Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 316 do 320 z 320

Wątek: IX kolejka. Torunianie ponoć Apatorianie kontra Wrocławianie ponoć Spartanie 11.06 g. 18.00

  1. Powrót do góry    #316
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Byłem wczoraj na meczu i siedziałem na wyjściu z 1 łuku. Przyspieszenie na wyjściu u Laguty i Janowskiego było kosmiczne w porównaniu do innych zawodników, niezależnie od ścieżki którą obierali.

  2. Powrót do góry    #317
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Byłem wczoraj na meczu i siedziałem na wyjściu z 1 łuku. Przyspieszenie na wyjściu u Laguty i Janowskiego było kosmiczne w porównaniu do innych zawodników, niezależnie od ścieżki którą obierali.
    A o przyspieszeniu Przedpelskiego na drugim luku w tym biegu co wygral to co powiesz? Oszukujcie sie dalej, macie zayebista druzyne tylko Sparta oszukuje na oponach.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #318
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    KSM nie był głupim pomysłem, tylko wymagał korekty, a w Polsce poziom KSM sprowadzono do bardzo niskiego, absurdalnego poziomu.
    Założenie było takie, żeby nie można było robić dream teamu, a wyszło tak, że normalna, dobra ekipa za rok nie mieściła się w limicie KSM i zaczęło się kombinowanie.
    Nie tylko był głupim pomysłem, ale jest bardzo głupim pomysłem. Niezależnie od tego, jakie korekty byś tam nie wprowadził.

    Co ci przeszkadzają dream teamy ? Skoro o nich piszesz ? Ile tych dream teamów jest wstanie być w 8 zespołowej SE a ile w 10 zespołowej ? Poza tym, jak pokazało życie, nie zawsze te dream teamy wygrywają SE. Więc po co ci te KSM-y, skoro jak piszesz, nie były głupim pomysłem ? Inna kwestia to ta, że czasami te rzekome dream teamy same się tworzą na torze. Weźmy taka Unie Leszno. W swoim czasie kupili tylko Kołodzieja hobbystę i Emila. Mieli swojego Pitera, wyhodowali sobie Lidseya i nagle z formą wystrzelili im Kubera ze Smektałą. Żaden z tych zawodników nie rządził i dzielił w TOP 5 SGP. A w SE zrobił się z tego prawdziwy dream team. Gdzie skosili pod rząd cztery tytuły DMP. I to nie wcale za największe pieniądze w SE.

    Reasumując, jaki KSM byś nie wprowadził, każdy KSM rozpyerdolił by taka ekipę.

    Największy minus każdego KSM-u jest taki, że on każe równać mocniejszym ekipom do tych słabszych. A nie o to w sporcie chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-06-2021 o 13:34
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    welna (12-06-2021)

  5. Powrót do góry    #319
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    to zastanawiam sie czy Pawel
    to jedyny ekstraligowy zawodnik ktorego zakontraktowal.
    Tylko tu można spytać, czy Paweł wygrał aż jeden bieg, czy tylko jeden bieg?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  6. Powrót do góry    #320
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,096
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Tylko jeden bieg ale jako jedyny nawiązywał walkę z liderami Sparty.
    Lagute nawet na trasie porobił.
    Miedziak też się starał ale właściwie na staraniach się kończyło, choć Glebowi ładnie wybił z głowy ściganie w jednym z biegów.
    I to by było na tyle, bo wygrany bieg Roberta to tylko przypudrowanie kolejnego bardzo sredniego występu na MA.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •