Strona 1 z 160 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach

    Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

    Zakończył się sezon 2020. Plan wykonany, drużyna utrzymała w I lidze.
    Na ten moment w składzie pozostają
    David Bellego
    Andreas Lyager (U24)
    Mateusz Błażykowski (U21)
    Nikodem Bartoch (U21)
    Wiktor Przyjemski (U21 - dopuszczony do ligi będzie w maju 2021).

    Wiadomo, że nazwisk potencjalnych kandydatów do uzupełnienia składu przewija się sporo, m.in. Zengota, Gapiński, Kułakow, Musielak...

    Dyskusja start

    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kitas (16-10-2020), never_mind (15-10-2020)

  3. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,517
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 469 w 382 postach
    No to o obejrzeniu Turnieju Asów z wysokości trybun możemy zapomnieć

  4. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,730
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 128 w 92 postach
    Juz odwołane.
    Polonia Bydgoszcz

  5. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Szkoda, że turnieju nie będzie. Ale cóż...sytuacja jest jaka jest, a nie ma co robić imprezy przy pustym stadionie.

    Pozostają teoretyczne rozważania co do składu na kolejny rok. Trochę ciszy nastało, miejmy nadzieję, że tylko medialnie. Turniej pewnie byłby okazją do bezpośrednich rozmów prezesa z potencjalnymi zawodnikami, ale co się odwlecze...

    Nadal czekamy na 3 zawodników, z czego dwóch Polaków. Nadal dorzuciłbym poszukanie młodego zawodnika, który rok później wszedłby w miejsce U24.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  6. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jakie wiesci w sprawie Orwata czy jest opcjaa porozumienia bo jako senior to troche za slaby a na rezerwie chlopak by zmarnowal sezon. Moze najlepsza opcja bylaby druga liga z pewnym miejscem w skladzie. Czy opcja rezerwa u nas i gosc w drugiej lidze bedzie mozliwa w nastepnym sezonie ?
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  7. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Jakie wiesci w sprawie Orwata czy jest opcjaa porozumienia bo jako senior to troche za slaby a na rezerwie chlopak by zmarnowal sezon. Moze najlepsza opcja bylaby druga liga z pewnym miejscem w skladzie. Czy opcja rezerwa u nas i gosc w drugiej lidze bedzie mozliwa w nastepnym sezonie ?
    Orwat to konczy kariere bo nawet na drugą lige jest za słaby jak tam sobie czasami nie radzili lepsi juniorzy=seniorzy jak Łegowik czy Rolnicki. Niestety

  8. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Pamiętając lata wcześniejsze i niektóre "wyskoki" medialne J. Kanclerza, to akurat
    może być dobrze, że jest cisza w kwestii kolejnych zawodników.

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Jakie wiesci w sprawie Orwata czy jest opcjaa porozumienia bo jako senior to troche za slaby a na rezerwie chlopak by zmarnowal sezon. Moze najlepsza opcja bylaby druga liga z pewnym miejscem w skladzie. Czy opcja rezerwa u nas i gosc w drugiej lidze bedzie mozliwa w nastepnym sezonie ?
    Gdzieś trafiłem na Jego wypowiedź kilka dni po meczu w Łodzi - nie było to żadne oficjalne źródło,
    dlatego nie będę dokładnie przytaczał, ale było tam wiele żalu, że zostawił serce dla
    Klubu i że bez Jego punktów Polonia z pewnością by spadła a teraz jest już niechciany.

  9. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Gdyby woził punkty na miarę tego, co powinien prezentować junior w jego wieku i z jego doświadczeniem, to też może nie drżelibyśmy o spadek tak bardzo.
    Na ten moment, jeśli chce jeździć, to tylko II liga. Jako U24 może znajdzie tam sobie miejsce gdzieś w Rawiczu, Rzeszowie czy Wittstocku. Na I ligę jest za słaby i powinien sobie z tego sprawę zdawać. Co niemniej nie umniejsza jemu zaangazowaniu, bo było po nim widać, że się starał, że chciał i że tym żył. Ale taki poziom to mógłby prezentować jako 18latek, a nie chłopak z 5letnim doświadczeniem w żużlu "na poważnie".
    Szkoda mi chłopaka, też bym chciał żeby to się inaczej potoczyło. Wg mnie powinien poszukać możliwości pracy z jakimś zawodnikiem w teamie.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    To jak można sobie "chciejstwo" na przyszły rok przedstawić, to ja również. Przede wszystkim chciałbym zobaczyć Tarasienko (tutaj piorytet). Oprócz niego ciekawe byłoby ściągnięcie Michajłowsa. Jeśli mamy pieniążki, to fajnie jeśli uda nam się zatrzymać (pozyskać) Grzegorza Zengote. Może jeszcze jakiegoś dobrego juniora tak na 4-5 punktów w meczu.
    1 Wadim Tarasienko
    2 David Bellego
    3 Andreas Lyager
    4
    5 Grzegorz Zengota
    6
    7
    8 Oleg Michaiłow
    Zawodnika pod numerem 4 nie będę szukał. Niech Jurek też troszkę się pomęczy. Nie może dostać wszystkiego na tacy skoro i tak mi nie płaci

  11. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    597
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Michaiłow ma ważny kontrakt z Loko do 2022

  12. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2006
    Postów
    147
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Ostatnio edytowane przez kyos ; 17-10-2020 o 11:41

  13. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2020
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 16 w 10 postach
    Witam
    Na moje widzi misie sklad bedzie nastepujacy

    Bellego
    Lyager
    Zengota
    Klindt-Tarasienko
    Gała
    Błazykowski-Przyjemski
    Bartoch
    Margines
    Trener Kędziora

    Na moje druzyna spokojnie walczaca o play off
    Jednak zobaczymy co bedzie covid rozdaje nadal karty wiec ciezkie czasy dla żuzla
    Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    A ten Gała to skąd się Tobie wziął?

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    A ten Gała to skąd się Tobie wziął?
    Z Gniezna a skąd

  16. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samozwaniec Zobacz posta
    ...
    Pozdrawiam
    Klindt - Gała - Kędziora: grubo

  17. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Gdyby woził punkty na miarę tego, co powinien prezentować junior w jego wieku i z jego doświadczeniem, to też może nie drżelibyśmy o spadek tak bardzo.
    Na ten moment, jeśli chce jeździć, to tylko II liga. Jako U24 może znajdzie tam sobie miejsce gdzieś w Rawiczu, Rzeszowie czy Wittstocku. Na I ligę jest za słaby i powinien sobie z tego sprawę zdawać. Co niemniej nie umniejsza jemu zaangazowaniu, bo było po nim widać, że się starał, że chciał i że tym żył. Ale taki poziom to mógłby prezentować jako 18latek, a nie chłopak z 5letnim doświadczeniem w żużlu "na poważnie".
    Szkoda mi chłopaka, też bym chciał żeby to się inaczej potoczyło. Wg mnie powinien poszukać możliwości pracy z jakimś zawodnikiem w teamie.
    Tak naprawdę to w 2 lidze będą 3 drużyny 2-ligowe, które mogłyby brać jakiegoś U24 z zewnątrz. Daugavpils, Rawicz i Wittstock postawią na swoich, choć ten ostatni może pokusić się o jakiegoś Polaka na U24 ewentualnie. Daugavpils postawi na Michaiłowa, a Rawicz pojedzie swoimi leszczyniakami i np. wybierze Szlauderbacha, a zawsze będą mogli pojechać zagraniczni juniorzy. Pozostaje jedynie Opole (chcą Madsa Hansena zatrzymać), Rzeszów (chcą zatrzymać Patricka Hansena) i Poznań (tutaj największa szansa dla Polaków, którzy skończyli wiek juniorski i nie znajdą angażu w 1 lidze, np. Tonder, Pawliczak, Stalkowski czy nawet będący u nich aktualnie Chmiel/Skupień.

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Gapinski wam raczej odpadnie ale chyba nie bedziecie smutni.

  19. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-01-2017
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    1,055
    Podziękowania: 143 w 95 postach
    Toner zostanie w Z.G. a Pawliczka bez problemu miejsce w 1 lidze.
    A może obaj w Falubazie? To są obiecujący, młodzi zawodnicy tylko za długo w cieniu Niedźwiedzia i Zgardzinskiego. Inwestowano w "drewno" a na 16-17 latków ...a po co.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Trzeba ogarnąć temat krajowych zawodników bo ciezki sezon się szykuje i nie będzie już jakiegoś outsidera. Krosno z Lebiediewem, Jeleniewskim i Szczepaniakiem będzie też dosyć mocne. Dobrze, że Lyagerem na ten sezon u24 zyskujemy dużo. Kanclerz gada że wszystkim co się rusza, mimo dogranego Tarasa to mam nadzieję, że go odpuści bo to żaden pewniak i znów skończymy ze składem bez wyraźnego lidera, pewniaka. Trzeba chyba będzie nawet i przeplacic za Zengote bo to byłby juz lider bo inaczej możemy skończyć z jakimiś przeciętniakami. Kulakow już ma nowy klub także 120% nie dla nas.

  21. Powrót do góry    #20
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Dodatkowo PS pisze ze Musielak moze wyladac w Gdansku. Zdunek na pewno zagiął na niego parol. Walasek odchodzi z ostrovii. Wiem ze to stara złotówa ale jednak punkty robi.Wydaje mi się ze trafi do was dwóch tej grupy która została Zengota,Walasek,Mroczka,Gomólski,Wiktor Trofimov. Innych praktycznie nie ma a jak ktoś na Buczkowskiego liczy to raczej sie rozczaruje

  22. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Trzeba ogarnąć temat krajowych zawodników bo ciezki sezon się szykuje i nie będzie już jakiegoś outsidera. Krosno z Lebiediewem, Jeleniewskim i Szczepaniakiem będzie też dosyć mocne. Dobrze, że Lyagerem na ten sezon u24 zyskujemy dużo. Kanclerz gada że wszystkim co się rusza, mimo dogranego Tarasa to mam nadzieję, że go odpuści bo to żaden pewniak i znów skończymy ze składem bez wyraźnego lidera, pewniaka. Trzeba chyba będzie nawet i przeplacic za Zengote bo to byłby juz lider bo inaczej możemy skończyć z jakimiś przeciętniakami. Kulakow już ma nowy klub także 120% nie dla nas.
    Kulakow w Łodzi?

  23. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Tylko nie Walasek. Przekonał on kogoś z Was swoją jazdą w meczu Polonia-Ostrovia?

    Świetnie byłoby zatrzymać Zengotę. Uważam, że to najlepsza dla nas polska opcja.

    Skład marzeń na 2021:
    1. Bellego
    2. Lyager U24
    3. ? - Zengota
    4. ? - Buczkowski
    5. ? - Huckenbeck / Tarasienko / Kułakow
    6. Bartoch / Przyjemski
    7. ? - Łobodziński
    rez.: Orwat U24, rezerwowy Polak (Grajczonek? Jędrzejewski?), Berge
    rez. dalsza: Kotlar/Kanion/P. Łaguta U24, Błażykowski, Gąsior

  24. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Walasek, Gapiński? To już lepiej Protasiewicza sprowadzić. O Buczkowskim nie wspominam bo to oczywista oczywistość, zaraz po Zengocie A z kwartetem Lyager-Bellego-Zengota-Buczkowski to i Orwata można brać do składu, będzie jako U24 na lata 2022-23. A w tym czasie będziemy objeżdżać juniorów.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  25. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    22-01-2016
    Postów
    13,582
    Kliknij i podziękuj
    529
    Podziękowania: 2,083 w 1,453 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Kanclerz gada że wszystkim co się rusza, mimo dogranego Tarasa to mam nadzieję, że go odpuści bo to żaden pewniak i znów skończymy ze składem bez wyraźnego lidera, pewniaka. Trzeba chyba będzie nawet i przeplacic za Zengote bo to byłby juz lider bo inaczej możemy skończyć z jakimiś przeciętniakami.
    Tarasenko to bardzo dobry zawodnik na 1 ligę, będzie robił robotę, myślę że od Zengoty nie będzie odstawał, bo Zengi bazuje na szybkich startach. A w 1 lidze nie brakuje torów do ścigania.

  26. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Walasek chyba nikomu do składu już nie pasuje w I lidze. Kto chce zawodnika, który co rusz nie kończy biegu?
    Z Polaków oczywiście warto byłoby mieć kogoś z zestawu Zengota, Musielak, Buczek. Z obco Kułakow, Tarasenko, Fricke, MJJ, Klindt. I jakiś młodziak na U23.

  27. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2005
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 73 w 36 postach
    Walasek spokojnie powinien załapać się na 1 ligę w jakiejś drużynie. Ciekawe kogo obok Holty chcą mieć Rybniczanie, skoro podziękowali już Mateuszowi Szczepaniakowi, widocznie mają już kogoś lepszego na oku? 16 polskich seniorów na 1 ligę:


    1. Holta
    2. Zengota
    3. Miedziński/Musielak (jeden z nich w Toruniu)
    4. Buczkowski/Miesiąc (jeden z nich w Lublinie)
    5. Jamróg
    6. Mat.Szczepaniak
    7. O.Fajfer
    8. Pieszczek
    9. Gapiński
    10. Kościuch
    11. Nowak
    12. Walasek
    13. Gała
    14. Jeleniewski
    15. Mroczka
    16. Koza
    Dróżdż
    Cyfer
    Gomólski
    D.Lampart
    Brzozowski
    Okoniewski (koniec kariery)?

    Gdyby nie brać Walaska, to ktoś musiałby postawić na Cyfera lub Dróżdża. Gomólski, D.Lampart się nie załapią na 1 ligę raczej, a Brzoza na pewno sie nie nadaje, a Okoń chyba skończy karierę.
    Ostatnio edytowane przez fcbmeeting ; 18-10-2020 o 01:24

  28. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Pieszczek podpisal w Gdansku, Fajfer w Gnieznie a Szczepaniak w Krosnie wiec mozna wykreslic
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  29. Powrót do góry    #28
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2019
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Klindt, Gapiński i Staszewski zostają w Ostrovii.. Czyli albo mamy dogadane już transfery i nic się nie zmieni w tej kwestii, albo zostaniemy z ręką w nocniku - mam nadzieje, że pierwsza opcja.

  30. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Miedziński i tak pewnie w Toruniu zostanie. Tzn. nie żebym chętnie widział go u nas, tak tylko dywaguję. W ogóle to ciekawe ilu z dotychczasowych ekstraligowców znajdzie angaż w I lidze - myślę tu o zawodnikach typu Lindbaeck, Holta.
    BKS Polonia Bydgoszcz

  31. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    18-10-2020
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kędziora w Grudziądzu, Gała ma zostać i Klindt tez zostaje więc ciężko będzie panowie. Na menadżera Dobrucki? Podobno Gomólski ma przyjść. Kluczowa będzie decyzja Zengoty o tym czy zostaje w Motorze w Ekstralidze czy wtedy albo on albo Buczkowski będą wolni. Jako trzeci obcokrajowiec marzy mi się Lebiediew ale on chyba w Krośnie mam nadzieję jednak, że jak nie on to Kułakow. Tarasowi nie ufam za bardzo ale z drugiej strony już chyba lepiej on niż Lindbaeck.

  32. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Linbeack to chyba najgorsza z opcji jakie mamy. Kułakow, Tatasenko, MJJ, Fricke...ci zawodnicy wydają sie jeszcze wolni i każdy z nich lepszy będzie niz Antonio. Jak już ma być jakaś "przedemerytalna gwiazda" to już lepiej niech to będzie Iversen.
    Gomólski...no nie przekonuje mnie on zupełnie. Ja się zastanawiam czym się kierują w Toruniu, że chcą brać Miedziaka na ELigę, ale tym bardziej warto namawiać Musielaka.
    Generalnie ti Zengota, Musielak, Buczek, Jamróg to wydaje mi się optymalna grupa docelowa i mieć dwóch z nich byłoby ekstra.
    Myślę, że koniec końców nie będzie tak źle i skład na PO uda się zmontować.
    Widzę, że entuzjazm nieco opadł i już nie ma tylu głosów mówiących o awansie. I dobrze. Nie ma się co na hurra rzucać, tylko na spokojnie trzeba to zbudować. Jak dla mnie miejsce w PO to powinien być główny cel sportowy na kolejny sezon i tak też należałoby skroić ten skład.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    [QUOTE=mentikk;2090149]Linbeack to chyba najgorsza z opcji jakie mamy. Kułakow, Tatasenko, MJJ, Fricke...ci zawodnicy wydają sie jeszcze wolni i każdy z nich lepszy będzie niz Antonio. Jak już ma być jakaś "przedemerytalna gwiazda" to już lepiej niech to będzie Iversen.
    Gomólski...no nie przekonuje mnie on zupełnie. Ja się zastanawiam czym się kierują w Toruniu, że chcą brać Miedziaka na ELigę, ale tym bardziej warto namawiać Musielaka.
    Generalnie ti Zengota, Musielak, Buczek, Jamróg to wydaje mi się optymalna grupa docelowa i mieć dwóch z nich byłoby ekstra.
    Myślę, że koniec końców nie będzie tak źle i skład na PO uda się zmontować.
    Widzę, że entuzjazm nieco opadł i już nie ma tylu głosów mówiących o awansie. I dobrze. Nie ma się co na hurra rzucać, tylko na spokojnie trzeba to zbudować. Jak dla mnie miejsce w PO to powinien być główny cel sportowy na kolejny sezon i tak też należałoby skroić ten skład

    Wcale nie opadł entuzjazm bo tak naprawdę to nikogo z tych co podpisali nie chciałem w Polonii poza ewentualnie trenerem Staszewskim-jednak jak nie on to są takze i inni do wzięcia i nie gorsi.
    Dlaczego mamy tylko walczyć o play-off skoro mamy stabilny budżet i to wysoki jak na 1 ligę a moze i największy oprócz Orła.
    Jak nie my to kto ma walczyć o awans do ekstraligii przy braku takiego dominatora jak Toruń 2020? Są Gdańsk,Łódź,Gniezno,Rybnik czy Ostrów i w czym są lepsi od nas,ze mamy walczyć "TYLKO" o play-off?
    Boniek czy Gollob mówią,ze Polonia będzie walczyła o wysokie cele i będzie mocniejsza więc chyba wiedzą co mówią(oboje dla "sf"),prawda?
    Są stabilni sponsorzy czyli i tytularny jak Abramczyk czy też duża pomoc miasta i 50-kilku innych sponsorów między Zooleszcz,DPV Logistic etc...skoro nas stać to nalezy zrobić taki zespół z takim managerem by awansować do ekstraligii gdzie jest nasze miejsce i klubu z takim potencjałem i możliwościami finansowymi jak i organizacyjnymi - w końcu 8 największe miasto w Polsce i klub będący w 5 najbardziej zasłużonych medalowo a także popularny medialnie - to trzeba wszystko wykorzystać.

    Na rynku są i Kułakow(nie wierzę kompletnie,ze nie ma na niego szans bo i nuby dlaczego???),Tarasenko,Lindbaeck,Iversen,MJJ,Zengo ta,Musielak,Jamróg,Buczkowski i na pewno w 2-3 zawodników z tej listy uda sie zakontraktować do tego odpowiedni manager(Dobrucki,Gajewski,Frątczak?) i jedziemy po swoje oczywiście z szaucnkiem i respektem dla rywali.

  34. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    A jak awansujemy to co? Bedziemy mieli taki *****isty budżet, zeby ściągnąć ze 2 gwiazdy i zbudować skład na przynajmniej utrzymanie? Z tego co możemy zbudować na przyszły sezon to i tak maks 2 zawodników mogłoby zostać, poza tym trzeba resztę składu wymienić. Łącznie z takim nowym U24.
    Nie problem awansować. Kwestia co dalej. Spaść jak Rybnik w tym roku? Wywalić majątek na transfery i ryzykować długi? Trzeba mieć plan "co dalej", a nie awansować "bo tak, a potem się zobaczy".
    Podejdź do tego tak zgodnie z swoim nickiem
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Na rynku są i Kułakow(nie wierzę kompletnie,ze nie ma na niego szans bo i nuby dlaczego???),Tarasenko,Lindbaeck,Iversen,MJJ,Zengo ta,Musielak,Jamróg,Buczkowski
    To na początku listopada uwierzysz co do Kulakowa. Buczek też odmówił, więc kolejny do wykreślenia. Jamróg? Chcą go dwa inne kluby, więc raczej nie dla nas. Ja myślę, że skład mamy już uklepany, a Kanclerz nic a nic nie zdradzi oprócz tradycyjnego specjalnego blefu. Osobiście stawiam na jednego z dwójki Musielak, Zengota. Dwóch to raczej będzie za droga opcja według mnie. Zengiego chce też Orzeł.

  36. Powrót do góry    #35
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Dlatego mówie że do was trafi ktoś z Mroczka,Gomolski a może powrót Siopka ? jak nie jedziecie o awans to Zengi i ktoś z tych plus taras spokojnie starczy na play offy. A za rok wymiana dwóch najsłabszych ogniw i walka o awans

  37. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dlatego mówie że do was trafi ktoś z Mroczka,Gomolski a może powrót Siopka ? jak nie jedziecie o awans to Zengi i ktoś z tych plus taras spokojnie starczy na play offy. A za rok wymiana dwóch najsłabszych ogniw i walka o awans
    Siopek w I lidze to kopia Brzozowskiego. Jeszcze może być tak, że w Polonii
    nie będzie żadnego z krajowych zawodników, których wymieniłeś.

  38. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dlatego mówie że do was trafi ktoś z Mroczka,Gomolski a może powrót Siopka ? jak nie jedziecie o awans to Zengi i ktoś z tych plus taras spokojnie starczy na play offy. A za rok wymiana dwóch najsłabszych ogniw i walka o awans
    Kto mówi,ze nie jedziemy o awans?
    Powtarzam: Gollob i Boniek na sportowych faktach powiedzieli,ze i Polonia będzie dużo silniejsza a Boniek,ze należy walczyć o awans i iść za ciosem-on będący blisko klubu chyba wie,prawda? Więc o jakim Mroczce czy Gomólskim mówicie-to by była parodia a Siopek to juz śmiech na sali-gorszy od Brzozowskiego jeśli chodzi o możliwości w 1 lidze jak w 2 w Krośnie nie dawał rady robić dwucyfrówek.

    Mentik: każdy- powtarzam KAŻDY zespół 1 ligowy jaki awansuje do extraligii musi zmienić 3/4 składu a jednak chcą inni walczyć o ten cel jak choćby Orzeł czy ostatnio jak mówią o tym głośno w Gnieźnie więc i my też-tylko czy od razu mamy się poddawać i nie powalczyć o ten awans bo trzeba zmienić potem skład? Każdy wie,że inny skład jest potrzebny w 1 lidze a inny w ekstralipie i to normalna sytuacja a jak ma się odpowiednie zaplecze sponsorskie i finansowe to można dużo zdziałać o czym pisałem w wątku zamkniętym: Polonia 2020 i podałem skład na wzmocnienia w elidze czyli Emil i Szymon co byłoby bardzo realne przy ich związkach zarówno z klubem i miastem i całym środowiskiem żużlowym w Bydgoszczy.

    Kartas: skoro nie stać nas(jak piszesz)na Zengotę i Musielaka to jest własnie nielogiczne-gdyż mając wysoki budżet juz w 2020 jak mówił Kanclerz a teraz zespół ma byc wzmocniony to oczywistym jest,ze musi być stać na nich,prawda?
    Pytam sie raz jeszcze: dlaczego(według Ciebie) Kułakow miał odmówić i jest nie do wzięcia bo nikt mi nie powie,ze chodzi o jakieś zatargi sprzed iluś lat(speedway i sport to biznes nie dziecinada)bo to mało realny powód więc jaki inny skoro mamy stabilny klub,budżet mamy mieć jasny cel i ma dodatkowo blisko do Bydgoszczy z Ciechocinka?
    Wciąz twierzę,ze stać nas na duet Zengota-Musielak a czy już oni będą w duecie czy nie to czas pokaże jak inne ewentualne transfery.

    W naszym klubie są obecnie same plusy:
    1) zbilansowany budżet
    2) jasno postawiony cel
    3) dobra baza tranzytowa
    4) pewni i stabilni sponsorzy
    5) marka klubu i osoba Tomka Golloba

    A jakie są minusy? Może powiecie jakie mamy minusy na tle innych 1-ligowców,ze mieli by wybrać właśnie te drużyny a nie Polonię(mam na myśli zawodników w kręgu zainteresowań Kanclerza i nowego managera bo pewnie z tą osobą będą razem wybierać juz konkretnych zawodników)?

    Owszem w tym sezonie ledwo się utrzymaliśmy i to prawda-mieliśmy dużo szczęścia jednak teraz będzie nowy sezon i nowy cel i nie ma co wracać do przeszłości tylko ustalić KONKRET i go zrealizować bo na pewno mamy wszystkie argumenty ku temu by mocno powalczyć o awans juz w 2021 roku!

  39. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Przecież Ty nie znasz budzetu Polonii a skoro mowa o 3 latach awansu a nie za rok to chyba normalne ze skład będzie inny od Twoich wyobrażen. Już wzmocnienie Tarasienką jest wzmocniemie składu do tego wieksza kasa za zatrzymanie Lyagera musiała iść. Jak dojdzie Zengi i Gomolski/Mroczka to skład jest dużo lepszy od tegorocznego z walką o 4 spokojnie
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 18-10-2020 o 21:28

  40. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,462
    Kliknij i podziękuj
    2,142
    Podziękowania: 301 w 204 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    ...
    skończ chłopie - naprawdę. jako kibic tego samego klubu czuję się zażenowany Twoją
    twórczością tutaj. najlepiej się Ciebie czyta gdy... w ogóle nie piszesz.

  41. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez fcbmeeting Zobacz posta
    Walasek spokojnie powinien załapać się na 1 ligę w jakiejś drużynie. Ciekawe kogo obok Holty chcą mieć Rybniczanie, skoro podziękowali już Mateuszowi Szczepaniakowi, widocznie mają już kogoś lepszego na oku? 16 polskich seniorów na 1 ligę:


    1. Holta
    2. Zengota
    3. Miedziński/Musielak (jeden z nich w Toruniu)
    4. Buczkowski/Miesiąc (jeden z nich w Lublinie)
    5. Jamróg
    6. Mat.Szczepaniak
    7. O.Fajfer
    8. Pieszczek
    9. Gapiński
    10. Kościuch
    11. Nowak
    12. Walasek
    13. Gała
    14. Jeleniewski
    15. Mroczka
    16. Koza
    Dróżdż
    Cyfer
    Gomólski
    D.Lampart
    Brzozowski
    Okoniewski (koniec kariery)?

    Gdyby nie brać Walaska, to ktoś musiałby postawić na Cyfera lub Dróżdża. Gomólski, D.Lampart się nie załapią na 1 ligę raczej, a Brzoza na pewno sie nie nadaje, a Okoń chyba skończy karierę.
    Najlepsze kozaki to Miesiac,Zengi i Jamrog... do tej listy dopisalbym Tondera i Pawliczaka mlodzi gniewni
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 18-10-2020 o 22:02

  42. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kto mówi,ze nie jedziemy o awans?
    Powtarzam: Gollob i Boniek na sportowych faktach powiedzieli,ze i Polonia będzie dużo silniejsza a Boniek,ze należy walczyć o awans i iść za ciosem-on będący blisko klubu chyba wie,prawda? Więc o jakim Mroczce czy Gomólskim mówicie-to by była parodia a Siopek to juz śmiech na sali-gorszy od Brzozowskiego jeśli chodzi o możliwości w 1 lidze jak w 2 w Krośnie nie dawał rady robić dwucyfrówek.

    Mentik: każdy- powtarzam KAŻDY zespół 1 ligowy jaki awansuje do extraligii musi zmienić 3/4 składu a jednak chcą inni walczyć o ten cel jak choćby Orzeł czy ostatnio jak mówią o tym głośno w Gnieźnie więc i my też-tylko czy od razu mamy się poddawać i nie powalczyć o ten awans bo trzeba zmienić potem skład? Każdy wie,że inny skład jest potrzebny w 1 lidze a inny w ekstralipie i to normalna sytuacja a jak ma się odpowiednie zaplecze sponsorskie i finansowe to można dużo zdziałać o czym pisałem w wątku zamkniętym: Polonia 2020 i podałem skład na wzmocnienia w elidze czyli Emil i Szymon co byłoby bardzo realne przy ich związkach zarówno z klubem i miastem i całym środowiskiem żużlowym w Bydgoszczy.

    Kartas: skoro nie stać nas(jak piszesz)na Zengotę i Musielaka to jest własnie nielogiczne-gdyż mając wysoki budżet juz w 2020 jak mówił Kanclerz a teraz zespół ma byc wzmocniony to oczywistym jest,ze musi być stać na nich,prawda?
    Pytam sie raz jeszcze: dlaczego(według Ciebie) Kułakow miał odmówić i jest nie do wzięcia bo nikt mi nie powie,ze chodzi o jakieś zatargi sprzed iluś lat(speedway i sport to biznes nie dziecinada)bo to mało realny powód więc jaki inny skoro mamy stabilny klub,budżet mamy mieć jasny cel i ma dodatkowo blisko do Bydgoszczy z Ciechocinka?
    Wciąz twierzę,ze stać nas na duet Zengota-Musielak a czy już oni będą w duecie czy nie to czas pokaże jak inne ewentualne transfery.

    W naszym klubie są obecnie same plusy:
    1) zbilansowany budżet
    2) jasno postawiony cel
    3) dobra baza tranzytowa
    4) pewni i stabilni sponsorzy
    5) marka klubu i osoba Tomka Golloba

    A jakie są minusy? Może powiecie jakie mamy minusy na tle innych 1-ligowców,ze mieli by wybrać właśnie te drużyny a nie Polonię(mam na myśli zawodników w kręgu zainteresowań Kanclerza i nowego managera bo pewnie z tą osobą będą razem wybierać juz konkretnych zawodników)?

    Owszem w tym sezonie ledwo się utrzymaliśmy i to prawda-mieliśmy dużo szczęścia jednak teraz będzie nowy sezon i nowy cel i nie ma co wracać do przeszłości tylko ustalić KONKRET i go zrealizować bo na pewno mamy wszystkie argumenty ku temu by mocno powalczyć o awans juz w 2021 roku!
    1. To, że każdy przy awansie musi się wzmocnić to jak gadanie, że w czasie deszczu jest mokro. To wiedzą wszyscy, tylko że trudno to zrealizować. Taki Apator sypiący kasa zaklepał sobie jedynie Lamberta, bo dali my kontakt życia. Poza tym wszyscy po kolei I'm odmawiali, więc biorą Pawełka.
    2. Inni będą mieć takie argumenty, że po prostu dadzą konkretne pieniądze takiemu liderowi. Witek i Zdunek wyłożą własne zaskórniaki i już, gotowe. Kanclerz nie raz przyznał, że on się nie licytuje, woli być solidnym płatnikiem, ale zawodnik w pierwszej kolejności patrzy na sumę na kontakcie.
    3. Widzę Cie to przynajmniej of kilku lat, a nadal piszesz jak podpalony małolat. Ochłoń, przemyśl na spokojnie.

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przecież Ty nie znasz budzetu Polonii a skoro mowa o 3 latach awansu a nie za rok to chyba normalne ze skład będzie inny od Twoich wyobrażen. Już wzmocnienie Tarasienką jest wzmocniemie składu do tego wieksza kasa za zatrzymanie Lyagera musiała iść. Jak dojdzie Zengi i Gomolski/Mroczka to skład jest dużo lepszy od tegorocznego z walką o 4 spokojnie
    Masz sporo racji. Z tym, że po prostu Gomólski czy Mroczka to raczej mało pożądani są przez kibiców.
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    skończ chłopie - naprawdę. jako kibic tego samego klubu czuję się zażenowany Twoją
    twórczością tutaj. najlepiej się Ciebie czyta gdy... w ogóle nie piszesz.
    Thumb up

    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    Najlepsze kozaki to Miesiac,Zengi i Jamrog... do tej listy dopisalbym Tondera i Pawliczaka mlodzi gniewni
    No i Musielak dobry kozak, jeśli będzie dostępny. Nawet duet Jamrog - Musielak wygląda porządnie.
    Tonder na U23 by pasował do Polonii. Nieźle tu śmigał, jeszcze coś z niego może być. A o roku (przy dobrej jeździe) na U24 by mógł wejść. Może to nie kaliber Lyagera, ale na I ligę by się wg mnie nadał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,293
    Kliknij i podziękuj
    1,083
    Podziękowania: 637 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    1. To, że każdy przy awansie musi się wzmocnić to jak gadanie, że w czasie deszczu jest mokro. To wiedzą wszyscy, tylko że trudno to zrealizować. Taki Apator sypiący kasa zaklepał sobie jedynie Lamberta, bo dali my kontakt życia. Poza tym wszyscy po kolei I'm odmawiali, więc biorą Pawełka.
    2. Inni będą mieć takie argumenty, że po prostu dadzą konkretne pieniądze takiemu liderowi. Witek i Zdunek wyłożą własne zaskórniaki i już, gotowe. Kanclerz nie raz przyznał, że on się nie licytuje, woli być solidnym płatnikiem, ale zawodnik w pierwszej kolejności patrzy na sumę na kontakcie.
    3. Widzę Cie to przynajmniej of kilku lat, a nadal piszesz jak podpalony małolat. Ochłoń, przemyśl na spokojnie.


    Masz sporo racji. Z tym, że po prostu Gomólski czy Mroczka to raczej mało pożądani są przez kibiców.

    Thumb up



    No i Musielak dobry kozak, jeśli będzie dostępny. Nawet duet Jamrog - Musielak wygląda porządnie.
    Tonder na U23 by pasował do Polonii. Nieźle tu śmigał, jeszcze coś z niego może być. A o roku (przy dobrej jeździe) na U24 by mógł wejść. Może to nie kaliber Lyagera, ale na I ligę by się wg mnie nadał.
    Musielak jest ok ale Miesiac na waszym torze to moze byc niepowtarzalne show ,czyli zimny Zengi albo Jamrog plus showmen Miesiac,nie zdiwie sie jak wyladuje u was Zengi plus szwagier Tonder w pakiecie
    Ostatnio edytowane przez Donald Trumpek ; 18-10-2020 o 22:37

  44. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 489 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Kartas: skoro nie stać nas(jak piszesz)na Zengotę i Musielaka to jest własnie nielogiczne-gdyż mając wysoki budżet juz w 2020 jak mówił Kanclerz a teraz zespół ma byc wzmocniony to oczywistym jest,ze musi być stać na nich,prawda?
    Pytam sie raz jeszcze: dlaczego(według Ciebie) Kułakow miał odmówić i jest nie do wzięcia bo nikt mi nie powie,ze chodzi o jakieś zatargi sprzed iluś lat(speedway i sport to biznes nie dziecinada)bo to mało realny powód więc jaki inny skoro mamy stabilny klub,budżet mamy mieć jasny cel i ma dodatkowo blisko do Bydgoszczy z Ciechocinka?
    Wciąz twierzę,ze stać nas na duet Zengota-Musielak a czy już oni będą w duecie czy nie to czas pokaże jak inne ewentualne transfery
    Na pewno nie pieniądze za podpis bo nie dostał wcale jakiejś dużej kwoty a o resztę to musisz już pytać zawodnika albo jego team bo więcej nie wiem. Był u nas opcją nr 1 a tuż za nim Tarasienko(dogadany od jakiegoś czasu z klubem i sponsorem). Widocznie ma jakieś powody, ale tez nie wiązałbym tego z jego wcześniejszymi startami u nas. Wybrał jak wybrał i na pewno nie pożałuje jeśli chodzi o wypłacalność

    Stać nas na duet Zengota - Musielak, ale jeśli będą wołali adekwatne dla ligi pieniądze. W mediach pojawiło się, że Grzechu chce ok 300.000 zł za podpis. Nikt nigdzie mu tyle nie da w I lidze. Podejrzewam, że max co może w ogóle ugrać to ok 200.000 zł, a to już jest i tak mega kwota na te warunki. Uważam, że i tak za duża. Nie wiadomo jak by było z punktówką, ale pewnie też najwyższa w zespole. Musielak też dużo na pewno woła..Gdyby jeden i drugi przyszli za ok 150.000 tysi + rozsądna kasa za punkty to spoko, ale jak na sporo lepszych warunkach to nie wyłożymy w skali sezonu takiej kasy na dwóch liderów(a może i znów Zengi chce ryczałt?) Spuści Zengota z tonu to będzie u nas a może już spuścił i dogadany jest? Z Bydzi ciężko o wiarygodne info przy Kanclerzu

    Ps. No a tego Bońka to bym sobie już odpuścił bo nic nie zrobił i pewnie nie zrobi dobrego dla klubu. To tak jakby na konferencję prasową w Lublinie zaprosić Wójcika czy Cugowskiego. Ot, kibic i tyle. I tak dali i tak dali...

  45. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Ja myślę, że Skrzydlewski zaatakuje w przyszłym roku ekstraligę. Nie będzie Torunia i będzie słabszy Rybnik. Jak nie teraz to już chyba nigdy. Stadion ma. Czas na awans.
    A my z Gnieznem i Gdańskiem o czwórkę.

  46. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    A po co Skrzydlewskiemu Ekstralipa skoro ciagle placze ze sam utrzymuje klub. Naszych 58 sponsorow to tez zadne tuzy, sporo drobnicy wykladajacej pewnie po kilka tysiakow max. Ciekaw jestem co znaczy "wysoki" budzet bo cos mi nie pasuje skoro nie stac nas na zatrudnienie w klubie nikogo poza sekretarka i synem prezesa. Ile miasto doklada bo to chyba najwiekszy sponsor? Boniek i Gollob - ciekawe ile faktycznej kasy sie pojawilo w klubie w zwiazku z ich dzialaniami/pomoca ? Chyba nastepny sezon bedzie na odjechanie, polakow brak, juniorzy nierokujacy na punktowanie w nastepnym sezonie. Jedyne co to mozemy zapisac narazie to srednio max 20 pkt/mecz a konto wystepow Lyagera i Bellego.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

Strona 1 z 160 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •