Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: F1 sezon 2021

  1. Powrót do góry    #1
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 547 w 257 postach

    F1 sezon 2021

    Tak z ciekawości, ktoś się na forum jeszcze pasjonuje F1? Wątek trochę martwy. A ostatni wyścig palce lizać. Pościg Pereza, walka Hamiltona z Verstappenem, chyba powrót Ferrari do walki, McLaren mocny, Vettel słaby, czy Mazepin dojedzie chociaż jeden wyścig do końca. Jest o czym gadać


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,480
    Kliknij i podziękuj
    1,694
    Podziękowania: 4,342 w 3,130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Tak z ciekawości, ktoś się na forum jeszcze pasjonuje F1? Wątek trochę martwy. A ostatni wyścig palce lizać. Pościg Pereza, walka Hamiltona z Verstappenem, chyba powrót Ferrari do walki, McLaren mocny, Vettel słaby, czy Mazepin dojedzie chociaż jeden wyścig do końca. Jest o czym gadać
    Przestałem się tym sportem pasjonować jak zaczęli wprowadzać tam te różne nowinki i ograniczenia. KERS i inne bzdury.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 547 w 257 postach
    Pamiętam, jak kiedyś, w którejś telewizji, jeden wyścig pokazywało chyba z 10 kanałów. Można było sobie wybrać dowolny obraz z kamery. Szaleństwo. Ale F1 na Elevenie daje radę. Niezłe studio, cały weekend wyścigowy zapełniony informacjami. Jakoś mnie wciągnęło z dwa lata temu, a Netflix ze swoim "Drive to survive" pogłębiło. Wiem, że dokument trochę komiksowy, ale dla takiego laika w dziedzinie jak ja, zabawa po pachy. Polecam, jak ktoś lubi motosport.

  4. Powrót do góry    #4
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 547 w 257 postach
    Ktoś patrzył na treningi? Jak w niedzielę spadnie deszcz, a tak zapowiadają, to pewnie połowa stawki nie dojedzie. Miotało nimi po tym torze strasznie. Mój "ulubiony" pay driver pewnie skończy na pierwszym zakręcie. Mercedes marudzi, narzeka i na razie z przodu. Mam nadzieję, że się chłopaki z Red Bulla pozbierają, byłoby ciekawiej. Dzisiaj chyba najbardziej na plus Gasly i Tsunoda. Chociaż ten pierwszy mnie już przestaje zaskakiwać.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,710
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,601 w 1,040 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    Pamiętam, jak kiedyś, w którejś telewizji, jeden wyścig pokazywało chyba z 10 kanałów. Można było sobie wybrać dowolny obraz z kamery. Szaleństwo. Ale F1 na Elevenie daje radę. Niezłe studio, cały weekend wyścigowy zapełniony informacjami. Jakoś mnie wciągnęło z dwa lata temu, a Netflix ze swoim "Drive to survive" pogłębiło. Wiem, że dokument trochę komiksowy, ale dla takiego laika w dziedzinie jak ja, zabawa po pachy. Polecam, jak ktoś lubi motosport.
    Nie ma za bardzo czym się ekscytować. Totalna dominacja mercedesa. porównywalne samochody, i Verstappen z Leclerciem by go zjedli. Zresztą Hamilton niech się cieszy, że Kubicy nie ma, stad tyle tytułów. Oczywiscie nic jemu nie umniejszajac.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    17-06-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten sezon zapowiada się super w końcu przewaga mercedesa nie jest już tak duża a wręcz prawie jej nie ma. Oglądam każdy wyścig.

  7. Powrót do góry    #7
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 547 w 257 postach
    Cytat Zamieszczone przez majasliwka Zobacz posta
    Ten sezon zapowiada się super w końcu przewaga mercedesa nie jest już tak duża a wręcz prawie jej nie ma. Oglądam każdy wyścig.
    Szkoda ostatniego, bo Red Bull miał szansę uciec Mercedesowi. Ale rzeczywiście na razie na Mercedes nie ma takiej zdecydowanej przewagi jak lata wcześniej. Teraz się kończą tory uliczne, na których Red Bulle czuły się ewidentnie lepiej, więc zobaczymy jak jest. A zwycięstwo Pereza sprawiło mi dużą frajdę. Mam nadzieję, że już połapał się o co chodzi w nowym bolidzie i coraz częściej będzie z przodu.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2022
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja lubię oglądać, ale jakimś wielkim pasjonatem nie jestem

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    W sumie można powiedzieć ze się pasjonuję F1. Oglądam jak znajdę czas (bo czasami pracuję) bo "przez speedway" wykupiłem Eleven. W poprzednich latach oglądałem czasami piracko Ale najbardziej mnie kręciło F1 jak jeszcze nie mozna było nigdzie oglądać - czyli czasy Laudy, Hunta itp To były mega czasy - różne samochody konstrukcyjnie (ba - nawet 6 kołowce ) . Zacząłem już pod koniec lat 70-tych kiedy to w ogólniaku szło się na długiej przerwie (która przez to stanie w kolejce stawała się czasami "dłuższa") pod EMPiK żeby kupić AutoCar, albo AutoMotor und Sport - najlepsza gratka była jak się kupiło "Sport Auto" bo w środku był plakat Mieliśmy z kumplem po kilka miniaturek wyścigówek (takich jak można byłó kupić w kioskach) które były miniaturkami samochodów sprzed kilkunastu lat, ale urządzało się nimi w domu GrąPri Och fajne były czasy Teraz do F1 i oczywiście speedwayem doszło NASCAR i trochę IndyCar

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •