Strona 73 z 112 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,285 z 5022

Wątek: Mecze ligowe, turnieje sezon 2021

  1. Powrót do góry    #3241
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Gdybym miał trzecie oko, po lekturze kilku ostatnich stron bym sobie je wydłubał.
    Co się w wami chopy dzieje?
    Czy to skutek uboczny powrotu Tuska?

    ORDER!
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Powrót do góry    #3242
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,229
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez Banderawrocław Zobacz posta
    Akurat Jędrzejak to był jeden z największych buraków w żużlu i nie mógł się pogodzić, że 17-18 latek woził go jak ostatniego kelnera, którym notabene był. Miał tylko odwagę startować do dzieciaka, a jak go Baliński w trakcie biegu potraktował jak swoją dziwk i kopnął w trakcie biegu, to już taki figo fago już nie był.
    Kolego trochę przesadziłeś o ś.p. tak się nie mówi. Idź sobie pierdolnyj baranka może Ci przejdzie!

  3. Powrót do góry    #3243
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2021
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Zabawny jesteś, wiesz
    Taki mały szczekający słodki misio, który chce być straszny a jest uroczy w swojej nieporadności i nieumiejętności w trollowaniu
    Słodziak
    Taka jest prawda. Zmarzlik go tam może ledwo musnął i ten mentalny, sepleniący leszczyk z pianem na pysku płakał przed kamerami, kiedy jednak Baliński go kopnięciem zrzucił z motocykla przy pełnej prędkości, to już taki chojrak nie był, tylko obsrał zbroję.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Zabawny jesteś, wiesz
    Taki mały szczekający słodki misio, który chce być straszny a jest uroczy w swojej nieporadności i nieumiejętności w trollowaniu
    Słodziak
    Taka jest prawda. Zmarzlik go tam może ledwo musnął i ten mentalny, sepleniący leszczyk z pianą na pysku płakał przed kamerami, kiedy jednak Baliński go kopnięciem niemal zrzucił z motocykla przy pełnej prędkości, to już taki chojrak nie był, tylko obsrał zbroję.

  4. Powrót do góry    #3244
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,398
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Oglądałem powtórki kilka razy i za cholerę nie mogę skumać ocb Janowskiemu podczas zjazdu do parkingu. Jeżeli on nie wytrzymuje presji podczas IMP to w SGP całkiem się obsra, a tym bardziej nic nie osiągnie jak zamiast na swojej jeździe skupi się aby tylko dokopać Zmarzlikowi. Jeżeli ten duet ma nas reprezentować w SoN to Dobrucki musi obu wziąć za bety i szybko dać im do zrozumienia, że reprezentują nie tylko siebie ale i cały kraj.

  5. Powrót do góry    #3245
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Deut FOGOTeam z 2017 do SoN i wygrają to w cuglach
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #3246
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,229
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Oglądałem powtórki kilka razy i za cholerę nie mogę skumać ocb Janowskiemu podczas zjazdu do parkingu. Jeżeli on nie wytrzymuje presji podczas IMP to w SGP całkiem się obsra, a tym bardziej nic nie osiągnie jak zamiast na swojej jeździe skupi się aby tylko dokopać Zmarzlikowi. Jeżeli ten duet ma nas reprezentować w SoN to Dobrucki musi obu wziąć za bety i szybko dać im do zrozumienia, że reprezentują nie tylko siebie ale i cały kraj.
    Wspominałem już tutaj na forum dzisiaj, żeby Dobrucki tych dwóch asów postawił do piona bo będzie lipa. Zmarzlik sprowokował Janowskiego było to widać. Podsumowując, nie spodziewałem się że Zmarzlik zniży się i będzie prowokować przeciwnika a z drugiej strony nie spodziewałem się, że Janowski w taki sposób zachowa się podczas ceremonii.

  7. Powrót do góry    #3247
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,210
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Oglądałem powtórki kilka razy i za cholerę nie mogę skumać ocb Janowskiemu podczas zjazdu do parkingu. Jeżeli on nie wytrzymuje presji podczas IMP to w SGP całkiem się obsra, a tym bardziej nic nie osiągnie jak zamiast na swojej jeździe skupi się aby tylko dokopać Zmarzlikowi. Jeżeli ten duet ma nas reprezentować w SoN to Dobrucki musi obu wziąć za bety i szybko dać im do zrozumienia, że reprezentują nie tylko siebie ale i cały kraj.
    Oho, jednak znalazl sie jakis dzban, do ktorego trafia tlumaczenie Piszczalki, ze przygladal sie sciezce przy krawezniku xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  8. Powrót do góry    #3248
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wspominałem już tutaj na forum dzisiaj, żeby Dobrucki tych dwóch asów postawił do piona bo będzie lipa. Zmarzlik sprowokował Janowskiego było to widać. Podsumowując, nie spodziewałem się że Zmarzlik zniży się i będzie prowokować przeciwnika a z drugiej strony nie spodziewałem się, że Janowski w taki sposób zachowa się podczas ceremonii.
    i tak janowski zachował się super w stosunku do tego piszczacego eunucha. np. taki Emil centralnie by wjechał motorem w cyganskiego kastrata

  9. Powrót do góry    #3249
    Początkujący
    Dołączył
    15-06-2021
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    i tak janowski zachował się super w stosunku do tego piszczacego eunucha. np. taki Emil centralnie by wjechał motorem w cyganskiego kastrata
    Tak jak ukry wjeżdżają w twoją paskudną jak noc listopadowa żonę?

  10. Powrót do góry    #3250
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    Cytat Zamieszczone przez Banderawrocław Zobacz posta
    Tak jak ukry wjeżdżają w twoją paskudną jak noc listopadowa żonę?
    Słodki Misiaczku... Już pora spać.
    Jutro znowu będziesz mógł się pobawić z dorosłymi i poudawać twardziela w internecie.
    A teraz już cichutko, spij słodko Aniołku

  11. Powrót do góry    #3251
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,210
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Banderawrocław Zobacz posta
    Tak jak ukry wjeżdżają w twoją paskudną jak noc listopadowa żonę?
    Twoja matka to jego zona? Czyli jest twoim ojcem?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  12. Powrót do góry    #3252
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Reasumując 2x majstra zdobył tylko dlatego, że reszta się go boi
    Wszyscy się boją Zimnego?
    A tyle tu jadu, że ma niby taki głosik.

    Przecież Zimny to obecbnie najlepiej panujący nad motoctyklem zawodnik świata.
    Może boją się go, bo wiedzą, że jak Bartosz jedzie za nimi, to zaraz bedą wyprzedzani.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    DanielM (12-07-2021)

  14. Powrót do góry    #3253
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wszyscy się boją Zimnego?
    A tyle tu jadu, że ma niby taki głosik.

    Przecież Zimny to obecbnie najlepiej panujący nad motoctyklem zawodnik świata.
    Może boją się go, bo wiedzą, że jak Bartosz jedzie za nimi, to zaraz bedą wyprzedzani.
    już nie przesadzaj. to że jest kozak to jedno ale on tez przegrywa biegi i nie jest żadnym Terminatorem.
    Ps. maciek wchodził w łuk po długiej szybkiej prostej i jego musiało wyrzucić na wyjściu. gdyby maciek zamknął zimnego a naprawdę mało brakowalo to wtedy byśmy mieli zabawę po piszczala by spadł czy dalej byl na 4 pozycji. śmiem twierdzić że piszczala nawet srebra by nie zdobył.
    co nie zmienia faktu że ten bieg był naprawdę świetny

  15. Powrót do góry    #3254
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    już nie przesadzaj. to że jest kozak to jedno ale on tez przegrywa biegi i nie jest żadnym Terminatorem.
    Ps. maciek wchodził w łuk po długiej szybkiej prostej i jego musiało wyrzucić na wyjściu. gdyby maciek zamknął zimnego to wtedy byśmy mieli zabawę po piszczala by spadł czy dalej byl na 4 pozycji. śmiem twierdzić że piszczala nawet srebra by nie zdobył.
    co nie zmienia faktu że ten bieg był naprawdę świetny
    Nie nie ma i nie było grajka, który wygrywa wszystkie biegi.
    Zimny to urodzony wojownik.

    Nie gdybajmy, bo nie ma sensu.
    Liczy się efekt finalny i Bartek zgarnął to złoto bezdyskusyjnie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Goldi (12-07-2021)

  17. Powrót do góry    #3255
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie nie ma i nie było grajka, który wygrywa wszystkie biegi.
    Zimny to urodzony wojownik.

    Nie gdybajmy, bo nie ma sensu.
    Liczy się efekt finalny i Bartek zgarnął to złoto bezdyskusyjnie.
    Oczywiście że masz rację i liczy się efekt finalny IMP w którym zimny okazał się najlepszy pierwszy raz w karierze a maciek juz dwa razy.
    Ps.
    z takimi startami to Janoś w GP na pudło się nie zalapie

  18. Powrót do góry    #3256
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Oczywiście że masz rację i liczy się efekt finalny IMP w którym zimny okazał się najlepszy pierwszy raz w karierze a maciek juz dwa razy
    No ale co to za argument i niby co ma potwierdzać, że zdobył dwa razy IMP.
    Przecież Zmarzlik zdobył dwa razy IMŚ.

    Zimny tych IMP zdobędzie jeszcze pewnie troche, a Maciusiowi zdobycie choć jednego IMŚ może posostać tylko w marzeniach.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #3257
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Oczywiście że masz rację i liczy się efekt finalny IMP w którym zimny okazał się najlepszy pierwszy raz w karierze a maciek juz dwa razy.
    Ps.
    z takimi startami to Janoś w GP na pudło się nie zalapie
    Dlatego uwazam, ze ludzie za bardzo sie napalili. Janowski starty slabe, Zmarzlik tez slabe, poza wygranym biegiem z Kolodziejem w kazdym musial gonic. Na IMP z Nowakami czy Szczepaniakami to wystarczylo, ale w GP gdzie bedzie Doyle, Madsen, Woffinden z takimi startami kazdy bedzie mial problem.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    cukrzyca (12-07-2021), młody_piernik2 (12-07-2021)

  21. Powrót do góry    #3258
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No ale co to za argument i niby co ma potwierdzać, że zdobył dwa razy IMP.
    Przecież Zmarzlik zdobył dwa razy IMŚ.

    Zimny tych IMP zdobędzie jeszcze pewnie troche, a Maciusiowi zdobycie choć jednego IMŚ może posostać tylko w marzeniach.
    ale my piszemy w kontekscie IMP . zresztą wyżej napisałem ze maciek w GP nawet na pudło się nie zalapie.
    przypomnę ze nawet zimny mówił ze jego marzeniem jest zdobycie IMP które dopiero teraz zdobył a maciek zdobył już 2 razy. wiec z tymi marzeniami to spokojnie

  22. Powrót do góry    #3259
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ale my piszemy w kontekscie IMP . zresztą wyżej napisałem ze maciek w GP nawet na pudło się nie zalapie.
    przypomnę ze nawet zimny mówił ze jego marzeniem jest zdobycie IMP które dopiero teraz zdobył a maciek zdobył już 2 razy. wiec z tymi marzeniami to spokojnie
    Tak, tylko, że Zimny zdobędzie to IMP, to było raczej oczywiste, a to, ze Maciuś zdobędzie IMŚ to już raczej SF i nadal w sferze marzeń.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 12-07-2021 o 22:40
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #3260
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tak, tylko, że Zimny zdobędzie to IMP, to było raczej oczywiste, a to, ze Maciuś zdobędzie IMŚ to już raczej SF.
    No chybaże rywale się posypią i utorują Maciusiowi droge na najwyższy stopień pudła.
    No nie wiem. jakoś po ostatnich meczach to janosia widziano ze złotem na klacie przed czy przestrzegalem. zmiana zaczęła następować po Szwecji.

  24. Powrót do góry    #3261
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tak, tylko, że Zimny zdobędzie to IMP, to było raczej oczywiste, a to, ze Maciuś zdobędzie IMŚ to już raczej SF.
    No chybaże rywale się posypią i utorują Maciusiowi droge na najwyższy stopień pudła.
    No zebys nie musial odszczekac tych slow po sezonie bo jak go nie trawie tak w tym sezonie ma olbrzymia szanse na tytul i to zadne SF. W tej chwili szanse miedzy nimi rozkladaja sie spokojnie 50-50 i zadna Szwecja z ubieglego tygodnia czy IMP niech nikogo nie zmyla. Dla mnie olbrzymia niespodzianka bedzie jezli tytul nie zostanie w Polsce, a ze jeden i drugi bedzie na podium to dla mnie pewniak mimo, ze nie ktorzy tu odlatuja piszac ze z takimo startami w GP jeden i drugi moze miec problem by zalapac sie na podium w tym roku hahah

    Chociaz ten sezon promuje troche bardziej Prostaka bo jednak 6 rund ktore sie odbeda w Pradze Wrocku Toruniu bardzo mu leza do tego Malilla chyba mu lezy? W Vojens, Rosji i Lublinie to bardziej tort pod Zimnego. Pisze globalnie bo jednak rok temu ku mojemu zaskoczeniu byl dubel w Pradze i b dobrt wystep w Toruniu, ale jakos tak w tym Toruniu to sie w mojej ocenie Zimny meczy.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 12-07-2021 o 22:45

  25. Powrót do góry    #3262
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,883
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gdybym miał trzecie oko, po lekturze kilku ostatnich stron bym sobie je wydłubał.
    Co się w wami chopy dzieje?
    Czy to skutek uboczny powrotu Tuska?

    ORDER!
    Co to się porobiło z forumowiczami???
    Istny pudelek. Aż wierzyć się nie chce, że tylu ludzi zaangażowało się w posuwanie takich nicnieznaczących bzdetów.

  26. Powrót do góry    #3263
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    No nie wiem. jakoś po ostatnich meczach to janosia widziano ze złotem na klacie przed czy przestrzegalem. zmiana zaczęła następować po Szwecji.
    No właśni niektórzy już zakładali Maciusiowi korone IMŚ zapominając chyba, ze tam nie ma zbyt wielu ligowych sredniaków, których można odstawiać na 30 metrów co bieg.
    Wiadomo, że wszystko jest możliwe, ale jak Maciuś jest taki wrażliwy i bierze do siebie jakieś tam niby zajechanie drogi przez Bartosza, to z taką głową słabo może być w ewentualnym zdobywaniu tytułu.
    Tam takich Zmarzlików jest wielu i jeden drugiemu bedzie chciał swoje udowadnić., nie zawsze czysto sportowo.

    Mocna psycha to podstawa żeby kroczyć po najwyższe szczyty.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #3264
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No zebys nie musial odszczekac tych slow po sezonie bo jak go nie trawie tak w tym sezonie ma olbrzymia szanse na tytul i to zadne SF. W tej chwili szanse miedzy nimi rozkladaja sie spokojnie 50-50 i zadna Szwecja z ubieglego tygodnia czy IMP niech nikogo nie zmyla. Dla mnie olbrzymia niespodzianka bedzie jezli tytul nie zostanie w Polsce, a ze jeden i drugi bedzie na podium to dla mnie pewniak mimo, ze nie ktorzy tu odlatuja piszac ze z takimo startami w GP jeden i drugi moze miec problem by zalapac sie na podium w tym roku hahah

    Chociaz ten sezon promuje troche bardziej Prostaka bo jednak 6 rund ktore sie odbeda w Pradze Wrocku Toruniu bardzo mu leza do tego Malilla chyba mu lezy? W Vojens, Rosji i Lublinie to bardziej tort pod Zimnego. Pisze globalnie bo jednak rok temu ku mojemu zaskoczeniu byl dubel w Pradze i b dobrt wystep w Toruniu, ale jakos tak w tym Toruniu to sie w mojej ocenie Zimny meczy.
    przypomnę tobie twój post po 2 rundach gp z tymi startami bo tam naprawdę będzie kogo gonić

  28. Powrót do góry    #3265
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    przypomnę tobie twój post po 2 rundach gp z tymi startami bo tam naprawdę będzie kogo gonić
    No ale to medale rozdajemy w pazdzierniku czy w lipcu ? Bo mowa byla o podium w Pradze czy generalce ?

  29. Powrót do góry    #3266
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No ale to medale rozdajemy w pazdzierniku czy w lipcu ? Bo mowa byla o podium w Pradze czy generalce ?
    mogę i w październiku. naprawdę nie zauważyłeś ze janowski w tym roku praktycznie wszystko przegrywa na starcie? juz imp 1 jego bieg pokazał że będą przez to naprawdę duże problemy

  30. Powrót do góry    #3267
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Ja dalej nie dostrzegłem tam niczego złego po tym biegu i już nie wiem czy to forum kibiców żużla czy upośledzonych niedowidzacych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Gadol (13-07-2021)

  32. Powrót do góry    #3268
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,210
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ja dalej nie dostrzegłem tam niczego złego po tym biegu i już nie wiem czy to forum kibiców żużla czy upośledzonych niedowidzacych.
    No popatrz, alez zaskoczenie ;oo zapomniales jeszcze dodac, ze to forum cierpi na brak klasy xD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #3269
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Już słyszę to buczenie na Zimnego podczas GP we Wrocku

    WU TE ES!

  34. Powrót do góry    #3270
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,210
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Ciebie to ewidentnie jakis upainiec zerznal we Wroclawiu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  35. Powrót do góry    #3271
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,398
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Oho, jednak znalazl sie jakis dzban, do ktorego trafia tlumaczenie Piszczalki, ze przygladal sie sciezce przy krawezniku xD
    Już mówiłem, że za te odzywki gnojku kiedyś ci wyprowadzi ktoś zęby na spacer. Poproś rodziców to może z 500+ ufundują ci wreszcie bilet na mecz, a nie całe życie na forum.

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Wspominałem już tutaj na forum dzisiaj, żeby Dobrucki tych dwóch asów postawił do piona bo będzie lipa. Zmarzlik sprowokował Janowskiego było to widać. Podsumowując, nie spodziewałem się że Zmarzlik zniży się i będzie prowokować przeciwnika a z drugiej strony nie spodziewałem się, że Janowski w taki sposób zachowa się podczas ceremonii.
    Ale sprowokował go bo przejechał obok? Zwisa mnie i powiewa Zmarzlik ale jeżeli takie coś sprowokowało Janowskiego to czas udać się do jakiegoś psychologa bo głowa nie wytrzymuje poziomu jaki sobie narzucił.
    Ostatnio edytowane przez BeKs ; 13-07-2021 o 08:59

  36. Powrót do góry    #3272
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,703
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No popatrz, alez zaskoczenie ;oo zapomniales jeszcze dodac, ze to forum cierpi na brak klasy xD
    no ale ty o wypominaniu komus braku klasy to jestes ostatni w kolejce na tym forum.
    A, ze jestes uposledzony... no coz, to nie obelga. Chyba, ze dla uposledzonych..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #3273
    Stały bywalec Awatar Taisto
    Dołączył
    07-04-2021
    Postów
    977
    Kliknij i podziękuj
    102
    Podziękowania: 288 w 180 postach
    W końcu ktoś napisał coś mądrego ws. wydarzeń Janowski vs Zmarzlik.
    Choć tekst bardziej traktuje o Bartku... Polecam szczególnie jego psychofanom.

    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-gdzi...zlik-korzysta/

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Taisto za jego przydatny post!

    Ali_G (13-07-2021), mentikk (13-07-2021)

  39. Powrót do góry    #3274
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,210
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    no ale ty o wypominaniu komus braku klasy to jestes ostatni w kolejce na tym forum.
    A, ze jestes uposledzony... no coz, to nie obelga. Chyba, ze dla uposledzonych..
    Lajza byles, lajza jestes i lajza bedziesz. Swiet******** cwaniaczek pozujacy na inteligenta, a w rzeczywistosci jeden z wiekszych trolli na tym forum. Bez odbioru.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Powrót do góry    #3275
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    W końcu ktoś napisał coś mądrego ws. wydarzeń Janowski vs Zmarzlik.
    Choć tekst bardziej traktuje o Bartku... Polecam szczególnie jego psychofanom.

    https://po-bandzie.com.pl/zuzel-gdzi...zlik-korzysta/
    Sierakowski kiedyś pisał lepiej. Ten felieton nieźle zaczął, ale powinien skończyć po czwartym akapicie. W drugiej części tekstu otrzymujemy amatorską analizę psychologiczną, tak jakby autor wychował się na młodzieżowych książkach Niziurskiego i Musierowicz.
    Byłem mocno zdziwiony zachowaniem Janowskiego. Miałem okazję rozmawiać z nim kiedyś po meczu, gdy Sparta jeździła w Poznaniu i robił wrażenie bardzo poukładanego, kulturalnego chłopaka. Zagotował się widać mocno, ciśnienie skoczyło, z tym podium mega słabo wyszło, ale wylewający się w necie hejt na niego jest mocno niesmaczny. Taki znak czasów; wystarczy poczytać jak w Anglii gnoją teraz Rashforda czy Sakę.
    Z drugiej strony mamy na ten forum zagorzałych "aficionados" Janowskiego z Wrocławia, którzy mają silną alergię na wszystko, co związane ze Zmarzlikiem czy Gorzowem. Tak często tu nie zaglądam, więc zastanawiam się czy ci goście to jakieś boty, czy ktoś sobie jaja po prostu robi, bo trudno mi uwierzyć, że ktoś tak myśli na poważnie...

  41. Powrót do góry    #3276
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Już słyszę to buczenie na Zimnego podczas GP we Wrocku

    WU TE ES!
    A 1 sierpnia na lidze w GW miejscowe "kulturalne" panienki będą ściągały majty przed magicem.

  42. Powrót do góry    #3277
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Podano składy na mecz w Dyneburgu.
    Sądzę, że Loko i tak wygra,
    ale wygląda mi na to,
    |że chyba na awansie już im
    nieszczególnie zależy.
    Szkoda... wzorowo działający klub
    chyba musi odpuścić awans.

    Chciałbym się mylić, ale takie odnoszę wrażenie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  43. Powrót do góry    #3278
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Po pierwsze - Loko może wprowadzić 2 zmiany.
    Po drugie nawet tym składem powinni to wygrać, bo Wolfe ma po prostu słaby skład.
    A może Loko nie chce wybulić majątku na ten mecz i temu w takim zestawieniu się zapowiedzieli...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #3279
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Napisałeś rzeczy oczywiste...
    Ja piszę o ich składzie w kontekście
    całego sezonu, ostatniej porażki,
    postawy Andersena, Jonassona,
    itd. itp.,
    także w kontekście koronacyrku....
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  45. Powrót do góry    #3280
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Może czują, że pokonanie Opola o awans będzie trudne i wolą skorzystać na słabszej formie tamtych i dać więcej jazdy swoim młodym?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #3281
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Napisałeś rzeczy oczywiste...
    Ja piszę o ich składzie w kontekście
    całego sezonu, ostatniej porażki,
    postawy Andersena, Jonassona,
    itd. itp.,
    także w kontekście koronacyrku....
    Przecież Loko jedzie z najsłabszym zespołem ligi. Dwie gwiazdy THJ i Andersen nie jadą za kare za ostatni mecz w Poznaniu gdzie obaj zawiedli. To może podziałać na nich mobilizująco bo bez ich formy LOKO nie ma szans na awans

    Myślisz ze utrzymanie Michailovow,Gustow w 2 lidze będzie lekkie ?

  47. Powrót do góry    #3282
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przecież Loko jedzie z najsłabszym zespołem ligi. Dwie gwiazdy THJ i Andersen nie jadą za kare za ostatni mecz w Poznaniu gdzie obaj zawiedli. To może podziałać na nich mobilizująco bo bez ich formy LOKO nie ma szans na awans

    Myślisz ze utrzymanie Michailovow,Gustow w 2 lidze będzie lekkie ?
    Michaiłow pewnie się zawinie bo będzie atrakcyjny jako U24.
    Gusta pewnie ma tę samą konstrukcje kontraktu - do końca juniorki +1 rok
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #3283
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Po pierwsze - Loko może wprowadzić 2 zmiany.
    Po drugie nawet tym składem powinni to wygrać, bo Wolfe ma po prostu słaby skład.
    A może Loko nie chce wybulić majątku na ten mecz i temu w takim zestawieniu się zapowiedzieli...
    Tam jest tak organizacyjnie dobrze, że pewnie przed sezonem było mówione co może się dziać w takich właśnie spotkaniach jak z Wolfe.

  49. Powrót do góry    #3284
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Michaiłow pewnie się zawinie bo będzie atrakcyjny jako U24.
    Gusta pewnie ma tę samą konstrukcje kontraktu - do końca juniorki +1 rok
    Michailow sie mocno cofnal, wiec narazie jego poziom to 2 liga max

  50. Powrót do góry    #3285
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Podano składy na mecz w Dyneburgu.
    Sądzę, że Loko i tak wygra,
    ale wygląda mi na to,
    |że chyba na awansie już im
    nieszczególnie zależy.
    Szkoda... wzorowo działający klub
    chyba musi odpuścić awans.

    Chciałbym się mylić, ale takie odnoszę wrażenie.
    No to już było widać po ruchach transferowych zimą. Gdyby im zależało to by zostawili Pontusa, a nie kontraktowali zgrane karty.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •