Strona 35 z 160 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,575 z 7156

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1531
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Macie racje z juniorami. Coś nie tak jest w bydgoskiej szkole. Miki Curyło i Damian Adamczak to były talenty, ale wydaje mi się, że trafili na złe czasy w Polonii. Sukces Emila polega na opiece sponsorskiej, sportowej i sprzętowej ze strony Sawarskiego i Suskewicza. Potrzebujemy takiego Sawarskiego dla Przyjemskiego i następnych juniorów.
    Przyjemski chce ćwiczyć. Potrzebuje nauczyciela. Potrzebuje sponsora. Potrzebuje mechanika.

    Warto wzorować się na najlepszych - w Lesznie jest pełno dzieciaków, którymi opiekuje się m.in. Roman Jankowski. Trenują jakieś układy torowe i inne. Druga sprawa - zapewniają tym dzieciakom sprzęt najwyższej klasy, ładują w nich. Trzeba brać z nich przykład. Lech Kędziora, z całym szacunkiem, ale z Gdańska będzie mu ciężko kogoś wychować... Może warto żeby zamieszkał na stadionie? Żeby coś w tym sporcie, tak jak we wszystkim, trzeba ciężko pracować, rano wstawać i jak mówił Tony Rickardsson "jeść żużel i nim srać".

    Nie zmarnujmy talentów Przyjemskiego i kolejnych ze szkółki Jacka Woźniaka. Szkółka robi swoje i chwała Jackowi za tę pracę. Musimy szukać sponsorów dla młodych zawodników i dawać im dużo lekcji na torze - raz w tygodniu to za mało.

    Wrzuciłem do klubu pomysł, aby miniżużlowcy "wyprowadzali" zawodników na prezentację. Dużo młodych kibiców może wtedy powiedzieć Tacie, że tak też by chciało ... Pamiętam Szymona Woźniaka, może Przyjemski, Lewandowski i Łobodziński oglądali Szymona jako młodzieżowca? Dla miniżużlowców to też przeżycie przejechać po prawdziwym żużlowym torze.
    Odpowiedź jest prosta -brakuje wzoru ...ale nie trenera - GWIAZDY - żużlowca do podpatrywania, i tyle.

    ps
    z tym pechem do kontuzji to już by się mogło skończyć, rok po roku to samo, początek sezonu i znowu cel się zmienia

  2. Powrót do góry    #1532
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,208
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Tylko Miesiąc. Jak patrzę na na fotkę z wypadku to już mam złe przeczucia. Pewnie Adi ma po sezonie. Dramat. Co ten Protas odpyerdolił najlepszego
    Ja sie zastanawiam, kto kiedykolwiek wpadl na pomysl, zeby typa nazywac "profesorem".
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  3. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Słowianka (22-04-2021), lego (22-04-2021), polewaczka (22-04-2021)

  4. Powrót do góry    #1533
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Powinien iść na Harvard i wykładać.

  5. Powrót do góry    #1534
    Stały bywalec Awatar Iceman_x
    Dołączył
    01-12-2001
    Postów
    618
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta

    Nie zmarnujmy talentów Przyjemskiego i kolejnych ze szkółki Jacka Woźniaka. Szkółka robi swoje i chwała Jackowi za tę pracę. Musimy szukać sponsorów dla młodych zawodników i dawać im dużo lekcji na torze - raz w tygodniu to za mało.
    znam osobiście ojca i dziadka Wiktora i nie ma co martwić się o chłopaka , ze poprzewraca mu się w głowie ... od początku ojciec i dziadek bardzo dobrze prowadzą Wiktora ... zanim jeszcze trafił pod skrzydła Jacka Woźniaka uczył się jeździć na „torze” w Zbrachlinie ..
    wazne by miał wsparcie w sprzęcie i od nas kibice byśmy nie wywierali presji na jego wyniki !

    Wiktor ma bardzo dobre wzorce w rodzinie i nie jest to chłopak zmanierowany i nie gwiazdorzy.
    Skromny i pracowity.
    ***POLONIA BYDGOSZCZ***

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Iceman_x za jego przydatny post!

    never_mind (22-04-2021)

  7. Powrót do góry    #1535
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Tylko Miesiąc. Jak patrzę na na fotkę z wypadku to już mam złe przeczucia. Pewnie Adi ma po sezonie. Dramat. Co ten Protas odpyerdolił najlepszego
    Pokażesz co PP odp.... ł ,czy tylko tak sobie piszesz ?

  8. Powrót do góry    #1536
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    płytki wykładać. Trochę szacunku dla Nielsena.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #1537
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,872 w 4,882 postach
    Gdybym mian gdybać na podstawie zdjęcia, to wygląda na to, że Protas był bliżej bandy.
    Być może chciał wyprzedzić Gale pod balotami ale nie zdarzył i zahaczył o Adriana który się wynosił.
    Sędzia w takich przypadkach wyklucza atakującego ( bo nie powinien się pchać tam gdzie nie ma miejsca) ale jakieś premedytacji Protasa, jeśli faktycznie tak było, sie nie dopatruje.
    Sytuacja torowa.
    No ale to tylko gdybanie.
    Dziwi, że na ponad godzinę po zdarzeniu nie ma nigdzie opisu jak to przebiegało.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #1538
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Na FB Twój portal żużlowy tam widziałem filmik

  11. Powrót do góry    #1539
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iceman_x Zobacz posta
    znam osobiście ojca i dziadka Wiktora i nie ma co martwić się o chłopaka , ze poprzewraca mu się w głowie ... od początku ojciec i dziadek bardzo dobrze prowadzą Wiktora ... zanim jeszcze trafił pod skrzydła Jacka Woźniaka uczył się jeździć na „torze” w Zbrachlinie ..
    wazne by miał wsparcie w sprzęcie i od nas kibice byśmy nie wywierali presji na jego wyniki !

    Wiktor ma bardzo dobre wzorce w rodzinie i nie jest to chłopak zmanierowany i nie gwiazdorzy.
    Skromny i pracowity.
    Tylko to działa też w dwie strony, my tylko patrzymy pod kątem sodówki. A w takim sporcie jak żużel też nie powinno się mieć takiej głowy jak w sportach drużynowych. Tutaj trzeba dużo odwagi do podejmowania decyzji poza torem. Znałem team Kossakowskiego i Pieszczka i mimo, że ojciec Krystiana to był jeden z większych buców w parku maszyn w latach 2011-2014 to jestem przekonany, że dzięki temu Krycha już dziś na tym sporcie sporo zarobił i nadal śmiga. W tym sporcie sportowiec musi być głodny. Dlatego m.in. się boję, że Żupiński pójdzie w ślady Kossakowskiego, są duże pieniądze, jest najmocniejsza liga, jest zadowolenie z obecnej sytuacji, bo nie każdy w takim wieku jest w takim miejscu i pojawia się brak głodu.

  12. Powrót do góry    #1540
    Użytkownik Awatar glamos
    Dołączył
    03-02-2007
    Postów
    163
    Kliknij i podziękuj
    79
    Podziękowania: 20 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Na FB Twój portal żużlowy tam widziałem filmik

    https://fb.watch/51xDASKxVL/ taki tylko..

  13. Powrót do góry    #1541
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    No to po Gale.
    Grajczonek. pakuj złoto i przyjezdzaj.
    Myślisz że po takiej przerwie będzie coś znaczył w pierwszej lidze?

    ZZ za Gałę.

  14. Powrót do góry    #1542
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Myślisz że po takiej przerwie będzie coś znaczył w pierwszej lidze?

    ZZ za Gałę.
    Można za Tarasienko, Bellego i Lyagera.

  15. Powrót do góry    #1543
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Znowu fatalnie zaczynamy sezon.

    Adrian trzymaj się. Miałeś świetny początek sezonu po przyjściu do Polonii. Trzymamy kciuki. Ktoś ma już jakieś wieści ze szpitala?

    Gorący okres w klubie - leczenie Błażykowskiego, teraz Gała... a w sobotę mecz w Gdańsku, za tydzień kolejny. Współczuje Kanclerzowi. Jutro ostatni dzień okna transferowego. Trzeba kontraktować Pawła Miesiąca albo Marcina Jędrzejewskiego i polskiego juniora, bo trzeba mieć jakieś zaplecze.

  16. Powrót do góry    #1544
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Chciałem edytować a od razu mi usuwa posty. Cóż, aby nie pisać już za wiele, to faktycznie z ręką może być coś nie tak. Ta prawa dziwnie wygląda (zdjęcie przedostatnie z PS). Miesiąc musi przyjść, ma spokojnie gwarantowane sporo meczów bo podejrzewam, że Adi szybko to nie wróci. Tak fajnie wchodził w sezon, przyszedł z dużymi nadziejami na rozwój a już sezon spisany na straty.

  17. Powrót do góry    #1545
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Myślisz że po takiej przerwie będzie coś znaczył w pierwszej lidze?

    ZZ za Gałę.
    mysle ze nie. ale nie wiem czy mamy inne wyjscia, a po coś go jednak zakontraktowali...
    tez bym wolał miesiąca.

    Chlopak sie niezle wkrecil w sezon, mial sie rozwijac u nas i byc wartoscia dodana. Natrzaskał puntow w pierwszym, waznym dla nas meczu. i pizd*. Szkoda. szkoda.
    pomidor

  18. Powrót do góry    #1546
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,367
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 468 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzikinicki Zobacz posta
    Można za Tarasienko, Bellego i Lyagera.
    Regulamin do doopy.

  19. Powrót do góry    #1547
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    Znowu fatalnie zaczynamy sezon.

    Adrian trzymaj się. Miałeś świetny początek sezonu po przyjściu do Polonii. Trzymamy kciuki. Ktoś ma już jakieś wieści ze szpitala?

    Gorący okres w klubie - leczenie Błażykowskiego, teraz Gała... a w sobotę mecz w Gdańsku, za tydzień kolejny. Współczuje Kanclerzowi. Jutro ostatni dzień okna transferowego. Trzeba kontraktować Pawła Miesiąca albo Marcina Jędrzejewskiego i polskiego juniora, bo trzeba mieć jakieś zaplecze.
    Z tym juniorem daj spokój. Nikogo sensownego z rynku się nie zgarnie, bo nikt nie odda takiego juniora. Miesiąc w razie czego faktycznie wydaje się najsensowniejszym rozwiązaniem.

    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Chciałem edytować a od razu mi usuwa posty. Cóż, aby nie pisać już za wiele, to faktycznie z ręką może być coś nie tak. Ta prawa dziwnie wygląda (zdjęcie przedostatnie z PS). Miesiąc musi przyjść, ma spokojnie gwarantowane sporo meczów bo podejrzewam, że Adi szybko to nie wróci. Tak fajnie wchodził w sezon, przyszedł z dużymi nadziejami na rozwój a już sezon spisany na straty.
    Szkoda Adiego, bo faktycznie wyglądało na to, że on dobrze zaczyna sezon. Wczoraj też nieźle mu szło i taki pech. Mam nadzieję, że skończy się na wielkich oczach i ewentualna przerwa potrwa krótko.
    Tak nawiasem mówiąc - zdecyduj się, czy to miejsce jest gwarantowane, czy jednak tylko podejrzewasz długość przerwy Gały. Jedno z drugim się wyklucza Sorki, nie odbierz tego jakoś negatywnie. Bolą mnie oczy od takich błędów stylistycznych. Zakładam, że pisałeś nieco na gorąco, bez przejrzenia tekstu

    Wspomniany wcześnie Siopek nie jest żadnym rozwiązaniem. On gwarantuje w I lidze, zwłaszcza tak silnej jak obecnie ile punktów w meczu? 3? O ile trafi na biegi ze słabszym juniorem rywali. Nie jego poziom. Z jakiegoś powodu nie znalazł sobie miejsca nawet w II lidze. Grajczonek ostatnio ścigał się u nas w II lidze. To zupełnie inna bajka. Plus roczna przerwa. Sorry, ale te turnieje towarzyskie w Australii to nie jest wystarczające przygotowanie do sezonu.

    Faktycznie jedyną opcją z sensem wydaje się Miesiąc i jeśli dziś potwierdzi się długa przerwa u Adiego, to jest najsensowniejsza droga. Jeśli jednak uraz nie jest poważny i ma to być tydzień - dwa przerwy, to bym się wstrzymał.

    Swoją drogą szkoda, że nie mamy żadnego sensownego zawodnika U23. W okresie transferowym byłem zwolennikiem Tondera. Falubaz akurat ma chyba nadmiar zawodników w tym wieku. A tutaj miałby do tego szwagra w drużynie No, ale Mati też połamany, więc temat upada sam z siebie.
    Na ten moment mamy dziurę w składzie na pozycji seniorskiej, którą albo będzie wypełniał McGuinnes (wow!), albo będziemy czekać na 6 pkt w plecy i łatać to taktykami, a do tego czasu Bartoch pojedzie z zwykłej.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #1548
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Kanclerz przekazał w radiu Pik, Adrian Gała jest po szczegółowych badaniach i one nie wykazały żadnych złamań!
    Oczywistym jest, że w meczu w Gdańsku nie wystąpi i nie wiadomo czy będzie jakieś wypożyczenie.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi realista27 za jego przydatny post!

    rogal1979 (23-04-2021)

  22. Powrót do góry    #1549
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2020
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Bierzcie Miesiąca. Na Waszym torzy i przy stylu jazdy Pawła, emocje w kazdym jego biegu macie gwarantowane

  23. Powrót do góry    #1550
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Wielu pisze "brać Miesiąca", ale:

    1. Czy Polonia ma na niego kasę? Nie wiadomo.
    2. Czy Miesiąc będzie chciał iść do Polonii? Może poczekać, aż GKM jeszcze ze 2 razy dostanie w palnik i od nich zgarnie sianko o wiele lepsze.
    3. Czy Tarnów go puści do konkurenta?
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #1551
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,554
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 384 w 291 postach
    Protasiewicz niech powoli kończy, bo jeszcze kogoś zabije

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    Buszmen (23-04-2021)

  26. Powrót do góry    #1552
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,095
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,335 w 902 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Wielu pisze "brać Miesiąca", ale:

    1. Czy Polonia ma na niego kasę? Nie wiadomo.
    2. Czy Miesiąc będzie chciał iść do Polonii? Może poczekać, aż GKM jeszcze ze 2 razy dostanie w palnik i od nich zgarnie sianko o wiele lepsze.
    3. Czy Tarnów go puści do konkurenta?
    1. Miesiąc to nie Zmarzlik czy Doyle. Kasy na niego wystarczy
    2. GKM może też do 8 kolejki wierzyć, że Przemo czy KK zaczną w końcu punktować
    3. Dali mu wolną rękę. Ja wiem, że Sady to dziwny koleś, ale czy aż tak będzie robił sobie szmatę z gęby? Poza tym oni już jeden mecz z nami mają za sobą. W kontekście jednego meczu chyba nie ma wielkiego sensu go blokować. Zwłaszcza, że nie idzie o bezpośredniego konkurenta w walce o utrzymanie. Gdyby to miało być Krosna czy Łódź to jeszcze można dywagować.

    @realista27 - good news. Na Gdańsk po takim dzwonie nie ma sensu go targać. Niech sobie chłopak odpocznie. Ważne, że jest cały.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #1553
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2020
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Paweł nigdy nie był i nie jest drogim zawodnikiem windującym stawki. Jeśli będzie chęć z obu stron, to na pewno sie dogadają.

  28. Powrót do góry    #1554
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Wielu pisze "brać Miesiąca", ale:

    1. Czy Polonia ma na niego kasę? Nie wiadomo.
    2. Czy Miesiąc będzie chciał iść do Polonii? Może poczekać, aż GKM jeszcze ze 2 razy dostanie w palnik i od nich zgarnie sianko o wiele lepsze.
    3. Czy Tarnów go puści do konkurenta?
    Polonia to nie konkurent Tarnowa tylko konkurentami naszymi są Rybnik i Gdańsk a poza tym dziś ostatni dzień okienka transferowego jeśli dobrze się orientuję więc trzeba szybko decydować - wóz albo przewóz!

  29. Powrót do góry    #1555
    Użytkownik Awatar Maveral
    Dołączył
    31-01-2015
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    75
    Podziękowania: 130 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Polonia to nie konkurent Tarnowa tylko konkurentami naszymi są Rybnik i Gdańsk a poza tym dziś ostatni dzień okienka transferowego jeśli dobrze się orientuję więc trzeba szybko decydować - wóz albo przewóz!
    Wypożyczenie może pójść w każdej chwili, nawet poza okienkiem.
    Pogadajmy o żużlu na Discordzie - Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1556
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Maveral Zobacz posta
    Wypożyczenie może pójść w każdej chwili, nawet poza okienkiem.
    Chyba nie ma wyjścia bo i tak nie ma na jutro drugiego Polaka bo Grajczonek z Australii nie przyjedzie a ZZ za Adriana być nie może więc wypożyczenie musi jakieś być na Gdańsk i dziś mają jeszcze czas.

  31. Powrót do góry    #1557
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Mam nadzieję, że to co mówił Kanclerz to jest tzw. pewniak i żadnych złamań nie ma. Nigdzie jeszcze o tym nikt nie napisał (klub, portale). Z kolei ja słyszałem o pewnych urazach, co prawda nieoficjalnie. Oby wersja Kanclerza była jedyną i prawdziwą!

    Ps. Orwat wczoraj elegancko poszedł, bierzemy go

  32. Powrót do góry    #1558
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Podejrzewam, że Polonie spokojnie byłoby stać na Miesiąca. Większym problemem jest fakt, że Paweł mocno nastawił się na Ekstralige.

  33. Powrót do góry    #1559
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Mam nadzieję, że to co mówił Kanclerz to jest tzw. pewniak i żadnych złamań nie ma. Nigdzie jeszcze o tym nikt nie napisał (klub, portale). Z kolei ja słyszałem o pewnych urazach, co prawda nieoficjalnie. Oby wersja Kanclerza była jedyną i prawdziwą!

    Ps. Orwat wczoraj elegancko poszedł, bierzemy go
    Podali tę informacje w serwisie sportowym po godzinie 8 rano więc chyba mają świeże dane tym bardziej jako patron medialny drużyny Polonii... News o braku złamań pochodzi od właściciela Polonii, Jerzego Kanclerza jak podalo radio pik
    Wzmocnie seniorem dziś i tak musi być bo na jutro nie ma drugiego seniora polskiego a Grajczonek z Australii nie przyjedzie a i tak na poważnie nie jest chyba brany pod uwagę... Więc może dziś senior(Miesiąc) i juniorów(Świdnicki)? Byłoby super

  34. Powrót do góry    #1560
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Może i nastawił się na Elige, ale nie znalazł jej zimą to pewnie nie znajdzie jej teraz. Chce czekać do kolejnego okna transferowego? Kto mu da miejsce w składzie? Musielak też by więcej pewnie zarobił jakby do nas trafił, ale kto to wiedział..Klub musi na 100% znać stan zdrowia i rokowania co do powrotu, aby decyzja była przemyślana. 9 dni to trzy mecze w tym jeden u siebie i wyjazd ważny bo do Krosna. Jechać w okrojonym składzie tam nie można bo to ważne mecze. Gdańsk można jakoś tam przebimbać oparami, ale nie więcej bo zamiast o 4 będziemy walczyć o dół tabeli, żartów tu nie ma.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/93...-do-pawla-mies

    Jeśli tylko np. 1 mecz to bym nikogo nie ściągał.
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 23-04-2021 o 09:44

  35. Powrót do góry    #1561
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Może i nastawił się na Elige, ale nie znalazł jej zimą to pewnie nie znajdzie jej teraz. Chce czekać do kolejnego okna transferowego? Kto mu da miejsce w składzie? Musielak też by więcej pewnie zarobił jakby do nas trafił, ale kto to wiedział..Klub musi na 100% znać stan zdrowia i rokowania co do powrotu, aby decyzja była przemyślana. 9 dni to trzy mecze w tym jeden u siebie i wyjazd ważny bo do Krosna. Jechać w okrojonym składzie tam nie można bo to ważne mecze. Gdańsk można jakoś tam przebimbać oparami, ale nie więcej bo zamiast o 4 będziemy walczyć o dół tabeli, żartów tu nie ma.
    Stracił na tym, że kolejki były przekładane i niektórzy nie zdążyli zawalić więcej niż jednego spotkania. Inaczej byłyby może miejsca w Lublinie, Wrocławiu czy Grudziądzu.

  36. Powrót do góry    #1562
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    969
    Kliknij i podziękuj
    553
    Podziękowania: 224 w 147 postach

  37. Powrót do góry    #1563
    Stały bywalec Awatar atrock92
    Dołączył
    18-05-2018
    Postów
    870
    Kliknij i podziękuj
    290
    Podziękowania: 110 w 84 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Protasiewicz niech powoli kończy, bo jeszcze kogoś zabije
    cos w tym jest. cos sie wywrotny zrobil ostatnio.

    Oficjalny komunikat ze strony Polonii potwierdza brak zlaman i absencje w meczu ze sledziami.
    Ciekawe co z tym miesiacem...
    pomidor

  38. Powrót do góry    #1564
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,888
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Może i nastawił się na Elige, ale nie znalazł jej zimą to pewnie nie znajdzie jej teraz. Chce czekać do kolejnego okna transferowego? Kto mu da miejsce w składzie? Musielak też by więcej pewnie zarobił jakby do nas trafił, ale kto to wiedział..Klub musi na 100% znać stan zdrowia i rokowania co do powrotu, aby decyzja była przemyślana. 9 dni to trzy mecze w tym jeden u siebie i wyjazd ważny bo do Krosna. Jechać w okrojonym składzie tam nie można bo to ważne mecze. Gdańsk można jakoś tam przebimbać oparami, ale nie więcej bo zamiast o 4 będziemy walczyć o dół tabeli, żartów tu nie ma.

    https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/93...-do-pawla-mies

    Jeśli tylko np. 1 mecz to bym nikogo nie ściągał.
    Miesiąc nie musi czekać na żadne okno transferowe. W każdej chwili może iść na wypożyczenie do każdego klubu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #1565
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez atrock92 Zobacz posta
    cos w tym jest. cos sie wywrotny zrobil ostatnio.

    Oficjalny komunikat ze strony Polonii potwierdza brak zlaman i absencje w meczu ze sledziami.
    Ciekawe co z tym miesiacem...
    Absencja na dziś a co dalej? Ma robione dodatkowe badania a poza tym nie wiadomo w jakiej formie psychicznej i fizycznej będzie po takim "dzwonie" więc nad Miesiącem nie ma co się zastanawiać gdyż ktoś inny może go podebrać i zostaniemy z niczym a w tygodniu najbliższym mamy 3 mecze (Gdańsk, Ostrów u nas i wyjazd Krosno).

  40. Powrót do góry    #1566
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,829
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Nie ma się co zastanawiać?
    Po 1 to kasa. Budżet nie jest z gumy, a i końca problemów spowodowanych brakiem kibiców nie widać.
    Sam Miesiąc może sie zastanawiać czy jest sens podpisywania tutaj kontraktu. Mówił gdzieś ostatnio, że chciałby się pokazać w ekstralidze.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kitas za jego przydatny post!

    Maveral (23-04-2021)

  42. Powrót do góry    #1567
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Brałbym Miesiąca. To walczak, zrobiłby show. Sezon jest długi i trzeba mieć jakieś zabezpieczenie jak nie ma Grajczonka.Konkurencja w życiu jest potrzebna. To napędza do działania i szukania rozwiązań.Konkurencja Protasiewicza i Golloba zaprowadziła ich po indywidualne i drużynowe sukcesy, o czym sami mówili.

  43. Powrót do góry    #1568
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Miesiac nie przyjdzie na jeden mecz bo co potem.Myślcie ludzie on pojdzie do drużyny gdzie będzie miał pewne miejsce w składzie. Nie będzie go

  44. Powrót do góry    #1569
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    Adrian po takim dzwonie musi odpocząć, a mamy 3 ważne mecze w 9 dni. Dla Miesiąca lepiej 3 mecze niż siedzieć w domu.

  45. Powrót do góry    #1570
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Akurat Miesiac spokojnie moze wygryzc Gale ze składu więc to raczej nie byłyby 3 mecze dla niego, a juz na pewno jest w stanie Grzesia Pytanie kto ma na to sypnac kase, bo to nie sa tanie rzeczy Panie!

  46. Powrót do góry    #1571
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Jest problem z płucami i kręgami. Możliwe, że będzie operowany, tu nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja.

  47. Powrót do góry    #1572
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Akurat Miesiac spokojnie moze wygryzc Gale ze składu więc to raczej nie byłyby 3 mecze dla niego, a juz na pewno jest w stanie Grzesia Pytanie kto ma na to sypnac kase, bo to nie sa tanie rzeczy Panie!
    Oczywiscie ze Miesiac spokojnie by go wygryzł tylko czy Gała przyszedłby do Bydgoszczy gdyby wiedział że nie będzie jeżdzil ? watpie

    No nic okaże sie czy bedzie Miesiac PZM chyba robi do 15 czy 16 wiec do tego czasu musi byc jakis komunikat potwierdzenia bo w sobote nie robią

    Ja jestem za bo to was wzmocni
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 23-04-2021 o 11:55

  48. Powrót do góry    #1573
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Najlepsze rozwiązanie to Świdnicki. Na teraz za Adriana. Na potem jako junior.
    Tylko wydaje się, że oba transfery (Miesiąca też) mogą być tak samo (nie)realne.

  49. Powrót do góry    #1574
    Ekspert Awatar Goldi
    Dołączył
    19-03-2020
    Postów
    5,812
    Kliknij i podziękuj
    260
    Podziękowania: 582 w 427 postach
    Miesiąc jest przygotowany na Elige czekał tylko na słabe występy Buczka, Kasprzaka czy Czugonowa. Jeśli dołączy do Polonii to z pewnością Zengi miałby po sezonie. Gala twardziel, wróci do zdrowia i do składu.

  50. Powrót do góry    #1575
    Początkujący
    Dołączył
    11-11-2015
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Trochę lipa, że nie mamy na ławce polskiego seniora bo teraz faktycznie mamy potężną dziurę która właściwie z automatu stawia nas w przegranej pozycji. O ile bez juniorów da się wygrać (Tarnów) o tyle w 4 seniorów już nie bardzo, zwłaszcza na wyjeździe. Myślę, że jutro pojedziemy z Wiktorią pod 4 a cały mecz Brandon za nią. Plus taki, że w końcu zobaczymy kangura w 4 biegach.

    PS. No to Tomek Orwat udowodnił swoją wartość Kamil nie lepiej :/
    "I'm not telling you it is going to be easy,
    I'm telling you it's going to be worth it."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •