Strona 102 z 160 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104112152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,546 do 4,590 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4546
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Na Cysia bankowo znowu ktoś się da nabrać w elidze.

  2. Powrót do góry    #4547
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    1,136
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Rozumiem rozgoryczenie. Patrząc z boku powiem, że dzisiaj w Ostrowie baty by dostał i Falubaz i GKM i Apator.
    Nie rezygnujcie z Bellego Jest Zengi, Lyager, Taras i Przyjemski. Sztuka, to znaleźć uzupełnienie.
    Oglądając dzisiaj katorgę Gdańska można było dostać apopleksji. Są nazwiska i jadą coraz gorzej. Nie ma na kim oprzeć składu na przyszły sezon. Brak zupełnie kawałka juniora.
    Płacenie cieżkich pieniędzy za punktowanie na własnym juniorze, juniorach rywali demoralizuje. Ale to inna rozmowa.

  3. Powrót do góry    #4548
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Akurat Kasprzak to zjada Gałe i Jelenia i na 1 lige może być zawodnikiem na 10 pkt co mecz. Ja bym się z niego nie śmiał. Jeppesen na u24 to też bardzooo dobra opcja (na rok).No ale jak wolicie Jelenia niż KK to ja nie wiem. Dla niego to ostatni dzwonek aby jeszcze zaistniec i albo wróci do eligi albo zakończy kariere

  4. Powrót do góry    #4549
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    No fakt, przeciez GKM po ewentualnym spadku nie ma prawa zatrzymac zadnego ze swoich zawodnikow
    Oczywiście, może. Ale to będą zawodnicy osiągalni, do wyjęcia. Łatwiej będzie wyciągnąć Bjerre z GKM niż Griszę z Motoru
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #4550
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Daleki jestem od przejmowania sie komentarzami innych użytkowników typu. eheheh . Poruszyłem temat systemu rozgrywek bo uważam to za chore ze teraz ponad 7 miesięcy nie będzie na Polonii meczu ligowego. a spokonie mogło być tak ze zespoły z miejsc 1-2 są w półfinałach PO a zespoły 3-6 walczą o półfinały.. Jak miasto ma dać pieniądze na rozbudowę stadionu jak w sezonie mamy 7 meczy u siebie a do tego 2 były bez publiczności przez pandemie..

  6. Powrót do góry    #4551
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Nie rezygnujcie z Bellego
    Gość na wyjazdach (z mocnymi) nie istnial praktycznie. Zostawienie go to bedzie najwiekszy bład Polonii

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    never_mind (15-08-2021)

  8. Powrót do góry    #4552
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2008
    Postów
    720
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 93 w 64 postach
    Oskar Fajfer pójdzie do zespołu, który w jakimś stopniu zagwarantuje zbudowanie ekipy do realnej walki o awans. Po tym co Start osiągnął w tym sezonie zabrzmi to śmiesznie,ale Gniezno spróbuje podjąć się budowy takiego zespołu. Wiadoma rzecz, że będzie o to piekielnie trudno. Tak na szybko skład na walkę o awans planuje zapewne Grudziądz(Jeśli spadną), Bydgoszcz, Łódź, Ostrów(jeśli teraz się nie uda awansować) i nieśmiało Gniezno.Okres transferowy w I lidze będzie ciekawy.Zapomniałem jeszcze o Krośnie ,które też ma swoje ambicje
    Ostatnio edytowane przez slamer82 ; 15-08-2021 o 20:44

  9. Powrót do góry    #4553
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Oczywiście. Dla mnie jednym z większych rozczarowań są braki efektów pracy szkoleniowej Bajera.
    No, ale jeśli młode Anioły nie startują nawet w Nice Cup to gdzie mają zdobywać żużlowe szlify?
    ...a Wy musicie awansować, bo Przyjemskiego wyciągną zanim się obejrzycie
    i nie pomogą nawet żadne zapisy kontraktowe.
    Jest taki jeden specjalista z Dolnego Śląska, dla którego nie ma barier.
    Pytanie czemu nigdzie nie startują?
    Co do Ruski czy Kępy to wiadomo, że oni mają specjalne walizki z kasą na juniorów do wykupienia. Jesteśmy tego świadomi I chyba właśnie temu Kanclerz już chce przedłużać z nim za wczasu kontakt.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #4554
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Witam

    To mój pierwszy post. Witam wszystkich użytkowników. Dzisiejszy mecz pokazał ,że z obecnego składu składu pozostawić Tarsa i Zengiego i oczywiście Wiktora.. Dla Wiktora trzeba zbudować mega silny zespół za rok i z drzwiami wejść do ekstraligi 2023. Bellego do wymiany np. M. Fricke.. powalczyć o L.Beckera na U24 i myslę ze z Polaków warto powalczyć o Przemka Pawlickiego.
    Tak na marginesie patologią tego sportu jest to ze Polonia 1 sierpnia kończy rywalizacje ligową na własnym stadionie..
    Witam kolego.. Co do Twoich typów to raczej żaden się nie sprawdzi. Fricke pewnie zostanie w ZG, Becker jest sondowany przez kluby z PGE a Szamek będzie pewnie jeździł w beniaminku. Ewentualnie zostaje Kasprzak i Buczkowski.

  11. Powrót do góry    #4555
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Czyli zaplaciles za bilet, przejechales sie z Bydgoszczy do Ostrowa i wyszedles po 4 biegu? XD
    tu jest zdjęcie, jak ochrona w Ostrowie próbuje go zatrzymać, żeby to obejrzał do końca.

    Załączone obrazki Załączone obrazki
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    L (15-08-2021), kowjanko (15-08-2021)

  13. Powrót do góry    #4556
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Akurat Kasprzak to zjada Gałe i Jelenia i na 1 lige może być zawodnikiem na 10 pkt co mecz. Ja bym się z niego nie śmiał. Jeppesen na u24 to też bardzooo dobra opcja (na rok).No ale jak wolicie Jelenia niż KK to ja nie wiem. Dla niego to ostatni dzwonek aby jeszcze zaistniec i albo wróci do eligi albo zakończy kariere
    Wolałbym Musielaka, Przema czy nawet Holtę.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #4557
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Jest taki jeden specjalista z Dolnego Śląska, dla którego nie ma barier.
    Bo niektórzy inaczej rozumieją hasło "Polska bez barier!"
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #4558
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Kolejne pytanie apropo budowy składu na przyszły sezon to regulamin.. czy znowu nie zostanie zmieniony, a chodzi mi konkretnie o przepis u24 w ekstralidze czy czasem nie zostanie zniesiony.. a to wywróci do góry nogami...bo wtedy chętni na Tarasienke na pewno się pojawią i w 1 lidze pozostanie sam odpad obcokrajowców

  16. Powrót do góry    #4559
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wolałbym Musielaka, Przema czy nawet Holtę.
    Kanclerz musi przebijać. Zawodnicy idą tam gdzie wieksza kasa. Przemo to w elidze pewnie z 400 tysi woła za podpis.Jak nie zgromadzi wiekszego budżetu to będzie się obracał znów koło Zengiego i Jelenia

  17. Powrót do góry    #4560
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Pytanie nie dotyczące meczu, jak tam zdrowie Grzesia Zengoty? Czy już wyszedł że szpitala?

  18. Powrót do góry    #4561
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Swoją drogą, jeżeli Ostrów awansuje (a są w tej chwili najmocniejsi) to ciekawe czy pojadą Grzesiem i Tomkiem eligę.

    Priorytetem Polonii powinno być zatrzymanie gorącej głowy Wadima i poobijanego Zengiego, do tego Wiktor i wokół nich budować skład. Daniel pozostawił dobre wrażenie jak na drugą linię, ale tu trzeba dużych wzmocnień żeby jechać o coś więcej niż PO w przyszłym roku.

  19. Powrót do góry    #4562
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    669
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    tu jest zdjęcie, jak ochrona w Ostrowie próbuje go zatrzymać, żeby to obejrzał do końca.

    http://www.sportsboard.pl/attachment...tid=6352&stc=1
    Niestety takich kibiców było więcej, może nie po 4, ale po 10 czy przed nominowanymi to już przerzedzenie było konkretne.

    Generalnie spasowany Vadim latał. Lyager poszarpał, reszta nie dojechała. Chociaż po juniorce Przyjemskiego byłem przekonany, że coś tam jednak więcej dziubnie. oczywiście do młodego pretensji mieć nie można, ale tak jak mówię, po odstawieniu Szostaka w juniorce byłem pewien, że zakręci się koło 7-8 (tak, wiem, że ma 16 lat) W sumie liczyłem na dobry meczyk (czując w kościach, że Polonia może to wziąć), a wyszedł z tego najspokojniejszy mecz w tym sezonie. Od początku do końca pod kontrolą, z wyprowadzeniem raz po raz szybkiego ciosu. Zobaczymy jak to się dalej potoczy. W tej lidze nigdy nic nie wiadomo

  20. Powrót do góry    #4563
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Swoją drogą, jeżeli Ostrów awansuje (a są w tej chwili najmocniejsi) to ciekawe czy pojadą Grzesiem i Tomkiem eligę.

    Priorytetem Polonii powinno być zatrzymanie gorącej głowy Wadima i poobijanego Zengiego, do tego Wiktor i wokół nich budować skład. Daniel pozostawił dobre wrażenie jak na drugą linię, ale tu trzeba dużych wzmocnień żeby jechać o coś więcej niż PO w przyszłym roku.
    Ostrów jest najmocniejszy? Nie no żartujesz.

  21. Powrót do góry    #4564
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    A co, Rybnik? Jak awansują to i tak za rok znowu zlecą xd

  22. Powrót do góry    #4565
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Gratki dla Ostrowa, bo byli dziś zdecydowanie lepsi - zwłaszcza Hansen i Berntzon. U nas tylko Taras i Lyager się pokazali, Wiktor po dwóch świetnych biegach resztę po prostu odjechał. Szkoda, że nie jechał Zengi; na dwucyfrówkę (w 6 biegach) go stać, a wtedy przynajmniej byłyby emocje do końca. Jadąc we trójkę zawodników można liczyć na farta; we dwójkę już niewiele się da zrobić.
    Szkoda, że Wiktor będzie miał 4 okazje do startów mniej w tym roku.


    Jedno co dobre to fakt, iż można już siadać do rozmów z zawodnikami na przyszły sezon. A nie, zapomniałem, że nie znamy jeszcze regulaminu ani nawet nie wiemy ile zespołów będzie awansować...
    1. Tarasienko - chyba każdy by chciał go zostawić, ale czy on będzie chciał zostać? Aspiracje ma ekstraligowe, a znalazłoby się pewnie kilka klubów, które dałyby mu szansę.
    2. Bellego - tu akurat większość by chciała zmiany zapominając, że to 2. najskuteczniejszy zawodnik ligi (inni zawodnicy też mieli szansę nabić sobie średnią na domowym torze...). Czy znajdziemy bez przepłacania(!) kogoś dużo lepszego? David z wyjazdami sobie nie radzi, ale robi regularne i wyraźne postępy od kilku lat.
    3. Lyager(U24) - ewidentnie spuścił z tonu w tym roku, ale narzekanie, że jest "tylko" drugim najskuteczniejszym U24 (za rewelacją rozgrywek - Hansenem) jest trochę przesadą. Obawiam się, że tu może być najciężej (czyt. najdrożej) o znalezienie zastępstwa.
    4. Zengota - niesłychanie wolny w Bydgoszczy przez cały sezon, tylko na wyjazdach pokazywał, że prawie całe żużlowe życie spędził w ekstraklasie. Nie wyobrażam sobie rezygnacji z niego w przyszłym sezonie, raczej trzeba się zastanowić co zrobić, żeby i u nas solidnie punktował.
    5. Gała/Jeleniewski - najsłabsze ogniwo seniorskie i pierwsze do zmiany. Tylko na kogo? Z eligi to chyba wyłącznie Protas lub Pawlicki (o ile będzie taka opcja). Z 1. ligi to Musielak, ewentualnie Holta/Jamróg. Tylko jak ich wyciągnąć i opłacić? Swoją drogą to sugerowany tu Oskar Fajfer w tym roku poza Gnieznem prawie nie istnieje...


    Wydaje się, że zatrzymanie obcokrajowców będzie już sporym sukcesem (2. i 5. średnia aktualnie!), do tego potrzeba sensownego U24 (Gusts?, Hanseny?) i solidnego Polaka. Licząc na mniej pecha w przyszłym roku i rozwój Wiktora można marzyć o tym, że zostanie on z nami na lata. Aż boję się myśleć co się stanie jeśli Przyjemski zrobi duży krok naprzód, a cała drużyna nie...
    Ostatnio edytowane przez chrzan ; 15-08-2021 o 22:10

  23. Powrót do góry    #4566
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2008
    Postów
    42
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Nie weszliśmy do play-off wcale nie przez pecha, kontuzje tylko dlatego, że byliśmy slabi.
    Nawet slabsi od słabego Wybrzeża.
    Z tego składu to ja bym zostawil oczywiście Wiktora i dalej...to w sumie nikogo. Ale, że akurat nie ma za bardzo alternatywy to pewnie zostanie także Wadim i Bellego.
    Tarasienko to żaden lider, pewniak. Zawodzil w kluczowych monentach. On i Lyager zawalili kluczowe biegi - 2 razy z Rybnikiem, 15 u nas i 13 bieg w Rybnku.
    Co z tego, ze dzis Taras ladnie w końcówce jak zaczal od 2 zer? Do tego za duzo wokół niego sie dzieje - upadki, wykluczenia, brak jazdy parą.
    Lyager, Gala, Jeleń, Zengi - dzięki za jazde w Polonii, byly dobre momenty ale jeśli myślimy o Ekstralidze to czas sie pożegnać.
    Duzo wątpliwości mam co do Wadima i Davida ale nawet nie ma za bardzo ich kim zastąpić. Bartoch pewnie tez zostanie, ma chyba jeden sezon jeszcze juniorki? Ale czas na pewno na psychologa, często ma prędkość ale odwagi, głowy brak.
    Do Ekstraligi wejdzie pewnie Rybnik bo pewnie tylko oni ...chcą awansować. Wybrzeże tez chce ale jest za słabe.
    Boli ten brak play-off wyjątkowo. Według mnie to był dobry moment na awans. Do tego te super mecze z Gdańskiem czy Gnieznem. Nadzieje rozbudzone i teraz upadek.
    Patrząc na całą rundą zasadniczą nie zasłużyliśmy na czwórkę.

  24. Powrót do góry    #4567
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    A co, Rybnik? Jak awansują to i tak za rok znowu zlecą xd
    Podepne sie pod pytanie kolegi. Dlaczego niby Ostrow jest najsilniejszy? Bo z wami wysoko wygrali?

  25. Powrót do góry    #4568
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Czy Abramczyk ma jeszcze umowe na nastepny sezon?? Sporo przeznaczaja na sport poza Polonia wiec nie wiem czy dalej beda z nami czy moze obieraja inne dyscypliny bo w żużlu juz marka zauwazona.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  26. Powrót do góry    #4569
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    A co, Rybnik? Jak awansują to i tak za rok znowu zlecą xd
    Przecież Ostrów jakby awansował to by musiał wymienić prawie caly skład seniorów. Juniorzy jeszcze ok. Odnośnie Jelenia odkąd przyszedł do Was to pojechał jeden słabszy mecz dzisiaj a były takie ochy achy nad Jeleniem a teraz już jest na nic. Za szybko pompowaliscie ten balonik i już skład na Ekstraligę obstawialiście ale nie oszukujmy się gdyby nie przyjście Jelenia to nawet nie byłoby emocji w ostatnim meczu. Troszkę pokory.

  27. Powrót do góry    #4570
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nie ma tragedii. Tak jak typowałem, albo będzie spory wpierdziel, albo wygramy. Na pewno zmęczył mnie Gała, mam nadzieję, że już nie będę musiał patrzeć na jego jazdę. Co do reszty składu się nie wypowiadam, chociaż kapitan z pewnych względów może też być na odstrzał. To by była ulga dla Kanclerza Ja osobiście bym go zostawił, Wadima i Wiktora. Jeleń na rezerwie. Nie wiem co z resztą. Bellego średnia nabita w Bydzi + Tarnów, Lyager dziś mecz wyjazdowy sezonu. Ciężkie wybory, ale muszą być wzmocnienia. To że osoby z klubu nawet w necie puszczają bąki o Fajferze to wcale nie musi być prawda, aczkolwiek zamiana z Heniem byłaby na plus. Ciężka zima, sporo przemyśleń, dla mnie jednak nie ma tragedii. Powalczymy za rok i git

  28. Powrót do góry    #4571
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Nie ma tragedii. Tak jak typowałem, albo będzie spory wpierdziel, albo wygramy. Na pewno zmęczył mnie Gała, mam nadzieję, że już nie będę musiał patrzeć na jego jazdę. Co do reszty składu się nie wypowiadam, chociaż kapitan z pewnych względów może też być na odstrzał. To by była ulga dla Kanclerza Ja osobiście bym go zostawił, Wadima i Wiktora. Jeleń na rezerwie. Nie wiem co z resztą. Bellego średnia nabita w Bydzi + Tarnów, Lyager dziś mecz wyjazdowy sezonu. Ciężkie wybory, ale muszą być wzmocnienia. To że osoby z klubu nawet w necie puszczają bąki o Fajferze to wcale nie musi być prawda, aczkolwiek zamiana z Heniem byłaby na plus. Ciężka zima, sporo przemyśleń, dla mnie jednak nie ma tragedii. Powalczymy za rok i git
    Tak a Jeleń to na pewno zgodzi się na rezerwę po tegorocznych perturbacjach z Krosnem. Zejdź na ziemię

  29. Powrót do góry    #4572
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Bierzcie Chrisa.
    Ma już jakieś doświadczenie w awansach a od Bellego czy Lyagera moze byc lepszy.
    Do tego Taras, Zengi i Wiktor. Trzon porządny by byl. Na U24 zostawcie sobie Sajdulina i dać mu porządny sprzęt.
    Wziąć KK, może byłby chętny, bo wyciągnąć PP z Grudziądza raczej się nie uda. On albo SE albo Grudziądz.
    Chris
    Zengi
    KK
    Sajdulin
    Taras
    Wiktor
    Jakis swój mlokos a jak nie ma rokującego to może być Marciniec.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #4573
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,138
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,915 w 3,232 postach
    Gdzie niby mialby Tarasienko w ekstralidze jezdzic?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Powrót do góry    #4574
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bierzcie Chrisa.
    Ma już jakieś doświadczenie w awansach a od Bellego czy Lyagera moze byc lepszy.
    Do tego Taras, Zengi i Wiktor. Trzon porządny by byl. Na U24 zostawcie sobie Sajdulina i dać mu porządny sprzęt.
    Wziąć KK, może byłby chętny, bo wyciągnąć PP z Grudziądza raczej się nie uda. On albo SE albo Grudziądz.
    Chris
    Zengi
    KK
    Sajdulin
    Taras
    Wiktor
    Jakis swój mlokos a jak nie ma rokującego to może być Marciniec.
    Z tym KK to poczekaj. On ze swoim CV będzie celował w beniaminka i zapewnie mu to się uda.

  32. Powrót do góry    #4575
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bierzcie Chrisa.
    Ma już jakieś doświadczenie w awansach a od Bellego czy Lyagera moze byc lepszy.
    Do tego Taras, Zengi i Wiktor. Trzon porządny by byl. Na U24 zostawcie sobie Sajdulina i dać mu porządny sprzęt.
    Wziąć KK, może byłby chętny, bo wyciągnąć PP z Grudziądza raczej się nie uda. On albo SE albo Grudziądz.
    Chris
    Zengi
    KK
    Sajdulin
    Taras
    Wiktor
    Jakis swój mlokos a jak nie ma rokującego to może być Marciniec.
    Wszystko byłoby pięknie, ale czemu życzysz nam KK? Już nawet Krakowiak będzie lepszym wyborem.
    A z tym Chrisem to na I ligę może nie być taki chybiony pomysł.

    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gdzie niby mialby Tarasienko w ekstralidze jezdzic?
    Też się zastanawiam. Jedynie beniaminek mógłby jeszcze szukać takiego wzmocnienia, ale to już zależy kto tym beniaminkiem będzie. Chociaż obstawiam, że pierwszym w kolejce do beniaminka będzie Nicki.
    U innych raczej nie widzę miejsca na Wadima.
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Z tym KK to poczekaj. On ze swoim CV będzie celował w beniaminka i zapewnie mu to się uda.
    Oby.

  33. Powrót do góry    #4576
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Ostrów jest najmocniejszy? Nie no żartujesz.
    Przecież już tu wyjaśniono, że polonia wygrywa nice ligę. I dzisiejszy mecz
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #4577
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Taras oprocz beniaminka pasuje do koncepcji Torunia za Chrisa. Jest w miare młody jak Toruń załatwi sprzęt Kowalskiego z topu to kto wie. Innych opcji nie ma. Pisanie że jest lepszy od Zagara mocno naciągane

  35. Powrót do góry    #4578
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Taras oprocz beniaminka pasuje do koncepcji Torunia za Chrisa. Jest w miare młody jak Toruń załatwi sprzęt Kowalskiego z topu to kto wie. Innych opcji nie ma. Pisanie że jest lepszy od Zagara mocno naciągane
    Ale Toruń celuje w Emila. To jednak nie ten sam kaliber.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #4579
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,477
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Troszkę pokory.
    Wielu kibiców Polonii tą pokorę posiada i naprawdę nie potrzebuje
    pouczeń dziwoląga, który w tym sezonie pojawił się na forum
    i panoszy się po wielu wątkach ze swoimi mądrościami.

    Won do swojego sasinowskiego grajdołka.

  37. Powrót do góry    #4580
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Tak a Jeleń to na pewno zgodzi się na rezerwę po tegorocznych perturbacjach z Krosnem. Zejdź na ziemię
    Na zdrowych zasadach czemu nie? W Krośnie nie był rezerwowym, tylko z automatu odrzutkiem po I kolejce. Raz wystąpił bo Milik były poobijany.
    Na razie to Kanclerz musi wiedzieć kogo chce z obecnego składu i czy ci zawodnicy chcą tego samego. Dla mnie nie będzie żadnym problemem jakby nawet przykładowo wszyscy chcieli odejść...Z resztą rozmowy z nowymi już i tak się toczyły, zobaczy co bedzie.

  38. Powrót do góry    #4581
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,477
    Kliknij i podziękuj
    2,154
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Gdzie niby mialby Tarasienko w ekstralidze jezdzic?
    Życzę Wadimowi jak najlepiej, Jeśli miałaby to być Ekstraliga, to OK.
    Ale uważam, że zostałby w niej szybko dość mocno zweryfikowany.

  39. Powrót do góry    #4582
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Taras oprocz beniaminka pasuje do koncepcji Torunia za Chrisa. Jest w miare młody jak Toruń załatwi sprzęt Kowalskiego z topu to kto wie. Innych opcji nie ma. Pisanie że jest lepszy od Zagara mocno naciągane
    Przecież Wadim od dawna jeździ na sprzęcie RK.
    Moim zdaniem Tarasenko zostanie w Bydgoszczy i powalczy o awans w kolejnym sezonie. Ogólnie cały jego sezon przyzwoity, ale gorszy od 2020 i po super początku popełnił dużo błędów. Ma jeszcze nad czym pracować. Aczkolwiek to rider z dużym maxem i jak jedzie "swoje" to poradziłby sobie i w E-lidze co było widać choćby w mem. Jancarza.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #4583
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,680
    Kliknij i podziękuj
    208
    Podziękowania: 369 w 219 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Podepne sie pod pytanie kolegi. Dlaczego niby Ostrow jest najsilniejszy? Bo z wami wysoko wygrali?
    Rozumiem, że poczułeś się urażony bo nie wymieniłem Krosna więc odpowiadam, bo Ostrów ma najrówniejszy skład, i nie ma to żadnego związku z dzisiejszym meczem. Na wszelki wypadek dodam, że jest to moje zdanie, w razie gdyby za chwilę wpadł tu jakiś kibic Wybrzeża i się pultał, że dlaczego nie GKS?

    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Przecież Ostrów jakby awansował to by musiał wymienić prawie caly skład seniorów. Juniorzy jeszcze ok. Odnośnie Jelenia odkąd przyszedł do Was to pojechał jeden słabszy mecz dzisiaj a były takie ochy achy nad Jeleniem a teraz już jest na nic. Za szybko pompowaliscie ten balonik i już skład na Ekstraligę obstawialiście ale nie oszukujmy się gdyby nie przyjście Jelenia to nawet nie byłoby emocji w ostatnim meczu. Troszkę pokory.
    Kolego, ja nic nie pompowałem więc nie wrzucaj wszystkich kibiców do jednego wora. Wyszły nam dwa mecze z rzędu i media zaczęły wypisywać jaka to Polonia nie jest silna, do tego paru użytkowników zaczęło wypisywać składy na eligę i nagle forum pieje z zachwytu bo Ostrów 'doyebał zarozumialcom, he he', jakie to polskie. Dla mnie ten skład nie miał szans na 1 miejsce bo był za bardzo chimeryczny, możliwe, że gdyby nie kontuzje to byśmy się załapali do PO, ale na tym byłby koniec wg mnie.

  41. Powrót do góry    #4584
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Wielu kibiców Polonii tą pokorę posiada i naprawdę nie potrzebuje
    pouczeń dziwoląga, który w tym sezonie pojawił się na forum
    i panoszy się po wielu wątkach ze swoimi mądrościami.

    Won do swojego sasinowskiego grajdołka.
    Oj chyba nacisnąłem ostro na stopę bo co napisałem prawdę, ochłoń. Nie potrzebne te nerwy a pozostalosci z Twojego komentarza nie będę komentował niech Ci tak będzie.

  42. Powrót do góry    #4585
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Hamuj się, zibly.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #4586
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Hamuj się, zibly.
    Z czym mam się hamować?

  44. Powrót do góry    #4587
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez mcp Zobacz posta
    Rozumiem, że poczułeś się urażony bo nie wymieniłem Krosna więc odpowiadam, bo Ostrów ma najrówniejszy skład, i nie ma to żadnego związku z dzisiejszym meczem. Na wszelki wypadek dodam, że jest to moje zdanie, w razie gdyby za chwilę wpadł tu jakiś kibic Wybrzeża i się pultał, że dlaczego nie GKS?
    Dlaczego urazony? Zwyczajnie sie z Toba nie zgadzam. Jesli np przyjmiemy za kryterium ilosc wygranych spotkan (bo co moze byc bardziej miarodajne), to Krosno na dzien dzisiejszy ma ich 9 ze spora szansa na 10 jutro. Ostrow ma 8. A wyrownany sklad? Czestochowa ma bardziej wyrownany sklad niz Gorzow i co z tego?

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Przecież Wadim od dawna jeździ na sprzęcie RK.
    Moim zdaniem Tarasenko zostanie w Bydgoszczy i powalczy o awans w kolejnym sezonie. Ogólnie cały jego sezon przyzwoity, ale gorszy od 2020 i po super początku popełnił dużo błędów. Ma jeszcze nad czym pracować. Aczkolwiek to rider z dużym maxem i jak jedzie "swoje" to poradziłby sobie i w E-lidze co było widać choćby w mem. Jancarza.
    W 2020 to on jezdzil w II lidze. Jak na goscia ktory przeskoczyl lige wyzej, to uwazam ze mial naprawde bardzo dobry sezon. Powiedz tak z reka na sercu, nie zamienilbys go za Chrisa Holdera?

  45. Powrót do góry    #4588
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,574
    Kliknij i podziękuj
    1,784
    Podziękowania: 1,355 w 803 postach
    Buszmen to i Pontusa Aspgrena by zamienił za Chrisa, więc pytanie oczywiste
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  46. Powrót do góry    #4589
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    483
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Po pierwsze, to musicie zrobić porządek z torem, bo przez tę jedną, jedyną ścieżkę pod płotem nie dość, że złapaliście kontuzje, to przegraliście chociażby z ROW-em. Jak się nic w tej kwestii nie zmieni, to w następnym sezonie zawodnicy przyjezdni od początku będą wiedzieli, że "tylko start, pod płot i CYK - trójeczka" i o awansie będzie można zapomnieć.

    Po drugie, to wątpię, że komukolwiek uda się zrobić skład a'la Toruń 2020. Łódź też celuje w awans. Niby ma tam wrócić Tungate, zostawią Beckera, Kurtza, chcą wziąć O. Fajfera i jeszcze wezmą jakiegoś Miesiąca, czy KK + Dul (może do tego Rempała, czy Konieczny) i będą mocni. Spadkowicz też będzie chciał szybko wrócić. Naprawdę trzeba będzie się postarać ze składem.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #4590
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Nie było szans tego wygrać nawet z Zengotą. Ostrów mocno nakręcony, super spasowany od początku i doskonale wykorzystywali optymalne ścieżki na tym torze. Nasi jak zwykle pogubieni na starcie a w trasie jeździli zbyt wąsko. Do tego mecz sezonu Oli Berntzona. Szkoda, bo liczyłem, że się mocniej postawią.

    Pozostaje czas na podsumowanie i przemyślenia.
    Nie da się ukryć, że to był mocno pechowy sezon i trudno było w takich okolicznościach o lepszy wynik, choć strasznie bolą przegrane u siebie z Rybnikiem i Krosnem.

    Ja bym pozostawił trzon: Wadim, Grzegorz, David i Wiktor.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •