Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,348 z 1348

Wątek: Speedway Grand Prix 2021

  1. Powrót do góry    #1306
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta


    Wygląda na to że bardzo mało wiesz o działalności dla dobra polskiego żużla Pana Andrzeja.
    ...a może jednak wiesz bardzo dużo i próbujesz z innych zrobić wariatów,
    by bronić nieskalanego wizerunku (jak dziewicy orleańskiej) bossa wrocławskiego klubu.
    To jest właśnie ta Ruskofobia - postać kliniczna, nieuleczalna.
    Widzicie na przykład rzeczy, których nie ma.
    W którym miejscu bronię Ruski?
    Po prostu wytykam indolencję intelektualną co poniektórych. A ty na przykład już... Armatami strzelasz do jabłek.
    Napisz jeszcze, że to był chytry plan Ruski, żeby Apator podkupił Gałańdziuka i Węglarza

    Tylko tyle by wystarczyło, by Apator sfinalizował swoje zapędy po sezonie.
    A teraz macie sraczkę i pianę na ustach, że wina Ruski
    Nikt, powtarzam NIKT nie kazał wam ich podkupywać. Sami sobie podkupiliście, to macie co kupiliście. I jak jeszcze nie podpisaliście z Węglarzem lojalki i pozwoliliście mu robić tor, jak byłby to byle jaki kmiot prosto z ulicy, to już w ogóle pokazuje jaki macie bajzel w tym archeo, znaczy w Apatorze. Dlatego wygodnie zrzucać winę na Ruskę
    Jeden turniej nie wyszedł Zmarzlikowi i na kogoś trzeba zrzucić winę - no pewnie, że na "największego szkodnika".
    Kiedyś wszyscy za wszystko zwalili winę na Żydów. Teraz tacy jak ty, cokolwiek by się nie działo, szukają w tym winy Ruski.

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A Ty jesteś pewien, że był tak znacząco inny, że nasz mistrz nas mistrzami nie ogarnął totalnie? Wszyscy widzieli jak jeździł.
    Chcesz powiedzieć, że Rusko zadzwonił do toromistrza w piątek rano i powiedział "zrób inny tor" a tamten odpowiedział "dobra"?
    Dziś się wymówek, byle tylko usprawiedliwić "porażkę" Bartka. A powód jest prosty - Artiom był po prostu ciut lepszy. Ale nie martwi. Zmarzlik kariery nie kończy, jestem pewien, że zdobywania tytułów jeszcze nie zakończył. Tak ciężko przyznać, że ktoś mógł z nim wygrać? Zawsze musi być usprawiedliwienie? Jak nie Anlasy Janowskiego po Pradze, to tor ustawiony przez Ruskę w Toruniu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Ehhhheee... teraz to Ty płyniesz.
    Przypadkowo wyszło nie tylko do Taisto, ale i do mentikka
    Napisałem:
    Prawdy nigdy się nie dowiemy,
    ale smród zostanie.
    Ktoś postąpił źle czy zamierzenie czy nie, tego nie wiem,
    ale jak spojrzy się na to jak wyglądało przejście toromistrza z Wrocławia do Torunia i z powrotem(?)
    to wątpliwości już na zawsze pozostaną.

    To już tylko do Taisto:

    ,,,a że mam zdanie o A.Rusko jakie mam to inna sprawa.
    To kanalia pierwszej wody nie ustępująca w swej podłości Ryszardowi Czarneckiemu,
    z którym zresztą razem lody niegdyś kręcili.
    Jedyna różnica to taka, że Pan Andrzej stara się jeszcze(nieudolnie) zachowywać pozory uczciwości.
    Pisać by można wiele, wystarczy ostatni ligowy myk.
    Zdobył ze Spartą DMP z jednym Polakiem-seniorem w składzie.
    Obszedł regulamin w ohydny sposób, ale gawiedź już o ślubie zapomniała...
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-10-2021 o 19:33
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  4. Powrót do góry    #1309
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Powiem na spokojnie, w piątek to kompletnie nie wygladało na to, że Zmarzlik trenował przez kilka dni na takim torze.
    Wyglądąło wręcz na to, że to wrocławianie wiedzieli doskonale po czym jadą, a Bartek był zagubiony jak dziecko we mgle.

    ...i żeby nie było: Artiom prowadził przed toruńskim weekendem i tylko fakt, że zeszło z niego ciśnienie przed sobotnim finałem spowodował, że wygrał małą różnicą punktów.
    Smród jednak zostanie.
    Niepotrzebnie, bo prawdopodobnie i tak by wygrał(tak przewidywałem).
    W przekroju całorocznej serii był po prostu najlepszy.



    Wygląda na to że bardzo mało wiesz o działalności dla dobra polskiego żużla Pana Andrzeja.
    ...a może jednak wiesz bardzo dużo i próbujesz z innych zrobić wariatów,
    by bronić nieskalanego wizerunku (jak dziewicy orleańskiej) bossa wrocławskiego klubu.
    ale nie mieszajmy do tego ruski bo to nie on wymyslil ze galandziuk i weglarz wybrali torun i to nie on ich tam zatrudnil czy podkupil tym sposobem to mozemy snuc teorie ze rusko tylko za covid nie odpowiada w co i tak czesc osob na tym forum nie uwierzy

    edit
    widze ze ktos wyzej juz napisal to samo

  5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ...ale to nie wyklucza tego, że Weglarz zrobił tor pod żużlowców ze Sparty,
    nawet jeśli miał(?) nie po drodze z Rusko.

    ...a Rusko? Cóż robi dla Sparty wszystko na co pozwala regulamin, a nawet dużo więcej.
    Dla Was, wrocławianie, będzie super prezesem, niestety w opinii wielu ludzi w Polsce
    jest kombinatorem No1 w naszym żużlu.
    Kombinator to bardzo łagodne określenie.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-10-2021 o 19:43
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #1311
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Szkoda, że ekstralipa piłkarska nie poznała się na jego talentach. Może nie raczyłby nas teraz swoimi pomysłami.

  7. Powrót do góry    #1312
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...ale to nie wyklucza tego, że Weglarz zrobił tor pod żużlowców ze Sparty,
    nawet jeśli miał(?) nie po drodze z Rusko.

    ...a Rusko? Cóż robi dla Sparty wszystko na co pozwala regulamin, a nawet więcej.
    Dla was wrocławianie będzie super prezesem, niestety w opinii wielu ludzi w Polsce
    jest kombinatorem No1 w Polsce.
    Kombinator to bardzo łagodne określenie.
    jestem sklonny uwierzyc ze zrobil tor na prosbe zawodnikow sparty bo to oni przybiegli do ruski zeby weglarz zostal w klubie ale nigdy bym nie wpadl na pomysl ze to rusko mieszal. zreszta mozna zobaczyc jak wygladala punktacja po rundzie zasadniczej i zmarzlik wcale zle po niej nie wygladal. swoja droga bysmy mieli papierowego mistrza ktory przez cale zawody nie potrafi sie spasowac jak szkolkowicz czy liszka. zreszta z tego co nam wszystkim wiadomo to on trafil ze spasowaniem po nocnej rozmowie z gollobem o czym sami zainteresowani wspominali. przypomne tez ze zmarzlik mial duzo takich wtop w lidze gdzie 1/4 sezonu nie potrafil dogadac sie ze swoim motorem. laguta w tym temacie jak widac bije jego na glowe co zreszta udowodnil w sobote po 3 fatalnych biegach

  8. Powrót do góry    #1313
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Nie no to już napisałem, że Tiomka w całym cyklu był lepszy.
    Tę przewagę, psychologiczną przewagę, zyskął moim zdaniem wyprzedzając Bartka w Lublinie.

    To osobny temat, a sprawa piątkowego toru w Toruniu to też inny.
    Zdecydowanie ten tor był nie taki jaki niby miał być lub bywał wcześniej,
    bo nawet logicznie rozumując, gdyby miał być pod Bartka to nie powinien być torem promującym startowców,
    takich jak.. młodszy Łaguta, a taki właśnie był.
    Jest więc coś na rzeczy, że ktoś z tym torem zamieszał i to nie w stronę gorzowianina.
    Przypadek? U takiego, rzekomo, fachowca o którego biją się ekstraligowe kluby?
    Mnie to śmierdzi i to na kilometr...
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #1314
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    jakos mi sie wierzyc nie chce ze gosciu po 5 min jak zjawil sie w klubie dostal wolna reke i robi z torem co chce i nikt nad nim np. z torunia nie czuwa. to byla zbyt powazna impreza na taka samowolke nowicjusza w toruniu bez zadnej kontroli

  10. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    No, ale coś od______ał skoro mu podziękowali w trybie natychmiastowym,
    albo miał zamiar pracować na MA tylko przez kilka dni ubiegłego tygodnia.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #1316
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    No, ale coś od______ał skoro mu podziękowali w trybie natychmiastowym,
    albo miał zamiar pracować na MA tylko przez kilka dni ubiegłego tygodnia.
    no wlasnie czy jemu podziekowali - jestes pewien tego, czy moze on sam podziekowal i wrocil do wroclawia po prosbach zawodnikow u ruski

  12. Powrót do góry    #1317
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mogło być i tak, ale to jeszcze bardziej śmierdziałoby tym, że zrobił tor pod tych zawodników.
    Skoro tak się niby za nim ujęli.

    W tym wlaśnie sęk, że jakby tego nie rozkiminiać
    to zawsze wychodzi coś podejrzanego.

    Tak jak napisałem wcześniej.
    Prawdy pewnie nigdy się nie dowiemy,
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #1318
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Mogło być i tak, ale to jeszcze bardziej śmierdziałoby tym, że zrobił tor pod tych zawodników.
    Skoro tak się niby za nim ujęli.
    tylko ja pisalem w kontekscie ruski ze on tu nie mial nic do gadania. wiem jedno ze galandziuk i weglarz chcieli wieksze pieniadze a rusko nazwijmy to dla pracownikow obslugi nie jest skory do ich dawania. pomine ze sledz tez mial isc do was i wyhamowal w ostatniej chwili. bardziej sklaniam sie ku temu ze to w apatorze jest bajzel i nikt nie kontroluje tam powaznych ruchow kadrowych

  14. Powrót do góry    #1319
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    To już prędzej uwierzę, że Węglarz zmienił zdanie, ale miał już podpisaną umowę w Toruniu, więc specjalnie spyerdolił robotę i zagrał na zwolnienie. Nie bez powodu był w tym Toruniu, a wątpię w jakąś krótkoterminową umowę tylko na SGP.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Leonidas za jego przydatny post!

    Semen (08-10-2021)

  16. Powrót do góry    #1320
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Powiem na spokojnie, w piątek to kompletnie nie wygladało na to, że Zmarzlik trenował przez kilka dni na takim torze.
    Wyglądąło wręcz na to, że to wrocławianie wiedzieli doskonale po czym jadą, a Bartek był zagubiony jak dziecko we mgle.

    ...i żeby nie było: Artiom prowadził przed toruńskim weekendem i tylko fakt, że zeszło z niego ciśnienie przed sobotnim finałem spowodował, że wygrał małą różnicą punktów.
    Smród jednak zostanie.
    Niepotrzebnie, bo prawdopodobnie i tak by wygrał(tak przewidywałem).
    W przekroju całorocznej serii był po prostu najlepszy.



    Wygląda na to że bardzo mało wiesz o działalności dla dobra polskiego żużla Pana Andrzeja.
    ...a może jednak wiesz bardzo dużo i próbujesz z innych zrobić wariatów,
    by bronić nieskalanego wizerunku (jak dziewicy orleańskiej) bossa wrocławskiego klubu.
    Lecz sie facet, naprawde masz jakas niezdrowa obsesje.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (09-10-2021)

  18. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    tylko ja pisalem w kontekscie ruski ze on tu nie mial nic do gadania. wiem jedno ze galandziuk i weglarz chcieli wieksze pieniadze a rusko nazwijmy to dla pracownikow obslugi nie jest skory do ich dawania. pomine ze sledz tez mial isc do was i wyhamowal w ostatniej chwili. bardziej sklaniam sie ku temu ze to w apatorze jest bajzel i nikt nie kontroluje tam powaznych ruchow kadrowych
    Patrząc na obecne poczynania toruńskiego klubu to bardzo prawdopodobne to co piszesz.
    ... bajzel to w KST codzienność to nie podlega dyskusji.
    Ewentualnie można podyskutować czy to jeszcze bajzel czy już burdel.

    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    jakos mi sie wierzyc nie chce ze gosciu po 5 min jak zjawil sie w klubie dostal wolna reke i robi z torem co chce i nikt nad nim np. z torunia nie czuwa. to byla zbyt powazna impreza na taka samowolke nowicjusza w toruniu bez zadnej kontroli
    W Toruniu? Pod konrotolą? Tu zawodnicy , trenerzy i menagery(szczególnie ci z importu) odwalali taką manianę, że aż wstyd.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #1322
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Mnie ciekawi temat tego "angielskiego polewaczkowego" występującego na każdym SGP w t-shircie. Czy w sezonie 2022 również będzie miał wpływ na nawodnienie torów czy tym będzie zajmować się już ktoś inny ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #1323
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Już zapowiedzieli, że Morris zostaje na swoim stanowisku.

  21. Powrót do góry    #1324
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,897
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Skoro tak to czepki i płetwy pozostaje szykować...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1325
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    No cóż... wiele musi się zmienić, by wszystko zostało tak jak było jeszcze się okaże że i w przyszłym roku czeka nas 7 rund w Polsce, bo nikt nie będzie się palił do organizacji. No nic, pożyjemy zobaczymy.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  23. Powrót do góry    #1326
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-09-2019
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 46 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Już zapowiedzieli, że Morris zostaje na swoim stanowisku.
    Bzdura.Mąż pięknej Marcelinki zastąpi go.

  24. Powrót do góry    #1327
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Bzdura.Mąż pięknej Marcelinki zastąpi go.
    czyli będzie miód jak na sec-u, cudnie. Cudacznie
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  25. Powrót do góry    #1328
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Dwa portale podawały, że Morris nadal będzie dyrektorem cyklu. Konikiewicz pewnie będzie miał inne stanowisko.
    "Od sezonu 2022 promotorem Grand Prix będzie Discovery Sports Events, a nowym - starym dyrektorem cyklu będzie Brytyjczyk Phil Morris"..
    To z Interii, ale było jeszcze gdzieś.

  26. Powrót do góry    #1329
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Bzdura.Mąż pięknej Marcelinki zastąpi go.
    Info KMO 100% xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #1330
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Dwa portale podawały, że Morris nadal będzie dyrektorem cyklu. Konikiewicz pewnie będzie miał inne stanowisko.
    "Od sezonu 2022 promotorem Grand Prix będzie Discovery Sports Events, a nowym - starym dyrektorem cyklu będzie Brytyjczyk Phil Morris"..
    To z Interii, ale było jeszcze gdzieś.
    O Konikiewiczu rowniez pisal Ostaf,ale bylo to jakies 3 tygodnie temu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #1331
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dzikie karty w tym roku wyjątkowo mało kontrowersyjne i przyznane bardzo dobrze. Właściwie większość spodziewała się takiego wyboru. Jednak to wszystko po raz kolejny pokazuje, że utrzymanie jedynie dla top 6 to totalna bzdura, skoro i tak 7,8, a zwykle też 9 czy 10 dostają dzikie karty. Nie rozumiem czemu z tego nie rezygnują. Czołówka na świecie to jest spokojnie pierwsza dziesiątka, a nawet dwunastka i nie ma sensu robić aż tak drastycznej rotacji w cyklu.

    Nie doczytałem nigdzie nic na temat punktacji więc rozumiem, że ta również zostaje. Osobiście wolałem starszą, a nie taką przy której kasują się punkty z rundy zasadniczej.

    Jeżeli chodzi o lokalizacje to należy wziąć pod uwagę, że może zwyczajnie nie było chętnych? Żużl to niszowy sport, kasa za organizację GP ogromna więc nie ma się co dziwić, że to są te same miejscowości co zwykle. Szkoda, że nie ma Łotwy i raczej zbędna jest dla mnie Oceania.

    W przypadku Challenge'a dla mnie jest on w obecnej formule zbyt loteryjny. To powinny być chociaż ze trzy turnieje finałowe jak w imśj albo należy pomyśleć nad jeszcze inną formułą. W innym przypadku mamy później w GP Kasprzaka, Berntzona, Cooka albo Pawlickiego. Więcej osób w cyklu po challengu przy obecnej formule to też jakiś absurd jak dla mnie. Co roku wymieniałaby się połowa stawki, a chyba nie tędy droga. Osobiście wolę oglądać dalej Madsena, Doyla czy Vaculika, którzy nie utrzymali się w top 6 niż kogoś przypadkowego jak np. Huckenbeck.
    TeamLindgren

  29. Powrót do góry    #1332
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Przypadkowy, loteryjny? Dlaczego? Bo może się okazać, że zasiedzieli w cyklu GP dzięki dzikim kartom mogą nie podołać trudom eliminacyjnym?

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    mentikk (11-10-2021)

  31. Powrót do góry    #1333
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Dzikie karty w tym roku wyjątkowo mało kontrowersyjne i przyznane bardzo dobrze. Właściwie większość spodziewała się takiego wyboru. Jednak to wszystko po raz kolejny pokazuje, że utrzymanie jedynie dla top 6 to totalna bzdura, skoro i tak 7,8, a zwykle też 9 czy 10 dostają dzikie karty. Nie rozumiem czemu z tego nie rezygnują. Czołówka na świecie to jest spokojnie pierwsza dziesiątka, a nawet dwunastka i nie ma sensu robić aż tak drastycznej rotacji w cyklu.
    To równie dobrze można ogólnie zrezygnować z DK, utrzymanie w cyklu tylko dla medalistów, a reszta leci po klasyfikacji z ELigi (najsilniejsza liga, cały światowy to w niej jeździ, utrzymuje cykl, ma najwięcej rund - obiektywnie jest więc wyznacznikiem najlepszych zawodników świata). Tak więc poza TOP3 nominację dostaje kolejnych 12 z klasyfikacji ELigi, a kolejnych 6 to rezerwowi.
    Rotacja będzie znikoma, ale mam 100% pewności, że to będą najlepsi z najlepszych.

    Nie doczytałem nigdzie nic na temat punktacji więc rozumiem, że ta również zostaje. Osobiście wolałem starszą, a nie taką przy której kasują się punkty z rundy zasadniczej.
    Punktacja pozostaje bez zmian. Dla postronnego widza, który będzie miał pierwszą styczność z SGP w tv bardziej zrozumiałe będą punkty za miejsce. To mamy w większości chyba dyscyplin indywidualnych? F1, MotoGP, puchar świata w skokach?

    Jeżeli chodzi o lokalizacje to należy wziąć pod uwagę, że może zwyczajnie nie było chętnych? Żużl to niszowy sport, kasa za organizację GP ogromna więc nie ma się co dziwić, że to są te same miejscowości co zwykle. Szkoda, że nie ma Łotwy i raczej zbędna jest dla mnie Oceania.
    Oczywiście, że żużel to sport niszowy, jednak akurat zgadzam się z tymi kierunkami dość niekonwencjonalnymi, jeśli ma się jakkolwiek rozwijać. A przypuszczam, że cena też uzależniona jest od popytu. W Polsce ceny oczywiście będą z kosmosu, bo się poszczególne miasta wręcz zabijają o prawo do organizacji, a najlepiej na 5-10. W innych krajach to kwoty idą w kierunku normalności, bo tam może, ale nie musi poszczególnym ośrodkom zależeć na turnieju. Nie za wszelką cenę.
    W przypadku Challenge'a dla mnie jest on w obecnej formule zbyt loteryjny. To powinny być chociaż ze trzy turnieje finałowe jak w imśj albo należy pomyśleć nad jeszcze inną formułą. W innym przypadku mamy później w GP Kasprzaka, Berntzona, Cooka albo Pawlickiego. Więcej osób w cyklu po challengu przy obecnej formule to też jakiś absurd jak dla mnie. Co roku wymieniałaby się połowa stawki, a chyba nie tędy droga. Osobiście wolę oglądać dalej Madsena, Doyla czy Vaculika, którzy nie utrzymali się w top 6 niż kogoś przypadkowego jak np. Huckenbeck.
    SGPCh jest równie loteryjny co każde indywidualne zawody jednodniowe. Taki SEC czy IMŚJ już potrafiły ogarnąć kwestię, że potrzeba kilku rund, aby wyłonić obiektywnie najlepszego. Tutaj powinno być po prostu to samo.
    Czemu więcej osób z SGPCh to absurd? Właśnie odchodząc od DK dla TOP12 z SGP doprowadzimy do tego, że o awans będą się starali wszyscy. A tak mamy wewnętrzne towarzystwo wzajemnej adoracji, które jak odpadnie z cyklu to i tak w nim zostanie, a każdy z ambicją dostania się do SGP musi się przebić przez sito kwalifikacji, liczyć na to, że na ten jeden konkretny dzień podpasuje mu forma, sprzęt, tor, pogoda i szczęście. A taki koleś, który cały cykl jeździł byle jak, skończył na 11. czy 12. miejscu i nie zaprezentował przez to 11 rund nic interesującego dalej jest w cyklu. Jeśli jest w gronie najlepszych na świecie, to chyba awans to SGP nie powinien stanowić problemu? Zwłaszcza w turnieju powiedzmy złożonym z 3 rund? Przyznawanie DK w takiej ilości wg mnie wypacza kwestię sportowej rywalizacji. I ok, zgadzam się, że DK dostali zawodnicy, którym ciężko odmówić obecności w światowym topie. Co jednak nie zmienia faktu, że nie ma to nic wspólnego z fair play, aby dawać DK po prostu "bo tak" pomimo słabej postawy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #1334
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Punktacja pozostaje bez zmian. Dla postronnego widza, który będzie miał pierwszą styczność z SGP w tv bardziej zrozumiałe będą punkty za miejsce. To mamy w większości chyba dyscyplin indywidualnych? F1, MotoGP, puchar świata w skokach?
    W F1 czy MotoGP wszyscy zawodnicy stają na prostej startowej, zapala się zielone światło i rozpoczyna się wyścig. To jest zatem logiczne, że pierwszy na mecie inkasuje najwięcej punktów, następnie drugi, trzeci itd. Turniej żużlowy ma zupełnie inną charakterystykę, którą obecny system punktacji zwyczajnie przekłamuje.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Czemu więcej osób z SGPCh to absurd? Właśnie odchodząc od DK dla TOP12 z SGP doprowadzimy do tego, że o awans będą się starali wszyscy. A tak mamy wewnętrzne towarzystwo wzajemnej adoracji, które jak odpadnie z cyklu to i tak w nim zostanie, a każdy z ambicją dostania się do SGP musi się przebić przez sito kwalifikacji, liczyć na to, że na ten jeden konkretny dzień podpasuje mu forma, sprzęt, tor, pogoda i szczęście.
    Nie towarzystwo wzajemnej adoracji tylko towarzystwo najlepszych na świecie, a o to chyba chodzi w zabawie zwanej SGP. Natomiast jak ktoś z zewnątrz będzie aspirował to wystarczy, jeździć na światowym poziomie i spokojnie można uzyskać jedną z dzikich kart. Madsen po sezonie 2018 dostał nominacje kosztem Pedersena czyli gość z praktycznie czystą kartoteką w cyklu zamiast jednego z głównych przedstawicieli tego rzekomego towarzystwa wzajemnej adoracji. Czyli jednak można.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A taki koleś, który cały cykl jeździł byle jak, skończył na 11. czy 12. miejscu i nie zaprezentował przez to 11 rund nic interesującego dalej jest w cyklu.
    Cały sezon byle jak to jeździła akurat trójka z Challengu. Ci, którzy otrzymali dzikusy wnieśli o wiele więcej.

  33. Powrót do góry    #1335
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W F1 czy MotoGP wszyscy zawodnicy stają na prostej startowej, zapala się zielone światło i rozpoczyna się wyścig. To jest zatem logiczne, że pierwszy na mecie inkasuje najwięcej punktów, następnie drugi, trzeci itd. Turniej żużlowy ma zupełnie inną charakterystykę, którą obecny system punktacji zwyczajnie przekłamuje.
    Ale jak wygląda to zakłamywanie?
    Bo jak patrzę na GuruStats
    http://gurustats.pl/app/#/sgp21ind
    to wychodzi, że Łaguta zebrał więcej pkt od Zmarzlika, a więc wygrał jeszcze bardziej. Janowski też uzbierał więcej punktów od Fredki. Pierwsza różnica jest taka, że Tai też uzbierał więcej od Fredki, więc powinien być na 5. miejscu, a Fredka 6.
    Więc co ten system przekłamał?
    Ja nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem obecnego systemu. Wg mnie i ten i poprzedni system miały sens i mają swoje zalety. Oba wg mnie są ok. Przeciw obecnemu nie mam nic przeciwko i jest wg mnie jasny i przejrzysty.

    Nie towarzystwo wzajemnej adoracji tylko towarzystwo najlepszych na świecie, a o to chyba chodzi w zabawie zwanej SGP. Natomiast jak ktoś z zewnątrz będzie aspirował to wystarczy, jeździć na światowym poziomie i spokojnie można uzyskać jedną z dzikich kart. Madsen po sezonie 2018 dostał nominacje kosztem Pedersena czyli gość z praktycznie czystą kartoteką w cyklu zamiast jednego z głównych przedstawicieli tego rzekomego towarzystwa wzajemnej adoracji. Czyli jednak można.
    I podałeś przykład, który ostatnio zdarzył się 3 lata temu. A czym Pedersen zasłużył po sezonie 2018 na DK? Chociaż jako 11. zawodnik też mógłby dostać nominację, masz rację.
    A skoro to są najlepsi na świecie to czemu mają się obawiać eliminacji w SGPCh? Czyżby dla Madsena albo Doyle taki KK był jakimś faktycznym zagrożeniem w kwestii walki o SGP?

    Cały sezon byle jak to jeździła akurat trójka z Challengu. Ci, którzy otrzymali dzikusy wnieśli o wiele więcej.
    No i masz rację. Zawodnicy z SGPCh jeździli jak jeździli, ponieważ... ani nie było w SGPCh najlepszych, ani zawody nie były obiektywne jako turniej jednodniowy na losowym stadionie. A więc właśnie te dwa aspekty, o które mi się rozchodzi, czyli aby stawkę uzupełniali zawodnicy z eliminacji (i nikt tutaj zawodnikom z SGP startować w eliminacjach) oraz aby był to cykl złożony z 3 rund. Przecież jeśli będziemy mieli 3 rundy i awans uzyska powiedzmy TOP6 z SGPCh (drugie tyle, co utrzymuje się w SGP) to chyba Vaculik czy Lambert też są w stanie poradzić sobie z asami, jacy dziś standardowo z SGPCh awansują? A jeśli za któregoś z tych asów, którzy otrzymali DK wszedł Jack Holder, Bewley albo Kubera, to chyba nikt by wielce nie oponował? A gdyby jakimś cudem w takim cyklu wyżej od Madsena czy Lamberta był Przedpełski, to może by znaczyło, że bardziej zasłużył na miejsce w cyklu?
    Bo to właśnie przyznawanie DK dla zawodników, którzy zajmują po kolei miejsca w SGP poza tymi, co się utrzymali powoduje, że tam się najlepsi nie ścigają, gdyż liczą na DK. I mamy właśnie jako nowych zawodników takie gwiazdy jak KK. Bo mu w ten jeden dzień wyszły jedne z 3 zawodów w całym sezonie....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #1336
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale jak wygląda to zakłamywanie?
    Bo jak patrzę na GuruStats
    http://gurustats.pl/app/#/sgp21ind
    to wychodzi, że Łaguta zebrał więcej pkt od Zmarzlika, a więc wygrał jeszcze bardziej. Janowski też uzbierał więcej punktów od Fredki. Pierwsza różnica jest taka, że Tai też uzbierał więcej od Fredki, więc powinien być na 5. miejscu, a Fredka 6.
    Więc co ten system przekłamał?
    W 2019 mielibyśmy na przykład innego mistrza świata

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I podałeś przykład, który ostatnio zdarzył się 3 lata temu. A czym Pedersen zasłużył po sezonie 2018 na DK? Chociaż jako 11. zawodnik też mógłby dostać nominację, masz rację.
    A skoro to są najlepsi na świecie to czemu mają się obawiać eliminacji w SGPCh? Czyżby dla Madsena albo Doyle taki KK był jakimś faktycznym zagrożeniem w kwestii walki o SGP?
    No generalnie to w ostatnich latach nie można mieć większych zastrzeżeń do przydziału dzikich kart, może poza Lindbackiem.
    A jeśli chodzi o "obawę" no to obecnie Challenge jest jednodniowy i tu raczej o to chodzi. Całkowicie losowa formuła - zły numer startowy, defekt, dyskusyjne wykluczenie czy wreszcie dzień konia jakiegoś outsidera. Na to wszystko GPCh jest wystawiony i później do cyklu dostają się średniaki, które przez cały rok wożą się w ogonie. A cztero rundowy Challenge (czyli de facto sześcio, licząc eliminacje) to też trochę słaba opcja dla stałych uczestników cyklu jeśli SGP będzie się rozszerzać i liczyć 12-14, a może nawet 16 rund.

  35. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,016
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W 2019 mielibyśmy na przykład innego mistrza świata
    No mielibyśmy, ale wówczas inny był system. Przypuszczam, że gdyby stworzyć rówoległe rzeczywistości, gdzie w każdej SGP byłoby punktowane jednym systemem przez te całe 26 lat jak istnieje, to mielibyśmy wiele różnych rozstrzygnięć jeśli chodzi o Misiów

    No generalnie to w ostatnich latach nie można mieć większych zastrzeżeń do przydziału dzikich kart, może poza Lindbackiem.
    A jeśli chodzi o "obawę" no to obecnie Challenge jest jednodniowy i tu raczej o to chodzi. Całkowicie losowa formuła - zły numer startowy, defekt, dyskusyjne wykluczenie czy wreszcie dzień konia jakiegoś outsidera. Na to wszystko GPCh jest wystawiony i później do cyklu dostają się średniaki, które przez cały rok wożą się w ogonie. A cztero rundowy Challenge (czyli de facto sześcio, licząc eliminacje) to też trochę słaba opcja dla stałych uczestników cyklu jeśli SGP będzie się rozszerzać i liczyć 12-14, a może nawet 16 rund.
    Co do zastrzeżeń - tego nie wiesz. Nie wiesz jak by się wpasowali inni zawodnicy w miejsce tych, którzy DK otrzymali. Może by wyszło ciekawiej, może nie.
    No właśnie chodzi o to, że SGPCh jest jednodniowe. Przez to jest loteryjne. Więc, gdyby - tak jak piszę - było cyklem turniejów, a zarazem awans uzyskiwało przez te eliminacje więcej zawodników to mielibyśmy warunki bardziej fair wobec zawodników.

    Ci stali uczestnicy SGP nie mają aż takiego obłożenia, żeby w eliminacjach nie dali rady. Poza Polską mają maks jedną ligę, a też nie jeżdżą w tej Szwecji czy Danii raczej w 100% meczów. Te kilka dodatkowych turniejów nie byłoby dla nich wydarzeniem nie do przeskoczenia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #1338
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    W F1 czy MotoGP wszyscy zawodnicy stają na prostej startowej, zapala się zielone światło i rozpoczyna się wyścig. To jest zatem logiczne, że pierwszy na mecie inkasuje najwięcej punktów, następnie drugi, trzeci itd. Turniej żużlowy ma zupełnie inną charakterystykę, którą obecny system punktacji zwyczajnie przekłamuje.
    W żużlu wszyscy finaliści stają na starcie razem, zapala się zielone światło i ruszają. A potem (przy starej punktacji) okazuje się, że ten co dojechał pierwszy do mety i stoi na najwyższym stopniu podium to w sumie zdobył mnie punktów niż koleś obok niego.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Powrót do góry    #1339
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co do zastrzeżeń - tego nie wiesz. Nie wiesz jak by się wpasowali inni zawodnicy w miejsce tych, którzy DK otrzymali. Może by wyszło ciekawiej, może nie.
    Z pewnością byłby nizszy poziom sportowy, bo obecnie w SGP jeździ światowy top. Ja tego nie chcę, nawet jeśli w oczach części kibiców jest to niesprawiedliwe.

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W żużlu wszyscy finaliści stają na starcie razem, zapala się zielone światło i ruszają. A potem (przy starej punktacji) okazuje się, że ten co dojechał pierwszy do mety i stoi na najwyższym stopniu podium to w sumie zdobył mnie punktów niż koleś obok niego.
    A do tego finału zostali wrzuceni znikąd, jak ludzik Google na mapę, czy dostali się do niego poprzez sześć wcześniejszych startów, rywalizując w niezależnych od siebie okolicznościach (rożne pola startowe, rożni przeciwnicy w danych biegach)? Można to olać, dodatkowo przyznając, że na przykład 1,2,1,2,1,2,0 > 3,3,3,3,3,d, ale jak się nie wpisuje w ten tok rozumowania.

  38. Powrót do góry    #1340
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    A jeśli chodzi o "obawę" no to obecnie Challenge jest jednodniowy i tu raczej o to chodzi. Całkowicie losowa formuła - zły numer startowy, defekt, dyskusyjne wykluczenie czy wreszcie dzień konia jakiegoś outsidera. Na to wszystko GPCh jest wystawiony i później do cyklu dostają się średniaki... .
    Zwykłe p.. rdolenie. W turnieju, z którego awansuje 8 czy 9 zawodników jeden słabszy bieg czy numer startowy nie stanowi przeszkody. A słabszy dzień? Cóż, jak w życiu. Jeśli jesteś dobry to nawet jak nie idzie powinno się udać. No chyba że nie jesteś wystarczająco dobry, wtedy dzika karta przyjdzie pomocą. Lamberta nie powinno być w GP 22, poległ z kretesem w eliminacjach ale rozdzielnik jest ważniejszy.

  39. Powrót do góry    #1341
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Lamberta nie powinno być w GP 22, poległ z kretesem w eliminacjach ale rozdzielnik jest ważniejszy.
    I dobrze.

  40. Powrót do góry    #1342
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    I dobrze.
    Kwintesencja twojej twórczości o eliminacjach do GP. Ja wysiadam.

  41. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ja wysiadam.
    Znaczy nie będziesz już bóldupił na temat tej gigantycznej niesprawiedliwości dziejowej? Jeszcze lepiej.

  42. Powrót do góry    #1344
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Znaczy nie będziesz już bóldupił na temat tej gigantycznej niesprawiedliwości dziejowej? Jeszcze lepiej.
    Nie, pójdziesz do ignorowanych, jako rozdzielnikowy trol. Komuno wróć, mi się należy.

  43. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Biorąc pod uwagę, że z nas dwóch to akurat ty non stop mnie nieudolnie zaczepiasz to spoko, możesz śmiało dodawać do ignorowanych - ja na tym nie stracę

  44. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,701
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Z pewnością byłby nizszy poziom sportowy, bo obecnie w SGP jeździ światowy top.
    W tym roku SGPCh pozwolil ze mielismy takie wynalazki jak KK czy OB. Na szczescie 22 SGPCh wylonil takich ktorzy potrafia cos wiecej aczkolwiek w PP nie wierze poza 1-2 rundami i byciem w 1/2.

    Stale DK pozwalaja wyeliminiowac slabeuszy z cyklu jednoczesnie nie odbierając nikomu awansu (SGPCh). Bilans 5 DK - 3 SGPCh to minimum. 6-2 tez nie bylby glupi.

    Za PP wrzucac JHoldera i ew. Belweya z Lamberta i masz mega pake. Tak - to sa najlepsi w tej w chwili. Nicki ligowiec ale za stary.
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 11-10-2021 o 18:19

  45. Powrót do góry    #1347
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Lambert bez wątpienia zalicza się obecnie do światowej szerszej czołówki ale przyznaje, że za ten sezon to tak średnio na DK zasłużył. Ogółem występy w GP grubo poniżej oczekiwań, gdyby Bewley dostał zamiast niego - nie rozpaczałbym. W Polsce też wg. mnie bez szału, mało meczy gdzie brylował, sporo bonusów po dojeżdżaniu za partnerem stąd ta wysoka średnia. No ale objeździł się, nabrał doświadczenia - za rok powinno zaprocentować i może włączy się do walki o medale? Choć prędzej widzę w tym miejscu Michelsena.

  46. Powrót do góry    #1348
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robi Zobacz posta
    W tym roku SGPCh pozwolil ze mielismy takie wynalazki jak KK czy OB. Na szczescie 22 SGPCh wylonil takich ktorzy potrafia cos wiecej aczkolwiek w PP nie wierze poza 1-2 rundami i byciem w 1/2.

    Stale DK pozwalaja wyeliminiowac slabeuszy z cyklu jednoczesnie nie odbierając nikomu awansu (SGPCh). Bilans 5 DK - 3 SGPCh to minimum. 6-2 tez nie bylby glupi.

    Za PP wrzucac JHoldera i ew. Belweya z Lamberta i masz mega pake. Tak - to sa najlepsi w tej w chwili. Nicki ligowiec ale za stary.
    Ale zacytowałeś mnie dlatego, że się z czymś nie zgadzasz, bo generalnie to nie bardzo wiem jak zareagować? ; ]

    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Lambert bez wątpienia zalicza się obecnie do światowej szerszej czołówki ale przyznaje, że za ten sezon to tak średnio na DK zasłużył. Ogółem występy w GP grubo poniżej oczekiwań, gdyby Bewley dostał zamiast niego - nie rozpaczałbym. W Polsce też wg. mnie bez szału, mało meczy gdzie brylował, sporo bonusów po dojeżdżaniu za partnerem stąd ta wysoka średnia. No ale objeździł się, nabrał doświadczenia - za rok powinno zaprocentować i może włączy się do walki o medale? Choć prędzej widzę w tym miejscu Michelsena.
    Bewley w topowej stawce, gdzie dodatkowo każdy idzie na noże, przepadłby moim zdaniem z kretesem. Lambert to jednak na chwilę obecną lepszy zawodnik i jest zdecydowanie bardziej odważny.

Strona 30 z 30 PierwszyPierwszy ... 20282930

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •