Strona 10 z 160 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 406 do 450 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #406
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Jutro Zengi, fajnie że będzie u nas, Kanclerz wcale nie musialicytowac.
    A w czwartek.....? NKI albo Huckenbeck.....?

  2. Powrót do góry    #407
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Przecież te 300.000 a wcześniej 350.000 za Grzecha to mit. Ta druga kwota była w pakiecie z Tonderem(on chciał 150.000). Jestem przekonany, że max to 200.000 co mogliśmy dać a to i tak dużo(Gdańsk na Pieszczka i Jamroga dał łącznie 260.000. Info jest pewne i mniejsza skąd ale nic nie zmyślam. Chce tylko zobrazować, że te kwoty podawane w portalach są wymysłem i nawet taka kasa jak 200 tysi to na I ligę jest kolos.).Kanclerz nic nie licytował wczoraj, stał przy swoim cały czas a Zengi to w końcu zaakceptował. I czemu pismaki piszą takie głupoty? Dorabiają swoje ideologie bo zawodnik wybrał klub X a nie Y. Możliwe, że ten Rybnik to było tylko takie lekkie zastraszanie było bo nie jest to pewny grunt, a Kanclerz postraszył troche Miesiącem czy Miedziakiem. Kto wie czy Rybnik nie dawał większej kasy od nas, tylko u nas będzie pewna i to myślę w końcu przeważyło. I nic jutro nie zostanie podpisane bo już zostało. Wejdą tylko fotki, jakiś filmik. Ot, gra aktorska musi być
    kretyn i pseudo-dziennikarzyna Puka musiał jakoś wybrnąć ze
    swoich teorii pod tytułem: "Zengota w Rybniku".

  3. Powrót do góry    #408
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    OT.

    Tomek G w ciężkim stanie w szpitalu ? To prawda ? Ktoś coś wie ?

  4. Powrót do góry    #409
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach

  5. Powrót do góry    #410
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jutro Zengota a w czwartek ostatni dzień transferów jeśli chodzi o nasz klub poznamy trenera i sobie wszyscy "zaPUKamy" z radości ?
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 03-11-2020 o 15:38

  6. Powrót do góry    #411
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Błagam, nie czytajcie Przeglądu Sportowego. To jakieś nie porozumienie. Puka i ten jeszcze jeden przykry facet bladego pojęcia nie mają o transferach ale płodzą "artykuły" bo tak ich informatorzy z danych miast mówią. Prawie to samo co ostaf i jego kuluary... Wymyślili transfery w Rybniku a teraz się z tego tłumaczą. Dno i metr mułu.
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #412
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Jutro Zengota a w czwartek ostatni dzień transferów jeśli chodzi o nasz klub poznamy trenera i sobie wszyscy "zaPUKamy" z radości ?
    Nie wiem czy tutaj referujesz do redaktorka Puki czy do transferu Iversena. Jakoś nie widzę sensu zatrudniania Iversena przy tym składzie, jaki się rysuje. Tani nie jest raczej, lepiej ten hajs wrzucić w junioróów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #413
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez sviety Zobacz posta

    Na insta widziałem post, w którym ktoś sugeruje sepsę. Nie mogę teraz tego odnaleźć.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  9. Powrót do góry    #414
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Tarasienko w Polonii! PIĘKNIE!

    Mam wrażenie, że z racji wieku tacy zawodnicy jak Adrian Gała (25 lat), Tarasienko (26 lat), Bellego (27 lat), Lyager (24 lata) ... rez. Huckenbeck (27) lub Berge (24) mogą się fajnie u nas rozwijać pod okiem mentora T. Golloba. To bardzo dobra strategia.

    Jak jutro podpiszę Zengota to mamy drużynę.

    Ze względu na brawurę i kontuzjogenność naszych zawodników zakontraktowałbym jeszcze:
    - 1 zawodnika zagranicznego (Huckenbecka? Berge?)
    - Orwata, bo może pojechać w razie i jako U24 i jako Polak
    - 1 juniora (Łobodziński? Lewandowski?)
    - 1 obcokrajowca na U24 w 2022,2023
    - 1 głęboką rezerwę zagraniczną

  10. Powrót do góry    #415
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Tarasienko w Polonii! PIĘKNIE!

    Mam wrażenie, że z racji wieku tacy zawodnicy jak Adrian Gała (25 lat), Tarasienko (26 lat), Bellego (27 lat), Lyager (24 lata) ... rez. Huckenbeck (27) lub Berge (24) mogą się fajnie u nas rozwijać pod okiem mentora T. Golloba. To bardzo dobra strategia.

    Jak jutro podpiszę Zengota to mamy drużynę.

    Ze względu na brawurę i kontuzjogenność naszych zawodników zakontraktowałbym jeszcze:
    - 1 zawodnika zagranicznego (Huckenbecka? Berge?)
    - Orwata, bo może pojechać w razie i jako U24 i jako Polak
    - 1 juniora (Łobodziński? Lewandowski?)
    - 1 obcokrajowca na U24 w 2022,2023
    - 1 głęboką rezerwę zagraniczną
    - 1 zawodnika zagranicznego (Huckenbecka? Berge?) - żaden nie będzie chciał zostać na "wielkie oczekiwanie". Jak już to zostanie Ivacic.
    - Orwata, bo może pojechać w razie i jako U24 i jako Polak - jako junior sobie nie radził, a ma być zabezpieczeniem składu? Eeee...no nie widzę tego.
    - 1 juniora (Łobodziński? Lewandowski?) - Łobodziński będzie chyba podstawowym juniorem w GKM, a o Lewandowskim też w Toruniu mówią, że już teraz ma szanse wskoczyć do składu obok Żupińskiego. Dla mnie ideolo byłoby zgarnąć (nawet wypożyczyć) Liszkę z Sparty, jeśli tej faktycznie uda się posiąść Cierniaka.
    - 1 obcokrajowca na U24 w 2022,2023 - zgoda, tylko kogo? To by musiał być ktoś, kto już teraz mógłby jeździć pod 8/16, a rynek takich zawodników nie jest zbyt bogaty. Jeśli taki zawodnik coś sobą reprezentuje, to idzie gdzieś na U24 już teraz. Szkoda, że przegapiliśmy Pawła Łagutę, to mogła być niezła opcja. Za rok albo powalczymy o jakiegoś Michaiłowa, czy Madsa Hansena, jeśli środki pozwolą. Albo jakichś polskich chłopaków, którzy teraz skończyli juniorkę, lub też skończą ją za rok. Tylko też nie wiem, czy będzie w kim wybierać. Tonder, Krakowiak, Szlauderbach, Trofimow? Pewnie nie będziemy jedynymi chętnymi na ich usługi.
    - 1 głęboką rezerwę zagraniczną - no to przecież będzie Ivacic, nie ma problema

    Do rozwijania naszych zawodników, to potrzeba jednak mieć trenera. Sama obecność Golloba na stadionie raz w miesiącu to za mało. A on nie będzie z nimi w parkingu, czy nie wjedzie wózkiem na murawę, żeby im od ręki dawać wskazówki. Chociaż z pewnością informacje od Tomka, zwłaszcza na temat jazdy po S2 są nieocenione.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  11. Powrót do góry    #416
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Audycja na żywo z naszym nowym zawodnikiem, Adrianem Gałą

    http://sportzpazurem.pl/

    Mentikk: ale jeszcze jeden ciekawy zawodnik oprócz Zengiego będzie i to w czwartek bo Kanclerz sam powiedział,że nowych zwodników przedstawią we wtorek,środę i czwartek i to ....wcale nie jakaś głęboka rezerwa a mocne nazwisko.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 03-11-2020 o 17:37

  12. Powrót do góry    #417
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Obcokrajowiec rezerwowy
    W chwili obecnej jest nadmiar obcokrajowców i nie każdy znajdzie miejsce.
    Taka transakcja jest dobra i dla Huckenbecka i dla Polonii, bo w razie kontuzji wskakuje do składu i chociażby na naszym torze może zrobić sporo punktów ... Huckenbeck może nie znaleźć miejsca w 1 lidze ... bo zostali Rybnik albo Tarnów? Dlatego Huckenbeck/Berge byłby dla nas świetną opcją i ci zawodnicy też by skorzystali. Zresztą widać jak było w tym sezonie gdzie musieliśmy ratować się Batchelorem i Zengotą.

    Polak rezerwowy
    Orwat jest U24 i na naszym torze coś tam może pojedzie. Może być też rezerwą pod nr 8. Dodatkowo powinien być względnie tani w utrzymaniu. Może mieć też problem ze znalezieniem czegoś w 2 lidze. Niech próbuje. Nie wiem czy jesteśmy w stanie mieć jakiegoś innego Polaka w rezerwie ... ale kogoś musimy mieć ... Zengota i Gała to za mało. Nie musi to być zawodnik ich klasy ... ważne żeby po prostu był ... można się ratować w trakcie sezonu wypożyczeniami, ale można nie dostać zawodnika od rywala albo sporo przepłacić. Może być Grajczonek czy Jędrzejewski ... kogoś musimy mieć. Przy silnym juniorze (Liszka) można by zmieniać Orwata.

    Obcokrajowiec pod przyszłe U24
    Szkoda tych Rosjan, ale jest parę talentów z UK czy Danii też do wyjęcia. Kogoś musimy szkolić. Można go też wstawiać pod nr 8 - może dostanie szanse.

    Junior:
    Liszka, Łobodziński, Lewandowski - gdyby któryś z nich do nas trafił to ten skład byłby dla mnie KOMPLETNY. Jak się nie uda to trudno, trzeba postawić na Bartocha/Błażykowskiego/Gąsiora ... może któryś z nich zaskoczy ...

    Głęboka rezerwa obcokrajowiec:
    Może być Ivacic ... ma takie wystrzały niekiedy i trochę się tu zadomowił.
    Ostatnio edytowane przez Bleemek ; 03-11-2020 o 17:45

  13. Powrót do góry    #418
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Panie i Panowie:
    Trenerem Polonii bedzie Lech Kędziora!
    Adrian Gała zdradził bez nazwiska iż zna nowego trenera i współpracował i wychodzi tylko na Pana Leszka Kędziore
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 03-11-2020 o 18:08

  14. Powrót do góry    #419
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Lepszy Kędziora niż Ślączka.

  15. Powrót do góry    #420
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach
    Tomek z koronawirusem

  16. Powrót do góry    #421
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    To już wiemy, że jutro o 8.30 Kanclerz podpisuje kontrakt z Zengota(zdradził to w "Zblizeniach")... dlaczego akurat o 8.30 również o tym powie jutro na stronie Polonii

  17. Powrót do góry    #422
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Gollob jednak z "koroną". Miejmy nadzieję, że przejdzie przez to dosyć łagodnie biorąc pod uwagę jego problemy z płucami zaraz po wypadku i kilka innych problemów z którymi boryka się do dziś.

    Ps. Kędziora to przeciętny menago a trener młodzieży to chyba jeszcze gorszy.

  18. Powrót do góry    #423
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja bym widział w Poloni na trenerce kogos z dwojki Woźniak i Dolomisiewicz. Jacek Woźniak z racji bycia komisarzem sie nie zgodzi a Rysiek Dolomisiewicz pojecie o zuzlu ma i młodzież tez by ogarnął no o z krwi i kości Polonista

  19. Powrót do góry    #424
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Woźniak już trenerem był. Kto pamięta jak to wyglądało, ten takich pomysłów nie będzie rzucał. Dołka chętnie bym widział. Mógłby się sprawdzić.

    Kędziore można lubić lub nie, ale to jednak trener, a nie marzyciel z manią wielkości.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #425
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Ja też, Dołek to taki Jaca bis. Po paru głębszych moglibyście zwijać bandę.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  21. Powrót do góry    #426
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nie mylcie pojęć trener a menadżer. Woźniak w tym sezonie był trenerem młodzieży i może dalej będzie? Chociaż dla mnie to zdarta płyta..Poza kilkoma wyskokami z mini żużla gdzie się sprawdził najlepiej to jest kiepski.

  22. Powrót do góry    #427
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Nie wiem czy Dołek chce się bawić w trenerkę/menedżerkę. Pojęcie o żużlu na pewno ma ale chyba telewizja i komentatorka go bardziej kręci.

    Woźniak nie ma charyzmy.

  23. Powrót do góry    #428
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Bierzta Kokina, przy okazji Jaca się ucieszy. Problemy z akcyzą będą rozwiązane, a do młodych ma rękę nie gorszą niż Woźniak.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  24. Powrót do góry    #429
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Woźniak do młodzieży jest ok. Do wieku 14 lat. Jak zaczyna się moment buntu tracą do Niego szacunek i potrzeba twardej ręki.
    Tu Jacek nie ma szans. Jest inną osobą. Ktoś powyżej tego 14 roku powinien już garniać młodych.

  25. Powrót do góry    #430
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    To tak samo jak u naszej legendy, jak przychodzi czas obsrać kewlar, zaczynają się schody.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  26. Powrót do góry    #431
    Początkujący
    Dołączył
    03-11-2020
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zengi 8:30 no i fajnie by było Olega Michaiłowa pod '8' trenerem Lechu

  27. Powrót do góry    #432
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach

  28. Powrót do góry    #433
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Muszę przyznać, że fajna forma zaprezentowania zawodnika.
    Potwierdziło się, zatem skład mamy ciekawy.

    Bellego
    Lyager
    Gała
    Tarasenko
    Zengota
    Bartoch
    Błażykowski/Przyjemski

    Wygląda to solidnie i PO powinno być celem sportowym na ten sezon.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  29. Powrót do góry    #434
    Użytkownik Awatar yhym
    Dołączył
    23-10-2019
    Postów
    84
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    No i Grzesiu wyjaśnił wszystkim to co pisałem wcześniej na temat portaliku z onet.... Przegląd sportowy i dział żużel mogą sobie w cztery litery wsadzić. Tutaj na forum ktoś już wcześniej pisał o kwotach za kontrakt dla Grzesia i porównywał je z kocopolami za 300tys z PS.
    Witamy Grzesiu Gryfie.

    PS czy ktoś wie coś na temat godziny 8:30?
    Zrozpaczony po utracie konta założonego w 2003 (?) roku Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #435
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Witam

    No to drużynę mamy, bardzo ciekawą, składającą się z ambitnych zawodników, walczaków.
    Myślę plany ambitne, ale nie mamy co po padać w euforię bo sport żużlowy ma swoje prawa.
    Widać, że Wybrzeże buduje dobry skład, za chwile poznamy składy ROWu Rybnik i Orła Łódź. Nie wiemy jeszcze jak
    wyglądać będą składy Tarnowa, Ostrowa, Gniezna czy Krosna.
    Zapowiada się ciekawy sezon.

    Zobaczymy jeszcze w czwartek, podobny poznamy trenera Polonii i jeszcze jednego zawodnika.
    Pada parę nazwisk, ale jak będzie zobaczymy.

    Wiele osób, krytykuje kandydaturę Niels K. Iversena , szanuje każdego zdanie, ale ja uważam
    wcale to nie byłaby zła opcja, pod warunkiem, że byłby to zakup za rozsądne pieniądze
    Iversen ma za sobą bardzo słaby sezon, pewnie najgorszy w karierze, ale na to miała duży wpływ kontuzja.
    Wierzę że jak kontuzja będzie wyleczona i przepracuje przygotowania do sezonu. To myśle że będzie dobrze. Iversen nie powiedział ostatniego słowa. Ale to jest moje subiektywne zdanie.

  31. Powrót do góry    #436
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    104
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pisza ze czeka nas jeszcze jedna bomba transferowa ......

  32. Powrót do góry    #437
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez utek20 Zobacz posta
    Witam

    No to drużynę mamy, bardzo ciekawą, składającą się z ambitnych zawodników, walczaków.
    Myślę plany ambitne, ale nie mamy co po padać w euforię bo sport żużlowy ma swoje prawa.
    Widać, że Wybrzeże buduje dobry skład, za chwile poznamy składy ROWu Rybnik i Orła Łódź. Nie wiemy jeszcze jak
    wyglądać będą składy Tarnowa, Ostrowa, Gniezna czy Krosna.
    Zapowiada się ciekawy sezon.

    Zobaczymy jeszcze w czwartek, podobny poznamy trenera Polonii i jeszcze jednego zawodnika.
    Pada parę nazwisk, ale jak będzie zobaczymy.

    Wiele osób, krytykuje kandydaturę Niels K. Iversena , szanuje każdego zdanie, ale ja uważam
    wcale to nie byłaby zła opcja, pod warunkiem, że byłby to zakup za rozsądne pieniądze
    Iversen ma za sobą bardzo słaby sezon, pewnie najgorszy w karierze, ale na to miała duży wpływ kontuzja.
    Wierzę że jak kontuzja będzie wyleczona i przepracuje przygotowania do sezonu. To myśle że będzie dobrze. Iversen nie powiedział ostatniego słowa. Ale to jest moje subiektywne zdanie.
    Zgadzam się, że Iversen to nie jest zła opcja. Uważam, że w I lidze będzie bardzo silny. Jednak to rodzi pewien problem. Ktoś z obco siądzie na ławce. Kto? Ja bym miał problem wskazać tego, który ma być oczekującym w takim zestawieniu. A Iversen na pewno nie przyjdzie za czapkę śliwek, mimo wszystko jako zawodnik z dobrym CV oczekiwania jakieś będzie miał. A nie zapominajmy, że wiek już się na nim też nieco odcisnął. Wolałbym, abyśmy zawodników do potencjalnego awansu w kolejnych latach upatrywali jednak w tych młodszych chłopakach.
    Ja osobiście mocno byłbym za znalezieniem ciekawego rezerwowego na U23. Wiadomo, że najlepsze kąski na rynku już są rozdysponowane, ale co nieco jeszcze da się wykrzesać. Nawet ten Gusts z Loko wydaje się ciekawą opcją. Chłopak w tym sezonie pokazał, że ścigać się umie i lubi, i może jak nie wyszło nam ściągnięcie Michaiłowa czy P.Łaguty to może on? Ale to takie moje życzeniowe
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #438
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chriss81 Zobacz posta
    Pisza ze czeka nas jeszcze jedna bomba transferowa ......
    Gdzie tak pisza? Z bomb to chyba Greg Walasek bo Iversen w Krosnie.

  34. Powrót do góry    #439
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    No niby u nas. Czekamy na oficjalne potwierdzenie. Faktem jest, ze byl wczoraj w Krosnie ale to przeciez o niczym nie swiadczy. Choc z drugiej strony po cholere by sie telepal taki kawal drogi jesli nie po zlozenie podpisu?

  35. Powrót do góry    #440
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-05-2002
    Postów
    525
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Oczywiście Mentikk trudno z tobą się nie zgodzić. Najlepsza opcja
    to znalezienie młodego zawodnika, który w kolejnym sezonie będzie jechał na U24
    Ale niestety ci najlepsi odpadli już. Ale może trzeba poszukać w młodych nieznanych zawodnikach dobrze rokujących.
    Gust jak najbardziej mam papiery na dobrego żużlowca.

    Ale także bym nie skreślał Braydena McGuinessa, jemu brak doświadczenia, objeżdżenia
    oczywiście nie widziałem go ani na meczu ani na treningu . Ale myśle że trzeba mu dać szanse

    pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #441
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Elegancki skład się szykuje. Jak wygląda sytuacja w regulaminie jeśli jakąś kontuzja przyplącze się do Andreasa? Można ZZ czy będzie trzeba wstawiać juniora?
    #mistrzjestjeden
    #zdrowiaTomasz

  37. Powrót do góry    #442
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2017
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    209
    Podziękowania: 372 w 220 postach
    Fajny ten skład, same walczaki, Zengi, który będzie chciał coś udowodnić, fruwający Lyager i Bellego, ambitny Gała i Taras. Żeby się tylko nie skończyło jak w tym roku, też nas i w PO widzieli. Przydałby się lider, może to ta rzekoma bomba? NKI jak najbardziej tak

  38. Powrót do góry    #443
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2020
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A może tą bomba transferowa będzie trener?

  39. Powrót do góry    #444
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Kazdy kolejny zawodnik to kwasy w zespoleno chyba ze ktos typowo na rezerwe.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  40. Powrót do góry    #445
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Widać, że idzie u Was ku lepszemu. To co za rok wraca Emil?

  41. Powrót do góry    #446
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Widać, że idzie u Was ku lepszemu. To co za rok wraca Emil?
    Pulczynski chyba
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

  42. Powrót do góry    #447
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2006
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    84
    Podziękowania: 571 w 446 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pulczynski chyba
    To żeś zabłysnął, ciekawe jak miałby wrócić Pulas do Bydgoszczy.

  43. Powrót do góry    #448
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pulczynski chyba
    Pogadamy po tym sezonie byczku

    BTW. Gratuluję składu. Zengota wprowadzi Was do ekstraligi.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Ali_G za jego przydatny post!

    sviety (04-11-2020)

  45. Powrót do góry    #449
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Widać, że idzie u Was ku lepszemu. To co za rok wraca Emil?
    Emil wróci jak Polonia wróci do Ekstraligi

  46. Powrót do góry    #450
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    Pogadamy po tym sezonie byczku

    BTW. Gratuluję składu. Zengota wprowadzi Was do ekstraligi.
    To mrzonka Ali. Najpierw niech się solidnie odbudują.
    My chcemy noł, a sędzia kaman - Robert Kempiński

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •