Strona 114 z 160 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,086 do 5,130 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #5086
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Sama drużyna to jedno, a osoba która ją prowadzi to drugie. Jak się człowiek przyjrzy naradom które pokazuje ta kamera z kija i potem popatrzy na nasze..W tym sezonie już musi być kumata osoba w sztabie, która poprowadzi drużynę. Doradzi, wytknie błędy, zanalizuje zachowanie toru w czasie meczu etc. Każdy w Ekstralidze ma kogoś takiego, kilka klubów w I również. U nas jak zwykle amatorka. Takie rzeczy też decydują o sukcesie.

  2. Powrót do góry    #5087
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Sama drużyna to jedno, a osoba która ją prowadzi to drugie. Jak się człowiek przyjrzy naradom które pokazuje ta kamera z kija i potem popatrzy na nasze..W tym sezonie już musi być kumata osoba w sztabie, która poprowadzi drużynę. Doradzi, wytknie błędy, zanalizuje zachowanie toru w czasie meczu etc. Każdy w Ekstralidze ma kogoś takiego, kilka klubów w I również. U nas jak zwykle amatorka. Takie rzeczy też decydują o sukcesie.
    Już mówiłem, że weekendy mam wolne, ale z klubu nikt nie dzwonił...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #5088
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  4. Powrót do góry    #5089
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Scorpion Zobacz posta
    Łot a szit.
    W skrócie dla kolegów - podobno chodziły plotki, że Zengi chce zakończyć karierę, ale to okazało się nieprawdą.
    Nie wiem skąd wzięto tę plotkę, bo pierwsze słyszę.

    I taka prośba - z artykułów Interii prosiłbym w wrzucenie tekstu, screen'a, albo przekazania skróconej treści. Nie ma co nabijać nadmiernie wyświetleń Dariuszowi i jego chwastom.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #5090
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    O zakonczeniu kariery to oczywiscie bzdury, Grzegorz ma kilka ofert i nie koniecznie musi zostac w Polonii. O Bellegeo i zainteresowaniu Unii juz coraz wiecej osob wspomina choc moze to byc powielanie tej samej plotki, faktem jest zednak ze Leszno szuka wariantu oszczedniejszego stad coraz przychylniejsze spogladanie w strone francuza. Te 10-15 odslon ze strony osob z forum jakas nadmiernie nie nabija darkowi wyswietlen ale spoko moge wrzucac tekst.

  6. Powrót do góry    #5091
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Fajne chłopaki no ale jak chcą to niech odejdą, nic na siłę. Coś czuję, że o awans i tak nie pojedziemy, bo już się narracja z klubu zmienila, co do czasu awansu, także tak czy siak będzie sezon na odjechanie, może na PO i tyle, a takich grajków w ich miejsce jest sporo

  7. Powrót do góry    #5092
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Myślę, że kwestia awansu się lekko odwleka, bo niewiadomym jest sytuacja finansowa, skala wsparcia sponsorskiego. Awans po to, aby narobić sobie długów też nie ma sensu. Długi przerabialiśmy, mało fajna sprawa.
    Co do tych zastępstw za naszych zawodników to też nie ma aż tak wielu tych opcji, bo zawodnicy mniej lub bardziej też już się lokują w różnych klubach.
    Zobaczymy co przyniesie ten 17.wrzesnia i jakie informacje zostaną podane.

    Patrząc tak na teraz, to jeśli mamy już dogranego Wadima i jest Wiktor, to i tak mamy na start komfortową sytuację, bo jest już i jeden lider i bardzo mocny punkt na juniorce.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #5093
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Myślę, że kwestia awansu się lekko odwleka, bo niewiadomym jest sytuacja finansowa, skala wsparcia sponsorskiego. Awans po to, aby narobić sobie długów też nie ma sensu. Długi przerabialiśmy, mało fajna sprawa.
    Co do tych zastępstw za naszych zawodników to też nie ma aż tak wielu tych opcji, bo zawodnicy mniej lub bardziej też już się lokują w różnych klubach.
    Zobaczymy co przyniesie ten 17.wrzesnia i jakie informacje zostaną podane.

    Patrząc tak na teraz, to jeśli mamy już dogranego Wadima i jest Wiktor, to i tak mamy na start komfortową sytuację, bo jest już i jeden lider i bardzo mocny punkt na juniorce.
    Ale ja się z Tobą zgadzam oczywiście. Tylko jak to jest, że miesiąc temu dzwoniła ekstraliga a teraz się zastanawiamy czy da się zastąpić w razie czego Bellego i Zengote, gdzieś się to rozjeżdża wg mnie i to tyle w sumie. Podstawa zespołu już jest tak jak piszesz, czekamy na następne informacje po prostu i wtedy się wszystko okaże na czym stoimy w ogóle

  9. Powrót do góry    #5094
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Myślę, że kwestia awansu się lekko odwleka, bo niewiadomym jest sytuacja finansowa, skala wsparcia sponsorskiego. Awans po to, aby narobić sobie długów też nie ma sensu. Długi przerabialiśmy, mało fajna sprawa.
    Co do tych zastępstw za naszych zawodników to też nie ma aż tak wielu tych opcji, bo zawodnicy mniej lub bardziej też już się lokują w różnych klubach.
    Zobaczymy co przyniesie ten 17.wrzesnia i jakie informacje zostaną podane.

    Patrząc tak na teraz, to jeśli mamy już dogranego Wadima i jest Wiktor, to i tak mamy na start komfortową sytuację, bo jest już i jeden lider i bardzo mocny punkt na juniorce.
    Trochę dziwne, bo jakieś zaangażowanie Golloba i Bońka w klub, powinno ułatwić pozyskanie sponsorów, a macie słabo pod tym względem, nie daje się nikt namówić na mocniejsze wsparcie $? Tak z boku, to wydaje się to nie aż takie trudne, przy tych ludziach.
    A może będziecie musieli przepękać ten rok, a w następnym sezonie znów zaatakować PO?

  10. Powrót do góry    #5095
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz0 Zobacz posta
    Ale ja się z Tobą zgadzam oczywiście. Tylko jak to jest, że miesiąc temu dzwoniła ekstraliga a teraz się zastanawiamy czy da się zastąpić w razie czego Bellego i Zengote, gdzieś się to rozjeżdża wg mnie i to tyle w sumie. Podstawa zespołu już jest tak jak piszesz, czekamy na następne informacje po prostu i wtedy się wszystko okaże na czym stoimy w ogóle
    ELiga dzwoniła, bo po rozpędzie jaki drużyna nabrała wszystkim się udzieliło, że idziemy o awans. A wtedy przyjechało Krosno i sprowadziło nas na ziemię
    Dlatego też teraz pozostaje zastanawianie się czy David i Grześ zostaną, czy też trzeba (i jakiego) szukać za nich zastępstwa. Zmieniła się rzeczywistość to i rozjeżdża się kwestia składu.

    Podstawa, którą mamy też wg mnie powinna być czynnikiem zachęcającym potencjalnych zawodników do przyjścia. Powiedzenie, że "chcemy wejść do ELigi, mamy już ku temu podstawę w postaci Wadima i najlepszego juniora I ligi, z którymi awansować" to nie jest żadna niesamowita taktyka negocjacyjna. Oczywiście za tym muszą stać odpowiednie zapewnienia finansowe, które nie będą odstawać od tego co oferować mogą rywale (czyli Falubaz, ROW, Orzeł chociażby, które realnie chcą o ten awans powalczyć), bo jednak nikt na same aspiracje też nie przyjdzie. Generalnie na ten moment już należałoby kusić ewentualnych kandydatów z ROWu i Wybrzeża, bo dla nich zaraz sezon się skończy i jeśli ktoś jest w kajecie prezesa, to już powinien ofertę otrzymać i na rozmowy przyjechać.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Trochę dziwne, bo jakieś zaangażowanie Golloba i Bońka w klub, powinno ułatwić pozyskanie sponsorów, a macie słabo pod tym względem, nie daje się nikt namówić na mocniejsze wsparcie $? Tak z boku, to wydaje się to nie aż takie trudne, przy tych ludziach.
    A może będziecie musieli przepękać ten rok, a w następnym sezonie znów zaatakować PO?
    Tak, to wsparcie już od nich jest jakiś czas, ale wydaje mi się, że oni są po prostu PRowo tylko z klubem powiązani. Bo tyle co mi się o uszy obiło, to w zasadzie pozyskanie Gały było powiązane z obecnością TG w klubie.


    NA DMŚJ znamy już zestawienie 3 reprezentacji:

    Dania: Mads Hansen, Tim Sorensen, Marcus Birkemose
    Łotwa: Francis Gusts, Ricards Ansviesulis, Danil Kolodinski
    Czechy: Daniel Klima, Jan Macek, Petr Chlupac
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 08-09-2021 o 13:03
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #5096
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Trochę dziwne, bo jakieś zaangażowanie Golloba i Bońka w klub, powinno ułatwić pozyskanie sponsorów, a macie słabo
    Gollob podczas finału MPPK w Grudziądzu życzył na wizji Protasowi szybkiego
    powrotu do Ekstraligi, także no comments.

  12. Powrót do góry    #5097
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Boniek w Hejt Parku ze Stanowiskim powiedział ze jego pomoc Kanclerzowi napewno nie bedzie polegala na wsparciu finansowym.

  13. Powrót do góry    #5098
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Pytanie jak długo chcemy się "taplać" w 1 ligowym bagienku 1 rok,2, 5 lat.. Bo im dłużej będziemy w 1 lidze tym może to znacząco wpłynąć na frekwencje i zaintersowanie.... to będzie 3 sezon w 1 lidze i czas najwyższy zrobić krok ku ekstralidze... mecz z Krosnem pokazał pod względem frekwencji jaka jest potrzeba żużla w Bydgoszczy na najwyższym poziomie.. Uważam, że czasami trzeba choć trochę zaryzykować.. Bo jeśli kibice i sponsorzy zobaczą, że skład jest bardziej na awans niż środek tabeli to na pewno się pozytywnie przełoży na finanse..

  14. Powrót do góry    #5099
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Sprawa jest prosta. Jeśli za rok nie awansujemy (a jest to bardziej niż prawdopodobne)
    i tym samym stracimy Wiktora, to jesteśmy ponownie w ciemnej d**ie na lata.

  15. Powrót do góry    #5100
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Co rozumiesz przez "zaryzykować"?

    Pojawiły się pozostałe składy na DMŚJ, w sumie będzie to tak:

    Dania: Mads Hansen, Tim Sorensen, Marcus Birkemose
    Łotwa: Francis Gusts, Ricards Ansviesulis, Danil Kolodinski
    Czechy: Daniel Klima, Jan Macek, Petr Chlupac
    UK: Tom Brennan, Drew Kemp, Leon Flint
    Australia: Matthew Gilmore, Keynan Rew, Brayden McGuinnes
    Szwecja: Phillip Hellstroem-Bangs, Alexander Woentin, Gustav Grahn
    Polska: Jakub Miśkowiak, Wiktor Lampart, Mateusz Cierniak

    Wydaje się, że nasi powinni to bez większego dramatu łyknąć, ale niespodzianki lubią się zdarzać. Najgroźniejszymi rywalami wydają się Duńczycy.
    Z punktu widzenia analizy zawodników pod kątem poszukiwania zawodników do drużyny to przyjrzałbym się też jak sobie radzą na naszym torze Gusts i Ansviesulis z Łotwy, Klima z Czech (wzięli go nawet do kadry na SoN), Hellstroem-Bangs z Szwecji, no i oczywiście Hansen i Sorensen z Danii.
    Nie wiem czy można się spodziewać czegoś ciekawego po Australijczykach. Pewnie Brayden ich oprowadzi po bydgoskich klubach
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #5101
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Jak wyżej kolega wspomniał DMŚJ bez Wiktora. Szkoda trochę, i tak nasi to biorą spokojnie, a trzeci pewnie nie wyjedzie. No cóż, przynajmniej w piątek będzie można coś ciekawszego porobić.

  17. Powrót do góry    #5102
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Żeby powalczyć o lidera obco i krajowego i nie odpuszczać Zengoty.. zbudować skład który realnie powalczy o awans.. Zawsze ktoś spadnie z ekstra i będzie chciał od razu wrócić, więc nie ma co patrzeć czy teraz jest ZG za rok bedzie ktoś inny.. a jak napisał never_mind przy braku awansu Wiktor pewnie będzie cieszył jazdą gdzie indziej.. a taki junior to jest skarb tym bardziej ze jeszcze 4 lata jazdy przednim na juniorce..

  18. Powrót do góry    #5103
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez bobi1920 Zobacz posta
    Żeby powalczyć o lidera obco i krajowego i nie odpuszczać Zengoty.. zbudować skład który realnie powalczy o awans.. Zawsze ktoś spadnie z ekstra i będzie chciał od razu wrócić, więc nie ma co patrzeć czy teraz jest ZG za rok bedzie ktoś inny.. a jak napisał never_mind przy braku awansu Wiktor pewnie będzie cieszył jazdą gdzie indziej.. a taki junior to jest skarb tym bardziej ze jeszcze 4 lata jazdy przednim na juniorce..
    Ok. A gdzie tu jest "ryzyko"?

    Cytat Zamieszczone przez Tymus_2II5 Zobacz posta
    Jak wyżej kolega wspomniał DMŚJ bez Wiktora. Szkoda trochę, i tak nasi to biorą spokojnie, a trzeci pewnie nie wyjedzie. No cóż, przynajmniej w piątek będzie można coś ciekawszego porobić.
    Pewnie gdyby nie ta formuła skopiowana z SoN, to by Wiktor był, przynajmniej jako rezerwowy.
    Mam wrażenie, że Dobrucki jakoś się cyka tych juniorskich startów i za wszelką cenę chce w nich odnosić sukces, co pokazuje chociażby wysłanie seniorów na te mistrzostwa europy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #5104
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2021
    Postów
    248
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 9 w 8 postach
    Ryzyko ,że czasami trzeba przebić o 100k bądź 200k , których teoretycznie nie masz zapewnionych w budżecie a jakość zawodnika może przełożyć się na wyższą frekwencje i potencjalnie nowych sponsorów...a nie odpuszczać i brać odpady..bo tak bez urazy może kwitnąć w tej lidze przez długie lata

  20. Powrót do góry    #5105
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Niby tak, ale co jeśli jednak się nie zwróci? Będzie dziura w budżecie i długi, więc to takie jest na pół aczkolwiek też nie wydaje mi się, że takie Krosno w tym roku tak nie postąpiło z wypożyczeniami na początku sezonu. No z tym, że jest ryzyko - im się opłaciło, pytanie co by było jakby jednak nie poszło, ciężko powiedzieć.

  21. Powrót do góry    #5106
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Wiemy dobrze, a Kanclerz przypominał o tym nie raz, że nie będzie wydawał pieniędzy, na których nie ma pokrycia. I ja to popieram.
    Mieliśmy już takie akcje, że "podjęto ryzyko" i jednak się nie zwróciło. I co? Powtórka z rozrywki? Wracamy do II ligi z kolejnymi milionami w plecy? Ja wolę rok czy dwa w I lidze, niż za wszelką cenę zabijanie się o ELigę.
    Nie ma też już (i chyba dobrze) sytuacji, że prezes czy RN pójdzie do ratusza i powie "dej 3 bańki, bo mnie brakło" i miasto dawało. Z tego powodu mieliśmy właśnie te patologie, które doprowadziły klub na skraj istnienia.
    Jeśli nie ma z czego przebić to trudno, to nie przebijemy.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  22. Powrót do góry    #5107
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Wiemy dobrze, a Kanclerz przypominał o tym nie raz, że nie będzie wydawał pieniędzy, na których nie ma pokrycia. I ja to popieram.
    Mieliśmy już takie akcje, że "podjęto ryzyko" i jednak się nie zwróciło. I co? Powtórka z rozrywki? Wracamy do II ligi z kolejnymi milionami w plecy? Ja wolę rok czy dwa w I lidze, niż za wszelką cenę zabijanie się o ELigę.
    Do mnie to nie trafia. Plan założony przy przejęciu klubu przez Kanclerzy był taki, że Ekstraliga 2023 będzie nasza. Musimy mieć na uwadze, że jesteśmy Polonia Bydgoszcz, nie Starty czy inne Orły. Oczywiście historia nie jeździ, jednak wiadomo o co chodzi. Poza tym Wiktorowi kontrakt się kończy po następnym sezonie. Bez niego będzie dwa razy trudniej, a szanse na pozostanie na kolejny rok w I lidze oceniam na jakieś 5-10%.

  23. Powrót do góry    #5108
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    kompletne głupoty na temat braku pieniędzy i sponsora w Bydgoszczy! Skąd takie rzeczy bierzecie i w takie ploty wierzycie? Po 20 września będzie wszystko wiadome i oficjalnie podane tylko nie wiecie negatywnej i nieprawdziwej propagandy! Co do Bońka i jego wypowiedzi nie oddaje prawdy bo każdy wie jaka jest pomoc a ja ten hejt parku widziałem i słyszałem.

  24. Powrót do góry    #5109
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Też uważam że tu już jest strasznie negatywne podejście od kiedy Jurek ma klub to jeszcze nie było sezonu gdzie byśmy się "cofneli" sportowo czy finansowo, mam dziwne przeczucie że Polonia i Kanclerz nas jeszcze zaskoczą i to na plus.

  25. Powrót do góry    #5110
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Też uważam że tu już jest strasznie negatywne podejście od kiedy Jurek ma klub to jeszcze nie było sezonu gdzie byśmy się "cofneli" sportowo czy finansowo, mam dziwne przeczucie że Polonia i Kanclerz nas jeszcze zaskoczą i to na plus.
    nie sledze dokladnie, ale obstawiam 3 lata. to 2 lata temu awans w przedziwnych okolicznosciach, rok temu utrzymanie w dziwnych, a w tym (pechowy) brak playoffow w sumie to moze rzeczywiscie pare krokow w przod bylo

  26. Powrót do góry    #5111
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2021
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Gdzie żadnych kroków w przód nie ma.Same przypadki w naszej drużynie.20 września będzie podpis 2 zawodników z tego sezonu oraz podpisanie umowy ze sponsorem strategicznym.

  27. Powrót do góry    #5112
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2021
    Postów
    784
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 107 w 74 postach
    Vadim to wrzucił na Fb link do artykułu na PS i tylko skomentował uśmieszkiem mało jaki zawodnik wrzuca takie artykuły na swoje SM

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi LogTech za jego przydatny post!

    atrock92 (09-09-2021)

  29. Powrót do góry    #5113
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez LogTech Zobacz posta
    Vadim to wrzucił na Fb link do artykułu na PS i tylko skomentował uśmieszkiem mało jaki zawodnik wrzuca takie artykuły na swoje SM
    Tez to widziałem ciekawe, czyżby zapowiedź pozostania w Bydgoszczy?

  30. Powrót do góry    #5114
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Pomijając to czy zostanie czy nie, to on akurat wrzuca na swój profil swoje wywiady.
    17.09 ostateczne spotkanie z Zengim. Co ma być to będzie i już

  31. Powrót do góry    #5115
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Nie wiem w jakim wątku o tym pisać, wiec zapytam „u siebie”
    Czy ktoś coś słyszał więcej o stanie młodego Jabola? Może nie mam racji ale moim zdaniem taki kompletny brak informacji to tez trochę przegięcie.. Chłopak jest „znany”, i nie chodzi o wścibskość itp ale ludzie się zwyczajnie martwią jego zdrowiem, tak jak się człowiek martwi kiedy np ktoś bliski choruje itp..
    Nie wiadomo nawet czy młody jest przytomny czy co.. Mną osobiście ten wypadek mocno potargał, chciałbym wiedzieć chociaż trochę co się dzieje.. Można odetchnąć z ulgą i stwierdzić, ze kryzys zażegnany czy wciąż się martwić..?
    Czy pier**lę głupoty i tak jest lepiej?

    edit: Po przeczytaniu tego co napisałem sam chyba sobie odpowiem.. Skoro jest cisza to nic się nie zmieniło pewnie.. Chyba po prostu chciałbym usłyszeć, ze jest coś lepiej..
    Ostatnio edytowane przez glamos ; 09-09-2021 o 20:06

  32. Powrót do góry    #5116
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Postaw się na miejscu rodziców. I co oni mają pisać i jakie to jest istotne z ich punktu widzenia?

  33. Powrót do góry    #5117
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    Postaw się na miejscu rodziców. I co oni mają pisać i jakie to jest istotne z ich punktu widzenia?
    No tak, masz racje..

  34. Powrót do góry    #5118
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Tez sie zastanawiam co z tym chlopakiem...
    Prawdopodobnie jest po prostu kiepsko, skoro nie ma nowych informacji to mozna wysnuc wniosek ze lezy w spiaczce i niewiele sie zmienilo. Ale nie chce snuc domyslow. Po prpstu tak to wyglada. Kiepska sprawa. Bardzo przykra.

    Co do Vadima. Ja po prostu mam nadzieje ze Jurek ogarnia ta kuwete i po prostu podpisza. I tyle.
    pomidor

  35. Powrót do góry    #5119
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2021
    Postów
    229
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Ktoś ma może jakieś przecieki co tam Jerry wymyślił ze składem oraz kogo tam ma już prawie podpisanego?
    Wiem że dużo spekulacji było, ale może coś ktoś już tam wie

  36. Powrót do góry    #5120
    Użytkownik Awatar Tymus_2II5
    Dołączył
    03-06-2020
    Postów
    299
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 36 w 23 postach
    Stało się to, co stać się musiało. Kamil Brzozowski ogłosił zakończenie kariery. Wiem, zawodnikiem wybitnym nie był, ale prywatnie będę go wspominał jak niemal żadnego zawodnika. Szkoda, że turniej pożegnalny robią mu w tym Opolu, a nie u nas. :/

  37. Powrót do góry    #5121
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A czemu mieliby robić u nas? Aż tak się na kartach kronik wybitnie nie zapisał, nie jeździł też u nas jakoś specjalnie długo. Jeśli więc nie klub macierzysty robi pożegnanie, to ostatni klub, w którym jeździł.

    Buczek w Magazynie jakby potwierdził, że z Kanclerzem rozmawia o kontrakcie. Wydaje się więc, że jeśli Motor da sobie z nim spokój to będzie u nas.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  38. Powrót do góry    #5122
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Buczek musialby podpisac przed tym gdy bedzie wiadomo kto awansowal bo beniaminek bedzie ostro przeplacal za takiego zawodnika jak Buczek.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  39. Powrót do góry    #5123
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Pytanie czy będzie chciał podpisać z takim beniaminkiem. Bo z jednej strony wiadomo - ELiga. Ale z drugiej powrót do tego, z czym ścierał się przez lata - jazda w drużynie, która walczy o życie i jest z góry określana jako najsłabsza w lidze. W I lidze mniejsza kasa, ale też szansa na 4 mecze więcej. Druga sprawa - zależnie od tego kto awansuje - to czy Ostrów bądź Krosno wymieni swoich zawodników? W Ostrowie z Walaska i Gapy są zadowoleni, w Krośnie przy ewentualnym awansie pewnie zostanie Musielak, a do tego Szczepaniak będzie chciał kolejny raz aspirować do jazdy w ELidze.
    Zresztą jak sam Krzysiek przyznał - często rozmawia z Jurkiem, a ten mu pewnie przedstawia, że chce zbudować drużynę, która pobije się o awans. Mając już Wadima i Przyjemskiego, to z Krzyśkiem buduje się już niezły szkielet drużyny. No i taki Buczek też może być sygnałem dla innych zawodników, że w Bydgoszczy buduje się niezłą drużynę.
    Ale to oczywiście wszystko moje gdybanie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  40. Powrót do góry    #5124
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    No tak zawodnicy, zawodnikami ale ja się pytam co z trenerem? Kędziora nadal czy ten już we Włókniarzu i ewentualnie kto za niego

  41. Powrót do góry    #5125
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Przeciez redaktor Majewski już ustalił, że Świder out więc Kędziora w jego miejsce.

  42. Powrót do góry    #5126
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    No, ale Świder został polewaczkowym, więc do wzięcia nie będzie.
    Pytanie, czy potrzebny nam jest trener pokroju Kędziory? I tak drużynę prowadził młody Kanclerz. Na trenera potrzeba kogoś kto będzie dostępny dla drużyny, będzie na treningach i przede wszystkim poświęci czas i energię zawodnikom młodzieżowym. Nie wiem - Okoniewski coś robi? Może on?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #5127
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No, ale Świder został polewaczkowym, więc do wzięcia nie będzie.
    Pytanie, czy potrzebny nam jest trener pokroju Kędziory? I tak drużynę prowadził młody Kanclerz. Na trenera potrzeba kogoś kto będzie dostępny dla drużyny, będzie na treningach i przede wszystkim poświęci czas i energię zawodnikom młodzieżowym. Nie wiem - Okoniewski coś robi? Może on?
    Świst jest chyba wolny

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No, ale Świder został polewaczkowym, więc do wzięcia nie będzie.
    Pytanie, czy potrzebny nam jest trener pokroju Kędziory? I tak drużynę prowadził młody Kanclerz. Na trenera potrzeba kogoś kto będzie dostępny dla drużyny, będzie na treningach i przede wszystkim poświęci czas i energię zawodnikom młodzieżowym. Nie wiem - Okoniewski coś robi? Może on?
    Świst jest chyba wolny a to facet z niewyparzoną gębą nadawał by się

  44. Powrót do góry    #5128
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Taa...widzisz to powszechne zadowolenie wśród kibiców na wieść, że będzie u nas Świst?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  45. Powrót do góry    #5129
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2021
    Postów
    373
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 16 postach
    Świst jest niegrzeczny, tu musi być grzeczny trener

  46. Powrót do góry    #5130
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Woźniak był i się nie nadawał.

    A Świst dobrze jeździł ale trenerem nigdy nie był i pewnie tak zostanie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •