Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 496 do 526 z 526

Wątek: II Kolejka PGE Ekstraligi, Włókniarz Częstochowa vs Unia Leszno 11.04.2021 19:15

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    byczek...

    lider zamyka usta tak:

    Bartosz Zmarzlik 3 3 3 3 3 15
    Martin Vaculik 3 3 2* 3 2* 13 +2
    Janusz Kołodziej 2 2* 3 3 3 13 +1


    a tak

    Piotr Pawlicki 1* 1 3 2* 3 10 +2

    to nawet Lidsey by mi ust nie zamknał...

    edit:
    dla ułatiwenia dodam... że w 4 pierwszych startach to nie dało się zrobić mniej punktów...
    włokniarze pojechali jak my w swoim pierwszym meczu... totalnie zagubieni.
    Specjalnie dla ciebie tylko 1 statystka, i to licząc od 2007 kiedy Piotr jeszcze w portk srał. Statystyka nie obejmuje 2020
    Mowa tylko o najważniejszych momentach, PO

    7 msc
    50 biegów 99pkt 10 bonusow śr 2.180

    12 msc Vaculik
    79 biegi 154 pkt 7 bonusow śr 2.038

    14msc
    Bartosz Zmarzlik

    43 biegi 86 pkt 1 bonus 2.023
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    JODA (12-04-2021)

  3. Powrót do góry    #497
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Specjalnie dla ciebie tylko 1 statystka, i to licząc od 2007 kiedy Piotr jeszcze w portk srał. Statystyka nie obejmuje 2020
    Mowa tylko o najważniejszych momentach, PO

    ......
    żeś się beczek napracował (doceniam)... ale chyba na daremno...

    bo temat dotyczy meczu Włókniarze - Uniści z kwietnia 2021 roku...

    i tak dla przypomnienia...

    koledzy eksperci forsują tezę, że w tym meczu Piotr Pawlicki pojechał dobre/świetne spotkanie..
    z czym ja pozwoliłem się sobie niezgodzić... uzanałem klase tego zawodnika... ale tylko w biegu nr 14...
    perfekcyjny start i o dziwo szybkość i brak błędów na trasie...

    ale w pozostałych biegach po prostu dostał punkty z urzędu... na Pludrze, Sadurskim, Worynie, Smektale...
    czyli nic szczególnego.. i może gdyby nie przegrane z Lindgrenem, Jeppesenem... to bym się zgodził z tezą, że to był dobry mecz...

    ale
    "Piter dziś zamknie usta krytykom " ???

    musiałem oglądać inny mecz... albo oceniacie Piotra z pozycji drugiej linii... wtedy zgoda.

    edit:
    a... i byłbym zapomniał... odnoszę wrażenie, że i sam Piotr oczekuje od siebie trochę więcej
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 12-04-2021 o 22:36

  4. Powrót do góry    #498
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    żeś się beczek napracował (doceniam)... ale chyba na daremno...

    bo temat dotyczy meczu Włókniarze - Uniści z kwietnia 2021 roku...

    i tak dla przypomnienia...

    koledzy eksperci forsują tezę, że w tym meczu Piotr Pawlicki pojechał dobre/świetne spotkanie..
    z czym ja pozwoliłem się sobie niezgodzić... uzanałem klase tego zawodnika... ale tylko w biegu nr 14...
    perfekcyjny start i o dziwo szybkość i brak błędów na trasie...

    ale w pozostałych biegach po prostu dostał punkty z urzędu... na Pludrze, Sadurskim, Worynie, Smektale...
    czyli nic szczególnego.. i może gdyby nie przegrane z Lindgrenem, Jeppesenem... to bym się zgodził z tezą, że to był dobry mecz...

    ale
    "Piter dziś zamknie usta krytykom " ???

    musiałem oglądać inny mecz... albo oceniacie Piotra z pozycji drugiej linii... wtedy zgoda.
    Nie przepadasz za młodym (i ok masz prawo) dlatego w tej dyskusji zwyczajnie czepiasz się słówek.
    Co do ostatniego akapitu pełna zgoda.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  5. Powrót do góry    #499
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie przepadasz za młodym (i ok masz prawo) dlatego w tej dyskusji zwyczajnie czepiasz się słówek.
    znowu błąd...
    jak długo będzie jezdził w tym klubie tak długo będę mu kibicował... jak zdobędziemy złoto to może się nawet przewracać

    tylko żygać mi się chce jak czytam te wszystkie psalmy pochwalne pseudo-ekspertów na jego temat... to tyle...

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Napisze krótko , bo stary człowiek ze mnie i nie lubię się z młodszymi boksować

    Sympatyczny aphekz’ie

    Jesli dla Ciebie żużel to tylko liczby ( czytaj zdobywane punkty) to przykro mi, ale przynajmniej dla mnie nie jesteś żadnym , absolutnie żadnym partnerem do dyskusji .

    Piotr i jego charakter to wartość dodana w drużynie.
    Podkreślał to wielokrotnie nawet pijany Cieslak , zanim się jeszcze obraził na PPJ o Piłę.

    Można chyba dziś już z pełnym przekonaniem stwierdzić , że Piotr nie osiągnie indywidualnie tego co osiągnął i co zapewne jeszcze osiągnie Bartek z Gorzowa.

    Ale uwierz
    Dla drużyny , dla atmosfery , dla kolegów , do motywacji , do podpowiedzi , do jazdy parą, nigdy , ale to przenigdy nie zamieniłbym jednego z drugim .

    Najlepszy i najświeższy przykład to ostatni mecz, gdzie Zmarzlik zdołał ,,pociągnąć ” ze sobą Nowackiego przez 3/4 jednego okrążenia i junior Cierniak już był drugi .
    Zimny nie dał rady juniorowi
    Wiesz dlaczego ?
    Mam nadzieje , że tłumaczyć nie muszę

    Piter natomiast w finale ligi , identycznego żółtodzioba co Nowacki , niejakiego Pludrę , ciągnął za uszy przez cztery okrążenia i dowiózł go na pierwszej pozycji .
    I nie bronił jego przed innym juniorem , tylko przed niezłym kozakiem Thomsenem.
    Przykładów jazdy parą Pawlickiego mógłbym podać Ci na pęczki!
    Tak samo jak pojedynków między sobą Zmarzlika z KK, Karczmarzem, czyli partnerami z pary.

    Nie umniejszam przy tym Bartkowi tego co królewskie , bo jest geniuszem w tym co robi, ale jest indywidualistą nastawionym tylko i wyłącznie na swoje zwycięstwa

    Piotr, talent nie mniejszy, porównywalny do Bartka , ale inny typ człowieka .
    Lekkoduch , łobuz , wywijas

    Ale ubierając kevlar z bykiem na piersi całkowicie oddany drużynie i nastawiony tylko i wyłącznie na zwycięstwo ...

    Tyle , że nie swoje , a drużyny

    Niby taka mała różnica , a jednak patrząc na wkład , zaangażowanie, oddanie i ilości zdobytych w drużynie medali przez Piotra i Bartka ........robi się już wielka


    Dlatego ,,podniecaj” się średnimi Vaculika , Laguty , Zmarzlika i innych

    I śmiej się dalej z 10+2 Piotra

    Oni mają wysokie średnie
    Piter natomiast ma medale DMP i jest kapitanem najlepszej drużyny tego wieku ...

    Pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-04-2021 o 23:23

  7. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Dominik (13-04-2021), Edziol (13-04-2021), darsen (13-04-2021), gronek (12-04-2021), młody_piernik2 (12-04-2021), never_mind (13-04-2021), spiniaza1 (14-04-2021), szefo (12-04-2021)

  8. Powrót do góry    #501
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,519
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 382 w 289 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Napisze krótko , bo stary człowiek ze mnie i nie lubię się z młodszymi boksować

    Sympatyczny aphekz’ie

    Jesli dla Ciebie żużel to tylko liczby ( czytaj zdobywane punkty) to przykro mi, ale przynajmniej dla mnie nie jesteś żadnym , absolutnie żadnym partnerem do dyskusji .

    Piotr i jego charakter to wartość dodana w drużynie.
    Podkreślał to wielokrotnie nawet pijany Cieslak , zanim się jeszcze obraził na PPJ o Piłę.

    Można chyba dziś już z pełnym przekonaniem stwierdzić , że Piotr nie osiągnie indywidualnie tego co osiągnął i co zapewne jeszcze osiągnie Bartek z Gorzowa.

    Ale uwierz
    Dla drużyny , dla atmosfery , dla kolegów , do motywacji , do podpowiedzi , do jazdy parą, nigdy , ale to przenigdy nie zamieniłbym jednego z drugim .

    Najlepszy i najświeższy przykład to ostatni mecz, gdzie Zmarzlik zdołał ,,pociągnąć ” ze sobą Nowackiego przez 3/4 jednego okrążenia i junior Cierniak już był drugi .
    Zimny nie dał rady juniorowi
    Wiesz dlaczego ?
    Mam nadzieje , że tłumaczyć nie muszę

    Piter natomiast w finale ligi , identycznego żółtodzioba co Nowacki , niejakiego Pludrę , ciągnął za uszy przez cztery okrążenia i dowiózł go na pierwszej pozycji .
    I nie bronił jego przed innym juniorem , tylko przed niezłym kozakiem Thomsenem.
    Przykładów jazdy parą Pawlickiego mógłbym podać Ci na pęczki!
    Tak samo jak pojedynków między sobą Zmarzlika z KK, Karczmarzem, czyli partnerami z pary.

    Nie umniejszam przy tym Bartkowi tego co królewskie , bo jest geniuszem w tym co robi, ale jest indywidualistą nastawionym tylko i wyłącznie na swoje zwycięstwa

    Piotr, talent nie mniejszy, porównywalny do Bartka , ale inny typ człowieka .
    Lekkoduch , łobuz , wywijas

    Ale ubierając kevlar z bykiem na piersi całkowicie oddany drużynie i nastawiony tylko i wyłącznie na zwycięstwo ...

    Tyle , że nie swoje , a drużyny

    Niby taka mała różnica , a jednak patrząc na wkład , zaangażowanie, oddanie i ilości zdobytych w drużynie medali przez Piotra i Bartka ........robi się już wielka


    Dlatego ,,podniecaj” się średnimi Vaculika , Laguty , Zmarzlika i innych

    I śmiej się dalej z 10+2 Piotra

    Oni mają wysokie średnie
    Piter natomiast ma medale DMP i jest kapitanem najlepszej drużyny tego wieku ...

    Pozdrawiam serdecznie
    Nic dodać nic ująć....

  9. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,583
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,363 w 805 postach
    madrego welny to az milo posluchac, w koncu ktos celnie w strone aphekza
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  10. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nic dodać nic ująć....
    To było zbyt oczywiste.

    Japierdole.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    lego (13-04-2021), spiniaza1 (14-04-2021)

  12. Powrót do góry    #504
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Napisze krótko , bo stary człowiek ze mnie i nie lubię się z młodszymi boksować

    Sympatyczny aphekz’ie

    Jesli dla Ciebie żużel to tylko liczby ( czytaj zdobywane punkty) to przykro mi, ale przynajmniej dla mnie nie jesteś żadnym , absolutnie żadnym partnerem do dyskusji .

    Piotr i jego charakter to wartość dodana w drużynie.
    Podkreślał to wielokrotnie nawet pijany Cieslak , zanim się jeszcze obraził na PPJ o Piłę.

    Można chyba dziś już z pełnym przekonaniem stwierdzić , że Piotr nie osiągnie indywidualnie tego co osiągnął i co zapewne jeszcze osiągnie Bartek z Gorzowa.

    Ale uwierz
    Dla drużyny , dla atmosfery , dla kolegów , do motywacji , do podpowiedzi , do jazdy parą, nigdy , ale to przenigdy nie zamieniłbym jednego z drugim .

    Najlepszy i najświeższy przykład to ostatni mecz, gdzie Zmarzlik zdołał ,,pociągnąć ” ze sobą Nowackiego przez 3/4 jednego okrążenia i junior Cierniak już był drugi .
    Zimny nie dał rady juniorowi
    Wiesz dlaczego ?
    Mam nadzieje , że tłumaczyć nie muszę

    Piter natomiast w finale ligi , identycznego żółtodzioba co Nowacki , niejakiego Pludrę , ciągnął za uszy przez cztery okrążenia i dowiózł go na pierwszej pozycji .
    I nie bronił jego przed innym juniorem , tylko przed niezłym kozakiem Thomsenem.
    Przykładów jazdy parą Pawlickiego mógłbym podać Ci na pęczki!
    Tak samo jak pojedynków między sobą Zmarzlika z KK, Karczmarzem, czyli partnerami z pary.

    Nie umniejszam przy tym Bartkowi tego co królewskie , bo jest geniuszem w tym co robi, ale jest indywidualistą nastawionym tylko i wyłącznie na swoje zwycięstwa

    Piotr, talent nie mniejszy, porównywalny do Bartka , ale inny typ człowieka .
    Lekkoduch , łobuz , wywijas

    Ale ubierając kevlar z bykiem na piersi całkowicie oddany drużynie i nastawiony tylko i wyłącznie na zwycięstwo ...

    Tyle , że nie swoje , a drużyny

    Niby taka mała różnica , a jednak patrząc na wkład , zaangażowanie, oddanie i ilości zdobytych w drużynie medali przez Piotra i Bartka ........robi się już wielka


    Dlatego ,,podniecaj” się średnimi Vaculika , Laguty , Zmarzlika i innych

    I śmiej się dalej z 10+2 Piotra

    Oni mają wysokie średnie
    Piter natomiast ma medale DMP i jest kapitanem najlepszej drużyny tego wieku ...

    Pozdrawiam serdecznie
    https://youtu.be/bVBrFCyhZFA

    Chyba najlepsze podsumowanie, tego co napisałeś. Jeśli chodzi o drużynę, gość nie do podmiany za nikogo!

  13. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jesli dla Ciebie żużel to tylko liczby ( czytaj zdobywane punkty) to przykro mi, ale przynajmniej dla mnie nie jesteś żadnym , absolutnie żadnym partnerem do dyskusji .
    wymyśliłeś największą bzdurę jaką mogłeś...
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    Emil przegrał tylko 3 razy z Madsenem... był zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż Piotr...
    to m.in. przez Piotra dostawaliśmy smary na początku... czy się mylę?
    wyżej oceniłem jazdę Emila (choć zdobył mniej punktów) niż Piotra...
    i na tej podstawie wydedukowałeś powyższe wnioski.... przebijasz kolegów pseudo-ekspertów swoimi trafnymi spostrzeżeniami


    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dlatego ,,podniecaj” się średnimi Vaculika , Laguty , Zmarzlika i innych
    I śmiej się dalej z 10+2 Piotra
    patrz wyżej -> tzn. naucz się ****a chłopie czytać ze zrozumieniem... bo takiemu mistrzowi elokwencji nie przytoi stawiać takie babole.

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    madrego welny to az milo posluchac, w koncu ktos celnie w strone aphekza
    no... mądry... ****** jak kulą w płot...


    -------

    edit:
    żeby nie było... jak dla mnie jesteś żadnym... ale to absulotnie żadnym autorytetem...
    i nie zamierzam lizać Cię po rowie.. tak jak 3/4 tego forum

  14. Powrót do góry    #506
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    wymyśliłeś największą bzdurę jaką mogłeś...

    wyżej oceniłem jazdę Emila (choć zdobył mniej punktów) niż Piotra...
    i na tej podstawie wydedukowałeś powyższe wnioski.... przebijasz kolegów pseudo-ekspertów swoimi trafnymi spostrzeżeniami



    patrz wyżej -> tzn. naucz się ****a chłopie czytać ze zrozumieniem... bo takiemu mistrzowi elokwencji nie przytoi stawiać takie babole.


    no... mądry... ****** jak kulą w płot...


    -------

    edit:
    żeby nie było... jak dla mnie jesteś żadnym... ale to absulotnie żadnym autorytetem...
    i nie zamierzam lizać Cię po rowie.. tak jak 3/4 tego forum
    Oceniłeś wyżej jazdę Emila, Baron wyzej Piotra i chyba lepiej na tym wyszedl. Emil 2 razy przegrał z Madsenem, i to na trasie. Piotr pojechał w 14 i wygrał z beznadziejnego pola 2, dla mnie 10+2 na wyjeździe jest bardzo dobrym wynikiem.

  15. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez gronek Zobacz posta
    Oceniłeś wyżej jazdę Emila, Baron wyzej Piotra i chyba lepiej na tym wyszedl. Emil 2 razy przegrał z Madsenem, i to na trasie. Piotr pojechał w 14 i wygrał z beznadziejnego pola 2, dla mnie 10+2 na wyjeździe jest bardzo dobrym wynikiem.
    załóżcie jakieś kółko wzajemnej adoracji... jak na Pawliczaku i Osycce zrobi 15 to będzie już pół-bogiem

    edit:
    Baron nic nie oceniał... zawsze jadą ludzie z największą ilością punktów...
    ale ok... próbujesz dorobić teorie i zabłysnąć w towarzystwie
    Ostatnio edytowane przez aphekz ; 13-04-2021 o 00:13

  16. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,780
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Napisze krótko , bo stary człowiek ze mnie i nie lubię się z młodszymi boksować

    Sympatyczny aphekz’ie

    Jesli dla Ciebie żużel to tylko liczby ( czytaj zdobywane punkty) to przykro mi, ale przynajmniej dla mnie nie jesteś żadnym , absolutnie żadnym partnerem do dyskusji .

    Piotr i jego charakter to wartość dodana w drużynie.
    Podkreślał to wielokrotnie nawet pijany Cieslak , zanim się jeszcze obraził na PPJ o Piłę.

    Można chyba dziś już z pełnym przekonaniem stwierdzić , że Piotr nie osiągnie indywidualnie tego co osiągnął i co zapewne jeszcze osiągnie Bartek z Gorzowa.

    Ale uwierz
    Dla drużyny , dla atmosfery , dla kolegów , do motywacji , do podpowiedzi , do jazdy parą, nigdy , ale to przenigdy nie zamieniłbym jednego z drugim .

    Najlepszy i najświeższy przykład to ostatni mecz, gdzie Zmarzlik zdołał ,,pociągnąć ” ze sobą Nowackiego przez 3/4 jednego okrążenia i junior Cierniak już był drugi .
    Zimny nie dał rady juniorowi
    Wiesz dlaczego ?
    Mam nadzieje , że tłumaczyć nie muszę

    Piter natomiast w finale ligi , identycznego żółtodzioba co Nowacki , niejakiego Pludrę , ciągnął za uszy przez cztery okrążenia i dowiózł go na pierwszej pozycji .
    I nie bronił jego przed innym juniorem , tylko przed niezłym kozakiem Thomsenem.
    Przykładów jazdy parą Pawlickiego mógłbym podać Ci na pęczki!
    Tak samo jak pojedynków między sobą Zmarzlika z KK, Karczmarzem, czyli partnerami z pary.

    Nie umniejszam przy tym Bartkowi tego co królewskie , bo jest geniuszem w tym co robi, ale jest indywidualistą nastawionym tylko i wyłącznie na swoje zwycięstwa

    Piotr, talent nie mniejszy, porównywalny do Bartka , ale inny typ człowieka .
    Lekkoduch , łobuz , wywijas

    Ale ubierając kevlar z bykiem na piersi całkowicie oddany drużynie i nastawiony tylko i wyłącznie na zwycięstwo ...

    Tyle , że nie swoje , a drużyny

    Niby taka mała różnica , a jednak patrząc na wkład , zaangażowanie, oddanie i ilości zdobytych w drużynie medali przez Piotra i Bartka ........robi się już wielka


    Dlatego ,,podniecaj” się średnimi Vaculika , Laguty , Zmarzlika i innych

    I śmiej się dalej z 10+2 Piotra

    Oni mają wysokie średnie
    Piter natomiast ma medale DMP i jest kapitanem najlepszej drużyny tego wieku ...

    Pozdrawiam serdecznie
    Zgadzam się z większością, ale to patrzenie z perspektywy kibica klubowego. Jesteś z Leszna, więc Ciebie obchodzi liga. Ale nie mieszajmy w to Bartka. Inny świat. Od 2016 ściga się w GP, a ma na dziś 4 medale. On musi patrzeć na ten sport inaczej, musi być ukierunkowany na zdominowanie go. Są poważne cele do wykonania. Najpierw Woffinden, Pedersen, później Hancock z Crumpem i na końcu Rickardsson i można kończyć zabawę.

  17. Powrót do góry    #509
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    załóżcie jakieś kółko wzajemnej adoracji... jak na Pawliczaku i Osycce zrobi 15 to będzie już pół-bogiem

    edit:
    Baron nic nie oceniał... zawsze jadą ludzie z największą ilością punktów...
    ale ok... próbujesz dorobić teorie i zabłysnąć w towarzystwie
    Jeśli zawsze jadą zawodnicy z największą ilością punktów (co oczywiście jest nieprawdą) to o co kruszysz kopię? Emil miał więcej?

  18. Powrót do góry    #510
    Użytkownik
    Dołączył
    26-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 41 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    załóżcie jakieś kółko wzajemnej adoracji... jak na Pawliczaku i Osycce zrobi 15 to będzie już pół-bogiem

    edit:
    Baron nic nie oceniał... zawsze jadą ludzie z największą ilością punktów...
    ale ok... próbujesz dorobić teorie i zabłysnąć w towarzystwie
    Nie mam zamiaru błyszczeć, nie potrzebne mi to. Emil mial cięższe biegi i nie ma co tu ukrywać, ale tez nie błyszczal, jak Ja dzisiaj... Emil jechał z Madsenem 3 razy i 3 porażki. Piotr 2 potyczki z Madsenem 1 wygrana i 1 porażka. Piotr od 3 serii był szybki i tyle, pojechał w 14 zrobił swoje.
    Ostatnio edytowane przez gronek ; 13-04-2021 o 00:42

  19. Powrót do góry    #511
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Jeśli zawsze jadą zawodnicy z największą ilością punktów (co oczywiście jest nieprawdą) to o co kruszysz kopię? Emil miał więcej?
    co jeden to lepszy... stary... o co teraz próbujesz sie ************ć?

    – Było czterech zawodników, którzy mieli więcej punktów od Emila i oni pojechali. Ja nie mam problemu z tym, żeby mu przekazać, że nie jedzie. Mamy dobry kontakt, więc o żadnym dąsaniu się za takie decyzje nie może być mowy. On zresztą swoją postawą zawsze pokazywał, że rozumie wszelkie decyzje – wyjaśnia trener Fogo Unii.

  20. Powrót do góry    #512
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    co jeden to lepszy... stary... o co teraz próbujesz sie ************ć?

    – Było czterech zawodników, którzy mieli więcej punktów od Emila i oni pojechali. Ja nie mam problemu z tym, żeby mu przekazać, że nie jedzie. Mamy dobry kontakt, więc o żadnym dąsaniu się za takie decyzje nie może być mowy. On zresztą swoją postawą zawsze pokazywał, że rozumie wszelkie decyzje – wyjaśnia trener Fogo Unii.
    Miał w nominowanych jechać Emil bo Lidsey (wiemy, że 0), czy Piter, bo założył Madsena z 2 pola trochę nieciekawego. O co Ci chodzi, sprecyzuj swoje żale, kogo byś usunął z nominowanych? i z jakich torów?
    Ostatnio edytowane przez darsen ; 13-04-2021 o 00:56

  21. Powrót do góry    #513
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    On (Emil) rozumie, a Ty o co się czepiasz?
    stary... odleciałeś za daleko...

    rozmowa była czy to był świetny mecz Piotra, czy nie... a Ty mi nagle wyskakujesz z pytaniem.... "czy Emil rozumie?"

    ogólnie to chyba najlepiej jak zapytasz Emila czy rozumie

    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Miał w nominowanych jechać Emil bo Lidsey (wiemy, że 0), czy Piter, bo założył Madsena z 2 pola trochę nieciekawego. O co Ci chodzi, sprecyzuj swoje żale.
    zdeycydowanie za dużo browaru albo zioła

    bankowo się czymś wysprzęgliłeś

  22. Powrót do góry    #514
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    aphekz To, że jesteś człowiekiem z teamu Smektały/Kubery (tak mi napisałeś) nie znaczy, że nie mogę wyrazić swojego zdania.

  23. Powrót do góry    #515
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    aphekz To, że jesteś człowiekiem z teamu Smektały/Kubery (tak mi napisałeś) nie znaczy, że nie mogę wyrazić swojego zdania.
    o zesz ****a... wez no mi Daras wklej kiedy Ci to napisałem

  24. Powrót do góry    #516
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    o zesz ****a... wez no mi Daras wklej kiedy Ci to napisałem
    Daras? wtf? Nie kombinuj.

  25. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Daras? wtf? Nie kombinuj.
    wszystko u Ciebie w porządku? bo stary zaczynam mieć obawy.

  26. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec Awatar darsen
    Dołączył
    23-05-2005
    Postów
    1,072
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 144 w 91 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    wszystko u Ciebie w porządku? bo stary zaczynam mieć obawy.
    Daj spokój, wylewasz żale (swoje i zawodników) niepotrzebne to nikomu.

  27. Powrót do góry    #519
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez darsen Zobacz posta
    Daj spokój, wylewasz żale (swoje i zawodników) niepotrzebne to nikomu.
    czegoś się tak uczepił? wyluzuj.. i przestań pisać jakieś kłamstwa na mój temat..

  28. Powrót do góry    #520
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,583
    Kliknij i podziękuj
    1,785
    Podziękowania: 1,363 w 805 postach
    Teraz wszystko jasne. Aphekz jest z teamu Smyka czy Kubery i stąd jego niechęć do Piotra Pawlickiego. Aphekz, musisz rozgraniczyć poglądy, a interesy.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  29. Powrót do góry    #521
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Teraz wszystko jasne. Aphekz jest z teamu Smyka czy Kubery i stąd jego niechęć do Piotra Pawlickiego. Aphekz, musisz rozgraniczyć poglądy, a interesy.
    puknij się w głowę... i to dość mocno...

    nie jestem z żadnego teamu... co więcej... nie znam osobiscie zadnego zuzlowca...
    ale jak chcesz możesz wierzyć w jakieś pijackie wynaturzenia...

    a jakbys posiadł umiejetnosc czytania to bys wiedzial... ze to nie o niechęć do Piotra chodzi... bo mu kibicuję...
    tylko o głupie *********** leszczyńskich pesudo-ekspertów - Panów PawlickiTeam, Mefizto, Ali_G...

  30. Powrót do góry    #522
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    puknij się w głowę... i to dość mocno...

    nie jestem z żadnego teamu... co więcej... nie znam osobiscie zadnego zuzlowca...
    ale jak chcesz możesz wierzyć w jakieś pijackie wynaturzenia...

    a jakbys posiadł umiejetnosc czytania to bys wiedzial... ze to nie o niechęć do Piotra chodzi... bo mu kibicuję...
    tylko o głupie *********** leszczyńskich pesudo-ekspertów - Panów PawlickiTeam, Mefizto, Ali_G...
    Życzę zdrowia w tych ciężkich czasach. Piotr, jak to czyta, to ma z Ciebie niezły ubaw...

  31. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Życzę zdrowia w tych ciężkich czasach. Piotr, jak to czyta, to ma z Ciebie niezły ubaw...
    tak... a Twój geniusz oklaskuje...
    przypomnij mi... jak to szło "Czewa z nami wygra " i Twój kolega po fachu "A seniorzy mocniejsi w Lesznie tylko na papierze."

    gamonie

  32. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,994
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 599 w 397 postach
    Cytat Zamieszczone przez aphekz Zobacz posta
    tak... a Twój geniusz oklaskuje...
    przypomnij mi... jak to szło "Czewa z nami wygra " i Twój kolega po fachu "A seniorzy mocniejsi w Lesznie tylko na papierze."

    gamonie
    Obraziłem Cię gdzieś? Niestety Twój poziom nie pozwala mi na dalszą dyskusję z Tobą. Bywaj.

  33. Powrót do góry    #525
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2017
    Postów
    1,079
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 190 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Obraziłem Cię gdzieś? Niestety Twój poziom nie pozwala mi na dalszą dyskusję z Tobą. Bywaj.
    czuj-czuwaj.

  34. Powrót do góry    #526
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 28 w 24 postach
    Jak to jest, że wielu najlepszych zawodników na świecie potrafiło jeździć drużynowo a Zmarzlik nie? Mistrz Tomek robił to jak nikt inny ale i Rickardsson w Unii, Woffinden w Sparcie. Pewnie i wielu innych których nie kojarzę.
    Sullivan

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •