Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 406 do 409 z 409

Wątek: VII kolejka PGE Ekstraligi | Motor Lublin - Unia Leszno | 30.05.2021 g. 19:15

  1. Powrót do góry    #406
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    567
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 26 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Daj spokój. Emil trzeci raz na tym torze do 10pkt nie dojechał. Nie leży Mu ewidentnie.
    Co do przynależności klubowej 2022 - moje prywatne zdanie jest takie, że zaginanie się na (owszem, świetnego) zawodnika pokłóconego z dwoma z trzech rządzących w światku żużlowym tunerów to proszenie się o kłopoty. Nie wymieniłbym ani GŁ, ani MM.
    Mam nadzieję, że masz rację. Tak swoją drogą to bym się dziwił jakby chcieli się pozbyć MM. MM w tym roku już niejeden mecz wygrał Motorowi.
    Pozdrawiam

  2. Powrót do góry    #407
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomi2311 Zobacz posta
    Mam nadzieję, że masz rację. Tak swoją drogą to bym się dziwił jakby chcieli się pozbyć MM. MM w tym roku już niejeden mecz wygrał Motorowi.
    Pozdrawiam
    Też mam takie zdanie. MM ewidentnie dobrze się tu czuje i często sam to podkreśla. Pewnie, nie jest to "świeżak" ale to wciąż perspektywiczny zawodnik cały czas próbujący się dobić do topu, w czym (moim zdaniem) przeszkadza Mu przerośnięta ambicja. Brakuje luzu, który pewnie pozwoliłby wskoczyć o ten przysłowiowy szczebelek wyżej. Tak, czy inaczej, jest z nami od początku przygody z Ekstraligą. Nie mamy Lubelaków w składzie (nad czym ubolewam) więc tacy zawodnicy są dla kibiców jakąś tam namiastką wychowanków. Osobiście liczę na max. jedną zmianę w składzie na kolejny sezon i to jest z grubsza zbieżne z podejściem do tematu budowania drużyny przez Kępę.

    Mam nadzieję, że Emil ogarnie temat silnikowy, ten facet w formie i na dobrym sprzęcie to zawsze gwarancja emocji na torze
    Pzdr.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (02-06-2021)

  4. Powrót do góry    #408
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Z tym rozplywaniem sie nad MM to poczekajcie moze do jakiegos powaznego wyjazdu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    kingpin (02-06-2021)

  6. Powrót do góry    #409
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Pojechał już 14 i nie zmienia to zupełnie optyki. Niejeden zawalił, w niejednym pomógł.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •