Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 271 do 307 z 307

Wątek: VIII kolejka PGE Ekstraligi | Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin | 04.06.2020 g. 20:30

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Gorzów 2 Sparta 0 Falubaz 3 Toruń 1 Grudziądz 3 Leszno 0. Ja tu w najlepszej opcji widzę 20 pkt
    aż się boje pajacu zapytać jaka to jest ta najgorsza opcja

  2. Powrót do góry    #272
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,709
    Kliknij i podziękuj
    2,091
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Mnie to nie obchodzi ale weźcie wypierdol... Swiacika z parku maszyn. Na ch. j on tam potrzebny robi się taki drugi Mrozek i tylko robi wiochę. Zobaczcie gdzie podczas meczu są inni prezesi.
    To popularne parcie na szkło.
    Przecież to widać, że pcha się przed kamerę byle tylko tam być i momentami wychodzi to komicznie bo już sam czasem nie wie co zrobić
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  3. Powrót do góry    #273
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    gorzow 2 sparta 1 falubaz 3 torun 3 Grudziądz 3 leszno 1
    Powinna być ikonka 'haha' oprócz lajków na tym forum...
    Te bonusy w Lesznie i Wrocławiu to co najmniej wątpliwe. A Toruń koło 50/50.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    aż się boje pajacu zapytać jaka to jest ta najgorsza opcja
    Zaczynasz mnie debilu już w****ia. Nie życze sobie ażebyś mnie wyzywał od pajacow czy tam jakiś ćpunów. Skąd ty gówniarzu jesteś może spotkajmy się twarzą w twarz i załatwimy sprawę po męsku oczywiście jeżeli masz na to odwagę. Podejrzewam, że nie bo jesteś typowym hejterm internetowym

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Zaczynasz mnie debilu już w****ia. Nie życze sobie ażebyś mnie wyzywał od pajacow czy tam jakiś ćpunów. Skąd ty gówniarzu jesteś może spotkajmy się twarzą w twarz i załatwimy sprawę po męsku oczywiście jeżeli masz na to odwagę. Podejrzewam, że nie bo jesteś typowym hejterm internetowym
    zaraz żyłka tobie pęknie. ale możesz śmiało wbijać przy okazji na mecz do Wrocławia . a teraz podaj ta najgorsza opcję

  6. Powrót do góry    #276
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    zaraz żyłka tobie pęknie. ale możesz śmiało wbijać przy okazji na mecz do Wrocławia . a teraz podaj ta najgorsza opcję
    Spieprzaj Dziadu, cytując klasyka

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Powinna być ikonka 'haha' oprócz lajków na tym forum...
    Te bonusy w Lesznie i Wrocławiu to co najmniej wątpliwe. A Toruń koło 50/50.
    zatem wrócimy do rozmowy po meczu torun - lublin

  8. Powrót do góry    #278
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No możemy wrócić, ale to nie chodzi o to, że ja twierdzę, że na pewno Toruń wygra ten mecz, tylko że szans są rozłożone po połowie (+/-) podobnie jak na bonusy Motoru w Lesznie i we Wrocławiu, które przyjąłeś za pewnik, a tam nawet 50% szans na to nie ma. Konkludując, twój scenariusz, który oceniasz za oczywisty to jest hiper optymistyczny dla Motoru i że wszystko to się uda, to są szanse łącznie nie większe niż 10%.

    Najgorszą opcję za kolegę to ja ci mogę podać. Oprócz straconych bonusów z WTS, Unią i porażki w Toruniu, to Motor jeszcze może dostać w łeb u siebie z Gorzowem, choć to akurat mało prawdopodobne (pewnie z 25%).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No możemy wrócić, ale to nie chodzi o to, że ja twierdzę, że na pewno Toruń wygra ten mecz, tylko że szans są rozłożone po połowie (+/-) podobnie jak na bonusy Motoru w Lesznie i we Wrocławiu, które przyjąłeś za pewnik, a tam nawet 50% szans na to nie ma. Konkludując, twój scenariusz, który oceniasz za oczywisty to jest hiper optymistyczny dla Motoru i że wszystko to się uda, to są szanse łącznie nie większe niż 10%.

    Najgorszą opcję za kolegę to ja ci mogę podać. Oprócz straconych bonusów z WTS, Unią i porażki w Toruniu, to Motor jeszcze może dostać w łeb u siebie z Gorzowem, choć to akurat mało prawdopodobne (pewnie z 25%).
    twój błąd polega na tym ze przeceniasz sparte i apator. dzisiaj sparta by zwyczajnie wtopila w czestochowie a to przez pryzmat tego wyniku ja oceniasz. to samo torun który nie zrobił nic więcej niż to czego się wszyscy spodziewali a wyniki ratował rezerwami co zresztą im dobrze wyszło ale pkt z tego brak.
    i jeszcze jedno ja nie oceniłem swojego scenariusza jako oczywisty bo tego niestety nie wie nikt
    Ostatnio edytowane przez cukrzyca ; 07-06-2021 o 13:39

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No możemy wrócić, ale to nie chodzi o to, że ja twierdzę, że na pewno Toruń wygra ten mecz, tylko że szans są rozłożone po połowie (+/-) podobnie jak na bonusy Motoru w Lesznie i we Wrocławiu, które przyjąłeś za pewnik, a tam nawet 50% szans na to nie ma. Konkludując, twój scenariusz, który oceniasz za oczywisty to jest hiper optymistyczny dla Motoru i że wszystko to się uda, to są szanse łącznie nie większe niż 10%.

    Najgorszą opcję za kolegę to ja ci mogę podać. Oprócz straconych bonusów z WTS, Unią i porażki w Toruniu, to Motor jeszcze może dostać w łeb u siebie z Gorzowem, choć to akurat mało prawdopodobne (pewnie z 25%).
    Dzięki, to samo miałem napisać ale mnie gówniarz z samego Poniedzialka wpienil. Pzdr

  11. Powrót do góry    #281
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    twój błąd polega na tym ze przeceniasz sparte i apator. dzisiaj sparta by zwyczajnie wtopila w czestochowie a to przez pryzmat tego wyniku ja oceniasz. to samo torun który nie zrobił nic więcej niż to czego się wszyscy spodziewali a wyniki ratował rezerwami co zresztą im dobrze wyszło ale pkt z tego brak.
    i jeszcze jedno ja nie oceniłem swojego scenariusza jako oczywisty
    A Motor na wyjazdach to przez jaki pryzmat oceniasz? Meczu w Grudziądzu czy Częstochowie? Bo 42 pkty w Lesznie żeby ujechali albo 39 we Wrocku to ja naprawdę marnie widzę. Poza tym, Sparta by nie wtopiła dziś w Czewie - to trzy.

    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Akurat wlokniarz i motor są proste do policzenia. bierz kartkę i terminarz i sprawdź sobie
    Prosty - oczywisty.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Powrót do góry    #282
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    no to gratuluję ze znasz tak dobrze Spartę i obecna siłę wlokniarza
    ps. przypomnij mi ile to pkt zrobił apator w lesznie ?

  13. Powrót do góry    #283
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Dziękuję.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #284
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Na wyjazdach Motoru dużo zależy od przygotowania toru. Cała liga już wie, że startujemy dobrze ale po trasie większość z zawodników jest wolna jak fury z sianem. Do tego po Czewie widać, że przez uklepywanie betonu w domu nie jesteśmy przygotowani na przyczepne. Pytanie, co zrobią teraz zawodnicy i sztab Motoru. Czy np. na Zieloną u siebie będzie przyczepnie po to, żeby się i do takiego toru ułożyć (przed wyjazdami do Torunia i Leszna), czy nie. Czy może poszukają jakiegoś treningu na przyczepnym. Na dzień dzisiejszy wystarczy zrobić pod koło i wszyscy poza MM pogubieni.

  15. Powrót do góry    #285
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    no to gratuluję ze znasz tak dobrze Spartę i obecna siłę wlokniarza
    ps. przypomnij mi ile to pkt zrobił apator w lesznie ?
    Moze by przegrali w Czestochowie a moze by wygrali (raczej to drugie zdecydowanie) ale pisanie, ze dzisiaj Sparta na pewno przegralaby w Czestochowie swiadczy o jakims odklejeniu od rzeczywistosci. Nie wiem czemu sie tak uparles, zeby na sile robic ze Sparty sredniaka. Na dzisiaj sa faworytem ligi i zadne zaklecia tego nie zmienia.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Buszmen (07-06-2021)

  17. Powrót do góry    #286
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Na wyjazdach Motoru dużo zależy od przygotowania toru. Cała liga już wie, że startujemy dobrze ale po trasie większość z zawodników jest wolna jak fury z sianem. Do tego po Czewie widać, że przez uklepywanie betonu w domu nie jesteśmy przygotowani na przyczepne. Pytanie, co zrobią teraz zawodnicy i sztab Motoru. Czy np. na Zieloną u siebie będzie przyczepnie po to, żeby się i do takiego toru ułożyć (przed wyjazdami do Torunia i Leszna), czy nie. Czy może poszukają jakiegoś treningu na przyczepnym. Na dzień dzisiejszy wystarczy zrobić pod koło i wszyscy poza MM pogubieni.
    Pobożne życzenia z treningiem pod koło a jeszcze jakiś sparing? Sztab szkoleniowy? jaki o czym tu mówisz? Tak jak pisałem wcześniej połowę składu out mają tutaj sportową emeryturę. Na tego sandała i jego bzdurne wypowiedzi w mediach nie mogę się już patrzeć, jedynie Kuciapa stara się coś robić. Spasiba Grigorij, do widzenia Hampel a Buczek niech się gdzieś indziej odbuduje za swoje pieniądze. To nie jest instytucja charytatywna albo jedziesz albo nie jedziesz. Wiem, że teraz będzie na mnie hejt bo kto za nich ale nie wiem może jakiś wtrząs tu pomoże bo na wyjazdach jest tragedia. Najbardziej z tego towarzystwa szkoda mi Kuby Kępy bo ile on pracy włożył w ten zespół to głowa mała. Teraz może się znowu okazać, że nie wejdziemy do play off i pozostaniemy "bez obrazy" takim drugim Grudziądzem z atutem własnego toru. Z resztą nie ma co płakać trzeba spinać poślady
    porozmawiać ostro ze sztabem szkoleniowym i jechać dalej. Pierwszą decyzją jaką bym podjął to podziękowanie Panu sandałowi, potrzeba troszkę świeżości w teamie.

  18. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Moze by przegrali w Czestochowie a moze by wygrali (raczej to drugie zdecydowanie) ale pisanie, ze dzisiaj Sparta na pewno przegralaby w Czestochowie swiadczy o jakims odklejeniu od rzeczywistosci. Nie wiem czemu sie tak uparles, zeby na sile robic ze Sparty sredniaka. Na dzisiaj sa faworytem ligi i zadne zaklecia tego nie zmienia.
    to ze Spartą by przegrała w czestochowie nie oznacza ze jest słabszym zespołem bo u siebie ta stratę spokojnie by odrobila. zwróć uwagę ze teraz doszło im 3 zawodników bardzo dobrze punktujacych a gdy z nami jechali byli cieniem obecnych żużloków.
    w czestochowie musiał być jakiś problem na lini zawodnicy klub bo jest aż niewiarygodne ze wszyscy zaskoczyli w jednym czasie.

  19. Powrót do góry    #288
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    to ze Spartą by przegrała w czestochowie nie oznacza ze jest słabszym zespołem bo u siebie ta stratę spokojnie by odrobila. zwróć uwagę ze teraz doszło im 3 zawodników bardzo dobrze punktujacych a gdy z nami jechali byli cieniem obecnych żużloków.
    w czestochowie musiał być jakiś problem na lini zawodnicy klub bo jest aż niewiarygodne ze wszyscy zaskoczyli w jednym czasie.
    I tu niestety muszę się z Tobą zgodzić w Częstochowie musiało być jakieś małe bagienko ale to ich sprawa

  20. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-08-2016
    Postów
    714
    Kliknij i podziękuj
    27
    Podziękowania: 229 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    gorzow 2 sparta 1 falubaz 3 torun 3 Grudziądz 3 leszno 1
    Tak naprawdę to łatwe i realne jest 6 na Falubazie i GKM i 1 w Toruniu.

  21. Powrót do góry    #290
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    to ze Spartą by przegrała w czestochowie nie oznacza ze jest słabszym zespołem bo u siebie ta stratę spokojnie by odrobila. zwróć uwagę ze teraz doszło im 3 zawodników bardzo dobrze punktujacych a gdy z nami jechali byli cieniem obecnych żużloków.
    w czestochowie musiał być jakiś problem na lini zawodnicy klub bo jest aż niewiarygodne ze wszyscy zaskoczyli w jednym czasie.
    Wez pod uwage, ze Pedersen czy Michelsen z latwoscia robili duzo punktow, a my takich mamy 3 w druzynie, z czego kazdy lepszy od w/w dwojki. Paradoksalnie to Sparta troche bardziej pomeczy sie z Wlokniarzem u siebie niz na wyjezdzie.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 07-06-2021 o 17:52
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #291
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Wez pod uwage, ze Pedersen czy Michelsen z latwoscia robili duzo punktow, a my takich mamy 3 w druzynie, z czego kazdy lepszy od w/w dwojki. Paradoksalnie to Sparta troche bardziej pomeczy sie z Wlokniarzem u siebie niz na wyjezdzie.
    Ale
    Lepsi ale gdzie? bo na pewno nie na wyjazdach., zobacz jak ich Michelsen z ekipą skarcił w Lublinie.

  23. Powrót do góry    #292
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ale
    Lepsi ale gdzie? bo na pewno nie na wyjazdach., zobacz jak ich Michelsen z ekipą skarcił w Lublinie.
    Porownaj srednie biegowe na wyjazdach - Janowski 2,6 Laguta 2,3 Woffi 2,2. Golym okiem widac, ze mecz w Lublinie to byl klasyczny wypadek przy pracy. Serio tak czysto sportowo odkladajac na bok sympatie wolalbys w skladzie Michelsena niz Lagute/Magica/Taia? No chyba nie bardzo.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #293
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Porownaj srednie biegowe na wyjazdach - Janowski 2,6 Laguta 2,3 Woffi 2,2. Golym okiem widac, ze mecz w Lublinie to byl klasyczny wypadek przy pracy. Serio tak czysto sportowo odkladajac na bok sympatie wolalbys w skladzie Michelsena niz Lagute/Magica/Taia? No chyba nie bardzo.
    Michelsena na pewno bym zostawił za jego walkę i serducho dla klubu. Irytuje mnie Grisza za brak profesjonalnego podejścia do żużla,przeciez on nie ma konkretnych silników, odrzuca dodatkowe zawody patrz SEC, nie wspominając już o eliminacjach do GP. Tak samo Hampel i Buczek trafiło im się jak ślepej kurze ziarno ale kasa się zgadza.

  25. Powrót do góry    #294
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    A to inna sprawa, Lagute bez zalu bym pozegnal na waszym miejscu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A to inna sprawa, Lagute bez zalu bym pozegnal na waszym miejscu.
    Możemy się zamienić bracmi

  27. Powrót do góry    #296
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Zastąpić Łagute łatwo powiedzieć ale tak realnie to kto będzie wolny na rynku ?

    Rynek transferowy jest mocno zabetonowany a liderzy jak im dobrze to trzymają się swoich klubów.

  28. Powrót do góry    #297
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,218
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Zastąpić Łagute łatwo powiedzieć ale tak realnie to kto będzie wolny na rynku ?

    Rynek transferowy jest mocno zabetonowany a liderzy jak im dobrze to trzymają się swoich klubów.
    Na bank będzie 2 topowych zuzlokow stranieri wolnych bo juz im się "znudziło" w klubach i mają "podobno" lepsze oferty.

  29. Powrót do góry    #298
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,423
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Nie sądze że będzie ktoś lepszy od Łaguty na rynku.

  30. Powrót do góry    #299
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    To wiadomo nie od wczoraj że Drabik i Dudek na 2022r. Grisza zostanie bo na lubelski tor lepszego nie znajdziemy. A że jest nieobliczalny? Zawsze taki był. W Czewie przegraliśmy bonus tylko przez niego i polewaczke.

  31. Powrót do góry    #300
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez bee3 Zobacz posta
    To wiadomo nie od wczoraj że Drabik i Dudek na 2022r. Grisza zostanie bo na lubelski tor lepszego nie znajdziemy. A że jest nieobliczalny? Zawsze taki był. W Czewie przegraliśmy bonus tylko przez niego i polewaczke.
    Hahaha, kto? Żaden Dudek. Dudek się z ZG nie ruszy, tutaj ma kontrakty, tutaj ma sponsorów, tutaj ma warsztat, tutaj ma wszystko co potrzeba Jak pojedzie źle to go pogłaszczą po głowie, jak pojedzie dobrze będą nosić na rękach, dostaje warunki jakie chce. Nie ma presji na wynik, z treningami też jak nie chce to go nie będzie. Mówiąc wprost - jest nie do ruszenia. Lubelskie głowy trochę zbyt bardzo odlatują, rok temu Zmarzlik i awionetki, teraz Dudek i boeingi?

  32. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jak to obliczyłeś, przedstaw to

    Tak z innej beczki, po obejrzeniu magazynu PGE Ekstraligi w nsport i to wychwalanie się Bartuli to mam straszną ochotę ażeby GP wygrał Maciej Janowski. Miałem tego nie pisać ale od jakiegoś czasu drażni mnie ten Bartula i jego lizanie dup. do Golloba i nawzajem.
    A czym to Zmarzlik się wczoraj według Ciebie wychwalał?
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  33. Powrót do góry    #302
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Hahaha, kto? Żaden Dudek. Dudek się z ZG nie ruszy, tutaj ma kontrakty, tutaj ma sponsorów, tutaj ma warsztat, tutaj ma wszystko co potrzeba Jak pojedzie źle to go pogłaszczą po głowie, jak pojedzie dobrze będą nosić na rękach, dostaje warunki jakie chce. Nie ma presji na wynik, z treningami też jak nie chce to go nie będzie. Mówiąc wprost - jest nie do ruszenia. Lubelskie głowy trochę zbyt bardzo odlatują, rok temu Zmarzlik i awionetki, teraz Dudek i boeingi?
    Zakładając spadek zobaczysz jak chętnie zostanie bo pewnie chętnie zechce się cofnąć sportowo
    Ewentualnie Toruń

  34. Powrót do góry    #303
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2007
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    113
    Podziękowania: 63 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Na bank będzie 2 topowych zuzlokow stranieri wolnych bo juz im się "znudziło" w klubach i mają "podobno" lepsze oferty.
    Chris Holder i Matej Zagar?

  35. Powrót do góry    #304
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,372
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Chris jest nie do wyciągnięcia z Torunia. Stamtąd łatwiej Doyle wziąć niż tego kozaka

  36. Powrót do góry    #305
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Nie wiem o co chodzi Kepie z Emilem. Ale faktem jest ze Zimny i Maciek są nie do wyjecia na chwile obecną. Chodź oferty pójdą. Dlatego Maks i Dudek zamiast Buczka i Hanpela. Tak to widze.

  37. Powrót do góry    #306
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    A ja sądze że Swiacik zrobi wszystko aby Drabik jeżdził w Częstochowie

  38. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Już dawno po meczu, a wątek dalej żyje swoim życiem Moim ulubionym motywem jest przekonanie lubelakow że przegrali przez polewaczkę Jesli polewaczka Was pokonała to rzeczywiście macie się czym martwić
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •