Strona 92 z 160 PierwszyPierwszy ... 42829091929394102142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,096 do 4,140 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4096
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Boze. Z Wami to jak z dziecmi Juz Wam pisalem, ze nikt sie w Krosnie na awans nie nastawia. Na play-offy jak najbardziej bo to dwa dodatkowe mecze u siebie. Rozumiem, ze mozecie mi nie wierzyc ale moze prezes Lesniak Was przekona
    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/95...jeleniewskiego

  2. Powrót do góry    #4097
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Milik zapewne dostał gwarancję startów jak przychodził, gdzieś tak pisali, że to był jego wymóg. Ogólnie wczoraj trochę Orzeł spuchł w końcówce, ale bonusa mieli zapewnionego a do 14 biegu dali słabego wczoraj Dula. Nie sugerowałbym się aż tak więc tymi ostatnimi biegami. Krosno chyba nie ma stadionu nawet na Elige, oświetlenie to chyba nie wszystko, aczkolwiek to moje dywagacje tylko Na SF jest wywiad z ich prezesem i tam tłumaczy oddanie Jelenia.
    No na pewno Milik dostał gwarancję startów w Krośsnie jak przechodził z "warszawką" z FZ i mógł dyktować warunki

  3. Powrót do góry    #4098
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Fajny ten Ostrów. Taki nie za mocny

  4. Powrót do góry    #4099
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Tor sobie dobry zrobili.

  5. Powrót do góry    #4100
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2021
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ostrów wygrał, ale szału nie było. W sumie szkoda, że kolejna kolejka jest za dwa tygodnie., bo przy obecnej dyspozycji obu rywali zdmuchnęlibyśmy z toru siłą rozpędu. A tak, jest jakiej niebezpieczeństwo, odpukać, kontuzji, bądź mocnego odbudowania się rywali. Niemniej, po ostatniej kolejce eWinner I ligi można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że kluczowe będą dwa spotkania:

    Po pierwsze, ROW vs Wybrzeże. Gdańszczanie mają duże szanse na PO, więc zrobią wszystko, by z Rybnika wywieźć dobry wynik. Jeśli się to uda, musimy nie tylko wygrać z Krosnem za 3, ale i powalczyć o punkty w Ostrowie. Jeśli Wybrzeże nie zdobędzie punktów, wystarczy nam bonus z Krosnem.

    Po drugie, zakładając że Polonia wygrywa za 3 i z Wilkami, i z Ostrovią co, patrząc na dzisiejsze spotkanie z ROW-em i naszą ostatnią dyspozycję, nie jest wcale mission impossible, Rybnik musi gdzieś zgubić punkty (oprócz Krosna, co też nie jest takie pewne).... No i tu jest zagwozdka, bo jadą u siebie z Wybrzeżem. No, jak się nie obrócisz, DOOPA z tyłu

    A jak się tej całej sytuacji przyjrzeć z kolejnej, trzeciej już strony, i wcale nie takiej nierealnej, ROW przegrywając oba ostatnie mecze może wypaść poza PO. Będzie ciekawie, pięć drużyn ma szanse i do końca zażarcie będzie walczyć.

    Statystyczna ciekawostka. SZEŚCIU Polonistów jest w Top 20 najlepszych zawodników I ligi....

  6. Powrót do góry    #4101
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Gdansk nie wygra w Rybniku, Cieslak to zbyt doswiadczony gracz a Wybrzeze nie bardzo ma tam kim wygrac. Pieszczek kuleje, U24 slabo, juniorzy tez nie zapunktuja tam. Jensen i Jamrog musieliby mecze sezonu na wyjezdzie pojechac zeby to stalo sie realne
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  7. Powrót do góry    #4102
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Po meczu ze Startem Gniezno i w Tarnowie te statystyki poszły do góry.
    Bellego jest 2. Tarasienko ma 5. średnią ... Jakby byli Polakami to pewnie już ktoś za nimi by chodził w sprawie kontraktu w Ekstralidze. Ci faceci imponują mi tym ile włożyli w siebie energii aby podnieść swój poziom. Mam wrażenie, że jakby znaleźliby się w Ekstralidze to zrobiliby kolejny krok do przodu. Tylko za kogo mieliby wejść w Ekstralidze ? Najsłabsze nazwiska to Chris Holder z Apatora i Max Fricke z Falubazu, w pozostałych klubach będzie ciężko o stałe miejsce.

    ROW dzisiaj pokazał, że nie spuszcza z tonu i Gdańskowi raczej nie odpuści. Niech wygra sport.

    Ktoś wie czy U24 będzie utrzymane w przyszłym roku w Ekstra i I lidze ?
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 19-07-2021 o 22:18

  8. Powrót do góry    #4103
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2021
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Gdansk nie wygra w Rybniku, Cieslak to zbyt doswiadczony gracz a Wybrzeze nie bardzo ma tam kim wygrac. Pieszczek kuleje, U24 slabo, juniorzy tez nie zapunktuja tam. Jensen i Jamrog musieliby mecze sezonu na wyjezdzie pojechac zeby to stalo sie realne
    Po pierwsze mam wielką prośbę o używanie polskich znaków, co w dzisiejszych czasach nie jest jakimś wielkim przedsięwzięciem. Gdybym Ci napisał, że chciałbym Ci zrobić "łaskę" bez polskich znaków, to byłbyś , prawdopodobnie, bardzo zniesmaczony

    Wracając do meritum. Tak, Cieślak coś wymyśli, co do tego możemy być pewni. Aspgren w Ostrowie pokazał się z niezłej strony, podobnie Łogaczow i Holta. Młodzież nigdy, poza erą Kacpra Woryny, nie była mocna stroną Rybnika. Trofimow... jeśli jest to coś poważnego, to ROW ma duży problem. Orzeł w Łodzi też wydawał się mocny, aż przyjechało Wybrzeże..
    Ot, tegoroczna pierwsza liga

  9. Powrót do góry    #4104
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez zyciak Zobacz posta
    Po pierwsze mam wielką prośbę o używanie polskich znaków, co w dzisiejszych czasach nie jest jakimś wielkim przedsięwzięciem. Gdybym Ci napisał, że chciałbym Ci zrobić "łaskę" bez polskich znaków, to byłbyś , prawdopodobnie, bardzo zniesmaczony
    Nie chce walczyc z kazdym updatem gdy zmieniaja mi ustawienia do fabrycznych wiec jest jak jest.

    Ja nie skorzystam z Twojej oferty ale moze ktos z forum sie skusi, sprawdzaj skrzynke, sprzataj ja regularnie bo przy takiej publicznej ofercie mozesz miec zapchana skrzynke
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    zibly (19-07-2021)

  11. Powrót do góry    #4105
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,532
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez zyciak Zobacz posta
    Po pierwsze mam wielką prośbę o używanie polskich znaków, co w dzisiejszych czasach nie jest jakimś wielkim przedsięwzięciem. Gdybym Ci napisał, że chciałbym Ci zrobić "łaskę" bez polskich znaków, to byłbyś , prawdopodobnie, bardzo zniesmaczony
    Niestety, poszanowanie języka ojczystego na forum w wielu wypadkach leży i kwiczy. Po prostu.

  12. Powrót do góry    #4106
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Tyfusy kochane nad czym Wy tu deliberujecie.
    Tak jak pisałem Wam dwa lata temu, tak i teraz napiszę.
    Polonia w tym sezonie wywalczy prawo startów w wyższej klasie rozgrywkowej!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  13. Powrót do góry    #4107
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zyciak Zobacz posta
    Po pierwsze mam wielką prośbę o używanie polskich znaków, co w dzisiejszych czasach nie jest jakimś wielkim przedsięwzięciem. Gdybym Ci napisał, że chciałbym Ci zrobić "łaskę" bez polskich znaków, to byłbyś , prawdopodobnie, bardzo zniesmaczony

    Wracając do meritum. Tak, Cieślak coś wymyśli, co do tego możemy być pewni. Aspgren w Ostrowie pokazał się z niezłej strony, podobnie Łogaczow i Holta. Młodzież nigdy, poza erą Kacpra Woryny, nie była mocna stroną Rybnika. Trofimow... jeśli jest to coś poważnego, to ROW ma duży problem. Orzeł w Łodzi też wydawał się mocny, aż przyjechało Wybrzeże..
    Ot, tegoroczna pierwsza liga
    Już nie bądź taki "bułka przez bibułkę". Każdy zrozumiał o co chodzi.

    A po za tym (sorry ale nie powinienem zaczynać zdania od po za tym ale ominąłem to) wypisujesz za dużo przecinków i tam gdzie być ich nie powinno. Jeżeli chciałeś zabłysnąć to niestety ale się nie udało. Pzdr

  14. Powrót do góry    #4108
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2021
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Nie chce walczyc z kazdym updatem gdy zmieniaja mi ustawienia do fabrycznych wiec jest jak jest.

    Ja nie skorzystam z Twojej oferty ale moze ktos z forum sie skusi, sprawdzaj skrzynke, sprzataj ja regularnie bo przy takiej publicznej ofercie mozesz miec zapchana skrzynke
    No i tak myślałem. Są ludzie, którym osobiste kompleksy i bolączki przysłaniają meritum sprawy. Cóż, cest la vie... A zapobieżenie temu nie jest jakimś wykroczeniem poza wymagania XXI wieku. Kwestia chęci A ja sobie ze swoją "skrzynka" poradzę, i ja "posprzata", Ty się nie boj To był, swoją drogą, przykład, a nie zachęta.

    Wracając do tematu... Nie ma schematu w tegorocznych rozgrywkach i, jak pokazały dotychczasowe mecze, każdy może wygrać z każdym. Nie liczę UT, ale to oczywista oczywistość.

    Niezależnie od innych rozstrzygnięć, play offs jest na wyciągnięcie szprychy.

  15. Powrót do góry    #4109
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    4,226
    Kliknij i podziękuj
    301
    Podziękowania: 199 w 182 postach
    Cytat Zamieszczone przez zyciak Zobacz posta
    No i tak myślałem. Są ludzie, którym osobiste kompleksy i bolączki przysłaniają meritum sprawy. Cóż, cest la vie... A zapobieżenie temu nie jest jakimś wykroczeniem poza wymagania XXI wieku. Kwestia chęci A ja sobie ze swoją "skrzynka" poradzę, i ja "posprzata", Ty się nie boj To był, swoją drogą, przykład, a nie zachęta.

    Wracając do tematu... Nie ma schematu w tegorocznych rozgrywkach i, jak pokazały dotychczasowe mecze, każdy może wygrać z każdym. Nie liczę UT, ale to oczywista oczywistość.

    Niezależnie od innych rozstrzygnięć, play offs jest na wyciągnięcie szprychy.
    Chyba pomyliłeś fora, to nie jest forum studentów UMK.

  16. Powrót do góry    #4110
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Przepraszam, że wyskakuję z pytaniami żużlowymi na tym erotyczno-ortograficznym forum, ale może ktoś sę orientuje:
    - czy prezydent zdaje sobie sprawę, że niedługo nie będziemy się mieścić na stadionie? czy podjął jakieś konkretne kroki, żeby temu zapobiec? może trzeba mu przypomnieć np. podczas najbliższego meczu ligowego?
    - coś mi się obiło o oczy, że był (jest?) limit zawodników, których można zgłosić do drużyny - przyśniło mi się? a może jest jeszcze opcja wypożyczenia kogoś na play-offy jeśli tam dojedziemy?

  17. Powrót do góry    #4111
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2021
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez zibly Zobacz posta
    Chyba pomyliłeś fora, to nie jest forum studentów UMK.
    Studia skończyłem prawie 30 lat temu, a moją Alma Mater była bydgoska uczelnia, więc Twoja pointa jest nietrafiona.

  18. Powrót do góry    #4112
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Przepraszam, że wyskakuję z pytaniami żużlowymi na tym erotyczno-ortograficznym forum, ale może ktoś sę orientuje:
    - czy prezydent zdaje sobie sprawę, że niedługo nie będziemy się mieścić na stadionie? czy podjął jakieś konkretne kroki, żeby temu zapobiec? może trzeba mu przypomnieć np. podczas najbliższego meczu ligowego?
    - coś mi się obiło o oczy, że był (jest?) limit zawodników, których można zgłosić do drużyny - przyśniło mi się? a może jest jeszcze opcja wypożyczenia kogoś na play-offy jeśli tam dojedziemy?
    Miło, że wyrwałeś wątek z tej dyskusji
    Prezydent wie, ale żeby móc z czystymi rękoma olać temat stadionu przerzucił go do konsultacji publicznych. Gdzie, zgodnie z jego założeniem i moimi obawami, kwestia dalszej przebudowy stadionu przepadła.
    Także nie spodziewałbym się jakichś nagłych posunięć w tym kierunku i trzeba po prostu poczekać do roku wyborczego. Wtedy obieca
    Limit zawodników jest, ale też nie pamiętam jak duży i jak on działa. Są tutaj lepsi specjaliści od regulaminu na forum, którzy pewnie jak tylko zauważą zapytanie to pospieszą z wyjaśnieniem.
    Tylko kogo chciałbyś w ogóle wypożyczyć? Zawodnik do wypożyczenia może mieć zdobytą określoną liczbę punktów w sezonie. Nie będzie kogoś takiego dostępnego na rynku, kto by dawał jakąś sensowną opcję. Z dwójki Ljung - Jeleń wybraliśmy lepiej. Ostatnim, na którego warto było zwrócić uwagę był Aspgren, ale z nim już pozamiatane. Chyba, że liczysz na angaż Jasona Crumpa?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #4113
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez chrzan Zobacz posta
    Przepraszam, że wyskakuję z pytaniami żużlowymi na tym erotyczno-ortograficznym forum, ale może ktoś sę orientuje:
    - czy prezydent zdaje sobie sprawę, że niedługo nie będziemy się mieścić na stadionie? czy podjął jakieś konkretne kroki, żeby temu zapobiec? może trzeba mu przypomnieć np. podczas najbliższego meczu ligowego?
    - coś mi się obiło o oczy, że był (jest?) limit zawodników, których można zgłosić do drużyny - przyśniło mi się? a może jest jeszcze opcja wypożyczenia kogoś na play-offy jeśli tam dojedziemy?
    - jak sobie siedze na nowej trybunie, i patrze na stadion z tej perspektywy, to swieci on pustkami na A i B jest pierdyliard wolnych miejsc.
    - po co nam kogos wypozyczac? mamy w tej chwili nadmiar seniorow, i wyklarowany skład
    pomidor

  20. Powrót do góry    #4114
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Chyba 10 zawodnikow moze byc zgloszonych a u nas to chyba komplet liczac Sajdulina, Lotysza, Stalkowskiego. Chyba juniorzy sie nie wliczaja bo mielibysmy wiecej niz 10. Bez kontuzji nikogo nie potrzebujemy. Zengota zaczal jechac tak jak od niego oczekiwalismy, Jelen > Gala, David i Wadim blyszcza a Wiktor robi roznice wsrod 1 ligowych juniorow. Komplet jest.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  21. Powrót do góry    #4115
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    - jak sobie siedze na nowej trybunie, i patrze na stadion z tej perspektywy, to swieci on pustkami na A i B jest pierdyliard wolnych miejsc.
    - po co nam kogos wypozyczac? mamy w tej chwili nadmiar seniorow, i wyklarowany skład
    Patrz na A od trybuny głównej do łuku, dalej nie da się oglądać.

  22. Powrót do góry    #4116
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Patrz na A od trybuny głównej do łuku, dalej nie da się oglądać.
    no dobrze, ale miejsce jest. cale zycie ludzie chodzili tak na zuzel i jakoś żyją.
    Jezeli chodzi wam o komfort ogladania to niech pan chrzan sprecyzuje pytanie.
    Miescic sie na stadionie miescimy
    Ostatnio edytowane przez atrock92 ; 20-07-2021 o 10:08
    pomidor

  23. Powrót do góry    #4117
    Początkujący
    Dołączył
    02-05-2021
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    no dobrze, ale miejsce jest. cale zycie ludzie chodzili tak na zuzel i jakoś żyją.
    Jezeli chodzi wam o komfort ogladania to niech pan chrzan sprecyzuje pytanie.
    Miescic sie na stadionie miescimy
    Tak, ludzie też kiedyś jeździli Syreną... idąc tym tropem do dziś by jeździli. Każda dziedzina jest rozwijana technologicznie względem czasu.

    Uważasz że, kibic który ma oglądać kaski zawodników będąc na stadionie (siedząc na łuku w połowie wysokości trybun) nie wybierze oglądania meczu przed TV? Gdy nie było dmuchanych band, to jeszcze w miarę było widać chociaż sylwetki zawodników, obecnie widać kaski z tej wysokości trybun. Każda osoba która płaci za bilet chce oglądać zawody w miarę komfortowych warunkach.

    Trzeba iść w stronę rozbudowy pierwszego łuku o nową trybunę w niedalekiej przyszłości... ale cóż, tak jak wspomniał ktoś wyżej, przed wyborami to się zapewne nie stanie.

  24. Powrót do góry    #4118
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez Excalibur_Fan Zobacz posta
    Tak, ludzie też kiedyś jeździli Syreną... idąc tym tropem do dziś by jeździli. Każda dziedzina jest rozwijana technologicznie względem czasu.

    Uważasz że, kibic który ma oglądać kaski zawodników będąc na stadionie (siedząc na łuku w połowie wysokości trybun) nie wybierze oglądania meczu przed TV? Gdy nie było dmuchanych band, to jeszcze w miarę było widać chociaż sylwetki zawodników, obecnie widać kaski z tej wysokości trybun. Każda osoba która płaci za bilet chce oglądać zawody w miarę komfortowych warunkach.

    Trzeba iść w stronę rozbudowy pierwszego łuku o nową trybunę w niedalekiej przyszłości... ale cóż, tak jak wspomniał ktoś wyżej, przed wyborami to się zapewne nie stanie.
    zgadzam sie. ten nasz stadion, oprocz glownej i nowej to jest kupa.
    pomidor

  25. Powrót do góry    #4119
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    - jak sobie siedze na nowej trybunie, i patrze na stadion z tej perspektywy, to swieci on pustkami na A i B jest pierdyliard wolnych miejsc.
    Myślisz kategoriami 1-ligowymi, człowieku małej wiary.
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    - po co nam kogos wypozyczac? mamy w tej chwili nadmiar seniorow, i wyklarowany skład
    Seniorów tak, ale gdyby znalazł się jakiś sensowny junior, który przedwcześnie skończy sezon to...

  26. Powrót do góry    #4120
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Sensownego juniora na wypożyczenie gdzie znajdziesz? Takiego, który nie przekroczył jeszcze tych 8 czy 12 pkt w lidze? Nie wiem ile to teraz jest, niech mnie ktoś poprawi jaki jest limit punktowy do wypożyczenia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #4121
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Sensownego juniora na wypożyczenie gdzie znajdziesz? Takiego, który nie przekroczył jeszcze tych 8 czy 12 pkt w lidze? Nie wiem ile to teraz jest, niech mnie ktoś poprawi jaki jest limit punktowy do wypożyczenia.
    Kowalski jesli CKM nie wejdzie do PO,Marciniec

    Każdy z nich lepszy od Bartocha

  28. Powrót do góry    #4122
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Uważam, że szkoda kasy. Kowalskiego to chyba ma na celowniku Sparta pod kątem PO. Marciniec to jaką zrobi różnicę? +1 w meczu?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #4123
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Uważam, że szkoda kasy. Kowalskiego to chyba ma na celowniku Sparta pod kątem PO. Marciniec to jaką zrobi różnicę? +1 w meczu?
    +1 w meczu to +2 w dwumeczu a w PO każdy punkt sie liczy

  30. Powrót do góry    #4124
    Użytkownik
    Dołączył
    01-12-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 61 w 42 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Uważam, że szkoda kasy. Kowalskiego to chyba ma na celowniku Sparta pod kątem PO. Marciniec to jaką zrobi różnicę? +1 w meczu?
    A wiadomo o jakiej kasie mowa? I co (na koniec dnia/sezonu) można za tę kasę kupić?
    Wrocław deklarował, że chce Kowalskiego na stałe, więc jeśli teraz trafi tam na wypożyczenie to może już nie wrócić.
    Spróbować rozmawiać warto...

    Swoją drogą jak ich Franek dorośnie to Czewa będzie miała spory problem bogactwa w przyszłym roku.

  31. Powrót do góry    #4125
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Jeśli o Kowalskiego mamy konkurować ze Spartą, to serio ktoś wierzy, że przebijemy lepszą ofertą?
    Marciniec w ogóle jeździ gdzieś? Bo nie słyszałem. A czy on gwarantuje cokolwiek więcej niż Bartoch? Napisałem +1 w meczu, ale to też nie powiedziane. Więc na wypożyczanie jego szkoda kasy.
    Nikodem po te 2-3 pkt kula, lepsze to niż nic.
    Nawet jeśli za tę kasę będzie można kupić kilka opon dla juniorów, to lepiej mieć te kilka opon, niż Marcińca, który nie wiadomo czy pojedzie na poziomie Bartocha.

    Nudno się zrobiło, że dywagujemy teraz o wypożyczaniu juniorów? Zresztą - najpierw awansujmy do PO i zobaczmy z kim nam się przyjdzie tam ścigać
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  32. Powrót do góry    #4126
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Hmm co prawda sledze w miare na biezaco wiadomosci zuzlowe ale jakos mi umknelo ze Polonia dostala kilka mln zl od.... no wlasnie nie wiem od kogo, chyba od paru kibicow z tego forum

  33. Powrót do góry    #4127
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez zyciak Zobacz posta
    Statystyczna ciekawostka. SZEŚCIU Polonistów jest w Top 20 najlepszych zawodników I ligi....
    Jak do tego doszło nie wiem...
    I Lyager lepszy od Beckera.
    Zobaczymy za miesiąc. Czekają nas dwa "testy rzeczywistości".
    Jak Wiktor wykręci około 2 pkt/bieg w sezonie to będzie wejście smoka.

  34. Powrót do góry    #4128
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 581 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeśli o Kowalskiego mamy konkurować ze Spartą, to serio ktoś wierzy, że przebijemy lepszą ofertą?
    Marciniec w ogóle jeździ gdzieś? Bo nie słyszałem. A czy on gwarantuje cokolwiek więcej niż Bartoch? Napisałem +1 w meczu, ale to też nie powiedziane. Więc na wypożyczanie jego szkoda kasy.
    Nikodem po te 2-3 pkt kula, lepsze to niż nic.
    Nawet jeśli za tę kasę będzie można kupić kilka opon dla juniorów, to lepiej mieć te kilka opon, niż Marcińca, który nie wiadomo czy pojedzie na poziomie Bartocha.

    Nudno się zrobiło, że dywagujemy teraz o wypożyczaniu juniorów? Zresztą - najpierw awansujmy do PO i zobaczmy z kim nam się przyjdzie tam ścigać
    Nie no Bartoch katastrofy wcale nie jedzie, ale Marciniec notuje lepsze wyniki co zawody od Nikodema. Choć ważniejsze pytanie za ile, bo faktycznie może być po prostu nie warto.
    Inna sprawa, że Żupiński już dawno musiałby dzielić się miejscem z Marcincem gdyby nie kwota jaką za niego zapłacono.

  35. Powrót do góry    #4129
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Wiktor w ZKJ znów ogolił cale towarzystwo z kompletem. Trzeba się chłopakiem nacieszyć, jak nie będzie ekstraligi max po sezonie 2022 to tyle go widzieliśmy, jak będzie tak dalej jechał to też nie ma się co dziwić.

  36. Powrót do góry    #4130
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Zamiast biadolić co będzie gdyby, trzeba zacząć myśleć jak zbudować wokół niego drużynę mistrzowską, jak za czasów Tomka Golloba.

  37. Powrót do góry    #4131
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Chyba 10 zawodnikow moze byc zgloszonych a u nas to chyba komplet liczac Sajdulina, Lotysza, Stalkowskiego. Chyba juniorzy sie nie wliczaja bo mielibysmy wiecej niz 10. Bez kontuzji nikogo nie potrzebujemy. Zengota zaczal jechac tak jak od niego oczekiwalismy, Jelen > Gala, David i Wadim blyszcza a Wiktor robi roznice wsrod 1 ligowych juniorow. Komplet jest.
    Pamiętajmy, że podobno w związku z tym nowym kontraktem telewizyjnym, ma być obowiązek drugiej drużyny. Co prawda nie wiadomo jeszcze w jakiej lidze i na jakich warunkach, ale możemy już czynić przygotowania

    Odnośnie juniora na ew. PO to popieram pomysł Marcińca. Nawet jeśli gwarantuje on 2 punkty więcej niż Bartoch to mogą być one na wagę (nomen omen) złota.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  38. Powrót do góry    #4132
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Jeśli Bartoch miałby zostać na kolejny rok. A pewnie tak będzie - bo kto inny?
    To akcja z Marcińcem troszkę żenująca.

  39. Powrót do góry    #4133
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,364
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Wiktor w ZKJ znów ogolił cale towarzystwo z kompletem. Trzeba się chłopakiem nacieszyć, jak nie będzie ekstraligi max po sezonie 2022 to tyle go widzieliśmy, jak będzie tak dalej jechał to też nie ma się co dziwić.
    I zaznajomił się z torem przed ligą.

  40. Powrót do góry    #4134
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam dwa pytania odnośnie spraw regulaminowych. 1. Czy po zakaczeniu sezonu przez Apator a przy naszym ewentualnym awansie do play-off jest możliwość wyporzyczenia Lewandowskiego na dalsza część sezonu ? 2. Czy w Rybniku może jeździć za Gomulskiego Jensen jeżeli ROW wstawi do składu dwóch "Polaków " Trofimowa i Holte?

  41. Powrót do góry    #4135
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,364
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    A Holta w ogóle jeździ jako Polak? Jeśli tak to może, bo limit dwóch Polaków jest zachowany.

    A wypożyczony zawodnik nie może przekroczyć określonej liczby punktów, bodajże 13. Lewandowski z pewnością ma więcej.

  42. Powrót do góry    #4136
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,811
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 581 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Mam dwa pytania odnośnie spraw regulaminowych. 1. Czy po zakaczeniu sezonu przez Apator a przy naszym ewentualnym awansie do play-off jest możliwość wyporzyczenia Lewandowskiego na dalsza część sezonu ? 2. Czy w Rybniku może jeździć za Gomulskiego Jensen jeżeli ROW wstawi do składu dwóch "Polaków " Trofimowa i Holte?
    Nie. Trofimow jeździ jako u24. Trofimow może być z Holta w składzie jako Pl, ale wtedy piątym musi być Leon Flint.
    Ostatnio edytowane przez Goldi ; 21-07-2021 o 00:35

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goldi za jego przydatny post!

    bartekdm (21-07-2021)

  44. Powrót do góry    #4137
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Już nie raz pisaliśmy, że zawodnik u24 nie wlicza się do wymaganej liczby Polaków. Jeśli więc jedzie Trofimow jako zawodnik do 24 lat to musi być jeszcze dwóch Polaków czyli np. Holta i Gomólski

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kartas za jego przydatny post!

    bartekdm (21-07-2021)

  46. Powrót do góry    #4138
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,364
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 467 w 355 postach
    Czyli jak im Gomólski wyleci z powodu jakiejś kontuzji albo będzie całkowicie bez formy, to nie mają go już nikim sensownym zastąpić?

    Za Trofimowa może jechać Flint, choć on to akurat wielka niewiadoma.

    A wczoraj w Szwecji Jensen pojechał znacznie lepiej niż Aspgren i ciekawe co teraz zrobi Cieślak?
    Ostatnio edytowane przez bartekdm ; 21-07-2021 o 08:12

  47. Powrót do góry    #4139
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,334 w 902 postach
    Jeśli nie mają dodatkowego zawodnika, to nie będą mieli kim zastąpić. Tak jak my nie mając rezerwowych mieliśmy w składzie takich zawodników jak Pilac, McGuiness, Gąsior. Takie ryzyko.
    Zresztą forma poszczególnych zawodników ROWu to zmartwienie Cieślaka, nie nasze. On to sobie z pewnością ogarnie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  48. Powrót do góry    #4140
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Ich skład seniorski bez Rudego to przykładowo
    9.Aspgren
    10.Flint(u24)
    11.Łogaczow
    12.Trofimow PL
    13.Holta PL

    Nie mają powodu raczej aby odstawić Aspgrena. Mnie zadziwił całkowicie w Ostrowie. Kto wie co będzie dalej. Nawet przy wpadce nie powinni z niego zrezygnować bo MJJ miał trochę tych meczów na 6-7 pkt. Zadebiutować z Gdańskiem ma też Trzesniewski. Wejścia smoka jak Wiktor chyba jednak nie będzie miał No ale jakaś to opcja do zastępowania seniora jest bo Tudzież czasami też coś pokazuje że potrafi
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 21-07-2021 o 09:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •