Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1348

Wątek: Speedway Grand Prix 2021

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Byłeś pajacu przed meczami jak padało? Nie przypominam sobie ażeby u Was było odwodnienie także rób zbiórkę bo nie dopuszcza stadionu w przyszłym roku.



    Biegunkę to będziesz miał teraz Ty chłopie bo do końca nie wiesz na czym stoisz
    Ziółkowski już od wtorku płaczę w mediach ze może w weekend padać

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Ziółkowski już od wtorku płaczę w mediach ze może w weekend padać
    Ziółkowski przynajmniej się wypowiada a Baron pierydoli telewizję i wali go 6 baniek bo ma w ciul pola do zaorania i nie ma na to czasu

  3. Powrót do góry    #48
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Ja pyerdolę. Poważnie? Wszędzie te klubowe animozje, uszczypliwości, bzdety? Żadnego tematu nie oszczędzicie?

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    mentikk (06-07-2021)

  5. Powrót do góry    #49
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,191
    Kliknij i podziękuj
    299
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ziółkowski przynajmniej się wypowiada a Baron pierydoli telewizję i wali go 6 baniek bo ma w ciul pola do zaorania i nie ma na to czasu


    Widzisz blajar "podłość ludzka nie zna granic", cytując "klasyka". Tylko coś napiszesz już jest jazda wiadomo na jaki klub. Mi tam to forum zaczęło się podobać przynajmniej mogę się emocjonalnie zrelaksować czyt. wyżyć zamiast chodzić na siłownię

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Przy okazji każdej dupereli dajesz się prowokować jak mały dzieciak, dodatkowo masz chroniczne problemy z cytowaniem postów. Ochłoń albo daj sobie spokój i wracaj na siłownię.

  7. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    uderz w stol....
    forumowe swieżaki, radze ogarnac, kto skad jest, kto komu kibicuje zanim sie zaczniecie popluwac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  8. Powrót do góry    #52
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2018
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 15 w 8 postach
    Mimo dobrej formy Janowskiego i 2x Wrocław, Zmarzlik bierze tytuł 3 raz z rzędu.

  9. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Poczekamy i zobaczymy. Obaj pokazują wysoką formę, może będziemy mieli to szczęście, że będzie polsko-polski pojedynek o tytuł.
    Póki cykl jeszcze nie wystartował to nie możemy też wykluczyć, że ktoś jeszcze złapie wysoką formę i w tej walce zamiesza.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #54
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Czy jest już jakas oficjalna informacja w jakiej telewizji od przyszłego roku będzie leciało GP? Można się jeszcze łudzić, że odsprzedadzą prawa do canal plusu czy jednak Eurosport?
    Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Czy jest już jakas oficjalna informacja w jakiej telewizji od przyszłego roku będzie leciało GP? Można się jeszcze łudzić, że odsprzedadzą prawa do canal plusu czy jednak Eurosport?
    Łudzić się możesz. Ale nie sądzę aby Eurosport odsprzedał konkurencji prawa. Oni nie zwykli tego czynić. I chyba dlatego też Canal+ zdecydował się dać większa kasę za pokazywanie SE jak i również zakupił prawa do I ligi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ja to jestem ciekawy jak to bedzie wygladalo: 1) czy bedzie studio przed zawodami na stadionie ? Jesli tak kto bedzie prowadzil? Czy beda wywiady w trakcie zawodow? Kto bedzie przeprowadzal? Kto bedzie komentowal? Na ktorym kanale beda transmisje? Duzo niewiadomych w momencie gdy do 1 turnieju zostalo z 10 miesiecy(przyjmuje ze zaczna w koncu normalnie na przelomie kwietnia/maj)

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,480
    Kliknij i podziękuj
    7,732
    Podziękowania: 7,331 w 4,315 postach
    pinokio juz zapowiada lambde, wiec pewnie normalnie nie bedzie nigdy.

    A jesli bedzie to ja sie nie spodziewam w wykonaniu ES niczego ponad SEC. Czyli lipa.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Viaplay coraz mocniej wchodzi na rynek. Dzisiaj zakupili prawa do Premier League w latach 2022-2028. Do tego mają już zakupione prawa do Bundesligi, Ligi Europy i F1. Kto wie czy nie zdecydują się na żużel.

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,021
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,900 w 3,221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Ja to jestem ciekawy jak to bedzie wygladalo: 1) czy bedzie studio przed zawodami na stadionie ? Jesli tak kto bedzie prowadzil? Czy beda wywiady w trakcie zawodow? Kto bedzie przeprowadzal? Kto bedzie komentowal? Na ktorym kanale beda transmisje? Duzo niewiadomych w momencie gdy do 1 turnieju zostalo z 10 miesiecy(przyjmuje ze zaczna w koncu normalnie na przelomie kwietnia/maj)
    Pewnie Korosciel z tym drugim (do dzisiaj nie znam nazwiska) jak SEC. Czyli ogolnie dramat.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Viaplay coraz mocniej wchodzi na rynek. Dzisiaj zakupili prawa do Premier League w latach 2022-2028. Do tego mają już zakupione prawa do Bundesligi, Ligi Europy i F1. Kto wie czy nie zdecydują się na żużel.
    Mnie już powoli zaczynają wkrewiać mocno te zmiany. To jest oferta typowo stremingowa. To co będą pokazywać inni operatorzy ? Kablówki, TV Sat ? Jesli oni zakupili na wyłącznośc Bundesligę czy PL to milośnicy kopanej, co to mają podpisane umowy z kablówkami czy operatorami sat, są w czarnej doopie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mnie już powoli zaczynają wkrewiać mocno te zmiany. To jest oferta typowo stremingowa. To co będą pokazywać inni operatorzy ? Kablówki, TV Sat ? Jesli oni zakupili na wyłącznośc Bundesligę czy PL to milośnicy kopanej, co to mają podpisane umowy z kablówkami czy operatorami sat, są w czarnej doopie.
    Jak podpisujesz umowę z kablówką na dane rozgrywki to się trzeba zainteresować kto i jakie ma wykupione prawa. Oferty streamingowe mają tę przewagę, że możesz wykupić na krótkie (miesięczne) okresy, a nie na 2 lata cyrografem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2017
    Postów
    1,474
    Kliknij i podziękuj
    649
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mnie już powoli zaczynają wkrewiać mocno te zmiany. To jest oferta typowo stremingowa. To co będą pokazywać inni operatorzy ? Kablówki, TV Sat ? Jesli oni zakupili na wyłącznośc Bundesligę czy PL to milośnicy kopanej, co to mają podpisane umowy z kablówkami czy operatorami sat, są w czarnej doopie.
    Czasy się zmieniają. Teraz nawet na TVP Sport wszystkiego się nie obejrzy, tylko trzeba przez ich stronę oglądać, jeżeli się chce mieć do wszystkiego dostęp. Są telewizory z obsługą internetu i specjalnymi aplikacjami, więc jakiś wielki problem to nie jest. Jak DVB-T wprowadzali to też wielu musiało wymienić odbiorniki na nowe. Jeżeli to Viaplay już tyle przejmuje to mam nadzieje, że w ciągu kilku lat przejmą najważniejsze rozgrywki typu Liga Mistrzów itp. Plus streamingu jest taki, że zawsze można z kimś współdzielić konto i ostatecznie płacić mniej niż za kablówkę. Do tego w każdej chwili można anulować subskrypcję.

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Czasy się zmieniają. Teraz nawet na TVP Sport wszystkiego się nie obejrzy, tylko trzeba przez ich stronę oglądać, jeżeli się chce mieć do wszystkiego dostęp. Są telewizory z obsługą internetu i specjalnymi aplikacjami, więc jakiś wielki problem to nie jest. Jak DVB-T wprowadzali to też wielu musiało wymienić odbiorniki na nowe. Jeżeli to Viaplay już tyle przejmuje to mam nadzieje, że w ciągu kilku lat przejmą najważniejsze rozgrywki typu Liga Mistrzów itp. Plus streamingu jest taki, że zawsze można z kimś współdzielić konto i ostatecznie płacić mniej niż za kablówkę. Do tego w każdej chwili można anulować subskrypcję.
    Zmierzam do tego, ze najpierw wystarczyło miec umowę np. z C+ i miało sie wszystko, czyli np. F1, Bundesligę, PL, SGP i SE w żużlu. A teraz, aby mieć to samo to będziesz musiał mieć umowę z C+ i Viaplay. No i streaming jest chyba lepszy dla młodych, starsi wolą jednak albo kablówkę albo sat.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zmierzam do tego, ze najpierw wystarczyło miec umowę np. z C+ i miało sie wszystko, czyli np. F1, Bundesligę, PL, SGP i SE w żużlu. A teraz, aby mieć to samo to będziesz musiał mieć umowę z C+ i Viaplay. No i streaming jest chyba lepszy dla młodych, starsi wolą jednak albo kablówkę albo sat.
    No z dnia na dzień nie będzie przeskoku z "wszyscy kablówka" na "wszyscy streaming". To trwa, jak każda zmiana jak chociazby wspomniana przez Leonidasa. Kiedyś też wystarczyło mieć C+ z HBO w kablówce, żeby obejrzeć wszystkie możliwe filmy i seriale, teraz to wszystko przeniosło się do Netflixa, HBO, Disney, Amazon TV, Apple TV i pewnie jeszcze jakieś inne. A przecież możesz równie dobrze powiedzieć, że kiedyś było tylko TVP1 i ludziom więcej nie było trzeba.
    Jak ktoś ogląda F1, Bundesligę, ligę polską, SGP, SEC to generalnie brzmi to jak koleś pokroju Ferdka Kiepskiego, który nic innego w życiu nie robi, tylko ogląda sport w tv z Tatrą Mocną w ręku. Ale to tylko moje odczucie
    Stream ma swoje plusy - zawsze możesz to przecież odpalić na apce w telefonie jeśli jesteś w drodze, na zakupach czy nudzisz się u znajomych. Masz to zawsze pod ręką.
    A fakt, że starsi wolą kablówkę/sat nie może być wyznacznikiem do hamowania rozwoju technologii streamingowej i udostępniania przez nią usług. To chyba taka naturalna droga ewolucji, że wchodzą nowe rozwiązania i starsze pokolenia radzą sobie z nimi gorzej niż młode. A jednak nadal zachodzą. Nie widzę powodu do robienia wyjątku dla transmisji sportowych...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Tu nawet nie chodzi o starszych ludzi. Mam sąsiada przed 40-stką który jest miłośnikiem i żużla i kopanej, ogląda też dużo innego sportu. Wykupił sobie abo w C+ zamówił montaż, przyjechał gościu założył mu talerz, ustawił dekoder i od tego momentu sąsiad bierze pilota, włącza sobie program który chce oglądać i już. Internet ma ale tylko mobilny od operatora gdzie ma komórkę. Wystarcza mu to do robienia przelewów i poczytania stron internetowych. Ostatnio jak się dowiedział, że nie będzie już Bundesligi czy ligi angielskiej, to pyta się mnie co musiałby mieć aby to oglądać. Mówię mu, że TV ma OK wystarczy abonament w tej całej Viaplay i jakiś dobry internet stacjonarny. Ale gość jak zobaczył, że aby włączyć sobie mecz to będzie musiał latać pilotem po jakiejś aplikacji w TV, że dodatkowo będzie musiał wykupić internet lepszy, że trzeba będzie to wszystko podłączyć do jakiegoś routera i skonfigurować, to mu ochota odeszła do piłki.

    Za C+ płaci ok 90 pln i tam ma żużel, za Viaplay ma być ok 34 pln. Za internet stacjonarny dodatkowo jakieś 50 pln. Reasumując, do tej pory za te 90 pln miał i żużel i kopaną z Bundesligi i ligi angielskiej. Od przyszłego roku, aby oglądać to samo to musi wydać dodatkowo 84 pln/m. I jeszcze walczyć w TV z jakąś aplikacją. Gość stwierdził, że ma to w doopie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,767
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pewnie Korosciel z tym drugim (do dzisiaj nie znam nazwiska) jak SEC. Czyli ogolnie dramat.

    Pieczatowski? W sumie gość z Torunia. Niestety, ale ES ze sportami automoto kaleczy niemiłosiernie. Zero klimatu, czucia. Obojętnie czy to lemans, mx, formula e czy sec. Promocji nie wróżę, bo pewnie regionalnie SGP pokażą w Polsce, Niemczech, Skandynawii. Reszta w tym czasie obejrzy darta
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tu nawet nie chodzi o starszych ludzi. Mam sąsiada przed 40-stką który jest miłośnikiem i żużla i kopanej, ogląda też dużo innego sportu. Wykupił sobie abo w C+ zamówił montaż, przyjechał gościu założył mu talerz, ustawił dekoder i od tego momentu sąsiad bierze pilota, włącza sobie program który chce oglądać i już. Internet ma ale tylko mobilny od operatora gdzie ma komórkę. Wystarcza mu to do robienia przelewów i poczytania stron internetowych. Ostatnio jak się dowiedział, że nie będzie już Bundesligi czy ligi angielskiej, to pyta się mnie co musiałby mieć aby to oglądać. Mówię mu, że TV ma OK wystarczy abonament w tej całej Viaplay i jakiś dobry internet stacjonarny. Ale gość jak zobaczył, że aby włączyć sobie mecz to będzie musiał latać pilotem po jakiejś aplikacji w TV, że dodatkowo będzie musiał wykupić internet lepszy, że trzeba będzie to wszystko podłączyć do jakiegoś routera i skonfigurować, to mu ochota odeszła do piłki.

    Za C+ płaci ok 90 pln i tam ma żużel, za Viaplay ma być ok 34 pln. Za internet stacjonarny dodatkowo jakieś 50 pln. Reasumując, do tej pory za te 90 pln miał i żużel i kopaną z Bundesligi i ligi angielskiej. Od przyszłego roku, aby oglądać to samo to musi wydać dodatkowo 84 pln/m. I jeszcze walczyć w TV z jakąś aplikacją. Gość stwierdził, że ma to w doopie.
    No to gość będzie ofiarą rozwoju. Zawsze jakieś są. Przypuszczam, że jak będę w odpowiednim wieku i rozwój mnie przerośnie, to też będę jego ofiarą. Ale nadal nie jest to argument, żeby go hamować. A może sąsiadowi na dobre wyjdzie, jak się nieco od tego telewizora oderwie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  24. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to gość będzie ofiarą rozwoju. Zawsze jakieś są. Przypuszczam, że jak będę w odpowiednim wieku i rozwój mnie przerośnie, to też będę jego ofiarą. Ale nadal nie jest to argument, żeby go hamować. A może sąsiadowi na dobre wyjdzie, jak się nieco od tego telewizora oderwie?
    No, ofiara rozwoju to jedno. Ale koszty z tym związane to druga kwestia. A ten temat już skrzętnie ominąłeś.

    Przecież w nowym układzie trzeba będzie dodatkową kasę płacić. A to mało kto lubi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-04-2016
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 190 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale gość jak zobaczył, że aby włączyć sobie mecz to będzie musiał latać pilotem po jakiejś aplikacji w TV, że dodatkowo będzie musiał wykupić internet lepszy, że trzeba będzie to wszystko podłączyć do jakiegoś routera i skonfigurować, to mu ochota odeszła do piłki.

    Za C+ płaci ok 90 pln i tam ma żużel, za Viaplay ma być ok 34 pln. Za internet stacjonarny dodatkowo jakieś 50 pln. Reasumując, do tej pory za te 90 pln miał i żużel i kopaną z Bundesligi i ligi angielskiej. Od przyszłego roku, aby oglądać to samo to musi wydać dodatkowo 84 pln/m. I jeszcze walczyć w TV z jakąś aplikacją. Gość stwierdził, że ma to w doopie.
    A czym to się różni od montazu anteny, kabli, drugiego routera itd.?

    Ja płacę jakieś 70 zł miesięcznie za konto w player.pl, mam aplikację na TV i mam tam nSport, wszystkie C+, Eleven i Motowizję. Nic mi więcej nie potrzeba do sportu. I nic nie montowałem, TV działa po WiFi.

  26. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    310
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    1) czy bedzie studio przed zawodami na stadionie ?
    studio mają na skokach, kolarstwie, czasem na tenisie, ale to już chyba po angielsku i jedynie z tłumaczeniem na polski. Czyli na hitach, pytanie czy na Polskę uznają, że GP jest czymś godnym zrobienia studia. WIększosc relacji zadnego studia nie ma

  27. Powrót do góry    #71
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, ofiara rozwoju to jedno. Ale koszty z tym związane to druga kwestia. A ten temat już skrzętnie ominąłeś.

    Przecież w nowym układzie trzeba będzie dodatkową kasę płacić. A to mało kto lubi.
    No jak gość nie ma w chacie internetu no to prędzej czy później i tak przyszedłby moment że trzeba by sobie założyć... Tak jak mówił Mentikk - telefon na korbkę też jest pewnie tańszy od komórki. Ale co z tego.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez wojtasik Zobacz posta
    A czym to się różni od montazu anteny, kabli, drugiego routera itd.?

    Ja płacę jakieś 70 zł miesięcznie za konto w player.pl, mam aplikację na TV i mam tam nSport, wszystkie C+, Eleven i Motowizję. Nic mi więcej nie potrzeba do sportu. I nic nie montowałem, TV działa po WiFi.
    7 dych? To coś przepłacasz. Ja to miałem za 45 zł miesięcznie
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  29. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,563
    Kliknij i podziękuj
    1,698
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No jak gość nie ma w chacie internetu no to prędzej czy później i tak przyszedłby moment że trzeba by sobie założyć... Tak jak mówił Mentikk - telefon na korbkę też jest pewnie tańszy od komórki. Ale co z tego.
    No przecież ma internet. Darmowe 20 gb/m od operatora fonu. I mu to wystarcza do swoich spraw. Jak potrzebuje pobuszować w necie to kładzie komórkę obok laptopa i jedzie z koksem. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób w ten sposób sobie radzi.

    Inna kwestia to ta, że ten cały streaming w bardzo dużym stopniu obciąża infrastrukturę przesyłową. Póki co, procentowo, to jeszcze niewiele osób z tego korzysta. Ale jak masowo zaczną to wprowadzać, to czarno to widzę. Nie wspomnę już o osobach z mniejszych miast czy wiosek, gdzie takiej infrastruktury po prostu nie ma. I tam zwykły talerz sat zdawał egzamin idealnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No przecież ma internet. Darmowe 20 gb/m od operatora fonu. I mu to wystarcza do swoich spraw. Jak potrzebuje pobuszować w necie to kładzie komórkę obok laptopa i jedzie z koksem. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób w ten sposób sobie radzi.

    Inna kwestia to ta, że ten cały streaming w bardzo dużym stopniu obciąża infrastrukturę przesyłową. Póki co, procentowo, to jeszcze niewiele osób z tego korzysta. Ale jak masowo zaczną to wprowadzać, to czarno to widzę. Nie wspomnę już o osobach z mniejszych miast czy wiosek, gdzie takiej infrastruktury po prostu nie ma. I tam zwykły talerz sat zdawał egzamin idealnie.
    No stary, ja mieszkam w małej miejscowości (2k mieszkańców) i jednak nie mam w ogóle tv, korzystam tylko ze streamingu. Jest Netflix, HBO GO, C+ online. I się żyje. I to pomimo badziewnego łącza ADSL od Orange.
    Swoją drogą wydaje mi się, że im większy będzie popyt na usługi szerokopasmowego internetu w takich punktach jak moja mieścina, to będzie rosła podaż od dostawców takich usług. Duże miasta już są niemal w pełni ogarnięte. Muszą owi dostawcy wychodzić poza ich granice jeśli chcą zwiększać grono odbiorców. Zwłaszcza, że chyba nadal sporo osób przenosi się z dużych miast do tych małych miasteczek i wsi (tak, wiem, że w drugą stronę także).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A ja napiszę, że nie jest problemem rozwój sieci, tylko wręcz przeciwnie - oferta c+, polsatów itp opiera się na tym, że jak chce się oglądać sport, to nie kupuje się samego sportu, tylko gównopakiet podstawowy albo jeszcze co innego w pierwszej kolejności, co sprawia, że ten c+ kosztuje ~90pln a nie 50. Eleven kosztuje w porywach do 15 pln, więc cały pakiet można mieć dla zasady, bo zawsze tam będzie co do obejrzenia.

    I teraz, gdyby za sam sport (c+, viaplay, eleven) człowiek płacił 100pln do kupy + siano za internet (za 20 zł to można go mieć od cholery) to wszystko by grało.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    j-rules (08-07-2021)

  33. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    No to już kwestia tego co kto potrzebuje. U mnie tv nie ma, nie gra w tle jako szum. Nie oglądam wiadomości, a już tym bardziej polskich talent show, czy pseudo-seriali.
    Nie mam też dzieci, więc nie potrzebuję kanałów do upośledzania młodych, aczkolwiek to można przecież zastąpić produkcjami z serwisów streamingowych, bo coś tam chyba na tym Netflixie jest (ostatnio siostrzenica coś tam oglądała), a nawet na YT jest co potrzeba.
    Jeśli więc chodzi o sam pakiet sportowy, to C+ online to chyba koszt 50 pln? Nie wiem po ile chodzi Polsatowski, bo mnie nie interesuje oferta tego operatora - nie ma tam dla mnie ciekawych rozgrywek. TVP Sport jest darmowe.
    Więc tak jak piszesz - sam sport można pewnie mieć za 100. Ile trzeba zapłacić za kablówki, żeby mieć i Polsatowskiego i C+ sportowe? Może podobnie, może więcej.
    Tak więc tutaj nie widzę aspektu negatywnego w kierunku streamingu.
    Myślę, że przesiadka z kablówkowego chłamu serialowo-filmowego na Netflix czy HBO też nie wyjdzie negatywnie finansowo, więc różnicę robi tutaj jedynie koszt neta. A ten przecież to też jest granica 50-60 pln. A wydaje mi się, że jednak większość gospodarstw domowych to jednak podłączenie do łącza szerokopasmowego. A korzystanie z samego pakietu w telefonie to chyba jest tylko na zasadzie starszej pani, która siedzi przed TVP czy TVN pół dnia, a na komórce tylko FB przegląda...
    A jednak wygoda streamu jest przeogromna, bo możliwość obejrzenia danej treści w dowolnym miejscu daje bardzo dużo.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #77
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    https://m.wirtualnemedia.pl/m/artyku...tac-transmisje

    Troszkę bardziej opisane. Nie tylko sport. Z tego co wiem jest też możliwość na dwa konta, więc jest opcja z kimś się złożyć. Ja tam się nawet cieszę bo będą mieli te ligi które oglądam przeszło 20 lat. Dobrze, że UPC mam na bezterminowe także najpierw biorę Viaplay a potem kombinuje jak dalej ułożyć system internetowo telewizyjny. C+ za rok też musi potanieć w końcu stracą kurę co znosi złote jaja(choć dla niektórych będzie to Ekstraklasa a nie PL)

  35. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No to już kwestia tego co kto potrzebuje. U mnie tv nie ma, nie gra w tle jako szum. Nie oglądam wiadomości, a już tym bardziej polskich talent show, czy pseudo-seriali.
    Nie mam też dzieci, więc nie potrzebuję kanałów do upośledzania młodych, aczkolwiek to można przecież zastąpić produkcjami z serwisów streamingowych, bo coś tam chyba na tym Netflixie jest (ostatnio siostrzenica coś tam oglądała), a nawet na YT jest co potrzeba.
    Jeśli więc chodzi o sam pakiet sportowy, to C+ online to chyba koszt 50 pln? Nie wiem po ile chodzi Polsatowski, bo mnie nie interesuje oferta tego operatora - nie ma tam dla mnie ciekawych rozgrywek. TVP Sport jest darmowe.
    Więc tak jak piszesz - sam sport można pewnie mieć za 100. Ile trzeba zapłacić za kablówki, żeby mieć i Polsatowskiego i C+ sportowe? Może podobnie, może więcej.
    Tak więc tutaj nie widzę aspektu negatywnego w kierunku streamingu.
    Myślę, że przesiadka z kablówkowego chłamu serialowo-filmowego na Netflix czy HBO też nie wyjdzie negatywnie finansowo, więc różnicę robi tutaj jedynie koszt neta. A ten przecież to też jest granica 50-60 pln. A wydaje mi się, że jednak większość gospodarstw domowych to jednak podłączenie do łącza szerokopasmowego. A korzystanie z samego pakietu w telefonie to chyba jest tylko na zasadzie starszej pani, która siedzi przed TVP czy TVN pół dnia, a na komórce tylko FB przegląda...
    A jednak wygoda streamu jest przeogromna, bo możliwość obejrzenia danej treści w dowolnym miejscu daje bardzo dużo.
    No to Ci odpowiem normalne kanaly, Polsat Sport Premium (LM), Nsport wiadomo w normalnych kanalach, Eleven - wiadomo dlaczego(zuzel i F1), C+ wiadomo dlaczego + 150 internet (wystarcza mi) - 104,97 zl.

    Mam upc do stycznia 2022 i bardzo dobrze, bo mam nadzieje, ze info o GP w Euro bedzie do tego czasu.


    W Lublinie jednak dwa turnieje GP w piatek i sobote.

    Teraz pytanie bo jestem mlody a nie nadążam za rozwojem jak mam Sony Bravie i internet z upc stacjonarny to jak bede mial ogladac to Viaplay na TV ? Bo jak juz zauwazylem u nich F1 od 2023, ciekawe kiedy wezma LM bo zuzel na razie ich nie kreci a reszty pilki nie ogladam

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    mentikk (08-07-2021)

  37. Powrót do góry    #79
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No to Ci odpowiem

    Teraz pytanie bo jestem mlody a nie nadążam za rozwojem jak mam Sony Bravie i internet z upc stacjonarny to jak bede mial ogladac to Viaplay na TV ?
    W sensie nie masz smart tv?

    https://www.mediaexpert.pl/telewizor...QaAtCOEALw_wcB

  38. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Nie wiem czy mam no aplikacke player czy netflix posiadam

    Chyba jednak posiadam

    https://www.euro.com.pl/telewizory-l...596.bhtml#opis Kupowalem go w styczniu 2018 dlatego mam taki, teraz ten sam model juz inny kod ma.

    Tylko netflixa , playera nie sciagalem tych apek a to cale viaplay bede musial sciagnac? Juz jest mozliwe?

  39. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 219 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie wiem czy mam no aplikacke player czy netflix posiadam

    Chyba jednak posiadam

    https://www.euro.com.pl/telewizory-l...596.bhtml#opis Kupowalem go w styczniu 2018 dlatego mam taki, teraz ten sam model juz inny kod ma.

    Tylko netflixa , playera nie sciagalem tych apek a to cale viaplay bede musial sciagnac? Juz jest mozliwe?
    Panie myślałem, że masz jakiegoś 15 letniego grata. Na pewno aplikacja będzie do ściągnięcia ze strony producenta. 3 sierpnia wchodzą na polski rynek spokojnie

    https://viaplay.pl/

    na samym dole masz obsługę TV Sony
    Ostatnio edytowane przez Kaman ; 08-07-2021 o 14:22

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kaman za jego przydatny post!

    Torretoo (08-07-2021)

  41. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    08-10-2017
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 26 w 22 postach
    Np przystawka Mi Box S i oglądasz na starszym Tv.

  42. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie wiem czy mam no aplikacke player czy netflix posiadam

    Chyba jednak posiadam

    https://www.euro.com.pl/telewizory-l...596.bhtml#opis Kupowalem go w styczniu 2018 dlatego mam taki, teraz ten sam model juz inny kod ma.

    Tylko netflixa , playera nie sciagalem tych apek a to cale viaplay bede musial sciagnac? Juz jest mozliwe?
    Jeśli masz android tv (sklep play powinien być w apkach widoczny) to nie będzie problemu raczej z ściągnięciem apki Viaplay
    Jeśli masz jakiś autorski OS na tv (jak na moim Sharpie) to trzeba się ratować jakąś przystawką z androidem jak Mi Box, Canal+ box, Firestick itp....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,336
    Kliknij i podziękuj
    132
    Podziękowania: 253 w 181 postach
    Ciekaw jestem kto dostanie dziką kartę na turnieje w Lublinie bo miejscowi seniorzy(Hampel i Buczkowski) to się nie nadają

  44. Powrót do góry    #85
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,463
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Złodziej startów.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #86
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Ciekaw jestem kto dostanie dziką kartę na turnieje w Lublinie bo miejscowi seniorzy(Hampel i Buczkowski) to się nie nadają
    Wiktor Lampart

  46. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Spokojnie. Na razie Viaplay 34 zł bo mają tylko Bundesligę. Jak dojdzie Premier League i F1 to cena będzie zupełnie inna.
    Sullivan

  47. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,702
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,732 w 1,256 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    7 dych? To coś przepłacasz. Ja to miałem za 45 zł miesięcznie
    Ale to chyba na Canal+ Online i bez Eurosportu.

  48. Powrót do góry    #89
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2018
    Postów
    325
    Kliknij i podziękuj
    57
    Podziękowania: 88 w 52 postach
    Ten zuzel w skali swiata to jakis sport dla amatorów. Jak wyscigi psów w argentynie. 6 rund u nas... niedlugo beda wszystkie a sport na dobre zniknie z mapy swiata i zosanie jakas Polska lokalna ciekawostką. Szkoda bo patrzac na historie tego sportu to jest ona dluga i piekna, szkoda,ze doczekalismy czasow schylku tej dyscypliny w swiecie powaznego sportu.

  49. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Chlopaki z Lublina wspolczuje.. Orlen sponsorem waszych rund GP zyc wam nie dadza .

    Bilety przystepne, ale pewnie serwery padna i bedzie trzeba szukac po znajomych

    O dziwo Wrocek nie ma w tym roku takiego zainteresowania.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 10-07-2021 o 19:15

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    blajar (10-07-2021), zibly (10-07-2021)

Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •