Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokaż wyniki od 586 do 625 z 625

Wątek: II Kolejka PGE Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra vs GKM Grudziądz 09.04.2021 18:00

  1. Powrót do góry    #586
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Tym bardziej ze na koniec sezonu bedziemy miec mocnego juniora

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Toc juz sie dzis wlasnie utrzymaliscie
    Też tak uważam. Jak 12 pkt z Torunia Falubazik nie odrobi, tak też Grudziądz u siebie z ZG. Nie ma kim.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-04-2021)

  4. Powrót do góry    #588
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Może Krakowiakowi wtedy powiedzą, że nie jest już zawodnikiem Falubazu.

  5. Powrót do góry    #589
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Po prostu potrzebujemy jego pkt do utrzymania. I to bardzo.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ano potrzebujemy, jak każdego grajka.
    Dobrze że mamy Dudka i Fricke, więc jakaś szansa jest. A reszta to jak wiatr zawieje. Tyle że Zagar był kontraktowany na lidera drużyny, a wg mnie będzie 3-4 zawodnikiem + Pepe i być może U24. Czy uważasz że to jest ok?

    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Tym bardziej ze na koniec sezonu bedziemy miec mocnego juniora
    Myślisz o Ragusie? Być może, szansa jakaś na to jest, chłopak jeździ poprawnie an swój wiek, choć bez błysku jak np Ratajczak. Może i Osyczka coś pkt dowiezie, przynajmniej u siebie.

  6. Powrót do góry    #590
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Wynik nie jest taki zły, najważniejsze, że bez zbędnej nerwówki i spokojna wygrana.
    Mało jazdy było i jeszcze widać braki w jezdzie.

    Chyba najbardziej cieszą punkty młodego, juniorzy FZG mieli wozić ogony bez szans na punkty, tymczasem jest spory plus.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (09-04-2021)

  8. Powrót do góry    #591
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Może Krakowiakowi wtedy powiedzą, że nie jest już zawodnikiem Falubazu.
    Krakowiak miałby swojego partnera z pary-Protasa w kosmos wysyłać?
    Krakus pojechał normalne zawody, a W w ostatnim swoim wyścigu, to zupełny przypadek.

  9. Powrót do góry    #592
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ano potrzebujemy, jak każdego grajka.
    Dobrze że mamy Dudka i Fricke, więc jakaś szansa jest. A reszta to jak wiatr zawieje. Tyle że Zagar był kontraktowany na lidera drużyny, a wg mnie będzie 3-4 zawodnikiem + Pepe i być może U24. Czy uważasz że to jest ok?



    Myślisz o Ragusie? Być może, szansa jakaś na to jest, chłopak jeździ poprawnie an swój wiek, choć bez błysku jak np Ratajczak. Może i Osyczka coś pkt dowiezie, przynajmniej u siebie.
    Tak mysle o Ragusiu,i szkoda ze Osyczka nie jest w jego wieku

  10. Powrót do góry    #593
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Ano potrzebujemy, jak każdego grajka.
    Dobrze że mamy Dudka i Fricke, więc jakaś szansa jest. A reszta to jak wiatr zawieje. Tyle że Zagar był kontraktowany na lidera drużyny, a wg mnie będzie 3-4 zawodnikiem + Pepe i być może U24. Czy uważasz że to jest ok?



    Myślisz o Ragusie? Być może, szansa jakaś na to jest, chłopak jeździ poprawnie an swój wiek, choć bez błysku jak np Ratajczak. Może i Osyczka coś pkt dowiezie, przynajmniej u siebie.
    A gdzie i kiedy ty widziałeś ten błysk u Ratajczaka ?

    Gdzieś na treningu, pewnie sylwetkę na motorze miał ładną ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #594
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Krakowiak miałby swojego partnera z pary-Protasa w kosmos wysyłać?
    Krakus pojechał normalne zawody, a W w ostatnim swoim wyścigu, to zupełny przypadek.
    Przede wszystkim chłopak musi zrozumieć, że jest w Elidze. A nie w każdym wywiadzie mówi, że pomógł mu regulamin i jest tylko u24. Z takim myśleniem to on będzie właśnie tylko juniora pokonywał.

  12. Powrót do góry    #595
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie i kiedy ty widziałeś ten błysk u Ratajczaka ?

    Gdzieś na treningu, pewnie sylwetkę na motorze miał ładną ?
    Sylwetkę? A jakie to ma znaczenie? Może dla panienek.
    Ratajczak pewniej siedzi na motocyklu, sylwetka luźna, zdaje się panować nad tym gdzie motocykl jedzie. Nie potrzebuje napinać mięśni całego ciała, wciskać głowy w ramiona, by utrzymać sprzęt. Wygląda jakby już jeździł parę lat w lidze, dojeżdża do rywali na centymetry bez strachu.
    A Ragus? Niestety, spięty siedzi jakby się bał, że się zaraz obali, albo że go co najmniej pociągnie gdzieś w baloty. Jedzie całą swoją siłą, jakby przyspawany do motoru. Choć na swój wiek i staż na torze, to i tak zjada połowę juniorów w Elidze, jest to materiał na solidnego zawodnika niewątpliwie.
    A co będzie z nich/ Kto wie?

    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Przede wszystkim chłopak musi zrozumieć, że jest w Elidze. A nie w każdym wywiadzie mówi, że pomógł mu regulamin i jest tylko u24. Z takim myśleniem to on będzie właśnie tylko juniora pokonywał.
    To postawa minimalisty, jak wielu młodych, zachowawczo jeździć z najlepszymi. Nie ma w tych chłopakach myśli o czymś wielkim, więc niczego wielkiego nie osiągną. A tu potrzeba postawy-będę mistrzem świata i dokonam tego choćbym miał zesrać się na każdym meczu.
    Ale co to ma wspólnego z tym-że jak pisałeś-jechał dla Falubazu?

  13. Powrót do góry    #596
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pzrepraszam, pomyliłem się.
    Skoro Pawliczak zadowolony z występu, to wspaniale! Po 4 swoich wyścigach i Dudek był zadowolony z występu, czy za niego w nominowanym powinien np. Ragus jechać? Bo skoro juz był syty?
    Żyto jest konsekwentny, prawda. W roku ubiegłym wspaniałomyślnie puszczał Lindbaecka pokazując mu zaufanie i lizcył na niego. W końcu tak go zbudował, że aż Anton karierę skończył u szczytu sławy.
    A za Zagara nie puszczałbym Kvecha, bo jeździłby MJJ za mniejsze pieniądze, a nie Matej. Albo za parę zł więcej- Doyle.

    Skoro ty i prawie wszyscy kibice Falubazu kibicujecie Zagarowi i trzymacie za niego kciuki, to może pzryniesie swój skutek i Matej będzie robił wygrane Falubazowi. I cieszyłbym się, gdybyś miał rację, a ja nie znam się na żużlu.

    PS
    Na żadne punkty nie patrzyłem i o nich nie wspomniałem. Patrzyłem na start, pierwszy łuk i co się działo później. Pawliczak miał wystarczającą przewagę, by zaden rywal nie mógł go wyprzedzić i tyle z jazdy parą Zagara. Chyba że oglądałem jakiś inny mecz.
    Widzę, że już zaczyna się ironizowanie, a wydaje mi się, że wystarczająco uzasadniłem swoje racje
    Nie kibicuję Zagarowi, bo nazywa się Zagar. Chciałbym, aby dobrze jeździł w barwach Falubazu, a ma ku temu umiejętności i predyspozycje.
    A Tobie odpisałem nie dlatego, czy komuś kibicuję, czy nie. Odpisałem dlatego, że po raz kolejny swoją niechęć do zawodnika prezentujesz w ostentacyjny sposób używając absurdalnego argumentu. W tym przypadku nazywając sabotażem umieszczenie Zagara w nominowanych.
    Sprawdź sobie na początek znaczenie słowa "sabotaż", co oznacza.


    Masz jakąś dziwną cechę, że swoją niechęć, można powiedzieć chorą niechęć do poszczególnych zawodników, przenosisz na tematy, które powinny być obiektywne. Przecież kilka dni temu Twoja niechęć do Zagara przesłaniała Ci oczywisty fakt, że Fricke też popełnił bład biegu nr 13 w Toruniu.
    Zagar jest zawodnikiem lepszym od Pawliczaka, o większych umiejętnościach. Dzisiejszy występ dla Pawliczaka to był sufit, dla Zagara słabszy występ.
    Falubaz potrzebuje mocnego Zagara i mocnego Protasa. Żyto doskonale o tym wie. Przecież wszyscy wiemy, że Zagar potrafi jechać lepiej niż jego dzisiejszy występ. Mało tego Żyto widział, że Zagar jechał po koleżeńsku z Pawliczakiem. Po co Żyto ma go odstawiać od nominowanego i co miałby mu tym udowodnić?
    Puścisz Zagara i Pawliczaka w 10 kolejnych meczach i 9 razy lepszy będzie Zagar. I kogo wtedy będziesz puszczał w nominowanych?


    Nikt Ci nie każe lubić danego zawodnika. Powiedziałeś raz, dwa razy i cała Polska o tym wie. Naprawdę nie trzeba na każdym kroku wymyślać, aby dowalić zawodnikowi.
    Żebyś Ty jeszcze miał jakieś argumenty, żeby ten Zagar zachował się chamsko, nieładnie, powiedział coś nie tak w barwach Falubazu.
    Dla mnie to jest w ogóle chore tak emocjonować się i tyle energii wkładać w to, że się nie chce kogoś oglądać danego zawodnika, gdzie ten zawodnik tak naprawdę i Tobie i Falubazowi jeszcze nic złego nie zrobił
    Przykładowo: Jeżeli ja uznam, że Pawliczak sportowo nie nadaje się do składu Falubazu to postaram się to uzasadnić sportowo i merytorycznie, a nie będę z nienawiścią kierowaną do zawodnika mówił, że nie chcę oglądać Pawliczaka w Falubazie.

    Pozdro

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    noc (09-04-2021)

  15. Powrót do góry    #597
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Widzę, że już zaczyna się ironizowanie, a wydaje mi się, że wystarczająco uzasadniłem swoje racje
    Nie kibicuję Zagarowi, bo nazywa się Zagar. Chciałbym, aby dobrze jeździł w barwach Falubazu, a ma ku temu umiejętności i predyspozycje.
    A Tobie odpisałem nie dlatego, czy komuś kibicuję, czy nie. Odpisałem dlatego, że po raz kolejny swoją niechęć do zawodnika prezentujesz w ostentacyjny sposób używając absurdalnego argumentu. W tym przypadku nazywając sabotażem umieszczenie Zagara w nominowanych.
    Sprawdź sobie na początek znaczenie słowa "sabotaż", co oznacza.

    Pozdro
    Ja też chcę by Zagar dobrze jeździł, ale od zeszłego roku w to nie wierzę, nie dzieje się tak i nie mam nadziei na dobrą jazdę. A że dobitnie o tym mówię, to wielu to pewnie razi, trudno.
    Czyżbyś uważał, że nie wiem co znaczy "sabotaż", żartujesz? Oczywiście, pomijam złe intencje i "sabotaż" powinien być w cudzysłowiu, bo to jest zło czynione nieświadomie, czyli jak w wielu wypadkach, z lekką poprawką i przymrużeniem oka.
    Dziwne tylko, ze sprawdza się to czego się obawiam, a czego też nie chciałbym, tak jak i ty. Argumenty nie sa absurdalne, bo mają swoje rzeczywiste umiejscowienie.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Masz jakąś dziwną cechę, że swoją niechęć, można powiedzieć chorą niechęć do poszczególnych zawodników, przenosisz na tematy, które powinny być obiektywne. Przecież kilka dni temu Twoja niechęć do Zagara przesłaniała Ci oczywisty fakt, że Fricke też popełnił bład biegu nr 13 w Toruniu.
    Zagar jest zawodnikiem lepszym od Pawliczaka, o większych umiejętnościach. Dzisiejszy występ dla Pawliczaka to był sufit, dla Zagara słabszy występ.
    Falubaz potrzebuje mocnego Zagara i mocnego Protasa. Żyto doskonale o tym wie. Przecież wszyscy wiemy, że Zagar potrafi jechać lepiej niż jego dzisiejszy występ. Mało tego Żyto widział, że Zagar jechał po koleżeńsku z Pawliczakiem. Po co Żyto ma go odstawiać od nominowanego i co miałby mu tym udowodnić?
    Puścisz Zagara i Pawliczaka w 10 kolejnych meczach i 9 razy lepszy będzie Zagar. I kogo wtedy będziesz puszczał w nominowanych?

    Pozdro
    Odnośnie pzrypadku z Torunia, już się wyraziłem i nikt mnie nie przekona, że tam Fricke zawinił.
    Przepraszam, ale ty chcesz porównywać Zagara i Pawliczaka w bezpośrednich pojedynkach? Gdzie kwota kontraktu, staż, zawodowstwo? Zagar miał być liderem drużyny, a Pawliczak jednym z trzech do U 24-zapchajdziura, pięść do nosa porównujesz? Akurat dzisiaj Pawliczak był lepszy i to on powinien jechać w 14, co zresztą tylko się potwierdziło.
    Zagar potrafi pojechać lepiej i może kiedyś pojedzie?! Ale w dwóch kluczowych meczach do tej pory, nie zasłużył na żadne słowo pochwały, co przepowiadałem i czego się obawiałem. A jak pojedzie lepiej w przegranych meczach, dla nas o pietruszkę, to nic nam po tym. Niech ciebie cieszy swoją jazdą, bo ja mam to gdzieś. To drogi najemnik i powinien zasuwać wtedy, gdy jest potrzebny.

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Nikt Ci nie każe lubić danego zawodnika. Powiedziałeś raz, dwa razy i cała Polska o tym wie. Naprawdę nie trzeba na każdym kroku wymyślać, aby dowalić zawodnikowi.
    Żebyś Ty jeszcze miał jakieś argumenty, żeby ten Zagar zachował się chamsko, nieładnie, powiedział coś nie tak w barwach Falubazu.
    Dla mnie to jest w ogóle chore tak emocjonować się i tyle energii wkładać w to, że się nie chce kogoś oglądać danego zawodnika, gdzie ten zawodnik tak naprawdę i Tobie i Falubazowi jeszcze nic złego nie zrobił
    Przykładowo: Jeżeli ja uznam, że Pawliczak sportowo nie nadaje się do składu Falubazu to postaram się to uzasadnić sportowo i merytorycznie, a nie będę z nienawiścią kierowaną do zawodnika mówił, że nie chcę oglądać Pawliczaka w Falubazie.

    Pozdro
    Cała Polska??? Dobre sobie, dziesięciu forumowiczów na krzyż. Po prostu czuję awersję do niego i tyle.
    Masz jakieś merytoryczne argumenty do obrony Zagara, to dawaj je tutaj, bo ja nie widzę. Ale może się nie znam, nie wiem o czymś. Te dwa mecze dokłądnie potwierdzają to, o co była obawa od listopada.
    Może i przesadzam, nadmiernie jadą po nim jak po łysej kobyle, ale niech on teraz zaprzeczy mojej niechęci i zrobi nam ze dwie konkretne wygrane. Chociaż co drugi dobry mecz, to się powściągnę.

  16. Powrót do góry    #598
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2004
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 5 postach

    Ragus

    Ragus mistrz biegu młodziezowego. Wyjezdza i :3:

  17. Powrót do góry    #599
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    noc, to co chciałem Ci przekazać o Twojej chorej niechęci (trącącej o nienawiść) do zawodnika, napisałem powyżej.
    I nie zamierzam więcej na to tracić czasu zwłaszcza, że już wyskakujesz z bzdurami nie na temat, czy Zagar zasłużył na pochwałę, czy nie, albo wysokość kontraktu.
    Nie o tym był mój wpis. Mój wpis nie był o tym, czy Zagar zasługuje na pochwałę, czy nie itd.
    Po co mi piszesz bzdury, czy ja mam jakieś merytoryczne argumenty na obronę Zagara? Przecież mój wpis nie dotyczył obrony jego dotychczasowych wyników i ja nigdzie nie piszę, że on do tej pory jedzie *****isty speedway.
    Mój wpis nie był o sportowej postawie Zagara tylko był o Twojej chorej niechęci do zawodnika.
    Kombinuj nie na temat to z kimś innym, a nie ze mną.

  18. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    no to Nicki za rok w nowym klubie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  19. Powrót do góry    #601
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Brawo Falubaz... Serio nie jesteście tacy słabi.. Ale Grudziądz nie spadnie
    Jest pewien potencjał, Przemek Pawlicki pokazał fajny zuzel, Kasprzak musi się ogarnąć i ta drużyna może być mocna....

  20. Powrót do góry    #602
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,245
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 136 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Brawo Falubaz... Serio nie jesteście tacy słabi.. Ale Grudziądz nie spadnie
    Jest pewien potencjał, Przemek Pawlicki pokazał fajny zuzel, Kasprzak musi się ogarnąć i ta drużyna może być mocna....
    Mowilem, ze w tym sezonie leci Motor.

  21. Powrót do góry    #603
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Brawo Falubaz... Serio nie jesteście tacy słabi.. Ale Grudziądz nie spadnie
    Jest pewien potencjał, Przemek Pawlicki pokazał fajny zuzel, Kasprzak musi się ogarnąć i ta drużyna może być mocna....
    czyli spadnie Leszno

  22. Powrót do góry    #604
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 87 w 78 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Brawo Falubaz... Serio nie jesteście tacy słabi.. Ale Grudziądz nie spadnie
    Jest pewien potencjał, Przemek Pawlicki pokazał fajny zuzel, Kasprzak musi się ogarnąć i ta drużyna może być mocna....
    a kto spadnie? moge sie zalozyc o dobra flache, ze GKM leci, nie wiem nawet czy wygraja z 3 mecze a Przemek oprocz przyzwoitego 14 i 15 biegu to w zasadzie pokonal moze tylko Bjerre.

  23. Powrót do góry    #605
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Na pewno 15 bieg spowodował, że końcowy wynik jest lepszy niż jazda zespołu.
    Ostatnio edytowane przez Goldi ; 10-04-2021 o 13:47

  24. Powrót do góry    #606
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    962
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 287 w 179 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    a kto spadnie? moge sie zalozyc o dobra flache, ze GKM leci, nie wiem nawet czy wygraja z 3 mecze a Przemek oprocz przyzwoitego 14 i 15 biegu to w zasadzie pokonal moze tylko Bjerre.
    Też mi wszystko wygląda na to, że GKM będzie czerwoną latarnią - tam poza Nikim, nie ma kto robić punktów. Do tego, jeśli Ślączka będzie dalej tak mieszał jak miesza, to generalnie tylko jeszcze rozreguluje bardziej zawodników.
    Na miejscu włodarzy GKM zacząłbym szukać jakiegoś solidnego (w miarę) zmiennika dla Bjerre. Tylko kto im sensowny został ? Milik?

  25. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Też mi wszystko wygląda na to, że GKM będzie czerwoną latarnią - tam poza Nikim, nie ma kto robić punktów. Do tego, jeśli Ślączka będzie dalej tak mieszał jak miesza, to generalnie tylko jeszcze rozreguluje bardziej zawodników.
    Na miejscu włodarzy GKM zacząłbym szukać jakiegoś solidnego (w miarę) zmiennika dla Bjerre. Tylko kto im sensowny został ? Milik?
    Zastepstwo Bjerre Milikiem to jak gaszenie pozaru pistoletem na wode, hello.

  26. Powrót do góry    #608
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Bjerre chyba powoli zaczyna wyglądać jak AJ u schyłku kariery. Wiadomo, że im teraz potrzeba trochę spokoju i dobrego meczu u siebie, tylko pytanie czy ten dobry mecz w ogóle się zdarzy? Jeśli w Grudziądzu tor będzie się zachowywał podobnie jak w poprzednich latach to pewnie u siebie Przemek polata trochę po płocie. Nicki powinien być skuteczny. Klucz na dziś to KKej i Bjerre. O ile Kasprzak gasnął dopiero z biegiem meczu to Bjerre w ogóle nie dojechał na ten sezon póki co.

  27. Powrót do góry    #609
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Już tak Bjerre nie krytykujcie nie wyszedł mu mecz ale przecież w 1 biegu pokonał na trasie Zagara.Pózniej ten bieg z Pawliczakiem potem odstawiony,znów dwójka na juniorach. Pojechał słabo ale chłop sie ogarnie te 8-12 u siebie zrobi. Problem polega na tym że czwórka GKM (Pedersen,Bjerre,Kasprzak,Pawlicki) jest najsłabszą czwórka w lidze a to na tych czwórkach zespołow opierają sie głownie punkty.Poza Nickim żaden z nich nie wygrał biegu.Lambert,holdery i Pawełek czy Dudek,Protas,Zagar,Fricke przywoża trójki
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 10-04-2021 o 14:15

  28. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Bjerre miałby 25 lat to byście pisali 'ma jeszcze 15 lat jazdy'. Bjerre swoje zrobi, spokojnie. Niech się martwią ci co kończą sezony ze średnią 1.5.

  29. Powrót do góry    #611
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,413
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 379 w 286 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    a kto spadnie? moge sie zalozyc o dobra flache, ze GKM leci, nie wiem nawet czy wygraja z 3 mecze a Przemek oprocz przyzwoitego 14 i 15 biegu to w zasadzie pokonal moze tylko Bjerre.
    Dla mnie nadal zagrożony jest Falubaz. Ale poczekajmy. Kontuzje i covidy mogą ułożyć sezon. Jak Kenio odpali to GKM będzie całkiem mocny. Przemo poziom 8-10 pkt będzie woził. Ciężko powiedzieć z KK?

  30. Powrót do góry    #612
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ślączka przeszedł sam siebie - najpierw zmienia zawodnika, potem daje go z taktycznej, a potem znowu zmienia... Już pomijając, że nie trzeba być orłem, aby zauważyć, że do utrzymania GKM potrzebuje silnych Nickiego i Bjerre, więc zmiana krasnala na Lachbauma była totalnie idiotyczna...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  31. Powrót do góry    #613
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    20-03-2020
    Postów
    5,726
    Kliknij i podziękuj
    256
    Podziękowania: 571 w 421 postach
    Dobry był tekst w meczu od kuchni Ślączki do kogoś "powiedz mu ze nie jedzie". A Bjerre był obok, chyba w pampersa zrobił

  32. Powrót do góry    #614
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Mówił chyba do Kosciechy. Nie zna angielskiego pewnie nawet na tyle, żeby im to przekazać..Drugi Kędziora czy Kempiński. Chociaż Kempes to seledynowemu potrafił po polsku wywalić "Bjerre teraz nie jedziesz" xD

  33. Powrót do góry    #615
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Mówił chyba do Kosciechy. Nie zna angielskiego pewnie nawet na tyle, żeby im to przekazać..Drugi Kędziora czy Kempiński. Chociaż Kempes to seledynowemu potrafił po polsku wywalić "Bjerre teraz nie jedziesz" xD
    To mógł się chłop wykazać znajomością języka obcego jaką posiada każdy Polak po obejrzeniu 4 Pancernych czy Hansa Klosa - Bjarre HALT!

  34. Powrót do góry    #616
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Albo po Kilerze ALTO STOP!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Torretoo (12-04-2021)

  36. Powrót do góry    #617
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Mówił chyba do Kosciechy. Nie zna angielskiego pewnie nawet na tyle, żeby im to przekazać..Drugi Kędziora czy Kempiński. Chociaż Kempes to seledynowemu potrafił po polsku wywalić "Bjerre teraz nie jedziesz" xD
    Inna sprawa, że po tylu latach startów w Polsce takiego zwrotu Bjerre mógłby się już nauczyć
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Maveral (12-04-2021)

  38. Powrót do góry    #618
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Ślączka, z tego co się orientuję, zna węgierski, to mógł do Bjerre po madziarsku powiedzieć
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #619
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Bjerre noł! Roman kaman!

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    lego (13-04-2021), młody_piernik2 (12-04-2021)

  41. Powrót do góry    #620
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,581
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Inna sprawa, że po tylu latach startów w Polsce takiego zwrotu Bjerre mógłby się już nauczyć
    Kiedy miał się tego zwrotu nauczyć, gdy on ciagle w spadkowych drużynach jeździ i za lidera robi. Nawet jeśli Kenio wozi ogony, to i tak nie ma za niego kogo wstawić, bo jest 2-3 zawodnikiem zespołu.
    Jak ci managerowie dają sobie radę bez choćby podstaw angielskiego w parku maszyn, kiedy tam co drugi to tylko po angielsku, a po polsku znają qoorva i pyerdolę. Przecież oni wszyscy od lat w tym siedzą i nie znają paru zwrotów?

  42. Powrót do góry    #621
    Ekspert
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    3,311
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 407 w 296 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Dobry był tekst w meczu od kuchni Ślączki do kogoś "powiedz mu ze nie jedzie". A Bjerre był obok, chyba w pampersa zrobił
    Oficjalnym kapitanem jest Pawlicki ale z kuchni meczowej wynikało, że za prawdziwego kapitana robi Pedersen
    Grigorij Łaguta :Nowa formuła Speedway Best Pairs Cup jest atrakcyjna, ponieważ walczymy dla naszych sponsorów

  43. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez KC Zobacz posta
    Oficjalnym kapitanem jest Pawlicki ale z kuchni meczowej wynikało, że za prawdziwego kapitana robi Pedersen
    Łatwo robić za kapitana jak "motór źre". Jakby Pedersen miał 1,2,W to by ich wszystkich tam zwyzywał i porozjeżdżał w parkingu.
    UNSCARED

  44. Powrót do góry    #623
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A gdzie i kiedy ty widziałeś ten błysk u Ratajczaka ?

    Gdzieś na treningu, pewnie sylwetkę na motorze miał ładną ?

    Ratajczak pozdrawia Mariusza

  45. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Do tego pisodebila i tak nie dotrze. To zbrojony beton.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  46. Powrót do góry    #625
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Do tego pisodebila i tak nie dotrze. To zbrojony beton.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    A ty Tuskoyebie co znowu mamroczesz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •