Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 451 do 473 z 473

Wątek: I kolejka Ekstraligi Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra, 04 IV , godz. 16:30

  1. Powrót do góry    #451
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,477
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 969 w 537 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Gorązckujesz się? Żartujesz?
    W którym momencie Max zmusił Zagara do przymknięcia gazu? Ja takiej chwili nie widziałem.
    Proponuje obejrzeć ten bieg na trzeżwo i może zatrybisz że obaj dali ciała

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    W którym momencie Max zmusił Zagara do przymknięcia gazu? Ja takiej chwili nie widziałem.
    To było dokładnie w tym momencie którego nie widziałeś.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To Fricke miał wejść w wiraż przy kredzie i wyjść przy kredzie??? Takie cuda to tylko w Erze. Na tym torze, Max musiał wejść środkiem toru, by wyjść po wewnętrznej nie tracąc prędkości. Wchodząc przy kredzie, straciłby ciąg i mógłby zostać wyprzedzony przez rywali, to oczywiste chyba?
    oj tam. nie tylko w Erze, i żebyś nie odwijał do bitwy pod Grunwaldem to cofnij się tylko o jedno kółko na MA. To prawie kopie.

    Na pierwszym kółku Zagar z pierwszego łuku wychodził po wew, Fricke był po zewnętrznej ale daleko. W następny Matej wszedł środkiem, wyniósł się, przez co Max mógł wejść na wew i pierwsze kółko kończyli na 5-1.

    Na drugim okrążeniu Max już na pierwszym łuku zapomniał o jeździe parą, obejrzał się na wyjściu z łuku, zobaczył że Matej po zew został w dupie i wspaniałomyślnie postanowił go na tej zewnętrznej na drugim łuku zostawić. Matej zaś pomyślał, że zgodnie z kanonami jazdy parowej, jak Max jest szybszy od niego to się odsunie, żeby wolniejszy zawodnik jechał po wew. Mógł nawet pomyśleć, że skoro Max się ogląda to ma ochotę na jazdę parą. A że Toruń to nie leszczyńsko-częstochowskie lotnisko, to na 2gim łuku nie ma specjalnego znaczenia jak wejdziesz, tylko jak jedziesz od szczytu łuku. Jak Max postanowił zacieśnić to Zagar już był w dupie. gdyby zrobił to samo co Max to by stanął w miejscu, Holder już był napędzony i jak nie na tym, to na następnym łuku by ich ugryzł/rozdzielił. Postanowił ratować sytuację, nie dał rady, ponosi całkowitą, stuprocentową, bezapelacyjną winę za upadek. za to Max parowo pojechał jak pi$da.
    Mam nadzieję, że pomogłem
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Proponuje obejrzeć ten bieg na trzeżwo i może zatrybisz że obaj dali ciała
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To było dokładnie w tym momencie którego nie widziałeś.
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    oj tam. nie tylko w Erze, i żebyś nie odwijał do bitwy pod Grunwaldem to cofnij się tylko o jedno kółko na MA. To prawie kopie.

    Na pierwszym kółku Zagar z pierwszego łuku wychodził po wew, Fricke był po zewnętrznej ale daleko. W następny Matej wszedł środkiem, wyniósł się, przez co Max mógł wejść na wew i pierwsze kółko kończyli na 5-1.

    Na drugim okrążeniu Max już na pierwszym łuku zapomniał o jeździe parą, obejrzał się na wyjściu z łuku, zobaczył że Matej po zew został w dupie i wspaniałomyślnie postanowił go na tej zewnętrznej na drugim łuku zostawić. Matej zaś pomyślał, że zgodnie z kanonami jazdy parowej, jak Max jest szybszy od niego to się odsunie, żeby wolniejszy zawodnik jechał po wew. Mógł nawet pomyśleć, że skoro Max się ogląda to ma ochotę na jazdę parą. A że Toruń to nie leszczyńsko-częstochowskie lotnisko, to na 2gim łuku nie ma specjalnego znaczenia jak wejdziesz, tylko jak jedziesz od szczytu łuku. Jak Max postanowił zacieśnić to Zagar już był w dupie. gdyby zrobił to samo co Max to by stanął w miejscu, Holder już był napędzony i jak nie na tym, to na następnym łuku by ich ugryzł/rozdzielił. Postanowił ratować sytuację, nie dał rady, ponosi całkowitą, stuprocentową, bezapelacyjną winę za upadek. za to Max parowo pojechał jak pi$da.
    Mam nadzieję, że pomogłem
    Dziękuję za objaśnienia, łącznie z meandrami psychologicznego rozbioru toku myślenia partnera z pary, ale szczerze-to mnie nie pzrekonaliście. Ani ja nikogo nie przekonałęm.
    Swoje zdanie zachowuję niewzruszone i kończę rozbieranie tego zdarzenia na detale. Dalsza dyskusja nic nie wniesie.

  5. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Swój poprzedni post edytowałem dwukrotnie i to po wielu wpisach,
    nie wiem czy ktoś to czytał, ale wkleję na poparcie tez energo:

    EDIT: I na koniec podstawowa sprawa:
    W tym newralgicznym łuku, kiedy zielonogórzanie mieli trochę przewagi to Max miał wchodzić trochę szerzej,
    a Zagar wchodzić w krawężnik. Tak przez dziesięciolecia uczono jazdy parą. Prowadzący wchodzi szerzej, drugi zamyka krawężnik.
    Myślę, że dlatego Matej poszedł do kredy, potem już (parowo) wszystko zależało od Fricke'a.

    EDIT2:Obejrzałem sobie po raz bodaj 50-ty ten bieg i zauważyłem, że właśnie w drugim łuku pierwszego okrążenia Żagar pojechał tak jak uczono przez lata, a na drugim łuku drugiego okrążenia młody Kangur tego nie zrobił, dodatkowo zawęził wyjście z łuku.
    Z tego też powodu Zagar "zgłupiał" i był dzwon.
    Bajer wiedział co mówi, on akurat był jednym z najlepiej jeżdżących parą w latach 90-tych.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 06-04-2021 o 18:48
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  6. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dziękuję za objaśnienia, łącznie z meandrami psychologicznego rozbioru toku myślenia partnera z pary, ale szczerze-to mnie nie pzrekonaliście. Ani ja nikogo nie przekonałęm.
    Swoje zdanie zachowuję niewzruszone i kończę rozbieranie tego zdarzenia na detale. Dalsza dyskusja nic nie wniesie.
    a co by kolegę przekonało? może jakaś flaszeczka? nie możemy tego tak zostawić
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  7. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    a co by kolegę przekonało? może jakaś flaszeczka? nie możemy tego tak zostawić
    O! I takie wnioski z dyskusji mi się podobają. Każdy ma swoje zdanie, ale dyskutujemy, a nie kłócimy się.
    A co do flaszki, to ze mnie żaden partner do trunku, 1/2 litra kończą moje mozliwości. Rzadko piję, bo też i choruję ciężko po trunkach. Ale jakieś parę lampek wina, czy kieliszek koniaku, to chętnie.
    Chyba że masz na myśli-stawiaj na przeprosiny za niemanie racji, to dawaj adres na priv.
    A jeśli bedzie możliwość wstępu na trybuny, a akurat zdarzy się moja wizyta Toruniu (?), czy twoja w ZG, to czemu nie, odezwij się na priv, moze coś sie zmontuje.

  8. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    E tam,pierwsza połówka to my zalewamy dziury w zębach.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #459
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    E tam,pierwsza połówka to my zalewamy dziury w zębach.
    Dlatego nie jestem godnym partnerem do towarzystwa, przy butelce czegoś mocnego. Nawet nie próbuję.

  10. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Oj tam, liczy się towarzystwo a nie trunki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  11. Powrót do góry    #461
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Oj tam, liczy się towarzystwo a nie trunki.
    Przy takim podejściu, jak najbardziej mogę się dosiąść do stolika, ale do flaszki już trochę z dystansem. Zapraszam na priv, jeśli tylko uda sie przyjechać wam (@energo, @kingpin) na rewanż przy otwartych trybunach, przyjmę was po gospodarsku.

  12. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przy takim podejściu, jak najbardziej mogę się dosiąść do stolika, ale do flaszki już trochę z dystansem. Zapraszam na priv, jeśli tylko uda sie przyjechać wam (@energo, @kingpin) na rewanż przy otwartych trybunach, przyjmę was po gospodarsku.
    Bo w sumie o to chodzi i pamiętaj kingpin, flaszka zrobiona na wyjeździe liczy się podwójnie
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  13. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,846 w 4,865 postach
    Ostatnio jak na wyjazdy sie wybieralem, bylem kierowca,wiec jak tak przyjdzie mi przyjechac do Zielonej,to tez pewnie dzioba nie umocze.
    Chyba,ze bede wracal jak ukrainski kierowca Tira.
    Bocznymi,bo na bocznych podobno nie lapia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach

  15. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    ARJ (07-04-2021), Micz Bjukanon (07-04-2021), Vector (07-04-2021), energo (07-04-2021), lego (07-04-2021)

  16. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    łza się w oku kręci... przy 7mym podejściu mam nadzieję, że już z kibicami
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  17. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Bolo, Polewaczkowy i Owalny Pietrek lubią to.

    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    łza się w oku kręci... przy 7mym podejściu mam nadzieję, że już z kibicami
    A jak! Przechytrzymy pandemie i sezon dokończymy w 2023

  18. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,803
    Kliknij i podziękuj
    2,858
    Podziękowania: 2,443 w 1,291 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    nie chcialem wywlekac tego newsa, ale skoro sie juz pojawil. Ten poziom "dziennikarstwa" to kryminal. Plan w glowie Zyty wyglada tak:

    Choć Marwis.pl Falubaz Zielona Góra rozpoczął nowy sezon od porażki, trener nie załamuje rąk. W głowie ma już plan na rewanż z eWinner Apatorem Toruń.
    - To początek sezonu, jeszcze wszystko przed nami. Mam nadzieję, że w rewanżu odrobimy punkty i bonus padnie naszym łupem - podkreślił Piotr Żyto.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  19. Powrót do góry    #468
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Zrobią tor na maxa przyczepny. Pamiętacie jak Chrisowi rączki wysiadły w zeszłym sezonie w ZG?

  20. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,754
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 574 w 422 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Zrobią tor na maxa przyczepny. Pamiętacie jak Chrisowi rączki wysiadły w zeszłym sezonie w ZG?
    A pogoda może im pomóc.

  21. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,464
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,642 w 2,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniuu Zobacz posta
    Raczej spod stadionu.
    Dobrze mi sie wydawalo, ze doping z glosnikow puscili

    "Okazuje się, że w tym przypadku z inicjatywą wyszli działacze Apatora Toruń, którzy wykorzystali nagrane odgłosy trybun z poprzednich lat i po wyścigach puszczali nagrania z głośników. W klubie wymyślono, że w ten sposób można odtworzyć choćby cząstkę meczowej atmosfery i zagrzać zawodników do walki."

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...dionie/1363el7

    Niezła innowacja

  22. Powrót do góry    #471
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,735
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Dobrze mi sie wydawalo, ze doping z glosnikow puscili

    "Okazuje się, że w tym przypadku z inicjatywą wyszli działacze Apatora Toruń, którzy wykorzystali nagrane odgłosy trybun z poprzednich lat i po wyścigach puszczali nagrania z głośników. W klubie wymyślono, że w ten sposób można odtworzyć choćby cząstkę meczowej atmosfery i zagrzać zawodników do walki."

    https://www.przegladsportowy.pl/zuze...dionie/1363el7

    Niezła innowacja
    Do tego ekrany z wyświetlaniem wiwatującej publiczności, jak na skokach narciarskich i kibic na stadionie stanie się zbędny. Uczciwie jestem za tym pomysłem z dzwiękiem, na obecną sytuację ze szlabanem na wejście.
    Nieraz wyciszam kompletnie dzwięk ze stadionu, gdy nie mogę znieść komentatorów, ale niestety brakuje tego "ryku" motocykli i głosu publiki, jakoś dziwnie się ogląda wtedy szlakę.

  23. Powrót do góry    #472
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,759
    Kliknij i podziękuj
    901
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    A mi mówiono, że była pod płotem ekipa, która krzyczała tzn. dopingowała.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,754
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 574 w 422 postach
    Z FZG była ekipa.

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •