Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 717

Wątek: Motor Lublin 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Żenadą to jest twierdzenie, że lepiej ściągnąć za grubą kasę młodzieżowca najemnika niż dać podwyżkę swojemu wychowankowi. Trzeba mieć tik-taka w głowie by twierdzić, że żal nam tyłki ściska bo ściągnęliśmy Vaculika i zatrzymaliśmy dwukrotnego IMŚ a nie mamy Cierniaka. Qźwa. Kto to jest Mateusz Cierniak by tak żałować, że u nas nie będzie jeździł?
    Jesteście jacyś strasznie napuszeni w tym Lublinie od czasu jak udało Wam się "stuknąć" Mrozka w 2018. Zero dystansu i foch bo za pieniądze, którymi się tak chwalicie, nie udaje się wciąż ściągnąć takich armat o jakich marzycie?
    Gdzie tu Chomski mówi coś o Motorze??Zacytuj, proszę.
    "- Rozmawialiśmy przede wszystkim z ojcem Mateusza Cierniaka, ale nie dajmy się zwariować. Nie można płacić pieniędzy, które są nieadekwatne i nieetyczne."
    Chyba jasne jest, gdzie będzie jechał w 2021 M. Cierniak, a więc z kim walczyliście o młodego i do kogo pije Stasiu?
    O drugiej wypowiedzi Waszego zburaczonego prezesa zapomniałeś? Kępa dziś wyraźnie powiedział, że nie będzie rozmawiał publicznie o pieniądzach, a szczególnie o pieniądzach innych klubów i w ten sposób temat uciął. Tylko do tego trzeba mieć klasę i coś więcej niż siano we łbie. O akcji z lubelskim torem przed meczem Gorzowa w Lublinie przez grzeczność nie wspomnę.

    Ja się żadnymi pieniędzmi nie chwalę bo nie znam budżetu klubu i w zasadzie nie za bardzo mnie to interesuje. Tylko jak już wrzucasz kamienie do cudzych ogródków to upewnij sie najpierw, że masz własny posprzątany.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Żenadą to jest twierdzenie, że lepiej ściągnąć za grubą kasę młodzieżowca najemnika niż dać podwyżkę swojemu wychowankowi. Trzeba mieć tik-taka w głowie by twierdzić, że żal nam tyłki ściska bo ściągnęliśmy Vaculika i zatrzymaliśmy dwukrotnego IMŚ a nie mamy Cierniaka. Qźwa. Kto to jest Mateusz Cierniak by tak żałować, że u nas nie będzie jeździł?
    Jesteście jacyś strasznie napuszeni w tym Lublinie od czasu jak udało Wam się "stuknąć" Mrozka w 2018. Zero dystansu i foch bo za pieniądze, którymi się tak chwalicie, nie udaje się wciąż ściągnąć takich armat o jakich marzycie?
    Gdzie tu Chomski mówi coś o Motorze??Zacytuj, proszę.
    Tym twierdzeniem strzelasz sobie niejako w stopę. Bo na c....uj w takim razie wam był potrzebny Cierniak, trzeba było dać podwyżkę Jasińskiemu, Bartkowiakowi czy innemu wychowankowi.

    Prawda jets taka, że wykosztowaliście się na Zimnego i Vacula. A młodego Cierniaka i jego ojca, chcieliście wyhaczyć za tanią kasę, oferując staż przy Zmarzliku.

    Jasne, że Chomski się wygłupił nawijając coś o nieetycznych pieniądzach za Cierniaka. Jasne, że Cierniak to nie Zimny i długo jeszcze nim nie będzie. Ale w tym układzie, kasę jaką Grzyb wykłada za Zimnego czy Vacula, też można nazwać w takim razie nieetyczną. Bo niby czemu nie ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-11-2020 o 22:16
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    blajar (09-11-2020), mariotar (18-11-2020)

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Co Wy gadacie? Przecież największe tluki i idioci na świecie to oprócz glupich murzynów którzy zostali w Afryce to sa jeszcze Cyganie porozrzucani po świecie.

    Glupszego od cygana to nie ma, bo nawet murzyn ze srodkowego Kongo jest bystrzejszy.

  5. Powrót do góry    #184
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    "- Rozmawialiśmy przede wszystkim z ojcem Mateusza Cierniaka, ale nie dajmy się zwariować. Nie można płacić pieniędzy, które są nieadekwatne i nieetyczne."
    Chyba jasne jest, gdzie będzie jechał w 2021 M. Cierniak, a więc z kim walczyliście o młodego i do kogo pije Stasiu?
    Z tego co wiem o Cierniaka walczyła też Sparta. To raz. Dwa - Chomski odnosi się tutaj do tego co padło w negocjacjach między Cierniakami a Stalą, jeśli masz dowód, że oferta dla Motoru była identyczna to przyznam, Tobie rację, że uderza w Motor. Mógłbym napisać: "chyba jasne jest", że za dojazdy z Tarnowa do Gorzowa musieli Cierniakowie zażądać ekstra 200-300 tyś... Wolę jednak nie wydawać tak arbitralnych sądów tylko na podstawie własnego "widzi mi się" czy innej mniemanologii.


    O drugiej wypowiedzi Waszego zburaczonego prezesa zapomniałeś? Kępa dziś wyraźnie powiedział, że nie będzie rozmawiał publicznie o pieniądzach, a szczególnie o pieniądzach innych klubów i w ten sposób temat uciął. Tylko do tego trzeba mieć klasę i coś więcej niż siano we łbie. O akcji z lubelskim torem przed meczem Gorzowa w Lublinie przez grzeczność nie wspomnę.
    Co ma wspólnego wypowiedź sprzed roku dotycząca Kasprzaka z wywiadem Chomskiego? Nic. Przyznaję, że była głupia, ale wypominanie jej w tym momencie trąci gimbazą. A Grzybowi pewnie cały sezon odbijała się czkawką bo gorszego interesu niż ten z zatrzymaniem Kasprzaka chyba nigdy wcześniej nie zrobił. Stracił kasę i "twarz". Macie z niego darmową "bekę".

    Ja się żadnymi pieniędzmi nie chwalę bo nie znam budżetu klubu i w zasadzie nie za bardzo mnie to interesuje. Tylko jak już wrzucasz kamienie do cudzych ogródków to upewnij sie najpierw, że masz własny posprzątany.
    Zaperzasz się, gdy ktoś utożsamia Cię z polityką Twojego klubu a sam każesz mi sprzątać ogródek Stali. Bądź poważny.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  6. Powrót do góry    #185
    Początkujący
    Dołączył
    23-09-2020
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    kolchoz

    Tloku jeden,cyganie sa wszedzie a Zmarzlik jest jeden i o niego bila sie cala liga ze smiesznym Motorkiem na czele Motorek dawal awionetki za Bartka a skonczylo sie helikopterami z ??Buczkiem na czele Razi was Jack u nas ale to bylo ugadane ale ze to u na wypalio to bol dupy

  7. Powrót do góry    #186
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cyganie nie jestem z Lublina, baranie jeden.
    Nie obchodza mnie mysliwce f16, tylko czy cygańska rozdzielnia jest sprawna.
    Tluku boli Cie, że staliscie sie posmiewiskiem ligi?

  8. Powrót do góry    #187
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tym twierdzeniem strzelasz sobie niejako w stopę. Bo na c....uj w takim razie wam był potrzebny Cierniak, trzeba było dać podwyżkę Jasińskiemu, Bartkowiakowi czy innemu wychowankowi.
    Do niedawna powrót Bartkowiaka był wątpliwy. Skąd wiesz, że pieniądze oferowane Cierniakowi nie pójdą ostatecznie na dosprzętowienie juniorów? Oczywiście tylko spekulujesz czyli wuja wiesz, ale nie możesz odmówić sobie wykorzystania okazji do wymądrzania się i nabicia kolejnego pustego posta.

    Prawda jets taka, że wykosztowaliście się na Zimnego i Vacula. A młodego Cierniaka i jego ojca, chcieliście wyhaczyć za tanią kasę, oferując staż przy Zmarzliku.
    No paczpan! Tzn, że wykazaliśmy się tymi cnotami, które tak zachwalasz w falubazowym wątku u włodarzy swojego klubu - chcieliśmy wyhaczyć transfer za tanią kasę. Dzięki za uznanie

    Jasne, że Chomski się wygłupił nawijając coś o nieetycznych pieniądzach za Cierniaka. Jasne, że Cierniak to nie Zimny i długo jeszcze nim nie będzie. Ale w tym układzie, kasę jaką Grzyb wykłada za Zimnego czy Vacula, też można nazwać w takim razie nieetyczną. Bo niby czemu nie ?
    Dobrze wiesz, że zatrzymanie Bartka to warunek sine qua non funkcjonowania Stali Gorzów w obecnych czasach - bez niego nie przyszedłby Vacul, odeszliby sponsorzy i kibice. Efekt domina, którego finału nie trudno się domyśleć. Bartek i Martin to zawodnicy, którzy gwarantują konkretne wyniki czego o Mateuszu Cierniaku nie możesz powiedzieć (napisać) - ot taki "drobny" szczegół. Dobrze to wiesz, tylko udajesz, że nie kumasz absurdu w równaniu wysokich kontraktów Bartka i Martina z przepłaceniem młodzieżowca, który nie zdobył jeszcze punktu w Ekstralidze.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  9. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    padnie ze śmiechu jak motor pojedzie do gorzowa i Cierniak będzie gwalcil Woźniak ów i spółkę

  10. Powrót do góry    #189
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Z tego co wiem o Cierniaka walczyła też Sparta. To raz. Dwa - Chomski odnosi się tutaj do tego co padło w negocjacjach między Cierniakami a Stalą, jeśli masz dowód, że oferta dla Motoru była identyczna to przyznam, Tobie rację, że uderza w Motor. Mógłbym napisać: "chyba jasne jest", że za dojazdy z Tarnowa do Gorzowa musieli Cierniakowie zażądać ekstra 200-300 tyś... Wolę jednak nie wydawać tak arbitralnych sądów tylko na podstawie własnego "widzi mi się" czy innej mniemanologii.
    Ok, nie mam problemu z przyznaniem komuś racji jeśli potrafi ją sensownie uargumentować, co niniejszym czynię. Nie ma sensu gadać o domniemaniach czy interpretacji, każdy ma prawo do swojej.

    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Co ma wspólnego wypowiedź sprzed roku dotycząca Kasprzaka z wywiadem Chomskiego? Nic. Przyznaję, że była głupia, ale wypominanie jej w tym momencie trąci gimbazą. A Grzybowi pewnie cały sezon odbijała się czkawką bo gorszego interesu niż ten z zatrzymaniem Kasprzaka chyba nigdy wcześniej nie zrobił. Stracił kasę i "twarz". Macie z niego darmową "bekę".
    Akurat tę wypowiedź przytoczyłem w kontekście tego, że jest coś na rzeczy między Gorzowem i Lublinem i nie Lublin jest tu stroną "atakującą". Nie będę teraz grzebał w necie, o ile dobrze kojarzę były też wypowiedzi związane z "psuciem rynku" (zapewne w kontekście Kasprzaka), marudzenie na pieniądze z miasta.


    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Zaperzasz się, gdy ktoś utożsamia Cię z polityką Twojego klubu a sam każesz mi sprzątać ogródek Stali. Bądź poważny.
    Nie zaperzam się, jestem oazą spokoju Z jaką polityką? Mówisz o tym, że Kępa płaci (zapewne) spore pieniądze za juniora zamiast wychować jakiegoś samemu? Też bym wolał oklaskiwać swojego ale realia są takie, jakie są. Żużel w Lublinie ruszył na nowo 4 lata temu. Boom trwa jakieś 2-3. Być może można było w tym czasie wychować jakiegoś chłopaka na poziom ekstraligowy, być może nie. Nie mam możliwości oglądania szkółki więc nie wiem co się tam dzieje. Był fajnie rokujący Peroń ale się połamał i odpuścił. Fakty są takie, że jeśli nie ma nikogo, na kogo można ad hoc postawić to jest się zmuszonym do kupowania. Czy się to komuś podoba, czy nie. Innego wyjścia nie ma więc przypierdzielanie się o to jest kompletnie oderwane od rzeczywistości. Jeśli czepiasz się tej polityki to Ty bądź poważny.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    Nigel (10-11-2020)

  12. Powrót do góry    #190
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta


    Akurat tę wypowiedź przytoczyłem w kontekście tego, że jest coś na rzeczy między Gorzowem i Lublinem i nie Lublin jest tu stroną "atakującą". Nie będę teraz grzebał w necie, o ile dobrze kojarzę były też wypowiedzi związane z "psuciem rynku" (zapewne w kontekście Kasprzaka), marudzenie na pieniądze z miasta.
    No to tu przestrzeliłbyś konkretnie bo Stal też dostawała i dostaje z miasta wsparcie finansowe - też nie małe. Nie sądzę by ktoś ze Stali krytykował takie praktyki. Co do psucia rynku, każdy kto ma więcej kasy od innych, kto przeprowadza lub zamierza przeprowadzić duże transfery dostaje taką łatkę. My też tak mieliśmy, nie ma się co obruszać tylko przyjąć na klatę jako element pełnej inicjacji w Ekstralipie.
    Nie ubieraj też tak tego Motoru w owczą skórę bo może medialnie jesteście "łagodni" ale ciągle robicie transferowe podchody pod zawodników Stali. Tutaj to wy jesteście stroną atakującą a my się bronimy.
    My Łagucie awionetki nie oferowaliśmy ...



    Nie zaperzam się, jestem oazą spokoju Z jaką polityką? Mówisz o tym, że Kępa płaci (zapewne) spore pieniądze za juniora zamiast wychować jakiegoś samemu? Też bym wolał oklaskiwać swojego ale realia są takie, jakie są. Żużel w Lublinie ruszył na nowo 4 lata temu. Boom trwa jakieś 2-3. Być może można było w tym czasie wychować jakiegoś chłopaka na poziom ekstraligowy, być może nie. Nie mam możliwości oglądania szkółki więc nie wiem co się tam dzieje. Był fajnie rokujący Peroń ale się połamał i odpuścił. Fakty są takie, że jeśli nie ma nikogo, na kogo można ad hoc postawić to jest się zmuszonym do kupowania. Czy się to komuś podoba, czy nie. Innego wyjścia nie ma więc przypierdzielanie się o to jest kompletnie oderwane od rzeczywistości. Jeśli czepiasz się tej polityki to Ty bądź poważny.
    Kolejny raz poproszę o cytat na poparcie tezy, tym razem dotyczącej mojego rzekomego czepiania się polityki Motoru. Gdzie napisałem, że Kępa powinien wychować sobie juniora a nie kupować? Pozwoliłem sobie na kilka słów, krytyki wobec tego, że mamy w Gorzowie odczuwać jakiś straszny ból dudy z powodu nieudanych negocjacji z Cierniakami bo powinniśmy myśleć(sic!) i spełnić ich oczekiwania finansowe zamiast przepłacać Vacula i Zimnego. Moje słowa: Żenadą to jest twierdzenie, że lepiej ściągnąć za grubą kasę młodzieżowca najemnika niż dać podwyżkę swojemu wychowankowi dotyczą tylko do tego, że lepiej dopłacić takiemu wychowankowi jak Bartek niż ściągać za duże pieniądze młodzieżowca, który nic nie gwarantuje. Nie jest to absolutnie przytyk do sytuacji, w której jakiś klub mający ambicję, musi transferować młodzieżowca jeśli nie ma własnych dobrze rokujących. Sam przyznałeś, że odnoszenie wywiadu Chomskiego wprost do klubu z Lublina jest nieuprawnione. Wiem, że musicie ostro grać na rynku transferowym i nie widzę w tym nic zdrożnego, każdy na waszym miejscu musiałby tak działać. Musisz mieć świadomość, że jeszcze nie raz ktoś wytknie wam brak wychowanków, wydawanie kasy spółek skarbu państwa itp. itd. Nie można być przewrażliwionym na tym punkcie i nadinterpretować cudze wypowiedzi.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  13. Powrót do góry    #191
    Użytkownik
    Dołączył
    28-05-2019
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 47 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    No to tu przestrzeliłbyś konkretnie bo Stal też dostawała i dostaje z miasta wsparcie finansowe - też nie małe. Nie sądzę by ktoś ze Stali krytykował takie praktyki. Co do psucia rynku, każdy kto ma więcej kasy od innych, kto przeprowadza lub zamierza przeprowadzić duże transfery dostaje taką łatkę. My też tak mieliśmy, nie ma się co obruszać tylko przyjąć na klatę jako element pełnej inicjacji w Ekstralipie.
    Nie ubieraj też tak tego Motoru w owczą skórę bo może medialnie jesteście "łagodni" ale ciągle robicie transferowe podchody pod zawodników Stali. Tutaj to wy jesteście stroną atakującą a my się bronimy.
    My Łagucie awionetki nie oferowaliśmy ...
    Hola, hoooola drogi Panie. Akurat wczoraj Kępa był pytany o tę awionetkę i dobrze się przy tym pytaniu uśmiał Odpowiedzią na tę bzdurę był właśnie sposób prezentacji Cierniaka i Buczkowskiego. Jak czytam Twoje odpowiedzi to z ironią radzisz sobie bez problemu. Nie wierzę, że tej nie wyłapałeś
    Skoro twierdzisz, że "ciągle robimy podchody pod zawodników Stali" to ja Ci w podobny sposób odpowiem. Ta liga jest tak wąska, a liczba topowych zawodników tak mała, że ciągle ktoś robi podchody pod zawodników prawie wszystkich klubów. Szczególnie tych ze średnią >2.0. Nie trzeba daleko szukać żeby usłyszeć od zawodnika, że otrzymał oferty od wszystkich albo prawie wszystkich klubów Ekstraligi


    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Kolejny raz poproszę o cytat na poparcie tezy, tym razem dotyczącej mojego rzekomego czepiania się polityki Motoru. Gdzie napisałem, że Kępa powinien wychować sobie juniora a nie kupować? Pozwoliłem sobie na kilka słów, krytyki wobec tego, że mamy w Gorzowie odczuwać jakiś straszny ból dudy z powodu nieudanych negocjacji z Cierniakami bo powinniśmy myśleć(sic!) i spełnić ich oczekiwania finansowe zamiast przepłacać Vacula i Zimnego. Moje słowa: Żenadą to jest twierdzenie, że lepiej ściągnąć za grubą kasę młodzieżowca najemnika niż dać podwyżkę swojemu wychowankowi dotyczą tylko do tego, że lepiej dopłacić takiemu wychowankowi jak Bartek niż ściągać za duże pieniądze młodzieżowca, który nic nie gwarantuje. Nie jest to absolutnie przytyk do sytuacji, w której jakiś klub mający ambicję, musi transferować młodzieżowca jeśli nie ma własnych dobrze rokujących. Sam przyznałeś, że odnoszenie wywiadu Chomskiego wprost do klubu z Lublina jest nieuprawnione. Wiem, że musicie ostro grać na rynku transferowym i nie widzę w tym nic zdrożnego, każdy na waszym miejscu musiałby tak działać. Musisz mieć świadomość, że jeszcze nie raz ktoś wytknie wam brak wychowanków, wydawanie kasy spółek skarbu państwa itp. itd. Nie można być przewrażliwionym na tym punkcie i nadinterpretować cudze wypowiedzi.
    Ból dupy można wyczytać ze słów Stasia. Tyle, że tu znów mówimy o interpretacji bo równie dobrze mógł to powiedzieć "na odczep".
    I dokładnie o te Twoje słowa chodzi i fajnie, że je wyjaśniłeś bo akurat ja odczytałem je faktycznie jako zarzut. Pewnie, że lepiej, tylko powtarzam: trzeba mieć komu i dolary przeciw orzechom, że rokujący, jak Bartek, młodzieżowiec miałby tu jak pączek w maśle i nikt by nie myślał o ściąganiu kogoś z zewnątrz.
    Mnie zasadniczo takie przytyki zazwyczaj nie ruszają. Jak zapewne zauważyłeś, rzadko się włączam w jakieś dyskusje choć lubię poczytać natomiast bladej k...wicy można dostać jak się n-ty raz czyta, że Lublin jakieś milionowe kontrakty oferuje i szasta kasą na lewo i prawo. I nie piję tu absolutnie do Ciebie, uwaga bardziej ogólna. Kępa od początku twierdzi, że nie oferuje żadnych gruszek na wierzbie, a kontrakty w Lublinie sa na rynkowym poziomie. Pewnie, że i takie słowa trzeba czytać z przymrużeniem oka tylko to na robiącym zarzut ciąży jego udowodnienie, a jak zapytać ile to słyszy się "z naszych źródeł wynika", "mówi się". I potem ciągnie się za klubem kretyńska fama bo jeden palnie, a reszta powtarza jak mantrę.
    Ostatnio edytowane przez blajar ; 10-11-2020 o 08:35

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blajar za jego przydatny post!

    Raf_Lublin (10-11-2020)

  15. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolchoz Zobacz posta
    Cyganie nie jestem z Lublina, baranie jeden.
    Nie obchodza mnie mysliwce f16, tylko czy cygańska rozdzielnia jest sprawna.
    Tluku boli Cie, że staliscie sie posmiewiskiem ligi?
    Ja tam zauważyłem po tym forum, że ze Stali to najbardziej śmieją się ci, którym niewiele wyszło w 2020. Co w zasadzie można zrozumieć, no bo jak się samemu nie ma, to się umniejsza innym, co innego poradzić.

  16. Powrót do góry    #193
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    Hola, hoooola drogi Panie. Akurat wczoraj Kępa był pytany o tę awionetkę i dobrze się przy tym pytaniu uśmiał
    No przecież awionetka dla Griszy to czysta ironia z mojej strony...



    Skoro twierdzisz, że "ciągle robimy podchody pod zawodników Stali" to ja Ci w podobny sposób odpowiem. Ta liga jest tak wąska, a liczba topowych zawodników tak mała, że ciągle ktoś robi podchody pod zawodników prawie wszystkich klubów. Szczególnie tych ze średnią >2.0. Nie trzeba daleko szukać żeby usłyszeć od zawodnika, że otrzymał oferty od wszystkich albo prawie wszystkich klubów Ekstraligi
    Ok. Rynek jest wąski i dlatego nie ma sentymentów. Albo my ich, albo oni nas...

    A dziennikarze dodając coś od siebie, dobierając wypowiedzi w odpowiednich sekwencjach podgrzewają atmosferę. Łatwo wywołać w ten sposób antagonizmy między klubami, kibicami i działaczami.
    Bo przecież nasz prezes i nasz trener są święci To oni zaczęli... i nie trzymają ciśnienia
    Co mi tam jakiś .... będzie...
    itp. itd.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  17. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,895
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Do niedawna powrót Bartkowiaka był wątpliwy. Skąd wiesz, że pieniądze oferowane Cierniakowi nie pójdą ostatecznie na dosprzętowienie juniorów? Oczywiście tylko spekulujesz czyli wuja wiesz, ale nie możesz odmówić sobie wykorzystania okazji do wymądrzania się i nabicia kolejnego pustego posta.
    Nie wiem, nigdzie tego przecież nie piszę, że wiem. Ani nie spekuluję. Zwracam tylko uwagę na twoje słowa i wykazuje w nich sprzeczność.

    No paczpan! Tzn, że wykazaliśmy się tymi cnotami, które tak zachwalasz w falubazowym wątku u włodarzy swojego klubu - chcieliśmy wyhaczyć transfer za tanią kasę. Dzięki za uznanie
    Przecież nikt wam nie robi zarzutów, że chcieliście wyhaczyć coś taniej. Jedyne co to zwracam tylko uwagę, że nie wypada Chomskiemu nawijać coś o nieetycznych pieniądzach, tylko dlatego, że Cierniaki zawołały więcej niż macie.

    Dobrze wiesz, że zatrzymanie Bartka to warunek sine qua non funkcjonowania Stali Gorzów w obecnych czasach - bez niego nie przyszedłby Vacul, odeszliby sponsorzy i kibice. Efekt domina, którego finału nie trudno się domyśleć. Bartek i Martin to zawodnicy, którzy gwarantują konkretne wyniki czego o Mateuszu Cierniaku nie możesz powiedzieć (napisać) - ot taki "drobny" szczegół. Dobrze to wiesz, tylko udajesz, że nie kumasz absurdu w równaniu wysokich kontraktów Bartka i Martina z przepłaceniem młodzieżowca, który nie zdobył jeszcze punktu w Ekstralidze.
    Wszystko się zgadza, poza jednym. Nie wiem o jakie tam pieniądze szło. Ale domyślam się, ze Cierniaki nie wołali takiej samej kasy jak dostał Zimny czy chociażby Vacul. I nikt nie twierdzi, że mieliście przepłacać Cierniaka. Sam bym go nie brał, bo faktycznie na dzisiaj to on mało co gwarantuje w SE. Ale taki Chomski powinien sobie darować teksty o "nieetycznych pieniądzach". Bo wielu innych prezesów, na tej samej zasadzie, mogłoby powiedzieć, że Stal wydała nieetyczne pieniądze na Zimnego czy Vacula. A jednak nikt tego nie robi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,617 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ja tam zauważyłem po tym forum, że ze Stali to najbardziej śmieją się ci, którym niewiele wyszło w 2020. Co w zasadzie można zrozumieć, no bo jak się samemu nie ma, to się umniejsza innym, co innego poradzić.
    Fakt, (jak się samemu nie ma) pleców w centrali i to takich, że wpychają do finału to trudno o zrozumienie
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  19. Powrót do góry    #196
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem, nigdzie tego przecież nie piszę, że wiem. Ani nie spekuluję. Zwracam tylko uwagę na twoje słowa i wykazuje w nich sprzeczność.
    Nie ma sprzeczności: w przypadku gdyby Bartkowiak dał sobie spokój z żużlem mielibyśmy problem z obsadą juniorską w ogóle, abstrahując od jej jakości - transfer z zewnątrz byłby koniecznością. Skoro Mateusz zadeklarował chęć kontynuowania kariery to ciśnienie na transfer zeszło.


    Przecież nikt wam nie robi zarzutów, że chcieliście wyhaczyć coś taniej. Jedyne co to zwracam tylko uwagę, że nie wypada Chomskiemu nawijać coś o nieetycznych pieniądzach, tylko dlatego, że Cierniaki zawołały więcej niż macie.
    Tu mogę się zgodzić, że określenie "nieetyczne" jest nie na miejscu.


    I nikt nie twierdzi, że mieliście przepłacać Cierniaka.
    Był taki co twierdził, że wydanie dużej kasy na Vaculika i Zmarzlika było bezmyślne w kontekście możliwości spełnienia oczekiwań Cierniaków.
    Chomski zamiast paplać o nieetycznych żądaniach powinien powiedzieć tylko, że były nieadekwatne do klasy sportowej Mateusza Cierniaka.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  20. Powrót do góry    #197
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cierniak to dobry transfer. Dla mnie to on jest najlepszym polskim juniorem niech tylko opanuje to żeby tak bardzo banda go nie wciągała bo możliwości ma potężne

  21. Powrót do góry    #198
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2019
    Postów
    830
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 159 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez blajar Zobacz posta
    . Kępa od początku twierdzi, że nie oferuje żadnych gruszek na wierzbie, a kontrakty w Lublinie sa na rynkowym poziomie. Pewnie, że i takie słowa trzeba czytać z przymrużeniem oka tylko to na robiącym zarzut ciąży jego udowodnienie, a jak zapytać ile to słyszy się "z naszych źródeł wynika", "mówi się". I potem ciągnie się za klubem kretyńska fama bo jeden palnie, a reszta powtarza jak mantrę.
    Warto też zwrócić uwagę, że zawodnicy z pewnością wykorzystują ten, napompowany przez dziennikarzy, balonik i w swoich klubach używają argumentu potężnej oferty z Lublina, nawet jeśli oferta w cale taka potężna nie była. Przecież taki prezes macierzystego klubu w żaden sposób nie jest w stanie tego zweryfikować, a jak sobie poczyta pierdoły Ostafy o awionetkach, to z góry zakłada że taka niebotyczna oferta jest prawdopodobna i potem sam opowiada w mediach, że Lublin podbija stawki.

  22. Powrót do góry    #199
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Chomski dobrze określił oferte Gorzowa dla Cierniaka - oferta stażu Chłop już całkiem odszedł od zmysłów. Nie wie co gada.

  23. Powrót do góry    #200
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Raf_Lublin Zobacz posta
    Warto też zwrócić uwagę, że zawodnicy z pewnością wykorzystują ten, napompowany przez dziennikarzy, balonik i w swoich klubach używają argumentu potężnej oferty z Lublina, nawet jeśli oferta w cale taka potężna nie była. Przecież taki prezes macierzystego klubu w żaden sposób nie jest w stanie tego zweryfikować, a jak sobie poczyta pierdoły Ostafy o awionetkach, to z góry zakłada że taka niebotyczna oferta jest prawdopodobna i potem sam opowiada w mediach, że Lublin podbija stawki.
    To oczywiste, ale też trzeba mieć świadomość, że jeśli taki Motor chce wyjąć Bartka z Gorzowa to z drobną podwyżką względem jego kontraktu w Stali nie ma co startować.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  24. Powrót do góry    #201
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Zacznijmy tylko od tego, żeby nie łączyć spraw Zmarzlika i Cierniaka. Jeden jeździć się nauczył, drugi uczy. Cierniak na razie to jest inna dyscyplina sportu.

  25. Powrót do góry    #202
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Zacznijmy od tego, że dzieki pozyskaniu Cierniaka to Lublin bedzie walczyl o utrzymanie.
    Gdyby nie Cierniak to Lublin polecialby z ligi, bo skład Grisza i MM nic nie gwarantują, a Hampel bedzie wykluczany bo od nowego sezonu beda fotokomorki

    Ps.
    Cierniaka cyganie z Gorzowa chcieli go na staż bo szukali frajera. Niezle sie uśmiałem czytając żale Stasia i chyba nie tylko ja. Myśleli, że jak nie trzeba zapłacić Unii za wyszkolenie to za miskę ryżu przyjdzie. Pozniej by mówili, że Cierniak to ich wychowanek bo przecież do nich przyszedł po nauki. Zresztą do dziś Włodeczek się szczyci, że Gollob zdobył mistrza świata bo po nauki przyszedł do Gorzowa na ciężki techniczny tor.

  26. Powrót do góry    #203
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,230
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/90...-kolejnym-tran
    Jest i odpowiedź prezesa Kępy...

  27. Powrót do góry    #204
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2020
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Kępę można lubić bądź nie, można oceniać jego działania pozytywnie lub negatywnie, ale różnica między nim, a Grzybem czy Chomskim jest taka, że Kępa nie chodzi i nie zagląda innym prezesom do portfela, co bardzo ochoczo czyni obecny prezes Stali.

    No i zadziwiające, że te lubelskie miliony przez ostatnie 3 sezony jeszcze nie dały radę przekonać żadnego zawodnika z TOP 10 na świecie. Ah, no tak, przecież obecnie mamy nowy trend w naszej dyscyplinie. Teraz w modzie jest odrzucanie lepszych ofert (nawet o 30% lepszych), bo liczą się fajni koledzy w drużynie.

  28. Powrót do góry    #205
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Hehe Kepa wyjaśnił Stasia.
    Stasio nawet nie gadal o kasie, tylko mlodego chcial za friko na staż. No większego glupka z siebie nie mógł zrobić.
    Prawdziwek czy tez podgrzybek ze Stasiem dobrali sie niesamowicie. To sie nazywa team spirit.
    Vacul też jeździł 2 lata w Falubazie, a ciągle myślał o cyganskim taborze.
    Jednak magia Falubazu nie pomogła, po nocach płakał za Plonaca Rozdzielenia

  29. Powrót do góry    #206
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,230
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    Czy coś wiadomo kto pojedzie pod nr 8/16?

    Panowie a może zrobimy zakład o dobrą flaszeczkę Johny Walkera kto na jakich pozycjach w 2021 r. Pozwolę zacząć:
    1) Unia Leszno
    2) Sparta Wrocław
    3) Włókniarz Częstochowa
    4) Motor Lublin
    5l Stał Gorzów Wlkp.
    6) Falubaz Zielona Góra
    7) Apator Toruń
    8) GKM Grudziądz

  30. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To albo dobra albo JW, zdecyduj sie wasc

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Nigel (15-11-2020)

  32. Powrót do góry    #208
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,400
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Chyba, że o niebieskiego

  33. Powrót do góry    #209
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,435
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    padnie ze śmiechu jak motor pojedzie do gorzowa i Cierniak będzie gwalcil Woźniak ów i spółkę

    Zgwałcą to waszą pare juniorską

  34. Powrót do góry    #210
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cierniak ma Lublin najbliżej a jeszcze się uczy. Chłopak jest z Tarnowa gdzie przez całą dotychczasową karierę ładują w niego hajs Azoty, które jak się składa również wspierają zespół z Lublina. Chłopak jest utalentowany i stanowi dla tej firmy potencjał marketingowy, dodatkowo wspierają od zawsze szkółkę jego ojca. Tylko kompletny dzban albo inny Chomski myślał że Cierniakowie odejdą od cycka Azotów by stawać się mężczyzną przy Miszczu...

  35. Powrót do góry    #211
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,230
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ource=fb_share
    Przeczytałem tylko początek i od razu mnie odrzuciło. Jak ten półgłówek może twierdzić, że Bober nie wyjechał w tym sezonie ani razu jak wyjechał na własnym torze jeden bieg z GKM. Jakby nie jego śliwka to GKM nie wyszedłby z 30 punktów ale to nie ważne. Skąd ten idiota bierze w ogóle takie kwoty postojowego?! Sezon ogórkowy czas zacząć!

  36. Powrót do góry    #212
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Jak ten półgłówek może twierdzić, że Bober nie wyjechał w tym sezonie ani razu jak wyjechał na własnym torze jeden bieg z GKM. Jakby nie jego śliwka to GKM nie wyszedłby z 30 punktów ale to nie ważne. Skąd ten idiota bierze w ogóle takie kwoty postojowego?! Sezon ogórkowy czas zacząć!
    Bober pojechał jeden bieg z ROWem, a nie z GKM.

  37. Powrót do góry    #213
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2020
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Większa część tego artykułu to stek bzdur (jak to u Ostafy).

    Zdecydował się pozostać w klubie, licząc się, z tym że prawdopodobnie cały sezon będzie zawodnikiem spod numeru 8/16. Tak też było, a Bober za wiele nie pojeździł. W trakcie sezonu działacze poszli mu na rękę i wypożyczyli do drugoligowej Euro Finnance Polonii Piła. Tam Bober zaliczył kilka dobrych spotkań, ale nikogo to specjalnie nie przekonało.

    Bober w 2019 roku nie był zawodnikiem Motoru i nie został wypożyczony do Piły. Podpisał z Polonią normalny kontrakt w listopadowym okienku.

  38. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Czy coś wiadomo kto pojedzie pod nr 8/16?

    Panowie a może zrobimy zakład o dobrą flaszeczkę Johny Walkera kto na jakich pozycjach w 2021 r. Pozwolę zacząć:
    1) Unia Leszno
    2) Sparta Wrocław
    3) Włókniarz Częstochowa
    4) Motor Lublin
    5l Stał Gorzów Wlkp.
    6) Falubaz Zielona Góra
    7) Apator Toruń
    8) GKM Grudziądz
    Staleczka to numer 2.

  39. Powrót do góry    #215
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,400
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Widać po artykule, że w Interii działa Ostaf bo tyle baboli walnęli co do Bobera to jeżeli nie zmieni swojego podejścia do raczej bieg z Rybnikiem był jego ostatnim w karierze.

  40. Powrót do góry    #216
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,230
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 200 w 183 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...yFdWBlBvy6dQaE
    Skąd ten gościu bierze takie stawki? Dla przykładu Mikkel Michelsen jest droższy od Thomsena prawie dwukrotnie. To jest parodia co ten typ pisze!

  41. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,400
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 258 w 186 postach
    Jak zobaczyłem kto jest autorem tego tekstu to odpuściłem.

  42. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,617 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...yFdWBlBvy6dQaE
    Skąd ten gościu bierze takie stawki? Dla przykładu Mikkel Michelsen jest droższy od Thomsena prawie dwukrotnie. To jest parodia co ten typ pisze!
    Po co w ogóle wrzucasz te baśnie? Tylko reklamę belzebubowi robisz
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  43. Powrót do góry    #219
    Początkujący
    Dołączył
    28-11-2020
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście

    Grisza

    Grigorij Łaguta podpisał kontrakt ze szwedzką Smederna Eskistuna

  44. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Darek O po awansie z 1 ligi (PS) do eligi (sf) spadł teraz do drugoligowej Interii której praktycznie nikt nie czyta (mowa o żużlu)

  45. Powrót do góry    #221
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Dzisiaj treningowo w Gdańsku.

  46. Powrót do góry    #222
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Który z Waszych juniorów oprócz podstawowej 2-ki uchodzi za największy talent i pracusia?

  47. Powrót do góry    #223
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Który z Waszych juniorów oprócz podstawowej 2-ki uchodzi za największy talent i pracusia?
    jaki skauting

  48. Powrót do góry    #224
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Macie ich sporo. Dla ich rozwoju dobrze byłoby ich rozdysponować na inne kluby żeby zbierali doświadczenie.

  49. Powrót do góry    #225
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Macie ich sporo. Dla ich rozwoju dobrze byłoby ich rozdysponować na inne kluby żeby zbierali doświadczenie.
    Tak, chodzi tylko i wyłącznie o ich rozwój
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •