Strona 192 z 269 PierwszyPierwszy ... 92142182190191192193194202242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,596 do 8,640 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8596
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Carlitosa, przebija to w jego postach.
    No jasne że mnie boli, bo wiem jakie będą konsekwencje. To nie będzie takie roczne kiblowanie jak w waszym przypadku. To jest degrengolada na lata. Tylko pozostanie Dudka z Maxem dawało jakieś nadzieje na to, że wrócimy po roku nie tylko po to by ponownie spaść. No chyba że ponownie wprowadzą to KSMowe gówno, ale tego to nawet Częstochowie nie życzę.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (26-08-2021)

  3. Powrót do góry    #8597
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Niektórzy to lubią takie pieprzenie widzę, że Patryk jest poza Falubazem. A ja wiem, że nic nie jest przesądzone. Na razie musimy czekać.

    A i śmieszy mnie to gadanie, że w 1 lidze są niższe stawki. Nie wiem, niektórzy to chyba się interesują od wczoraj żużlem i nie wiedzą, że można obejść wszelkie limity. Bzdury. Jeśli Patryk zostanie, to jego zarobki wcale dużo niższe nie będą od tych ekstraligowych.
    Od tego co mial w SE w Falubazie to moze i nie, ale od tego co pewnie mu proponuja za transfer, to juz moze byc roznica spora.

  4. Powrót do góry    #8598
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz dostałem też informacje z dwóch pewnych zrodel: Patryka nie ma już w Falubazie. Szkoda.
    Mam tylko nadzieje, że dobrze wydoi z kasy nowego pracodawcę. Na tyle żeby stać go było na rywalizowanie w SGP z czołówką.

  5. Powrót do góry    #8599
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Oby kiedyś dla nas wyszło słońce i zmieni się ten popaprany zarząd z prezesem Wojtkiem na czele...

  6. Powrót do góry    #8600
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jak na moje to odejdzie Dudek i Fricke. Zostaniemy ze swojakami + może Zagarem i mysle, ze 2-3 sezony bedziemy sie bujac w nizszej lidze.

    Protas
    Zagar
    Tonder
    Pawliczak
    ? nie wiem...Iversen?
    Ragus
    Tufft
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 26-08-2021 o 15:54

  7. Powrót do góry    #8601
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    PS pisze, że Dudek odchodzi i wkròtce ma o tym poinformować.

  8. Powrót do góry    #8602
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    No to Patryk niestety out :/ Juz potwierdzone.
    Dałeś info i PS już po Tobie powtórzyło. Teraz jeszcze powiedz dokąd

  9. Powrót do góry    #8603
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    PS pisze, że Dudek odchodzi i wkròtce ma o tym poinformować.
    Przecież Ci dziennikarze z PS, Interii i WPSF wchodzą na różne fora klubowe takie jak te i spisują to co ludzie piszą. Przecież w tym artykule jest wszystko o czym się pisze tutaj od rana, czyli żadnego sprawdzonego źródła. Tylko że "odchodzi"

  10. Powrót do góry    #8604
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz dostałem też informacje z dwóch pewnych zrodel: Patryka nie ma już w Falubazie. Szkoda.
    Ty już się skompromitowałeś rok temu. Znowu to robisz?

  11. Powrót do góry    #8605
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak na moje to odejdzie Dudek i Fricke. Zostaniemy ze swojakami + może Zagarem i mysle, ze 2-3 sezony bedziemy sie bujac w nizszej lidze.

    Protas
    Zagar
    Tonder
    Pawliczak
    ? nie wiem...Iversen?
    Ragus
    Tufft
    Zagar przy najmniejszej okazji tez spitoli do ekstralipy a pewnie beniaminek sie na niego nabierze...

  12. Powrót do góry    #8606
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak na moje to odejdzie Dudek i Fricke. Zostaniemy ze swojakami + może Zagarem i mysle, ze 2-3 sezony bedziemy sie bujac w nizszej lidze.

    Protas
    Zagar
    Tonder
    Pawliczak
    ? nie wiem...Iversen?
    Ragus
    Tufft
    heh no to można by się spokojnie przerzucić na bilard Sobotch zrobi szybkie przyuczenie o co chodzi w te kuleczki
    Jeśli już ma być taka chuynia z grzybnią, to żeby mi się chciało jechać na mecz to raczej za takim składem:

    1. Protas
    2. Kvech
    3. Walas
    4. Zengi
    5. Sasza
    6. Ragus
    7. szkółkowicz (żadnych Tuftów!) ewentualnie jakiś sprowadzony junior, ale nie starszy niż 18 lat.

    Pawliczak, Tonder, Tuft i inne mariuszowe pociotki nara do 2 ligi o ile ktokolwiek będzie chciał ich zatrudnić.

    Awansować nie awansujemy (zresztą nie wiem po co), spaść chyba też nie spadniemy a przynajmniej będzie swojsko i śmiesznie.

    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    Zagar przy najmniejszej okazji tez spitoli do ekstralipy a pewnie beniaminek sie na niego nabierze...
    A niech idzie PiSdu.

  13. Powrót do góry    #8607
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    Patryk nie jest poza Falubazem - skończcie ładować te infa rodem z baru Kaprys na 1 maja. Wszystko w drodze.

  14. Powrót do góry    #8608
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    heh no to można by się spokojnie przerzucić na bilard Sobotch zrobi szybkie przyuczenie o co chodzi w te kuleczki
    Jeśli już ma być taka chuynia z grzybnią, to żeby mi się chciało jechać na mecz to raczej za takim składem:

    1. Protas
    2. Kvech
    3. Walas
    4. Zengi
    5. Sasza
    6. Ragus
    7. szkółkowicz (żadnych Tuftów!) ewentualnie jakiś sprowadzony junior, ale nie starszy niż 18 lat.

    Pawliczak, Tonder, Tuft i inne mariuszowe pociotki nara do 2 ligi o ile ktokolwiek będzie chciał ich zatrudnić.

    Awansować nie awansujemy (zresztą nie wiem po co), spaść chyba też nie spadniemy a przynajmniej będzie swojsko i śmiesznie.



    A niech idzie PiSdu.
    pewnie ze niech idzie , wam chyba do niczego raczej potrzebny nie jest , chodzilo mi raczej ze zal dla beniaminka ze sie nabierze

  15. Powrót do góry    #8609
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marucha Zobacz posta
    Patryk nie jest poza Falubazem - skończcie ładować te infa rodem z baru Kaprys na 1 maja. Wszystko w drodze.
    Spoko, my po spadku w 2019 też się łudziliśmy, że może jednak ten Doyle zostanie, rok w 1. lidze mu nie zaszkodzi itp, też musicie przerobić te kilka dni nadziei

  16. Powrót do góry    #8610
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dominiktor Zobacz posta
    pewnie ze niech idzie , wam chyba do niczego raczej potrzebny nie jest , chodzilo mi raczej ze zal dla beniaminka ze sie nabierze
    To nie jest tak, że się nabierze. Po prostu tonący brzytwy się chwyta. Niby jakie mają alternatywy by mieć choćby minimalne szanse na rywalizowanie z GKM o 7 miejsce ? Będą brali co jest a nie to co by chcieli. Z roku na rok zawodników jest coraz mniej a nie więcej. I tak to będzie postępować aż się całkiem nie posypie.
    Dzisiaj na SF info że Eastbourne wycofało się z rozgrywek w Anglii. No ale zaraz tu wpadnie paru mądrych i napisze, że nic się złego nie dzieje bo już 20 lat temu mówili że żużel zdechnie a nie zdechł. Ano zdycha. Po troszeczku z każdym rokiem.

  17. Powrót do góry    #8611
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Dudek w Toruniu już bardziej niż pewny. Termos pewnie zadowolony, że zrobił to, czego nie udało się zrobić Karkosikowi

  18. Powrót do góry    #8612
    Użytkownik
    Dołączył
    13-07-2016
    Postów
    280
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 30 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Spoko, my po spadku w 2019 też się łudziliśmy, że może jednak ten Doyle zostanie, rok w 1. lidze mu nie zaszkodzi itp, też musicie przerobić te kilka dni nadziei
    Decyzja jest 50/50, nikt nic nie wie, co ma być to będzie, skompromitowanemu na gorzowskim forum Przemkowi sugeruję zamieszkać z Frątczakiem - nawet gorzowscy żużlowcy z Ciebie leją.

  19. Powrót do góry    #8613
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To nie jest tak, że się nabierze. Po prostu tonący brzytwy się chwyta. Niby jakie mają alternatywy by mieć choćby minimalne szanse na rywalizowanie z GKM o 7 miejsce ? Będą brali co jest a nie to co by chcieli. Z roku na rok zawodników jest coraz mniej a nie więcej. I tak to będzie postępować aż się całkiem nie posypie.
    Dzisiaj na SF info że Eastbourne wycofało się z rozgrywek w Anglii. No ale zaraz tu wpadnie paru mądrych i napisze, że nic się złego nie dzieje bo już 20 lat temu mówili że żużel zdechnie a nie zdechł. Ano zdycha. Po troszeczku z każdym rokiem.
    masz racje zle sie wyrazilem wezma to co najlepsze na rynku , a noz wypali

  20. Powrót do góry    #8614
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    heh no to można by się spokojnie przerzucić na bilard Sobotch zrobi szybkie przyuczenie o co chodzi w te kuleczki
    Zapraszam do Hot Shots w każdą środę od 18
    Ostatnio co prawda dużo bardziej wolę szachy ale w kulki z przyjemnością każdego nauczę jak jest ochota.
    Komuchów pomijam

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (26-08-2021)

  22. Powrót do góry    #8615
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz dostałem też informacje z dwóch pewnych zrodel: Patryka nie ma już w Falubazie. Szkoda.
    Przemek Ty dostales juz info ze Hansen w Stali nawet jak awansuja,chyba ze kosmiczna oferta,a kilka dni potem Hansen oglasza ze zostaje jak awansuja… piekarnie zawodza cos.

  23. Powrót do góry    #8616
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    heh no to można by się spokojnie przerzucić na bilard Sobotch zrobi szybkie przyuczenie o co chodzi w te kuleczki
    Jeśli już ma być taka chuynia z grzybnią, to żeby mi się chciało jechać na mecz to raczej za takim składem:

    1. Protas
    2. Kvech
    3. Walas
    4. Zengi
    5. Sasza
    6. Ragus
    7. szkółkowicz (żadnych Tuftów!) ewentualnie jakiś sprowadzony junior, ale nie starszy niż 18 lat.

    Pawliczak, Tonder, Tuft i inne mariuszowe pociotki nara do 2 ligi o ile ktokolwiek będzie chciał ich zatrudnić.

    Awansować nie awansujemy (zresztą nie wiem po co), spaść chyba też nie spadniemy a przynajmniej będzie swojsko i śmiesznie.



    A niech idzie PiSdu.
    Czytając ostatni wywiad z Kvechem to pomimo kontraktu wątpię by był zainteresowany jazda w Falubazie.

  24. Powrót do góry    #8617
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach

    ,..

    Dajcie Dudkowi zarobić porządną kasę to zaprocentuje i wróci do was mocniejszy , Janowski też odszedł wygolił Tarnów i wszyscy mu z czasem wybaczyli te odejście.

  25. Powrót do góry    #8618
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,528
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Zapraszam do Hot Shots w każdą środę od 18
    Ostatnio co prawda dużo bardziej wolę szachy ale w kulki z przyjemnością każdego nauczę jak jest ochota.
    Komuchów pomijam
    Oni grę w kulki wyssali z mlekiem wodza.

  26. Powrót do góry    #8619
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubazzz Zobacz posta
    Niektórzy to lubią takie pieprzenie widzę, że Patryk jest poza Falubazem. A ja wiem, że nic nie jest przesądzone. Na razie musimy czekać.

    A i śmieszy mnie to gadanie, że w 1 lidze są niższe stawki. Nie wiem, niektórzy to chyba się interesują od wczoraj żużlem i nie wiedzą, że można obejść wszelkie limity. Bzdury. Jeśli Patryk zostanie, to jego zarobki wcale dużo niższe nie będą od tych ekstraligowych.
    Dobrze. Tylko zapomniałeś też ze Falubaz będzie miał mniejszy budzęt. Odejdzie kasa z tv,nizsze ceny biletów,sponsorzy też mogą obniżyc stawki. W sumie może to dać kwote mniejszą o kilka baniek

    Jeżeli Przemek pisze że Dudka już nie ma to chyba niestety prawda. Bo wbrew umniejszaniu jego informacji przez niektórych to jednak sporo napisał newsów które sie sprawdziły

  27. Powrót do góry    #8620
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Noskowicz na Twitterze też dał do zrozumienia, że Dudek odchodzi

  28. Powrót do góry    #8621
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Zobacz posta
    Mariusz dostałem też informacje z dwóch pewnych zrodel: Patryka nie ma już w Falubazie. Szkoda.
    Jak byś miał chociaż trochę inteligencji w sobie, to wiedziałbyś, że w tym sporcie nie takie rzeczy się działy.

    Otóż do 1 listopada będziecie cisnąć codziennie te banialuki. Bo żaden klub, nawet jak by chciał, to oficjalnie nie ogłosi ci, ze zakontraktował Patryka, przed 1 listopada. Oczywiście nie wiem gdzie Patryk ostatecznie wyląduje, ale wiem, że FZG do 1 listopada ma czas, aby przekonać Patryka do pozostania. Nawet wtedy, jak Patryk ogłosi przed 1 listopada, że odchodzi z FZG. To jeszcze może formalnie zmienić decyzję. Bo kontrakt z nowym klubem może podpisać dopiero od 1 listopada.

    Dlatego właśnie nie możesz mieć dzisiaj, pewnych, potwierdzonych informacji w tym temacie. Bo te, z każdym dniem, mogą się zmieniać.

    P.s

    Na mieście krążą tak nieprawdopodobne historie, że już mnie brzuch boli ze śmiechu. Dzisiaj się dowiedziałem, że chodzą słuchy, iż Gorzów też gada z Patykiem, bo ponoć nie są do końca pewni, że Zimny ich nie zostawi.

    I tak sobie przez chwile pomyślałem, że byłyby dopiero jaja jak berety, jak by Zimny odszedł do Lublina a Patryk do Gorzowa.

    Ale te sytuacje tylko pokazują, jak bardzo osrani są prezesi i jakich pomysłów się chwytają, i jaką kasę są gotowi wyłożyć, aby tylko nie ośmieszyć się na rynku transferowym. Każdy z nich chce błyszczeć w mediach jako "król polowania". A nacisk na złoto w DMP jest dzisiaj tak duży, że wielu z nich odlatuje w kosmos. A jeszcze bardziej są osrani, obawą aby czasami nie spaść ze SE. Normalnie to się robi już niebezpieczne dla zdrowia.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-08-2021 o 17:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #8622
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Na RZG jest wywiad z Domagałą i już na samym początku stwierdził, że spadek to wina zawodników a nie zarządu.

  30. Powrót do góry    #8623
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Sposób myślenia prezesa FZG z tym 1 listopada

  31. Powrót do góry    #8624
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,874
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,133 w 1,488 postach
    Nie martwmy się Dudkiem. Zawalczmy o naszych chłopaków U24, by ich nam ktoś z Extraligi nie podkupił, na oferty po TAKIM sezonie narzekać nie będą, gdy we dwóch prawie uratowali nam Eligę. Jak oni zostaną, to już obojętne kim uzupełnimy skłąd, bo Pepe już jest. Może zostać komandos i do tego MJJ czy inny średniak, to już obojętne.
    Ofert z I ligi nawet nie biorę pod uwagę, bo pzrecież mogliby zostać w 1-ligowym FZG, więc nie ma się co bać. Jak pójdą w Polskę, to tylko za poziomem sportowym, który powinien dorównywać ich poziomowi, a kasa jest nieistotna.

  32. Powrót do góry    #8625
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie martwmy się Dudkiem. Zawalczmy o naszych chłopaków U24, by ich nam ktoś z Extraligi nie podkupił, na oferty po TAKIM sezonie narzekać nie będą, gdy we dwóch prawie uratowali nam Eligę. Jak oni zostaną, to już obojętne kim uzupełnimy skłąd, bo Pepe już jest. Może zostać komandos i do tego MJJ czy inny średniak, to już obojętne.
    Ofert z I ligi nawet nie biorę pod uwagę, bo pzrecież mogliby zostać w 1-ligowym FZG, więc nie ma się co bać. Jak pójdą w Polskę, to tylko za poziomem sportowym, który powinien dorównywać ich poziomowi, a kasa jest nieistotna.
    Spokojnie w wywiadzie prezes powiedział, że mają kontrakt i zostają.

  33. Powrót do góry    #8626
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,874
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,133 w 1,488 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Na RZG jest wywiad z Domagałą i już na samym początku stwierdził, że spadek to wina zawodników a nie zarządu.
    Zadziwiające, a ja to już gdzieś czytałem kilka dni temu i to nie z wywiadu Domagały. Czy może ktoś kojarzy, który to pisał o winie zawodników za spadek? Bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć?!
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Sposób myślenia prezesa FZG z tym 1 listopada
    Normalnie. Tak jak dwa lata temu, rok temu i tak samo będzie w tym roku. Najpierw, do 01.11 rozmowy z obecnymi zawodnikami, a później-od 02.11 przyjdzie czas na obcych, jeśli swojacy nie podpiszą kontraktu.

  34. Powrót do góry    #8627
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak byś miał chociaż trochę inteligencji w sobie, to wiedziałbyś, że w tym sporcie nie takie rzeczy się działy.

    Otóż do 1 listopada będziecie cisnąć codziennie te banialuki. Bo żaden klub, nawet jak by chciał, to oficjalnie nie ogłosi ci, ze zakontraktował Patryka, przed 1 listopada. Oczywiście nie wiem gdzie Patryk ostatecznie wyląduje, ale wiem, że FZG do 1 listopada ma czas, aby przekonać Patryka do pozostania. Nawet wtedy, jak Patryk ogłosi przed 1 listopada, że odchodzi z FZG. To jeszcze może formalnie zmienić decyzję. Bo kontrakt z nowym klubem może dopiero od 1 listopada.

    Dlatego właśnie nie możesz mieć dzisiaj, pewnych, potwierdzonych informacji w tym temacie. Bo te, z każdym dniem, mogą się zmieniać
    no tak i nawet po 1 listopada nie bedziesz mial pewnosci , bo zawsze jeszcze bedzie mogl wrocic/ odejsc na wypozyczenie
    nie zycze wam tego ale raczej Patryk bedzie jezdzil w EL...

  35. Powrót do góry    #8628
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,874
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,133 w 1,488 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Spokojnie w wywiadzie prezes powiedział, że mają kontrakt i zostają.
    Fricke też ma kontrakt, a nie wiadomo czy zostanie, a raczej nie zostanie. Taki kontrakt nic nie znaczy dla zawodników tej miary, skoro w Extralidze dostaną pewne miejsce w składzie ( i kilkukrotnie większe pieniądze, choć to już szczegół) to mimo miłości do myszki Miki, mogą szukać jazdy na odpowiednim dla nich poziomie.

  36. Powrót do góry    #8629
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Fricke też ma kontrakt, a nie wiadomo czy zostanie, a raczej nie zostanie. Taki kontrakt nic nie znaczy dla zawodników tej miary, skoro w Extralidze dostaną pewne miejsce w składzie ( i kilkukrotnie większe pieniądze, choć to już szczegół) to mimo miłości do myszki Miki, mogą szukać jazdy na odpowiednim dla nich poziomie.
    Może z II ligi ktoś Tondera i Pawliczaka by chciał

  37. Powrót do góry    #8630
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Na RZG jest wywiad z Domagałą i już na samym początku stwierdził, że spadek to wina zawodników a nie zarządu.
    I tu ma całkowitą rację.

    Wina zarządu byłaby wtedy, jak by np. nie płacił im kasy, czy nie dopełnił innych formalności.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #8631
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I tu ma całkowitą rację.

    Wina zarządu byłaby wtedy, jak by np. nie płacił im kasy, czy nie dopełnił innych formalności.
    Kto dał kontrakt Tonderowi, Pawliczakowi, Zagarowi? Kto czekał do listopada by rozmawiać z zawodnikami?

  39. Powrót do góry    #8632
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,690
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I tu ma całkowitą rację.

    Wina zarządu byłaby wtedy, jak by np. nie płacił im kasy, czy nie dopełnił innych formalności.
    On kontraktowal tych zawodników, a oni pojechali mimo wszystko swoje. To czego od nich oczekiwano, więc trochę bzdura że oni są winni.

  40. Powrót do góry    #8633
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    936
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    On kontraktowal tych zawodników, a oni pojechali mimo wszystko swoje. To czego od nich oczekiwano, więc trochę bzdura że oni są winni.
    Prezes się tłumaczy bo to zawodnicy GP i powinni dobrze jechać.

    Zagar jeździ w GP bo jest jedynym Słoweńcem, a Fricke dostał dziką kartę też za flagę.

  41. Powrót do góry    #8634
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 53 postach
    Fajna fucha tez zarzad falubazu... bierzesz ilses baniek na klub wydajesz 1/3 zatrudniasz KK i OB (zawodnicy gp) do tego PP MT i DP , spadaja kase zawijasz i bielisz sie ze placiles , dopelniales formalnosci a te "pipki" spadly

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dominiktor za jego przydatny post!

    noc (26-08-2021)

  43. Powrót do góry    #8635
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,690
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Prezes się tłumaczy bo to zawodnicy GP i powinni dobrze jechać.

    Zagar jeździ w GP bo jest jedynym Słoweńcem, a Fricke dostał dziką kartę też za flagę.
    No zawodnicy GP to faktycznie z nazwy głównie, powinien wziąć na klate ten spadek.

  44. Powrót do góry    #8636
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,385
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Wychodzi na to, że wszyscy są winni spadku, tylko nie zarząd...

  45. Powrót do góry    #8637
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,881
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    On kontraktowal tych zawodników, a oni pojechali mimo wszystko swoje. To czego od nich oczekiwano, więc trochę bzdura że oni są winni.
    Noż karwa, jeżeli takiego Zagara czy Pepe nie można skrytykować, ze robią w meczu po 3 pkt, a lider Patryk dwukrotnie w biegach nominowanych, przyjeżdża ostatni. A Fricke robi w Grudziądzu 4 pkt, to chyba nie tego od nich oczekiwano ?

    Oczekiwano, że Patryk w najważniejszych biegach, chociaż na swoim torze, przyjedzie chociaż drugi, może trzeci, ale nie czwarty. Oczekiwano, że Fricke w Grudziadzu zrobi chociaż te 6-8 pkt, oczekiwano, że komandos, u siebie z Toruniem zrobi co najmniej te 8 pkt, a Pepe z Lublinem te 6-8 pkt. Tego od nich oczekiwano, a ty coś pyerdolisz, że zrobili swoje.

    Nikt od nich natomiast nie oczekiwał, że powalczą o medale. To by było przegięcie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #8638
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Sluchajcie kto ma wiedziec juz wie. Przeciez sa sponsorzy, inne osoby i podmioty. Taka decyzje nie podejmuje sie w jedno popoludnie.
    Info do pewnych osob juz poszlo, ze bedzie pozegnanie wiec…

  47. Powrót do góry    #8639
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,690
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 765 w 556 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Noż karwa, jeżeli takiego Zagara czy Pepe nie można skrytykować, ze robią w meczu po 3 pkt, a lider Patryk dwukrotnie w biegach nominowanych, przyjeżdża ostatni. A Fricke robi w Grudziądzu 4 pkt, to chyba nie tego od nich oczekiwano ?

    Oczekiwano, że Patryk w najważniejszych biegach, chociaż na swoim torze, przyjedzie chociaż drugi, może trzeci, ale nie czwarty. Oczekiwano, że Fricke w Grudziadzu zrobi chociaż te 6-8 pkt, oczekiwano, że komandos, u siebie z Toruniem zrobi co najmniej te 8 pkt, a Pepe z Lublinem te 6-8 pkt. Tego od nich oczekiwano, a ty coś pyerdolisz, że zrobili swoje.

    Nikt od nich natomiast nie oczekiwał, że powalczą o medale. To by było przegięcie.
    Ale wiadomo ze tacy zawodnicy raz pojadą lepiej, raz gorzej. Żeby wygrać mecz wszyscy razem musieli jechać super, a to mało realne. W skali sezonu, oceniając ich, można powiedzieć że pojechali tak, jak można było przypuszczać, wpadki zdarzają się naprawdę każdemu w tym sporcie. Taki Zagar, czy Protas tych wpadek mogli mieć jedynie więcej niż lepsi zawodnicy.

  48. Powrót do góry    #8640
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2018
    Postów
    816
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 76 w 53 postach
    Dlatego buduje sie druzyne a nie oczekuje,...od Woofiego tez pewnie oczekiwali 12 pkt w meczu a sie nie doczekali ale inni potrafili to nadrobic i sa na pierszym miejscu
    a u was na oczeiwaniach sie skonczylo...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •