Strona 206 z 269 PierwszyPierwszy ... 106156196204205206207208216256 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,226 do 9,270 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9226
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Lindbaeck to był pomysł i podpis Golińskiego. Na dwa lata. Domagała dostał wtedy gotowy skład.
    Jpdle. Powinni mu wytatuować na czole: idiota. Nie jestem qwa w stanie ogarnąć jak można było na coś takiego wpaść. Normalnie sabotaż.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. Powrót do góry    #9227
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    939
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 97 w 77 postach
    Pawliczak z Tonderem to są rekordziści sezonu 2021. Razem do spółki pojechali w 20-25 imprezach i sezon skończyli w połowie sierpnia. REKORD

  3. Powrót do góry    #9228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,933
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Wiesz jaka jest obecnie różnica pomiędzy Kvechem, a Tonderem i Pawliczakiem?
    Kvech jeździ cały czas, a Tonder z Pawliczakiem obecnie siedzą na d***e...
    Kvechowi zostały jeszcze mecze w 1 lidze(możliwe że aż 4), MŚJ, SON, mecze w Czechach, a gdzie będą jeździć MT i DP???


    Pawliczak z Tonderem będą jeszcze gdzieś jeździć czy już skończyli sezon i czekają na kolejny?
    A jakie to ma znaczenie w kontekście tego kto jakich rywali ma na rozkładzie ?

    A Protas, Zagar, Nicki, itd to sobie też pojeżdżą w chuy. Nie wiesz czy ta dwójka nie odjedzie jeszcze jakichś zawodów w Polsce, Szwecji czy Dani nawet. Ale co rusz sadzisz się i szukasz dziury w całym. A tak na serio, to nie wiem co ta dwójka ci i tobie podobnym zrobiła. Gnoisz ich przy każdej okazji, a nawet bez okazji. Ty już masz jakiegoś hopla na ich punkcie. Kogoś z rodziny an pasach ci przejechali czy jak ?

    He, he, dzień bez dokopania FZG prze senatora to dzień stracony.

    Falubaz przez ostatnie dwa lata był regularnie policzkowany nie tylko sportowo. Prawdziwy cios dostał tydzień temu, kiedy okazało się, że leci z ligi, a drugi nokautujący cios otrzymał kilka dni temu, kiedy stało się jasne, że Patryk Dudek po raz pierwszy opuści swój macierzysty klub. Po takich dwóch silnych uderzeniach nawet największy twardziel na ringu się nie podniesie. Pisałem o tym ostatnio dając wskazówki dla zarządzających klubem, że w obliczu spadku powinni zrobić wszystko, aby zatrzymać Patryka Dudka. Tylko on gwarantuje szybki powrót do elity. Niestety stało się inaczej. Nie będę wnikał, czy użyto wszystkich sił i argumentów, ale fakt jest faktem, że Patryka w Zielonej Gorze możemy długo już nie zobaczyć. Ja będąc w takiej sytuacji nie pozwoliłabym na to szczególnie, że stało się to bardzo szybko mimo trwającego sezonu. A jak znam życie i głosy dochodzące z zewsząd, sportowa rywalizacja nie była jedyną przyczyną rozstania Patryka z klubem.

    Aby wrócić do PGE Ekstraligi należy zbudować skład i budżet nie jak na realia eWinner 1. Ligi, ale właśnie na PGE Ekstraligę. Zatrzymać obecny skład zmieniając go kosmetycznie - wymieniając jedno, może dwa najsłabsze ogniwa. Dudek byłby też magnesem do pozostania w Zielonej Gorze Maxa Fricke, a tak będzie o to naprawdę ciężko. Jeżeli moje wskazówki dla włodarzy są nic nie znaczące, to proszę popatrzeć, jak to się robi w Toruniu. W razie potrzeby mogę umówić spotkanie, bo z właścicielem Przemkiem i jego żoną znam się doskonale. Na pewno podpowie zielonogórskim działaczom i przekaże podobne sugestie co ja.

    Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/zuzel/news-...ampaign=chrome
    Karwa, jak gościa kiedyś lubiłem, to teraz chyba wypowiem mu wojnę.

    "Ja im mówiłem, gdyby posłuchali moich wskazówek, itd...."

    Robert, ty ciulu zakłamany. To ty doprowadziłeś do tego, ze trzech gości kupiło sobie za grosze klub FZG. Ty przyprowadziłeś tego co teraz rządzi. A potem cichaczem spyerdoliłeś bo kasy ci żal było dołożyć. A trzeba było zostawić chociaż jakieś wskazówki. A teraz ciulu zapyziały, jedziesz po klubie, który jak twierdziłeś, zawsze będzie ci bliski.

    No co za cymbał jeden.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 30-08-2021 o 19:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #9229
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,888
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Oj Robert Robert... Robert.

    https://m.youtube.com/watch?v=1lKn21dlV2k

    Z dedykacją.

  5. Powrót do góry    #9230
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    1,140
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ooo, przynajmniej gratuluje odwagi i jasnej deklaracji.
    (...)

    Wolno mi ? Czy też nie ?
    Mariusz napisał dzisiaj o 13:02

    Zagoniony do kąta jednak potrafi zdobyć się na rozsądek. Popieram. Sam nie wierzę co piszę.
    Jest spadek z rodzaju tzw. głupich.
    Obrzucanie na forum winą prawie wszystkich. Ja tylko zapytam:
    GDZIE SĄ WŁAŚCICIELE? Także współwłaściciel-miasto. Senator robi sobie i wspólnikom na złość? Tu są winni nr. 1.
    Jeżeli prezes skupia się na budżecie, nie ma długów, jak słyszę wszyscy rozliczeni, to od transferów nie jest cwany "koszul" i inni z zarządu klubu? Same niemoty?
    Jak mówi Carlitos po Dudku nie ma co płakać. Zamknięta księga. Poszedł po większą forsę. Może jakieś animozje z zarządem do tego?
    Nie jest to już wybitny lider. No nie. Zapytałem poprzednio: kto stworzył Dudka. Odpowiedź jest jedna -tata i FALUBAZ. Bez klubu nie byłby nawet wirażowym.
    Zarobi 0,5 mln. więcej, to poszedł. Rozumiem, ale pomników bym nie stawiał. Zobaczymy karierę w SGP.
    Teraz priorytetem jest utrzymać Fricke. Pusty śmiech mnie ogarnia, gdy czytam zakupy kibiców. Wielu wydaje się, że liderzy 1-szo ligowym drużyn stoją na półce w markecie w Z.G. Już przebierają między Tarasienką a Kułakowem, między Musielakiem a Hansenem, czy Beckerem.
    Oby się skończyło na Zengim i Miedziaku i kimś ze słynny "potencjałem" Strzelca.
    Jeżeli jest kasa, to moim zdaniem trzeba iść tropem Torunia i ostro na zakupy się udać. Bez tego marazm, a nawet trop Tarnowa. W 1-szej lidze nie ma ogórków Eligowcy. Trzeba zejść solidnie na ziemię.
    Padło nazwisko Walasek, Garcarek. Kiedyś napisałem w innym dziale, że bardzo podoba mi się ruch szefów Ostrowi. Gdzieś czytałem o tym. Od p.p. Garcarek żużlowiec nie dostał forsy do ręki, dostał full service silników. Jak to zadziałało prawda? Prorokowałem takie m.inn. podejście w dziale "Co należy ..."
    Powodzenia i ...pokory życzę

  6. Powrót do góry    #9231
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Odwiedziłem monopolowy a więc sprawy maja się tak

    Dzień przed ogłoszeniem że Patryk idzie w siną dal ,do Torunia ( podobno ma już tam chałupę)udało się większość jego zielonogórskich sponsorów aby zmienił zdanie
    Gwarantowali mu $$$$ na GP i ogólnie zarobki w okolicach 2 mil za sezon w 1 lidze ale chłop to olał
    Potwierdziło się że Sławek z Honoratą ,naciskali na Patryka aby nie odchodził i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść
    Nie ma zadnych spalonych mostów ,jak to twierdził Mario i rozstanie było przyzwoite .Okazuje się że Patryk obiecał w klubie że podpiszę w Toruniu na rok ( chyba nikt w to nie wieży ) i gdyby udało się awansować to będzie z nami rozmawiał

    Znany i lubiany na tym forum ,niejaki Matej Zagar ,obiecał że jeśli Falubaz będzie go chciał w pierwszej lidze to już dziś podpisuje kontrakt
    Sympatyczny kangur ,nie ma w kontrakcie zapisane że musi latać w ekstralidzę i w tym tygodniu będzie wiadomo co i jak a pozostanie w Falubazie to jakieś 20%

    Najgorsze jest to że ludzie dowodzący Falubazem ,cały czas myślą że są *****iści ,że to nie ich wina i że w klubie wszystko jest cacy
    Jeśli nie wejdziemy tam z drzwiami i nie wywieziemy ich na taczkach w okolice Gorzowa to ni .... nic się nie zmieni

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi SCOT FZG za jego przydatny post!

    jan kowalski (30-08-2021)

  8. Powrót do góry    #9232
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,496
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Ale o co chodzi trzon zespołu mamy
    Pepe, Tonder, Pawliczak, Kvech + juniorzy. Wystarczy ściągnąć 1 lub 2 zawodników.

    Plan pracy prezesa Falubazu na najbliższy rok:

    do 30.10.2021 prezes kręcąc się w fotelu kmini koncepcje na kolejny sezon
    01.11 do 05.11.2021 prezes wykonuje kilka telefonów do zawodniku, zaprasza na kawę. Chętnych zatrudnia na sezon 2022
    06.11.2021 Mariusz wylicza w exelu potencjał awansu Falubazu do SE
    07.11.2021 do sierpnia/września 2022r. spokojnie kręci się w fotelu i czeka na końcowy rezultat
    sierpień/wrzesień 2022r prezes zadowolony ze swojej pracy, żali się, że zawodnicy zawiedli, a przecież on ma wyliczenia Mariusza

    No także ten tego bez stresu, a dla wszystkich którym się nie podoba https://www.youtube.com/watch?v=wwiqQDADP8Q

    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #9233
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,387
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Znany i lubiany na tym forum ,niejaki Matej Zagar ,obiecał że jeśli Falubaz będzie go chciał w pierwszej lidze to już dziś podpisuje kontrakt
    Zagar poczeka jeszcze miesiąc, żeby porozmawiać z beniaminkiem i jeśli się nie dogada to wróci na rozmowy do ZG i wynegocjuje ekstraligowe stawki, a nasi ogłoszą sukces, że Komandos okazał się lojalny i honorowy...

  10. Powrót do góry    #9234
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Odwiedziłem monopolowy a więc sprawy maja się tak

    Dzień przed ogłoszeniem że Patryk idzie w siną dal ,do Torunia ( podobno ma już tam chałupę)udało się większość jego zielonogórskich sponsorów aby zmienił zdanie
    Gwarantowali mu $$$$ na GP i ogólnie zarobki w okolicach 2 mil za sezon w 1 lidze ale chłop to olał
    Potwierdziło się że Sławek z Honoratą ,naciskali na Patryka aby nie odchodził i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść
    Nie ma zadnych spalonych mostów ,jak to twierdził Mario i rozstanie było przyzwoite .Okazuje się że Patryk obiecał w klubie że podpiszę w Toruniu na rok ( chyba nikt w to nie wieży ) i gdyby udało się awansować to będzie z nami rozmawiał

    Znany i lubiany na tym forum ,niejaki Matej Zagar ,obiecał że jeśli Falubaz będzie go chciał w pierwszej lidze to już dziś podpisuje kontrakt
    Sympatyczny kangur ,nie ma w kontrakcie zapisane że musi latać w ekstralidzę i w tym tygodniu będzie wiadomo co i jak a pozostanie w Falubazie to jakieś 20%

    Najgorsze jest to że ludzie dowodzący Falubazem ,cały czas myślą że są *****iści ,że to nie ich wina i że w klubie wszystko jest cacy
    Jeśli nie wejdziemy tam z drzwiami i nie wywieziemy ich na taczkach w okolice Gorzowa to ni .... nic się nie zmieni
    Taczka to za mało. Przydałaby się pierwsza defenestracja zielonogórska. Najlepiej z wieży głodowej prosto na bruk przy Masarskiej.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  11. Powrót do góry    #9235
    Użytkownik Awatar Dawid11
    Dołączył
    28-08-2018
    Postów
    410
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 25 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Odwiedziłem monopolowy a więc sprawy maja się tak

    Dzień przed ogłoszeniem że Patryk idzie w siną dal ,do Torunia ( podobno ma już tam chałupę)udało się większość jego zielonogórskich sponsorów aby zmienił zdanie
    Gwarantowali mu $$$$ na GP i ogólnie zarobki w okolicach 2 mil za sezon w 1 lidze ale chłop to olał
    Potwierdziło się że Sławek z Honoratą ,naciskali na Patryka aby nie odchodził i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść
    Nie ma zadnych spalonych mostów ,jak to twierdził Mario i rozstanie było przyzwoite .Okazuje się że Patryk obiecał w klubie że podpiszę w Toruniu na rok ( chyba nikt w to nie wieży ) i gdyby udało się awansować to będzie z nami rozmawiał

    Znany i lubiany na tym forum ,niejaki Matej Zagar ,obiecał że jeśli Falubaz będzie go chciał w pierwszej lidze to już dziś podpisuje kontrakt
    Sympatyczny kangur ,nie ma w kontrakcie zapisane że musi latać w ekstralidzę i w tym tygodniu będzie wiadomo co i jak a pozostanie w Falubazie to jakieś 20%

    Najgorsze jest to że ludzie dowodzący Falubazem ,cały czas myślą że są *****iści ,że to nie ich wina i że w klubie wszystko jest cacy
    Jeśli nie wejdziemy tam z drzwiami i nie wywieziemy ich na taczkach w okolice Gorzowa to ni .... nic się nie zmieni
    A wiadomo coś kogo planują ściągnąć te nasze *****istości

  12. Powrót do góry    #9236
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,933
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Odwiedziłem monopolowy a więc sprawy maja się tak

    Dzień przed ogłoszeniem że Patryk idzie w siną dal ,do Torunia ( podobno ma już tam chałupę)udało się większość jego zielonogórskich sponsorów aby zmienił zdanie
    Gwarantowali mu $$$$ na GP i ogólnie zarobki w okolicach 2 mil za sezon w 1 lidze ale chłop to olał
    Potwierdziło się że Sławek z Honoratą ,naciskali na Patryka aby nie odchodził i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść
    Nie ma zadnych spalonych mostów ,jak to twierdził Mario i rozstanie było przyzwoite .Okazuje się że Patryk obiecał w klubie że podpiszę w Toruniu na rok ( chyba nikt w to nie wieży ) i gdyby udało się awansować to będzie z nami rozmawiał

    Znany i lubiany na tym forum ,niejaki Matej Zagar ,obiecał że jeśli Falubaz będzie go chciał w pierwszej lidze to już dziś podpisuje kontrakt
    Sympatyczny kangur ,nie ma w kontrakcie zapisane że musi latać w ekstralidzę i w tym tygodniu będzie wiadomo co i jak a pozostanie w Falubazie to jakieś 20%

    Najgorsze jest to że ludzie dowodzący Falubazem ,cały czas myślą że są *****iści ,że to nie ich wina i że w klubie wszystko jest cacy
    Jeśli nie wejdziemy tam z drzwiami i nie wywieziemy ich na taczkach w okolice Gorzowa to ni .... nic się nie zmieni

    Scotti, nie wiem jakie ty monopolowe odwiedzasz, ale przeanalizuj to co napisałeś. "Podobno am już tam chałupę" czy "i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść ". Przeciez to świadczy tylko o tym co pisałem wcześniej. Patryk dużo szybciejn wiedział, że odchodzi z FZG. A jednak zwodził klub i udawał, że negocjuje nowy kontrakt. Pytam po co to robił ? Nie zastanawia ciebie to ?

    Powiadasz, że:

    Nie ma zadnych spalonych mostów ,jak to twierdził Mario i rozstanie było przyzwoite
    To zobaczysz za rok, jak FZG awansuje, jakie to było przyzwoite rozstanie. To, że zimny zazwyczaj Domagała, miał twarz pokerzysty, nic dosłownie nie znaczy. Sam się dziwię, że Domagała milczy jak zaklęty, nie tylko w sprawie Patryka, ale również w sprawie meczu GKM - Czewa, gdzie zyebał jeszcze Żytę za to, że ten pierdnął coś tam w mediach. A już tym bardziej w sprawie senatora. Gdzie też w klubie wiedzą, jaką rolę w transferze Patryka odegrał senator. Póki co milczą. Mam nadzieję, że zbierają wszystkie fakty do kupy, i w odpowiednim momencie, przynajmniej niektóre sprawy ujrzą światło dzienne. A chyba jednak ujrzą skoro senator pisze, że :

    A jak znam życie i głosy dochodzące z zewsząd, sportowa rywalizacja nie była jedyną przyczyną rozstania Patryka z klubem.
    Senator ewidentnie idzie na wojnę z Bieńkowskim. W klubie wiedzą, że Patryk zanim zdecydował o zmianie otoczenia, to konsultował się z senatorem. Jaki to miało wpływ na decyzję Patryka to wie tylko on sam. Ale przyznasz, że rola senatora była nietypowa. Nie wiem tylko, jak zareaguje na te podjazdy sam Bieńkowski z Kubickim. Ale domyślam się, że w odpowiednim dla nich momencie, oddadzą mu i to z nawiązką. Czas pokaże.

    Aha, i jest jeszcze jeden zawodnik FZG, który to był nagabywany, że jednak dobrze by było aby zmienił otoczenie. Jak myślisz, który to zawodnik i przez kogo był nagabywany ? I skąd wiedzą o tym w klubie ?

    I na koniec, ogólnie zapytam. Jak myślicie, kto od jakiegoś czasu ryje w klubie, aby dokopać Bieńkowskiemu i Kubickiemu ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #9237
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2019
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 115 w 52 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Scotti, nie wiem jakie ty monopolowe odwiedzasz, ale przeanalizuj to co napisałeś. "Podobno am już tam chałupę" czy "i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść ". Przeciez to świadczy tylko o tym co pisałem wcześniej. Patryk dużo szybciejn wiedział, że odchodzi z FZG. A jednak zwodził klub i udawał, że negocjuje nowy kontrakt. Pytam po co to robił ? Nie zastanawia ciebie to ?

    Powiadasz, że:



    To zobaczysz za rok, jak FZG awansuje, jakie to było przyzwoite rozstanie. To, że zimny zazwyczaj Domagała, miał twarz pokerzysty, nic dosłownie nie znaczy. Sam się dziwię, że Domagała milczy jak zaklęty, nie tylko w sprawie Patryka, ale również w sprawie meczu GKM - Czewa, gdzie zyebał jeszcze Żytę za to, że ten pierdnął coś tam w mediach. A już tym bardziej w sprawie senatora. Gdzie też w klubie wiedzą, jaką rolę w transferze Patryka odegrał senator. Póki co milczą. Mam nadzieję, że zbierają wszystkie fakty do kupy, i w odpowiednim momencie, przynajmniej niektóre sprawy ujrzą światło dzienne. A chyba jednak ujrzą skoro senator pisze, że :



    Senator ewidentnie idzie na wojnę z Bieńkowskim. W klubie wiedzą, że Patryk zanim zdecydował o zmianie otoczenia, to konsultował się z senatorem. Jaki to miało wpływ na decyzję Patryka to wie tylko on sam. Ale przyznasz, że rola senatora była nietypowa. Nie wiem tylko, jak zareaguje na te podjazdy sam Bieńkowski z Kubickim. Ale domyślam się, że w odpowiednim dla nich momencie, oddadzą mu i to z nawiązką. Czas pokaże.

    Aha, i jest jeszcze jeden zawodnik FZG, który to był nagabywany, że jednak dobrze by było aby zmienił otoczenie. Jak myślisz, który to zawodnik i przez kogo był nagabywany ? I skąd wiedzą o tym w klubie ?

    I na koniec, ogólnie zapytam. Jak myślicie, kto od jakiegoś czasu ryje w klubie, aby dokopać Bieńkowskiemu i Kubickiemu ?
    CSI: Falubaz

  14. Powrót do góry    #9238
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,605
    Kliknij i podziękuj
    1,787
    Podziękowania: 1,365 w 807 postach
    nastroje antydudkowe rosną w Zielonej Górze

    https://vocaroo.com/1efTwiEGkIbE
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  15. Powrót do góry    #9239
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,496
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I na koniec, ogólnie zapytam. Jak myślicie, kto od jakiegoś czasu ryje w klubie, aby dokopać Bieńkowskiemu i Kubickiemu ?
    Strażak sam na emeryturze?

    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    nastroje antydudkowe rosną w Zielonej Górze

    https://vocaroo.com/1efTwiEGkIbE

    Ta Pani to jest "etatowa" maruda w Radio Zielona Góra, zarówno w kwestii Falubazu jak i Zastalu, także to poziom obiektywizmu Mariusza
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #9240
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    445
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Uwaga, wyciekło nagranie konsultacji Patryka z Senatorem.

    P - słuchaj narcyzie. Albo oddasz udziały i zrobicie porządek w zarządzie albo odchodzę. Dołożyć się nie chcesz. Jeździmy Zagarami i Tonderami.
    S - ta, jasne. Może jeszcze do Torunia pójdziesz co?
    P - tak a o co chodzi?
    (dudek odwraca się na pięcie i idzie na północny wschód)
    S - Patryk! Patryku! Ja żartowałem.
    P - a spier****.

    Hurr durr, Domagały, Kubickie i Bieńkowskie nic nie zrobiły, zeby zatrzymać Dudka w Falubazie. Mi starczy dolar na Warda a wy co? Banda nieudaczników.


  17. Powrót do góry    #9241
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Scotti, nie wiem jakie ty monopolowe odwiedzasz, ale przeanalizuj to co napisałeś. "Podobno am już tam chałupę" czy "i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść ". Przeciez to świadczy tylko o tym co pisałem wcześniej. Patryk dużo szybciejn wiedział, że odchodzi z FZG. A jednak zwodził klub i udawał, że negocjuje nowy kontrakt. Pytam po co to robił ? Nie zastanawia ciebie to ?

    Powiadasz, że:



    To zobaczysz za rok, jak FZG awansuje, jakie to było przyzwoite rozstanie. To, że zimny zazwyczaj Domagała, miał twarz pokerzysty, nic dosłownie nie znaczy. Sam się dziwię, że Domagała milczy jak zaklęty, nie tylko w sprawie Patryka, ale również w sprawie meczu GKM - Czewa, gdzie zyebał jeszcze Żytę za to, że ten pierdnął coś tam w mediach. A już tym bardziej w sprawie senatora. Gdzie też w klubie wiedzą, jaką rolę w transferze Patryka odegrał senator. Póki co milczą. Mam nadzieję, że zbierają wszystkie fakty do kupy, i w odpowiednim momencie, przynajmniej niektóre sprawy ujrzą światło dzienne. A chyba jednak ujrzą skoro senator pisze, że :



    Senator ewidentnie idzie na wojnę z Bieńkowskim. W klubie wiedzą, że Patryk zanim zdecydował o zmianie otoczenia, to konsultował się z senatorem. Jaki to miało wpływ na decyzję Patryka to wie tylko on sam. Ale przyznasz, że rola senatora była nietypowa. Nie wiem tylko, jak zareaguje na te podjazdy sam Bieńkowski z Kubickim. Ale domyślam się, że w odpowiednim dla nich momencie, oddadzą mu i to z nawiązką. Czas pokaże.

    Aha, i jest jeszcze jeden zawodnik FZG, który to był nagabywany, że jednak dobrze by było aby zmienił otoczenie. Jak myślisz, który to zawodnik i przez kogo był nagabywany ? I skąd wiedzą o tym w klubie ?

    I na koniec, ogólnie zapytam. Jak myślicie, kto od jakiegoś czasu ryje w klubie, aby dokopać Bieńkowskiemu i Kubickiemu ?
    Nosz k...a mać ,Mario ja cię proszę
    To że Patryk podobno ma chałupę w Toruniu to nic nie oznacza ,bo podobnie lokum ma w Poznaniu ,kilka nad morzem i kilka w Zielonej a w jednej z nich zamieszkuję Żyto
    Myślałem że wiesz czym się Patryk zajmuję i w co inwestuje

  18. Powrót do góry    #9242
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    nastroje antydudkowe rosną w Zielonej Górze

    https://vocaroo.com/1efTwiEGkIbE
    Jaka to była magia... Już nigdy nie będzie hahaha.
    Ta typiara chyba czyta SB haha. Ja pyerdole Zielona Góra to stan umysłu.

    Zdechł pies Falubaz haha

  19. Powrót do góry    #9243
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,933
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Nosz k...a mać ,Mario ja cię proszę
    To że Patryk podobno ma chałupę w Toruniu to nic nie oznacza ,bo podobnie lokum ma w Poznaniu ,kilka nad morzem i kilka w Zielonej a w jednej z nich zamieszkuję Żyto
    Myślałem że wiesz czym się Patryk zajmuję i w co inwestuje
    Dobra, zakończmy ten temat, bo już mi telefon napyerdala.

    Zobaczymy za jakiś czas, czy wyjdzie więcej faktów. A wtedy pogadamy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #9244
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Mariusz ustalił tę wersję z Żyto przy wódce, jak pisowski komunista z prawdziwym komunistą W siedzibie Falubazu jest już teczka na Dudka, na pewno wypłynie w odpowiednim czasie.

  21. Powrót do góry    #9245
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Nie da się ukryć, że po degradacji, u Falubazów szambo wybiło w kosmos.
    Spadek Apatora to był jednak Wersal

  22. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lipa_PL za jego przydatny post!

    Buszmen (30-08-2021), lego (31-08-2021), youlaike (30-08-2021)

  23. Powrót do góry    #9246
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dobra, zakończmy ten temat, bo już mi telefon napyerdala.
    .
    Z psychiatryka dzwonią?

  24. Powrót do góry    #9247
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 15 w 5 postach
    Miło się czyta, jak Mariusz - wieloletni bezkrytyczny zwolennik działań Różowego Senatora, tkwiący przez ponad dekadę w jego rowie aż po jelito cienkie, nagle zmienia zdanie i staje się jego najzagorzalszym krytykiem.
    Ostatnio edytowane przez zdepiefal ; 30-08-2021 o 22:19

  25. Powrót do góry    #9248
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,496
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez zdepiefal Zobacz posta
    Miło się czyta, jak Mariusz - wieloletni bezkrytyczny zwolennik działań Różowego Senatora, tkwiący przez ponad dekadę w jego rowie aż po jelito cienkie, nagle zmienia zdanie i staje się jego najzagorzalszym krytykiem.
    Czyżby Mariusz się pomylił ?
    Tylko Falubaz

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Ali_G (31-08-2021)

  27. Powrót do góry    #9249
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,898
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,136 w 1,491 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Odwiedziłem monopolowy a więc sprawy maja się tak

    Dzień przed ogłoszeniem że Patryk idzie w siną dal ,do Torunia ( podobno ma już tam chałupę)udało się większość jego zielonogórskich sponsorów aby zmienił zdanie
    Gwarantowali mu $$$$ na GP i ogólnie zarobki w okolicach 2 mil za sezon w 1 lidze ale chłop to olał
    Potwierdziło się że Sławek z Honoratą ,naciskali na Patryka aby nie odchodził i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść
    Nie ma zadnych spalonych mostów ,jak to twierdził Mario i rozstanie było przyzwoite .Okazuje się że Patryk obiecał w klubie że podpiszę w Toruniu na rok ( chyba nikt w to nie wieży ) i gdyby udało się awansować to będzie z nami rozmawiał

    Znany i lubiany na tym forum ,niejaki Matej Zagar ,obiecał że jeśli Falubaz będzie go chciał w pierwszej lidze to już dziś podpisuje kontrakt
    Sympatyczny kangur ,nie ma w kontrakcie zapisane że musi latać w ekstralidzę i w tym tygodniu będzie wiadomo co i jak a pozostanie w Falubazie to jakieś 20%

    Najgorsze jest to że ludzie dowodzący Falubazem ,cały czas myślą że są *****iści ,że to nie ich wina i że w klubie wszystko jest cacy
    Jeśli nie wejdziemy tam z drzwiami i nie wywieziemy ich na taczkach w okolice Gorzowa to ni .... nic się nie zmieni
    Nigdy wcześniej, do żadnego zawodnika, nie miałem tak mieszanych odczuć jak do Zagara. Najczęściej było czarne lub białe, tego zawodnika widziałbym w klubie, a tego nie! A Zagar...?
    Niektórzy doskonale pamiętają, jako jeden z pierwszych qoorvovałem na ten kontrakt, aż mi się obrywało za to, a teraz... . Powiem tak, jeśli skład miałby petardą wrócić z powrotem, to niech i tego Mateja biorą, niech będzie. Warunek-silny skład-np.Fricke, Pepe, Zagar, Kvech, Zengi/Musielak, pozwalający na realną walkę o awans. A jeśli sezon ma być tylko odfajkowany, to niech sobie inni biorą Mateja. Tym bardziej, ze po ewentualnym awansie i tak trzeba byłoby Matejowi podziekować za jazdę i rozstać się jak najszybciej w przyjacielskich stosunkach.
    Zagar to zawodnik poziomu pomiędzy ligami, idealny by spuścić drużynę z Extraligi i tak samo nadaje się do awansu z I ligi. I wymaga wypłat na czas, po uregulowaniu lekkich zaległości po meczu z Toruniem, nagle zaczął cudownie i skutecznie jechać, nie odpuszcza poślizgów.
    Ale czyje drzwi chcesz doprowadzić do wymiany? Domagały, Bieńka czy Kubickiego? A może im wszystkim? Jeśli to pomoże, to jestem za, warto poświęcić jedne, czy nawet troje drzwi, jeśli to coś zmieni.

    PS
    Jako następny mam prośbę, jeśli ktoś może, niech powstrzyma się od podejmowania dyskusji z naszym klubowym głupolem. On postrzegany jest na forum, jako symbol Falubazu, odpuśćcie jeśli się da, próby dialogu do nizcego nie prowadzą.

    Cytat Zamieszczone przez Lipa_PL Zobacz posta
    Nie da się ukryć, że po degradacji, u Falubazów szambo wybiło w kosmos.
    Spadek Apatora to był jednak Wersal
    Ale jakie szambo wybiło po degradacji? Pzrecież to co wiadome po spadku, doskonale było znane już na długo pzred spadkiem. Co cię tak zaskoczyło? Że jakiś głupek obrzuca błotem Dudka, zamiast triumwiratu właścicielskiego, ewentualnie prezesa?
    Ostatnio edytowane przez noc ; 30-08-2021 o 23:11

  28. Powrót do góry    #9250
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Nasz właściciel, nauczony doświadczeniem spadku sprzed dwóch lat, z dobrego serca daje wam wskazówki powrotu na żużlowe szczyty:

    https://www.rzg.pl/177369/szef-apato...ec-o-powrocie/

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Penhall (31-08-2021)

  30. Powrót do góry    #9251
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To są nieporównywalne sytuacje. Mieliście bez porównania łatwiej, bo nie było wojny na górze i takiej przepaści finansowej.
    U nas jest myślenie na zasadzie kto kogo. Na klubie nikomu specjalnie nie zależy. To tylko narzędzie. Dlatego prędzej ziści się scenariusz tarnowski niż toruński.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #9252
    Stały bywalec Awatar Awkop
    Dołączył
    03-08-2018
    Postów
    955
    Kliknij i podziękuj
    463
    Podziękowania: 178 w 123 postach
    Przede wszystkim my już 28 czerwca po porażce z GKM wiedzieliśmy, że lecimy do 1 ligi i mogliśmy spokojnie budować skład. Was grom trafił prawie dwa miesiące później.

  32. Powrót do góry    #9253
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,791
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Nasz właściciel, nauczony doświadczeniem spadku sprzed dwóch lat, z dobrego serca daje wam wskazówki powrotu na żużlowe szczyty:
    https://www.rzg.pl/177369/szef-apato...ec-o-powrocie/
    ROTFL....
    a jak Falubaz awansuje to Przemek Termiński udzieli wywiadu jak się utrzymać po awansie

    Cytat Zamieszczone przez Awkop Zobacz posta
    Przede wszystkim my już 28 czerwca po porażce z GKM wiedzieliśmy, że lecimy do 1 ligi i mogliśmy spokojnie budować skład. Was grom trafił prawie dwa miesiące później.
    I kolejna rada - chcesz szybko awansować to jak najszybciej wiedz o spadku

    A tak na serio to pewno miało to jakieś tam znaczenie ten w miarę pewny wczesny spadek,
    ale mobilizacja środowiska po spadku była duża finansowo - dlatego
    z upolowaniem Musielaka, czy Kułakowa i tak nie byłoby problemu.
    I zawsze jest pytanie, czy ktoś oprócz torunian w tym 2020 chciał tak naprawdę
    awansować do eligi, a kto będzie się do niej pchał w 2022 - tu mamy zapowiedź
    Skrzydlewskiego, ale wiadomo - jak to Skrzydlewski...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  33. Powrót do góry    #9254
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,160
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Jeszcze "wczoraj" był w Falubazie Hampel, Doyle, Vaculik, Pedersen, Dudek. Zastanawialiśmy się kto bardziej by nam pasował, Emil czy Tai. Według działaczy Madsen nie rokował, Lambert podobnie. Ciekawe ile na dziś kosztowałby powrót któregoś z nich . Teraz mogą kręcić następny odcinek pod tytułem " co poszło nie tak ". Gdyby tak niedawno ktoś powiedział że będziemy się bić o Musielaka aby zaistnieć w pierwszej lidze, skończyłby w Ciborzu. Szybko i sprawnie poszło rozpyerdolenie tego klubu.
    TYLKO FALUBAZ

  34. Powrót do góry    #9255
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Widzę, że Termos oszalał. Za chwilę ogłosi złoto DMP 2022
    Żeby tylko finansowo temat nie utonął jak Titanic.

  35. Powrót do góry    #9256
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    445
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Termos akurat ogląda każdą złotówkę 2 razy zanim ją wyda.
    Co by nie mówić kilka rad tam padło słusznych

  36. Powrót do góry    #9257
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Osobiście Zagara bym zostawił. Na pierwszą ligę to więcej niż solidny zawodnik, a każdego kto chce go pogonić pytam kto za niego? Mówię o zawodniku podobnej klasy. Chris Holder to żadne wzmocnienie za Komandosa(raczej osłabienie).
    TeamLindgren

  37. Powrót do góry    #9258
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2021
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    PIERWSZA LIGA TO LIGA NIE WARTA UWAGI JEZDZILISCIE W EKSTRALIDZE Z MOTOREM WIELKIM I ZE SPARTA A TErAZ SPADLISCIE I Z TEGO CO WIEM BEDZIECIE JECHAC TAKIM SKLADEM

    1 tonder
    2 pawliczak
    3 kvech
    4 protasiewicz
    5 zagar
    67 jacys juniorzy ALE TO WIADOMO ZE JAKIES OGORKI SLABE TO NAWET NIE MA SENSU ICH WPISYWAC DO SKLADU SZKODA DLUGOPISU

    tylko szkoda bo te niunki cipeczki wasze pod tasma takie aptyczne byly ze slinka ciekla a teraz tego nie bedzie ale to SZYBKO WROCICIE TAKIM SKLADEM I BEdA DALEJ NIUNKI POD TASMA
    Ostatnio edytowane przez Lubelak12 ; 31-08-2021 o 09:14

  38. Powrót do góry    #9259
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2021
    Postów
    228
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 33 w 27 postach
    Zachowanie RD niestety było łatwe do przewidzenia. Dziś on triumfuje. Jego następcy są twarzami spadki i odejścia Dudka. Kibice na forach błagają go o powrót i wspominają jak to za jego czasów było super. On sam twierdzi, że skutecznie wyleczył się z żużla i nie myśli o powrocie. Mało tego, zdarza mu się nie oglądać meczów. Co ciekawe dziś otwierając jakikolwiek portal internetowy natkniemy się na jego felieton lub wywiad, a na facebooku codziennie wrzuca zdjęcia z zawodnikami czy z festynów.

    Mi to trochę przypomina sytuację z Morawskim. Wszedł do klubu, zrobił wizerunkową rewolucję. Przy W69 zrobiło się kolorowo, głośno, były gwiazdy. Po jakimś czasie okazało się, że to wszystko było robione na zeszyt. Morawski znikł, a zadłużony klub przez wiele sezonów popadł w marazm.

    Do sytuacji z RD idealnie pasuje powiedzenie "Jak nie chcesz pomagać, to chociaż nie przeszkadzaj". A może RD szykuje się powoli na wybory 2023 i kandydaturę na prezydenta miasta? No to by było całkiem ciekawe

  39. Powrót do góry    #9260
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Scotti, nie wiem jakie ty monopolowe odwiedzasz, ale przeanalizuj to co napisałeś. "Podobno am już tam chałupę" czy "i dopiero gdyby nie udało się awansować mógłby odejść ". Przeciez to świadczy tylko o tym co pisałem wcześniej. Patryk dużo szybciejn wiedział, że odchodzi z FZG. A jednak zwodził klub i udawał, że negocjuje nowy kontrakt. Pytam po co to robił ? Nie zastanawia ciebie to ?

    Powiadasz, że:



    To zobaczysz za rok, jak FZG awansuje, jakie to było przyzwoite rozstanie. To, że zimny zazwyczaj Domagała, miał twarz pokerzysty, nic dosłownie nie znaczy. Sam się dziwię, że Domagała milczy jak zaklęty, nie tylko w sprawie Patryka, ale również w sprawie meczu GKM - Czewa, gdzie zyebał jeszcze Żytę za to, że ten pierdnął coś tam w mediach. A już tym bardziej w sprawie senatora. Gdzie też w klubie wiedzą, jaką rolę w transferze Patryka odegrał senator. Póki co milczą. Mam nadzieję, że zbierają wszystkie fakty do kupy, i w odpowiednim momencie, przynajmniej niektóre sprawy ujrzą światło dzienne. A chyba jednak ujrzą skoro senator pisze, że :



    Senator ewidentnie idzie na wojnę z Bieńkowskim. W klubie wiedzą, że Patryk zanim zdecydował o zmianie otoczenia, to konsultował się z senatorem. Jaki to miało wpływ na decyzję Patryka to wie tylko on sam. Ale przyznasz, że rola senatora była nietypowa. Nie wiem tylko, jak zareaguje na te podjazdy sam Bieńkowski z Kubickim. Ale domyślam się, że w odpowiednim dla nich momencie, oddadzą mu i to z nawiązką. Czas pokaże.

    Aha, i jest jeszcze jeden zawodnik FZG, który to był nagabywany, że jednak dobrze by było aby zmienił otoczenie. Jak myślisz, który to zawodnik i przez kogo był nagabywany ? I skąd wiedzą o tym w klubie ?

    I na koniec, ogólnie zapytam. Jak myślicie, kto od jakiegoś czasu ryje w klubie, aby dokopać Bieńkowskiemu i Kubickiemu ?
    No ostał się ino niezłomny Kamil.

  40. Powrót do góry    #9261
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,933
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez unabomber Zobacz posta
    Zachowanie RD niestety było łatwe do przewidzenia. Dziś on triumfuje. Jego następcy są twarzami spadki i odejścia Dudka. Kibice na forach błagają go o powrót i wspominają jak to za jego czasów było super. On sam twierdzi, że skutecznie wyleczył się z żużla i nie myśli o powrocie. Mało tego, zdarza mu się nie oglądać meczów. Co ciekawe dziś otwierając jakikolwiek portal internetowy natkniemy się na jego felieton lub wywiad, a na facebooku codziennie wrzuca zdjęcia z zawodnikami czy z festynów.

    Mi to trochę przypomina sytuację z Morawskim. Wszedł do klubu, zrobił wizerunkową rewolucję. Przy W69 zrobiło się kolorowo, głośno, były gwiazdy. Po jakimś czasie okazało się, że to wszystko było robione na zeszyt. Morawski znikł, a zadłużony klub przez wiele sezonów popadł w marazm.

    Do sytuacji z RD idealnie pasuje powiedzenie "Jak nie chcesz pomagać, to chociaż nie przeszkadzaj". A może RD szykuje się powoli na wybory 2023 i kandydaturę na prezydenta miasta? No to by było całkiem ciekawe
    No tak to przedstawia w mediach senator właśnie. W ten sposób antagonizując kibiców. Jednak w mojej opinii, jak się przeanalizuje początek i źródło konfliktu. To taką twarzą tego kryzysu jest właśnie sam senator.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #9262
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,542
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    K.urwa Marcin, zajrzyj tu na godzinę i zrób porządek z kilkoma oszołomami.

  42. Powrót do góry    #9263
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,542
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Ci, co cytują tego jełopa dorównują mu głupotą.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    lego (31-08-2021)

  44. Powrót do góry    #9264
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,708
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    to chyba aktualnie najpopularniejszy wątek na forum więc może ma ktoś kontakt do jakiegoś Admina? Wypierdoylil by tych troli raz na zawsze i przy okazji zrobil porzadek z tymi certyfikatami co wywalaja errory
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #9265
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,933
    Kliknij i podziękuj
    1,717
    Podziękowania: 4,383 w 3,165 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to chyba aktualnie najpopularniejszy wątek na forum więc może ma ktoś kontakt do jakiegoś Admina? Wypierdoylil by tych troli raz na zawsze i przy okazji zrobil porzadek z tymi certyfikatami co wywalaja errory
    Napisz PW do Marcina. Czasami wyświetla się jako admin na głównej stronie. Parę razy mnie już poratował w drobnych sprawach. Może wygospodaruje jakąś godzinkę i zrobi porządek. Acz pamiętaj, że on tu działa chyba społecznie. Z przyzwoitości tylko.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #9266
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2021
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to chyba aktualnie najpopularniejszy wątek na forum więc może ma ktoś kontakt do jakiegoś Admina? Wypierdoylil by tych troli raz na zawsze i przy okazji zrobil porzadek z tymi certyfikatami co wywalaja errory
    Bez kitu niech wypieprza tego Lubelaka i tego chinczyka, człowiek chce się udzielac a nie ma jak bo trzeba się przez te chinskie szlaczki przebijać, nie ma sie jednak co dziwic, skoro admini spia.

  47. Powrót do góry    #9267
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez SasinFan Zobacz posta
    Bez kitu niech wypieprza tego Lubelaka i tego chinczyka, człowiek chce się udzielac a nie ma jak bo trzeba się przez te chinskie szlaczki przebijać, nie ma sie jednak co dziwic, skoro admini spia.
    Część szlaczków na pewno jest po wietnamsku a część po walijsku. Dokładniej nie chciało mi się wczytywać, ale jakby się komuś chciało pobawić translatorem to pewnie odkryje ukryte przesłanie.

  48. Powrót do góry    #9268
    Użytkownik
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    34
    Podziękowania: 15 w 5 postach
    To jest fonetyczny zapis tekstu w języku chińskim (zapisany w transkrypcji pinyin a nie znakami pisma chińskiego).

  49. Powrót do góry    #9269
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,160
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    to chyba aktualnie najpopularniejszy wątek na forum więc może ma ktoś kontakt do jakiegoś Admina? Wypierdoylil by tych troli raz na zawsze i przy okazji zrobil porzadek z tymi certyfikatami co wywalaja errory
    Mariusza chcesz wypyerdolić, zwariowałeś ?
    TYLKO FALUBAZ

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (31-08-2021)

  51. Powrót do góry    #9270
    Użytkownik
    Dołączył
    18-05-2021
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Tak to prawdopodobnie może wyglądać

    1. Protasiewicz
    2. Walasek
    3. Zagar
    4. Tonder
    5. Tarasienko
    6. Rempala
    7. Ragus/Majcher
    8. Pawliczak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •