Strona 40 z 41 PierwszyPierwszy ... 3038394041 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 1805

Wątek: Stal Gorzów 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ciekawe, czy w ZG naprawili juz slup po pożarże

  2. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,794
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, sąsiedzi chcą nam odebrać wszystko, nawet miano słupoareny.

    Mają rozmach .......

    Przecież Grzyb zaoszczędził na Kowalskim, to mą jakąś górkę i mógłby dorzucić.
    No i budżet 15mln
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  3. Powrót do góry    #1758
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he, sąsiedzi chcą nam odebrać wszystko, nawet miano słupoareny.

    Mają rozmach .......

    Przecież Grzyb zaoszczędził na Kowalskim, to mą jakąś górkę i mógłby dorzucić.
    Nie trzeba było zamawiać bezsensownie marynarek z Vistuli

  4. Powrót do góry    #1759
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Nie wiem czy jest się z czego śmiać. Ile z obecnych klubów Ekstraligi spełnia ten wymóg odpowiedniego doświetlenia murawy? Toruń, Wrocław? Reszta ma taki sam problem, jak Gorzów, zdaje się. Osobnik z Lublina to już w ogóle nie powinien zabierać głosu w kwestii infrastruktury/licencji warunkowych. Ile to już lat Ekstraliga przymyka oko na stadion Motoru?
    Ostatnio edytowane przez Steady ; 09-11-2021 o 15:23

  5. Powrót do góry    #1760
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Nie wiem czy jest się z czego śmiać. Ile z obecnych klubów Ekstraligi spełnia ten wymóg odpowiedniego doświetlenia murawy? Toruń, Wrocław? Reszta ma taki sam problem, jak Gorzów, zdaje się. Osobnik z Lublina to już w ogóle nie powinien zabierać głosu w kwestii infrastruktury/licencji warunkowych. Ile to już lat Ekstraliga przymyka oko na stadion Motoru?
    Tak myślałem, że się zaraz ktoś przy pier.. i do Lublina i będzie kontra. Dlaczego nie napiszesz o ZG czy innych klubach użytkowników co pisali wcześniej. Wiesz co mam cie w dupie i Lublin ciebie tak samo. Olewamy te ostracyzmy i idziemy dalej do przodu. Pyerdol się (tak pisze jako osobnik z Lublina). Szlak was trafia na ten Lublin i jeszcze mi ku.. a pajacu będziesz wyznaczał zabieranie głosu. Wiocha.pl

  6. Powrót do góry    #1761
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,828
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Nie wiem czy jest się z czego śmiać. Ile z obecnych klubów Ekstraligi spełnia ten wymóg odpowiedniego doświetlenia murawy? Toruń, Wrocław? Reszta ma taki sam problem, jak Gorzów, zdaje się. Osobnik z Lublina to już w ogóle nie powinien zabierać głosu w kwestii infrastruktury/licencji warunkowych. Ile to już lat Ekstraliga przymyka oko na stadion Motoru?
    Przyznam się, ze nie znam szczegółów, ale w ZG chyba nie było zastrzeżeń do oświetlenia murawy. Rzecz jasna o ile naprawią ten jeden maszt po pożarze. Wy macie inny typ oświetlenia niż jest w ZG. I stąd u was problem z doświetleniem murawy. U nas, zdaje się, ze nawet jak coś tam brakuje do normy, to jest to niewiele. Na co mogą przymknąć oczy. U was ta różnica jest za duża.

    Ale przypominam, generalnie gadamy o słupie na środku stadionu. Przecież jak go tam postawicie, to pewnie nawet za oceanem będą was pokazywać w mediach. No i odbierzecie nam miano słupoareny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #1762
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tak myślałem, że się zaraz ktoś przy pier.. i do Lublina i będzie kontra. Dlaczego nie napiszesz o ZG czy innych klubach użytkowników co pisali wcześniej. Wiesz co mam cie w dupie i Lublin ciebie tak samo. Olewamy te ostracyzmy i idziemy dalej do przodu. Pyerdol się (tak pisze jako osobnik z Lublina). Szlak was trafia na ten Lublin i jeszcze mi ku.. a pajacu będziesz wyznaczał zabieranie głosu. Wiocha.pl
    Hahaha, to się nam chłopek z Polski B zagotował

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Szlak
    Poprawna forma to szlag, tumanie
    Ostatnio edytowane przez Steady ; 09-11-2021 o 19:18

  8. Powrót do góry    #1763
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Zibly sam się przy pier dalasz i masz pretensje że ktoś oddał.

  9. Powrót do góry    #1764
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Hahaha, to się nam chłopek z Polski B zagotował



    Poprawna forma to szlag, tumanie
    ale to ze jego orty poprawiasz nie zmieni faktu ze zwyczajnie w kobylej jest wiocha. nawet z was nie chce mi sie juz smiac ale sam chyba przyznasz ze lampa na srodku murawy nawet w chorych planach jest posmiewiskiem. natomiast lublin sobie spokojnie poradzi ze stadionem z prostego powodu- jako miasto maja wielokrotnie wiekszy potencjal finansowy od waszego miasta. problemem ich bedzie tylko czy moda na zuzel przerodzi sie w cos wiekszego, czy moze znowu za pare lat nie bedzie ich na mapie zuzla. osobiscie jakos nie wierze w ten ich nowy stadion tylko na remont i przebudowe starego na max 14 tys. co i tak bedzie duza pojemnoscia. we wroclawiu wybudowano stadion na 45 tys i jest z nim potezny finansowy problem a kpl widzow z pominieciem euro mozna policzyc na palcach 2 rak.

  10. Powrót do góry    #1765
    Początkujący
    Dołączył
    17-10-2021
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    A nie sądzicie że tekst o słupie na środku padł specjalnie by oferenci wiedząc że jest alternatywa zeszli z cen? Taki motyw negocjacji jak zawodnicy podbijający stawkę chwaląc się że mają lepsze oferty. Tylko tutaj w drugą stronę.

  11. Powrót do góry    #1766
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,828
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez blaTECH Zobacz posta
    A nie sądzicie że tekst o słupie na środku padł specjalnie by oferenci wiedząc że jest alternatywa zeszli z cen? Taki motyw negocjacji jak zawodnicy podbijający stawkę chwaląc się że mają lepsze oferty. Tylko tutaj w drugą stronę.
    Ty chyba ocipiałes. Materiały budowlane i usługi poszły w chuy w górę, a ty coś nawijasz o próbie obniżenia ceny. Niech czekają dalej, do wiosny, to będzie jeszcze drożej, i trzeba będzie co najmniej 1 mln dołożyć. Skoro najtańsza oferta była o 400 tys za droga, to nawet nie chce wiedzieć ile droższa był ta najdroższa oferta.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #1767
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,302
    Kliknij i podziękuj
    1,558
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Ale z tym słupem na środku to chyba żart, prawda? Przecież to byłaby komedia. Nie wierzę by coś takiego odwalili w Gorzowie.

    Czy gdziekolwiek na świecie powstało coś tak kuriozalnego?



    Żużlowcy będą sobie nucić podczas biegu:
    "pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam..."

    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 09-11-2021 o 23:32

  13. Powrót do góry    #1768
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez JaacPoz Zobacz posta
    Ale z tym słupem na środku to chyba żart, prawda? Przecież to byłaby komedia. Nie wierzę by coś takiego odwalili w Gorzowie.

    Czy gdziekolwiek na świecie powstało coś tak kuriozalnego?



    Żużlowcy będą sobie nucić podczas biegu:
    "pojawiam się i znikam, i znikam, i znikam..."

    Bo poza Polską, nigdzie na świecie nie powstałby tak kuriozalny pomysł jak konieczność doświetlania murawy na zawodach żużlowych. To jest komedia. Durnota godna limitera obrotów silnika. A że Stal kombinuje, jak to najtaniej zrobić, to chyba nie takie dziwne.

  14. Powrót do góry    #1769
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,828
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Bo poza Polską, nigdzie na świecie nie powstałby tak kuriozalny pomysł jak konieczność doświetlania murawy na zawodach żużlowych. To jest komedia. Durnota godna limitera obrotów silnika. A że Stal kombinuje, jak to najtaniej zrobić, to chyba nie takie dziwne.
    To jest wymóg TV. A chodzi o to, że kamery TV, nie wyłapują prawidłowo kontrastu i ostrości obrazu, przy tak dużej różnicy oświetlenia pomiędzy torem a murawą. Płacą w chuy kasy to wymagają.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #1770
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,302
    Kliknij i podziękuj
    1,558
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    A że Stal kombinuje, jak to najtaniej zrobić, to chyba nie takie dziwne.
    Że kombinują by było tanio to dobrze, ale gdyby wybrali koncepcję śmieszną... To może lepiej byłoby coś dołożyć i nie kompromitować Miasta i Klubu.

  16. Powrót do góry    #1771
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,484
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 367 w 221 postach
    Zrozumiałbym, gdyby stadion Stali był jakiś stary, ale ten obiekt jeszcze nie tak dawno był przebudowywany. Wtedy należało zadbać o takie elementy jak odpowiednie oświetlenie, które przecież jest koniecznie do rozgrywania zawodów wieczorem + dobrej transmisji TV. Nawet kręcąc jakieś sceny w dzień stosuje się dodatkowe oświetlenie... Ba, nawet do dobrego zdjęcia też jest ono wymagane.

  17. Powrót do góry    #1772
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,302
    Kliknij i podziękuj
    1,558
    Podziękowania: 1,199 w 918 postach
    Bez obrazy, ale... Lubuskie jest oryginalne...

    Byłyby dwie "Słupoareny" i obie w tym zacnym województwie.


  18. Powrót do góry    #1773
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Hahaha, to się nam chłopek z Polski B zagotował



    Poprawna forma to szlag, tumanie
    Baranie o jakiej Polsce "B" ty piszesz? Byłeś ostatnio w Lublinie? Jeśli nie to zapraszam, mamy najnowocześniejszą sieć dróg w Polsce, wszędzie jest czysto. Miałem okazję być w tym roku w Kobylej i to co zobaczyłem tj tragedia brud, syf i te budynki stare pamiętające czasy Hitlera. Jesteś tępakiem i chcesz się dowartościować w sieci.

  19. Powrót do góry    #1774
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,824
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież jak go tam postawicie, to pewnie nawet za oceanem będą was pokazywać w mediach.
    przeciez o wlasnie tę formę promocji radnym chodziło, poradzą sobie bez Discovery.

    W Gorzowie zamiast słupa to by mi bardziej jakaś forma żyrandola pasowała.

    BTW, Polsce B przypominam, że niedawno apelowała o kulturę na forum.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 10-11-2021 o 09:32
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  20. Powrót do góry    #1775
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,828
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,373 w 3,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Zrozumiałbym, gdyby stadion Stali był jakiś stary, ale ten obiekt jeszcze nie tak dawno był przebudowywany. Wtedy należało zadbać o takie elementy jak odpowiednie oświetlenie, które przecież jest koniecznie do rozgrywania zawodów wieczorem + dobrej transmisji TV. Nawet kręcąc jakieś sceny w dzień stosuje się dodatkowe oświetlenie... Ba, nawet do dobrego zdjęcia też jest ono wymagane.
    Tam w zasadzie mają problem z rodzajem oświetlenia. Oni konstrukcyjnie zdecydowali się na oświetlenie umieszczone na koronie zadaszenia. A te w zasadzie oświetla głównie tor. Gdyby mieli maszty oświetleniowe to mieliby oświetlony i tor i murawę stadionu. W każdym bądź razie różnica w natężeniu światła nie byłaby tak duża jak jest obecnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1776
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    przeciez o wlasnie tę formę promocji radnym chodziło, poradzą sobie bez Discovery.

    W Gorzowie zamiast słupa to by mi bardziej jakaś forma żyrandola pasowała.

    BTW, Polsce B przypominam, że niedawno apelowała o kulturę na forum.
    BTW, Polsko A rozśmieszyłeś mnie w tym momencie. Dlaczego robisz takie podziały? W czym Lublin jest gorszy od Torunia? Napisze tylko tyle, mamy już wywalone na to co tutaj piszą i jedziemy swoją 'ścieżką". Nie masz pojęcia o tym co piszesz, przyjedź do Lublina i się przekonasz.

  22. Powrót do góry    #1777
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Na stadionie w Gorzowie odbywają się tylko mecze żużlowe, nie ma wymiarowej murawy do piłki nożnej, przykładowo. Stąd, w trakcie budowy oryginalnego oświetlenia, oświetlono tylko tor i część murawy. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest prosta, było dużo taniej, wtedy nie było żadnych wymogów, poza oświetleniem toru. Dziś czasy się zmieniły i trzeba dostosować się do regulaminu. Zespoły, które współdzielą stadion z klubami piłkarskimi, mają prościej, bo tam murawa musiała być doświetlona tak, czy inaczej.

    Stawianie słupa na środku murawy, wystawi OSiR na śmieszność, obojętnie jak będą tłumaczyć takie rozwiązanie. I nie trzeba będzie lecieć na Teneryfę, żeby o Stali znowu było głośno. To już lepiej niech postawią na hodowlę świetlików.

    Na moje, klub powinien dołożyć brakującą kwotę 400tys i po problemie. Skoro loże postawili ze środków własnych, to niech doinwestują również oświetlenie. Te 6 baniek w końcu na coś sensownego trzeba spożytkować, a nie na bieganie za Kowalskim. Wiadomo, że właścicielem jest miasto, ale jakoś trzeba ten problem rozwiązać. Na miejscu OSiRu, zamontowałbym dodatkowe oświetlenie tak jak powinno to wyglądać, a z drugiej strony po prostu podniósłbym Stali dzierżawę na kilka lat, żeby się to wyrównało i tyle.

  23. Powrót do góry    #1778
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Nie wiem jak przedstawia się sytuacja finansowa Stali ale można wydedukować, że jadą po "kruchym" lodzie.

  24. Powrót do góry    #1779
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Nie wiem jak przedstawia się sytuacja finansowa Stali ale można wydedukować, że jadą po "kruchym" lodzie.
    A co ma sytuacja Stali do budowy oświetlnienia ? Skoro w Lublinie nie wybudowali nowego stadionu to znaczy że jadą na kruchym lodzie ?

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Nigel (10-11-2021)

  26. Powrót do góry    #1780
    Początkujący
    Dołączył
    10-11-2021
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    No i budżet 15mln
    Bolą jeszcze te cztery ********e od Gorzowa? w przyszłym sezonie szykuj się na kolejne. Gorzów finansowo lepiej stoi od Leszna. Zostaje wam podziwianie żabojada vel Kildemanda i porażkę nawet w Ostrowie.

  27. Powrót do góry    #1781
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A co ma sytuacja Stali do budowy oświetlnienia ? Skoro w Lublinie nie wybudowali nowego stadionu to znaczy że jadą na kruchym lodzie ?
    O Lublin kolego się nie martw. Spłaciliście już kredyt czy zaciągnęliście następny?

  28. Powrót do góry    #1782
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    O Lublin kolego się nie martw. Spłaciliście już kredyt czy zaciągnęliście następny?
    Spłaciliście już zawodników z 2015 czy jeszcze nie ?

  29. Powrót do góry    #1783
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Spłaciliście już zawodników z 2015 czy jeszcze nie ?
    Tak spłaciliśmy, bierzcie teraz kredyt bo stopa procentowa idzie do góry a jak Obajtek powie stop sponsorowania Zmarzlika to będzie ciepło.

  30. Powrót do góry    #1784
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,824
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Obajtka znacie bezposrednio czy przez Sasina sie kontaktujecie?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (10-11-2021)

  32. Powrót do góry    #1785
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    W Gorzowie, w przeciwieństwie do Lublina, nie było nigdy konieczności zakładania nowego klubu. Jak zbankrutowaliśmy, wstaliśmy z kolan pod tym samym herbem. I zanim Motor choćby odrobinę zbliży się osiągnięciami do Stali, miną długie lata.

    Zawsze byłem przekonany, że to w Gorzowie jest najbardziej obskurnie w okolicy dworca. Myślałem w ten sposób tak długo, aż nie wysiadłem z pociągu w Lublinie i przeszedłem się Pocztową i 1 Maja

  33. Powrót do góry    #1786
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta

    Zawsze byłem przekonany, że to w Gorzowie jest najbardziej obskurnie w okolicy dworca. Myślałem w ten sposób tak długo, aż nie wysiadłem z pociągu w Lublinie i przeszedłem się Pocztową i 1 Maja
    Nie badz taki skromny. Waszej Kobylogorskiej nic nie przebije.

  34. Powrót do góry    #1787
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tak spłaciliśmy, bierzcie teraz kredyt bo stopa procentowa idzie do góry a jak Obajtek powie stop sponsorowania Zmarzlika to będzie ciepło.
    Taaak bo bez Obajtka Bartka w Gorzowie nie było. Jaki Orlen ma związek ze Stalą???
    On sobie bez problemu nowego sponsora znajdzie i nie musi go wcale szukać przez Sasina.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  35. Powrót do góry    #1788
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,219
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Obajtka znacie bezposrednio czy przez Sasina sie kontaktujecie?
    Kontaktujemy się za pośrednictwem Rydzyka z miasta Torunia, który jest mocno powiązany z ówcześnie rządzącą partia PIS (mam nadziej, że już nie długo rządzącą).

    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    W Gorzowie, w przeciwieństwie do Lublina, nie było nigdy konieczności zakładania nowego klubu. Jak zbankrutowaliśmy, wstaliśmy z kolan pod tym samym herbem. I zanim Motor choćby odrobinę zbliży się osiągnięciami do Stali, miną długie lata.

    Zawsze byłem przekonany, że to w Gorzowie jest najbardziej obskurnie w okolicy dworca. Myślałem w ten sposób tak długo, aż nie wysiadłem z pociągu w Lublinie i przeszedłem się Pocztową i 1 Maja
    Jak przyjechał chłopak z Kobyłowa czyt. Gorzowa to wcale się nie dziwię, że mógł się pogubić

  36. Powrót do góry    #1789
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    W Gorzowie, w przeciwieństwie do Lublina, nie było nigdy konieczności zakładania nowego klubu. Jak zbankrutowaliśmy, wstaliśmy z kolan pod tym samym herbem. I zanim Motor choćby odrobinę zbliży się osiągnięciami do Stali, miną długie lata.

    Zawsze byłem przekonany, że to w Gorzowie jest najbardziej obskurnie w okolicy dworca. Myślałem w ten sposób tak długo, aż nie wysiadłem z pociągu w Lublinie i przeszedłem się Pocztową i 1 Maja
    ty juz lepiej nic nie pisz bo twoje sugerowanie syfu w lublinie przypomina łukaszenkę. prawda jest tak ze czystoscia lublin bije wasze miasto na glowe, nie wspomne o drogach, atrakcjach turystycznych, zabytkach, knajpach itd. zreszta podobnie jak w lublinie jest w bialymstoku. niestety ale prawda jest dla was przykra bo zwyczajnie mieszkacie w wielkim brudzie i syfie. zawsze mnie zastanawialo ze w zielonce jest czysto a u was syf. to samo z waszym stadionem i tym slupem - jak mozna wybudowac stadion tylko dla zuzla, naprawde trzeba byc glupim i "bogatym" zeby cos takiego postawic tylko dla jednego sportu

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    zibly (10-11-2021)

  38. Powrót do góry    #1790
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    Kolejny z pianą, przyszedł bronić funfla z Lublina. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, czemu gość z Lublina oberwał. Przyszedł tutaj ponaigrywać się z koszul i garniturów, robiąc przytyk do problemów z inwestycją w oświetlenie. A chyba zapomniał, na jakim kurniku jeździ jego zespół i jak Ekstraliga co roku pozwala na takie cyrki. Gdyby trzymać się od A do Z wszystkich norm, to nie powinno ich nawet być w Ekstralidze. A teraz mi tu wyskakujesz z jakimiś zabytkami. Ja o tym dobrze wiem, zresztą jak tu porównywać dwa miasta, gdzie jedno jest dwukrotnie większe? Dobrze wiedzieć, że Stal Gorzów tak uwiera kibiców w innych zakątkach Polski. Co roku wieszczą upadek, co roku ta sama gadka, a Stal wciąż jedzie o najwyższe cele i robi swoje. Frustracja innych pokazuje, że Stal robi to skutecznie. I chyba sam zapomniałeś, jak Twoja Sparta jeździła na totalnej ruinie, na której swego czasu odbywały się III Igrzyska Niemieckie, Niemiecki Festiwal Pieśni oraz Niemiecki Festyn Gimnastyki i Sportu I rozumiem, że stadion Sparty nie jest tylko żużlowy, bo służy jeszcze potężnemu sportowi, jakim jest futbol amerykański? Kurła, człowieku, skończ te śmieszności.
    Ostatnio edytowane przez Steady ; 11-11-2021 o 11:56

  39. Powrót do góry    #1791
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,380
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Nie wiem czy jeszcze aktualne ale pis finansował budowę masztów fakt że dla flag ale można to wykorzystać i zamontować też na słupie światła

  40. Powrót do góry    #1792
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez BeKs Zobacz posta
    Nie wiem czy jeszcze aktualne ale pis finansował budowę masztów fakt że dla flag ale można to wykorzystać i zamontować też na słupie światła
    To chyba są dwie różne konstrukcje
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1793
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez Steady Zobacz posta
    Kolejny z pianą, przyszedł bronić funfla z Lublina. Gdybyś czytał ze zrozumieniem, to wiedziałbyś, czemu gość z Lublina oberwał. Przyszedł tutaj ponaigrywać się z koszul i garniturów, robiąc przytyk do problemów z inwestycją w oświetlenie. A chyba zapomniał, na jakim kurniku jeździ jego zespół i jak Ekstraliga co roku pozwala na takie cyrki. Gdyby trzymać się od A do Z wszystkich norm, to nie powinno ich nawet być w Ekstralidze. A teraz mi tu wyskakujesz z jakimiś zabytkami. Ja o tym dobrze wiem, zresztą jak tu porównywać dwa miasta, gdzie jedno jest dwukrotnie większe? Dobrze wiedzieć, że Stal Gorzów tak uwiera kibiców w innych zakątkach Polski. Co roku wieszczą upadek, co roku ta sama gadka, a Stal wciąż jedzie o najwyższe cele i robi swoje. Frustracja innych pokazuje, że Stal robi to skutecznie. I chyba sam zapomniałeś, jak Twoja Sparta jeździła na totalnej ruinie, na której swego czasu odbywały się III Igrzyska Niemieckie, Niemiecki Festiwal Pieśni oraz Niemiecki Festyn Gimnastyki i Sportu I rozumiem, że stadion Sparty nie jest tylko żużlowy, bo służy jeszcze potężnemu sportowi, jakim jest futbol amerykański? Kurła, człowieku, skończ te śmieszności.
    miales szanse siedziec cicho ale znowu otworzyles swoj wstretny otwor paszczowy z ktoregoe zieje zgnilizna. cale forum ma polewke z tego wiesniackiego garnituru taniego wodzireja z lat 70-tych. on i inni nie smieja sie z problemow z oswietleniem tylko z glupoty checi postawienia slupa na srodku murawy.\ co chyba sam przyznasz ze jest ewenementem na skale swiatowa. to ze sparta jezdzila moze nie na ruinie ale nie na wyremontowanym stadionie nie jest powodem do wstydu bo nawet w takim stanie ten stadion byl stadionem dla was kosmosem, stadion z dusza i klimatem. przypomne ze remont stadionu kosztowal wiecej niz ta wasza bez klimatu betonoza. stadion sluzy tez dodatkowo pilce noznej kobiet, roznym biegom (meta) typu maraton, nawet swiadkom jehowym, nawet ze swoja historia jest tam organizowana noc muzeow, pomine world games itp. w przeciwienstwie do waszego. cos chcesz napisac a zwyczajnie bzdurzysz. pamietaj tez ze wroclaw czy lublin nie sa zakatkiem polski w przeciwniestwie do was bo to wy nim jestescie. i rzecz najwazniejsza pajacu - lublin czy gdansk sa dzielnica wroclawia czy wroclaw jest dzielnica lublina i gdanska, wy cyganie mozecie tylko o takim czyms tylko pomarzyć i nie ma tu znaczenia ze sparta idzie swoja droga - liczy sie tylko miasto.
    Ostatnio edytowane przez Spartan ; 11-11-2021 o 16:27

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Spartan za jego przydatny post!

    Kaman (11-11-2021)

  43. Powrót do góry    #1794
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Świadkami Jehowy mnie rozwaliłeś. Co tu dużo gadać: Wrocław to metropolia.
    PS. A Ukraińcy nie robią sobie tam jakichś imprez ? Podobno jest ich u was już 35 tysięcy ?

  44. Powrót do góry    #1795
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    To musi być więc strasznie uwłaczające i uwierające, że klub z tak prowincjonalnego i zacofanego miasta jak Gorzów, ma niemal dwukrotnie więcej złotych medali DMP, niż królewska Sparta z pachnącego Wrocławia. Jak można funkcjonować, mając świadomość bycia w cieniu takiej śmierdzącej dziury, jak Gorzów? Janowski musi czuć się podobnie w cieniu Zmarzlika.

    Czas, abym już wyszedł z tego brodzika intelektualnego, w jakim jesteś zanurzony.

  45. Powrót do góry    #1796
    Zaawansowany Awatar Spartan
    Dołączył
    24-05-2019
    Postów
    2,178
    Kliknij i podziękuj
    821
    Podziękowania: 355 w 244 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Świadkami Jehowy mnie rozwaliłeś. Co tu dużo gadać: Wrocław to metropolia.
    PS. A Ukraińcy nie robią sobie tam jakichś imprez ? Podobno jest ich u was już 35 tysięcy ?
    akurat dzisiaj we wroclawiu jest marsz przeciw ukraincom-banderowcom - na ktorym zreszta jestem. przypomne ze to wy biegacie w ukrainskich barwach ktore przywiezli wasi ojcowie zza buga, a teraz nie zawracajcie mi doopy

  46. Powrót do góry    #1797
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    akurat dzisiaj we wroclawiu jest marsz przeciw ukraincom-banderowcom - na ktorym zreszta jestem. przypomne ze to wy biegacie w ukrainskich barwach ktore przywiezli wasi ojcowie zza buga, a teraz nie zawracajcie mi doopy
    dostałeś wychodne z przytułku dla umysłowo chorych ?

  47. Powrót do góry    #1798
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Spartan Zobacz posta
    akurat dzisiaj we wroclawiu jest marsz przeciw ukraincom-banderowcom - na ktorym zreszta jestem. przypomne ze to wy biegacie w ukrainskich barwach ktore przywiezli wasi ojcowie zza buga, a teraz nie zawracajcie mi doopy
    We Wrocławiu już mniej polaków jak ukrainców. Niedługo przeniosa stolice z Kijowa do Wrocławia

  48. Powrót do góry    #1799
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,171
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,927 w 3,239 postach
    Cytat Zamieszczone przez rav_gorzow Zobacz posta
    dostałeś wychodne z przytułku dla umysłowo chorych ?
    Spojrz sobie cymbale na barwy swojego ukochanego klubiku i doedukuj się.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  49. Powrót do góry    #1800
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 190 w 119 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Spojrz sobie cymbale na barwy swojego ukochanego klubiku i doedukuj się.
    Następny jełop

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •