Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,215 z 1348

Wątek: Speedway Grand Prix 2021

  1. Powrót do góry    #1171
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,173
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    O ostatnia dzika powalcza J Holder z Bewleyem, to pewnie w Toruniu i Wroclawiu beda sciskac kciuki,zeby ten drugi dostal.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #1172
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,498
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,867 w 1,756 postach
    Skoro taka ilość ma dostać nominacje to niech sobie nazwą to Pucharem FIM, z mistrzostwami mało ma to wspólnego.

  3. Powrót do góry    #1173
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,173
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Oho, stetryczalemu pierdzielowi znowu sie cos nie podoba
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #1174
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,333
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Skoro mają być najlepsi to jako ostatniego widziałbym Griszę. Ale jemu się chyba nadal nie chce. Vaculik już mi zbrzydł w tym SGP.
    Będzie większa kasa w puli nagród to mu się pewnie zachce. Jednak za notoryczne olewanie eliminacji dzikus mu się nie należy. Inna sprawa, że on na chwilę obecną (2021) był słabszy od każdego z szóstki przeze mnie wymienionych.

  5. Powrót do góry    #1175
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Będzie większa kasa w puli nagród to mu się pewnie zachce. Jednak za notoryczne olewanie eliminacji dzikus mu się nie należy. Inna sprawa, że on na chwilę obecną (2021) był słabszy od każdego z szóstki przeze mnie wymienionych.
    Chyba, że go brejdak zmotywuje.

  6. Powrót do góry    #1176
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Prędzej czy później dzikusa dostanie Becker, ale chyba jeszcze nie w przyszłym sezonie.
    Dopiero jak uda się im zaklepać rundę za oceanem.

    Na dziś niespodzianki nie będzie i o tą jedną nieoczywista powalczy Jack z Thomsenem i Bewleyem
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Havelock (03-10-2021)

  8. Powrót do góry    #1177
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Będzie większa kasa w puli nagród to mu się pewnie zachce. Jednak za notoryczne olewanie eliminacji dzikus mu się nie należy. Inna sprawa, że on na chwilę obecną (2021) był słabszy od każdego z szóstki przeze mnie wymienionych.
    Oglądałem dzisiaj Paris-Roubaix i mam wrażenie, że spora część kolarzy zapłaciłaby żeby startować w tak wielkim wydarzeniu.

    Ci nasi fakturujący wszystko żużlowcy są na drugim biegunie. Tylko liga i tych kilku, którym zależy żeby być najlepszymi.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  9. Powrót do góry    #1178
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Może mu zaproponują (Griszce). Takie sukcesy osiągają rodacy, w tym brachol, to może pociągnie to nominację dla Trajektoriu - nie ukrywam, że ja i pewnie większość czeka na to choć zderzenie Grigorija na obecnym etapie kariery z czołówką może być potężne i bardzo bolesne dla wyznawców teorii o nieprawdopodobnych/największych skillach ruska na świecie.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Prędzej czy później dzikusa dostanie Becker, ale chyba jeszcze nie w przyszłym sezonie.
    Dopiero jak uda się im zaklepać rundę za oceanem.

    Na dziś niespodzianki nie będzie i o tą jedną nieoczywista powalczy Jack z Thomsenem i Bewleyem
    Za ten sezon to myślę, że jednak Bewley najmocniej zasłużył. Za całokształt raczej młody Holder. Obstawiam 40-30-30 w % dla młodego uchwyta szansę na otrzymanie DK

  10. Powrót do góry    #1179
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Madsen i Doyle to pewniaki do dzikusów. Plus Brytyjczyk, ale czy to będzie Lambert czy Bewley to się okaże, plus Vaculik (bo raczej nie Zagar), plus Szwed albo ktoś egzotyczny.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #1180
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariner Zobacz posta
    Naprawdę niesmaczne są zachwyty nad "formą i determinacją" dwóch gości którzy dysponują dużo lepszym sprzętem od reszty (nie licząc MJ któremu takowy się dozuje).
    Niby z kim mają przegrywać, z Emilem który jedzie na ch.. wie czym i ile to ma przebiegu? Ludzie, przecież czwarty był Lindgren!

    Przy okazji przypomniał mi się dowcip-anegdota o tym jak Chruszczow i Kennedy rywalizowali w biegu na czterysta metrów. Wygrał ten drugi i nazajutrz rosyjska Prawda napisała:
    "nasz przywódca zajął zaszczytne drugie miejsce na podium. Kennedy przybiegł przedostatni".
    Tutaj Artiom był przedostatni, a Bartosz przerżnął z jedynym rywalem z którym przerżnąć mógł, więc z tymi gratulacjami za srebro to spokojnie.

    PS. Jak RK będzie chciał to się powtórzy.
    Ogółem to kolegę bardzo przyjemnie się czyta natomiast już teza, iż rzekomo Zmarzlik szukający i atakujący po całej szerokości toru wygrywa głównie sprzętem z wręcz idiotycznie schematycznie/asekuracyjnie i po prostu nieumiejętnie taktycznie jeżdżącym po trasie Emilem jest zupełnie chybiona.

    To samo Janowski - nie trzeba być jakimś koneserem by zauważyć, że Maciej zazwyczaj jedzie w polu najszybszymi liniami, optymalnie prostuje motocykl i po prostu najlepiej potrafi znaleźć prędkość po szerokiej/przy kredzie stąd te mijanki, których w tym roku miał bez liku na torach sprzyjających walce. Abstrahując od zjazdu w połowie sezonu, technicznie i taktycznie jazdę na dystansie Janowskiego od ubiegłego roku oceniam z całej stawki najwyżej. Do tego świetna jazda parą, tu nie ma co silnikami i RK tłumaczyć umiejętności wystarczy trzeźwa wolna od uprzedzeń obserwacja postawy na torze.

    Jeśli idzie o Artioma, to ten chłopak posiadł niesamowitą umiejętność budowania prędkości. Owszem sprzęt jedzie wybornie ale jak chłopak odjeżdża to nie robi żadnych niepotrzebnych ruchów. Jak to się ma do kompletnie chaotycznego, wycinającego się po pięć razy na łuku ibtracacego prędkość Doyle'a (jak wczoraj, przecież to było tragikomiczne)/. Jazda na prostych i to budowanie prędkości Laguty to wbrew pozorom chyba też jest sztuka, którą posiadło niewielu w stawce.

  12. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Havelock (03-10-2021), Nigel (03-10-2021), antyprzemek (04-10-2021), bartekdm (03-10-2021), sparta_mistrz (03-10-2021)

  13. Powrót do góry    #1181
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez kian Zobacz posta
    Ale zgodzisz sie ze mna ze Artiom nie jest kozakiem . To wg mnie mistrz w stylu Grega. Doskonaly sperzet,dobre przygotowanie, uwazna jazda ,aby uniknac kontuzji.

    Szacun za wynik,ale nie za styl
    Trochę tak, ale nie zapominajmy, że Artiom bardzo fajnie pozwala tym motocyklom jechać - mistrzowsko opanował szybkie i głębokie wejścia w łuki, więcej metrów przejeżdża prostym motocyklem, gdzie jakieś Doyle i Lindgreny może i efekciarsko walczą w poprzek toru, ale czy zawsze jest to efektywne? Tak samo wyginanie się Holdera - niektórzy mogą się podniecać, że uuu jaka ładna i elastyczna sylwetka, ale w niczym to wyginanie się nie pomaga.

  14. Powrót do góry    #1182
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-04-2018
    Postów
    2,313
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 314 w 236 postach
    Pieknie opanowal nabiersanie szybkosci bo sprzet piekny.
    Jak sprzet nie jedzie to zawodnik sie miota,obiera zle sciezki i pokonuje łuki na 3 razy

    odnosnie dzikusa-wielki nieobecny,ktoremu juz chyba troszke sie chce- Grisza. Powoli nadchodzi ostatni chwila ,aby sprzawdzic go

  15. Powrót do góry    #1183
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Otóż to, czasem trzeba po prostu dać rozpędzać się motorkowi - casus Artioma.

  16. Powrót do góry    #1184
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Mam nadzieję, że odnośnie przyznania dzikusa nie będzie miało wpływu kryterium geograficzne, czyli musi zgadzać się ilość Szwedów, musi być Słoweniec itd. Jeżeli już tak nastąpi, to niech dostanie dzikusa Bellego kosztem Zagara itp.

  17. Powrót do góry    #1185
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Edyta: tylko ze młodszy z Lagutow tak potrafi się rozpędzać tym pięknym sprzętem od ok 2015 r.zachowujac oczywiście proporcje, bo technikę i skille udoskonalil.

    Jest gdzieś filmik jakiś z potyczki Zagar vs. Berntzon?

  18. Powrót do góry    #1186
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sir Coolek. Wiem wiem wolisz chytrego ruskiego w busie za polska kase z wielkim napisem Wielka Rossija! Takie czasy rusofile i ukraincy.
    Nic nie wiesz. Odnoszę się tylko do prostackiej treści Twoich wpisów. Już się na tym forum nie udzielam, ale to jest znamienne - Twoje obraźliwe wpisy moderacja powinna usuwać niezwłocznie, a takiego użytkownika zbanować. W kiepskiej formie jest sportsboard.
    Bydgoski Klub Sportowy

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sir_Coolek za jego przydatny post!

    Wicuch (03-10-2021), kobra102 (04-10-2021)

  20. Powrót do góry    #1187
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    final jak final - slabiutki, natomiast komentatorzy powinni miec zakaz komentowania przez 10 lat. jak slucham cieslaka i widze te jego kretynskie miny to odnosze wrazenie ze mamy doczynienia z jakims przyglupem z podstawowki ktory cale zycie siedzial w ostatniej lawce, nie jezdzil na kolonie, nie mial przyjaciol i mieszkal w piwnicy. on 2 slow nie potrafi wydukac, traci wazelina i te miny przyglupa ala komarnicki. jak to mozliwe ze on w sparcie funcjonowal az 10 lat. szok

  21. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Wicuch (03-10-2021), antyprzemek (04-10-2021), kobra102 (04-10-2021), plavi (03-10-2021)

  22. Powrót do góry    #1188
    Stały bywalec Awatar Mariner
    Dołączył
    05-10-2008
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 155 w 89 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...tzonem/2cmwvr8
    Przecież Zagar go bierze na jeden strzał. Ta bójka musiała wyglądać komicznie. Wysoki Zagar i niski Berntzon.
    No nie wiem. Usyk zdrowo pobił Joshuę
    Jeśli rzeczywiście Bern trenował sporty walki to może by było ciekawie

  23. Powrót do góry    #1189
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sir coolek nie do końca rozumiem sens twojej wypowiedzi. Wpadłeś tu na chwilę rusofilu żeby mnie obrazić i prawić swoje morały zupelnie bez sensu jeszcze na dodatek z wątpliwą oceną sytuacji. Jeśli masz problem z forum, a jednoczesnie tutaj piszesz to proponuję wizytę u specjalisty, najlepiej od glowy.

    Wracając do tematu wątku to cieszę się, że ten sezon się zakończył. Formuła piątek/sobota na tym samym torze w tym samym cyklu to porażka. Tak jak pierdyliard rund na polskich torach uwazam za absurdalne. (Wiem, wiem pieniądze) Duży plus że będzie nowy organizator rund GP, bo doszlo do sporego zmęczenia materiału.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #1190
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,173
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Znajdz ochlejusie choc jedna osobe, ktora nie ma w doopie twojego zdania na jakikolwiek temat.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  25. Powrót do góry    #1191
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sparta mistrz jesteś najbardziej poyebaną osobą na tym forum. Znudzilo mi się nawet opisywanie twojej osoby poniewaz nie mam w slowniku wystarczająco obraźliwych słów zeby opisać twoją nędzę intelektualną i podłość. Nie mam pewnosci czy nie piszesz biedaku z więzienia, czytając twoje wypociny czuję obrzydzenie a zarazem współczucie dla rodziny. Pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  26. Powrót do góry    #1192
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sir coolek nie do końca rozumiem sens twojej wypowiedzi. Wpadłeś tu na chwilę rusofilu żeby mnie obrazić i prawić swoje morały zupelnie bez sensu jeszcze na dodatek z wątpliwą oceną sytuacji. Jeśli masz problem z forum, a jednoczesnie tutaj piszesz to proponuję wizytę u specjalisty, najlepiej od glowy.

    Wracając do tematu wątku to cieszę się, że ten sezon się zakończył. Formuła piątek/sobota na tym samym torze w tym samym cyklu to porażka. Tak jak pierdyliard rund na polskich torach uwazam za absurdalne. (Wiem, wiem pieniądze) Duży plus że będzie nowy organizator rund GP, bo doszlo do sporego zmęczenia materiału.
    Wpadłem tu żeby poczytać o SGP. A natrafiłem na Twoje wpisy. Gdybym chciał Cię obrazić, to nazwałbym Cię stosownie, bo są w naszym języku słowa adekwatne, choć uznawane za wulgarne. Ale nie miałbym z tego żadnej przyjemności.
    Bydgoski Klub Sportowy

  27. Powrót do góry    #1193
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,584
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    sparta mistrz jesteś najbardziej poyebaną osobą na tym forum. Znudzilo mi się nawet opisywanie twojej osoby poniewaz nie mam w slowniku wystarczająco obraźliwych słów zeby opisać twoją nędzę intelektualną i podłość. Nie mam pewnosci czy nie piszesz biedaku z więzienia, czytając twoje wypociny czuję obrzydzenie a zarazem współczucie dla rodziny. Pozdro
    mówiłeś, że to ja jestem najbardziej poyebany
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi młody_piernik2 za jego przydatny post!

    Buszmen (04-10-2021)

  29. Powrót do góry    #1194
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mlody w twoim przypadku mamy do czynienia z mnoga osobowością więc się nie liczy

    Sir coolek cytując klasyka pisałeś ale się nie cieszyłes. Swoja drogą rozmawiałem z kilkoma osobnikami w dosadny sposób ale dziwnym trafem doczepiles sie do mojej osoby ktora potepia rusofili na polskim forum. Przypadek? Pytanie retoryczne, nie mam przyjemności dalszej dyskusji rusofilu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #1195
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Mlody w twoim przypadku mamy do czynienia z mnoga osobowością więc się nie liczy

    Sir coolek cytując klasyka pisałeś ale się nie cieszyłes. Swoja drogą rozmawiałem z kilkoma osobnikami w dosadny sposób ale dziwnym trafem doczepiles sie do mojej osoby ktora potepia rusofili na polskim forum. Przypadek? Pytanie retoryczne, nie mam przyjemności dalszej dyskusji rusofilu.
    Przykra sprawa, co się z Tobą podziało. Pamiętam Cię sprzed lat, gdy aktywnie uczestniczyłem w dyskusjach na tym forum. Coś tam mi w głowie świta, że wpisy blacktopa to nie było aż takie dno dna. Albo źle pamiętam, albo coś Ci w życiu nie wyszło, chłopie.
    Bydgoski Klub Sportowy

  31. Powrót do góry    #1196
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sir coolek nadal nic nie rozumiesz i masz ogromny problem z oceną sytuacji Chlopie, jesteś na forum sportowym a na osiągnięcia to się przebijaj tam u siebie na jakimś forum w Bydgoszczy. Dla mnie jesteś rusofilem jakimś nonejmem i niech tak zostanie.

    Mam prośbę do wszystkich moich psychofanów, żeby nie zaśmiecali już wątku.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #1197
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    540
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 191 w 103 postach
    Vaculik, Bellego, Becker, Zagar, Madsen, Fricke

    Tak to realnie widzę.

  33. Powrót do góry    #1198
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Zagar i Bellego na bank

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Buszmen (04-10-2021)

  35. Powrót do góry    #1199
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,117
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    Vaculik, Bellego, Becker, Zagar, Madsen, Fricke

    Tak to realnie widzę.
    Przecież Fricke awansował z gpch.
    Bellego i Becker nie ten poziom i skończyliby jak Berntzon, a Zagar zgrana płyta na maxa. Jego pierwszego wywaliłbym na zbity pysk. Nie ma Krsko to i nie powinno być tematu Zagara w sgp.

    Madsen, Doyle, Vaculik (niestety kontuzja będzie dobrą wymówką), Lambert, J.Holder/Thomsen - wydaje się, że to najbardziej prawdopodobny scenariusz, który z drugiej strony pokazuje jak idiotyczny jest system premiowania awansem do kolejnego cyklu tylko szóstki zawodników, bo i tak stałą dk dostaje kolejna 5 w generalce.

    Dla mnie takim optymalnym rozwiązaniem byłoby pozostawienie 8 na kolejny sezon, 5/6 z gpch, 1/2 dk dla organizatora na wypadek kontuzji i jedna dk na poszczególne zawody. Gdyby tak większa ilość zawodników miała awansować do sgp z gpch i nie było tylu stałych dzikich kart, to może niektórzy zawodnicy olewajacy kwalifikacje, musieliby zacząć w nich jeździć, bo ryzyko nie załapania się na kolejny rok byłoby wielokrotnie większe.
    Ostatnio edytowane przez Rogerson ; 04-10-2021 o 08:44

  36. Powrót do góry    #1200
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    Według mnie powinno się wrócić do obsady i systemu z eliminatorami. W zawodach startowało wtedy 24 zawodników.

    Niby teraz mamy 16 zawodników i cykl powinien wydawać się bardziej elitarny niż kiedyś, ale przez system eliminacji, który często to kwestia przypadku, co roku mamy 2-3 zawodników takich jak w tym roku Kasprzak, Berntzon, którzy analizując ich formę, nie powinni się tam znaleźć.

    Więcej zawodników w turnieju, to szansa dla większej ilości zawodników i brak pokrzywdzonych nieotrzymaniem dzikiej karty.

    W tym roku spokojnie w cyklu mogliby startować jeszcze:
    1. Jack Holder
    2. Mikkel Michelsen
    3. Patryk Dudek
    4. Grigorij Laguta
    5. Nicki Pedersen
    6. Dominik Kubera / Jakub Miśkowiak
    7. Luke Becker

    + 2 dzikie karty na każdy turniej. Myślę, że żaden z nich nie zaniżyłby znacząco poziomu cyklu.

  37. Powrót do góry    #1201
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Według mnie powinno się wrócić do obsady i systemu z eliminatorami. W zawodach startowało wtedy 24 zawodników.

    Niby teraz mamy 16 zawodników i cykl powinien wydawać się bardziej elitarny niż kiedyś, ale przez system eliminacji, który często to kwestia przypadku, co roku mamy 2-3 zawodników takich jak w tym roku Kasprzak, Berntzon, którzy analizując ich formę, nie powinni się tam znaleźć.

    Więcej zawodników w turnieju, to szansa dla większej ilości zawodników i brak pokrzywdzonych nieotrzymaniem dzikiej karty.

    W tym roku spokojnie w cyklu mogliby startować jeszcze:
    1. Jack Holder
    2. Mikkel Michelsen
    3. Patryk Dudek
    4. Grigorij Laguta
    5. Nicki Pedersen
    6. Dominik Kubera / Jakub Miśkowiak
    7. Luke Becker

    + 2 dzikie karty na każdy turniej. Myślę, że żaden z nich nie zaniżyłby znacząco poziomu cyklu.
    Czyli przy systemie z 16 zawodnikami zawsze trafiają się jakieś robaczywe śliwki zaniżające poziom, a przy 24 zawodnikach, jak tych śliwek będzie 5 to będzie lepiej? Niestety nie mogę się zgodzić. Sam system z eliminatorami był chyba najgorszym z dotychczas występujących. Wydaje mi się, że obecny system jest optymalny - RZ, półfinały i finał. Czy punktacja sztywna (jak obecnie), czy ta poprzednia (ile uzbierasz z toru tyle masz) to już kwestia drugorzędna - obie wg mnie mają swoje wady i zalety.

    Co do Twoich kandydatur. Michelsen wywalczył miejsce w SGP wygrywając SEC. A Pedersen...no darujmy sobie. Jego era (na szczęście) przeminęła. Szedłbym właśnie w poszukiwanie młodych, ciekawych zawodników. Taki Becker przykładowo może być ciekawym rozwiązaniem. Może jeszcze nie na dziś, ale wkrótce. Chociaż DK dla Jankesa nie jest taka nierealna, jeśli za rok-dwa chcą wprowadzić SGP do USA, to pewnie dobrze by było mieć już też kogoś obytego z światową czołówką.
    Podobnie Kubera - chłopak może się w światową czołówkę wbić, ale pamiętajmy, że on też nie miał jakiejś super formy przez cały sezon. Złapał ją w zasadzie od SGP w Lublinie. Na ten moment i tak już jest za dużo Polaków w cyklu, więc z pewnością szanse jego na DK są małe.

    Ja bym szczerze mówiąc był za tym, aby wrócić do tego, że miejsce w SGP otrzymuje IMŚJ. Dawno już tego nie było, a wydaje mi się, że od tego czasu najlepsi juniorzy świata znacząco zmniejszyli dystans do światowej czołówki. A lepszy taki młodzian niż kolejny raz Zagar czy Vaculik, którzy jednak wiele nie wnoszą.
    Samych DK powinno być wg mnie mniej, bo to wypacza sens tych rozgrywek i walkę o utrzymanie w cyklu.
    Na moje oko więcej powinno zależeć od SGPCh, bo to też jest słabe, że zawodnicy cały sezon walczą o awans, a finalnie jeden głupi błąd odbiera im szanse, natomiast wykorzystują to takie pokraki jak KK (ok, i tak by awansowali przy większej ilości zawodników z SGPCh, ale też może ktoś ciekawszy by wszedł). Poza tym więcej zawodników z topu też musiałoby się pomęczyć w eliminacjach, a nie być na 8 czy 10 miejscu w cyklu i tak czy siak otrzymać DK.
    W moich oczach
    TOP5 z cyklu
    IMŚJ
    SEC
    TOP5 SGPCh (lub TOP6)
    3 DK (lub 2 DK przy 6 z SGPCh)
    1 local DK/rundę

    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sir coolek nadal nic nie rozumiesz i masz ogromny problem z oceną sytuacji Chlopie, jesteś na forum sportowym a na osiągnięcia to się przebijaj tam u siebie na jakimś forum w Bydgoszczy. Dla mnie jesteś rusofilem jakimś nonejmem i niech tak zostanie.

    Mam prośbę do wszystkich moich psychofanów, żeby nie zaśmiecali już wątku.
    Nie ma sprawy. Dorzucam Cię do listy zyebów. Tutaj chyba się to nazywa Ingorowanych, ale w Twoim przypadku na jedno wychodzi. Giń, przepadnij kreaturo nieczysta.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #1202
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,690
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 790 w 448 postach
    Szefem cyklu jest Francuz, więc nie zdziwię się, jeśli w piątce wezmą Bellego. Chyba, że za rok, o ile sprawdźcie w Ekstralidze.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  39. Powrót do góry    #1203
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havelock Zobacz posta
    Trochę tak, ale nie zapominajmy, że Artiom bardzo fajnie pozwala tym motocyklom jechać - mistrzowsko opanował szybkie i głębokie wejścia w łuki, więcej metrów przejeżdża prostym motocyklem, gdzie jakieś Doyle i Lindgreny może i efekciarsko walczą w poprzek toru, ale czy zawsze jest to efektywne? Tak samo wyginanie się Holdera - niektórzy mogą się podniecać, że uuu jaka ładna i elastyczna sylwetka, ale w niczym to wyginanie się nie pomaga.
    Bo to całkiem inna specyfika silników jest u Artioma i pozostałych wymienionych.
    Artiom to styl ala Gollobowy motor szybki, z wolniejszym wkręcaniem się na obroty, ale szybki. Taki który preferuje jazdę po zewnętrznej, bez machania manetką gazu. A taki Doyle czy Fred wolą jeździć szlifierkami, szybko wkręcać na obroty i dużą odejście, bez maksymalnej prędkości

  40. Powrót do góry    #1204
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-03-2002
    Postów
    1,112
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 8 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sir coolek nadal nic nie rozumiesz i masz ogromny problem z oceną sytuacji Chlopie, jesteś na forum sportowym a na osiągnięcia to się przebijaj tam u siebie na jakimś forum w Bydgoszczy. Dla mnie jesteś rusofilem jakimś nonejmem i niech tak zostanie.

    Mam prośbę do wszystkich moich psychofanów, żeby nie zaśmiecali już wątku.
    Forum sportowym? Czytając Twoje wpisy, nie zgadłbym.

    Problemem nie jest to, że jeden z drugim kibicują innemu zawodnikowi niż Ty. Problemem jest Twoje wulgarne zachowanie w przestrzeni publicznej (a taką jest ogólnodostępne forum dyskusyjne). Dlatego uprzejmie proszę moderację tego forum o zrobienie porządku z blacktopem. A Ty się nie sil na odpowiedź, bo do czasu, gdy nie zobaczę, że jesteś zbanowany, na tym forum wypowiadać się nie będę. Przebywanie w takim towarzystwie nie jest mi do niczego potrzebne.
    Bydgoski Klub Sportowy

  41. Powrót do góry    #1205
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Mam nadzieję, że dotrzymasz slowa rusofilu że już cię nigdy tutaj nie zobaczę. Pozdrawiam serdecznie.

    Wszystkich moich psychofanów zapraszam do mojego wątku, żeby nie zaśmiecać tego wątku.

    Tak na marginesie to po raz pierwszy w zyciu spotkałem się z sytuacją gdzie tak otwarcie kibicuje się Ruskim, a przeciwko Polakowi. Nie do pomyślenia na innych forach sportowych w Polsce. Wstyd nic więcej.

    Mówimy tutaj o zawodach międzynarodowych, a nie rywalizacji ligowej.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  42. Powrót do góry    #1206
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez dajmisuke Zobacz posta
    Według mnie powinno się wrócić do obsady i systemu z eliminatorami. W zawodach startowało wtedy 24 zawodników.

    Niby teraz mamy 16 zawodników i cykl powinien wydawać się bardziej elitarny niż kiedyś, ale przez system eliminacji, który często to kwestia przypadku, co roku mamy 2-3 zawodników takich jak w tym roku Kasprzak, Berntzon, którzy analizując ich formę, nie powinni się tam znaleźć.

    Więcej zawodników w turnieju, to szansa dla większej ilości zawodników i brak pokrzywdzonych nieotrzymaniem dzikiej karty.

    W tym roku spokojnie w cyklu mogliby startować jeszcze:
    1. Jack Holder
    2. Mikkel Michelsen
    3. Patryk Dudek
    4. Grigorij Laguta
    5. Nicki Pedersen
    6. Dominik Kubera / Jakub Miśkowiak
    7. Luke Becker

    + 2 dzikie karty na każdy turniej. Myślę, że żaden z nich nie zaniżyłby znacząco poziomu cyklu.


    Czyli przy systemie z 16 zawodnikami zawsze trafiają się jakieś robaczywe śliwki zaniżające poziom, a przy 24 zawodnikach, jak tych śliwek będzie 5 to będzie lepiej? Niestety nie mogę się zgodzić. Sam system z eliminatorami był chyba najgorszym z dotychczas występujących. Wydaje mi się, że obecny system jest optymalny - RZ, półfinały i finał. Czy punktacja sztywna (jak obecnie), czy ta poprzednia (ile uzbierasz z toru tyle masz) to już kwestia drugorzędna - obie wg mnie mają swoje wady i zalety.

    Co do Twoich kandydatur. Michelsen wywalczył miejsce w SGP wygrywając SEC. A Pedersen...no darujmy sobie. Jego era (na szczęście) przeminęła. Szedłbym właśnie w poszukiwanie młodych, ciekawych zawodników. Taki Becker przykładowo może być ciekawym rozwiązaniem. Może jeszcze nie na dziś, ale wkrótce. Chociaż DK dla Jankesa nie jest taka nierealna, jeśli za rok-dwa chcą wprowadzić SGP do USA, to pewnie dobrze by było mieć już też kogoś obytego z światową czołówką.
    Podobnie Kubera - chłopak może się w światową czołówkę wbić, ale pamiętajmy, że on też nie miał jakiejś super formy przez cały sezon. Złapał ją w zasadzie od SGP w Lublinie. Na ten moment i tak już jest za dużo Polaków w cyklu, więc z pewnością szanse jego na DK są małe.

    Ja bym szczerze mówiąc był za tym, aby wrócić do tego, że miejsce w SGP otrzymuje IMŚJ. Dawno już tego nie było, a wydaje mi się, że od tego czasu najlepsi juniorzy świata znacząco zmniejszyli dystans do światowej czołówki. A lepszy taki młodzian niż kolejny raz Zagar czy Vaculik, którzy jednak wiele nie wnoszą.
    Samych DK powinno być wg mnie mniej, bo to wypacza sens tych rozgrywek i walkę o utrzymanie w cyklu.
    Na moje oko więcej powinno zależeć od SGPCh, bo to też jest słabe, że zawodnicy cały sezon walczą o awans, a finalnie jeden głupi błąd odbiera im szanse, natomiast wykorzystują to takie pokraki jak KK (ok, i tak by awansowali przy większej ilości zawodników z SGPCh, ale też może ktoś ciekawszy by wszedł). Poza tym więcej zawodników z topu też musiałoby się pomęczyć w eliminacjach, a nie być na 8 czy 10 miejscu w cyklu i tak czy siak otrzymać DK.
    W moich oczach
    TOP5 z cyklu
    IMŚJ
    SEC
    TOP5 SGPCh (lub TOP6)
    3 DK (lub 2 DK przy 6 z SGPCh)
    1 local DK/rundę

    PS. Nie wiem czy moja odpowiedź się zapisała wcześniej, bo sam jej nie widzę (chociaż jest widoczna w momencie kiedy piszę tego posta w mapie tematów), ze względu pewnie na to, że zacytowałem na blacktopa, którego dodałem do listy zyebów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1207
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mentikk ty niedorozwoju powtórz to jeszcze z 4 razy najlepiej cyrylicą żeby twoi ziomale i inne zielone ludziki zrozumiały.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  44. Powrót do góry    #1208
    Stały bywalec Awatar dajmisuke
    Dołączył
    30-10-2006
    Postów
    1,457
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 237 w 155 postach
    @mentikk

    Wiadomo każdy system ma swoje wady i zalety.

    Wg mnie system z eliminatorami jest atrakcyjniejszy dla kibica (fakt może mniej sprawiedliwy dla zawodników), ale w tym systemie praktycznie każdy bieg jest o coś (wyrzucenie z turnieju). Dzięki eliminatorom takie kaleczenie Kasprzaka trwałoby 2 biegi, a nie przez praktycznie cały turniej.
    Co do Pedersena, to myślę, że jest w stanie jeszcze zapewnić show na odpowiednim poziomie

  45. Powrót do góry    #1209
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Wg mnie ten system eliminatorów mocno wypacza wyniki. Wystarczy jeden nieudany bieg nawet w dalszej części zawodów i zawodnik odpada. Zwłaszcza jak zaczniesz od słabszego startu, to potem już chyba do końca z nożem na gardle. Poza tym samo to, że część zawodników odpadała, zanim TOP8 generalki zaczęło startować to już samo z siebie było bez sensu.
    Tym przykładem taki Zmarzlik, który wygrał w Malili odpadłby w połowie turnieju. W togliatti zaczał od 1 pkt, więc też do końca musiałby się mocno pilnować już. Z drugiej strony w ostatniej rundzie w Toruniu Artiom też by odpadł dość szybko, a finalnie się odnalazł i dojechał do finału.
    Ten system wręcz nie pozwala zawodnikom uczyć się toru z biegiem zawodów. Raz nie poszło i już presja +200.
    Ok, jeśli Tobie się podobał to spoko. Są różne gusta. Wg mnie jednak nie był ani atrakcyjny, ani tym bardziej sprawiedliwy.

    Czy chcemy emocje, jakich dostarczał Pedersen? Sportowo ... no ok, i tak pewnie byłby lepszy od kilku zawodników z tegorocznego cyklu. Ale on już wg mnie nie ma tej werwy. Zresztą skoro sam uznał, że się tam nie pcha, to chyba to sobie przemyślał. A co do jego zachowania na torze i poza nim... już to co robi Zmarzlik z rywalami na torze to jest czasami zbyt wiele, nie potrzeba dwóch takich, co będą jechać po trupach do celu.

    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Zagar i Bellego na bank
    Też mi się to wydaje prawopodobne. Sportowo jednak żaden z nich do SGP nie przystaje. Ale już z dwojga złego wolałbym Francuza. Przynajmniej jakaś zmiana, coś nowego. Wydaje mi się, że w SEC i w tym roku i w poprzednim szło mu nieźle, ale miał pecha do kontuzji. Natomiast w SoN i wcześniej wypadał nieźle, a w tym roku nawet wjechali do finału (wraz z Berge). Więc pomimo braku doświadczenia ELigowego, to stawiałbym na Davida. Tak dla powiewu świeżości. Może uda mu się nawet pojechać lepiej niż KK czy Berntzonowi w tym roku. A taki Zagar też wielkich fajerwerków nie dostarczył. No może poza starciem z Olim na torze i w parkingu, z którego jednak nikt nie chce zapisu udostępnić
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #1210
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    mentikk, to była ironia z tym Zagarem i Bellego XD
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #1211
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,333
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    O co chodzi niektórym z tym Beckerem? Ja rozumiem, ma swoje momenty, rozwija się do tego rozszerzenie geografii, ale jaki to ma na chwilę obecną sens? Woźniak, Lebedevs, Ch.Holder, O.Fajfer, Musielak, Aspgren, Kurtz, Kulakov, R.Jensen, Thorssell - zawodnicy na podobnym/wyższym poziomie niż Becker. Widzielibyście te nazwiska w SGP 2022?

  48. Powrót do góry    #1212
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    mentikk, to była ironia z tym Zagarem i Bellego XD
    No tak , ale z drugiej strony czy to takie nierealne? Nie mówię, że obu dostanie, ale szanse, że Zagar taką otrzyma są. A jeśli ma ją otrzymać ze względu na geografię, to lepiej by było pójść w inny region i dać Francuzowi.

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    O co chodzi niektórym z tym Beckerem? Ja rozumiem, ma swoje momenty, rozwija się do tego rozszerzenie geografii, ale jaki to ma na chwilę obecną sens? Woźniak, Lebedevs, Ch.Holder, O.Fajfer, Musielak, Aspgren, Kurtz, Kulakov, R.Jensen, Thorssell - zawodnicy na podobnym/wyższym poziomie niż Becker. Widzielibyście te nazwiska w SGP 2022?
    Sam sobie odpowiedziałeś. Faktem jest, że zawodników lepszych, nadających się do cyklu jest.... sporo. Ale żaden z nich nie jest z USA. A z pewnością Discovery go wciśnie do cyklu w którymś momencie, jeśli ten ma zawitać do Land of Freedom.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  49. Powrót do góry    #1213
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,333
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    No to w którymś momencie jeśli, prezentując odpowiedni poziom sportowy, zacznie realnie aspirować do startów w cyklu, a nie w 2022 gdzie woziłby ogony przez cały sezon. Zresztą, hipotetyzując - gdyby Grand Prix USA miało się odbyć na koniec sezonu i taki Becker po 10 rundach byłby silnie okopany na ostatnim miejscu z około 20 wywalczonymi punktami to przełożyłoby się w jakikolwiek pozytywny sposób na promocję tej rundy i ewentualną frekwencję? To już chyba lepiej dać pojedynczego dzikusa.

  50. Powrót do góry    #1214
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    wielkie gratulacje dla Artema!

    Weekend niezwykle ciekawy, w Toruniu najazd kibicow, pogoda tez dopisala, ogolnie wypas, wszystko na plus.

    Zmarzlik - nie wiem jak w sobote bo w tv nie widac, ale w piatek wszystkie probne starty robil... na luku. Przeciez to zuzlowy elementarz, ze nikt mu tego nie odradzil? Sam sobie winien.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #1215
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakby kto miał ochotę na cokolwiek, to wklejam

    https://www.wykop.pl/wpis/60753505/c...z-w-najblizsz/

    Wrocławiaki mogą się powyżywać

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    blacktop (04-10-2021)

Strona 27 z 30 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •