Strona 156 z 160 PierwszyPierwszy ... 56106146154155156157158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,976 do 7,020 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6976
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Wiem Marcel Krzykowski

  2. Powrót do góry    #6977
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Kto to w ogóle jest? Słabo to widzę

  3. Powrót do góry    #6978
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Z Opola A dokładnie chyba że Świetochowic

    Ma 18 lat A więc jeszcze 3 lata jako junior , widziałem to kiedyś w jakimś biegu i nawet nieźle jechał

  4. Powrót do góry    #6979
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Co zatem nie zagrało? Kluczem do sprawy jest prezes Polonii - Jerzy Kanclerz. - Do końca września czekałem na ruch prezesa. Przez ten czas nie porozmawialiśmy o konkretach. Czułem, że klub mnie nie chce, dlatego zacząłem prowadzić negocjacje z innymi - stwierdził Zengota.

    Kibice poznali perspektywę zawodnika w całej sprawie. - Po konkretnej rozmowie w Łodzi udałem się do prezesa, żeby dowiedzieć się, czy rozmawiamy, czy nie. Do dzisiaj nie dostałem żadnej oferty. Gdy przedstawiłem swoją, usłyszałem, że "za dużo". Nie na tym polegają negocjacje - stwierdził żużlowiec. - Czułem po prostu brak chęci współpracy. Wątpliwym argumentem są moje żądania, skoro w składzie będzie trzech zawodników z PGE Ekstraligi i z przeszłością w Grand Prix - dodał 33-latek.

    Coraz mniej szacunku mam do Zengiego

  5. Powrót do góry    #6980
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Proszę Was, awansujcie w końcu, bo jak was czytam to mi się morda cieszy.

  6. Powrót do góry    #6981
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Czyli Zengota obraził się, że nikt nie zjawił się u niego z chlebem i solą błagając go na kolanach o nowy kontrakt i oferując mu więcej niż zawodnikom, którzy w ekstraklasie osiągnęli niewiele niższą średnią niż on sam w 1. lidze? W ubiegłym roku ekstraliga go wyśmiała, w tym roku Witek głośno skrytykował, ale to Grzesiek jest tym biednym poszkodowanym, choć dobrym chłopakiem. O wyrażanych publicznie pretensjach do Kanclerza i stawianych mu warunkach coś wczoraj wspomniał?
    PR prymitywny, acz chyba skuteczny (przynajmniej wśród fanów). Szkoda tylko, że Grzesiek nie wykazał w tym sezonie podobnie skutecznej postawy na torze...

    Z jednej strony ciekawy jestem perspektywy Kanclerza, a z drugiej strony obawiam się, że ten ją przedstawi.

  7. Powrót do góry    #6982
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,473
    Kliknij i podziękuj
    2,152
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Z jednej strony ciekawy jestem perspektywy Kanclerza, a z drugiej strony obawiam się, że ten ją przedstawi.


    fakt, mowa jest srebrem a milczenie złotem

  8. Powrót do góry    #6983
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta

    Z jednej strony ciekawy jestem perspektywy Kanclerza, a z drugiej strony obawiam się, że ten ją przedstawi.
    Skomentował to krótko "jeśli nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniądze"

  9. Powrót do góry    #6984
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Z Opola A dokładnie chyba że Świetochowic

    Ma 18 lat A więc jeszcze 3 lata jako junior , widziałem to kiedyś w jakimś biegu i nawet nieźle jechał
    Dość dobrze sobie radzi na speedrowerze. Czołowy junior superligi.

  10. Powrót do góry    #6985
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ten gorszy z dwóch nowych ma inicjały M. K. ...
    Kupuję samogłoskę "a"

    Cytat Zamieszczone przez lewy24bydg Zobacz posta
    Wiem Marcel Krzykowski
    I popsułeś mi zabawę. Już nie mam co czekać na prezentacje.

    Zielona Góra szybko załatwiła sobie zawodników na nowy sezon, co wydawało się bardzo dobrym ruchem. Po czasie jednak uważam iż może za szybko odsłoniła karty i nasz Jurgen wiedział ile potrzeba, aby zawalczyć o awans (oczywiście mógł też odpuścić)

  11. Powrót do góry    #6986
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Krzykowski dużo lepszy od Grzelaka (ten w Gnieznie) i przy dobrym sprzecie może być zaskoczenie na miare Dula

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    never_mind (07-11-2021)

  13. Powrót do góry    #6987
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Ciekawe jeszcze, kto jest tym drugim graczem, tym niby mocniejszym

  14. Powrót do góry    #6988
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    - Nie chcę być źle zrozumiany i życzę Olegowi wszystkiego najlepszego, ale uważam, że nie do końca dobrze zrobił, że wybrał Polonię Bydgoszcz - mówi Nikołaj Kokin, trener Lokomotiwu Daugavpils, a więc klubu, w którym Michajłow się wychował. - Tor w Bydgoszczy to nie jest tor dla Olega. Tam trzeba jeździć po dużej, a to Olegowi nie służy. Myślę, że mógł wybrać inny klub, ale oczywiście to jego decyzja. Jako trenerowi reprezentacji Łotwy też mi zależy, aby był coraz lepszym zawodnikiem - dodał.

  15. Powrót do góry    #6989
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jeśli będzie tor taki jak na Gniezno czy Gdańsk to i Oleg się odnajdzie i funt wynik zrobi. Wydaje mi się, że on ostatnio dobrze u nas pojechał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #6990
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeśli będzie tor taki jak na Gniezno czy Gdańsk to i Oleg się odnajdzie i funt wynik zrobi. Wydaje mi się, że on ostatnio dobrze u nas pojechał.
    Tylko kogo on tam pokonał ? Bartocha i Orwata w 2, Batchelora w 4 i Lamparta w 14

  17. Powrót do góry    #6991
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Ma pan żal do Olega Michajłowa, że wystawił was do wiatru?

    REKLAMA

    - Żalu nie, bardziej osobiste rozczarowanie. O Olega zabiegaliśmy już w zeszłym roku, próbowaliśmy go wyciągnąć z Daugavpils na wszystkie dostępne sposoby. Nie udało się, miał ważny kontrakt, Lokomotiv nie chciał go puścić, przyjęliśmy to ze zrozumieniem. Postanowiliśmy, że co się odwlecze, to nie uciecze, dlatego ciągle utrzymywaliśmy kontakt. Na wiosnę, gdy nie było możliwości jazdy na Łotwie, trenował u nas. W trakcie sezonu podobnie. Oleg doskonale wiedział, że jak tylko Lokomotiv skończy rozgrywki, powtarzamy manewr z ostatniej zimy. Złożył pewną deklarację, stosunkowo szybko doszliśmy do zbliżenia stanowisk, a potem słuch o nim zaginął. Wychodzę z założenia, że każdy jest kowalem własnego losu. Z tego co się orientuję, nie jesteśmy jedynym klubem, któremu Oleg zaszedł za skórę wywijając numer. Tą zagrywką poniżej pasa parę drzwi pewnie sobie pozamykał.

    Michajłow wylądował na pana czarnej liście?

    - Może nie na czarnej liście, ale jak mamy brać na poważnie kogoś, z kim na coś się umawiamy, a potem ten ktoś zapada się pod ziemię, albo jest widziany w innym zakątku kraju.

    REKLAMA

    Ale byliście z nim już po słowie?

    Oleg miał do nas przyjechać prosto z Indywidualnych Mistrzostw 2. Ligi w Wittstocku i już fizycznie parafować kontrakt. Wcześniej, mailowo wszystko było klepnięte. Zawodnik wyznaczył nawet człowieka, coś na wzór agenta, który w jego imieniu będzie dogrywał kwestie papierkowe. Ten przedstawiciel potwierdził nam, że jesteśmy dogadani.

    A potem Michajłow ruszył w Polskę. Stację końcową znalazł w Bydgoszczy.

    - Na trasie było jeszcze m.in. Gniezno. Drużynę Startu też wyrolował. Oleg myślał chyba, że się rozdwoi, bo po Wittstocku był wyczekiwany też w pierwszej stolicy Polski. Coś go zatrzymało, a później wyszło, że zawieruszył się w Bydgoszczy.



    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Polonia Bydgoszcz

  18. Powrót do góry    #6992
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Dopóki nie ma papieru dopóty nie ma tematu. Tylko mur w Polsce można bez niego wybudować.

  19. Powrót do góry    #6993
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jakby iść tokiem Pana Zdunka to większość zawodników miałaby bardzo małe pole manewru przy szukaniu klubu. Bo ktoś niby chciał, ale poszedł gdzieś indziej. Nie on jeden i nie pierwszy dał się "oszukać".

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Tylko kogo on tam pokonał ? Bartocha i Orwata w 2, Batchelora w 4 i Lamparta w 14
    A jakie przed nim będzie zadanie stało? Pokonywać juniorów i drugą linie rywali. Od walki z liderami mamy innych zawodników.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #6994
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Ps pisze że możemy ściągnąć Koniecznego, więc może o niego chodzić "ten lepszy"

  21. Powrót do góry    #6995
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Plus tych sytuacji jest taki, ze widac iz przyjmuje sie juz to bez wiekiego zdziwienia. Takie kiwanie to juz norma, kazdy chce lepszych pieniedzy - proste. Cale szczescie, ze tutaj chodzilo o noł nejma tzn. Michaiłowa.

  22. Powrót do góry    #6996
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    To się nazywa "negocjacje". Co Ty z kosmosu spadłeś czy może w idealnym świecie żyjesz?

  23. Powrót do góry    #6997
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,806
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jutro Zagar przyjeżdza do Bydgoszczy a we wtorek Bjerre.
    Z tego co wiem na prezentacji nie będzie jednego nowego zawodnika z przyczyn prywatnych, ale kontrakt jest już podpisany.
    Mają być także ci dwaj nowi juniorzy zaprezentowani więc ogólnie będzie na razie 3 a potem 4 z Głogowskim.
    Wiadomo, że będzie gradacja na poziomie: rewelacja(W.P.) - dobrze+(...) - średnio-(M.K.)
    Ogólnie skład bardzo ciekawy i na równi z Falubazem a czekać trzeba co podadzą w Krośnie.

  24. Powrót do góry    #6998
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    783
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Pewnie nie będzie Miedziaka

  25. Powrót do góry    #6999
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Obstawiam że nie będzie Michailow albo Lachbaum , a ten junior to chyba Konieczny

  26. Powrót do góry    #7000
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta
    To się nazywa "negocjacje". Co Ty z kosmosu spadłeś czy może w idealnym świecie żyjesz?
    Oesu znowu to samo Totalnie nie chodzi o to, że ktoś wybiera lepszą ofertę i idzie do lepszego klubu (coś jak Kowalski) tylko ten brak jaj, żeby się przyznać i powiedzieć wprost ''j*bie was, dali mi więcej'' a nie znikanie i ukrywanie się

  27. Powrót do góry    #7001
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Transfer Krzykowskiego to rozumiem jak jest tanio i na dluzsza umowe, niech sie aklimatyzuje i rozjezdza gdzie da rade ale Konieczny w wieku 20 lat i za 200 tys? Ile tych punktow moze przywiezc w 3 wysciagach ? Patrzac pozytywnie to 2 w juniorskim i moze 1 lub 2 w reszczie w biegach z seniorami. Srednio pewnie ze 3 pkt na mecz. 50 pkt w sezonie to koszt jednego punktu zdobytego liczac tylko odstepne to 4 tys ( plus wynagrodzenie zawodnika + kwota za przygotowanie do sezonu). Bardzo drogi kontrakt, zysk pkt niewielki.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  28. Powrót do góry    #7002
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    50 pkt to jakby jeden wygrany mecz więcej....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #7003
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Transfer Krzykowskiego to rozumiem jak jest tanio i na dluzsza umowe, niech sie aklimatyzuje i rozjezdza gdzie da rade ale Konieczny w wieku 20 lat i za 200 tys? Ile tych punktow moze przywiezc w 3 wysciagach ? Patrzac pozytywnie to 2 w juniorskim i moze 1 lub 2 w reszczie w biegach z seniorami. Srednio pewnie ze 3 pkt na mecz. 50 pkt w sezonie to koszt jednego punktu zdobytego liczac tylko odstepne to 4 tys ( plus wynagrodzenie zawodnika + kwota za przygotowanie do sezonu). Bardzo drogi kontrakt, zysk pkt niewielki.
    Patrz na wiek i narodowość.
    poniżej 21 lat? tak
    Polak? tak
    i wtedy jesteś wart wszystkich pieniędzy, poziom nie ma znaczenia.

  30. Powrót do góry    #7004
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,121
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,910 w 3,230 postach
    Ja tak tylko spytam - czy kiedykolwiek sprawdzilo sie cos z tego, co pisal Realista? XD
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #7005
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Ja tak tylko spytam - czy kiedykolwiek sprawdzilo sie cos z tego, co pisal Realista? XD
    Sprawdziło się, że jak mówił "wiem, ale nie powiem" to faktycznie nie mówił
    A na poważnie - kilka razy tak, ale często to też były strzały na ślepo, chybione jak karny Błaszczykowskiego
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #7006
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 568 w 444 postach
    Zengi w Rybniku

  33. Powrót do góry    #7007
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    50 pkt to jakby jeden wygrany mecz więcej....
    Nie wiem jak zrozumiales ale pisalem o 3 pkt na mecz no ale nie wazne. Wydaje sie ze nie bedzie az tak duzo meczy z wynikami 46-44. Te 3 punkty drugiego juniora moga wazyc o wynikach spotkan z Zielonka a w reszczie spotkan moze to nie miec az takiego znaczenia. Poprzedni sezon wyniki wiekszosc meczy mielismy w okolicach remisuale prawie zawsze brakowało jednego grajka. Czy warto ? Nie narzekam ze bedzie ale droga sprawa.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  34. Powrót do góry    #7008
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Nie wiem jak zrozumiales ale pisalem o 3 pkt na mecz no ale nie wazne. Wydaje sie ze nie bedzie az tak duzo meczy z wynikami 46-44. Te 3 punkty drugiego juniora moga wazyc o wynikach spotkan z Zielonka a w reszczie spotkan moze to nie miec az takiego znaczenia. Poprzedni sezon wyniki wiekszosc meczy mielismy w okolicach remisuale prawie zawsze brakowało jednego grajka. Czy warto ? Nie narzekam ze bedzie ale droga sprawa.
    Może źle zinterpretowałem Twój wpis. Z jednej strony jasne, 3 pkt to nie dużo, ale z drugiej może to mieć dużą wagę w meczach z Falubazem czy Wilkami. Nad bezpośrednimi rywalami warto mieć przewagę na pozycjach juniorskich, bo to też dobrze wejść w mecz.

    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Zengi w Rybniku
    Niech mu Mrozek lekkim będzie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #7009
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    50 pkt to jakby jeden wygrany mecz więcej....
    Nie wiem jak zrozumiales ale pisalem o 3 pkt na mecz no ale nie wazne. Wydaje sie ze nie bedzie az tak duzo meczy z wynikami 46-44. Te 3 punkty drugiego juniora moga wazyc o wynikach spotkan z Zielonka a w reszczie spotkan moze to nie miec az takiego znaczenia. Poprzedni sezon wyniki wiekszosc meczy mielismy w okolicach remisuale prawie zawsze brakowało jednego grajka. Czy warto ? Nie narzekam ze bedzie ale droga sprawa.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  36. Powrót do góry    #7010
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No bieżące okienko transferowe pokazuje, że juniorzy to jest nawet bardzo droga sprawa. Jeśli nas jeszcze stać na inwestycje, to chyba jednak warto. Spotkań z ZG możemy mieć nawet 4 w sezonie, więc niewykluczone, że każdy punkt będzie miał znaczenie w końcowych rozstrzygnięciach. A jeśli jest szansa na ogranie zielonogórzan, to trzeba ją wykorzystać z tych choćby prostych powodów, że awans pozwala nam A) zatrzymać Wiktora, B) zarobić dodatkową kasę w ELidze. No i daje nam to szanse na jakieś 4:2/5:1 w biegu młodzieżowym, a to już też ma jakiś wpływ na dalsze wydarzenia w meczu. A lepiej żeby to rywal miał nerwowe wejście w mecz niż my
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #7011
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Pierwszy wpis:
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Mamy Go... Oby do wtorku a będzie zaskoczenie albo nawet dwa... juniorskie bo tylko to mam na myśli
    Drugi:
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Będzie nazwisko, które w ogóle nie pojawia się w typowaniach i spekulacjach medialnych... drugie jest mocne i ogólnie znane... Zobaczycie we wtorek
    Trzeci:
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Skład Polonii ma być kompletny w każdej formacji i dlatego te kontrakty juniorskie po cichu się "dopina"
    Czwarty:
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Nie wiem czy wszyscy bo nikt nie pisał wcześniej o tym
    Więcej nic nie piszę...
    Piąty:
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ten gorszy z dwóch nowych ma inicjały M. K. ...
    Nic więcej naprawdę nie powiem
    Szósty:
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Mają być także ci dwaj nowi juniorzy zaprezentowani więc ogólnie będzie na razie 3 a potem 4 z Głogowskim.
    Wiadomo, że będzie gradacja na poziomie: rewelacja(W.P.) - dobrze+(...) - średnio-(M.K.)
    Uwielbiam takich ludzi W żużlu ad 2021 chełpisz się tym do jakiego wielce tajnego info transferowego masz dostęp, bawiąc się w inicjalowe rebusy i trzykrotnie podkreślając, że już nic więcej nie napiszesz. Jeszcze gdyby to miała być jakaś bomba pokroju Woźniaka, a tymczasem dyskusja toczy się ma temat Marcela Krzykowskiego - czysta groteska

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    LogTech (08-11-2021)

  39. Powrót do góry    #7012
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Uwielbiam takich ludzi W żużlu ad 2021 chełpisz się tym do jakiego wielce tajnego info transferowego masz dostęp, bawiąc się w inicjalowe rebusy i trzykrotnie podkreślając, że już nic więcej nie napiszesz. Jeszcze gdyby to miała być jakaś bomba pokroju Woźniaka, a tymczasem dyskusja toczy się ma temat Marcela Krzykowskiego - czysta groteska
    A w czerwcu albo lipcu po porażce obrazi się i zniknie tak jak w tym roku po meczu w Łodzi

  40. Powrót do góry    #7013
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    A w czerwcu albo lipcu po porażce obrazi się i zniknie tak jak w tym roku po meczu w Łodzi
    Ale trzeba przyznać, że gość "idealnie" trafił z nickiem. W krótkim okresie czasu przechodzi z hurra-optymizmu w totalnym pesymizm i czarnowidztwo
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #7014
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Ale lubię gościa Jest w moim TOP3 z Mariuszem i Sparta_mistrz

    ps
    może by tak założyć wątek Znani i (nie)Lubiani ???

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    spitt22 (08-11-2021)

  43. Powrót do góry    #7015
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Zengi w Rybniku
    Jeszcze kilka znaków zapytania zostało, ale jak tak dalej pójdzie to Rybnik może się u nas zjawić z Łogaczowem, Lyagerem, Holtą, Zengotą, Wojdyło i Trześniewskim. Kto jest dzisiaj pewny naszego zwycięstwa w takim meczu (bez Bellego ze średnią 2,6 i Tarasienki 2,4)? Bjerre i Zagar mają być liderami (MJJ i NKI też mieli być...), ale reszta to w najlepszym przypadku średniacy, z których młodzi mogą wypalić (albo nie).
    Podejrzanie mocno mi się kojarzy ten skład z Unią T. z bieżącego roku (przy zachowaniu proporcji) - obym się okazał zwykłym marudą.
    No i niech ten wtorek wreszcie przyjdzie.

  44. Powrót do góry    #7016
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ale trzeba przyznać, że gość "idealnie" trafił z nickiem. W krótkim okresie czasu przechodzi z hurra-optymizmu w totalnym pesymizm i czarnowidztwo
    Mial kilka innych nikow
    Rafik na pewno byl…

  45. Powrót do góry    #7017
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,760
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    To co Rybnik z 4 zawodnikami z polską licencją na pozycjach 1-5?

  46. Powrót do góry    #7018
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Bardziej to pachnie setnym powrotem Holty do Włókniarza.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #7019
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Bardziej to pachnie setnym powrotem Holty do Włókniarza.
    Chyba trafiłeś bo z Lindgrenem jest coś nie tak.

  48. Powrót do góry    #7020
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Transfer Krzykowskiego to rozumiem jak jest tanio i na dluzsza umowe, niech sie aklimatyzuje i rozjezdza gdzie da rade ale Konieczny w wieku 20 lat i za 200 tys? Ile tych punktow moze przywiezc w 3 wysciagach ? Patrzac pozytywnie to 2 w juniorskim i moze 1 lub 2 w reszczie w biegach z seniorami. Srednio pewnie ze 3 pkt na mecz. 50 pkt w sezonie to koszt jednego punktu zdobytego liczac tylko odstepne to 4 tys ( plus wynagrodzenie zawodnika + kwota za przygotowanie do sezonu). Bardzo drogi kontrakt, zysk pkt niewielki.
    Nie sądzę, że będzie trzeba aż 200tys zapłacić Unii T. za ostatni rok juniorski.. To Jurek musiałby mięc troszkę nie równo pod kopułką ,żeby na rok wydać 200k plus kontrakt.. gdzie Nikoś jest może o 1 półkę gorszy.. pewnie skończy się na jakiś 50k..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •