie to samo zdanie. W półfinałach Unia-Stal i Sparta-Motor, a w finale Unia-Sparta i o 3 msc Stal-Motor. Na koniec rozgrywek kolejno 1.Sparta 2.Unia 3.Stal 4.Motor. Choć większe szanse daję Motorowi na 3 msc, niż Unii na kolejny tytuł, Sparta zdecydowanie przewyższa rywali mocą. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego.

  37. Powrót do góry    #348
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-12-2005
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    940
    Podziękowania: 128 w 97 postach

    icon7.gif

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sam sobie zaprzeczasz. Przecież Dudek to wice mistrz świata. Tymczasem Janoś na podium nawet nie stał. A ty się powołujesz na 4 miejsca.

    Każdy zawodnik z czołówki, jak znajdzie to "coś" to będzie zapyerdalał niczym Janoś. Chyba, że chcesz nam wmówić, że nagle, przez zimę taki Janoś, stał się o klasę lepszym zawodnikiem od Dudka czy Pawlickiego. A to jest dosłownie ta sama klasa sportowa. Tyle, że gość znalazł coś co powoduje, że jest jeszcze szybszy.

    Kiedyś podobna historia miała miejsce z Fredem, tez cos znalazł i okrzyknięto go kosmitą. Potem to "coś" przestało funkcjonować już. I Fred wrócił do swojej dyspozycji.
    Weź ludzi nie rozśmieszaj. Szanuję Dudiego ale to był jednorazowy wyskok. Teraz, chyba sam widzisz jaka jest różnica pomiędzy tymi zawodnikami panie strażaku

  38. Powrót do góry    #349
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    No to uwolniles dzina.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Lipa_PL (05-07-2021)

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •