Strona 106 z 160 PierwszyPierwszy ... 65696104105106107108116156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,770 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4726
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,512
    Kliknij i podziękuj
    5,795
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przesadzasz. Ragusa mamy całkiem średniego, on nie Gollob, ale rozwija się i nie byłby najgorszy w I lidze, a może nawet jednym z lepszych. Grzelak też paru potrafi pokonać.
    W U24 też nie jest źle. Kvech pokazał, że kilka pkt w każdym meczu zrobi bez problemu, a jeśli by jeździł regularnie, to będzie lepiej. W razie W jest para następców Pepe. Choć nie widać talentu u nich, to samym doświadczeniem z Eligi kilka pkt w meczu ukręcą, najgorsi też nie muszą być, choć ich rozwój to raczej fantazje.
    Reasumując, w formacji juniorów i U24, FZG byłby bliżej średniej I ligi niż wśród najgorszych, a tercet Zagar, Fricke, Pepe to jednak na I ligę panzerfaust. Dobrać do tego Zengiego czy nawet Walaska i bylibyśmy faworytem. Nie mówiąc o Dudku w składzie, wtedy reszta byłaby krok z tyłu. Prawda, nie wiemy kto pojedzie jeszcze w I lidze, ale co by nie było, to FZG byłby jednym z paru kandydatów do awansu.
    No Kvech nieźle, ale jego nie liczę w FZG. Jak mówisz o dobieraniu zawodników to tak, ja się wypowiadałem o składzie bez dobierania
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #4727
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Przesadzasz. Ragusa mamy całkiem średniego, on nie Gollob, ale rozwija się i nie byłby najgorszy w I lidze, a może nawet jednym z lepszych. Grzelak też paru potrafi pokonać.
    Tak tylko się wtrącę i przypomnę że nasz Grzelak, to jest inny Grzelak niż ten z Ostrowa, zbieżność imienia i nazwiska Ten od nas niestety, ale nie potrafi pokonać nikogo, nie umniejszając nikomu, to jest sporo gorszy niż Tufft, poziom podobny do np. Pytlewskiego

  3. Powrót do góry    #4728
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Przyjemski mimo wygrania Nice i drugiego miejsca w Kadrze juniorow to spora czesc startow przegrywal z kim by nie jechal. Chyba jako jedyny z Polonii potrafi po wewnętrznej wyjsc na prowadzenie w pierwszym luku ale musi to poprawic bo na juniorow u siebie ten manewr wystarczal ale w lidze juz tak nie bedzie latwo.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  4. Powrót do góry    #4729
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Skoro tutaj przegrywał starty, a lidze potrafi wygrywać straty z seniorami to śmiem twierdzić, że sprzęt ligowy został w garażu.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #4730
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,792
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No Kvech nieźle, ale jego nie liczę w FZG. Jak mówisz o dobieraniu zawodników to tak, ja się wypowiadałem o składzie bez dobierania
    Jeśli Dudka chcesz "zabrać", to powinien go ktoś zastąpić, może być zielonogórzanin najlepiej.
    Trudno cokolwiek wyrokować, jeśli nie są znane składy rywali.
    Dlaczego Honza nie, jeśli mowa o obecnych skłądach? Jeśli nawet MT+DP pozostałby na U24, to i tak nie byłoby tragedii. Bez dobierania, znaczy się z Dudkiem. A bez Dudka i dobierania, to pewnie team na PO, bez dominacji w lidze.
    Wiadomo, najlepsi zostaną w Elidze, a do I ligi zleci paru najsłabszych zawodników, zmienionych przez najlepszych I ligowców. Siła ligi jakoś wyraźnie nie zmieni się w następnym sezonie, więc gdyby wyjąć Dudka i resztę pozostawić, to byłby team na PO z szansami na awans zależnymi od innych (jeszcze bez znanych skąłdów) drużyn. Zresztą, dziwnie rozmawiać o teoretycznych szansach, nie znając teoretycznych skłądów rywali, w teoretycznej sytuacji spadku.

  6. Powrót do góry    #4731
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Kanclerz dla PS
    "Wzmocnienia są nieuniknione. Myślę o jednym juniorze i dwóch seniorach. Kiedy PGE Ekstraliga nad Brdą? Mówiłem już wiele razy, w 2023 roku. Jest kwestia, czy wtedy już wystartujemy w PGE Ekstralidze, czy dopiero do niej wywalczymy awans. Skłaniam się raczej przy tym drugim. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko, gdybyśmy awans wywalczyli wcześniej"

    Myślałbym jeszcze o trenerze dla młodych. Najlepiej były zawodnik w młodym jeszcze wieku. Okoń byłby moim kandydatem. Nie wspomne już o menagerze bo co tej drużynie daje wiecznie zielony syn prezesa? No ale to skutki rodzinnego biznesu. Koniec wreszcie tej amatorszczyzny i niech i na tym stanowisku będzie ktoś wreszcie odpowiedni a nie zakreślacz programu

  7. Powrót do góry    #4732
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,780
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 578 w 425 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kanclerz dla PS
    "Wzmocnienia są nieuniknione. Myślę o jednym juniorze i dwóch seniorach. Kiedy PGE Ekstraliga nad Brdą? Mówiłem już wiele razy, w 2023 roku. Jest kwestia, czy wtedy już wystartujemy w PGE Ekstralidze, czy dopiero do niej wywalczymy awans. Skłaniam się raczej przy tym drugim. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko, gdybyśmy awans wywalczyli wcześniej"

    Myślałbym jeszcze o trenerze dla młodych. Najlepiej były zawodnik w młodym jeszcze wieku. Okoń byłby moim kandydatem. Nie wspomne już o menagerze bo co tej drużynie daje wiecznie zielony syn prezesa? No ale to skutki rodzinnego biznesu. Koniec wreszcie tej amatorszczyzny i niech i na tym stanowisku będzie ktoś wreszcie odpowiedni a nie zakreślacz programu
    Pytanie czy dwóch seniorów to konfiguracja np. za Gale i Lyagera czy kogos z liderow Bellego/Wadim.

  8. Powrót do góry    #4733
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Najpierw niech ogłoszą co z u24 bo jakieś są przecieki, że mogą zlikwidować w 1 lidze, a to by ułatwiło już zmontowanie ciekawego składu.

  9. Powrót do góry    #4734
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Ja bym się pokusił o Protasiewicza i Holdera. Do tego U24 Jakobsen albo Becker i wtedy można mówić o awansie.

    Z U24
    1. Tarasienko
    2. Holder
    3. Protasiewicz
    4. Zengota
    5. Jakobsen/Becker
    6. Przyjemski
    7. Bartoch

    Bez U24

    1. Tarasienko
    2. Bellego
    3. Protasiewicz
    4. Zengota
    5. Holder
    6. Przyjemski
    7. Bartoch
    Polonia Bydgoszcz

  10. Powrót do góry    #4735
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Tylko nie Holder, on tu poprostu nie pasuje razem z Miedziakiem i Kasprzakiem. Zreszta nigdy nie mial szacunku do bydgoskich kibicow.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  11. Powrót do góry    #4736
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Jeżeli chcemy awansować to nie kierujmy się sentymentami, musimy też patrzeć aby nie wzmacniać rywala.
    Polonia Bydgoszcz

  12. Powrót do góry    #4737
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Tylko nie Holder, on tu poprostu nie pasuje razem z Miedziakiem i Kasprzakiem. Zreszta nigdy nie mial szacunku do bydgoskich kibicow.
    Jak te brak szacunku wyrażał? Nie rozdawał kwiatów na trybunach?

  13. Powrót do góry    #4738
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Trener młodzieży fajna sprawa, jednak w pierwszej kolejności w kwestii osób funkcyjnych bym pomyślał o toromistrzu.
    Nie wiem ile pomorska ma prawdziwe/sensowne informacje, ale pali chociażby o takiej możliwości jak Hampel. Chociaż dla mnie to brzmi jak bajka, bo jednak Jarek się wg mnie broni na poziomie ELigi.
    Dziś też powinno wyjaśnić się kto spada i podziw do rozbiórki z ELigi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #4739
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Jestem za tym aby dać kolejny sezon na ustabilizowanie się zawodnikom, którym zaufaliśmy.
    Sukces buduje się latami.
    Skupiłbym się na szukaniu dobrego U24, dobrego drugiego juniora i poszukaniu kogoś kto lepiej przygotuje nasz tor i trenera, który zrobi z tych zawodników drużynę, a nie indywidualności.

    1. Tarasienko - fajnie jakby został i nie wyciągnął go nikt do Ekstraligi
    2. Gała/Jeleniewski/Zengota - bo ciężko o lepszych Polaków, zobaczcie ile czasu Gapiński i Walasek siedzą w Ostrowie i jak późno przyszedł im sukces. Zróbmy z Gały, Jelenia i Zengoty zawodników kojarzonych z Polonią.
    3. Bellego
    4. bardzo dobry U24 - Jakobsen? Krakowiak?
    5. Gała/Jeleniewski/Zengota
    6. Przyjemski
    7. Łobodziński ?

    Toromistrz: ?
    Trener: ?
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 22-08-2021 o 19:42

  15. Powrót do góry    #4740
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,077
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Żeby zbudować ten sukces to trzeba też poprawiać te elementy, które zawodzą. Stąd też potrzeba zmian. A trzeba szczerze przyznać, że największy zawód sprawili polscy seniorzy, bo kontuzje kontuzjami, ale przez cały sezon nie było widać stabilizacji na jakimś przyzwoitym poziomie. Więc min 1 nowy musi się pojawić.
    Bardzo dobry U24 jak najbardziej. Jakobsen to może nie taka zła opcja, chociaż został mu 1 rok na tej pozycji. Warto jednak byłoby mieć kogoś młodszego. Krakowiak niby ok na I ligę, ale wierzę że da się znaleźć lepszych. Nie mówię nie, ale nie byłby to mój pierwszy wybór.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #4741
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Pytanie czysto teoretyczne do znawców regulaminów - czy Przyjemski może jeszcze w tym roku pojechać jako gość w 2. lidze?
    Zawsze to kilka biegów więcej.

  17. Powrót do góry    #4742
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,549
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 569 w 445 postach
    Bleemek jeszcze Ci sie nie znudzilo z tym Łobodzińskim? Jednak przekonal mnie Przemo Pawlicki mozemy go brac

  18. Powrót do góry    #4743
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,792
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Bleemek jeszcze Ci sie nie znudzilo z tym Łobodzińskim? Jednak przekonal mnie Przemo Pawlicki mozemy go brac
    Gdy Przemo dysponuje dobrym sprzętem, czy to od juniorów w tym roku czy z Wrocłaia, to dalej jest Polak na Eligę, te 6-12 pkt jest zdolny robić co mecz.
    Niestety, jest zła wiadomość, Pepe pojedzie tylko raz w Bydgoszczy w 2022, nie macie szans na kontrakt. Ale o Kvecha możecie zawalczyć po stracie Lyagera i warto to zrobić. Może to mniejsza korzyść, ale zawsze do przodu.

  19. Powrót do góry    #4744
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    G
    Niestety, jest zła wiadomość, Pepe pojedzie tylko raz w Bydgoszczy w 2022, nie macie szans na kontrakt. .
    ...a skąd wiesz, że w 2022 nie będzie PO w I lidze?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #4745
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,792
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ...a skąd wiesz, że w 2022 nie będzie PO w I lidze?
    Po prostu nie wierzę w PO dla Falubazu z Tonderem i Pawliczakiem w skłądzie.

  21. Powrót do góry    #4746
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Jak te brak szacunku wyrażał? Nie rozdawał kwiatów na trybunach?
    Gdybys bywal na bydgoskich trybunach to zauwazylbys.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  22. Powrót do góry    #4747
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,270
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Po prostu nie wierzę w PO dla Falubazu z Tonderem i Pawliczakiem w skłądzie.
    OK Rozumiem.

    według mnie:
    Falubaz to nie Start z całym szacunkiem,
    żeby do tego stopnia sie posypał.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    Buszmen (23-08-2021)

  24. Powrót do góry    #4748
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Tak mi się przypomniał fragment jakiegoś starego wywiadu sprzed lat w jakiejś lokalnej gazecie z J.Kanclerzem, pamiętacie: Kto to jest Falubaz ?
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #4749
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Pamiętamy. Chodziło o to, że Falubaz jest do pokonania. Ludzie się mocno nakręcili nawet z ZG za ten tekst. No i to było na inaugurację i faktycznie dostali ostro w palnik

    To co, Zengota pewnie wróci do siebie? Jeszcze się okaże, że ponad połowa drużyny zostanie wymieniona.

  26. Powrót do góry    #4750
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Kto wie, czy dla Nas spadek Falubazu, nie będzie gorszy. Fajnie, że GKM został, ale jak w ZG zostanie PePe, wróci czasem Walasek z Zengota i zostanie ktoś pokroju Zegara, to mogą być Apatorem z zeszłego roku

  27. Powrót do góry    #4751
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,754
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    Spadek Falubazu moim zdaniem jest gorszy, nie wyciągniemy Pepe, wróci do nich Zengota no i będą mieli większe parcie na awans.

    Mam też wrażenie, że pozostanie Tarasienki wcale takie oczywiste nie jest, wczorajsza wypowiedź, że nie wie gdzie będzie jeździł i tymi sprawami zajmuje się menadżer, do tego usmiech jeśli został zapytany o ekstralige nie do końca nastraja optymistycznie.

    Ktoś wie co z powiększeniem ekstraligi? Były głosy, że najwcześniej 2023?

    Kartas jak mają się sprawy z Abramczykiem? Mają chęci dalej inwestować w Polonię?
    Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #4752
    Początkujący
    Dołączył
    14-10-2015
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Kto wie, czy dla Nas spadek Falubazu, nie będzie gorszy. Fajnie, że GKM został, ale jak w ZG zostanie PePe, wróci czasem Walasek z Zengota i zostanie ktoś pokroju Zegara, to mogą być Apatorem z zeszłego roku

    człowiek kibicował wczoraj GKM-owi ale tak jak piszesz "magiczni" zrobią wszystko aby za rok wrócić , a do tego gwiazdy grudziąca po wczorajszym meczu też nie bardzo będą chciały zejsć do 1 ligi, jeden meczy i Przemo czy KK będą mieli aspiracje EL , tak na dobrą sprawę do wzięcia będzie pewnie Buczek

  29. Powrót do góry    #4753
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,492
    Kliknij i podziękuj
    2,159
    Podziękowania: 304 w 207 postach
    Tarasienko w ekstralidze? Chce - niech idzie. Dostanie kasę za podpis
    a potem może być brutalne zderzenie z rzeczywistością.

    Nawet jeżeli chcemy bić się o awans, to zarówno On jak i Zengota
    są do zastąpienia. Pytanie czy jest kasa i chęci aby tak zadziałać.

  30. Powrót do góry    #4754
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Pomorska, wspomina m.in Hampela, Tungate'a, Jeppesena czy Buczkowskiego. Z tym Hampelem to fest odlecieli, ale wg mnie taka trójka i w przypadku jakby Zengota odszedł do Falubazu - Musielak (też jest wymieniony w GP) i byłoby ok. Pytanie na ile GP jest wiarygodna bo nie czytam lokalnych gazet i na ile jest szmalu na Sportowej.

  31. Powrót do góry    #4755
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Kartas jak mają się sprawy z Abramczykiem? Mają chęci dalej inwestować w Polonię?
    Nie mam pojęcia...
    Pesa ostatnio chyba po raz pierwszy weszła do gry jako sponsor i to całkiem duży, do bydgoskiej męskiej siatkówki. Warto by było gadać, tylko mogliby się szybko zrazić do bydgoskiego piekiełka.

    No cóż. Widać Tarasienko zaczął trochę gwiazdorzyć. Myślałem, że chętnie da sobie dwa lata w I ligowej Polonii. Nie chce tu jeźdźic? Szybko zamknąć temat. Uważam, że Kanclerz w przeciągu kilku może kilkunastu dni już powie kto odejdzie definitywnie a może i przedstawi już tych którzy zostaną. Tylko gdzie ma ten Wadim trafić. Falubaz spadł, Grudziądz potrzebuje raczej pewniaków niż zabawy w stylu "a może wystrzeli, zobaczymy". Zostanie pewnie beniaminek jak już..

    Byłem za Grudziądzem i super, że podołali. Gdyby spadli to też byliby mocni. Bjerre, pewnie Kasprzak. Juniorzy Zieliński i Rafalski. Pewnie Krakowiak również. Nie ma co patrzeć na nazwiska tylko budować skład. Może będziemy czekać na rozstrzygnięcia PO? Jest kilku ciekawych zawodników jak Łogaczow, Lebiediew czy Musielak. Tylko potrzeba czasu i rozstrzygnięć czy będą brani pod uwagę w przypadku awansu lub czy będą chcieli zostać w 1 lidze w tych klubach w razie niepowodzenia.

  32. Powrót do góry    #4756
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    483
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Pomorska, wspomina m.in Hampela [...] Pytanie na ile GP jest wiarygodna
    Sam sobie odpowiedziałeś Hampel w przyszłym sezonie w 1 lidze Autor powinien zacząć pisać książki sci-fi - będzie lepszy od Lema
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4757
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Sam sobie odpowiedziałeś Hampel w przyszłym sezonie w 1 lidze Autor powinien zacząć pisać książki sci-fi - będzie lepszy od Lema
    Otóż to. Z Hampelem kogoś tam porządnie odkleiło, raczej ciekawią mnie te pozostałe nazwiska. Z drugiej strony cały czas się przewijało wszędzie, że ekstraliga DO 2023. Teraz juz czytałem gdzieś wywiad, że raczej prezes skłania się, żeby do niej awansować W 2023 czyli praktycznie w 2024. Mam wrażenie, że przyszły sezon się jeszcze nie zaczął a już wymówki są szykowane. Dlatego ja aż tak bardzo na jakieś wielkie rewolucje się nie nastawiam

  34. Powrót do góry    #4758
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,684
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Szkoda byłoby stracić najlepszego juniora od lat, jak tylko przestanie obowiązywać kontrakt to młody wyfrunie do eligi więc nie ma co patrzeć na falubaz i plany mocarstwowe Don Vito i trzeba atakować w przyszłym roku. Za Tarasienkę się znajdzie zastępstwo, za Wiktora już niekoniecznie.

  35. Powrót do góry    #4759
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Gdybys bywal na bydgoskich trybunach to zauwazylbys.
    Od czasu do czasu bywam, mój najlepszy kolega mieszka na Powstańców Wielkopolskich ale
    Chris z nami nie był ani razu

  36. Powrót do góry    #4760
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jak miałbym typować to nie obstawiam żadnego transferu z Torunia. Kanclerz dobrze wie, że takie ruchy nie podobają się kibicom. Ja co prawda jakiegoś wielkiego problemu z tym bym nie miał, ale w internecie sporo pieniaczy, więc szczekanie na ten transfer byłoby cały sezon.

  37. Powrót do góry    #4761
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Wg mnie jeśli sprawdzą się nazwiska, które się przewijają to skończy się na Buczkowskim, Jeppesenie i Tungate'cie, jeśli Tarasence zamarzy się ekstraliga + może jakiś junior ale raczej Bartoch dokula do końca juniora u nas.

  38. Powrót do góry    #4762
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kanclerz nie blefował mówiąc ze zawodnicy z ekstraligi się do niego zgłaszają. Mogą być 2 fajne transfery z ekstraligi + jeden z 1 ligi za Tarasa który ma ciag na e ligę.

    [QUOTE=manetkagazu;2162843]Kanclerz nie blefował mówiąc ze zawodnicy z ekstraligi się do niego zgłaszają. Mogą być 2 fajne transfery z ekstraligi + jeden z 1 ligi za Tarasa który ma ciag na e ligę. I szykuje się zmiana trenera.

  39. Powrót do góry    #4763
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Buczkowski, Jeppesen? MOżna brać w ciemno. Też zgadzam się z tym, że spadek Falubazu to gorsza wiadomość m.in. dla nas. Stawiam na to, że w przyszłym roku będą mieć ciśnienie na awans, a to oznacza, że nie będą zamierzali się osłabiać. Aczkolwiek jeśli dalej zamierzają stawiać na Tondera/Pawliczaka na U24, to może uda się wyrwać do nas Kvecha.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  40. Powrót do góry    #4764
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    483
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Wg mnie jeśli sprawdzą się nazwiska, które się przewijają to skończy się na Buczkowskim, Jeppesenie i Tungate'cie, jeśli Tarasence zamarzy się ekstraliga + może jakiś junior ale raczej Bartoch dokula do końca juniora u nas.
    Tungate podobno bardzo blisko Łodzi. Jak zobaczył co się odwala w Tarnowie, to od razu zatęsknił za Witkiem
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #4765
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Buczek za Zengiego, Fajfer za Gale i Zagar za Tarasienke
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  42. Powrót do góry    #4766
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,792
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,120 w 1,475 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Buczek za Zengiego, Fajfer za Gale i Zagar za Tarasienke
    To twoja propozycja, czy już dogadani z Polonią?
    Oby wam z tym Zagarem się powiodło, życzę wam z całego serca!

  43. Powrót do góry    #4767
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 307 w 213 postach
    Kanclerz co sezon kończy budowę składu w lipcu/sierpniu.
    Nie ma co się teraz podniecać transferami.

  44. Powrót do góry    #4768
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Zagar za Tarasienke
    Nie kracz, nie kracz... Zielonka, by do tego dopłaciła zapewne.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4769
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To twoja propozycja, czy już dogadani z Polonią?
    Oby wam z tym Zagarem się powiodło, życzę wam z całego serca!
    To nie propozycja ale realnie patrze kto bedzie chcial zmienic klub lub bedzie zmuszony. Dla Zengiego chyba idealna opcja zeby wrocic do domu, Tarasienko chyba chce pogwiazdorzyc za lepsza kase a Gala nie zostanie/ nie dostanie propozycji po takim sezonie.
    Obysmy nie skonczyli z Lyagerem na seniorce.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  46. Powrót do góry    #4770
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Spadek Falubazu moim zdaniem jest gorszy, nie wyciągniemy Pepe, wróci do nich Zengota no i będą mieli większe parcie na awans.
    Z tego co mi wiadomo to Pepe, póki co nie jest zbyt chętny na dalszą współpracę ludźmi którzy aktualnie sterują Falubazem...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •