Strona 16 z 160 PierwszyPierwszy ... 614151617182666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Czytałem gdzieś ostatnio że Stal zastanawia się nad wypożyczeniem Bartkowiaka. Dla nas to by była fajna opcja. Tomek ma znajomości w Gorzowie niech ogarnia młodego
    Byłoby cacy, odległość też stosunkowo niewielka (w porównaniu do takiego Krosna czy Tarnowa) więc by pasowało. Ciekawe czy będzie taka opcja.
    Z drugiej strony wchodzi Przyjemski i też Gąsior i pytanie czy nie warto ich mocno wykorzystywać do jazdy, żeby się rozwijali.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #677
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Kto na rezerwę U24 ?

    Nurtuje mnie to jak my sobie poradzimy jak rozwali się Lyager ... nie mamy zastępstwa na U24, bo McGuiness jest nieopierzony a tym bardziej któryś z naszych młodych juniorów. Będziemy wypożyczać wtedy kogoś będąc "pod ścianą"? Pośrednio to rozumiem - kolejny zawodnik to koszty - ale to sprawia, że nie jesteśmy drużyną kompletną ...
    Zamiast obcokrajowców mamy Berge, zamiast Gały i Zengoty jest Grajczonek, ale nie mamy kogoś na rez. U24.
    Igor Kopeć Sobczyński pewnie u Was.
    Był gdzieś jego wpis, że nie kończy "kariery" i podpisał w ostatnim momencie kontrakt z jakimś klubem.
    Jego nazwy nie podał, bo się pewnie wstydzi, więc wychodzi na to, że drużyna tą jest Polonia

    https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://sportowefakty.wp.pl/amp/zuzel/910048/zuzel-igor-kopec-sobczynski-nie-konczy-kariery-podpisal-kontrakt-warszawski&ved=2ahUKEwi4jMiS8YvtAhXnk4sKHTaAAGcQyM 8BMAd6BAgREAY&usg=AOvVaw0t7_Gis6fMnTbM-y5M7GGn&ampcf=1&cshid=1605695349187

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Igor Kopeć Sobczyński pewnie u Was.
    Był gdzieś jego wpis, że nie kończy "kariery" i podpisał w ostatnim momencie kontrakt z jakimś klubem.
    Jego nazwy nie podał, bo się pewnie wstydzi, więc wychodzi na to, że drużyna tą jest Polonia

    https://www.google.pl/url?sa=t&sourc...=1605695349187
    Weź ten link popraw.

    A wstydzić by się mógł jedynie pozostania w Apatorze Jeśli umówił się z jakimkolwiek innym klubem, to raczej jest to kwestia dżentelmeńskiej umowy, żeby teraz tego nie zdradzać. Ale o tym Toruniu żeście nie słyszeli, to i ja teraz tłumaczyć nie będę
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  4. Powrót do góry    #679
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    Czytałem gdzieś ostatnio że Stal zastanawia się nad wypożyczeniem Bartkowiaka. Dla nas to by była fajna opcja. Tomek ma znajomości w Gorzowie niech ogarnia młodego
    Wątpię, żeby chcieli go wypożyczać. I co, będą ligę jechali z Jasińskim i Nowackim? A w przypadku kontuzji Pytlewski? Raczej Bartkowiaka zostawią.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Havelock (20-11-2020)

  6. Powrót do góry    #680
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Weź ten link popraw.

    A wstydzić by się mógł jedynie pozostania w Apatorze Jeśli umówił się z jakimkolwiek innym klubem, to raczej jest to kwestia dżentelmeńskiej umowy, żeby teraz tego nie zdradzać. Ale o tym Toruniu żeście nie słyszeli, to i ja teraz tłumaczyć nie będę
    Zastanawiam sie czemu ma byc to jakas tajemnica,jakas dzentelmenska umowa.
    Przeciez nikt nie ma z tym problemow.
    Przewaznie tak sie dzieje,jesli chodzi o jakas wstydliwa sprawe ,wiec warszawka z Polonia tu pasuje.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #681
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    jeżeli nadal "gramy Fair" to mógł u nas... no chyba, że nienawidzi Apatora za tą za dużą ilość szans...

  8. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zastanawiam sie czemu ma byc to jakas tajemnica,jakas dzentelmenska umowa.
    Przeciez nikt nie ma z tym problemow.
    Przewaznie tak sie dzieje,jesli chodzi o jakas wstydliwa sprawe ,wiec warszawka z Polonia tu pasuje.
    Może jego nowy pracodawca się wstydzi i nie chce póki co tego ogłaszać? Może planuje jakąś konferencję i wtedy chce to ogłosić? Może to sam Igor prosił o tę warszawkę i ma czekać na potwierdzenie? A może ma zostać zaraz wypożyczony do II ligi?
    Myślę, że dowiemy się jak zostanie ogłoszone.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #683
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W sumie faktycznie moge sobie wyobrazic specjalnie zwolana konferencje
    aby oglosic Igora warszawskiego w Polonii.
    To wielki zaszczyt dla was wiec i oprawa musi byc odpowiednia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #684
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ZDECH PIES apator!

  11. Powrót do góry    #685
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez manetkagazu Zobacz posta
    ZDECH PIES apator!
    A to współczuję. Musiałeś bardzo go kochać.

  12. Powrót do góry    #686
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    A to współczuję. Musiałeś bardzo go kochać.
    A ja nie współczuję. Taki los apatora.

  13. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    W sumie faktycznie moge sobie wyobrazic specjalnie zwolana konferencje
    aby oglosic Igora warszawskiego w Polonii.
    To wielki zaszczyt dla was wiec i oprawa musi byc odpowiednia.
    Tak bardzo Was to boli, że IKS znalazł sobie inny klub, który wyciągnął do niego rękę i podpisał z nim kontrakt warszawski? Jakikolwiek klub by to nie był, zdobył się na więcej w stosunku do niego, niż Apator, który nawet takiego "poświęcenia" nie był w stanie zrobić. Pewnie nie było czasu, bo pani prezes trzepotała rzęsami do bliźniaków H. i rozpływała się nad ich niesamowitością.
    O tym co dla kogo jest zaszczytem nie będę tutaj mówił, bo niewiele na ten temat powinniście mieć do gadania
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #688
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tak bardzo Was to boli, że IKS znalazł sobie inny klub, który wyciągnął do niego rękę i podpisał z nim kontrakt warszawski?
    Próbują po prostu odwrócić uwagę od tego jak traktują wychowanka. Nie jest juniorem to dostał takiego kopa w zadek, że w nawet warszawki w macierzystym klubie nie pozwolili mu podpisać, tylko musiał się chłop tułać i prosić po kraju. A w tym czasie tuczą wychowanka...z Bydgoszczy. Cała mentalność toruńska.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  15. Powrót do góry    #689
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Wklei ktos caly artykul z wyborczej o nowej trybunie?
    Polonia Bydgoszcz

  16. Powrót do góry    #690
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Wklei ktos caly artykul z wyborczej o nowej trybunie?
    "Kibice na nowej trybunie na pierwszym łuku stadionu Polonii będą siedzieć znacznie bliżej toru. Do dyspozycji będą mieli dwie windy. Taka jest wizja, ale do realizacji projektu daleko.

    Poznaliśmy kilka szczegółów, jak ma wyglądać nowa trybuna stadionu Polonii. Po zakończeniu przebudowy widowni na trybunie B, kolejny etap zakłada prace na pierwszym łuku - tam, gdzie kiedyś kibice najbardziej lubili siadać - walka po starcie to jedna z najbardziej emocjonujących i decydujących elementów żużlowych pojedynków.
    Po pierwsze wiemy, że na nowej trybunie A zaplanowano montaż 4635 krzesełek dla kibiców. Mają być oczywiście białe i czerwone, co razem z 2499 krzesełkami już istniejącymi da ponad 7 tys. miejsc. Widownia, która teraz znajduje nawet ponad 30 metrów od toru, zostanie przesunięta znacznie bliżej. Oddalenie jest efektem zmian przed wielu laty, kiedy tor był dłuższy i szerszy - przystosowany do startów sześciu zawodników. Na trybunę będzie siedem wejść. Zamontowane zostaną także dwie windy. Pod trybunami znajdzie się także Muzeum Polonii - specjalne pomieszczenie z kolekcją pamiątek klubowych.
    - Projektant jest wyłoniony. Znam koncepcję i wiem, jak to ma wyglądać. Zdaję sobie sprawę z sytuacji budżetu miasta, ale pewne pieniądze zostały wydane. Mam nadzieję, że przebudowa widowni na pierwszym łuku będzie realizowana. Taki jest kolejny etap. W piątek chcę także przekazać swoje uwagi projektantom jako użytkownik - mówi prezes ŻKS Polonia Jerzy Kanclerz.
    We wrześniu ratusz ogłosił, że trwa przetarg na zaprojektowanie nowej trybuny na pierwszym łuku stadionu Polonii, dodając "gotowa dokumentacja będzie podstawą do rozpoczęcia inwestycji w przyszłych latach".
    W 2021 roku na inwestycje miasto planuje wydanie 510 milionów, ale aż 480 mln to pieniądze na inwestycje, które już trwają. Nowe to m.in. most tramwajowy na Brdzie, basen na Miedzyniu i remont Teatru Polskiego.
    Część kibiców Polonii nie wierzy w zapowiedzi miasta i rychłe rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy. Odpowiedział im prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski - Niestety budżet miasta nie różni się od budżetu domowego. Miasto ma duże mniejsze dochody niż choćby rok temu. Można mnie obrażać, ale to nie doda miastu pieniędzy. Dlatego ze względu na to, że potrzeb jest więcej niż pieniędzy, chcę zapytać mieszkańców o priorytety i kolejność ich realizacji.
    Ratusz zapowiedział przeprowadzenie w listopadzie społecznych konsultacji, podczas których zapyta bydgoszczan, które z inwestycji są dla nich najważniejsze. Odpowiedzi będą brane pod uwagę przy ustalaniu kolejności realizacji, bo z powodu mniejszych dochodów miasta wcześniejsze plany inwestycyjne musiały być zweryfikowane."

  17. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sportowa_2 za jego przydatny post!

    chrzan (19-11-2020), kitas (19-11-2020), rogal1979 (20-11-2020)

  18. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A punkt konsultacji społecznych zostanie ustawiony w okolicach Gdańskiej 163, żeby mieć pewność, że "bydgoszczanie" wybiorą inne priorytety Jakieś pewnie lodowisko, czy zadaszenie chodnika.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #692
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Tak bardzo Was to boli, że IKS znalazł sobie inny klub, który wyciągnął do niego rękę i podpisał z nim kontrakt warszawski? Jakikolwiek klub by to nie był, zdobył się na więcej w stosunku do niego, niż Apator, który nawet takiego "poświęcenia" nie był w stanie zrobić. Pewnie nie było czasu, bo pani prezes trzepotała rzęsami do bliźniaków H. i rozpływała się nad ich niesamowitością.
    O tym co dla kogo jest zaszczytem nie będę tutaj mówił, bo niewiele na ten temat powinniście mieć do gadania
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Próbują po prostu odwrócić uwagę od tego jak traktują wychowanka. Nie jest juniorem to dostał takiego kopa w zadek, że w nawet warszawki w macierzystym klubie nie pozwolili mu podpisać, tylko musiał się chłop tułać i prosić po kraju. A w tym czasie tuczą wychowanka...z Bydgoszczy. Cała mentalność toruńska.
    Nie wiem co ma bolec.
    Sami zaczaliscie kpic z Apatora,wiec pozwolilem sobie na rewanz.
    Tylko trzeba wyjac kij z doopska.

    Sprawy miedzy Kopciem a Apatorem nie znacie a spekulujecie.
    Rowniez jej nie znam,wiec spekulowac nie mam zamiaru.
    Powodow dla ktorych nie podpisal warszawki w Toruniu moze
    byc wiele i tyle.
    Moze klub nie chcial,moze on nie chcial.
    Mnie tylko dziwi,ze jeszcze sie chce w zuzel bawic skoro nie ma do tego odwagi.

    Orwat podpisal warszawke w Opolu,cala bydgoska mentalnosc.
    Pasuje?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #693
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie wiem co ma bolec.
    Sami zaczaliscie kpic z Apatora,wiec pozwolilem sobie na rewanz.
    Tylko trzeba wyjac kij z doopska.

    Sprawy miedzy Kopciem a Apatorem nie znacie a spekulujecie.
    Rowniez jej nie znam,wiec spekulowac nie mam zamiaru.
    Powodow dla ktorych nie podpisal warszawki w Toruniu moze
    byc wiele i tyle.
    Moze klub nie chcial,moze on nie chcial.
    Mnie tylko dziwi,ze jeszcze sie chce w zuzel bawic skoro nie ma do tego odwagi.

    Orwat podpisal warszawke w Opolu,cala bydgoska mentalnosc.
    Pasuje?
    Sprawy z Kopciem nie znamy, ale przyjrzyj się, że to nie my zaczęliśmy spekulować, a Penhall.
    Z mojej strony "prowokacje" to była zwykła sąsiedzka złośliwość, żeby coś się działo Po sezonie, po transferach, jakoś trzeba się rozerwać, a z kim się najlepiej bawić, jak nie z sąsiadem?
    Kija w d*pie raczej nie mam, ale rozumiem, że czasami tekst pisany nie przekaże w pełni intencji autora. To działa w dwie strony, więc spoko, zwady nie szukałem.
    Twoi koledzy też nie raz, nie dwa "prowokują", żeby wprowadzić trochę zamieszania.

    Co do samego Igora, jak i Orwata. Chłopaki w zasadzie są w podobnym miejscu "kariery". Jako juniorzy nie specjalnie sobie poradzili i nie wiem czemu szukają tej jazdy jako seniorzy.
    Jeszcze próbowanie w II lidze jestem w stanie zrozumieć, to i tak obaj powinni dać sobie spokój z czynnym uprawianiem tego sportu i ewentualnie, jeśli chcą mieć kontakt z dyscypliną, to powinni poszukać miejsca w jakichś teamach przy bardziej perspektywicznych kolegach.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    kingpin (19-11-2020)

  22. Powrót do góry    #694
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Tylko trzeba wyjac kij z doopska.
    A sam się dałeś wkręcić
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    kingpin (19-11-2020)

  24. Powrót do góry    #695
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Ja to tylko tak z przymrużeniem oka.
    Sąsiady, bez obrazy
    A jakbyscie faktycznie mieli IKSa, w co baaaardzo wątpię, pewnie byłaby okazja wpaść na jakiś meczyk do Was.

  25. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A sam się dałeś wkręcić
    No i tu mnie masz,podtorunski cwaniaku.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    vicar (20-11-2020)

  27. Powrót do góry    #697
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Nie wiem czy z tym Kopciem to żarty, zakładam że tak, ale finalnie jakoś wielce bym się nie zdziwił
    BKS Polonia Bydgoszcz

  28. Powrót do góry    #698
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Wiesz, ze jest sezon ogorkowy kiedy kilka stron forum zajmuje dyskusja o warszawskim kontrakcie Kopcia

  29. Powrót do góry    #699
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach

  30. Powrót do góry    #700
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    hej, hej – alarm dla Wybrzeża

    zagrożenie się rozszerza

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Scorpion za jego przydatny post!

    glamos (20-11-2020)

  32. Powrót do góry    #701
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    ELiga już się zabezpiecza, żeby móc utrzymać zabetonowane struktury i żeby nie pojawił się nikt nowy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #702
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Czyli idąc tym tropem tylko Rybnik i Łódź się "nadają". Bez sensu. Gdzie tu sportowa rywalizacja?
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #703
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Czyli idąc tym tropem tylko Rybnik i Łódź się "nadają". Bez sensu. Gdzie tu sportowa rywalizacja?
    Od kiedy w ELidze chodzi o "sportową" rywalizację? Chodzi o to, żeby wszystko zostało w tym samym ogródku. Aż dziw bierze, że takiego Motoru nie wyru***li z ELigi i pozwolili im zostać. Generalnie chodzi o to, że było tak jak jest i żeby się jak najmniej zmieniło, bo po co dopuszczać do koryta kogoś nowego....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Havelock (20-11-2020)

  36. Powrót do góry    #704
    Użytkownik
    Dołączył
    10-10-2018
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    288
    Podziękowania: 28 w 23 postach
    Nie zmienia to faktu, że w Tarnowie i Gdańsku czas trochę się zatrzymał - nie jest tak źle, jak np. w Poznaniu, ale jednak infrastrukturalnie to druga liga.

  37. Powrót do góry    #705
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Czyli idąc tym tropem tylko Rybnik i Łódź się "nadają". Bez sensu. Gdzie tu sportowa rywalizacja?
    Zapomniałeś o Bydgoszczy. Najlepszy skład i remont stadionu w 2021

  38. Powrót do góry    #706
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,883
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Nie byłem ostatnio w Grudziądzu. Tamtejszy stadion jest tak znacząco lepszy od Gdańskiego?

  39. Powrót do góry    #707
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Zapomniałeś o Bydgoszczy. Najlepszy skład i remont stadionu w 2021
    W przyszłym roku to raczej remont nie ruszy. Może przetarg. Ale najpierw konsultacje społeczne z mieszkańcami,aby się określili czy są "za" taką inwestycją. No, ale z nową trybuną już jest chyba akceptowanie przy S2
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #708
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Już jest po przetargu, obecnie firma z Poznania ma 12 miesięcy na złożenie dokumentacji. Pewnie do następnych wyborów nic oczywiście z budową nie ruszy

  41. Powrót do góry    #709
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Poza tym sam Kanclerz wypowiedział się, że w grę wchodzi awans w 2023 roku. Być może zna więcej szczegółów odnośnie remontu stadionu i wie, że sezon 2022 to termin nierealny?

    https://www.espeedway.pl/news,kancle...,98122,12.html
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #710
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Czyli idąc tym tropem tylko Rybnik i Łódź się "nadają". Bez sensu. Gdzie tu sportowa rywalizacja?
    Osobiście nie wierzę w to. Jeszcze nikt nie dostał odmowy licencji z powodu stadionu. Na takie rzeczy zawsze się przymykało oko i wymagało jedynie jakichś gwarancji od miasta. Patrz Grudziądz, Lublin czy Tarnów.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Już jest po przetargu, obecnie firma z Poznania ma 12 miesięcy na złożenie dokumentacji. Pewnie do następnych wyborów nic oczywiście z budową nie ruszy
    Racja, ale widzę jeden problemik:

    Jak informuje ratusz, właśnie wyłoniono wykonawcę nowego zadania. To firma projektowa z Poznania, która będzie miała 12 miesięcy na przygotowanie niezbędnej dokumentacji.

    Co istotne, kolejność realizacji inwestycji w przyszłych latach będzie uzależniona od sytuacji finansowej miasta oraz możliwości pozyskania wysokiego dofinansowania zewnętrznego. Głos w sprawie najpilniejszych zadań zabiorą także mieszkańcy Bydgoszczy w konsultacjach zaplanowanych pod koniec roku.

    Gdzieś niedawno widziałem wypowiedź Bruskiego w tym tonie (mało kasy, inwestycje do zakończenia, konsultacje społeczne), więc jakby zajeżdża już tutaj hasłem "jeszcze nie teraz, ale jak przyjdzie czas kampanii to będę Wam obiecywał".
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #712
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Rok na projekt, rok na wybranie wykonawcy projektu, w miedzy czasie brak kasy. Wszystko się zlozy tak, ze zaczną budować chwile przed wyborami... a gdzie tu jeszcze drugi luk. Ten stadion nawet po przebudowie na dzień dzisiejszy nie jest najnowocześniejszy a co dopiero będzie jak go skończą w 2030
    Polonia Bydgoszcz

  45. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kurcze, może się okazać, że jak już wam ten stadion unowocześnia, znowu bedziecie w 2 lidze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #714
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    To znowu będą derby z Wami.

  47. Powrót do góry    #715
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Derby podobno już w 2022,wiec raczej niemożliwe, żeby w 2 lidze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #716
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Fajnie widzieć jak Zengi identyfikuje się z miastem. Ostatnio zdjecie na Jatki, wczoraj przy muralu i dziś partyjka tenisa na gwieździe.
    Polonia Bydgoszcz

  49. Powrót do góry    #717
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Bez przesady z ta identyfikacja, praca to praca a tutaj widocznie identyfikacja zeby pomoglo przy szukaniu sponsorow. Takie czasy. Lepsze to niz zachowanie grajkow ktorzy nawet nie pamietaja dla kogo w danym dniu jezdza/jechali.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    kitas (21-11-2020)

  51. Powrót do góry    #718
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kurcze, może się okazać, że jak już wam ten stadion unowocześnia, znowu bedziecie w 2 lidze.
    Lepiej się martwcie żebyśmy się w ligach nie minęli
    BKS Polonia Bydgoszcz

  52. Powrót do góry    #719
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    "Zespół będzie miał także trenera. – Trener będzie po Nowym Roku. Było trzech kandydatów, zostało dwóch, a wśród nich jest Lech Kędziora oraz były i znany zawodnik, ale tego nazwiska nie podam – informuje Kanclerz."

    fragment artykułu z Wyborczej

  53. Powrót do góry    #720
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Naprawdę chciałbym żeby to był Ryszard Dołomisiewicz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •