Strona 87 z 160 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,871 do 3,915 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3871
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    No przez pewien moment byliśmy na tyle osłabieni, że musieliśmy jechać Gąsiorem i Pilacsem. Teraz jak sobie o tym pomyślę, to normalnie nie wierzę albo się zastanawiam, czy to nie czasami druga liga?

    Wszystko się jednak zmieniło jak doszli Przyjemski z Jeleniewskim a po kontuzji wrócili Gała, Zengota i Bellego. Teraz mamy nadmiar zawodników, ale wolę takie problemy.

  2. Powrót do góry    #3872
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Niko015 Zobacz posta
    Im mniej Kanclerza w mediach tym lepiej dla was kibiców.Zaczynam go podejrzewać że on płaci pismakom żeby było o was głośno.
    Bez kitu, ale jak zobaczyłem art w PS, że jesteśmy faworytami ligi w momencie gdy jeszcze nie mamy pewnych PO to takie same naszły mnie myśli Ale budowanie dobrej prasy wokół zespołu to też dobra rzecz. Rósnie wtedy wartość marki, pewność zawodników i strach rywali.

    Cytat Zamieszczone przez Taisto Zobacz posta
    Raczej wątpię by Rusko rzucał wielką kasą na Wiktora.
    Jesli obecny skład Sparty zrobi DMP, to raczej Rusko skupi się na jego utrzymaniu i... Nie będzie za wszelką cenę licytował juniora, zwłaszcza, że jest kilku młodych zdolnych na rynku, którzy poziomem odstawać nie będą, więc pewnie weźmie (a weźmie jakiegoś juniora na 100%) tego który będzie najtańszy.
    Z tym, że Liszka kończy wiek juniora, a raczej Rusko nie będzi objeżdżał młodszego Curzytka. A jeśliby Sparta nie zdobyła w tym roku złota to już na pewno Andrzej będzie przebijał oferty za juniorów.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #3873
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,202
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Jak Sparta w tym roku nie zdobędzie złota to Rusko chyba tam wszystkich powybija

  4. Powrót do góry    #3874
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Wstaje i klaskam na stojaco, brawo.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    sviety (16-07-2021)

  6. Powrót do góry    #3875
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    no Panowie... czapki z głów.
    wow

    hehe, swoją drogą MakGines sobie krązył pomeidzy jednym nalewakiem a drugim dzisia jna trybunach.

    ktoś wie co z Saidullinem?
    pomidor

  7. Powrót do góry    #3876
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Walec Polonia Bydgoszcz! Dziś najlepszy tor w sezonie. Kilka ścieżek, krawężnik trzymał. Środek. Banda niosła, ale bez turbo Nitra Sporo walki. Szkoda, że Pająk nie dał rady dalej jechać bo to niesamowity walczak i chciałem go oglądać w 6 biegach a nie w 1,5. Ten bieg z Tarasem to pokaz kozactwa z ich strony. Wiktor no cóż. To jest obłęd jak sobie radził na trasie. Nie było strachu, nawet w ostrej walce z Fajferem, gdzie już myślałem że zostanie wbity w deski to on jechał na fulla. Kapitalny mecz całej drużyny. Skład nam się wykrystalizował. Gała był gdzieś w parkingu czy wolał na kanapie w domu oglądać?

  8. Powrót do góry    #3877
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Walec Polonia Bydgoszcz! Dziś najlepszy tor w sezonie. Kilka ścieżek, krawężnik trzymał. Środek. Banda niosła, ale bez turbo Nitra Sporo walki. Szkoda, że Pająk nie dał rady dalej jechać bo to niesamowity walczak i chciałem go oglądać w 6 biegach a nie w 1,5. Ten bieg z Tarasem to pokaz kozactwa z ich strony. Wiktor no cóż. To jest obłęd jak sobie radził na trasie. Nie było strachu, nawet w ostrej walce z Fajferem, gdzie już myślałem że zostanie wbity w deski to on jechał na fulla. Kapitalny mecz całej drużyny. Skład nam się wykrystalizował. Gała był gdzieś w parkingu czy wolał na kanapie w domu oglądać?
    oj tor lepszy był z GDA. tutaj od polowy zawodów zrobił się taki trochę po staremu. a nasi znowu pakowali się w płot. swiadcyzly tez o tym czasy, 63s na poczatku a potem 65... Takze z tym "najlepszym" to bym uważał. ale napewno lepszy niż wszystkie przed GDA
    pomidor

  9. Powrót do góry    #3878
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    NCD porównywalne z tych dwóch meczów. Zwykle z biegiem zawodów, w końcówce szczególnie, czasy są troszkę gorsze. Tak też było z Wybrzeżem. Walki więcej było dzisiaj i na więcej pozwalał ten tor. Nie ma co się czepiać szerokiej, przecież z tego słynie nasz tor. Jednak nie tylko tam można było jechać i wyprzedzać.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    atrock92 (16-07-2021)

  11. Powrót do góry    #3879
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2019
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 12 w 12 postach
    Panie Przyjemski oby tak dalej, chłopak jest niesamowity..

  12. Powrót do góry    #3880
    Użytkownik Awatar SantinoBDG
    Dołączył
    27-07-2015
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    szczególnie w biegu 8 Wiktor pokazał charakter takiego wychowanka to nie mieliśmy dawno ....

  13. Powrót do góry    #3881
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Piękna jazda Wiktora w dniu wczorajszym. Ogólnie cała drużyna zasłużyła na oklaski, bo nie można powiedzieć o kimkolwiek, żeby zawiódł.
    Widać też, że team spirit się buduje. Fajne było to jak drużyna wybiegła na tor do Wiktora po 14.biegu. Chłopak zdobył pierwszą dwucyfrówkę, pierwszy komplet. Ten wieczór Wiktor sobie "postawić na półce" jako sukces. Podobało się mi też to, że nie było rywalizacji między naszymi zawodnikami na torze, co czasem dało się zauważyć. Nawet w nominowanych biegach było widać (przynajmniej w moich oczach), że Daniel lekko puścił Wiktora, żeby mu nie przeszkadzać w jeździe. Tak samo w biegu 15. kiedy Wadim na luzaku jechał już za Davidem.
    Oczywiście dużo łatwiej o pozytyw w nastawieniu drużyny kiedy się wygrywa, zwłaszcza tak gładko. Oby się to przełożyło na późniejsze i trudniejsze mecze.
    Co tu w ogóle można powiedzieć? 3 zawodników zrobiło komplet, reszta też pojechała dobrze. Nawet jak Grzesiu czy Andreas się trochę męczyli to finalnie wyniki mieli przyzwoite. Bartoch też finalnie ok. W juniorskim nie poszło, ale już potem się zrehabilitował i pokonał Czaplę, w zasadzie bez większych trudności. Może nie jest to wielki wyczyn, ale jednak oczekuje się, żeby juniorów rywali woził.
    No i Daniel był transferowym strzałem w 10. Szkoda mi Gały, bo się chłopak bardzo starał. Ambicja była wielka. Ale nawet jak wygrywał to w moich oczach w mękach. Danielowi ta jazda wg mnie idzie gładko. Krosno może sobie teraz chyba trochę pluć w brodę, że z niego zrezygnowali i postawili na Szczepana. Ich strata, nasza korzyść Oczywiście z przymrużeniem oka, Szczepan był w dobrej formie, więc decyzja była naturalna.

    Wie ktoś czemu jako rezerwowy był Pilac a nie Sajdulin?

    Teraz wyjazd do Tarnowa. Jeśli ta drużyna będzie tak rozpędzona, to stać ją na wynik podobny do tego jaki padł przy S2 w pierwszym spotkaniu. Jednak najważniejsze jest samo zwycięstwo.
    Ciekaw zresztą jestem postawy Unii, bo podobno tam totalna kicha jeśli chodzi o kasę. Nie wiadomo nawet, czy zawodnicy mają na czym jechać. Ale w sumie to nie nasz problem. Nam rywale też nie dawali forów jak mieliśmy chłopaków w szpitalu.

    Ogólnie trochę pomieszał mi się kalendarz, myślałem że po wyjeździe do Tarnowa mamy u siebie Krosno i dopiero potem do Ostrowa. A te dwa ostatnie mecze w odwrotnej kolejności
    No po tym wyjeździe w Tarnowie będziemy mogli kalkulować na co można liczyć względem meczu w Ostrowie. Ponadto Ostrowia jedzie mecz z ROWem, zobaczymy jak liderzy ligi się zaprezentują nawzajem na swoim własnym tle.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #3882
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Nie spodziewałem się takiej wygranej. Bardzo mocno mnie zaskoczył David. Jak on fruwał.... Najważniejszą rzeczą jest to , ze tabela się tak ułożyła ze wejście do play-off zależy tylko i wyłącznie od nas. Nie musimy się na nikogo oglądać, tylko skutecznie jechać do końca. Teraz Tarnów. Po wczorajszej wygranej jestem pewien, że powinno być przynajmniej dobrze. . Ostatnie 3 kolejki będą bardzo ciekawe jeśli chodzi o układ w tabeli. Przykładowo prowadzący Row ma ciężkie 3 ostatnie mecze (Ostrów W, Gdańsk D, Krosno W). Może się zdarzyć, że 19 pkt nie wystarczy . Tych przypadków jest wiele. Zapowiada się mega końcówka .
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  15. Powrót do góry    #3883
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 129 w 93 postach
    MENTIKK przecież po wyjeździe do Tarnowa mamy Krosno u siebie 1.08 I kończymy w Ostrowie 15.08. Chyba, że ja o czymś nie wiem.
    Polonia Bydgoszcz

  16. Powrót do góry    #3884
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,749
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Jazda Wiktora robi wrażenie. Kibice Leszna ekscytują się jazdą Ratajczaka, ale gdzie tam jemu do Przyjemskiego. I nie piszę tutaj o skali talentu, bo obaj go mają, a "zmierzyć" nie bardzo można kto większy talent. Piszę tutaj o samej technice, umiejętnościach, a szczególnie o zimnej krwi i wykorzystywaniu możliwości, jakie dają błędy rywali, szczególnie w kontakcie. Choć nie ma jeszcze tego luzu na siodełku, jaki cechuje doświadczonych żużloków, to z rówieśnikami nie ma nawet co porównywać. On już dorównuje Świdnickiemu, Kowalskiemu czy Cierniakowi, a nieco ustępuje np. Lampartowi czy Miśkowi, ale gdzie staż jazdy tych zawodników, a Przyjemskiego.
    Jak ten talent się rozwinie, czas pokaże. Bo np. podobny talent Hlib zaginął na torach, Przedpełski po kilkuletnim dołku wraca do żywych, a Janowski ciągle pnie się w górę. Przyszłość jest zagadką, ale chłopak talent ma, a umiejętnościami, rozwagą, szybkością oceny sytuacji na torze, zjada wszystkich obecnych juniorów. Od kilku lat to największy talent w Polsce.

  17. Powrót do góry    #3885
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    Nie musimy się na nikogo oglądać, tylko skutecznie jechać do końca.
    Jak to nie musicie? Wybrzeże wygrywa za 3 z Gnieznem i macie pozamiatane.

  18. Powrót do góry    #3886
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Jak to nie musicie? Wybrzeże wygrywa za 3 z Gnieznem i macie pozamiatane.
    wcale niee...

    wygrywamy w Tarnowie
    wygrywamy za 3 z Krosnem
    wygrywamy w Ostrowie

    i mamy dodatkowe 9 pkt....

    i już nas nic nie obchodzi... jesteśmy w 4
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  19. Powrót do góry    #3887
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    968
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Jak to nie musicie? Wybrzeże wygrywa za 3 z Gnieznem i macie pozamiatane.
    Nie mamy, w takim układzie musimy wygrać z Krosnem z bonusem bądź przywieźć jakikolwiek punkt z Ostrowa.

    Załączone obrazki Załączone obrazki

  20. Powrót do góry    #3888
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    wcale niee...

    wygrywamy w Tarnowie
    wygrywamy za 3 z Krosnem
    wygrywamy w Ostrowie

    i mamy dodatkowe 9 pkt....

    i już nas nic nie obchodzi... jesteśmy w 4
    Odważna teza. Nie zakładałbym z góry wygranej w Ostrowie. Bo tam równie dobrze możecie przegrać. No i zakładać, że zdobędziecie 52 pkt u siebie z Krosnem to też jest palcem po wodzie pisane.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #3889
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    MENTIKK przecież po wyjeździe do Tarnowa mamy Krosno u siebie 1.08 I kończymy w Ostrowie 15.08. Chyba, że ja o czymś nie wiem.
    Dobra, jeszcze się chyba nie obudziłem, bo już wszystko mi się pyerdoli.
    Ważne żeby wygrać w Tarnowie i zdobyć bonus na Krośnie. To powinno wystarczyć do wejścia do PO.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Odważna teza. Nie zakładałbym z góry wygranej w Ostrowie. Bo tam równie dobrze możecie przegrać. No i zakładać, że zdobędziecie 52 pkt u siebie z Krosnem to też jest palcem po wodzie pisane.
    No ja akurat się i tak nastawiam, że w Ostrowie przegramy. Jednak bonus z Krosnem jest w zasięgu. Z taką jazdą jak z Gnieznem czy Gdańskiem to i Krosno będzie bez szans. Ale trzeba zacząć od wygranej w Tarnowie.
    Jeśli mecze z Tarnowem i Krosnem pójdą zgodnie z planem to PO powinno być, o ile nie wywinie się jakaś chora akcja (typu wygrana Wybrzeża w Rybniku).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #3890
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    I się zaczęło...

    Ja nie twierdzę, że na 100% wygramy w Ostrowie, z bonusem z Krosnem czy gramy w Tarnowie.

    Chodziło mi tylko o to, że sprawa wejścia do PO w dużej mierze zależy od naszej postawy.

    To tylko sport
    "Mamy 13. wyścig, tor twardy, a szukanie odpowiedniego miejsca startowego przypomina szukanie drzwi do lasu" ... Dołek ...

  23. Powrót do góry    #3891
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sportowa_2 Zobacz posta
    Nie mamy, w takim układzie musimy wygrać z Krosnem z bonusem bądź przywieźć jakikolwiek punkt z Ostrowa.
    Mocno optymistycznie... w każdym razie powodzenia.

  24. Powrót do góry    #3892
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Cytat Zamieszczone przez SantinoBDG Zobacz posta
    szczególnie w biegu 8 Wiktor pokazał charakter takiego wychowanka to nie mieliśmy dawno ....
    Ostatnio to chyba Tomasz Gollob a był to rok ... 1988.

  25. Powrót do góry    #3893
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    2,151
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kaman Zobacz posta
    Jak to nie musicie? Wybrzeże wygrywa za 3 z Gnieznem i macie pozamiatane.
    Chłopie pomyśl najpierw zanim coś napiszesz. To naprawdę nie boli.

  26. Powrót do góry    #3894
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Jeśli mecze z Tarnowem i Krosnem pójdą zgodnie z planem to PO powinno być, o ile nie wywinie się jakaś chora akcja (typu wygrana Wybrzeża w Rybniku).[/QUOTE]

    No sorry ale Rybnik wcale nie jest wtedy pewien PO.

  27. Powrót do góry    #3895
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Sportowo to wszystko już napisaliście. Ale miło się zaskoczyłem jak Pan spiker, podawał na trybunie kilka razy jak szukać miejsc na trybunie co było zgłaszane na fb. Głośnik nie działa? Proszę bardzo naprawiony. Niby nic wielkiego ale miło, że głos kibica jest brany pod uwagę

  28. Powrót do góry    #3896
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Dokładnie. Rybnik musi wygrać z Wybrzeżem bo może się znaleźć poza PO.

  29. Powrót do góry    #3897
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    2,151
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Chyba, że wygra w niedzielę w Ostrowie.
    21 punktów i pewne play-off.

    A Ostrów wtedy z nożem na gardle.

  30. Powrót do góry    #3898
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,331
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 463 w 351 postach
    Tak. Dlatego generalnie fajnie się tabela ułożyła na tym etapie, bo nie bedzie kalkulowania i odpuszczania meczów.

  31. Powrót do góry    #3899
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    848
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 109 w 95 postach
    Na dziś to żadna z drużyn nie może być pewna PO. Nawet Wilki.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sviety za jego przydatny post!

    Buszmen (16-07-2021)

  33. Powrót do góry    #3900
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Chyba, że wygra w niedzielę w Ostrowie.
    Raczej się nie zanosi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #3901
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/94...ign=newswidget

    taki tam wywiad z Jurasem.
    Emil i Szymek juz dzwonili?
    pomidor

  35. Powrót do góry    #3902
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2020
    Postów
    1,433
    Kliknij i podziękuj
    304
    Podziękowania: 220 w 151 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Chłopie pomyśl najpierw zanim coś napiszesz. To naprawdę nie boli.
    Żyj dalej w matrixie popatrz na tabele i predyspozycje reszty drużyn.

  36. Powrót do góry    #3903
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,821
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 169 w 126 postach
    Gdańsk jedzie z Gneiznem (D), Rybnikiem (W) i Tarnowem (D)
    Typuję, że mają 3, 0,3.

    Dlatego ważne jest wygrać w Tarnowie + Krosno za 3.
    To nie jest niemożliwe.

  37. Powrót do góry    #3904
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/94...ign=newswidget

    taki tam wywiad z Jurasem.
    Emil i Szymek juz dzwonili?
    Widzę też możliwość, że Buczek mógł dzwonić, bo raczej miejsca w klubie ELigi sobie nie znajdzie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #3905
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,759
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 575 w 423 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Tak. Dlatego generalnie fajnie się tabela ułożyła na tym etapie, bo nie bedzie kalkulowania i odpuszczania meczów.
    Otóż to, będzie to fajna końcówka sezonu. Krosno czy Rybnik z jednej strony większy luz, ale też mają co myśleć nad swoją formą już w samych PO.

  39. Powrót do góry    #3906
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Krosno ma bardzo ciężki rozkład jazdy.
    Wilki mogą już do końca nie zdobyć punktu.
    W Łodzi mogą mieć w niedzielę najważniejszy mecz.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  40. Powrót do góry    #3907
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    To musieli dzwonić zawodnicy którzy cos reprezentują, bo taki Buczek po tylu przeciętnych sezonach raczej nie powinien mówić, że I liga go nie interesuje Ja tradycyjnie Kanclerza dzielę na "3". Ostatnio w PS mówił o zawodniku, dziś już o zawodnikach. Jutro powie, że już 10 z topu dzwoniło No ale poszedł wydźwięk, że w Polonii chcą jeździć, jest wypłacalność, klimat na trybunach. Bardziej mnie interesuje sprawa Wiktora, który jednak nie ma kontraktu na rok 2023. Czyli ledwo ruszy kolejny sezon, to już zaczną suszyć im głowy.

  41. Powrót do góry    #3908
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    No tak, kontrakt Wiktora trzeba tak na prawdę potraktować priorytetowo, bo po niego będzie kolejka chętnych.
    Co do telefonów - nie dziwi mnie, że do klubu dzwonią zawodnicy, którzy są zainteresowani jazdą w Polonii w przypadku awansu do ELigi. Zawodnicy okoliczni - Emil, Szymek mieliby po prostu wygodę bycia na miejscu.
    Inni...nie oszukujmy się, jest lipiec. Zawodnicy już ustalają kontrakty na kolejny sezon i mogą też traktować rozmowy z Polonią do podbijania stawek w innych miejscach.
    Buczek...jak dla mnie to jest zawodnik na I ligę i nie ma się co czarować, że on jeszcze w ELidze coś zwojuje. Tak tylko się zastanawiam, czy on byłby wartością dodaną nawet w I lidze. Czy jednak nie lepiej byłoby mieć takich zawodników jak Zengi czy Jeleń?
    Mnie ciekawi jak Kanclerz podchodzi do budowania drużyny na przyszły rok. Żeby nie zostać z ręką w nocniku. Przede wszystkim trzeba znaleźć zawodnika na pozycję U24. Nikt o to prezesa nie zapytał, chociaż i tak żaden prezes nie przyzna, że już rozmawia z jakimiś zawodnikami z zewnątrz.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #3909
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    286
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No tak, kontrakt Wiktora trzeba tak na prawdę potraktować priorytetowo, bo po niego będzie kolejka chętnych.
    Co do telefonów - nie dziwi mnie, że do klubu dzwonią zawodnicy, którzy są zainteresowani jazdą w Polonii w przypadku awansu do ELigi. Zawodnicy okoliczni - Emil, Szymek mieliby po prostu wygodę bycia na miejscu.
    Inni...nie oszukujmy się, jest lipiec. Zawodnicy już ustalają kontrakty na kolejny sezon i mogą też traktować rozmowy z Polonią do podbijania stawek w innych miejscach.
    Buczek...jak dla mnie to jest zawodnik na I ligę i nie ma się co czarować, że on jeszcze w ELidze coś zwojuje. Tak tylko się zastanawiam, czy on byłby wartością dodaną nawet w I lidze. Czy jednak nie lepiej byłoby mieć takich zawodników jak Zengi czy Jeleń?
    Mnie ciekawi jak Kanclerz podchodzi do budowania drużyny na przyszły rok. Żeby nie zostać z ręką w nocniku. Przede wszystkim trzeba znaleźć zawodnika na pozycję U24. Nikt o to prezesa nie zapytał, chociaż i tak żaden prezes nie przyzna, że już rozmawia z jakimiś zawodnikami z zewnątrz.
    Buczka chyba bym nie chciał mim oze to taki chłopak stąd, prawie. Ale na ten moment mam wrażenie że duet Zengota i Jeleń to optimum. Mowie oczywiscie o składzie pod kątem 1 ligi w przypadku braku play off i awansu.
    Do wymiany w zasadzie tylko Lyager, tylko kto za niego. Ten Hansen z 2 ligii? Czy może taki Krakowiak? albo Kvech?

    W przypadku awansu do ekstra, o tym juz mowilismy tutaj wczesniej. Zostaje Taras i Przyjemski. Reszta out
    pomidor

  43. Powrót do góry    #3910
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    @noc: dla mnie do niedawna Ratajczak prezentował się o wiele lepiej. Styl, sylwetka, dynamika przemawiały za nim. Na chwilę obecną też lepiej wygląda. Faktem jest że Wiktor jeszcze w czerwcu jeździł bojaźliwie ale zrobił ostatnio spory progres. O ile obaj się rozwiną prawidłowo to Wiktor może być bardziej adamsowo-hampelowy (skuteczność+rozwaga). Ratajczak to więcej wariactwa thomsenowo-zmarzlikowego.

    A może skład na elige zacznijmy od Dudka i Drabika? Wtedy zostaje trzech najlepszych, Wiktor i ... Pewnie Niko z obecnego składu.
    Buczek na 1 ligę to super opcja.

  44. Powrót do góry    #3911
    Zaawansowany Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    2,988
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 598 w 396 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jazda Wiktora robi wrażenie. Kibice Leszna ekscytują się jazdą Ratajczaka, ale gdzie tam jemu do Przyjemskiego. I nie piszę tutaj o skali talentu, bo obaj go mają, a "zmierzyć" nie bardzo można kto większy talent. Piszę tutaj o samej technice, umiejętnościach, a szczególnie o zimnej krwi i wykorzystywaniu możliwości, jakie dają błędy rywali, szczególnie w kontakcie. Choć nie ma jeszcze tego luzu na siodełku, jaki cechuje doświadczonych żużloków, to z rówieśnikami nie ma nawet co porównywać. On już dorównuje Świdnickiemu, Kowalskiemu czy Cierniakowi, a nieco ustępuje np. Lampartowi czy Miśkowi, ale gdzie staż jazdy tych zawodników, a Przyjemskiego.
    Jak ten talent się rozwinie, czas pokaże. Bo np. podobny talent Hlib zaginął na torach, Przedpełski po kilkuletnim dołku wraca do żywych, a Janowski ciągle pnie się w górę. Przyszłość jest zagadką, ale chłopak talent ma, a umiejętnościami, rozwagą, szybkością oceny sytuacji na torze, zjada wszystkich obecnych juniorów. Od kilku lat to największy talent w Polsce.
    Wszystko fajnie, tylko ma 16 lat i jeszcze rośnie. To chyba największa przeszkoda w jego przypadku (Ratajczak już chyba więcej nie urośnie, oby). Trzeba kibicować jednemu i drugiemu, bo przyjemnie się ogląda takich młokosów. Do dziś pamiętam debiut Przemka Pawlickiego w Lesznie (w zawodach juniorskich "bawił się" z wszystkimi po przegranym starcie.) i jego świetne występy, gdzie walczył na torze z Hancockiem, czy Pedersenem. Potem nagle urósł i d....blada.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    Buszmen (16-07-2021)

  46. Powrót do góry    #3912
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Mnie niestety Buczek niczym nie przekonuje. Kolejny rok jest w jego wykonaniu niemrawy. Zawodnicy, którzy z minionym roku/latach zawodzili zaczęli się jakoś odradzać - Woryna, KK, nawet Przemo jedzie lepiej. A Buczek jakby nie wiedział za bardzo o co w żużlu chodzi. Na I ligę wolałbym zostawić w takim wypadku Zengotę i Jelenia.
    Nie wiem czy wiesz, ale po Dudka i Drabika jest spora kolejka z grubymi portfelami
    O ELidze można marzyć jak będziemy w PO. Do tego czasu wstrzymajmy się z gdybaniem w tej kwestii

    Co do U24 - kandydatów widzę kilku. Mads Hansen, Becker, Krakowiak, Tonder, Kvech. Dorzuciłbym tutaj jeszcze Trofimowa i ponoć Seifert-Salk też chłopak z potencjałem.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  47. Powrót do góry    #3913
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,186
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 305 w 211 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mnie niestety Buczek niczym nie przekonuje. Kolejny rok jest w jego wykonaniu niemrawy. Zawodnicy, którzy z minionym roku/latach zawodzili zaczęli się jakoś odradzać - Woryna, KK, nawet Przemo jedzie lepiej. A Buczek jakby nie wiedział za bardzo o co w żużlu chodzi. Na I ligę wolałbym zostawić w takim wypadku Zengotę i Jelenia.
    Nie wiem czy wiesz, ale po Dudka i Drabika jest spora kolejka z grubymi portfelami
    O ELidze można marzyć jak będziemy w PO. Do tego czasu wstrzymajmy się z gdybaniem w tej kwestii

    Co do U24 - kandydatów widzę kilku. Mads Hansen, Becker, Krakowiak, Tonder, Kvech. Dorzuciłbym tutaj jeszcze Trofimowa i ponoć Seifert-Salk też chłopak z potencjałem.
    Tak jest. Będę pisał o elidze jak dasz zielone światło. I ustalę listę nazwisk z Tobą wcześniej

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ndr113 za jego przydatny post!

    mentikk (16-07-2021)

  49. Powrót do góry    #3914
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    2,151
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Co do U24 - kandydatów widzę kilku. Mads Hansen, Becker, Krakowiak, Tonder, Kvech. Dorzuciłbym tutaj jeszcze Trofimowa i ponoć Seifert-Salk też chłopak z potencjałem.
    Najlepszego kandydata nie wymieniłeś. Jeździ na Łotwie

  50. Powrót do góry    #3915
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,070
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Michaiłow?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •