Strona 11 z 160 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Szkoda dobrego zawodnika na rezerwowego lub na pozycję nr.8( tutaj to już by w ogóle nie pojezdził). Kwasy też nie są potrzebne. Jeszcze rozumiem np jakby został Huckenbeck czy po prostu tylko Grajczonek, ale czy ten ostatni mimo wszystko wytrzymałby sezon w Polsce po to, żeby tylko być i czekać na swoją szansę której może nie dostać? Michajłowa chce bardzo mocno Gdańsk, w sumie problem jest tylko jeden, Kokon nie chciał go puścić. Gdyby nie to już by tam był bo młody bardzo chciał odejść

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,010
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 601 w 399 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    To mrzonka Ali. Najpierw niech się solidnie odbudują.
    Taaa...po sezonie zostaniemy Dojjjjlim lat 36....a może także powie pa pa

    Emila zbyt wiele łączy z Bydgoszczą, żeby stało się inaczej. Podejrzewam, że sponsorzy już "rzucili" temat na tapetę
    Tylko u nas w wątku trwa sielanka i wszyscy łudzą się, że Emil dłużej będzie jeździł w KSUL.

  3. Powrót do góry    #453
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Emil wróci jak Polonia wróci do Ekstraligi
    Oni wszyscy ladnie mowia w telewizji i internetach. Kazdy puszcza oko, a po zmianie barw mowi, ze w nowym klubie chce konczyc kariere. Dziwne, ze po tylu latach kibice sie tego nie nauczyli. Nam sie moze marzyc powrot Emila i Szymona, ale co z tego. Wierze, ze to dobre chlopaki, ale jest tyle warunkow do spelnienia, ze latwo sie bedzie nam na nich wywrocic. No chyba, ze Emilowi znudzi sie kolekcjonowanie zlotych medali...

  4. Powrót do góry    #454
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2020
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ktoś się może orientuje o co poszła kłótnia Orwata z klubem? Ponoć grubo było.

  5. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Wygląda to bardzo dobrze

    1. Bellego
    2. Lyager (U24)
    3. Zengi
    4. Tarasienko
    5. Gała
    6. Bartoch / Błażykowski
    7. Przyjemski
    8. Orwat (wolałbym nie)


    Trener Kędziora, ktoś pod 8 by się przydał.
    Rezerwa Kai i Ivacic. Akurat ten drugi powinien poszukać sobie klubu w 2 lidze. Tutaj nawet jako rezerwa wygląda słabo.
    Nie liczyłbym na kogokolwiek więcej w kwestii kontraktu, bo za kogo wejdzie?
    Bellego / Taras by się zgodzili na walkę o skład?
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 04-11-2020 o 12:24

  6. Powrót do góry    #456
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A Kai zgodzi sie na 8 ??? Jak myslicie ... Nikt o nim nie wspomina a szkodaby zeby poszedl do 2 ligi

  7. Powrót do góry    #457
    Początkujący
    Dołączył
    30-05-2019
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    A Kai zgodzi sie na 8 ??? Jak myslicie ... Nikt o nim nie wspomina a szkodaby zeby poszedl do 2 ligi


    A regulamin znasz?

  8. Powrót do góry    #458
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No wladnie n8e wiem czy obcokrakowiec moze byc 8 ???

  9. Powrót do góry    #459
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2020
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    No wladnie n8e wiem czy obcokrakowiec moze byc 8 ???
    Może ale tylko do 23 lat zawodnik moze byc pod 8

  10. Powrót do góry    #460
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez KibicPB Zobacz posta
    Ktoś się może orientuje o co poszła kłótnia Orwata z klubem? Ponoć grubo było.
    Orwatowi nie mozna odmowic ani zaangazowania w akcje promujace klub przed sezonem ani ambicji. Chwala mu tez za to, ze ten konflikt nie wyszedl mocno poza budynek klubowy. Gdyby rzadzil Wladek to pewnie zmieszalby go z blotem publicznie wyzywajac od cieniasow. Orwat pewnie nie pozostalby mu dluzny i wiadomosc poszlaby w swiat, a kwas odstraszylby potencjalnych sponsorow (jesli moznaby mowic o jakichkolwiek sponsorach z Wladkiem u sterow). Podobno Orwat ma zal do klubu o to, ze jego rola w uratowaniu I ligi zostala zdeprecjonowana. Czy ma racje to chyba dosc latwo ocenic patrzac na jego punktacje w konkretnych meczach o punkty...

  11. Powrót do góry    #461
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    W jego wieku i ilosci pelnych sezonow odjechanych to 5 -6 punktow na mecz to powinien robic z palcem w .... Super ze dorzucil te punkty ale raczej ponad poziom nie wyskoczyl ani razu. O dwucyfrowce oczywiscie mogl pomarzyc.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  12. Powrót do góry    #462
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Orwat zakonczył kariere bo watpie ze gdziekolwiek sie załapie.

  13. Powrót do góry    #463
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Jako junior z 5 letnim doświadczeniem jego wynik to 54 pkt (z bonusami) w 47 biegach? Czy trzeba to dalej komentować? W I lidze tylko 5 zawodników (pomijając nieklasyfikowanych) miało gorszą średnią. W jaki sposób ma się ten zawodnik sprawdzić jako senior? Nie widzę specjalnie nadziei. Jeśli chce kontynuować karierę, to jedynie w II lidze, ale nie wiem, czy się gdzieś tam w ogóle załapie. Zgadzam się, że w życie klubu zaangażował się mocno, ambicji nie odmawiam, na każdym kroku było po nim widać wielkie zaangażowanie. Po prostu niestety nie rozwinął się jako zawodnik i nadal jest na poziomie zawodnika 17-18letniego. Jeśli chce po prostu zostać przy żużlu, to bardziej powinien spróbować dołączyć do teamu któregoś z zawodników.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (04-11-2020)

  15. Powrót do góry    #464
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nawet nie jest na poziomie tego 17-18 latka. Myślę, że Przyjemski przy identycznym sprzęcie by go nosem wciągnął.
    Orwat miał kilka dobrych biegów. W ostatnim sezonie po jednym z nich sam był zaskoczony.
    To nie jest zawodnik z którym warto wiązać jakiekolwiek nadzieje. Był i jest dramatycznie słaby. Ratowało go jedynie to, że był juniorem i reszta u nas była jeszcze gorsza.

  16. Powrót do góry    #465
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Wypowiedź Zengiego
    https://fb.watch/1yotz1fu4X/
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #466
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Przed chwilą Miesiąc pożegnał się oficjalnie z Lublinem, czyżby miało to oznaczać, że jednak jutro u nas..a może to tylko zbieg okoliczności? Wczesniej słyszałem też plotki, że może trafić do Grudziądza, ale to takie tam pewnie wymysły. Zobaczymy jutro..

  18. Powrót do góry    #467
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    "Wiadomo jednak, że najważniejszy od początku był transfer Zengoty, o którego bardzo mocno walczył też ROW Rybnik. W pewnym momencie zielonogórzanin zerwał nawet rozmowy w Bydgoszczy i wydawało się, że już nic nie zmieni jego decyzji. Wtedy jednak działacze Polonii podwyższyli swoją ofertę, a żużlowiec błyskawicznie zmienił zdanie i zostawił rybniczan z niczym." źródło: gówniany PS

    Mam nadzieję, że jakiś debil z Przeglądu Sportowego przeczyta ten post i odpowie mi na pytanie : jak się mają wasze wypociny/rzygowiny do wypowiedzi Grzesia?

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wypowiedź Zengiego
    https://fb.watch/1yotz1fu4X/
    Jasno i wyraźnie dał do zrozumienia, że śmieszą go informacje jakie były wypisywane na jego temat przed podpisaniem kontraktu. A nędzni dziennikarzyny idą dalej w zaparte!!!!

    Powtórzę się jeszcze raz PRZEGLĄD SPORTOWY TO DNO I KILOMETR MUŁU!!!!! "REDAKTORKI" Z TEGO PORTALIKU NIE WIEDZĄ CO TO ŻUŻEL ALE TWARDO BĘDĄ WYPISYWAĆ FARMAZONY.

    Nie ma opcji, przestaje czytać ten zakłamany brązowy odpad człowieka.

    Dziękuję
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Grzechu dostał inne oferty i jeździł po innych z tego co słyszałem.
    To jednak było typowe zbieranie ofert, żeby podbić stawkę. Co jest naturalne, każdy chce zarobić jak najwięcej.
    W tym filmie wg Ciebie który moment świadczy o tym, że było inaczej?

  20. Powrót do góry    #469
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Jedyną rozsądną bombą transferową w obecnej sytuacji byłby jakiś rozsądny junior. Seniorka już jest kompletna raczej.
    No chyba że mówimy o Zmarzliku lub Emilu

  21. Powrót do góry    #470
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez BKS-iak Zobacz posta
    Jedyną rozsądną bombą transferową w obecnej sytuacji byłby jakiś rozsądny junior. Seniorka już jest kompletna raczej.
    No chyba że mówimy o Zmarzliku lub Emilu
    Zmarzlik i Emil podpisali kontrakty to 1. Dwa co ważniejsze nie stać nas na nich.
    Trzy nie zejdą ligę niżej.


    Rozsądny junior... Na takiego poluje każdy.

  22. Powrót do góry    #471
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    1. Zengota
    2. Gała
    3. Lyager
    4. Tarasenko
    5. Bellego
    6. Bartoch
    7. Przyjemski

    Wygląda to nieźle. Nie chcę zapeszać, ale wydawało się, że naszymi największymi rywalami będą Gniezno, Łódź i Rybnik. Gniezno już straciło Gałę i Berntzona, Łódź chyba straci Tungate'a, o wzmocnieniach w Rybniku też coś cicho... Wzmocnił się za to Gdańsk, ale nie jestem pewien czy Zdunek chce się pchać do SE. No ale pytanie właśnie co jeszcze z takimi zawodnikami jak Szczepaniak, Berntzon, Tungate czy spadkowicze z SE
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Powrót do góry    #472
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No ale pytanie właśnie co jeszcze z takimi zawodnikami jak Szczepaniak, Berntzon, Tungate czy spadkowicze z SE
    Szczepaniak ponoc Krosno,Berntzon ostrow a Skrzydlewski twierdzi ze Tungate chce jechac w ekstralidze wiec pewnie Falubaz i walka o sklad z Fricke

    Nie wiem po co wam Miesiac bo kto usiadzie na ławie. Pierwszy na ławke jest Bellego ale watpie zeby zostal gdyby nie miał pewnego składu

  24. Powrót do góry    #473
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Ciekawy jestem co się jutro wydarzy. Nie mam żadnych informatorów, to są tylko moje informacje wywróżone z fusów. Ten balonik Polonia 2021 ciągle dmuchamy i oby on jutro nie pękł przez jakiś zawód. Jeśli chcemy walczyć o awans, a takie chyba jest założenie, po tych dotychczasowych wzmocnieniach to hitem byłby u nas MJJ.

  25. Powrót do góry    #474
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 17 w 11 postach
    Jeszcze nie tak dawno krytykowano kanclerza że jest pazerny a mnie opluto.Karma wrocila do Zengoty gdy zorientowal sie że kanclerz zdania nie zmieni i nigdzie tyle nie dostanie co w Polonii.Mimo że straszyl jezdzil po polsce i wysylal oferty to jednak wyladowal u nas.
    Dla mnie sporo stracil w oczach jako czlowiek ale jakosc sportowa napewno wysoka jak na 1 lige.

    Juz dawno wam podawalem sklad jaki mamy miec...pomylilem sie jedynie z klindtem ktory bardzo slabo sie zachowal.
    Kędziora trenerem moze wybitnym nie jest ale ma ogarniac mlodych i tor.Warto by tez bylo jakiego juniora wypozyczyc chyba że bartoch wiecej juz nie urosnie i cos wkoncu pojedzie.Z tego co wiem ma zatrudnic jakiegos mechanika bo chyba jego ojciec nie dokonca ogarnia.

    Sklad walczakow i gwarantujacy chyba play offy choc nie znamy jeszcze skladow pozostalych druzyn.

  26. Powrót do góry    #475
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Grzechu dostał inne oferty i jeździł po innych z tego co słyszałem.
    To jednak było typowe zbieranie ofert, żeby podbić stawkę. Co jest naturalne, każdy chce zarobić jak najwięcej.
    W tym filmie wg Ciebie który moment świadczy o tym, że było inaczej?

    Nie rozumiesz po polsku? Odtwórz sobie kilka razy ten filmik. Padają tam MIDZY INNYMI słowa "byłem zaskoczony". Zaczyna ogólnie swoją wypowiedź od "po tym co usłyszeliśmy, przeczytaliśmy... "
    Taki trudny ten nasz język czy rozumienie ze słuchu jest ciężkie? Możesz być wzrokowcem, wtedy zrozumiem, że brakowało Ci tam literek...
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #476
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Chyba inny filmik ogladales
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  28. Powrót do góry    #477
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wzmocnił się za to Gdańsk, ale nie jestem pewien czy Zdunek chce się pchać do SE
    Myslisz ze sklad mocny zrobil bo chce sie potem wycofac ? Nie sadze

  29. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez yhym Zobacz posta
    Nie rozumiesz po polsku? Odtwórz sobie kilka razy ten filmik. Padają tam MIDZY INNYMI słowa "byłem zaskoczony". Zaczyna ogólnie swoją wypowiedź od "po tym co usłyszeliśmy, przeczytaliśmy... "
    Taki trudny ten nasz język czy rozumienie ze słuchu jest ciężkie? Możesz być wzrokowcem, wtedy zrozumiem, że brakowało Ci tam literek...
    A co miał powiedzieć? "Tak, zapłacili za mnie fortunę, zarobię sobie banieczkę za sezon"?

  30. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi dockm za jego przydatny post!

    Scorpion (04-11-2020), kitas (04-11-2020), spitt22 (04-11-2020)

  31. Powrót do góry    #479
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Chyba inny filmik ogladales
    Ta, nie ten wstawiłem co miałem.... Mój błąd

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A co miał powiedzieć? "Tak, zapłacili za mnie fortunę, zarobię sobie banieczkę za sezon"?
    A do czego ty teraz pijesz? Co mają twoje "baniaczki" do zakłamanych informacji o rowie z PS?
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #480
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Do "polityki" negocjacji, która z reguły wymaga tego, żeby udawać "głupa".
    Ostatnio edytowane przez sviety ; 04-11-2020 o 18:13

  33. Powrót do góry    #481
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Przecież te 300.000 a wcześniej 350.000 za Grzecha to mit. Ta druga kwota była w pakiecie z Tonderem(on chciał 150.000). Jestem przekonany, że max to 200.000 co mogliśmy dać a to i tak dużo(Gdańsk na Pieszczka i Jamroga dał łącznie 260.000. Info jest pewne i mniejsza skąd ale nic nie zmyślam. Chce tylko zobrazować, że te kwoty podawane w portalach są wymysłem i nawet taka kasa jak 200 tysi to na I ligę jest kolos.).Kanclerz nic nie licytował wczoraj, stał przy swoim cały czas a Zengi to w końcu zaakceptował. I czemu pismaki piszą takie głupoty? Dorabiają swoje ideologie bo zawodnik wybrał klub X a nie Y. Możliwe, że ten Rybnik to było tylko takie lekkie zastraszanie było bo nie jest to pewny grunt, a Kanclerz postraszył troche Miesiącem czy Miedziakiem. Kto wie czy Rybnik nie dawał większej kasy od nas, tylko u nas będzie pewna i to myślę w końcu przeważyło. I nic jutro nie zostanie podpisane bo już zostało. Wejdą tylko fotki, jakiś filmik. Ot, gra aktorska musi być
    Może trzeba było brać Tondera. Był w ogóle jego temat na tapecie?
    Wrzucanie teraz do tego kotła jeszcze jednego równorzędnego zawodnika typu PUK, MJJ, Miesiąc, ... to nie jest dobry pomysł.

    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A co miał powiedzieć? "Tak, zapłacili za mnie fortunę, zarobię sobie banieczkę za sezon"?
    Fiu fiu. Jak bańeczkę teraz to za rok wciągamy Czewę nosem.

  34. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Parę lat temu młody i głupi oraz nieźle podpalony po przeczytaniu farmazonów które pisze przegląd sportowy i po przeczytaniu postów waszych pojechałbym po bandzie i napisał co o tym myślę ale sobie daruje Nie wierzę jak można różnie interpretować wywiad zawodnik, a powiedziane prostym językiem przez Zengote. Z jednej strony krytyka przeglądu sportowego (całkiem zasadna), a z drugiej strony zachowujecie się jakbyście uczestniczyli w negocjacjach kontraktowych zawodników, albo powołujecie się na pseudo rzetelne źródła. A tak wogóle to niestety w sporcie pieniądze to podstawa. Jeżdżenie po różnych klubach negocjowanie , sprawdzanie rynku to normalne. Dla mnie to wielki szacunek dla Zengoty, który pomógł Polonii utrzymać się w 1 lidze, i chce nadal jeździć i pomóc Polonii. Inny na jego miejscu tak tym nie postąpił. Odbudował formę i uciekał do innego klubu za dobre pieniądze.

  35. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Czołem sąsiady!

    Powiem szczerze, że nie rozumiem tej euforii związanej z transferem Grześka Zengoty.
    Chłopak sympatyczny, ale z tego co mi wiadomo to zdrowia kompletnie nie ma.
    Zeszłoroczne starty przeciw ekipom, które już kładły lachę na ostatnie mecze też nie mogą być jakimś argumentem za.

    Trener Kędziora - temat rzeka. Niegdyś mówiono głośno: specjalista od awansów, a po cichu: jak prezesi "załatwili".
    Jedno jest pewne, będzie robił to co mu każą czyli i tak jeśli J.Kanclerz nie zluzuje łydy to będzie ustalał skład i taktykę.

    Skład niby na I ligę mocny, ale dla mnie to się nie trzyma ni kupy ni dupy.
    Zobaczymy jak inne ekipy.

    Pozdro znad Wisły!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  36. Powrót do góry    #484
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Czołem sąsiady!

    Powiem szczerze, że nie rozumiem tej euforii związanej z transferem Grześka Zengoty.
    Chłopak sympatyczny, ale z tego co mi wiadomo to zdrowia kompletnie nie ma.
    Zeszłoroczne starty przeciw ekipom, które już kładły lachę na ostatnie mecze też nie mogą być jakimś argumentem za.
    Sie ma.
    Argumenty sensowne. Tylko podaj lepszą kandydaturę na tym etapie okresu transferowego.

  37. Powrót do góry    #485
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tak nie uwzględniając stawek kontraktowych oraz różnych układów i powiązań ze sponsorami:
    Krzysztof Buczkowski, Oskar Fajfer lub Tobiasz Musielak
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  38. Powrót do góry    #486
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2007
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Już żadnego dodatkowego transferu (zawodniczego) nie będzie. Zarówno Adrian jak i Grzesiek mówili w wywiadach o pięciu mocnych i równych seniorach. Bellego, Lyager, Tarasienko, Gała, Zengota - jest piątka. Dojdzie Jasiu (miał dwuletni kontrakt) jako żelazna rezerwa na wypadek dzwona kogoś z polską licencją i może jakieś wynalazki na warszawskim aby znaleźć wiosną zatrudnienie. Jutro ogłoszenie Kędziory jako trenera. Co mi się podoba w tym zestawieniu osobowym - to młodość, głód wygrywania i gorące, ambitne głowy. Jeżeli pozwolimy trenerowi przygotowywać tor pod preferencje zawodników to jestem w 100% przekonany, że biegi jak na tegorocznym SEC-u będziemy mieli na lidze co dwa tygodnie Minusem jest duże ryzyko oglądania dmuchawca z bliska przez praktycznie każdego - cała piątka lubi walczyć po trasie i robi to z ułańską fantazją. Obawiam się, że często będziemy widzieli "U" przy punktach Naszych zawodników. Obawiam się również powtórzenia sytuacji z tego roku, gdzie w parkingu każdy się wpierd...ł w wszystko i powodowało to ogólny burdel i rozbicie drużyny. Tym bardziej, że Lechu to też taka ciepła klucha i jak Juras wejdzie Mu na głowę to będzie koniec tej drużyny. To są walczaki ale muszą być dowodzeni mocną ręką przez kumatego managera, który odpowiednio tą ambicję i pazur pokieruje. Do kompletności tej układanki brakuje mi kogoś takiego jak Chomski, Dobrucki lub Staszewski - oni potrafiliby nakierować ten kipiący garnek ambicji i waleczności w odpowiednią stronę aby wykrzesać z tej ekipy maksimum.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thorn_bydgoszcz za jego przydatny post!

    kitas (04-11-2020)

  40. Powrót do góry    #487
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez yhym Zobacz posta
    Ta, nie ten wstawiłem co miałem.... Mój błąd



    A do czego ty teraz pijesz? Co mają twoje "baniaczki" do zakłamanych informacji o rowie z PS?


    Zatem skoro najpierw naskok, a teraz ooo nie to wrzuciłem i mój błąd to może jakieś slowa? Edycja wpisu.
    Zapytałem grzecznie gdzie to słyszysz. Wyzywasz od gluchych, ze literek brakowało.
    Czego Tobie zabrakło, żeby podać prawidłowy link oraz dokładny czas wypowiadania przytoczonych przez Ciebie słów.



    Semen
    Buczek odmówił rozmów, Fajfer podpisał kontrakt.
    Nie wiem jak wyglądała kwestia Musielaka.

  41. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wiesz, nie znamy szczegółów rozmów z Buczkiem czy z innymi zawodnikami.
    Nie wiemy jakie oferty i czy w ogóle je złożono wymienionym zawodnikom.
    To tylko takie gdybanie, ale jak dla mnie Zengota dostał u Was wielki kredyt zaufania.
    Czas pokaże czy Polonia dobrze zainwestowała pieniądze.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 04-11-2020 o 20:57
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  42. Powrót do góry    #489
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Skład wygląda na udany i wyrównany. Co prawda raczej nie będzie wyraźnego lidera, a bardziej to idzie w stronę 5x9, ale za to nie powinniśmy drżeć o utrzymanie. PO będą miłym zwieńczeniem sezonu, chociaż na awans raczej jeszcze za wcześnie. A na marginesie, za rok kogoś z trójki zagraniczniaków i tak trzeba będzie wymienić na U24. Ciekawy jestem również Kędziory, dawno nie było u nas trenera "z nazwiskiem". Nie żeby tacy byli gwarantami zwycięstw, ale będzie to w pewnym sensie nowość w Bydgoszczy.


    Cytat Zamieszczone przez thorn_bydgoszcz Zobacz posta
    Dojdzie Jasiu (miał dwuletni kontrakt) jako żelazna rezerwa .
    Kto?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  43. Powrót do góry    #490
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-07-2003
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Zmarzlik i Emil podpisali kontrakty to 1. Dwa co ważniejsze nie stać nas na nich.
    Trzy nie zejdą ligę niżej.


    Rozsądny junior... Na takiego poluje każdy.
    Coś Ty.....poważnie???

  44. Powrót do góry    #491
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zaproponować Dolomisiewiczowi trenera/menago Zna sie na robocie krew z krwi Polonista....

  45. Powrót do góry    #492
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Zatem skoro najpierw naskok, a teraz ooo nie to wrzuciłem i mój błąd to może jakieś slowa? Edycja wpisu.
    Zapytałem grzecznie gdzie to słyszysz. Wyzywasz od gluchych, ze literek brakowało.
    Czego Tobie zabrakło, żeby podać prawidłowy link oraz dokładny czas wypowiadania przytoczonych przez Ciebie słów.
    Panie drogi Filozofie, paluszkiem trzeba pokazać? Wejdź jeszcze raz w ten link i proszę Cię nie ograniczaj się do jednego filmiku bo jest ich tam więcej.... Nie rozumiem po co ta dyskusja? Nie za mądry przypadkiem próbujesz być?
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #493
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez yhym Zobacz posta
    Panie drogi Filozofie, paluszkiem trzeba pokazać? Wejdź jeszcze raz w ten link i proszę Cię nie ograniczaj się do jednego filmiku bo jest ich tam więcej.... Nie rozumiem po co ta dyskusja? Nie za mądry przypadkiem próbujesz być?
    Na razie to Ty pozjadałeś wszystkie rozumy

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    kitas (04-11-2020)

  48. Powrót do góry    #494
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Na razie to Ty pozjadałeś wszystkie rozumy
    Bo tak jest
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #495
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Zawodnikow mamy niezlych patrzac na calosc ale tak tez myslelismy rok temu bo kazdy z nich mial bardzo udane sezony w 2 lidze a wyszlo jak wyszlo ze poziom utrzymal tylko Bellego i Lyager a w dwojke meczu sie nie wygra. Ciekawe jak poradza sobie Wadim i Gala w nowym otoczeniu, bo o Grzeska z jego doswiadczeniem mozna raczej byc spokojnym na 10 pkt/mecz.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •