Strona 94 z 160 PierwszyPierwszy ... 44849293949596104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,186 do 4,230 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4186
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Bartosz w dzisiejszym Nice Cup w Grudziadzu:
    Bartosz Głogowski u w u 0 - 0

  2. Powrót do góry    #4187
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Zengi i Bellego pieknie dzis w Szwecji. Taras troche gorzej. Ale wyniki optymistyczne

    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Ja rozumiem, że cieszycie się z jazdy Przyjemskiego, ale takie deprecjonowanie innego zawodnika, który de facto zaliczył niedawno potężnego dzwona, trochę słabe jest.

    Z tego co wiem, to chłopaki dobrze się o sobie wypowiadają, więc niech tak zostanie.
    nie deprecjonuje. jestem ostrozny w oczekiwaniach co do Wiktora. a Ratajczakowi zycze samych sukcesow. wypowiedzialem sie tylko pod katem turnieju, ktory bedzie w Bydgoszczy.
    a moj komentarz byl w kontekscie innej wypowiedzi
    pomidor

  3. Powrót do góry    #4188
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W Toruniu już pewni są Drabik, Doyle i Emil, a na tapecie też Miśkowiak i Dudek.
    No nieźle im idzie z budowaniem składu na przyszły sezon, prawie tak dobrze jak nam
    BKS Polonia Bydgoszcz

  4. Powrót do góry    #4189
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Boniek to tylko szyld bez wplywu na nikogo, sorry ma karte zawodnicza Siopka ,
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  5. Powrót do góry    #4190
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    W Toruniu już pewni są Drabik, Doyle i Emil, a na tapecie też Miśkowiak i Dudek.
    Jesteśmy na etapie plotek przedtransferowych. Emila łatwo połączyć z Toruniem, bo A) już kiedyś w Toruniu jeździł, B) ma blisko. Co nie znaczy, że to już jest pewne.
    Kiedyś GKM był pewny Madsena i wiadomo jak się skończyło

    Teraz można sobie domniemywać, jarać się plotkami. Co się dzieje za klubowymi drzwiami nie wiemy, i sorry.... forumowe ploteczki, czy wymyślanki redaktorków SF czy PS (Interii nie traktuję poważnie w najmniejszym stopniu z wiadomych przyczyn) nie są żadną podstawą do finalnych rozwiązań. Jestem przekonany, że większość nazwisk przewinie się przez "listy życzeń" połowy klubów ELigi. A dodatkowo - do gry wejdzie jeszcze potencjalny beniaminek, tudzież TOP4 I ligi, jak już ta grupa się wykrystalizuje i zacznie robić podchody pod skład na przyszły sezon.
    Jasny gwint, proszę was tylko zostawcie nam chociaż kogoś w tym Lesznie, bo strasznie nas rozbieracie... Chociaż Kapitan, słaby jest ale zawsze swój
    Janka też nam zostawcie to może się utrzymamy

  6. Powrót do góry    #4191
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jasny gwint, proszę was tylko zostawcie nam chociaż kogoś w tym Lesznie, bo strasznie nas rozbieracie... Chociaż Kapitan, słaby jest ale zawsze swój
    Janka też nam zostawcie to może się utrzymamy
    To chyba z kolegami z wsi pomniejszej musisz rozmawiać, oni pół Waszej drużyny już ponoć mają przyklepane
    No wiesz, u Rydzyka z jednej mszy taca przekazana dla klubu to szaleją
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #4192
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To chyba z kolegami z wsi pomniejszej musisz rozmawiać, oni pół Waszej drużyny już ponoć mają przyklepane
    No wiesz, u Rydzyka z jednej mszy taca przekazana dla klubu to szaleją
    A Pawlicki by się też tam nadal za Miedziaka

    Suma wypadków by się zgadzała, a ile skuteczniejszy...

  8. Powrót do góry    #4193
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przeczytaj sobie moje posty w waszym i nie tylko wątku,
    to może dotrze do Ciebie, że kolejne bzdety wypisujesz.

    Co do nazwania Cię laikiem są podstawy,
    Skoro nie wiesz tego, że Ratajczak jeździł w Bydgoszczy w finale Srebrnego Kasku,
    o których to zawodach było głośno z uwagi na start Wiktora Przyjemskiego
    to nie dziw się, że ktoś Cię tak nazwał.

    Dodatkowo kpisz, że trzeba go wystawić do GP...
    Słabe to wpisy, albo trącące dziecinadą..

    EDIT: ...i jeszcze jedno: Nie jestem z Torunia.
    wiem, ze jezdził w srebrnym kasku bo sam na nim marzłem na trybunach.
    troche sie czepiasz bo był to zwykly skrot myslowy. zero razy znaczy mało razy. a Wiktor jezdzi przy S2 co drugi dzien na treningach albo zawodach.
    tyle. i tylko tyle. wieć zluzuj troche no gosciu plis

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Przeczytaj sobie moje posty w waszym i nie tylko wątku,
    to może dotrze do Ciebie, że kolejne bzdety wypisujesz.

    Co do nazwania Cię laikiem są podstawy,
    Skoro nie wiesz tego, że Ratajczak jeździł w Bydgoszczy w finale Srebrnego Kasku,
    o których to zawodach było głośno z uwagi na start Wiktora Przyjemskiego
    to nie dziw się, że ktoś Cię tak nazwał.

    Dodatkowo kpisz, że trzeba go wystawić do GP...
    Słabe to wpisy, albo trącące dziecinadą..

    EDIT: ...i jeszcze jedno: Nie jestem z Torunia.
    i nie kpie, ze trzeba go wrzucic do GP, po prostu podales jakis przecietny wynik, gdzie Damian nie pokazal nic szczegolnego. po co sie tak spinac?
    pomidor

  9. Powrót do góry    #4194
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Patrząc na wyniki Nice Cup widzę, że startował tam Pilac....w barwach Lokomotivu.
    Pomijając dramatycznie słaby występ 0 (w,0,u,0) to czy on nie jest już zawodnikiem Polonii, czy to po prostu jakiś błąd?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #4195
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Na stadionie spiker podawał jego nazwisko
    mówiąc o nim jako o zawodniku Polonii.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  11. Powrót do góry    #4196
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Jasny gwint, proszę was tylko zostawcie nam chociaż kogoś w tym Lesznie, bo strasznie nas rozbieracie... Chociaż Kapitan, słaby jest ale zawsze swój
    Janka też nam zostawcie to może się utrzymamy
    pomyliłeś wątki kolego.

  12. Powrót do góry    #4197
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    https://sport.interia.pl/zuzel/news-...y-,nId,5369987


    taki wywiad z Wiktorem, jesli ktos nie widzial
    pomidor

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atrock92 za jego przydatny post!

    Semen (23-07-2021)

  14. Powrót do góry    #4198
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Interia :/

    Co by koledzy nie musieli klikać i nabijać wyświetleń - poświęciłem się więc i wrzucam ten wywiad

    Michał Konarski, INTERIA: Wokół twojej osoby w ostatnim czasie zrobił się wielki szum. Odnoszę jednak wrażenie, że w całej tej sytuacji to ty zachowujesz największy spokój.
    Wiktor Przyjemski: Tak, staram się podchodzić do tego zupełnie na spokojnie. Nawet się w teamie śmiejemy czasem z tych wszystkich dyskusji o PGE Ekstralidze. Nie chcę na sobie wywierać żadnej presji, bo to w niczym nie pomaga. Wszystko biorę na luz.
    Tak czy inaczej, nie da się uciec od stwierdzenia, że jako 16-latek wziąłeś ligę "z buta". Każdy powinien w siebie wierzyć, ale spodziewałeś się, że kilka tygodni po debiucie będziesz woził dwucyfrówki?
    - Przyznam, że mnie też trochę zaskakują aż tak dobre rezultaty. Trochę jestem również do podobnych wyników przyzwyczajony, bo miałem ich sporo jeszcze na czasów jazdy na minitorze. Przechodząc na dorosły speedway wiedziałem, że nie będzie łatwo, ale jak widać udało się płynnie to zrobić i nieźle się zaprezentować.
    Dużo kontrowersji budzi przepis o tym, że dopiero po ukończeniu 16. roku życia zawodnik może pojechać w lidze. Ty na przykład już rok temu pokazywałeś, że jesteś gotowy do rywalizacji. Gdyby ktoś wówczas zezwolił ci na jazdę w lidze, pojechałbyś? Czy może potrzebowałeś czasu, by okrzepnąć?
    - Zeszły rok to może jeszcze było trochę za wcześnie. Wydaje mi się jednak, że nic by się nie stało, gdyby wspomniany przepis zmieniono i o tym, czy ktoś może wystartować w lidze, decydowałby rocznik, a nie dokładna data urodzenia. Trochę dziwne jest to, że trzeba czekać na urodziny. Ja jednak przepisów nie ustalam. Tak jak powiedziałem, poprzedni sezon to jeszcze nieco za wcześnie dla mnie, ale ten rok od początku można było mnie puścić, bo byłem gotowy.
    Często mówi się, że weryfikacja młodego zawodnika przychodzi w momencie, w którym musi on zmierzyć się z pierwszym poważnym upadkiem. Tobie już się taki przydarzył, podczas Srebrnego Kasku w Bydgoszczy. Widać jednak, że szybko o nim zapomniałeś.
    - Może jedynie mała blokada była tylko na pierwszych treningach tuż po samym zajściu. Chociaż ból kręgosłupa czasem odczuwam do teraz. Głowa pracuje normalnie, a o tym co się wówczas stało, w ogóle na torze nie myślę.
    Jeździsz już w turniejach zaplecza kadry juniorów. To duża sprawa, być w obrębie zainteresowania trenera reprezentacji w tak młodym wieku.
    - Zdecydowanie. Już w zeszłym roku w podobnych zawodach startowałem, więc nie jest mi to obce. Dobrze jest tam pojechać. Są to dwa dni, można poznać kolegów z toru oraz nowe obiekty, a to dla młodzieżowca niezwykle istotne. Można porozmawiać z trenerem, dostać od niego wskazówki. Przede wszystkim jednak wystartować w zawodach, a zawody to najlepszy możliwy trening.
    Przejdźmy teraz do ligowej sytuacji twojej drużyny. W dużej mierze dzięki twojej postawie, Abramczyk Polonia ma obecnie świetną passę. Przed wami jednak prawdopodobnie najważniejszy mecz w sezonie. Pewnie nikt o tym głośno nie mówi, ale wiecie, że z Cellfast Wilkami trzeba zdobyć punkt bonusowy?
    - Tak, w klubie wszyscy bardzo dobrze o tym wiemy. Tu potrzebujemy trzech punktów i naprawdę do tej fazy play-off nie brakuje nam wiele. Zostawimy serce na torze, żeby wygrać wymaganą ilością punktów.
    Choć jeździsz w eWinner 1. Lidze, non stop w kontekście twojej osoby padają nazwy klubów ekstraligowych. Nie denerwuje cię to trochę już?
    - Staram się w ogóle nie zwracać na to uwagi. Skupiam się na tym, co tu i teraz. Najważniejszy jest luz.
    Jak na 16-latka imponujesz pewnością w prowadzeniu motocykla. Masz kogoś, na kim się w tej kwestii wzorujesz?
    - Raczej nie ma jednego takiego zawodnika. Próbuję od każdego bardziej doświadczonego kolegi nauczyć się czegoś nowego, co jest dobre. W wielu przypadkach to się sprawdza, więc staram się to robić jak najczęściej.
    A w Bydgoszczy kimś takim jest Grzegorz Zengota? To z nim często widać cię na zdjęciach.
    - Grzesiu sporo mi pomógł w temacie nauki startów i teraz wychodzi mi to o wiele lepiej. Sporo jednak jeszcze do poprawy. Dziękuję przy okazji naszemu kapitanowi za to, że udziela mi pomocy. Podglądam zresztą wszystkich, od których mogę się czegoś nauczyć.
    To na koniec wskaż swój największy atut oraz rzecz, nad którą najbardziej musisz pracować.
    - Najlepsze mam chyba właśnie starty. Daleko jeszcze do ideału, ale na tle tych starszych, ligowych rywali, prezentuję się całkiem dobrze. Do poprawy sylwetka na łuku i umiejętność dopasowania się do toru. Ale ja dopiero żużel poznaję, więc sporo przede mną.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Semen (23-07-2021), bartekdm (23-07-2021)

  16. Powrót do góry    #4199
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    "Szabrujemy" zespół z Leszna (w Troluniu już zaklepani.....)? To ja chce oponę, kierownice i krzesełko z 2 łuku

  17. Powrót do góry    #4200
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Wyniki w Szwecji fajne. Widać, ze Zengota, Tarasienko i Bellego są w ciągu. Dopasować do nich tylko formę Lyagera i Jelenia lub Gały i mamy sukces.

    Do meczu z Krosnem niespełna tydzień rozprężenia, więc rusza powoli karuzela transferowa ...

    Z ciekawych nazwisk na nasz tor pod przyszłoroczne U24 - Oleg Michailovs:
    5. Oleg Michaiłow - 10 (3,3,1,2,1)
    przeciwko niemu jechali eks-Polonisci:
    9. Kai Huckenbeck - 12+2 (3,2,2*,2*,3)
    13. Dimitri Berge - 12+2 (1*,d,3,3,3,2*)
    Michaiłow był najskuteczniejszym zawodnikiem Lokomotivu w tym meczu.
    Kojarzy ktoś czy jest szansa na wyciągnięcie go z Łotwy ? Czy ma kontrakt jeszcze na przyszły sezon ?

    Pięknie prezentuje się tez krajan Grega Hancocka - LUKE BECKER.

    Więcej nazwisk nie zanotowałem.
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 23-07-2021 o 18:45

  18. Powrót do góry    #4201
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Becker dla nas nieosiągalny.
    Z Loko jak już brać, to tylko Francis Gusts.

  19. Powrót do góry    #4202
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Gusts chyba młodszy i związany bardziej kontraktem. Nie wiem właśnie jak Michaiłow.
    Michaiłow ostatnio pokazał, że jest lekkim wariatem, bo pokazywał fucki do sędziego, za co potem przepraszał. Takich wariatów nam w Bydgoszczy "na dużą" potrzeba.

    Z Leszna wyszabrowałbym juniora Oliwiera Buszkiewicza - data urodzenia 08.07.2005:
    https://www.facebook.com/BUSHRacing727/
    Idolem Oliwiera jest ... Emil Sajfutdinov. Przetestowałbym go w Ostrowie.
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 23-07-2021 o 19:04

  20. Powrót do góry    #4203
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A po co nam junior na ławkę? Przecież za rok dołącza Głogowski do składu.

    Na U24 brałbym Madsa Hansena. W II lidze raczej nikt z ELigi się specjalnie nie rozgląda, a on kolejny sezon ma bardzo dobry. Zobaczymy też jak się zaprezentuje przy S2 w finale DMŚJ, bo zakładam że będzie w kadrze.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #4204
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Mads Hansen rzeczywiście fajne wyniki robi. Zobaczymy co w DMŚJ pokaże 10 września.

    Przepis o U24 zostanie w ogóle utrzymany w przyszłym sezonie ?

    Mój skład marzeń na 2022:
    1. Szymon Woźniak
    2. Zengota
    3. Bellego
    4. U24 - Michaiłow?, Mads Hansen?, Luke Becker? Smektała/Kubera ? , Krakowiak? , Tonder?
    jak nie będzie U24 to w to miejsce Sajfutdinov
    5. Tarasienko
    6. Przyjemski
    7. Łobodziński?, Buszkiewicz?
    8. Sajdulin też U24

    rez. Gała/Jeleniewski

    Pod zawodnika U24 można nawet jakiś turniej draftowy zorganizować np. Mistrzostwa Bydgoszczy do lat 24. Niech się sprawdzą na naszym torze, bo to jest kluczowe.
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 24-07-2021 o 15:42

  22. Powrót do góry    #4205
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Mads Hansen rzeczywiście fajne wyniki robi. Zobaczymy co w DMŚJ pokaże 10 września.

    Przepis o U24 zostanie w ogóle utrzymany w przyszłym sezonie ?

    Mój skład marzeń na 2022:
    1. Szymon Woźniak
    2. Zengota
    3. Bellego
    4. U24 - Michaiłow?, Mads Hansen?, Luke Becker? Smektała/Kubera ? , Krakowiak? , Tonder?
    jak nie będzie U24 to w to miejsce Sajfutdinov
    5. Tarasienko
    6. Przyjemski
    7. Łobodziński?, Buszkiewicz?
    8. Sajdulin też U24

    rez. Gała/Jeleniewski

    Pod zawodnika U24 można nawet jakiś turniej draftowy zorganizować np. Mistrzostwa Bydgoszczy do lat 24. Niech się sprawdzą na naszym torze, bo to jest kluczowe.
    Becker, Smektała i Kubera to raczej ELiga. Michaiłow coś obniżył loty w tym roku. Hansen mnie najbardziej przekonuje.
    Z juniorów będzie Przyjemski i w sezonie dołączy Głogowski, więc nie ma co kombinować z ściąganiem kogoś. A Łobodziński to chyba nawet w tej II lidze cienko przędzie.
    Co do regulaminu to nic nie wiadomo jak przyszły rok jeszcze.
    Czy będzie U24? Czy wejdzie KSM? Co z drużynami rezerw? Czy zapowiedzą powiększenie Eligi? Nikt nic nie wie. I weź to coś zaplanuj
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  23. Powrót do góry    #4206
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Becker, Smektała i Kubera to raczej ELiga. Michaiłow coś obniżył loty w tym roku. Hansen mnie najbardziej przekonuje.
    Z juniorów będzie Przyjemski i w sezonie dołączy Głogowski, więc nie ma co kombinować z ściąganiem kogoś. A Łobodziński to chyba nawet w tej II lidze cienko przędzie.
    Co do regulaminu to nic nie wiadomo jak przyszły rok jeszcze.
    Czy będzie U24? Czy wejdzie KSM? Co z drużynami rezerw? Czy zapowiedzą powiększenie Eligi? Nikt nic nie wie. I weź to coś zaplanuj
    Michailow troche taki Lyager. Jak mu pasuje to pojedzie jak zdecydowany lider, jak nie to zrobi 3x0. Za bardzo zalezny od toru.

  24. Powrót do góry    #4207
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Z U24 to ciekawi są na pewno Philipe Hellstrome Bangs który z roku na rok pnie się coraz wyżej , z Poznania łatwo będzie wyciągnać Sejferta-Salka,Gusts (niby kontrakt do 22 roku życia ale Kokin mówił że nie będzie go blokował).No i na pewno Mads Hansen. Zależy kto awansuje z 2 ligi. Krakowiak też ostatnio pomyka i będzie rozchwytywany w 1 lidze

  25. Powrót do góry    #4208
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,789
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 580 w 426 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z U24 to ciekawi są na pewno Philipe Hellstrome Bangs który z roku na rok pnie się coraz wyżej , z Poznania łatwo będzie wyciągnać Sejferta-Salka,Gusts (niby kontrakt do 22 roku życia ale Kokin mówił że nie będzie go blokował).No i na pewno Mads Hansen. Zależy kto awansuje z 2 ligi. Krakowiak też ostatnio pomyka i będzie rozchwytywany w 1 lidze
    Z Bangsem pamietam jak bylo glosno, ze jako 17latek wydal 650tys na przygotowania do sezonu. Talent na pewno ma. Wie ktos ile on ma wzrostu, nie urosl jakos mocno?

  26. Powrót do góry    #4209
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Kwestia ligi. Do ekstra pewnie najlepiej Krakowiak. Nie jestem jego fanem co prawda, ale już objeżdżony trochę, a końcówkę sezonu ma całkiem fajną. Może jest kilku z lepszym potencjałem, ale na ten czas gorszych. Jak wiadomo nie można czekać w elicie roku czy dwóch aż ktoś może potem wystrzeli. Nie ma miejsca na notoryczne zerówki, coś tam trzeba dziubać. Także Krakowiak lub ten Hansen z Opola. Reszta do objeżdżania jeszcze na I ligowym froncie może w jakiejś lepszej drużynie(Saifert Salk) czy ten Bangs. Ten drugi to musi jeździć już byle gdzie, bo cały rok prawie kisił się poza składem. Becker to pewnie dostanie kilka ofert( Gorzów, Czewa itp) a jeśli prowadzi go Hancock to na Polonię raczej przychylnym okiem dziad nie spojrzy

  27. Powrót do góry    #4210
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Klindt chyba ma po sezonie, a niemal na pewno dłuższą przerwę.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #4211
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Klindt chyba ma po sezonie, a niemal na pewno dłuższą przerwę.
    Oczywiscie oslabienie duze, choc w niektorych meczach ciezko bylo zauwazyc, ze jest w skladzie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  29. Powrót do góry    #4212
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Priorytetem i tak na teraz wygrana z Krosnem za 3. Ostrowem będziemy się martwić później.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #4213
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Za trzy tygodnie to będzie zdrowy jak ryba

  31. Powrót do góry    #4214
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No nie wiem, kłopoty z kręgosłupem to nie są przelewki. Ale zobaczymy...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #4215
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Wczoraj w MEP Milik zaliczyl kraksę po czym się wycofał do końca zawodów, na żadnym portalu nie ma nic na jego temat

  33. Powrót do góry    #4216
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Ostaf ponoć pisze, że Wilki zainteresowane wypożyczeniem Kvecha. Więc może coś w tym być, że szukają zastępstwa za Milika. Albo za Wojdyłę, który ostatnio nie jedzie.

    Tymczasem Gajewski robi z nas królów polowania transferowego w przypadku awansu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  34. Powrót do góry    #4217
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Wczoraj w MEP Milik zaliczyl kraksę po czym się wycofał do końca zawodów, na żadnym portalu nie ma nic na jego temat
    Upadek nie wyglądał groźnie.
    Kvech tak samo się wycofał, ale to też nie był jakiś groźny upadek, aczkolwiek groźniejszy niż Milika (wizualnie). Na moje obaj mieli dość zawodów i nic się nie stało.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #4218
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    To może chcą Kvecha w Krośnie na rezerwę, żeby za Wojdyłę czy Milika wchodził jak im nie będzie szło?
    Bo obaj ostatnio jadą .... no w sumie na takim poziomie jakiego się po nich spodziewano przed sezonem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #4219
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Za Wojdyłę

  37. Powrót do góry    #4220
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Za tego Wojdyłe co ma srednia 1,78 ? to jakieś mrzonki a w ostatnim meczu też nie pojechał jakoś katastrofalnie (2,0,1*)

  38. Powrót do góry    #4221
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    To może chcą Kvecha w Krośnie na rezerwę, żeby za Wojdyłę czy Milika wchodził jak im nie będzie szło?
    Bo obaj ostatnio jadą .... no w sumie na takim poziomie jakiego się po nich spodziewano przed sezonem.
    No fakt wtedy może zmieniać też Szczepaniaka. Ale Kvech już tyle klubów "miał" w tym roku, że aż mi się nie chce wierzyć.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    mentikk (26-07-2021)

  40. Powrót do góry    #4222
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,220
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No fakt wtedy może zmieniać też Szczepaniaka. Ale Kvech już tyle klubów "miał" w tym roku, że aż mi się nie chce wierzyć.
    Fakt problemem pewnie jest kwota zaporowa za jego wypożyczenie.

  41. Powrót do góry    #4223
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Chyba Kvecha się nie boimy co? On czy Wojdyło to będą dostarczycielami punktów. Szczepaniak czy drewniany Pepik też nie nawojują za dużo. Juniorów nie mają. Postawie tym razem optymistycznie 55-35 minimum. Nie ma być jakiejś mega patelni w niedzielę więc liczę na podobny tor co w ostatnim czasie.

  42. Powrót do góry    #4224
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Mads Hansen rzeczywiście fajne wyniki robi. Zobaczymy co w DMŚJ pokaże 10 września.

    Przepis o U24 zostanie w ogóle utrzymany w przyszłym sezonie ?

    Mój skład marzeń na 2022:
    1. Szymon Woźniak
    2. Zengota
    3. Bellego
    4. U24 - Michaiłow?, Mads Hansen?, Luke Becker? Smektała/Kubera ? , Krakowiak? , Tonder?
    jak nie będzie U24 to w to miejsce Sajfutdinov
    5. Tarasienko
    6. Przyjemski
    7. Łobodziński?, Buszkiewicz?
    8. Sajdulin też U24

    rez. Gała/Jeleniewski

    Pod zawodnika U24 można nawet jakiś turniej draftowy zorganizować np. Mistrzostwa Bydgoszczy do lat 24. Niech się sprawdzą na naszym torze, bo to jest kluczowe.
    na 1 lige petarda. Ale Wozniak nie przyjdzie do 1 szej ligi.
    Poza tym, w przyszlym roku za wyjatkiem u24 mozemy jechac tym samym co teraz.

    Jezeli chodzi o ekstralige, to sklad ktory podales to sklad na spadek. W przypadku ekstraligi i twojej propozycji Zengota i Bellego out. No chyba ze na u24 dziabniemy takiego drabola, to moze i Bellego zostac, Ale wtedy za Zengote jakas petarda typu Dudek. Tak czy inaczej w przypadku ekstraligi mamy conamniej pol skladu do wymiany.
    pomidor

  43. Powrót do góry    #4225
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach

    Czyży Adi w składzie na Krosno?
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #4226
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2011
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 69 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Klindt chyba ma po sezonie, a niemal na pewno dłuższą przerwę.
    Od piątku Klindt wznawia treningi na torze.

  45. Powrót do góry    #4227
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Jeżeli to prawda to strzał z armaty w stopę. Na Krosno, na którym musimy zrobić bonusa, wstawiać Adriana (z całą sympatią dla Niego), który nawet z ogórkami w Czechach nie prezentował się jakoś przekonująco ? Odstawiać walecznego, ofensywnego i starającego się jeździć parowo Daniela ? My nie chcemy jednak wchodzić do tych play-off ? Moim zdaniem aż tak dużego faila Juras i Lechu nie zrobią

  46. Powrót do góry    #4228
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Czy D. Jeleniewski może jechać w tym meczu?
    Może jakieś ustalenia przy wypożyczeniu zawodnika.

  47. Powrót do góry    #4229
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    O ile się orientuję, to takie zapisy zostały zdelegalizowane kilka lat temu.
    Oczywiście w grę mogła wchodzić dżentelmeńska umowa między klubami na "uścisk dłoni".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #4230
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Kto to jest ten Janik, jakiś nowy manager? Screen pewnie z Instagrama albo Twittera( nie wiem bo nie korzystam) i chyba oznaczył naszą kadrę która ma swoje konta na tym portalu. Jeszcze tego by brakowało, aby Jelenia odsunąć. Janek Tomaszewski by powiedział, że to sabotaż i kompromitacja a duet prowadzący musi się podać do dymisji

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •