Strona 11 z 41 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 1805

Wątek: Stal Gorzów 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    A ja Wam powiem, że bardzo bym chciał, żeby prawdą się okazało to co mówi Grzyb. Mam nadzieję, że gdyby tak było, to byłaby bardzo dobra okazja do dojechania tego "redachtora" i pokazania jego dziennikarskiej rzetelności.
    Jak będzie to się okaże. Sam fakt, że tam byli i spożywali mnie nie dziwi. Puki co, ja żadnego zdjęcia, czy filmiku nie widziałem, więc dla mnie za mało jest dowodów by z góry wieścić wyroki. Czekam na dalszą część telenoweli.
    A dla mnie każda prawda będzie dobra. oczywiście najlepiej żeby wszyscy dostali po doopie bo ostaf i grzyb to jest ten sam sort kanali

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  3. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Gadol (01-03-2021), Vector (01-03-2021), kapitan bomba (02-03-2021), kleczes_GKM (03-03-2021), młody_piernik2 (01-03-2021), plavi (01-03-2021), shelve (01-03-2021), sparta_mistrz (01-03-2021), t_zg (01-03-2021)

  4. Powrót do góry    #453
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    I zamiast klaskania, szkocja po ladowaniu.

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Vector (01-03-2021), kapitan bomba (02-03-2021)

  6. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I zamiast klaskania, szkocja po ladowaniu.
    ależ ten falubaz boli cyganów. na bank gorzowiaki mają od lat przewlekłe przebarwienia na doopie od regularnych kopniakow w zadek od falubazu. inaczej tej żenady nie da się wytłumaczyć

  7. Powrót do góry    #455
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ale cos w tym jest. Kiedys myslalem, ze to jest tylko na meczach derbowych. Pozniej byl Mundek w Lesznie, pozniej sam tego doswiadczylem na meczu w Gorzowie z Lesznem. Za Falubazem swego czasu jezdzilem na wiekszosc wyjazdow. Nie pamietam, zeby kiedykolwiek na jakimkolwiek stadionie poza Gorzowem byly jakies okrzyki na nieobecna druzyne. Troche slabe.

  8. Powrót do góry    #456
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Częstochowa i kompleks Torunia.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (01-03-2021)

  10. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,135 w 1,490 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    ależ ten falubaz boli cyganów. na bank gorzowiaki mają od lat przewlekłe przebarwienia na doopie od regularnych kopniakow w zadek od falubazu. inaczej tej żenady nie da się wytłumaczyć
    Nie wiem skąd ta zadra, przecież Stal z Falubazem dokłada sobie naprzemiennie, zależy jak wiatr (kasa) zawieje. Dlaczego taka złość wobec Falubazu tkwi w tych kibicach i działaczach Stali? Jest jakiś dodatkowy bodziec walki przy derbach, tak jak mamy przy meczach z Unią, ale żadnej nienawisci w tym nie ma. Raczej dodatkowa motywacja do walki i zwycięstwa, ale nie wrogość.

    Od początku wiadomo że Prawdziwek i jego otoczenie to prostactwo, dobrze że zawodnicy zachowywali się przykładnie, dając przykład starszym i możnym. Rozbestwił się prezes nadmiernie, ale po tym ekscesie pewnie skróci sobie cugle i będzie spokojnie. Poza wstydem dla siebie, nic się nie stało, nikomu krzywdy nie zrobili.

  11. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie pamietam, zeby kiedykolwiek na jakimkolwiek stadionie poza Gorzowem byly jakies okrzyki na nieobecna druzyne. Troche slabe.
    grudziadzki kurnik czesto ebie Apatora, ot tak. Z racji ciasnoty czasami mikrofony c+ to wylapuja.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    młody_piernik2 (01-03-2021)

  13. Powrót do góry    #459
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    grudziadzki kurnik czesto ebie Apatora, ot tak. Z racji ciasnoty czasami mikrofony c+ to wylapuja.
    Jest jednak spora roznica pomiedzy czesto, a zawsze.
    Jakis czas temu pisalem, ze dziwi mnie brak reakcji kogokolwiek z klubu w gorzowie, na zachowania "vipow" w okolicy wiezyczki sedziowskiej na Jancarzu Teraz juz rozumiem, ze to normalne zachowanie elyty gorzowskiej i nikogo tam takie ekscesy nie kluja w oczy.
    Szkoda tylko zawodnikow, ktorzy jak mozna przeczytac zachowywali sie normalnie. Czerwony nos jaki byl, taki byl, ale przynajmniej chlal w lesniczowce. Klasa przy obecnie panujacym.
    Przypomne jeszcze tylko o typach bluzgajacych i nie tylko, nad wyjazdem z parku maszyn. Tam tez sa dobre kwiatki.
    Ostatnio edytowane przez speedway5 ; 01-03-2021 o 18:00

  14. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Oho, stawiam jednak na to, że Grzyb polegnie w tym starciu z Synowcem. Polegnie albo sie wycofa z podkulonym ogonem. Za SF:

    Mam sześciu uczestników tej wycieczki, którzy są w stanie świadczyć na moją korzyść i opowiedzieć, jak to wyglądało. Na tej eskapadzie było kilkunastu moich znajomych. Wpisów dokonywałem na podstawie przekazanych mi informacji. Jestem zasmucony faktem, że promocja Gorzowa właśnie tak wygląda. Ja naprawdę nie chcę już eskalacji tego. Za chwilę rozpocznie się sezon. Nie chcę, by mówiono, że Synowiec robi jakąś rozróbę. Generalnie piszą o tym media. Ja jestem tylko człowiekiem, który w tle się odgryza panu Grzybowi. Jego wypowiedzi, a ponadto napuszczanie na mnie hejterów, którzy ubliżają mi w niewyobrażalny sposób, przekracza wszelkie granice. Na porządku dziennym jestem wyzywany od złodzieja. Niech najpierw Marek Grzyb sam spojrzy krytycznie na swoje działania. Zdaje się jednak, że jemu trudno o jakąkolwiek refleksję.
    Jeszcze sezon nie ruszył a Grzyb już ośmieszył klub i siebie. Nie rozumie po jakiego chuya on to ciągnie ? Zamiast wziąc na klatę, powiedzieć w mediach, ze faktycznie kilku uczestników wycieczki trochę za mocno zaszalało z dala od żon, i przeprosić kibiców i sponsorów za ich zachowanie, to on niepotrzebnie temat zaognia. A moze tylko stracić na tym, nic nie zyska.

    Niewpuszczenie człowieka na pokład samolotu nie jest tylko odnotowane przez dziennikarzy czy uczestników tej wycieczki, ale przez linie lotnicze. Oni mają swoje zasady, kiedy, kogo nie wpuszczają na pokład. Nie sądzę, by Markowi Grzybowi było potrzebne, żeby linie lotnicze oficjalnie napisały, dlaczego tak się stało. W każdym razie nie chcę być motorem tego wszystkiego. Marek Grzyb nie jest człowiekiem, od którego cokolwiek będzie zależało w Gorzowie. Myślę, że tak jak się pojawił, tak i zniknie.
    Czyli Synowiec również sądzi, ze Grzybowi Stal jest potrzebna tylko jako trampolina do skoku wyżej. I chyba się z nim zgodzę.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-03-2021 o 20:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #461
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Jak czytam te teksty, że Stal ma kompleks Falubazu to się zaraz zaczynam zastanawiać, czego my Wam właściwie mamy zazdrościć: historii? osiągnięć, legend? stadionu? sytuacji finansowej? Panowie zejdźcie na ziemię, bo widzę, że żyjecie kilkoma latami, kiedy za Dowhana faktycznie Falubaz był przed Stalą i co niektórym się wydaje, że wtedy się zaczęła (i co dla niektórych skończyła) historia żużla
    Ostatnio edytowane przez Hitman ; 01-03-2021 o 21:01

  16. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Jak czytam te teksty, że Stal ma kompleks Falubazu to się zaraz zaczynam zastanawiać, czego my Wam właściwie mamy zazdrościć: historii? osiągnięć, legend? stadionu? sytuacji finansowej? Panowie zejdźcie na ziemię, bo widzę, że żyjecie kilkoma latami, kiedy za Dowhana faktycznie Falubaz był przed Stalą i co niektórym się wydaje, że wtedy się zaczęła (i co dla niektórych skończyła) historia żużla
    Toś teraz dowalił do pieca. Ty się nas pytasz dlaczego twoi ziomale, dra japę wszędzie gdzie się da "zdech pies Fal..." ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (02-03-2021)

  18. Powrót do góry    #463
    Stały bywalec Awatar Hitman
    Dołączył
    13-03-2009
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 351 w 177 postach
    Bo Twoi nie drą jak jadą na GP do W-wy na przykład. Falubaz TV też nigdy nie mogło zrobić normalnego filmiku z derbów, tylko szukać taniej sensacji i prowokacji. O tym co się działo na stadionie w ZG i krzywych akcji Waszych działaczy za Dowhana nawet nie wspominam. Naprawdę chcesz się licytować na tego typu rzeczy? Zejdź na ziemię.

  19. Powrót do góry    #464
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Bo Twoi nie drą jak jadą na GP do W-wy na przykład. Falubaz TV też nigdy nie mogło zrobić normalnego filmiku z derbów, tylko szukać taniej sensacji i prowokacji. O tym co się działo na stadionie w ZG i krzywych akcji Waszych działaczy za Dowhana nawet nie wspominam. Naprawdę chcesz się licytować na tego typu rzeczy? Zejdź na ziemię.
    To może wspomnisz te krzywe akcję zielonogórskich działaczy bo chętnie bym się dowiedział
    Jeśli chodzi o tego klauna który dowodzi Twoim klubem,mam nadzieję że będzie takim kozakiem za jakiego się ma i pojawi się na derbach w Zielonej

  20. Powrót do góry    #465
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hitman Zobacz posta
    Bo Twoi nie drą jak jadą na GP do W-wy na przykład. Falubaz TV też nigdy nie mogło zrobić normalnego filmiku z derbów, tylko szukać taniej sensacji i prowokacji. O tym co się działo na stadionie w ZG i krzywych akcji Waszych działaczy za Dowhana nawet nie wspominam. Naprawdę chcesz się licytować na tego typu rzeczy? Zejdź na ziemię.
    No wlasnie Wy gorzowiacy udajecie, ze nie rozumiecie o co chodzi. To, ze wrod kibicow znajda sie imbecyle po obu stronach jest oczywiste. W Zielonej Gorze nie brakuje takich i nikt sie tego nie wypiera. Nie ma natomiast zadnych antygorzowskich przyspiewek, kiedy nie jezdzimy ze Stala. W przypadku Gorzowa sprawa wyglada zupelnie inaczej. Dodatkowo to, o czym piszemy, to chamskie i wulgarne zachowania osob funkcyjnych w klubach. Chcesz przytocze dwa pierwsze lepsze przyklady:
    1. Okladka oficjalnego programu z Lubuskich Derbow

    2. Stoisko z pamiatkami dla kibicow na stadionie Stali

    Czy nie jest to efekt kompleksow? Jesli osoby w klubie maja poczucie humoru na tak wysokim poziomie, to Teneryfa mnie wcale nie dziwi.

    Dla porownania okladka programu z meczu Unia Leszno- Falubaz

    Tez nie przepadamy za soba i na meczach padaja rozne okreslenia. Ale jest pewien poziom. Widzisz roznice?

    Konczac pokaz prosze film Falubaz TV, w ktorym ktos w chamski sposob, podobny do przykladow powyzej, obraza Stal Gorzow, lub podaj przyklad podobnych dzialan dzialaczy Falubazu.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  21. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi speedway5 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-03-2021), Dominik (01-03-2021), Falubaz (01-03-2021), Kaman (01-03-2021), kapitan bomba (02-03-2021), kleczes_GKM (03-03-2021), lego (02-03-2021), t_zg (02-03-2021)

  22. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Pisalem juz kiedys ze Huszcza najbardziej lubil stara gwardie z GW. Z tego co mowil to najwiekszym mentorem byl Rembas, ktory wymyslil nawet ten jego pseudonim Tomek. Nie Jankowski byl jego przyjacielem (czasami odnosilem wrazenie ze wprost przeciwnie) jak na sile nam to media sprzedawaly tylko wlasnie sasiedzi z GW.
    Zuzlowcy maja to w doopie a wy sie niepotrzebnie nakrecacie.
    Co do prawdziwka to nie ma szans na kariere polityczna i lepiej zeby chlopy dali sobie spokoj bo kiedys juz pisalem ze klub straci na tym wiecej niz moglby zyskac. Generalnie ludzie w Czestochowie maja niezla beke. Ostafinski lubi takie historie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-03-2021)

  24. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Pisalem juz kiedys ze Huszcza najbardziej lubil stara gwardie z GW. Z tego co mowil to najwiekszym mentorem byl Rembas, ktory wymyslil nawet ten jego pseudonim Tomek. Nie Jankowski byl jego przyjacielem (czasami odnosilem wrazenie ze wprost przeciwnie) jak na sile nam to media sprzedawaly tylko wlasnie sasiedzi z GW.
    Zuzlowcy maja to w doopie a wy sie niepotrzebnie nakrecacie.
    Co do prawdziwka to nie ma szans na kariere polityczna i lepiej zeby chlopy dali sobie spokoj bo kiedys juz pisalem ze klub straci na tym wiecej niz moglby zyskac. Generalnie ludzie w Czestochowie maja niezla beke. Ostafinski lubi takie historie.
    Wręcz przeciwnie, widzę w nim murowanego kandydata na senatora. Partia w zasądzi obojętna


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Powrót do góry    #468
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,249
    Kliknij i podziękuj
    1,796
    Podziękowania: 4,932 w 3,244 postach
    Najbardziej pasowałby do pis.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  26. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Najbardziej pasowałby do pis.
    A dla mnie grzyb to wykapany Komorowski z domieszką kopacz

  27. Powrót do góry    #470
    Stały bywalec Awatar stanior
    Dołączył
    18-05-2014
    Postów
    1,426
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 249 w 172 postach
    Interia Speedway
    @InteriaSpeedway
    ·
    1 g.
    Na pokładzie: własny alkohol, maski na brodach i przyśpiewki przez interkom. Na płycie lotniska czekająca na nich policja. Jutro o 8:00 współpasażerowie opowiedzą o SZOKUJĄCYM zachowaniu
    @StalGorzow1947
    w samolocie
    Wygląda na to że Dariusz sobie wymyślił że codziennie będzie jechał po Grzybie

  28. Powrót do góry    #471
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    Jak każda dziennikarska ***** Dariusz będzie drążył w goovnie aż dosięgnie spodu. A jak dosięgnie to jeszcze będzie po nim skrobał. Radzę przygotować spory zapas popocornu, tak co najmniej na tydzień bo później już chyba zrobi się ciepło i odchody się wysuszą.

    Ogólnie jest to trochę żenujące, że klub który ma składzie polskiego Mistrza Świata, piękny stadion, organizuje GP i walczy o ligowe medale tak beznadziejnie podchodzi do tematu PR. Wspólne wypady sponsorów z działaczami to naprawdę nic niezwykłego ale można to robić dyskretnie i z klasą czego tutaj ewidentnie zabrakło no i niestety szambo się wylało... a jeśli dodamy do tego dość "specyficzne" środowisko pod znakiem Mundka, Władka, ekipy znad parkingu i rozmaitych chachmęctw to rzec można, że z szamba zrobiła się powódź.
    Pzdr,
    Garfield

  29. Powrót do góry    #472
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 15 w 5 postach
    Szkoda mi Pana Marka.
    Naprawdę chłop się stara. Włożył wiele wysiłku w zorganizowanie fajnego wyjazdu przed sezonem, by sponsorzy lepiej się zintegrowali. Nie przewidział jednak, że pomiędzy zabranymi przez siebie gośćmi znajdą się szuje i konfidenci, którzy za zaproszenie podziękują donosami do wiadomych osób. I wyszło jak wyszło. Kolejna nauczka dla prezesa Stali. Mam nadzieję, że się nie zniechęci, bo w Stali zrobił naprawdę kawał dobrej roboty.

  30. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,835
    Kliknij i podziękuj
    2,870
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Gadol (02-03-2021)

  32. Powrót do góry    #474
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oho, stawiam jednak na to, że Grzyb polegnie w tym starciu z Synowcem. Polegnie albo sie wycofa z podkulonym ogonem.
    Ja z tego samego wywiadu wyciągnąłem dokładnie przeciwne wnioski. Synowiec to ostatni osioł. Już abstrahując od tego, że radny nazywa pewną grupę kibiców "gamoniami" i wznieca jakieś kibolskie niesnaski i nie widzi w tym nic złego:
    mogłem zrobić dwie rzeczy. Albo nie robić nic, co być może byłoby słuszniejsze, albo odgryź się tak, żeby im w pięty poszło
    Fakt zachowanie godne radnego. I już widzę tych kiboli Stali, którzy pomyśleli "Ale nam w pięty poszło!".

    A teraz wracając do wspomnianego przez Ciebie wywiadu:

    Napisał pan o "braku kontaktu z otoczeniem u szefa akcji". Jak to rozumieć?

    Nie chciałbym więcej wyciągać takich knajacko-knajpianych tematów.
    Nie no spoko, najpierw wyciągnął brudy, a potem że on nie chce tego poruszać Dlatego pewnie z lubuścią ciągnie ten wątek dalej, zaznaczając że nie ma ochoty ciągnąć tego wątku dalej:

    Na tej eskapadzie było kilkunastu moich znajomych. Wpisów dokonywałem na podstawie przekazanych mi informacji. Jestem zasmucony faktem, że promocja Gorzowa właśnie tak wygląda. Ja naprawdę nie chcę już eskalacji tego. Za chwilę rozpocznie się sezon. Nie chcę, by mówiono, że Synowiec robi jakąś rozróbę.
    Synowiec zarzucał, że Grzyba nie wpuszczono do samolotu z powodu bycia nietrzeźwym:
    Niewpuszczenie człowieka na pokład samolotu nie jest tylko odnotowane przez dziennikarzy czy uczestników tej wycieczki, ale przez linie lotnicze. Oni mają swoje zasady, kiedy, kogo nie wpuszczają na pokład. Nie sądzę, by Markowi Grzybowi było potrzebne, żeby linie lotnicze oficjalnie napisały, dlaczego tak się stało.
    Z tego co pisały wcześniej SF, linit lotnicze powiedziały że nie było przypadku niewpuszczenia kogoś z powodu nietrzeźwości. Nawet jeśli linie kłamią dla Grzyba, to jednak ich komunikat jest bardziej wiążący. Bo wątpię, żeby losowi pasażerowie chcieliby się ciągać po sądach, żeby zeznawać przeciwko Grzybowi. Mi by się nie chciało.

    Jak pan skomentuje oświadczenie hotelu, które w swoich mediach społecznościowych zamieścił prezes Grzyb, a także Stal Gorzów? Hotel przeprasza za ogromne nieporozumienie.

    Nie wnikam w to, bo hotel też ma swój interes, żeby nie okryć się złą sławą przed turystami, którzy nadużywają alkoholu i rozrabiają. Pewnie za chwilę się okaże, że ich w tym hotelu w ogóle nie było, albo, że byli najgrzeczniejszą grupą. Jakie to ma znaczenie? Ważne jest to, co mówi się w pierwszym momencie.
    Sytuacja analogiczna jak z lotniskiem. Nawet jeśli hotel tuszuje sprawę, to żeby to odkryć trzeba by ciągać po sądach losowych ludzi.

    Prezes Grzyb powinien wygaszać konflikty, a nie je zaostrzać przed sezonem
    Znowu Synowiec niewiniątko.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ja z tego samego wywiadu wyciągnąłem dokładnie przeciwne wnioski. Synowiec to ostatni osioł. Już abstrahując od tego, że radny nazywa pewną grupę kibiców "gamoniami" i wznieca jakieś kibolskie niesnaski i nie widzi w tym nic złego:

    Fakt zachowanie godne radnego. I już widzę tych kiboli Stali, którzy pomyśleli "Ale nam w pięty poszło!".

    A teraz wracając do wspomnianego przez Ciebie wywiadu:


    Nie no spoko, najpierw wyciągnął brudy, a potem że on nie chce tego poruszać Dlatego pewnie z lubuścią ciągnie ten wątek dalej, zaznaczając że nie ma ochoty ciągnąć tego wątku dalej:



    Synowiec zarzucał, że Grzyba nie wpuszczono do samolotu z powodu bycia nietrzeźwym:

    Z tego co pisały wcześniej SF, linit lotnicze powiedziały że nie było przypadku niewpuszczenia kogoś z powodu nietrzeźwości. Nawet jeśli linie kłamią dla Grzyba, to jednak ich komunikat jest bardziej wiążący. Bo wątpię, żeby losowi pasażerowie chcieliby się ciągać po sądach, żeby zeznawać przeciwko Grzybowi. Mi by się nie chciało.


    Sytuacja analogiczna jak z lotniskiem. Nawet jeśli hotel tuszuje sprawę, to żeby to odkryć trzeba by ciągać po sądach losowych ludzi.


    Znowu Synowiec niewiniątko.
    Przecież nikt tutaj nie mówi, że Synowiec to niewiniątko. Każdy przecież wie, ze obaj panowie biorą się za łby. Prawda jest jednak taka, iż Grzyb dał sporo amunicji swoim oponentom. Ja nie wnikam czy taki Grzyb był pijany i to był powód niewpuszczenia go na pokład samolotu, czy jakieś inne przyziemne powody to spowodowały. Rzecz w tym, ze pojechała grupa działaczy na wycieczkę, pod kierownictwem prezesa klubu i zrobiła totalną wiochę i w samolocie i w hotelu. A prezes zamiast starać się ogarniać temat, to jeszcze wiódł w tym zachowaniu prymat. Tak przynajmniej wynika z opisu postronnych świadków. A takie zachowanie przecież nie przynosi chwały gorzowskiej Stali. Zaraz po tym taki Karczmarz dołożył swoje do pieca. No i jak by tego było mało to Grzyb postarał się aby Wojtka Koerbera wypyerdolić z roboty bo ten nie chciał dobrze pisać o Stali.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-03-2021 o 09:32
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Przecież nie wpuścili go na powrotny samolot z powodu alko. Tylko tego chlanego w drodze na Teneryfę. Drobny szczegół.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  35. Powrót do góry    #477
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Przecież nie wpuścili go na powrotny samolot z powodu alko. Tylko tego chlanego w drodze na Teneryfę. Drobny szczegół.
    Mogło tak być. Dali popis w samolocie w drodze na Teneryfę to ich przewoźnik zbanował (anulował bilety) w swoim systemie. Cos jak w klasyku "tych klientów nie obsługujemy już"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Gadol (02-03-2021)

  37. Powrót do góry    #478
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,017
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,590 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdepiefal Zobacz posta
    Szkoda mi Pana Marka.
    Naprawdę chłop się stara. Włożył wiele wysiłku w zorganizowanie fajnego wyjazdu przed sezonem, by sponsorzy lepiej się zintegrowali. Nie przewidział jednak, że pomiędzy zabranymi przez siebie gośćmi znajdą się szuje i konfidenci, którzy za zaproszenie podziękują donosami do wiadomych osób. I wyszło jak wyszło. Kolejna nauczka dla prezesa Stali. Mam nadzieję, że się nie zniechęci, bo w Stali zrobił naprawdę kawał dobrej roboty.
    Jak powszechnie wiadomo kto nie pije ten donosi.

    A kto nie pił na zgrupowaniu więc jest głównym podejrzanym..?

    ZMARZLIK!!
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #479
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przecież nikt tutaj nie mówi, że Synowiec to niewiniątko. Każdy przecież wie, ze obaj panowie biorą się za łby. Prawda jest jednak taka, iż Grzyb dał sporo amunicji swoim oponentom. Ja nie wnikam czy taki Grzyb był pijany i to był powód niewpuszczenia go na pokład samolotu, czy jakieś inne przyziemne powody to spowodowały. Rzecz w tym, ze pojechała grupa działaczy na wycieczkę, pod kierownictwem prezesa klubu i zrobiła totalną wiochę i w samolocie i w hotelu. A prezes zamiast starać się ogarniać temat, to jeszcze wiódł w tym zachowaniu prymat. Tak przynajmniej wynika z opisu postronnych świadków. A takie zachowanie przecież nie przynosi chwały gorzowskiej Stali. Zaraz po tym taki Karczmarz dołożył swoje do pieca. No i jak by tego było mało to Grzyb postarał się aby Wojtka Koerbera wypyerdolić z roboty bo ten nie chciał dobrze pisać o Stali.
    Jasne, tylko ja piłem do tego, że ty mówiłeś że Synowiec w tym starciu pewnie wygra. Moim zdaniem nie wygra. Grzyb ma oświadczenie linii lotniczych i hotelu. Synowiec ma "sygnały" od znajomych którzy byli na pokładzie. Musieliby chcieć ci znajomi dać się ciągać po sądach, aby wygral Synowiec. Mi by się nie chciało. Inna sprawa, że cała afera była rozdmuchana przez Synowca i DO. Jeśli Grzyb nie był pijany na lotnisku, ma pełne prawa pozwać ich za takei artykuły. I ja mu się nie dziwię.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  39. Powrót do góry    #480
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!
    A to na pewno wywiad z Vaculem

    Cytat Zamieszczone przez stanior Zobacz posta
    Wygląda na to że Dariusz sobie wymyślił że codziennie będzie jechał po Grzybie
    Podejrzewam, że on ma te zdjęcia i nagrania ale najpierw czeka aż Grzyb się odpowiednio uzewnętrzni medialnie by na końcu go załatwić takim dowodem i dodatkowo skompromitować pokazując że kłamie publicznie. Cały Ostaf, hiena hien.

  40. Powrót do góry    #481
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Jasne, tylko ja piłem do tego, że ty mówiłeś że Synowiec w tym starciu pewnie wygra. Moim zdaniem nie wygra. Grzyb ma oświadczenie linii lotniczych i hotelu. Synowiec ma "sygnały" od znajomych którzy byli na pokładzie. Musieliby chcieć ci znajomi dać się ciągać po sądach, aby wygral Synowiec. Mi by się nie chciało. Inna sprawa, że cała afera była rozdmuchana przez Synowca i DO. Jeśli Grzyb nie był pijany na lotnisku, ma pełne prawa pozwać ich za takei artykuły. I ja mu się nie dziwię.
    To, że pojechał się tam bawić jest oczywiste, bo chyba nie trenować. Ale jeśli ktoś napisał /powiedział, że zrobił coś co jest kłamstwem to Grzyb nie powinien się cackać.

  41. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Od zabawy jest prywatny urlop, a nie wyjazd służbowy.

  42. Powrót do góry    #483
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Sorry Leonidas ale ty się wczoraj urodziłeś?

  43. Powrót do góry    #484
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2017
    Postów
    1,485
    Kliknij i podziękuj
    650
    Podziękowania: 368 w 222 postach
    Wiadomo, że rzeczywistość wygląda inaczej, ale Grzyb jako osoba publiczna, wzbudzająca zainteresowanie mediów powinien być świadom konsekwencji swojej "zabawy" na wyjeździe służbowym. O ekscesach z prywatnych wczasów przecież nikt by się nawet nie dowiedział.

  44. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    To, że pojechał się tam bawić jest oczywiste, bo chyba nie trenować. Ale jeśli ktoś napisał /powiedział, że zrobił coś co jest kłamstwem to Grzyb nie powinien się cackać.
    Bawić też sie trzeba umieć. Pojechali tam jako ekipa Stali Gorzów, cześć tej ekipy robiła wiochę w miejscach publicznych. Dlatego poszło to na konto klubu. Więc teraz niech się nie dziwią, że media się tym interesują.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Podejrzewam, że jest dokładne jak pisze CarlitosFalubaz. Swoją drogą Koerber też widać miał rację o Grzybie albo dobrze albo wcale, co potwierdza Galewski. Dziwiłem się dlaczego milczy w temacie eskapady a wcześniej mega często pisał o Gorzowie. Prowadzony wzorowo na smyczy
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  46. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,813
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Panowie umówmy się żyjemy w świecie gdzie są napady, gwałty czy handel ludźmi. My czasami obejrzymy horror i myślimy, że on był straszny, a żaden film nie jest tak okrutny jak życie Tak jak normalną sprawą jest to, że rząd kradnie tak też zabawy prezesów. Tak jak i jest czas na obowiązki tak i jest na zabawę i właśnie takim miejscem była Teneryfa dla działaczy. Nikt tam nie pojechał biblii czytać. Szczęsny kiedyś powiedział my po prostu lubimy skandale i jak 'kolega' ma problem. W Italii jak ktoś z %% przesadzi to kibice będą go kryć, a o sportowcu, który odpuszcza treningi napiszą, że trenuje jak nigdy. Ale kliknięcia lecą. Zaraz się okaże, że sezon 2021 odwołany, bo ludzi bardziej interesuje co zrobił Grzyb niż kto będzie DMP.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    Buszmen (02-03-2021)

  48. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,160
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez Leonidas Zobacz posta
    Od zabawy jest prywatny urlop, a nie wyjazd służbowy.
    Byłem dwukrotnie na urlopie firmowym i obu nie pamiętam. Walenie do odcięcia i ciąganie po żwirze, nie jest niczym nadzwyczajnym a wręcz wymaganym .
    TYLKO FALUBAZ

  49. Powrót do góry    #489
    Początkujący
    Dołączył
    18-06-2018
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Grzyb powinien po wydaniu oficjalnego oświadczenia więcej nie komentować tej sprawy. Hiena dziennikarska, jaką jest pan O. tylko czeka by dogryzać ile się da i szukać rozgłosu. "Mecenasowi" też na tym zależy, ponieważ to gra polityczna (Grzyb ponoć ma konkurować z jego żonką). Póki nie ma zdjęć, filmów itp. kompromitujących do reszty rzeczy - olać to. Na wszystkich wyjazdach się ludzie integrują i piją. Zawsze też się znajdzie ktoś, komu głośniejsze pierdnięcie po 22 będzie przeszkadzać Tyle wspominane było o zdjęciach i filmach z shoutboxa forum Stali Gorzów, a jakoś nigdzie te nagrania nie latają w myśl zasady "co raz wyląduje w internecie, nigdy już nie ginie".

  50. Powrót do góry    #490
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Urlop firmowy trochę brzmi jak oksymoron.

  51. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,190
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,879 w 4,885 postach
    Czytam tego Synowca i jego komentarz do wlasnego komentarza na temat kibicow Stali/Stilonu to sie zastanawiam jak on zostal radnym.
    Niezly cymbal.
    Mam wrazenie,ze chetnie sam by kibicow Stali scigal z bejsbolem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  52. Powrót do góry    #492
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A to na pewno wywiad z Vaculem



    Podejrzewam, że on ma te zdjęcia i nagrania ale najpierw czeka aż Grzyb się odpowiednio uzewnętrzni medialnie by na końcu go załatwić takim dowodem i dodatkowo skompromitować pokazując że kłamie publicznie. Cały Ostaf, hiena hien.
    logika podpowiada ze coś ma ale czytając Chomski ego i znając ostafa zapędy to jest możliwe ze nie mają jakiś ciekawych nagrań i wyjdą na thebili tak jak wieśniak grzyb co mi by odpowiadało

  53. Powrót do góry    #493
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,689
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 568 w 307 postach
    Synowiec, Ostaf mogą sobie pisać, a Stal (sekcja żużlowa) otrzymała z miasta:

    - 1,6 mln złotych na udział drużyny w zawodach ligowych
    - 730 tysięcy złotych na promocje miasta przez żużel
    -------------------------------------------------------------
    Łącznie - 2 mln 330 tysięcy złotych

  54. Powrót do góry    #494
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czytam tego Synowca i jego komentarz do wlasnego komentarza na temat kibicow Stali/Stilonu to sie zastanawiam jak on zostal radnym.
    Niezly cymbal.
    Mam wrazenie,ze chetnie sam by kibicow Stali scigal z bejsbolem.
    On chyba myślał, że udziela wywiadu dla To My Kibice
    Grzyb podmoczył totalnie, chociaż już wcześniej zaliczał medialne wtopy ale Synowiec przekracza pewne granice, czego jako były prezes nie powinien robić. Niewyobrażalne by były prezes jakiegoś klubu piłkarskiego (z największych lig) tak się wypowiadał o jego ultrasach.
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  55. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,922
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    On chyba myślał, że udziela wywiadu dla To My Kibice
    Grzyb podmoczył totalnie, chociaż już wcześniej zaliczał medialne wtopy ale Synowiec przekracza pewne granice, czego jako były prezes nie powinien robić. Niewyobrażalne by były prezes jakiegoś klubu piłkarskiego (z największych lig) tak się wypowiadał o jego ultrasach.
    No w sumie tez prawda. Ostro zaatakował Grzyba.

    Jeśli się mylę to mnie popraw ale ja odnoszę wrażenie, ze w Gorzowie, miejscowa śmietanka, tego Grzyba traktuje jak takiego obcego cwaniaczka, który to wpadł na chwile i chce zrobić szybką karierę. Fakt, faktem, sam Grzyb mocno im pomaga swoim zachowaniem, w kreśleniu takiego swojego wizerunku.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 11 z 41 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •