Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 411

Wątek: X kolejka Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 27.06.2021 godz 16.30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach

    X kolejka Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa 27.06.2021 godz 16.30

    Już niedziele przyjdzie nam się zmierzyć z Włókniarzem przy W69. Lwy cos ostatnio się rozpędziły, wygrały w Toruniu, zrobili dobre wrażenie w Lesznie robiąc 43 pkt czy wyraźnie pokonali u siebie Lublin. Jedyna niewiadoma to ta czy Madsena już wystarczająco naprawili. Świącik gdzieś tam gadał, że Madsen pojedzie w tym meczu. Sam Madsen mówi, że nie bardzo to widzi. Prawda pewnie jest taka, że Madsen nie chce brać 15 dniowego L4 i dlatego nie zrobią za niego ZZ-tki. Pewnie przyjedzie i jeśli nie będzie w stanie walczyć to zastąpią go juniorzy. Bo nic innego nie wymyślą. Generalnie faworytem tego meczu jest Włókniarz. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby utrzeć nochala faworytom.

    Awizowane składy meczowe:

    Eltrox Włókniarz Częstochowa:

    1. Leon Madsen
    2. Jonas Jeppesen
    3. Bartosz Smektała
    4. Kacper Woryna
    5. Fredrik Lindgren
    6. Jakub Miśkowiak
    7. Mateusz Świdniki

    Marwis.pl Falubaz Zielona Góra:

    9. Matej Zagar
    10. Max Fricke
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Mateusz Tonder
    13. Patryk Dudek
    14. Nile Tufft
    15. Fabian Ragus

    Mój typ: 50 - 40

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Ciężki to będzie mecz dla gości, jakby Madsen był w 100% sprawny to bym obstawił pewną wygrana Włókniarza, a tak szanse Falubazu wzrastają. W zasadzie to Włókniarz musi wygrać bo wypada z walki o Play off.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cięzki mecz do wytypowania wbrew pozorom. Pytania na ile poobijany jest Madsen, jak i na ile zaczął jechać Zagar. Zakładam, że Madsen jednak mocno odczuwa, a Zagara wyskok nie był jednorazowy. Typuje 46:44 dla magicznych.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Mam pełen szacunek do każdego naszego rywala, ale typ Mariusza (50:40) to takie pełne podsumowanie jego osoby.

    Mariusz - kim? jak?

    Kibicuję Falubazowi - niech się utrzymają, bo to drużyna ekstraligowa. Ale w tym meczu nie posiadają argumentów, żeby go wygrać. Absolutnie nie przesądzam jednoznacznie wygranej Włókniarza, bo to tylko sport. Ale jeśli Falubaz wygra to minimalnie, po bardzo zaciętym spotkaniu. Patrząc jednak na nasze wyniki na tym torze, na formę wyjazdową Lwów (średnia meczowa na wyjeździe to 44,75 punktów na mecz), przy średniej Falubazu u siebie na poziomie 42 punktów na mecz, przewagę na pozycji juniorskiej i obowiązkowy cel na ten sezon (PO), my ten mecz po prostu MUSIMY wygrać. Falubaz tylko w meczu z GKM osiągnął 51 punktów, drugi ich najlepszy wynik to 48 punktów z Toruniem. Matematyka mi się tutaj nie zgadza, nie wiem jak Falubaz miałby zrobić te 50 punktów na Częstochowie. Nie wierzę w to.

    Nie jest to brak pokory, jeśli patrzę na coś realnie (tak jak realnie prognozowałem porażkę w Lesznie/Gorzowie), to nie będę kurtuazyjnie pisał że jest inaczej. Tego meczu Włókniarz nie ma prawa przegrać.
    Ostatnio edytowane przez veronek ; 24-06-2021 o 20:23

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Ciężki to będzie mecz dla gości, jakby Madsen był w 100% sprawny to bym obstawił pewną wygrana Włókniarza, a tak szanse Falubazu wzrastają. W zasadzie to Włókniarz musi wygrać bo wypada z walki o Play off.
    Moim zdaniem o tym kto pojedzie w PO zadecyduje ostatnia 14 kolejka, a konkretnie dwa mecze. GKM - Włókniarz i Unia Leszno - Motor Lublin. Wrocek i Gorzów raczej już nie wypadną z PO. Musiałby się stać jakiś kataklizm. Ale źle jest, że w 14 kolejce GKM z Czewą pojadą w piątek a Leszno z Lublinem w niedzielę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    jak Madsen bedzie slabo dysponowany to Wlokniarz nie ma kim tego wygrac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Mam pełen szacunek do każdego naszego rywala, ale typ Mariusza (50:40) to takie pełne podsumowanie jego osoby.

    Mariusz - kim? jak?

    Kibicuję Falubazowi - niech się utrzymają, bo to drużyna ekstraligowa. Ale w tym meczu nie posiadają argumentów, żeby go wygrać. Absolutnie nie przesądzam jednoznacznie wygranej Włókniarza, bo to tylko sport. Ale jeśli Falubaz wygra to minimalnie, po bardzo zaciętym spotkaniu. Patrząc jednak na nasze wyniki na tym torze, na formę wyjazdową Lwów (średnia meczowa na wyjeździe to 44,75 punktów na mecz), przewagę na pozycji juniorskiej i obowiązkowy cel na ten sezon (PO), my ten mecz po prostu MUSIMY wygrać.

    Nie jest to brak pokory, jeśli patrzę na coś realnie (tak jak realnie prognozowałem porażkę w Lesznie/Gorzowie), to nie będę kurtuazyjnie pisał że jest inaczej. Tego meczu Włókniarz nie ma prawa przegrać.
    Jak to kim ? Sercem. Emotkę tam widziałeś ?

    Celowo dałem taki wynik, tak aby jeszcze bonusa wam zajumać.

    my ten mecz po prostu MUSIMY wygrać.
    I w tym właśnie upatruję szansy FZG na wygraną. Oraz w niepełnej dyspozycji Madsena. Szczerze powiedziawszy, bardziej bym się obawiał Włókniarza z ZZ-tką za Madsena.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-06-2021 o 20:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jak Madsen bedzie slabo dysponowany to Wlokniarz nie ma kim tego wygrac.
    Z Madsenem okaże się w sobotę, czy faktycznie jest z nim tak źle. Leon akurat jest znany z narzekania na stan zdrowia, więc z dużym prawdopodobieństwem wyolbrzymia. No ale fakt, że na IMME wyglądało to fatalnie. Ale jednak bezpośrednio po wypadku, wygrał bieg finałowy i to po dobrej jeździe, także nie jest też tak, że to kolano mu poszło na amen. Włókniarz ustawił go odważnie na 1ce, co też daje mi do myślenia, że aż takiego dramatu nie ma.

    Nawiasem mówiąc, po meczu w Grudziądzu, Zagar narzekał na bark i wycofał się z eliminacji do GP, co w jego przypadku może oznaczać koniec wieloletniej przygody z cyklem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Moim zdaniem o tym kto pojedzie w PO zadecyduje ostatnia 14 kolejka, a konkretnie dwa mecze. GKM - Włókniarz i Unia Leszno - Motor Lublin. Wrocek i Gorzów raczej już nie wypadną z PO. Musiałby się stać jakiś kataklizm. Ale źle jest, że w 14 kolejce GKM z Czewą pojadą w piątek a Leszno z Lublinem w niedzielę.
    Coś się tu nie zgadza. Jeżeli teraz wygracie 50:40 to Czewa jest praktycznie pogrzebana i o PO może zapomnieć. Dla nich ten mecz jest równie ważny jak dla Was.
    Co do typu. To nie wiem na ile Madsen poważnie jest poobijany, ale bez ZZ, bez Madsena to 47:43 dla Myszy.
    #MistrzJestJeden #ZdrowiaTomasz

    PRZEGLĄD SPORTOWY - NIE CZYTAM !!! SYFÓW JUŻ TEŻ NIE !

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Kurde Falubaz u siebie jest dużo mocniejszy różnice robi Tonder, do tego lepsza jazda Protasiewicza problemy Madsena....bedzie na styku jak Miśkowiak znów będzie miał dzień konia to Włókniarz to wydrze, jeśli pojedzie przeciętnie, to Falubaz to weźmie

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Z Madsenem okaże się w sobotę, czy faktycznie jest z nim tak źle. Leon akurat jest znany z narzekania na stan zdrowia, więc z dużym prawdopodobieństwem wyolbrzymia. No ale fakt, że na IMME wyglądało to fatalnie. Ale jednak bezpośrednio po wypadku, wygrał bieg finałowy i to po dobrej jeździe, także nie jest też tak, że to kolano mu poszło na amen. Włókniarz ustawił go odważnie na 1ce, co też daje mi do myślenia, że aż takiego dramatu nie ma.

    Nawiasem mówiąc, po meczu w Grudziądzu, Zagar narzekał na bark i wycofał się z eliminacji do GP, co w jego przypadku może oznaczać koniec wieloletniej przygody z cyklem.
    Madsen pojedzie tj tylko pewnie zasłona dymna przed meczem dla rozluźnienia Falubazu żeby poczuli się pewniej, że wygrają a to działa odwrotnie.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Czewa ma lepszych seniorów ( Zagar już mecz sezonu ma za sobą), ma dużo lepszych juniorów. To kto ma wygrać?

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-06-2021)

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Czewa ma lepszych seniorów ( Zagar już mecz sezonu ma za sobą), ma dużo lepszych juniorów. To kto ma wygrać?
    Logiczne, że Czewa wygra, brak jakichkolwiek argumentów ze FZG wygra no chyba, że pojadą super Zagar, Protasieeicz i dołoży coś od siebie lepiej Fricke reszta na tym samym poziomie.

  15. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Nie wiem nad czym się tu zastanawiać. Czewa ma lepszych seniorów ( Zagar już mecz sezonu ma za sobą), ma dużo lepszych juniorów. To kto ma wygrać?
    No coś jak mawia Protas - tam gdzie kończy się logika tam zaczyna się speedway. Coś mi mówi że z Madsena nie będzie wielkiego pożytku i Falubaz to wygra. Na przekór logice.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #15
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    No pech taki, że jak Madsen pojedzie w SEC-u i będzie lipa, bo wykluczy ZZ, bo wtedy by musiał wziąć też na kolejny mecz... u siebie z Gorzowem. Ale ja tam myślę, że Madsen swojego normalnego poziomu może nie pojedzie, ale na te 9 pktów zdrowia mu wystarczy. Więcej będzie wiadomo w sobotę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    Pewnie że Madsen jest ważny, często jest liderem. Ale umowmy się, w Gorzowie zdobył 6 punktów a mecz wygraliśmy.

    Aktualnie naszym liderem (co potwierdził ZK) jest Kuba Miśkowiak. Nie to że mam zamiar nakładać na niego presję, ale osobiście uważam, że w ZG jesteśmy w stanie wygrać nawet z jednonogim Madsenem.

  18. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 70 w 49 postach
    A ja uwazam odwrotnie ...bez Madsena przegracie... bez wchodzenia w szczegoly...

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No pech taki, że jak Madsen pojedzie w SEC-u i będzie lipa, bo wykluczy ZZ, bo wtedy by musiał wziąć też na kolejny mecz... u siebie z Gorzowem. Ale ja tam myślę, że Madsen swojego normalnego poziomu może nie pojedzie, ale na te 9 pktów zdrowia mu wystarczy. Więcej będzie wiadomo w sobotę.
    Przecież dostał blokadę i jedzie zarówno w sobote jak i niedzielę.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Aaa, to wy tak na serio z tym Madsenem odpuszczajacym glowne zrodlo zarobkow? xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    herbie13 (25-06-2021)

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Mecz wygra Włokniarzowi ulubieniec Mariusza JJ

  23. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Aaa, to wy tak na serio z tym Madsenem odpuszczajacym glowne zrodlo zarobkow? xD
    Woffi jakos odpuscil glowne zrodlo kilka razy

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    Woffi jakos odpuscil glowne zrodlo kilka razy
    Woffi to Woffi. Madsen pojedzie, chociazby mial bez nogi i reki jechac.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Ciekawe, jest rozdźwięk między Świącikiem i Madsenem. W sobotę na pewno podejdzie do zawodów, zresztą nie zdziwi mnie dobry wynik. Jeżeli pojedzie w ZG, to spodziewam się meczu w stylu takiego z Grudziądza zeszłego roku, typu 6-8 punktów. Ale to i tak może być cenne. Jak wspomniał veronek, najsolidniej obecnie wygląda Miśkowiak i pewnie będzie trzeba nim ratować wynik. Na pewno nie będzie powtórki z meczu z Wrocławiem, a walka o każdy punkt. Wierzę, że Włókniarz to wygra, ale nie będę też zdziwiony porażką. W tym sezonie zresztą nic mnie już nie dziwi w postawie Lwów.

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Mysle, ze mecz bez niespodzianek. 43:47.

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Mecz wygra Włokniarzowi ulubieniec Mariusza JJ
    No, jak będzie mokry ciężki tor, to wcale niewykluczone to jest.

    Ale jak będzie tor typowo startowy to kiepsko widzę dorobek punktowy takiego JJ.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    U nich o wyniku nie decyduje startowiec JJ, u nas decyduje startowiec Protasiewicz.

  29. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Jeśli Madsenowi dalej będzie doskwierał ból, to sprawa jest prosta. Jak wyjdzie ze startu, to będzie jechał. Jak trzeba będzie walczyć, to odpuści. Natomiast mam obawy, co do Woryny i Smektały. Po tych ogonach, co to je wozili w ostatnich zawodach w Zielonej, nie wróżę dużej zdobyczy punktowej. No ale to były zawody indywidualne, może testowali, może nie jeździli na maksa
    Dudek i Tonder będą wozić Włókniarzy, Zagar się szykuje, bo chce skopać dupę Prezesowi, Protaś u siebie zawsze groźny.. Mecz na styku.

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,245
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Włókniarz dziś to bierze na lajcie

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Włókniarz dziś to bierze na lajcie
    No, dziś to na pewno się "na bierze"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Włókniarz dziś to bierze na lajcie

    Spoko. Dzisiaj Wlokniarz, w niedziele Falubaz.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (25-06-2021), marcool (26-06-2021)

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Jeśli Madsenowi dalej będzie doskwierał ból, to sprawa jest prosta. Jak wyjdzie ze startu, to będzie jechał. Jak trzeba będzie walczyć, to odpuści. Natomiast mam obawy, co do Woryny i Smektały. Po tych ogonach, co to je wozili w ostatnich zawodach w Zielonej, nie wróżę dużej zdobyczy punktowej. No ale to były zawody indywidualne, może testowali, może nie jeździli na maksa
    Dudek i Tonder będą wozić Włókniarzy, Zagar się szykuje, bo chce skopać dupę Prezesowi, Protaś u siebie zawsze groźny.. Mecz na styku.
    Zagar żeby się tylko nie ze#rał.

    Stary chłop a zachowuje się jak dziecko.

    Mówi się że wojsko robi z chłopców mężczyzn ale u niego wyszło jakoś na odwrót..
    Pzdr,
    Garfield

  35. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Za PrzeglądSportowy
    "Jak udało nam się ustalić, Madsen podjął decyzję, że pomimo bólu wystartuje ostatecznie w sobotnim turnieju SEC w niemieckim Gustrow, jutrzejszy występ w Zielonej Górze uzależniony jest od tego, jak będzie się czuł po dzisiejszym turnieju."

    Można dodać, że Pedersen chciał pomoc drużynie i w lidze pojechał, a z SEC zrezygnował....
    Ostatnio edytowane przez Kazoon ; 26-06-2021 o 12:17

  36. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    1,205
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Za PrzeglądSportowy
    "Jak udało nam się ustalić, Madsen podjął decyzję, że pomimo bólu wystartuje ostatecznie w sobotnim turnieju SEC w niemieckim Gustrow, jutrzejszy występ w Zielonej Górze uzależniony jest od tego, jak będzie się czuł po dzisiejszym turnieju."

    Można dodać, że Pedersen chciał pomoc drużynie i w lidze pojechał, a z SEC zrezygnował....
    a jednak mozna

  37. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Rozi22
    Dołączył
    03-06-2017
    Postów
    1,349
    Kliknij i podziękuj
    920
    Podziękowania: 444 w 269 postach
    Remisik i chyba wszyscy byliby ukontentowani.
    Strefa wolna od POPiS-u i dziedzictwa Solidarności.


  38. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kazoon Zobacz posta
    Za PrzeglądSportowy
    "Jak udało nam się ustalić, Madsen podjął decyzję, że pomimo bólu wystartuje ostatecznie w sobotnim turnieju SEC w niemieckim Gustrow, jutrzejszy występ w Zielonej Górze uzależniony jest od tego, jak będzie się czuł po dzisiejszym turnieju."

    Można dodać, że Pedersen chciał pomoc drużynie i w lidze pojechał, a z SEC zrezygnował....
    Defekcik na starcie i zaliczony, a wystąpić musi inaczej ZZ.

  39. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,703
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rozi22 Zobacz posta
    Remisik i chyba wszyscy byliby ukontentowani.
    Nic tam to nie daje. GKM za 2 z Toruniem i jakimś cudem za 2 z Czewą i ma 8 punktów. My wtedy zostajemy z 7. Toruń bonus z GKM i wygrywają z Lublinem mają 8. Lecimy.
    Ten mecz trzeba jutro wygrać. Jak mawiał kolega z Elity "nie ma innego opcji k...."
    Ostatnio edytowane przez Micz Bjukanon ; 26-06-2021 o 13:55

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,680
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Defekcik na starcie i zaliczony, a wystąpić musi inaczej ZZ.

    No dokładnie. Przecież głupi nie jest,w SEC mało co zarobi a w lidze zrobi pare punktów i kilkanaście tysięcy złotych na koncie jest.

  41. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Defekcik na starcie i zaliczony, a wystąpić musi inaczej ZZ.
    Czemu?
    Nicki odpuszcza SEC a za tydzień z nami pojedzie.
    Z/Z to przeciez 15 dni L4.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czemu?
    Nicki odpuszcza SEC a za tydzień z nami pojedzie.
    Z/Z to przeciez 15 dni L4.
    No właśnie, ale Nicki chyba też musi mieć jakieś L4 skoro odpuszcza SEC ? Tyle, że tu wystarczy pewnie jakieś 3-4 dni.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, ale Nicki chyba też musi mieć jakieś L4 skoro odpuszcza SEC ? Tyle, że tu wystarczy pewnie jakieś 3-4 dni.
    Wydaję mi się, że w SEC i SGP L4 raczej nie obowiązuje bo w sumie na logikę to sam zawodnik traci na tym, że nie pojedzie a drużyna na tym nie "traci". Dokładnie nie wiem też jestem ciekawy jak to wygląda praktycznie chyba, że są jakieś kary za brak startu w ww zawodach.

  44. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, ale Nicki chyba też musi mieć jakieś L4 skoro odpuszcza SEC ? Tyle, że tu wystarczy pewnie jakieś 3-4 dni.
    Tego nie wiem, ale żeby było w lidze Z/Z musi być 15 dni L4.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Powrót do góry    #42
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, ale Nicki chyba też musi mieć jakieś L4 skoro odpuszcza SEC ? Tyle, że tu wystarczy pewnie jakieś 3-4 dni.
    Dzień po ma karencję, a tak to bez znaczenia.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  46. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Dzień po ma karencję, a tak to bez znaczenia.
    No, że karencje ma od ligi to wiem. Ale przecież każdy z zawodników startujących w SEC, podobnie jak w SGP, ma podpisaną umowę z organizatorem na starty w SEC. I nie sądzę, ze ot tak może sobie któryś powiedzieć, ze nie jedzie bo go palec boli. Absencja w SEC musi być spowodowana jakimś L4. Inaczej taki zawodnik naraził by się na kary umowne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-04-2011
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    460
    Podziękowania: 143 w 85 postach
    Dobra, Madsen ściemniał, zdrów jak ryba.

  48. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, że karencje ma od ligi to wiem. Ale przecież każdy z zawodników startujących w SEC, podobnie jak w SGP, ma podpisaną umowę z organizatorem na starty w SEC. I nie sądzę, ze ot tak może sobie któryś powiedzieć, ze nie jedzie bo go palec boli. Absencja w SEC musi być spowodowana jakimś L4. Inaczej taki zawodnik naraził by się na kary umowne.
    Zależy o kogo chodzi. Nazwisko sie liczy najpierw, a pozniej przepisy

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •