Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 625

Wątek: II Kolejka PGE Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra vs GKM Grudziądz 09.04.2021 18:00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,809
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach

    II Kolejka PGE Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra vs GKM Grudziądz 09.04.2021 18:00

    No dobra, czas na mecz z Grudziądzem przy W69. Zawodników FZG mieliśmy już okazję widzieć jak się prezentowali w Toruniu, o zawodnikach z Grudziądza wiemy tylko tyle ile pokazali na sparingu w Czewie, a i to nie wszyscy bo np. nie było Nickiego. Jak się zaprezentują juniorzy GKM to też jest ciekawostka. Taki Bartkowiak po ubiegłorocznym dzwonie, jeszcze chyba w poważnych zawodach nie startował. Obie ekipy, na papierze, wydają się dysponować podobnym potencjałem. Faworytem jednak są gospodarze. Mój typ to 52-38.

    Składy drużyn:

    Marwis.pl Falubaz Zielona Góra:

    9. Matej Zagar
    10. Max Fricke
    11. Piotr Protasiewicz
    12. Damian Pawliczak
    13. Patryk Dudek
    14. Jakub Osyczka
    15. Fabian Ragus


    ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz:

    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Norbert Krakowiak
    3. Kenneth Bjerre
    4. Przemysław Pawlicki
    5. Nicki Pedersen
    6. Denis Zieliński
    7. Mateusz Bartkowiak

    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Nooo, szykuje się POJEDYNEK DEKADY!
    Dwie tak dziadowskie drużyny Eligi, nie spotkały się jeszcze w jej historii i być może nieprędko to znowu może nastąpi.
    Już widzę ten 14 wyścig dla dobrych zawodników spotkania, a pod taśmą Kasprzak Ksysio, Przemo Pawlicki, Zagar i Protas! Czy można znaleźć w lidze coś piękniejszego? Zresztą, w 15 tylko w połowie lepiej, bo jednak Kenio i Dzik, to też zaczynają się łapać do drużyny dziadów.
    Zagar pewnie zrobi z 11 pkt na dziadach i ogórkach, i będzie hasło - odjechał mecz na który czekaliśmy! Na Kasprzaku, Przemie i juniorach.
    Jako że w Falubazie wystąpią Dudek i Fricke, stawiam na oczywiste zwycięstwo Falubazu, różnicą około-8-10 pkt.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Dodam od siebie , że to najważniejszy mecz dla nas od kilku lat
    Jak pomyśle że w piątek pojawi się na W69 KB to już teraz mógłbym zakładać pampersa

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Teraz tylko pytanie czy robimy ZZ-tkę za Krakowiaka czy nie ?

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Teraz tylko pytanie czy robimy ZZ-tkę za Krakowiaka czy nie ?
    Krakowiak raczej się nie zgodzi

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,415
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Krakowiak raczej się nie zgodzi
    A co jeśli "zaraził" się covidem?

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Raczej Falubaz, ale będzie na styku.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nooo, szykuje się POJEDYNEK DEKADY!
    Dwie tak dziadowskie drużyny Eligi, nie spotkały się jeszcze w jej historii i być może nieprędko to znowu może nastąpi.
    Już widzę ten 14 wyścig dla dobrych zawodników spotkania, a pod taśmą Kasprzak Ksysio, Przemo Pawlicki, Zagar i Protas! Czy można znaleźć w lidze coś piękniejszego? Zresztą, w 15 tylko w połowie lepiej, bo jednak Kenio i Dzik, to też zaczynają się łapać do drużyny dziadów.
    Zagar pewnie zrobi z 11 pkt na dziadach i ogórkach, i będzie hasło - odjechał mecz na który czekaliśmy! Na Kasprzaku, Przemie i juniorach.
    Jako że w Falubazie wystąpią Dudek i Fricke, stawiam na oczywiste zwycięstwo Falubazu, różnicą około-8-10 pkt.
    Tak z przymrużeniem oka czytam te Twoje wpisy i plucie na Falubaz ,ale im dłużej to robię ,coraz bardziej jestem pewny ze celowo robisz z siebie klauna
    Dla Twojej wiadomości ,jeśli Zagar zrobi te 11 pkt to będzie wynik na który czekałem

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Tak z przymrużeniem oka czytam te Twoje wpisy i plucie na Falubaz ,ale im dłużej to robię ,coraz bardziej jestem pewny ze celowo robisz z siebie klauna
    Dla Twojej wiadomości ,jeśli Zagar zrobi te 11 pkt to będzie wynik na który czekałem
    Każdy ma prawo do włąsnego zdania, jeśli uważasz że wszystko idzie świetnie, nic nie zmieniamy, to zarząd i zawodnicy doskonale spełniają twoje oczekiwania.
    Co rozumiesz pod słowem "plucie"? Czy uzasadniona krytyka to plucie, czy jakakolwiek krytyka to plucie??? Na przykład od "zawsze" chwalę zatrzymanie Dudka w drużynie. Tak samo Pepe, czy Honzę. Od razu po zakontraktowaniu Fricke pisałem, że to nieco ryzykowny kontrakt, ale mnie się podoba i to na wielki plus dla zarządu-świetna robota.
    Chwaliłem klub za ograniczenie wydatków, trzymanie reżimu finansowego, itd. Ale krytykowałem za małe zaangażowanie w szukanie sponsorów i ogólny marazm w klubie.
    Jeśli to wszystko jest plucie, to niech tak będzie, ale mam swoje zdanie, wyrażam to, czy złe czy dobre.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,482
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    [QUOTE=noc;2110185]Każdy ma prawo do włąsnego zdania, jeśli uważasz że wszystko idzie świetnie, nic nie zmieniamy, to zarząd i zawodnicy doskonale spełniają twoje oczekiwania.
    Co rozumiesz pod słowem "plucie"? Czy uzasadniona krytyka to plucie, czy jakakolwiek krytyka to plucie??? Na przykład od "zawsze" chwalę zatrzymanie Dudka w drużynie. Tak samo Pepe, czy Honzę. Od razu po zakontraktowaniu Fricke pisałem, że to nieco ryzykowny kontrakt, ale mnie się podoba i to na wielki plus dla zarządu-świetna robota.
    Chwaliłem klub za ograniczenie wydatków, trzymanie reżimu finansowego, itd. Ale krytykowałem za małe zaangażowanie w szukanie sponsorów i ogólny marazm w klubie.
    Jeśli to wszystko jest plucie, to niech tak będzie, ale mam swoje zdanie, wyrażam to, czy złe czy dobre.[/QUOTE




    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Każdy ma prawo do włąsnego zdania, jeśli uważasz że wszystko idzie świetnie, nic nie zmieniamy, to zarząd i zawodnicy doskonale spełniają twoje oczekiwania.
    Co rozumiesz pod słowem "plucie"? Czy uzasadniona krytyka to plucie, czy jakakolwiek krytyka to plucie??? Na przykład od "zawsze" chwalę zatrzymanie Dudka w drużynie. Tak samo Pepe, czy Honzę. Od razu po zakontraktowaniu Fricke pisałem, że to nieco ryzykowny kontrakt, ale mnie się podoba i to na wielki plus dla zarządu-świetna robota.
    Chwaliłem klub za ograniczenie wydatków, trzymanie reżimu finansowego, itd. Ale krytykowałem za małe zaangażowanie w szukanie sponsorów i ogólny marazm w klubie.
    Jeśli to wszystko jest plucie, to niech tak będzie, ale mam swoje zdanie, wyrażam to, czy złe czy dobre.
    Wyzywasz zawodników od dziadów, uważasz że to krytyka to oznacza że kończymy dyskusje i ''krytykuj'' dalej do woli

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta

    Wyzywasz zawodników od dziadów, uważasz że to krytyka to oznacza że kończymy dyskusje i ''krytykuj'' dalej do woli
    To w końcu-"pluję na klub" czy wyzywam zawodników od "dziadów", jak to mam rozumieć?
    "Dziadami" nazwałem Kasprzaka, Przema i Zagara, bo za takich ich uważam, wypaleni, bez nadziei na lepszą przyszłość, duchowi emeryci odcinacze kuponów. A kibicem klubu jestem na dobre i złe od ponad 40 lat i dobijają mnie niektóre oczywiste babole, o których piszę. A większość ma później te toksyczne następstwa w realu.
    PS
    O pzrepraszam najmocniej Pepe! Dopiero zerknąłęm na pierwszy wpis w wątku, z rozpędu dopisałem Pepe do 14 wyścigu "dziadów", a wcale tak nie myślałem o nim, tylko moje myśl pobiegła na jego wiek. Przecież często chwalę Protasa za serce do walki, oddanie dla klubu, drużyny, to chyba oczywiste. Ze swoim wiekiem już nic nie zrobi, ale z jazdą niejednokrotnie godną nieopierzonego juniora mógłby, wiele punktów straciła drużyna, przez jego proste błędy.
    Jeszcze raz pzrepraszam Pepe, to błąd machinalny, myśl uciekłą już w inną cechę.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 06-04-2021 o 19:50

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,809
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Noc dziadu, skończ się wreszcie kompromitować.

    Po prostu dorośnij.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noc dziadu, skończ się wreszcie kompromitować.

    Po prostu dorośnij.
    Dobrze dziadu, robi się.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,114
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Przestańcie się mazać. Będzie 5 z przodu. Falubaz to w tym roku nie hegemon, ale bez przesady. Już w Toruniu było blisko bardzo dobrego wyniku. Byle w piątek nie padało, aby Żyto mógł choć trochę przygotować tor.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    kontrolowane zwycięstwo ZG. aczkolwiek Max ma już najlepszy mecz w tym sezonie za sobą

    jedyną nadzieją Grudziądza będzie pogoda i komisarz robiący tor.

  16. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noc dziadu, skończ się wreszcie kompromitować.

    Po prostu dorośnij.
    To w końcu dziad czy dzieciak?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Składy drużyn:

    Marwis.pl Falubaz Zielona Góra:

    12. Damian Pawliczak
    Widać to, czego obawialiśmy się od początku sezonu, żonglowanie zawodnikami, zamiast trzymać się jednego nazwiska pod U24. Chyba że już jest plan Pawliczka na stałe w drużynie? Czy to lepiej? Pawliczka znamy, mniej więcej wiemy ile umie, co może osiągnąć i ile dać drużynie. Na GKM pewnie wystarczy, ale co dalej?
    Zestawienie Zagara i Fricke w jednej parze, by nauczyć ich jazdy ze sobą?

    Z drugiej strony Krakowiak a nie Lachbaum. Nieraz "bywalcy" toru potrafią przechylić wynik (jak kiedyś np Kłopot w barwach Wybrzeża), ale częściej chęć pokazania się za wszelką cenę, paraliżuje zawodnika. Zobaczymy jak pojadą Krakowiak vs Pawliczak.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,809
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Widać to, czego obawialiśmy się od początku sezonu, żonglowanie zawodnikami, zamiast trzymać się jednego nazwiska pod U24. Chyba że już jest plan Pawliczka na stałe w drużynie? Czy to lepiej? Pawliczka znamy, mniej więcej wiemy ile umie, co może osiągnąć i ile dać drużynie. Na GKM pewnie wystarczy, ale co dalej?
    Zestawienie Zagara i Fricke w jednej parze, by nauczyć ich jazdy ze sobą?

    Z drugiej strony Krakowiak a nie Lachbaum. Nieraz "bywalcy" toru potrafią przechylić wynik (jak kiedyś np Kłopot w barwach Wybrzeża), ale częściej chęć pokazania się za wszelką cenę, paraliżuje zawodnika. Zobaczymy jak pojadą Krakowiak vs Pawliczak.
    A prosiłem, nie kompromituj się.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    kontrolowane zwycięstwo ZG. aczkolwiek Max ma już najlepszy mecz w tym sezonie za sobą

    jedyną nadzieją Grudziądza będzie pogoda i komisarz robiący tor.
    I tak będzie, do czwartku ma być zima.

    W piątek przejaśnienia dopiero.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Widze pewne podobieństwa do lat poprzednich.
    Jedziemy do ZG, gdy pogoda zbytnio nie sprzyja,deszcze, chłód. Komisarzem Jaca Krzyżaniak, który chyba dwa lata temu mocno uklepał tor. Ostatnie pojedynki grudziądzko - zielonogórskie na styku, ale z wskazaniem finalnie na Falubaz. Cel minimum dla GKMu to na pewno nie danie plamy i ujechanie ok 41-42 pkt wzwyż, by mieć teoretyczne choćby szanse powalczyć o bonusa w rewanżu. Tym razem nie będą to już derby Stelmetu MrGarden odszedł w Grudziądzu "do lamusa".
    Przegląd już przypomniał sobie o ZZ za Krakowiaka, ale raczej GKM nie zrobi takiego ruchu Nam w Grudziądzu cięzko cokolwiek powiedzieć na temat formy drużyny, treningi zamknięte, sparing w Czewie w zdekompletowanym składzie, ok słabe występy Kasprzaka i Krakowiaka pod Jasną Górą mogą martwić.
    Dla GKMu to jeden z dwóch najistotniejszych wyjazdów w tym sezonie, o resztę trzeba walczyć u siebie.
    mam nadzeję, ze Duńczycy zbliżą się do poprzednich wyników w ZG, KK ? nie wiem. PP podobnie niestety przez covid trochę czasu stracił. Ciekawym elementem spotkania na pewno będzie występ Krakowiaka. Juniorzy, poziom podobny, aczkolwiek to zielonogórzanie będą u siebie.
    Mecz zaczyna się właściwie jutro(testy), oby covid nikogo nie wyeliminował z meczu.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,809
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Widze pewne podobieństwa do lat poprzednich.
    Jedziemy do ZG, gdy pogoda zbytnio nie sprzyja,deszcze, chłód. Komisarzem Jaca Krzyżaniak, który chyba dwa lata temu mocno uklepał tor. Ostatnie pojedynki grudziądzko - zielonogórskie na styku, ale z wskazaniem finalnie na Falubaz. Cel minimum dla GKMu to na pewno nie danie plamy i ujechanie ok 41-42 pkt wzwyż, by mieć teoretyczne choćby szanse powalczyć o bonusa w rewanżu. Tym razem nie będą to już derby Stelmetu MrGarden odszedł w Grudziądzu "do lamusa".
    Przegląd już przypomniał sobie o ZZ za Krakowiaka, ale raczej GKM nie zrobi takiego ruchu Nam w Grudziądzu cięzko cokolwiek powiedzieć na temat formy drużyny, treningi zamknięte, sparing w Czewie w zdekompletowanym składzie, ok słabe występy Kasprzaka i Krakowiaka pod Jasną Górą mogą martwić.
    Dla GKMu to jeden z dwóch najistotniejszych wyjazdów w tym sezonie, o resztę trzeba walczyć u siebie.
    mam nadzeję, ze Duńczycy zbliżą się do poprzednich wyników w ZG, KK ? nie wiem. PP podobnie niestety przez covid trochę czasu stracił. Ciekawym elementem spotkania na pewno będzie występ Krakowiaka. Juniorzy, poziom podobny, aczkolwiek to zielonogórzanie będą u siebie.
    Mecz zaczyna się właściwie jutro(testy), oby covid nikogo nie wyeliminował z meczu.
    Krakowiaka to można zastąpić Lachbaumem, który to lepiej wypadł w Czewie. Ale tu chyba wasz menago do końca nie jest przekonany. I liczy na lepsza znajomość toru w ZG przez Krakowiaka. KK faktycznie słabo w Czewie wypadł. Ale nie wiemy co z Przemkiem ? A już w ogóle z radarów wypadł nam Nicki. Co się z nim dzieje ? Jest w Grudziądzu ? Trenuje w ogóle ? Kenio też w Czewie nie zaszalał. Ciekaw jestem jak to w praniu wyjdzie.

    No i teraz wasz menago ma zagwozdkę, dać Lachbauma do składu ? Czy Krakowiaka ? Robić ZZ za Krakowiaka ? Tylko kto miałby te pkt wozić z ZZ ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-04-2021 o 22:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Hitem tego spotkania powinna być dramatyczna walka Pepe o jeden punkt z nieznanymi dzieciakami z GKM..

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,809
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Hitem tego spotkania powinna być dramatyczna walka Pepe o jeden punkt z nieznanymi dzieciakami z GKM..
    A coś ty się tego Pepe tak uczepił ? Nudzisz się czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Duńczycy trenowali wspólnie w Vojens przez dwa dni, Krasnal widziałem ,ze gdzieś jeszcze wcześniej chyba załatwił sobie jazdy w Outrup. Kenneth wziął udział jak wiadomo w sparingu w Częstochowie z raczej słabym wynikiem,tak jak i inni miał "zonglować" silnikami. Nicki był w PL we wtorek dopiero stąd nie pojechacl z Włokniarzem. Generalnie czekali na środowy sparing w Grudziądzu, ale wspólnie z trenerem uznano, zeby lepiej przygotować tor, który ma być na lidze. Wówczas w środę, obaj potrenowali przy H4. Do Polski maja wrócic jutro na testy i treningi. O ich formie też wiele powiedzieć nie można. Co do Przemka, trener na razie go widział na motorze przez dwa dni w Gdańsku i dzisiaj w Grudziadzu.
    edit. Mariusz , w teorii zostaje jeszcze dla spiskowców, zabawić się w covid i Jakobsen/Pieszczek za Norberta.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez BGDZ Zobacz posta
    Duńczycy trenowali wspólnie w Vojens przez dwa dni, Krasnal widziałem ,ze gdzieś jeszcze wcześniej chyba załatwił sobie jazdy w Outrup. Kenneth wziął udział jak wiadomo w sparingu w Częstochowie z raczej słabym wynikiem,tak jak i inni miał "zonglować" silnikami. Nicki był w PL we wtorek dopiero stąd nie pojechacl z Włokniarzem. Generalnie czekali na środowy sparing w Grudziądzu, ale wspólnie z trenerem uznano, zeby lepiej przygotować tor, który ma być na lidze. Wówczas w środę, obaj potrenowali przy H4. Do Polski maja wrócic jutro na testy i treningi. O ich formie też wiele powiedzieć nie można. Co do Przemka, trener na razie go widział na motorze przez dwa dni w Gdańsku i dzisiaj w Grudziadzu.
    edit. Mariusz , w teorii zostaje jeszcze dla spiskowców, zabawić się w covid i Jakobsen/Pieszczek za Norberta.
    Tor zapowiada sie na wilgotny, ale ubijany przez komisarza ile się tylko da. Emocji to nie zapowiada w ściganiu. Ale zapowiada wynik na styku, miejscowi nie odnajdą się z ustawieniami po swojemu.
    Mokry tor pasuje Kasprzakowi i Pzremowi raczej też. Dla Dzika to już chyba gorzej, nie te lata? O ile zawodnicy Falubazu trochę pojeździli, to GKMowcy jakoś niewidoczni, jeden sparing i to nie wszyscy. Słabo się sezon zaczyna, mało jazdy. Jakoś u zawodników GKM nie widać wielkich starań o poważne przetarcie przed ligą, moze czują się przygotowani, mocni?
    Zmiana Jacobsena/Pieszczka za Krakusa raczej niewiele zmieni, jak już to dwóch covid'owców. Wynik i szansę bonusa raczej GKMowi może uratować komisarz torem, niż wjeżdżenie zawodników.

  25. Powrót do góry    #25
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Pieszczek to nie mógłby jechać, nie jest u24. Za to ZZ za Krakowiaka jak najbardziej
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,783
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Krakowiaka to można zastąpić Lachbaumem, który to lepiej wypadł w Czewie. Ale tu chyba wasz menago do końca nie jest przekonany. I liczy na lepsza znajomość toru w ZG przez Krakowiaka. KK faktycznie słabo w Czewie wypadł. Ale nie wiemy co z Przemkiem ? A już w ogóle z radarów wypadł nam Nicki. Co się z nim dzieje ? Jest w Grudziądzu ? Trenuje w ogóle ? Kenio też w Czewie nie zaszalał. Ciekaw jestem jak to w praniu wyjdzie.

    No i teraz wasz menago ma zagwozdkę, dać Lachbauma do składu ? Czy Krakowiaka ? Robić ZZ za Krakowiaka ? Tylko kto miałby te pkt wozić z ZZ ?
    Czeka na pogodę i przygotowuje swoją motorówkę do sezonu. Ale od jutra wpadnie do Polski potrenować w Grudziądzu. Ale jak to się mówi na pewnym poziomie 2,0 w Ekstralidze robisz od niechcenia także izi

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Pieszczek to nie mógłby jechać, nie jest u24. Za to ZZ za Krakowiaka jak najbardziej
    Lachbaum jako U24 i Pieszczek w miejsce Krakowiaka jako covid'owca, teoretycznie możliwe. Choć nie sądzę, by odsunęli Ksysia czy Przema, bo za Kenia czy Dzika to już abstrakcja.
    Zamiana finalna/korespondencyjna niejako Pieszczka za Kasprzaka czy Przema może i nie byłaby wcale zła, tak jak ZZ za Krakusa. Trochę karkołomne te rozważania, a raczej wszystko skończy się zwyczajnie i miernie.

  28. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Niemożliwe jest to co proponujesz. Jedynie Jakobsen mógłby pojechać za Krakowiaka, ale przecież to oczywiste że pojedzie Krakowiak w ZG.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Niemożliwe jest to co proponujesz. Jedynie Jakobsen mógłby pojechać za Krakowiaka, ale przecież to oczywiste że pojedzie Krakowiak w ZG.
    Dlaczego nie może jechać Pieszczek za Krakowiaka-covid?
    Serio, te zmiany w regulaminach są karkołomne, momentami nie ogarniam.
    1. Krzysztof Kasprzak
    2. Norbert Krakowiak <->Pieszczek-covid
    3. Kenneth Bjerre
    4. Przemysław Pawlicki <->Lachbaum
    5. Nicki Pedersen
    6. Denis Zieliński
    7. Mateusz Bartkowiak
    Do niedawna dwie zmiany można było zrobić zgodnie z regulaminem, a tu byłąby tylko jedna, bo covid chyba się nie wlicza?

  30. Powrót do góry    #30
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No tak to chyba można, ale jaki sens ma ta zmiana? Jakby chcieli Pieszczka za Pawlickiego, to by zaoferowali mu kontrakt.
    Pomijam już, że Krakowiak zdrowy i oby tak zostało. A jeśli, odpukać, zachoruje, to oczywistym ruchem jest ZZ i wykorzystanie Duńczyków po 6-7 (raczej po 6) razy i wtedy mecz na styku. Zresztą i tak spacer dla ZG to nie będzie, mimo że GKM słaby.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-04-2021 o 23:15
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Akurat przed wyjazdem do ZG nie ma co "kombinować" z covidami czy ZZ za Krakowiak. Chyba jedyny wyjazd, gdzie może dołożyć wazne punkty z racji znajomości toru. Mam nadzieje, ze jutro wszyscy "czyści".

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,336
    Kliknij i podziękuj
    1,099
    Podziękowania: 642 w 500 postach
    spokojne 53;37 i pierwsza wygrana w lidze naszych juniorow
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 07-04-2021 o 00:28

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Ja mysle ze nawet wyzej 55:35

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-08-2017
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 115 w 84 postach
    Ja jestem pełen obaw jeżeli chodzi o ten mecz. KK w słabej formie, podobne Przemo. W zeszłym roku chociaż był Nicki i Artiom. Teraz jest Nicki, trochę Kenio i dalej nic.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,130
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Wszystko wskazuje na dość pewne i wysokie zwycięstwo Falubazu, ale podobnie miało być w Lesznie.
    Nie spodziewam się zwycięstwa GKM-u, ale to nie musi być łatwy mecz dla Zielonej Góry.
    5 z przodu powinni jednak zrobić.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,818
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,453 w 1,296 postach
    jesli tu Falubaz ma miec pod gorke, to z kim u siebie ma wygrywac? Grudziadz niepojeżdżony oporu nie stawi. +14 dla Falubazu to minimum
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    45:45

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Widzę duży optymizm u kolegów. Najważniejszy chyba mecz w tej rundzie . Nie wiemy nic o formie GKM poza sparingiem w Częstochowie . Każdy wynik możliwy, w przypadku porażki można już raczej spoglądać na tabelę pierwszej ligi .
    TYLKO FALUBAZ

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,799
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    spokojne 53;37 i pierwsza wygrana w lidze naszych juniorow
    Tak większość Kibiców Unii zapowiadała przed tygodniem. Co zaprezentował Falubaz to już widzieliśmy, o formie zawodników GKM niewiele wiemy. Tor będzie szykował chyba komisarz a nie Żyto, więc nie musi to być spacerek. Z lekką rezerwą traktuję "siłę" GKM, ale obawiam się, że będziemy potykać się o własne nogi, jak to często bywa.

    Cytat Zamieszczone przez ZszywaczGKM Zobacz posta
    Ja jestem pełen obaw jeżeli chodzi o ten mecz. KK w słabej formie, podobne Przemo. W zeszłym roku chociaż był Nicki i Artiom. Teraz jest Nicki, trochę Kenio i dalej nic.
    Na W69 większą krzywdę miejscowym może zrobić właśnie Kenio niż Nicki. Dzik będzie dopiero zaczynał pracować nad silnikami, a poza tym Dzik to bardziej nazwisko niż czołowy zawodnik świata i Eligi.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noc dziadu, skończ się wreszcie kompromitować.

    Po prostu dorośnij.
    Stetryczałeś na tej swojej przedwczesnej, strażackiej emeryturze i tego samego oczekujesz od wszystkich w podobnym wieku. Ani poczucia humoru, ani dystansu do siebie nie masz. Nudne próchno z ciebie.

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,715
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Pogoda w piątek ma być ok, jutro opady. Żeby nie było tak jak z Częstochową rok temu i nasi jak dzieci we mgle bo dzień przed popadało. W GKM więcej niewiadomych, ale u nas 3 pokaźne dziury i chimeryczny Protas. Dużo osób stawia 5 z przodu, ja stawiam, że jak rok temu będzie drżenie do ostatniego biegu. Ustawił w parze Fricka i Zagara oby tym razem bez wypadków losowych i to na nich spocznie powiększanie ewentualnej przewagi. Mnie osobiście irytuje, że tym razem w składzie Pawliczak, a Kvecha da pod 8. Oby znowu nie było, że ten pojedzie 1 bieg i potem zmiany. Niech Żyto postawi w końcu na jednego.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,809
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Pogoda w piątek ma być ok, jutro opady. Żeby nie było tak jak z Częstochową rok temu i nasi jak dzieci we mgle bo dzień przed popadało. W GKM więcej niewiadomych, ale u nas 3 pokaźne dziury i chimeryczny Protas. Dużo osób stawia 5 z przodu, ja stawiam, że jak rok temu będzie drżenie do ostatniego biegu. Ustawił w parze Fricka i Zagara oby tym razem bez wypadków losowych i to na nich spocznie powiększanie ewentualnej przewagi. Mnie osobiście irytuje, że tym razem w składzie Pawliczak, a Kvecha da pod 8. Oby znowu nie było, że ten pojedzie 1 bieg i potem zmiany. Niech Żyto postawi w końcu na jednego.
    Dodaj do tego nocne przymrozki i przelotne opady śniegu od poniedziałku. Dopiero w piątek ma się przejaśnić. Więc o treningach czy przygotowaniu toru pod miejscowych można zapomnieć. Zagar i Fricke pojadą tylko dwa biegi ze sobą. Więc tutaj jakiejś tragedii nie widzę. Numerem w składzie Pawliczaka czy Kvecha to bym się nie przejmował. Takie ustawienie daje różne możliwości taktyczne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,382
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Mnie osobiście irytuje, że tym razem w składzie Pawliczak, a Kvecha da pod 8. Oby znowu nie było, że ten pojedzie 1 bieg i potem zmiany. Niech Żyto postawi w końcu na jednego.
    Jak wróci Tonder to cała trójka będzie jeździć na zmianę...

  43. Powrót do góry    #43
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,513
    Kliknij i podziękuj
    5,796
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    jesli tu Falubaz ma miec pod gorke, to z kim u siebie ma wygrywac? Grudziadz niepojeżdżony oporu nie stawi. +14 dla Falubazu to minimum
    No na moje oko może już z nikim u siebie nie wygrać, a nie wiem jak liczycie na tak wysokie zwycięstwo jak oni pojadą znowu w 4. No chyba, że GKM kompletnie nie będzie istniał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,764
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Ja tam typuję bardzo spokojną wygraną Falubazu. Gkm nie ma kim straszyć a tacy zawodnicy jak Kasprzak i Pawlicki powinni zagrzać miejsce w 1 lidze.
    52:38 dla gospodarzy.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    GKM to druzyna w ktorej kazdy ma cos do udowodnienia.

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •