Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 541 do 564 z 564

Wątek: IX runda GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra 13.06.2021 godzina 19 15

  1. Powrót do góry    #541
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,560
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Napisz jeszcze Mario jakim cudem Falubaz miał wygrać we Włokniarzu z Tonderem w składzie i zrobić bonusa z Toruniem jadąc z Tonderem w składzie w Toruniu.
    Absolutnie mój wpis nie jest przeciwko Tonderowi, któremu kibicuję jak jedzie dobrze. Mój wpis jest przeciwko bzdurom jakie wypisujesz
    Ty sam jesteś jedna wielka bzdura. Pisałem o czterech meczach, które pewnie inaczej by się ułożyły, gdyby w nich jechał Tonder. Po których bogatsi bylibyśmy o te 2 może 4 pkt. Poza tym nie rozumiem, skąd te dzisiejsze, twoje przypyerdalanie się do Tondera ? Pierwszy bieg mu nie wyszedł, drugą szanse dostał dopiero w 10 biegu. Rozumiem, że dla ciebie te dwa biegi to jest podstawa do oceny jego przydatności w meczach wyjazdowych ? No jeśli tak to gratuluje ci poczucia humoru. I przestań być tak upierdliwy i zgryźliwy, poczekaj do końca sezonu a wtedy ocenimy postawę i Tondera i Pawliczaka.

    Normalnie polewkę mam jak widzę, jak kilku z was się dopyerdala do tych obu zawodników po każdym ich jakimkolwiek niepowodzeniu. Przecież każdy ogarnięty wie, że to nie są jeszcze zawodnicy na tyle ogarnięci aby regularnie punktowali na określonym poziomie w SE. Udajesz fachowca i cos tu dukasz, że ty tylko wykazujesz ich brak umiejetności. No toś karwa Amerykę odkrył. Skoro taki znawca jak ty doszukał się braku jakichś umiejętności u tych zawodników. Zresztą nie tylko u tych, u Tuffta też je znalazłeś.

    Trzeba było się zapytać tutaj, to każdy by ci powiedział, że oni jeszcze sporo musza się uczyć. Ale ty pewnie dumny jesteś z siebie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #542
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goldi Zobacz posta
    Potem przychodzi tor i 4-0 dla Duna.

    Ale Dudek czesciej mowi dzien dobry na klatce.

    Z Dzika jakaś tam jeszcze maszynka do pkt jest, ale Ciekawe czemu takiego wzięcia na Dzikusa nie ma.
    To już powoli robi się zgrana płyta i w dodatku troche zdarta, Dudka jednak kilka ekip by chętnie widziało w swoich szeregach.

    Pkt Dzikus narobił, fakture wystawił, a że jego kolejny zespół prawdopodobnie leci z ligi, ma to gdzieś.
    Za rok pójdzie gdziekolwiek, gdzie cyferki na kontrakcie bedą się zgadzały.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Biorąc pod uwagę przyszłoroczny kontrakt telewizyjny to każdy z nich powinien stawać na rzęsach


    Mam wrażenie, że najlepsi z GKM-u nie mają takiego ciśnienia. Pedersen, Bjerre i Pawlicki

    raczej znajdą zatrudnienie w innych klubach EL.

  4. Powrót do góry    #544
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty sam jesteś jedna wielka bzdura. Pisałem o czterech meczach, które pewnie inaczej by się ułożyły, gdyby w nich jechał Tonder. Po których bogatsi bylibyśmy o te 2 może 4 pkt. Poza tym nie rozumiem, skąd te dzisiejsze, twoje przypyerdalanie się do Tondera ? Pierwszy bieg mu nie wyszedł, drugą szanse dostał dopiero w 10 biegu. Rozumiem, że dla ciebie te dwa biegi to jest podstawa do oceny jego przydatności w meczach wyjazdowych ? No jeśli tak to gratuluje ci poczucia humoru. I przestań być tak upierdliwy i zgryźliwy, poczekaj do końca sezonu a wtedy ocenimy postawę i Tondera i Pawliczaka.

    Normalnie polewkę mam jak widzę, jak kilku z was się dopyerdala do tych obu zawodników po każdym ich jakimkolwiek niepowodzeniu. Przecież każdy ogarnięty wie, że to nie są jeszcze zawodnicy na tyle ogarnięci aby regularnie punktowali na określonym poziomie w SE. Udajesz fachowca i cos tu dukasz, że ty tylko wykazujesz ich brak umiejetności. No toś karwa Amerykę odkrył. Skoro taki znawca jak ty doszukał się braku jakichś umiejętności u tych zawodników. Zresztą nie tylko u tych, u Tuffta też je znalazłeś.

    Trzeba było się zapytać tutaj, to każdy by ci powiedział, że oni jeszcze sporo musza się uczyć. Ale ty pewnie dumny jesteś z siebie.
    Idioto Przecież ja się nie przypieprzam do Tondera. Wbij to sobie raz na zawsze do tego łba. Odnoszę się tylko do Twoich bzdur, że z Tonderem byśmy wygrali we Włókniarzu itp. Tradycyjnie kłamiesz.
    Przy okazji tych bzdur idioto atakowałeś inne osoby na forum, które ci mówiły, że bzdury wypisujesz.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Buszmen (14-06-2021)

  6. Powrót do góry    #545
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,585
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Normalnie polewkę mam jak widzę, jak kilku z was się dopyerdala do tych obu zawodników po każdym ich jakimkolwiek niepowodzeniu.
    Nie do zawodników się "kilku z was dopyerdala", a do ciebie za teksty które wypisujesz. Dla ciebie np Kasprzak osiągając średnią 1,6 parę lat temu, już markował zaangażowanie i kłopoty sprzętowe, a 1,5 duetu Tonder/Pawliczak. ma wystarczyć na zastąpienie Protasa? Ale to tylko według ciebie, bo 1,5 to nie jest wynik zadowalający dla seniora w ekstralidze, a jeszcze takiego który ma zastąpić Protasa, długoletniego lidera Falubazu.
    I tylko o tym rozmawiamy, a nie że któryś z nich twojego oczekiwanego 1,5 nie osiągnie, bo to niewystarczający wynik na następcę Protasa.

  7. Powrót do góry    #546
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,180
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,189 w 909 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    .

    Pkt Dzikus narobił, fakture wystawił, a że jego kolejny zespół prawdopodobnie leci z ligi, ma to gdzieś.
    Za rok pójdzie gdziekolwiek, gdzie cyferki na kontrakcie bedą się zgadzały.

    A czy to jego wina, że Grudziądz nie zmontował mocniejszej drużyny.? Nicki to ósma średnia w lidze. Chyba nieźle. Za darmo pieniędzy nie bierze.

  8. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A czy to jego wina, że Grudziądz nie zmontował mocniejszej drużyny.? Nicki to ósma średnia w lidze. Chyba nieźle. Za darmo pieniędzy nie bierze.
    To dlaczego Dzikus nie jezdzi już w ekipach które walczą o złoto, tylko w tych co to ocierają się lub spadają z ligi?
    Jakoś chętnych na te pkt Dzikusa coraz mniej.

    Powtarzam, Dzikus coś tam jeszcze gwarantuje, ale coraz mniej klubów chce się licytować o jego usługi, tani też nie jest.
    Dzikusa wielu ma dość, wolą młodszego Polaka, który też coś tam gwarantuje.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 14-06-2021 o 00:30
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #548
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,469
    Kliknij i podziękuj
    253
    Podziękowania: 968 w 536 postach
    Wracamy z Grudziądza ,chleje browar i czytam co tam na forum się wydarzyło
    Mam delikatną prośbę do osobnika który tutaj udziela się jako miszarus
    Jesteś chłopie dobrze znany i nie przystoi aby robić z siebie w Internecie takiego błazna

    Jeszcze jedno,tym razem uwaga w kierunku kiboli GKM
    Te wasze wydzieranie się w naszą stronę o tym że jakiś pies zdechł, brzmiało śmiesznie
    Musicie się dokształcić u tych z okolic Skwierzyny ,bo oni jakoś lepiej wyją o zdechłych psach

    Pozdro dla wszystkich kiboli Falubazu obecnych dzisiaj w Grudziądzu

  10. Powrót do góry    #549
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Chyba Dryła musiał się ostro wydzierać i podkręcać atmosferę, bo oprócz upadków mecz nudny, a atmosfery na trybunach nie bylo żadnej.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  11. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,525
    Kliknij i podziękuj
    1,780
    Podziękowania: 1,348 w 798 postach
    no nie było zbytnio mijanek, ale emocji przynajmniej dostarczył show w Łodzi
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  12. Powrót do góry    #551
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,180
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,189 w 909 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To dlaczego Dzikus nie jezdzi już w ekipach które walczą o złoto, tylko w tych co to ocierają się lub spadają z ligi?
    Jakoś chętnych na te pkt Dzikusa coraz mniej.

    Powtarzam, Dzikus coś tam jeszcze gwarantuje, ale coraz mniej klubów chce się licytować o jego usługi, tani też nie jest.
    Dzikusa wielu ma dość, wolą młodszego Polaka, który też coś tam gwarantuje.

    Skoro "nie jest tani", a wciąż znajduje zatrudnienie w najwyższej klasie rozgrywkowej to chyba dobrze o nim świadczy.

    Może dlatego, że "cos tam jeszcze gwarantuje", a kluby wolą płacić za skuteczną jazdę i wynik, a nie głównie za słodkie uśmieszki.


  13. Powrót do góry    #552
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Chyba Dryła musiał się ostro wydzierać i podkręcać atmosferę, bo oprócz upadków mecz nudny, a atmosfery na trybunach nie bylo żadnej.
    Hm, co chwilę było słychać wodzireja jak intonował "jazda z..."
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (14-06-2021)

  15. Powrót do góry    #553
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Hm, co chwilę było słychać wodzireja jak intonował "jazda z..."
    Telewizja kłamie . Tak to jest jak się słucha Dryły, i jakiegoś wydzieracza. Gdyby nie SB to bym nawet o tym nie wiedział.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  16. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    806
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 85 w 63 postach
    Zwycęski remis Falubazu.
    Niestety lecimy(GKM). Matematyczne szanse pozostają, ale nie ma się co już zbytnio łudzić.
    Po 7 biegu coś się zacięło, zaszło słońce, troche pecha, Falubaz przełożony, Zagar mecz sezonu, no i niestety klops.
    Dzisiaj swoje zadanie wykonał tylko Nicki. Kenneth wolny, Przemek mial potencjał na dwucyfrówkę, ale... Miesiąc niestety wyżej 5-6 pkt nie przeskoczy, liczylem więcej od Krakowiaka, ale niestety. Juniorzy mieli te ważne 5-1, ale upadek Tufta i.... później juz pkt na trupach strony naszych młodych.
    Tor zupełnie nie do walki, wyrwa na 1 luku. Było klepanko pewnie po wczorajszych opadach... Dużo fajnie było to przygotowane na mecze poprzednie.

    Mimo wszystko fajnie było zagościć trochę czasu w tej ekstralidze, 7 sezonów, ale czegoś tutaj niestety brakowalo, beton w klubie w postaci 1% udziałowców, niechetnych do zmian, wszystko za późno-szkółka,zmiana trenera, nietrafione czesto transfery...
    Pare meczów zapadnie w pamięci, coś się ruszyło tez z szkoleniem, na przyszlość bedziemy miec swoich - Rafalski, Małkiewicz. Oby ich utrzymać. Czy wrócimy prędko do 1 ligi ? Nie sądzę, ze uzbieramy taki budzet, który na to pozwoli, raczej znów zostaniemy średniakiem w PLŻ. Szybki powrót możliwy jedynie przy zmianie wiadomych decydentow, ale pewnie jak kiedyś w PLŻ, nie będzie miał kto to prowadzić. Prezydent Glamowski pewno zadowolony, zaoszczędzi na dotacjach dla spólek sportowych. Olimpia spadek, GKM spadek. Pójdę na ostatnie dwa domowe mecze, obejrzeć na żywo ekstraligowych zawodników. Będę chodził pewnie i na PLŻ, ale czlowiek niestety dzisiaj dostał jakby obuchem w głowę. Kończymy przygodę. Panowie prezesi juz sie mogą rozglądać za zawodnikami na 1 ligę. Przynajmniej juniorów nie trzeba, oni juz sa - Zieliński,Rafalski,Orgacki,Łobodziński. Chyba, ze i ktoś z nich ucieknie

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi BGDZ za jego przydatny post!

    Buszmen (14-06-2021)

  18. Powrót do góry    #555
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Spójrz na to z innej strony, Polonia, Wybrzeże, Start, Ostrovia... będzie się działo. Nie będę ogladał dronów, i innych pozasportowych pierdół, niekoniecznie dla prawdziwych kibiców. Wracamy na nasze stare podwórko.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  19. Powrót do góry    #556
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez Staleczka 3 Zobacz posta
    Mam wrażenie, że najlepsi z GKM-u nie mają takiego ciśnienia. Pedersen, Bjerre i Pawlicki

    raczej znajdą zatrudnienie w innych klubach EL.
    Taki Pawlicki to jeszcze na bardzo dobrych warunkach, bo kiepsko z Polakami w składzie, a beniaminek będzie potrzebował solidnego Polaka...
    Tobiasz i Przemo?

  20. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Telewizja kłamie . Tak to jest jak się słucha Dryły, i jakiegoś wydzieracza. Gdyby nie SB to bym nawet o tym nie wiedział.
    no dobra, nie wiedzialbys, ale cala zuzlowa Polska slyszala i to nie jeden raz.
    Po za tym przed samym startem meczu polecialo gromkie "jazda z ..." z trybun i tu nie ma bata musiales slyszec.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #558
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no dobra, nie wiedzialbys, ale cala zuzlowa Polska slyszala i to nie jeden raz.
    Po za tym przed samym startem meczu polecialo gromkie "jazda z ..." z trybun i tu nie ma bata musiales slyszec.
    Specjalnie dla Ciebie, zapytałem kumpla, który siedział w innej części stadionu.
    Nie nie słyszeliśmy, zresztą, kto ich słucha...
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  22. Powrót do góry    #559
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Wygrana GKM-u dawała im ogromne szanse na utrzymanie, wygrana z bonusem to już niemal prawie na pewne. Remis sprawaia, że GKM leci. Trochę mi szkoda, bo to byłaby duża niespodzianka z perspektywy sezonu gdyby grudziądzanie się utrzymali. No ale jak się nei potrafi wygrać u siebie z Falubazem to się zasługuje na spadek... Ta kwestia już się rozstrzygnęła. Gratulacje Falubazy.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #560
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 317 w 173 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To dlaczego Dzikus nie jezdzi już w ekipach które walczą o złoto, tylko w tych co to ocierają się lub spadają z ligi?
    Jakoś chętnych na te pkt Dzikusa coraz mniej.

    Powtarzam, Dzikus coś tam jeszcze gwarantuje, ale coraz mniej klubów chce się licytować o jego usługi, tani też nie jest.
    Dzikusa wielu ma dość, wolą młodszego Polaka, który też coś tam gwarantuje.
    Wystarczy spojrzeć w metryke, to się sprawa wyjaśni, choć i tak mało kto po czterdziestce śmiga tak, jak on (Walas? ).

    Nie mam nic do Grudziądza, ba, zawsze podobało mi się, że organizacyjnie stoją wysoko, ale wczoraj aż żal było patrzeć na tę zbieraninę i chyba dobrze się stanie, że GKM odpocznie sobie chwilę(?) od SE.

    A Nicki, jakkolwiek by go nie postrzegać, na tle zespołu wygląda jak profesor, więc jeśli on gwarantuje coraz mniej, to lepiej nie mówić co oferują obecnie jego klubowi koledzy... W sumie mówić nie trzeba, bo to widać.

    ps. co do komentarza, okrzyków itp - polecam oglądać speedway bez głosu. Też kiedyś myślałem, że to herezja, ale daje radę. Można oczywiście próbować nakręcać atmosferę w meczu, w którym nic się nie dzieje, ale położyć komentarzem takie zawody, jak Orzeł-Ostrovia - w szczególności bieg 15 - to trzeba naprawdę się postarać... :/ ("jak młody, nieokrzesany, ambitny Walasek, nie oszczędza rywali" gdy Gapa przechodzi na drugie miejsce i daje wygraną biało-czerwonym)

  24. Powrót do góry    #561
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,560
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wygrana GKM-u dawała im ogromne szanse na utrzymanie, wygrana z bonusem to już niemal prawie na pewne. Remis sprawaia, że GKM leci. Trochę mi szkoda, bo to byłaby duża niespodzianka z perspektywy sezonu gdyby grudziądzanie się utrzymali. No ale jak się nei potrafi wygrać u siebie z Falubazem to się zasługuje na spadek... Ta kwestia już się rozstrzygnęła. Gratulacje Falubazy.
    Nie no. Zdecydowanie zbyt wcześnie na gratulacje i spuszczanie Grudziądza do I ligi. Tu jeszcze trzeba odjechać te 5 kolejek. To, że na papierze tak to wygląda, nie znaczy, że tak będzie w realu. Dopiero co, na papierze to FZG leciał ze SE. Bo przecież, jak wielu twierdziło, GKM miał przewagę w postaci remisu u siebie z Lublinem i fartownej wygranej z Wrockiem. I tą przewagę, wczorajszym remisem z FZG roztrwonił. Ale nie jest powiedziane, ze GKM nie wygra u siebie z Toruniem a potem nie zremisuje lub nie wygra jakiegoś meczu, np. z Czewa u siebie. Tu trzeba pamiętać, ze każdy mecz to osobna historia pisana na nowo. Wczoraj taki Zagar w Grudziądzu miał nie istnieć. Dowodziły tego dotychczasowe statystyki występów Zagara w Grudziądzu. A jak się okazało, Zagar wczoraj wymiatał. Pewnie pomogły w tym sobotnie opady w Grudziądzu, które nie pozwoliły miejscowym na zrobienie idealnego toru pod siebie. Tor się zrobił bardziej przyczepny i trudny niż chcieli grudziądzanie i taki Zagar już zapyerdalał po nim. Każda z trzech ekip, czyli Apator, GKM i FZG, musi jeszcze spinać ostro poślady, bo nic nie jest pewne w kwestii utrzymania. Gdzieś tam deszcz znowu zrobi komuś tor, gdzieś tam ktoś odniesie kontuzje, gdzieś tam ktoś się pogubi ze sprzętem, i za dwa, trzy tygodnie, będziemy widzieli spadkowicza w kimś innym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Vector (14-06-2021), noc (14-06-2021)

  26. Powrót do góry    #562
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Widzisz Mario, nawet potrafisz napisać coś sensownego jak zepniesz poślady jak wczoraj Zagar.
    TYLKO FALUBAZ

  27. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,560
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Widzisz Mario, nawet potrafisz napisać coś sensownego jak zepniesz poślady jak wczoraj Zagar.
    Ale w tej akurat materii ja pisze ciągle to samo, jeszcze przed meczem z Apatorem w ZG.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #564
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,585
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale w tej akurat materii ja pisze ciągle to samo, jeszcze przed meczem z Apatorem w ZG.
    Czyli masz rozdwojenie jaźni, bo sensownego twojego posta-jak powyżej, od dawna nie czytałem. Aż zalajkowałem tą nagłą przemianę, na temat i z sensem.
    A może to ktoś ci ten post pisął, może syn?

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •