Strona 203 z 269 PierwszyPierwszy ... 103153193201202203204205213253 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,091 do 9,135 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9091
    Stały bywalec Awatar sviety
    Dołączył
    12-03-2013
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    103
    Podziękowania: 112 w 98 postach
    [QUOTE=spitt22;2165147]No ja nie wiem. Mysle że Tondera stać na te 1,7 w 1 lidze. Tylko musi sobie przypomnieć te dwa mecze u siebie z tego roku. Noc proponuje Pawliczaka zamiast Tondera jednak mysle że to jednak w Tonderze jest większy potencjał. I ten sezon w 1 lidze może byc kluczowy w jego karierze

    1,7 spokojnie do wzięcia ale nie 2,5 jak kolega wyżej szacował.

  2. Powrót do góry    #9092
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skąd wiesz, jakie ekipy zmontują inni w I lidze ? A co za tym idzie, skąd wiesz, ze to skład na awans ?

    Bo w tym składzie są Pepe i Zagar którzy dobrze jechali w ekstralidze. Dla mnie Zagar to może być TOP 1 całej 1 ligi. Do tego Kułakow który jest top 3 pierwszej ligi. Zengota i Kvech to też nie ogórki.Ragus powinien się rozwijać i robić już po 4-6 pkt w meczu. Jak to jest za słaby skład na awans to ja nie wiem kogo byście musieli zakontraktować

  3. Powrót do góry    #9093
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Bo w tym składzie są Pepe i Zagar którzy dobrze jechali w ekstralidze. Dla mnie Zagar to może być TOP 1 całej 1 ligi.
    Jak Zagar jest taki dobry to spokojnie znajdzie miejsce u beniaminka w ekstralidze. Trzymam za to kciuki...

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    Donald Trumpek (29-08-2021)

  5. Powrót do góry    #9094
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    – Nie miałem czasu przeanalizować tzw. za i przeciw. Nie zastanawiałem się, gdyż mam ważny kontrakt z Falubazem w 2022 roku. W Polsce zakończyłem ligowe starty i na pewno porozmawiamy z prezesem o mojej przyszłości. Podobno dziennikarze widzą mnie w różnych klubach i jestem zaskoczony. Dlaczego nie w Falubazie? Dzisiaj nic nie powiem, muszę rozmawiać z pracodawcą – tonuje transferowe zakusy żużlowego środowiska Max Fricke.
    Jeżeli zostanie pomimo spadku to ma u mnie wielki szacun. Mimo wszystko nie robiłbym sobie nadziei. Leszno albo beniaminek go przejmą.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. Powrót do góry    #9095
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    – Nie miałem czasu przeanalizować tzw. za i przeciw. Nie zastanawiałem się, gdyż mam ważny kontrakt z Falubazem w 2022 roku. W Polsce zakończyłem ligowe starty i na pewno porozmawiamy z prezesem o mojej przyszłości. Podobno dziennikarze widzą mnie w różnych klubach i jestem zaskoczony. Dlaczego nie w Falubazie? Dzisiaj nic nie powiem, muszę rozmawiać z pracodawcą – tonuje transferowe zakusy żużlowego środowiska Max Fricke.
    No to zarząd do roboty, można mieć jakąś nadzieje po takim wywiadzie.

  7. Powrót do góry    #9096
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ktoś tutaj twierdził, ze Patryk miał w poniedziałek 23 sierpnia, ogłosić, że podpisuje na 2 lata w FZG kontrakt, w przypadku jak się utrzymamy w SE.

    Tymczasem Toruń rozgrywał w piątek 20 sierpnia mecz z Gorzowem u siebie, na którym to Przedpełski ogłosił, że zostaje w Toruniu.

    A dzisiaj słyszymy takie słowa Przedpełskiego, za SF:

    W tym sezonie celem eWinner Apatora Toruń było spokojne utrzymanie w PGE Ekstralidze. W przyszłym apetyty będą już większe. Drużyna ma włączyć się do walki o play-off, co też miało wpływ na decyzję Przedpełskiego o podpisie pod nową umową.

    Każdemu na tym zależy, żeby jeździć w silnym zespole. Nasz klub też ma ambicje awansu do play off i to było plusem przy naszych negocjacjach -
    nie ukrywa Przedpełski, uczestnik Grand Prix 2022.
    Skąd PP wiedział, przed 20 sierpnia, że Apator będzie "silnym zespołem" ? Przecież Patryk i Emil, rzekomo w tym tygodniu mieli dopiero podjąć decyzje.

    A wy dalej matołki wierzcie, że bociany przynoszą dzieci. I, że Patryk z bólem serca, opuścił macierze bo chciał się ścigać z najlepszymi w SE.

    Na jaw wychodzą też inne kwiatki, takie jaką rolę odegrał w tym Monster. Ale nie wiem czy chłopaki będą chcieli o tym głośno mówić.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-08-2021 o 18:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #9097
    Stały bywalec Awatar karolcp3
    Dołączył
    01-05-2018
    Postów
    577
    Kliknij i podziękuj
    319
    Podziękowania: 359 w 162 postach
    Emil w Toruniu był już klepnięty od długiego czasu, a to ogromne wzmocnienie. To w zupełności wystarczy do walki o fazy play-off, gdy awansuje do niej w 2022 aż 6 drużyn. I to zapewne miał na myśli Przedpłeski. Ale ty dalej sobie pisz scenariusz, że Dudek specjalnie przeyebał 15. biegi z CKM i Lesznem, żeby spuścić wasz klub. Z perspektywy czasu widać, że dobrze się stało, że po pierwsze Falubaz spadł, a po drugie, Dudek zmienił środowisko. Szkoda w tym momencie tylko normalnych kibiców z Zielonej Góry, a nie smoleńskich oszołomów.

  9. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi karolcp3 za jego przydatny post!

    Vector (29-08-2021), kapitan bomba (29-08-2021), lego (29-08-2021), levii (29-08-2021), młody_piernik2 (29-08-2021)

  10. Powrót do góry    #9098
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ktoś tutaj twierdził, ze Patryk miał w poniedziałek 23 sierpnia, ogłosić, że podpisuje na 2 lata w FZG kontrakt, w przypadku jak się utrzymamy w SE.

    Tymczasem Toruń rozgrywał w piątek 20 sierpnia mecz z Gorzowem u siebie, na którym to Przedpełski ogłosił, że zostaje w Toruniu.

    A dzisiaj słyszymy takie słowa Przedpełskiego, za SF:



    Skąd PP wiedział, przed 20 sierpnia, że Apator będzie "silnym zespołem" ? Przecież Patryk i Emil, rzekomo w tym tygodniu mieli dopiero podjąć decyzje.

    A wy dalej matołki wierzcie, że bociany przynoszą dzieci. I, że Patryk z bólem serca, opuścił macierze bo chciał się ścigać z najlepszymi w SE.
    W Toruniu miał być Sajfutdinow i Drabik albo Dudek, jeśli spadłby FZG. Więc Przedpełski wiedział, że taki skład gwarantuje walkę o play-off... A ty dalej próbuj rozpętać gównoburze...

  11. Powrót do góry    #9099
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    No dobra, człowiek po urlopie, to można wypoczętym się trochę podzielić opinią .

    Mecz w Grudziądzu od pierwszego biegu wyglądał tak, że nie było nadziei, jedynie na chwilę po biegu, w którym Świdnicki przywiózł 1:5.
    Ale my nie możemy ani do Czewy, ani tym bardziej do GKM mieć żadnych pretensji i żadnego ale. Mieliśmy wszystko na torze i tego nie wzięliśmy sami, m. in. także przez te dwa już prawie mitycznie 15 biegi Patryka, ale o nim zaraz...

    Spadliśmy, czyli wynik przez wielu przewidywany przed sezonem jako bardzo realny scenariusz. Nie pomogło nam szczęście, ale przede wszystkim nie pomogli właściciele i ich zarząd.
    Zawodnicy, jak tu już wielu napisało, pojechali na poziomie w zasadzie oczekiwanym, a nawet lepszym (Patryk, Max, Ragus w kilku wyścigach).

    Fajnie, że większość kibiców tu udzielających się nam życzy dobrze albo w jakiś sposób żałuje naszego spadku. Jak zawsze można liczyć na kilku życiowych frustratów, którzy tydzień temu mogli się tylko w swoich oczach dowartościować .

    Dowhan, Kubicki i Bieńkowski - wyjazd i jeszcze raz wyjazd! Dziady, które nie potrafią nic więcej niż tylko prowadzenie swoich ambicjonalnych wojenek. Dowhan i Bieńkowski mają jeszcze oczywiście zasługi, ale dziś przestają one cokolwiek znaczyć. Kubicki pokazał swój poziom podczas sporu z koszykarskim Zastalem. Nie mieszkam w ZG od ponad 20 lat, ale więcej mi nie trzeba, żeby napisać - *********** pan od sportu!

    No i Patryk.
    Bardzo lubię chłopaka i życzę powodzenia w nowym otoczeniu. Będę kibicował i w GP (gratulacje!) i w nowym klubie. Nikt za bardzo o tym nie pisze, ale moim zdaniem chłopak jest zbyt inteligentny do tego sportu i po dzwonach, które miał już nie wsadzi koła, głowy, ani nogi tam, gdzie pachnie gipsem. Przez to prawdopodobnie nie powtórzy już medalu IMŚ. Obym się mylił.
    A to, że negocjował kontrakt już wcześniej z innymi..., hmmm na jego miejscu zrobiłbym dokładnie tak samo patrząc na degrengoladę w tym klubie i 'profesjonalizm' działaczy. Jakby tego nie zrobił to dziś nawet po utrzymaniu mógłby być w czarnej dupie. A i tak jestem przekonany, że by został!

    Sorki za przydługi post, ale w 2 tygodnie będąc daleko od domu się wiele wydarzyło.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi hcp za jego przydatny post!

    Ali_G (29-08-2021)

  13. Powrót do góry    #9100
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Skąd PP wiedział, przed 20 sierpnia, że Apator będzie "silnym zespołem" ? Przecież Patryk i Emil, rzekomo w tym tygodniu mieli dopiero podjąć decyzje.

    A wy dalej matołki wierzcie, że bociany przynoszą dzieci. I, że Patryk z bólem serca, opuścił macierze bo chciał się ścigać z najlepszymi w SE.
    Ile osób musi ci wbijać do łba młotkiem, że w przyszłym sezonie w play-offach pojedzie 6 zespołów żebyś to wreszcie zrozumiał? ; ]

  14. Powrót do góry    #9101
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    W Toruniu miał być Sajfutdinow i Drabik albo Dudek, jeśli spadłby FZG. Więc Przedpełski wiedział, że taki skład gwarantuje walkę o play-off... A ty dalej próbuj rozpętać gównoburze...
    A to Przedpełskiego masz za jakiegoś przygłupa chyba. I z siebie robisz następnego przygłupa. Przedpełski doskonale wiedział już wcześniej, którzy zawodnicy są dogadani w Toruniu. A w tym wywiadzie to tylko nieopatrznie potwierdził. Chyba nie sądzisz, że w rozmowie z Termosem, zadowolił się samym faktem, że "być może, będą u nas Dudek i Emil" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #9102
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Emil w Toruniu był już klepnięty od długiego czasu, a to ogromne wzmocnienie. To w zupełności wystarczy do walki o fazy play-off, gdy awansuje do niej w 2022 aż 6 drużyn. I to zapewne miał na myśli Przedpłeski. Ale ty dalej sobie pisz scenariusz, że Dudek specjalnie przeyebał 15. biegi z CKM i Lesznem, żeby spuścić wasz klub. Z perspektywy czasu widać, że dobrze się stało, że po pierwsze Falubaz spadł, a po drugie, Dudek zmienił środowisko. Szkoda w tym momencie tylko normalnych kibiców z Zielonej Góry, a nie smoleńskich oszołomów.
    Raz głupek pisze, że Dudek jest beznadziejny, spuścił drużynę z Extraligi, a za chwilę twierdzi, że kontrakt Dudka w innej drużynie, pozwoli jej walczyć o najwyższe cele. Bo bez Patryka szanse mielibyście niewielkie, tak wynika z tego pitolenia. Co za gość.
    Czy dobrze że Falubaz spadł, to się dopiero okaże, bo jakoś nie widać rozwiazania problemów właścicielskich. A bez tego, sam spadek jest bezużyteczny. A co do Dudka, może rzeczywiście ten spadek będzie błogosławił dla swojej kariery. Gdyby FZG nie zleciał, być może dalej byłby przypięty sentymentami do klubu i trwał w tym marazmie nadal. Jeśli w SGP powalczy o awans, średnią w lidze podciągnie na ponad 2 pkt i pojedzie w PO w finale, to ten spadek Falubazu mu posłuży.

  16. Powrót do góry    #9103
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to Przedpełskiego masz za jakiegoś przygłupa chyba. I z siebie robisz następnego przygłupa. Przedpełski doskonale wiedział już wcześniej, którzy zawodnicy są dogadani w Toruniu. A w tym wywiadzie to tylko nieopatrznie potwierdził. Chyba nie sądzisz, że w rozmowie z Termosem, zadowolił się samym faktem, że "być może, będą u nas Dudek i Emil" ?
    Sajfutdinow był już dogadany. A taki skład gwarantuje walkę o play-off:
    1.Sajfutdinow
    2.J.Holder
    3.Lambert
    4.Przedpełski
    5.Miedziński
    6.Lewandowski
    7.Żupiński
    Więc już nie rób z siebie przygłupa i nie wypisuj bzdur, bo się ośmieszasz...

  17. Powrót do góry    #9104
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez karolcp3 Zobacz posta
    Emil w Toruniu był już klepnięty od długiego czasu, a to ogromne wzmocnienie. To w zupełności wystarczy do walki o fazy play-off, gdy awansuje do niej w 2022 aż 6 drużyn. I to zapewne miał na myśli Przedpłeski. Ale ty dalej sobie pisz scenariusz, że Dudek specjalnie przeyebał 15. biegi z CKM i Lesznem, żeby spuścić wasz klub. Z perspektywy czasu widać, że dobrze się stało, że po pierwsze Falubaz spadł, a po drugie, Dudek zmienił środowisko. Szkoda w tym momencie tylko normalnych kibiców z Zielonej Góry, a nie smoleńskich oszołomów.

    Tak, tak dzieciaku. Normalni kibice to ci co dają się dymać w biały dzień, ku uciesze gawędzi z innych ośrodków. I jeszcze wierszyki pochwalne Patrykowi będą pisać na fejsie. A reszta, tych co zauważa pewne kwestie, to oszołomy smoleńskie.

    Ale nie powiem, jest jeden plus tego odejścia Patryka. W końcu kibice z Torunia, przestaną nazywać go ćpunem. Tu, musze przyznać, Patryk rozegrał to marketingowo.

    Cytat Zamieszczone przez ain Zobacz posta
    Chłopie daj już spokój z tym Dudkiem, nie wiem czemu tak jedziesz po nim. Nie ma go w Falubazie i koniec. Zrobił mega dużo dla nas i tego nikt mu nie zabierze. A Ty jakieś teorii spiskowych szukasz jakby to wróciło nam Dudka...
    Bo nie lubię jakoś, jak ktoś dyma kibica z uśmiechem na ustach.

    Ty jak lubisz być dymanym, to wyślij mu maila ze wsparciem. Mi nic do tego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #9105
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Ale Mariusz ma ból dupy...

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kibic123 za jego przydatny post!

    t_zg (30-08-2021)

  20. Powrót do góry    #9106
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    To normalne ze Dudek sie dogadal wczesniej. Przeciez nie bedzie zostawial spraw na ostatnia chwile, gdzie nie wiadomo jaka mialby miec przyszlosc. Oczywiscie gdybysmy sie utrzymali to Patryk by jezdzil w Falubazie. Niestety dla nas - spadlismy , co wykluczylo mozliwosc pozostania Dudka w barwach Falubazu.

  21. Powrót do góry    #9107
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty jak lubisz być dymanym, to wyślij mu maila ze wsparciem. Mi nic do tego.
    Ja już mu wysłałem...

  22. Powrót do góry    #9108
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Czy dobrze że Falubaz spadł, to się dopiero okaże, bo jakoś nie widać rozwiazania problemów właścicielskich. A bez tego, sam spadek jest bezużyteczny.
    No dla nich dobrze w końcu zrobili nam rozbiór i powalczą o majstra.
    A dla nas to oczywista katastrofa i tu nie ma co owijać w bawełnę. Przez lata z tego się nie wydźwigniemy nawet przy szybkim awansie.
    Jeszcze jak czytam te planowane zmiany dot. 1 ligi No to staje się jasne że to będzie taka przechowalnia na lata. Kto tam utknie by wrócić na dobre do ekstraligi musi liczyć na bankructwo ekstraligowca albo właścicieli/ zarząd a la my 2021. A takich ****** to ze świecą szukać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #9109
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, tak dzieciaku. Normalni kibice to ci co dają się dymać w biały dzień, ku uciesze gawędzi z innych ośrodków. I jeszcze wierszyki pochwalne Patrykowi będą pisać na fejsie. A reszta, tych co zauważa pewne kwestie, to oszołomy smoleńskie.

    Ale nie powiem, jest jeden plus tego odejścia Patryka. W końcu kibice z Torunia, przestaną nazywać go ćpunem. Tu, musze przyznać, Patryk rozegrał to marketingowo.



    Bo nie lubię jakoś, jak ktoś dyma kibica z uśmiechem na ustach.

    Ty jak lubisz być dymanym, to wyślij mu maila ze wsparciem. Mi nic do tego.
    Chłopie daj już sobie spokój i przestań oczerniać Dudka. Był w Falubazie i już go nie ma, Twoje teorie spiskowe go nie przywrócą spowrotem. To co zrobił dla Falubazu na szczęście nikt mu nie odbierze...

  24. Powrót do góry    #9110
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,591
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Mariusz, Patryk odszedł, bo nie chciał jeździć w Zielonej Górze. Myślę, że brzydził się Falubazem od jakiegoś czasu. Brzydził się klubem, gdzie kontraktuje się go jako jedynego zawodnika, który ma wykręcić średnią powyżej 2.0 i wziąć ciężar utrzymania na swoje barki. Wolałby jeździć w młodym, ambitnym zespole, a nie w takim, gdzie męczy się bułę albo 45-letnim Protasiewiczem albo jakimiś zawodnikami z przypadku, jak Tonder, Pawliczak i czy Nile Tufft. Patryk chciałby także jeździc na nowoczesnym obiekcie, takim jak Motoarena, nie na stadionie przy W69, który ma najgorsze standardy na spółę z kurnikiem w Grudziądzu. Dudek brzydził się też klubem, gdzie nie wiadomo tak naprawdę z kim negocjować kontrakty, bo może coś podpisać, a za miesiąc może to być nieaktualne, bo jego kontrakt był gierką Bieńkowskiego, Kubickiego przeciwko Dowhanowi. Patryk nie chciał też jeździć pod okiem Piotra Żyty, który jest bucem i, jak mówisz, to nic takiego dla niego golnąć sobie przed wywiadem w TV.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  25. Powrót do góry    #9111
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    Sajfutdinow był już dogadany. A taki skład gwarantuje walkę o play-off:
    1.Sajfutdinow
    2.J.Holder
    3.Lambert
    4.Przedpełski
    5.Miedziński
    6.Lewandowski
    7.Żupiński
    Więc już nie rób z siebie przygłupa i nie wypisuj bzdur, bo się ośmieszasz...
    Kiedy był dogadany Emil w Toruniu ? Przecież nie może gadać z innymi, skoro jego klub nie zakończył rozgrywek

    I cymbały nie kłóćcie się tak, bo jest więcej dowodów na to, że Patryk już od dawna wiedział, że zmienia klub. Kwestia tylko tego, czy pewni ludzie będą chcieli o tym mówić publicznie. Z tego co wiem to dziennikarze już coś niuchają w klubie. Nie wiem czy kogoś tam złamią. Ale może być jeszcze głośno o tym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #9112
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kiedy był dogadany Emil w Toruniu ? Przecież nie może gadać z innymi, skoro jego klub nie zakończył rozgrywek
    Tą zasadę stosują tylko władze FZG, którzy z rozmowami czekają do 2 listopada...

  27. Powrót do góry    #9113
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Mariusz, Patryk odszedł, bo nie chciał jeździć w Zielonej Górze. Myślę, że brzydził się Falubazem od jakiegoś czasu. Brzydził się klubem, gdzie kontraktuje się go jako jedynego zawodnika, który ma wykręcić średnią powyżej 2.0 i wziąć ciężar utrzymania na swoje barki. Wolałby jeździć w młodym, ambitnym zespole, a nie w takim, gdzie męczy się bułę albo 45-letnim Protasiewiczem albo jakimiś zawodnikami z przypadku, jak Tonder, Pawliczak i czy Nile Tufft. Patryk chciałby także jeździc na nowoczesnym obiekcie, takim jak Motoarena, nie na stadionie przy W69, który ma najgorsze standardy na spółę z kurnikiem w Grudziądzu. Dudek brzydził się też klubem, gdzie nie wiadomo tak naprawdę z kim negocjować kontrakty, bo może coś podpisać, a za miesiąc może to być nieaktualne, bo jego kontrakt był gierką Bieńkowskiego, Kubickiego przeciwko Dowhanowi. Patryk nie chciał też jeździć pod okiem Piotra Żyty, który jest bucem i, jak mówisz, to nic takiego dla niego golnąć sobie przed wywiadem w TV.
    Aha, i dlatego poszedł do klubu, gdzie wielu kibiców wyzywało go od ćpunów. I żądało maksymalnego wyroku. ?

    Toś mi ale wytłumaczył.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #9114
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I cymbały nie kłóćcie się tak, bo jest więcej dowodów na to, że Patryk już od dawna wiedział, że zmienia klub.
    To przedstaw te dowody, bo jeszcze żadnych dowodów nie przedstawiłeś...

  29. Powrót do góry    #9115
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, i dlatego poszedł do klubu, gdzie wielu kibiców wyzywało go od ćpunów. I żądało maksymalnego wyroku. ?

    Toś mi ale wytłumaczył.
    Napisz jeszcze ile to takich kibiców było.
    Chyba nie masz z tym problemu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #9116
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kiedy był dogadany Emil w Toruniu ? Przecież nie może gadać z innymi, skoro jego klub nie zakończył rozgrywek

    I cymbały nie kłóćcie się tak, bo jest więcej dowodów na to, że Patryk już od dawna wiedział, że zmienia klub. Kwestia tylko tego, czy pewni ludzie będą chcieli o tym mówić publicznie. Z tego co wiem to dziennikarze już coś niuchają w klubie. Nie wiem czy kogoś tam złamią. Ale może być jeszcze głośno o tym.
    Jego decyzja czy chciał zostać czy nie, a tobie chyj do tego cymbale.
    Ostatnio edytowane przez FZG99 ; 29-08-2021 o 18:35

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    t_zg (30-08-2021)

  32. Powrót do góry    #9117
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,591
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Aha, i dlatego poszedł do klubu, gdzie wielu kibiców wyzywało go od ćpunów. I żądało maksymalnego wyroku. ?

    Toś mi ale wytłumaczył.

    Wiesz kto mu najczęściej wypomina teraz ten doping? Kibice Falubazu, pod postem, gdzie Patryk się żegna z klubem
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  33. Powrót do góry    #9118
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kiedy był dogadany Emil w Toruniu ? Przecież nie może gadać z innymi, skoro jego klub nie zakończył rozgrywek

    I cymbały nie kłóćcie się tak, bo jest więcej dowodów na to, że Patryk już od dawna wiedział, że zmienia klub. Kwestia tylko tego, czy pewni ludzie będą chcieli o tym mówić publicznie. Z tego co wiem to dziennikarze już coś niuchają w klubie. Nie wiem czy kogoś tam złamią. Ale może być jeszcze głośno o tym.
    Emil kiedy? Z moich informacji wynika, że już pod koniec czerwca był temat zaklepany Nawet Domagała w czerwcu pytał Emila, ale ten grzecznie odmówił Czyli podobnie jak z Vaculem. Też czerwiec/lipiec był już przełomowy.

  34. Powrót do góry    #9119
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    To już nie ma znaczenia kto kiedy i czy w ogóle był dogadany czy nie. Liczy się tylko co te patałachy z zarządu teraz wymyśla, czy serio wracamy do ekstraligi czy kotwica na kilka lat. Patrząc na ich ruchy raczej obawiam się długiego gnicia i kiblowania

  35. Powrót do góry    #9120
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Przestańmy odpisywać temu frajerowi to może mu się znudzi. Ja mam go dosyć, bo jedyne co potrafi to obrażać i wmawiać wszystkim swoje chore wizje w które nie wierzy nikt oprócz niego.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    jan kowalski (29-08-2021)

  37. Powrót do góry    #9121
    Stały bywalec Awatar kibic123
    Dołączył
    20-10-2020
    Postów
    1,384
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 208 w 146 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Wiesz kto mu najczęściej wypomina teraz ten doping? Kibice Falubazu, pod postem, gdzie Patryk się żegna z klubem
    Na 1700 komentarzy znalazłeś kilkanaście komentarzy i teraz pi*****isz o złych kibicach FZG... Już Ci pisałem, że to jest właśnie ten 1%...

  38. Powrót do góry    #9122
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Emil kiedy? Z moich informacji wynika, że już pod koniec czerwca był temat zaklepany Nawet Domagała w czerwcu pytał Emila, ale ten grzecznie odmówił Czyli podobnie jak z Vaculem. Też czerwiec/lipiec był już przełomowy.
    No zgadza się. I tak samo było z Patrykiem. Decyzja była podjęta już co najmniej w czerwcu.

    Jeśli ktoś myśli, ze rozmowy z Emilem i Patrykiem, odbyły się w mijającym tygodniu i decyzje zapadły w tym tygodniu to jest naiwny jak małe dziecko.

    Patryk ma kontrakt na poziomie ok 3 mln, 2,5 mln plus ok 0,5 mln pakiet sponsorski od Nice. Domyślam się, ze Emil ma nie mniejszy kontrakt od Patryka. W ściągnięcie tych akurat zawodników zaangażowały się dwie duże firmy. Jeśli ktoś myśli, że decyzje sponsorskie w tych firmach ktoś podjął na szczeblu centralnym w trzy dni, to gratuluje poczucia humoru. Takie coś wymaga 2-3 miesięcy pracy. Firmy mają budżety, ktoś to musi zaplanować, potem klepnąć. Nikt Termosowi nie da in blanco mln kasy na transfery jakichś tam zawodników. I tu trzeba przyznać Termosowi, że wykonał, pewnie z Krużyńskim, kawał dobrej roboty. Więc jest to niemożliwe aby pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem, Termos zorganizował wszystko i dogadał się z Patrykiem. Nieopacznie wypowiedziane słowa PP na SF tylko to potwierdzają.

    Niedawno scotti tu pisał, że rodzice Patryka byli przeciwni odejściu z FZG. Nie do końca o to chodziło. Z tego co ja wiem, rodzice Patryka chcieli aby Patryk zawczasu powiedział w klubie, że chce zmienić otoczenie i odchodzi z klubu. Bo wiedzieli, że pewne sprawy i tak wyjdą. Po prostu nie kazali mu palić za sobą mostów. Bo po co ? Nigdy nie wiadomo co życie przyniesie. No ale Patryk wybrał jak wybrał. Przez rok zwodził Domagałę, aby potem, rzekomo podjąć decyzję w trzy dni.

    Ktoś tam pisał, że oczerniam Patryka. Nie nie oczerniam, wyciągam tylko, jako kibic, wnioski i się zaczynam zastanawiać, po tym wszystkim, czy przypadkiem Patrykowi nie drgnęła ręka na manetce gazu, w tych sławetnych 15 biegach z Lesznem i Czewą, aby mieć jakąś wymówkę dlaczego odchodzi. ? Tyle chyba mogę, jako wierny kibic Patryka i FZG, przez te dziesiątki lat ? Czy tez nie mogę ?

    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Przestańmy odpisywać temu frajerowi to może mu się znudzi. Ja mam go dosyć, bo jedyne co potrafi to obrażać i wmawiać wszystkim swoje chore wizje w które nie wierzy nikt oprócz niego.
    Prawda czasami bywa bolesna i okrutna. Więc lepiej w nią jest czasami nie wierzyć. Wtedy mniej boli.

    Cytat Zamieszczone przez kibic123 Zobacz posta
    – Nie miałem czasu przeanalizować tzw. za i przeciw. Nie zastanawiałem się, gdyż mam ważny kontrakt z Falubazem w 2022 roku. W Polsce zakończyłem ligowe starty i na pewno porozmawiamy z prezesem o mojej przyszłości. Podobno dziennikarze widzą mnie w różnych klubach i jestem zaskoczony. Dlaczego nie w Falubazie? Dzisiaj nic nie powiem, muszę rozmawiać z pracodawcą – tonuje transferowe zakusy żużlowego środowiska Max Fricke.
    Max trzyma fason, bo wie, ze jego los jest zależny od FZG. Jak pójdzie na udry, to klub może go zablokować.

    Jasnym jest dla mnie, że ma kilka ofert od innych klubów. Więc chce polubownie temat załatwić. Ale trudno tu wyciągać wnioski, że zostanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #9123
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    wygląda to tak, jakby ten strazak z pisiorem na wierzchu dostal nowy przekaz dnia z centrali. Dudek zły, wiedział, że odejdzie, bo mu Monster powiedział.

    Kowalski ustawia składy drużyn i podium sgp. Monster nie chce być gorszy. Nice i ewinner szare eminencje. Do tego Motoarena pępek świata. Kolejne imperium w Toruniu.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 29-08-2021 o 19:17
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Powrót do góry    #9124
    Ekspert Awatar młody_piernik2
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    5,591
    Kliknij i podziękuj
    1,786
    Podziękowania: 1,364 w 806 postach
    Dudek celowo spuścił Falubaz, żeby mieć pretekst do odejścia. Mariusz odleciał.
    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  41. Powrót do góry    #9125
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-09-2019
    Postów
    651
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowania: 150 w 77 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Dudek celowo spuścił Falubaz, żeby mieć pretekst do odejścia. Mariusz odleciał.
    .....

    comment_hHHbuW60tEsBCQmdCOlUXlG9ouKN5hqE.gif

  42. Powrót do góry    #9126
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No zgadza się. I tak samo było z Patrykiem. Decyzja była podjęta już co najmniej w czerwcu.

    Jeśli ktoś myśli, ze rozmowy z Emilem i Patrykiem, odbyły się w mijającym tygodniu i decyzje zapadły w tym tygodniu to jest naiwny jak małe dziecko.

    Patryk ma kontrakt na poziomie ok 3 mln, 2,5 mln plus ok 0,5 mln pakiet sponsorski od Nice
    . Domyślam się, ze Emil ma nie mniejszy kontrakt od Patryka. W ściągnięcie tych akurat zawodników zaangażowały się dwie duże firmy. Jeśli ktoś myśli, że decyzje sponsorskie w tych firmach ktoś podjął na szczeblu centralnym w trzy dni, to gratuluje poczucia humoru. Takie coś wymaga 2-3 miesięcy pracy. Firmy mają budżety, ktoś to musi zaplanować, potem klepnąć. Nikt Termosowi nie da in blanco mln kasy na transfery jakichś tam zawodników. I tu trzeba przyznać Termosowi, że wykonał, pewnie z Krużyńskim, kawał dobrej roboty. Więc jest to niemożliwe aby pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem, Termos zorganizował wszystko i dogadał się z Patrykiem. Nieopacznie wypowiedziane słowa PP na SF tylko to potwierdzają.

    Niedawno scotti tu pisał, że rodzice Patryka byli przeciwni odejściu z FZG. Nie do końca o to chodziło. Z tego co ja wiem, rodzice Patryka chcieli aby Patryk zawczasu powiedział w klubie, że chce zmienić otoczenie i odchodzi z klubu. Bo wiedzieli, że pewne sprawy i tak wyjdą. Po prostu nie kazali mu palić za sobą mostów. Bo po co ? Nigdy nie wiadomo co życie przyniesie. No ale Patryk wybrał jak wybrał. Przez rok zwodził Domagałę, aby potem, rzekomo podjąć decyzję w trzy dni.


    Gowno wiesz ile Patryk zarobi i kto mu za to zaplaci.
    Powielasz Ostafa i zgrywasz madrale.

    Niedawno to sam twierdziles,ze glowa rodziny Dudkow jest Honorata i to ona robi za menagera.
    Nagle to Dudek mial zwodzic Domagale,uzgadniac z nim kontrakt a pani Honorata tylko plakala i prosila aby tego
    nie robic.
    Czy ty czasem czytasz te kocopoly co tu tworzysz?

    To,ze Dudek uzgadnial warunki wczesniej jest oczywiste i to pewnie nie tylko w Toruniu.
    Tylko sam sikales niedawno po nogach,ze jest tez dogadany z Falubazem.
    Takie info poszlo tez w mediach.
    Wiec dlaczego twierdzisz,ze gdyby Falubaz sie utrzymal,Dudek i tak by poszedl w swiat?
    Jest prawdopodobne,ze podpisalby ten wynegocjowany w domu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-08-2021 o 19:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #9127
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Przestańmy odpisywać temu frajerowi to może mu się znudzi. Ja mam go dosyć, bo jedyne co potrafi to obrażać i wmawiać wszystkim swoje chore wizje w które nie wierzy nikt oprócz niego.
    Popieram. To już lepiej podjąć dyskusje z kolchozem, przynajmniej jest wesoło. Tusk doprowadził Polskę do ruiny, a Dudek zrujnował Falubaz, tego już się czytać nie da.
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No dla nich dobrze w końcu zrobili nam rozbiór i powalczą o majstra.
    A dla nas to oczywista katastrofa i tu nie ma co owijać w bawełnę. Przez lata z tego się nie wydźwigniemy nawet przy szybkim awansie.
    Jeszcze jak czytam te planowane zmiany dot. 1 ligi No to staje się jasne że to będzie taka przechowalnia na lata. Kto tam utknie by wrócić na dobre do ekstraligi musi liczyć na bankructwo ekstraligowca albo właścicieli/ zarząd a la my 2021. A takich ****** to ze świecą szukać.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ano katastrofa na lata, jeśli nie da się tego triumwiratu od władzy oderwać.
    Kasa dla Eligi z TV pogłebi, rów między ligami do kanionu. Awansować do Eligi będzie tak samo łatwo/trudno jak zawsze, ale obronić się w niej, będzie nieprawdopodobieństwem. Musiałby rok wcześniej znaleźć się sponsor, gotowy wyłożyć na drużynę z 15 baniek i już na wiosnę rok przed awansem, dogadywać zawodników na jazdę po awansie. A to jest mission impossible.

  44. Powrót do góry    #9128
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 64 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik2 Zobacz posta
    Dudek celowo spuścił Falubaz, żeby mieć pretekst do odejścia. Mariusz odleciał.
    Panowie olejcie tego starego zgorzkniałego zgreda, jego tutaj nikt na poważnie nie traktuje

  45. Powrót do góry    #9129
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,100
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gowno wiesz ile Patryk zarobi i kto mu za to zaplaci.
    Powielasz Ostafa i zgrywasz madrale.

    Niedawno to sam twierdziles,ze glowa rodziny Dudkow jest Honorata i to ona robi za menagera.
    Nagle to Dudek mial zwodzic Domagale,uzgadniac z nim kontrakt a pani Honorata tylko plakala i prosila aby tego
    nie robic.
    Czy ty czasem czytasz te kocopoly co tu tworzysz?

    To,ze Dudek uzgadnial warunki wczesniej jest oczywiste i to pewnie nie tylko w Toruniu.
    Tylko sam sikales niedawno po nogach,ze jest tez dogadany z Falubazem.
    Takie info poszlo tez w mediach.
    Wiec dlaczego twierdzisz,ze gdyby Falubaz sie utrzymal,Dudek i tak by poszedl w swiat?
    Jest prawdopodobne,ze podpisalby ten wynegocjowany w domu.
    dlatego może co niektórych to wkerwiać ze mu się dupa aż paliła żeby stad zyebac ,i teraz wspominaj te 2 biegi których dal dupy i zastanawiają się czy to nie był przypadek ze tak pojechał ,ja osobiście mu się nie dziwie i za jego odejście obarczam zarząd ale znajda się tacy którzy tak właśnie myślą ... nie wiem tylko jeszcze jak wielki plaskacz muszą dostać w tym zarządzie żeby zaskoczyli ze coś z ich podejściem jest nie tak

  46. Powrót do góry    #9130
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Popieram. To już lepiej podjąć dyskusje z kolchozem, przynajmniej jest wesoło. Tusk doprowadził Polskę do ruiny, a Dudek zrujnował Falubaz, tego już się czytać nie da.


    Ano katastrofa na lata, jeśli nie da się tego triumwiratu od władzy oderwać.
    Kasa dla Eligi z TV pogłebi, rów między ligami do kanionu. Awansować do Eligi będzie tak samo łatwo/trudno jak zawsze, ale obronić się w niej, będzie nieprawdopodobieństwem. Musiałby rok wcześniej znaleźć się sponsor, gotowy wyłożyć na drużynę z 15 baniek i już na wiosnę rok przed awansem, dogadywać zawodników na jazdę po awansie. A to jest mission impossible.
    To będzie ewoluowało ku zamkniętej lidze. Kwestia kilku lat.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  47. Powrót do góry    #9131
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    dlatego może co niektórych to wkerwiać ze mu się dupa aż paliła żeby stad zyebac ,i teraz wspominaj te 2 biegi których dal dupy i zastanawiają się czy to nie był przypadek ze tak pojechał ,ja osobiście mu się nie dziwie i za jego odejście obarczam zarząd ale znajda się tacy którzy tak właśnie myślą ... nie wiem tylko jeszcze jak wielki plaskacz muszą dostać w tym zarządzie żeby zaskoczyli ze coś z ich podejściem jest nie tak
    Dziewice bez skazy. Zawodnicy winni.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Powrót do góry    #9132
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    dlatego może co niektórych to wkerwiać ze mu się dupa aż paliła żeby stad zyebac ,i teraz wspominaj te 2 biegi których dal dupy i zastanawiają się czy to nie był przypadek ze tak pojechał ,ja osobiście mu się nie dziwie i za jego odejście obarczam zarząd ale znajda się tacy którzy tak właśnie myślą ... nie wiem tylko jeszcze jak wielki plaskacz muszą dostać w tym zarządzie żeby zaskoczyli ze coś z ich podejściem jest nie tak
    Trzeba bylo na lidera wziac Bartka Zmarzlika a nie Dudka,ktory liderem mogl byc tylko w slabej druzynie.
    Zmarzlik przynajmniej w jednym z tych biegow nie dalby doopy.
    Patryk od jakiegos czasu przeplatal dobre wystepy ze slabymi i do prawdziwego lidera mu zawsze brakowalo.
    Tylko wczesniej cebulak nie zarzucal mu celowego przegrywania.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  49. Powrót do góry    #9133
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,849
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Donald Trumpek Zobacz posta
    dlatego może co niektórych to wkerwiać ze mu się dupa aż paliła żeby stad zyebac ,i teraz wspominaj te 2 biegi których dal dupy i zastanawiają się czy to nie był przypadek ze tak pojechał ,ja osobiście mu się nie dziwie i za jego odejście obarczam zarząd ale znajda się tacy którzy tak właśnie myślą ... nie wiem tylko jeszcze jak wielki plaskacz muszą dostać w tym zarządzie żeby zaskoczyli ze coś z ich podejściem jest nie tak
    Panie Donaldku kochany, pzrecież to jest szukanie w pi*dzie mózgu.
    Dudek gdyby chciał, to i bez tych 15 wyścigów poszedłby sobie w Polskę. Nie musiał spuszczać Falubazu, by spróbować chleba gdzieś indziej. To psychole (albo sługusy Domagały) wymyślili ku chwale właścicieli, tą destrukcję Duzersa w lidze-"to najdrożsi zawodnicy spuścili klub, a szczególnie Dudek"!
    Gdyby to drużyna ubiegłoroczna spadła do I ligi, to rozumiem, można byłoby słać yoby zawodnikom, bo siła jej była szacowana, na 3-6 miejsce. Kasa zapłacona w roku ubiegłym, klasa zawodników, siła rywali mówiła jasno-jedziemy walczyć o PO. Na sezon 2021 nie było żadnych wątpliwości, mieliśmy walczyć z GKM o pozostanie w Elipie, co sprawdziło się dokłądnie na 100%. Oczernianie zawodników jest perfidne, bo ich poziom jedynie na co pozwalał, to na tyle ile pokazali, a winowajca krzyczy -"łapać złodzieja".

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Trzeba bylo na lidera wziac Bartka Zmarzlika a nie Dudka,ktory liderem mogl byc tylko w slabej druzynie.
    Zmarzlik przynajmniej w jednym z tych biegow nie dalby doopy.
    Patryk od jakiegos czasu przeplatal dobre wystepy ze slabymi i do prawdziwego lidera mu zawsze brakowalo.
    Tylko wczesniej cebulak nie zarzucal mu celowego przegrywania.
    Ale przecież co do skuteczności Dudka, doskonale wszyscy zdawaliśmy sobie doskonale sprawę. Nikt nie oczekiwał od niego niemożliwego, swoje pzrecież jechał. Dwa punkty więcej np. Zagara czy Tondera czy Pepe, w wyscigu 3 czy 6 czy 10-obojętnie kiedy, sprawiłyby że te niesłąwne 15 wyścigi, nie maiłyby absolutnie żadnego znaczenia. Te wydumane winy Dudka, to jest perfidna złośliwość stetryczałego złośliwca. Najpierw Dudek swoją niefrasobliwością spuścił Falubaz, teraz celowo przegrał by spuścić Falubaz, a czego się niedługo dowiemy, to strach nawet się domyślać. Może tylko za gradobicie w klubie i koklusz nie odpowiada?!

  50. Powrót do góry    #9134
    Ekspert
    Dołączył
    06-02-2020
    Postów
    4,336
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 137 w 121 postach
    Ale Ty Mariusz jesteś pierydolniety haha.
    Co szkodziło Falubazowi wcześniej przedłużyć umowy z Dudkiem jełopie?
    Falubaz dał dupy i tyle pierniku stary.

    Zdechł pies Falubaz

  51. Powrót do góry    #9135
    Użytkownik Awatar Chrostowicz
    Dołączył
    09-09-2011
    Postów
    430
    Kliknij i podziękuj
    52
    Podziękowania: 104 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    .......... a Dudek zrujnował Falubaz, tego już się czytać nie da.

    Wczoraj jakiś wasz kolega za słupa sugerował, że przez fifki Patryka trzeba było ściągać z Torunia Darcego...
    Znaczy wysłał go na wózek..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •