Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 361 do 392 z 392

Wątek: IV kolejka PGE Ekstraligi SPARTA WROCŁAW - Unia Leszno 23.05.2021, 19:15

  1. Powrót do góry    #361
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    976
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    O meczu jeszcze napiszę, ale na ten moment bardziej mnie ciekawi co się działo przed meczem...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    09/08/2020 ubecja - leszno 46:44

    doszedł Łaguta...

    23/05/2021 ubecja - leszno 47:43
    Do twojej postawy po dzisiejszym meczu pasuje ten mem, gdzie mega wk*rwiony typ przyklada sobie do twarzy maske z usmiechem
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Powrót do góry    #363
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Nic się nie stało.
    NIe wiemy jakby było w nominowanych gdyby wynk był na stuku. CZy Tai by się bardziej starał, czy tez tak te biegi by wyglądały.
    Wrocek jest mocny, dwóch pewnych liderów, reszta jedzie swoje.

    Przegraliśmy juniorką, bo 1 do 7 to trochę słabo to wyglądało.
    Czy juniorów trzeba dosprzętowić?
    Starty Ratajczaka tragiczne. Za 2 lata nasza juniorka będzie już wozić seniorów przeciwników.
    Dziś nic się nie stało. Najważniejsze mecze przyjdą we wrześniu. Teraz trzeba wejść do PO i tyle.
    No i nie chciałbym trafić na Wrocław w PO.

  4. Powrót do góry    #364
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Do twojej postawy po dzisiejszym meczu pasuje ten mem, gdzie mega wk*rwiony typ przyklada sobie do twarzy maske z usmiechem
    gdybym był mega w****iony pewnie by i pasował.... tyle, że ja jestem zadowolony, bo nie wstyd jest przegrac we wrocławiu... tym bardziej 4 punktami...
    ten wynik moim zdaniem pokazuje , ze Leszno nawet bez juniorów może zdobyć złoto.... bo jechali naprawde kwadratowo... ale wyciągneli -4...

    a w finale jak wiemy wcale nie trzeba wygrać na torze rywala czy się mylę?

  5. Powrót do góry    #365
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    09/08/2020 ubecja - leszno 46:44

    doszedł Łaguta...

    23/05/2021 ubecja - leszno 47:43
    Post bez sensu. Chyba po to się wzmocnili, żeby wygrywać wyżej.

  6. Powrót do góry    #366
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Koniec końców wykręcili nie najgorszy wynik... Wydaje się że zacięty mecz i niedużo zabrakło. Ale Sparta była sporo Lepsza. Nasi zawalili środek zawodow.nie chodzi o punktowanie na Magiku i Lagucvie regularne ale reszte trzeba było wozić. No i brakło choć 2 pkt więcej juniorki...
    Dokładnie tak. Poza tym szkoda biegów nr 5 i 6, gdzie liczyłem na ciut więcej niż nasi przywieźli.

  7. Powrót do góry    #367
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,292
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Jak już się tak czepiasz słówek u innych, to póki co w ekstralidze nie ma ćwierćfinałów

    Ja pisałem o pierwszej czwórce bardziej

  8. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wynik nie dziwi. I nie zdziwi podobny w Lesznie na korzysc Wroclawia. Liderzy jednych i drugich pojechali jak trzeba, druga linia WTSu jednak slabsza od wyrownanego poziomu seniorow Unii. W rewanzu pewnie bedzie podobnie ale wiecej zrobi Tai a ewentualnie mniej juniorzy.

  9. Powrót do góry    #369
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,292
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wynik nie dziwi. I nie zdziwi podobny w Lesznie na korzysc Wroclawia. Liderzy jednych i drugich pojechali jak trzeba, druga linia WTSu jednak slabsza od wyrownanego poziomu seniorow Unii. W rewanzu pewnie bedzie podobnie ale wiecej zrobi Tai a ewentualnie mniej juniorzy.

    A Emil i Jason zrobią więcej, mniej czy tyle samo...?

    Oświeć nas

  10. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Powiedzcie temu pisowskiemu kmiotowi, ze mam go w ignorowanych od trzech lat i nie musi sie wysilac.moze od kogo innego zrozumie, bo ode mnie to szarych komorek nie wystarcza.

  11. Powrót do góry    #371
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    A Emil i Jason zrobią więcej, mniej czy tyle samo...?

    Oświeć nas
    ja bym nie zapominał o Curzytku... stać go na 15

  12. Powrót do góry    #372
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Powiedzcie temu pisowskiemu kmiotowi, ze mam go w ignorowanych od trzech lat i nie musi sie wysilac.moze od kogo innego zrozumie, bo ode mnie to szarych komorek nie wystarcza.
    Prosba zeby ode mnie tez ktos mu przekazal, bo zakladam ze chodzi o tego pisowca z Poznania
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    sobotch (23-05-2021)

  14. Powrót do góry    #373
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Robson Wałbrzych masz rację, Zmarzlik nie miał prawa przegrać z Miśkiem czy Świdnickim. Takie prymitywne myslenie o sporcie mnie bawi.
    Obejrzyj mecze Gorzowa z ostatnich kilku lat. I przypatrz się jeździe Bartka . Zazwyczaj to był odjazd . Dzisiaj była męka j średnie punkty. Coś tu nie zagrało. Zazwyczaj Bartek nie tracił punktów na swoim torze.

  15. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson-Wałbrzych Zobacz posta
    Obejrzyj mecze Gorzowa z ostatnich kilku lat. I przypatrz się jeździe Bartka . Zazwyczaj to był odjazd . Dzisiaj była męka j średnie punkty. Coś tu nie zagrało. Zazwyczaj Bartek nie tracił punktów na swoim torze.
    Tor był robiony w obawie przed deszczem. Pogoda namieszała i Zmarzlik się pogubił. To tylko człowiek, takie rzeczy się zdarzają.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tor był robiony w obawie przed deszczem. Pogoda namieszała i Zmarzlik się pogubił. To tylko człowiek, takie rzeczy się zdarzają.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Chwilunia, rok temu próbowałeś mnie przekonać, że on m A takie skille, że może rowerem jechać
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  17. Powrót do góry    #376
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,292
    Kliknij i podziękuj
    1,556
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Powiedzcie temu pisowskiemu kmiotowi, ze mam go w ignorowanych od trzech lat i nie musi sie wysilac.moze od kogo innego zrozumie, bo ode mnie to szarych komorek nie wystarcza.

    Znów się młotkowi pomylił temat żużlowy z politycznym.


    No ale gdy się ma kompleks małego człowieczka ...



    PS

    Pluj się dalej ...

  18. Powrót do góry    #377
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tor był robiony w obawie przed deszczem. Pogoda namieszała i Zmarzlik się pogubił. To tylko człowiek, takie rzeczy się zdarzają.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No właśnie o tym mówiłem że coś się tam zadziało bo Bartek raczej kręcił się.kolo kompletu a nie pod dwucyfrowka

  19. Powrót do góry    #378
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Chwilunia, rok temu próbowałeś mnie przekonać, że on m A takie skille, że może rowerem jechać
    Zmarzlik jest mistrzem świata bo jak ma słabszy dzień to robi jak dzisiaj bodaj 9 pkt a słabsze dni ma ze trzy razy rzadziej niż najgroźniejsi rywale. Skille, fart ? Nazywaj to jak chcesz, takie są po prostu fakty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zmarzlik jest mistrzem świata bo jak ma słabszy dzień to robi jak dzisiaj bodaj 9 pkt a słabsze dni ma ze trzy razy rzadziej niż najgroźniejsi rywale. Skille, fart ? Nazywaj to jak chcesz, takie są po prostu fakty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Fakty są takie, że jak nie masz petardy pod dupskiem to przegrywasz na swoim torze z juniorami. Amen.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  21. Powrót do góry    #380
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-04-2016
    Postów
    1,118
    Kliknij i podziękuj
    143
    Podziękowania: 242 w 159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zmarzlik jest mistrzem świata bo jak ma słabszy dzień to robi jak dzisiaj bodaj 9 pkt a słabsze dni ma ze trzy razy rzadziej niż najgroźniejsi rywale. Skille, fart ? Nazywaj to jak chcesz, takie są po prostu fakty.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie oszukujmy się. 9 pkt na swoim torze to nie jest jakiś mega występ. Gdyby zrobił 12-13 nie byłoby tematu. W dodatku zdarzyła się śliwka. Na swoim torze? To nie jest norma

  22. Powrót do góry    #381
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Fakty są takie, że jak nie masz petardy pod dupskiem to przegrywasz na swoim torze z juniorami. Amen.
    No mi się wydaje, że Zmarzlik nie tylko nie miał petardy, ale miał kompletnie niesklejone sprzęty + ze Świdnickim to mu niedużo brakło. W 14 biegu już pozamiatał klasycznie.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #382
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No mi się wydaje, że Zmarzlik nie tylko nie miał petardy, ale miał kompletnie niesklejone sprzęty + ze Świdnickim to mu niedużo brakło. W 14 biegu już pozamiatał klasycznie.
    Wiadomo, że jemu takie coś zdarza się n=raz na ruski rok co jest fenomenem. Za chwile znowu bedzie fruwał
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  24. Powrót do góry    #383
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,533
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wiadomo, że jemu takie coś zdarza się n=raz na ruski rok co jest fenomenem. Za chwile znowu bedzie fruwał
    Albo i nie

  25. Powrót do góry    #384
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,785
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Tyle samo w tej kolejce zrobił Lindgren, 7+1 miał J. Holder, 9 miał Hampel, 7 zrobił Woffinden, 9+1 Sajfutdinow czy 8+1 Pawlicki.

    Bartek zrobił 9+1 i mamy tragedie narodową, mistrzowski tytuł już stracił, jutro się okaże, że musi jeszcze licencje zdać XD

  26. Powrót do góry    #385
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    https://youtu.be/Tx-kB1KKLJ0

    To jest dobre podsumowanie meczu.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #386
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,814
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No mi się wydaje, że Zmarzlik nie tylko nie miał petardy, ale miał kompletnie niesklejone sprzęty + ze Świdnickim to mu niedużo brakło. W 14 biegu już pozamiatał klasycznie.
    To dowód na to, że nawet Zmarzlik nie daje rady juniorowi u siebie i to nie wybitnemu juniorowi, jeśli nie ma lepszego sprzętu niż rywal. Bo chyba nie chcesz powiedzieć, że Świdnicki czy nawet Woryna mają o klasę lepszy sprzęt od Zmarzlika? Jakieś błędy w dopasowaniu motocykla u Mistrza Świata poprzedniego, aktualnego i paru jeszcze przyszłych lat i został obcyndolony raz po razie bez problemu. Umiejętności i pasja ścigania, to nawet nie jest pół sukcesu, Zmarzlik posiada najlepszy sprzęt i prawie zawsze idealnie przygotowany.
    Gdyby Zmarzlika wsadzić na jakąś kichę, taką np. jakiej Madsen dosiada obecnie, to wyglądałby dokładnie tak samo, robiłby po 6-10 pkt/mecz i tyle jego. Czyli gdzieś na poziomie kolegi klubowego Woźniaka, co najwyżej.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Dominik (23-05-2021)

  29. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    to nie ten temat ale czy wy ogladaliscie w Gorzowie mecz?
    Przeciez BZ popelnil tam blad, pociagnelo go w gonitwie Swidnickiego i polecial pod bande ratujac sie przed dzwonem.
    Opisujecie to jakby go mlody porobil na dystansie a to byl po prostu blad, czasem sie zdarza.
    Co nie umniejsza Swidnickiemu, ktory znowu zaczyna imponowac swoja jazda.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  30. Powrót do góry    #388
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,113
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Tor kiepski fhuj, ale mecz miał status zagrożonego i Sparta go nie tykała (mówił o tym Artem).

    Z tą telemetrią, to umownie jest, że poniżej 0,200 to przerwany wyścig? Bo Liszka też miał w którymś biegu reakcję 0,180 i nic nie przerwali.

  31. Powrót do góry    #389
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta

    Z tą telemetrią, to umownie jest, że poniżej 0,200 to przerwany wyścig? Bo Liszka też miał w którymś biegu reakcję 0,180 i nic nie przerwali.
    Kiedyś na początku mówili że poniżej 0,150 to czas reakcji nienaturalny.
    No i z reguły takie wyścigi były przerywane.
    Mógłbym uznać że się pomyliłem, ale zarówno Dryła jak i Jabłoński też byli zdziwieni, że bieg jedzie dalej
    Później okazało się że to tylko testy... i telemetria nie jest wiążąca dla sędziego.

    Niestety, z Demskim jest taki problem, że nie ma u niego jednej wersji wydarzenia.
    Raz mówi tak, a innym razem inaczej. Generalnie dopasowuje swoje teorie do sytuacji.
    Stąd z tą telemetrią to wszystko może się wydarzyć...

  32. Powrót do góry    #390
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Kiedyś na początku mówili że poniżej 0,150 to czas reakcji nienaturalny.
    No i z reguły takie wyścigi były przerywane.
    Mógłbym uznać że się pomyliłem, ale zarówno Dryła jak i Jabłoński też byli zdziwieni, że bieg jedzie dalej
    Później okazało się że to tylko testy... i telemetria nie jest wiążąca dla sędziego.

    Niestety, z Demskim jest taki problem, że nie ma u niego jednej wersji wydarzenia.
    Raz mówi tak, a innym razem inaczej. Generalnie dopasowuje swoje teorie do sytuacji.
    Stąd z tą telemetrią to wszystko może się wydarzyć...
    Demski standardowo potwierdza każdorazowo decyzję sędziego. Więc tutaj obecność dodatkowych narzędzi/mozliwości/dowodów jest bez znaczenia. To tylko ciekawostki dla kibiców.


    Trochę szkoda, że Sparta w nominowanych mocno roztrwoniła przewagę. Jednak +10 w dwumeczu to dużo lepsza wizja niż +4.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #391
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,434
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez DanielM Zobacz posta
    Kiedyś na początku mówili że poniżej 0,150 to czas reakcji nienaturalny.
    Wydaje mi sie, ze w magazynie eleven Olkowicz mowil o czasie wynoszacym 0,112.

  34. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,803
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Tor kiepski fhuj, ale mecz miał status zagrożonego i Sparta go nie tykała (mówił o tym Artem).

    Z tą telemetrią, to umownie jest, że poniżej 0,200 to przerwany wyścig? Bo Liszka też miał w którymś biegu reakcję 0,180 i nic nie przerwali.
    Telemetria jest tylko ciekawostką dla widzów. Za rok, po testach, może wprowadzą do regulaminu zapisy, że poniżej danej reakcji bieg z automatu przerywany.

    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Wydaje mi sie, ze w magazynie eleven Olkowicz mowil o czasie wynoszacym 0,112.
    W pierwszych transmisjach tego seoznu mowili dokladnie ile wynosi granica. Moze ktos znajdzie i wiem ze to bylo cos z 0,1 na przodzie niz 0,2

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •