Strona 216 z 269 PierwszyPierwszy ... 116166206214215216217218226266 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,676 do 9,720 z 12073

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2021 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9676
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Thunder&Thungate para synków Mariusza, jeden adoptowany, drugi prawdziwy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Powrót do góry    #9677
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jeżeli będzie Tungate obecny zestaw juniorski i jeden z dwójki Tonder/Pawliczak to o żadnym atakowaniu elity nie będzie mowy. Oby to się nie potwierdziło.
    Jeśli zostanie przepis o U24, to lepszego od Tondera, nie znajdziesz na jazdę w I lidze. A wtedy i taki Pawliczak pod 8/16 załapie się jako rezerwa. I na wypadek kontuzji. Patrz chłopie realnie na całość dostępnych zawodników. I zapomnij o koncercie życzeń.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Thunder&Thungate para synków Mariusza, jeden adoptowany, drugi prawdziwy.
    Ty synek, co ci się znowu nie podoba ?

    Policzymy twoich "synków" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #9678
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jak nie Musielak to Fajfer. Skoro Musielak odrzucił taka ofertę to albo Krosno daje jeszcze więcej albo jest coś na rzeczy z tym konfliktem z jego menago.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. Powrót do góry    #9679
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem czego się go czepiasz. Dla mnie to jest lepszy zawodnik na I ligę niż Kułakow czy nawet Musielak. Ten sezon mu zdecydowanie nie wyszedł, bo zaliczył bodajże dwie kontuzje. Nie wiadomo czy mu na czas płacili w Tarnowie. To sie mogło odbić na wynikach. Czy zaatakujemy SE to się okaże jak ujrzymy cały skład. Ale jeśli chodzi o samego Thungate to transfer jak najbardziej OK. Mowa oczywiście o I lidze. A w SE, jeśli będzie awans, śmiało może jechać jako mocna druga linia.
    Tungate.

    Ja wolałbym osobiście Lebiediewa.

  5. Powrót do góry    #9680
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Ty synek, co ci się znowu nie podoba ?
    Przecież mi się podoba właśnie zestaw błyskawic
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #9681
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Thunder&Thungate para synków Mariusza, jeden adoptowany, drugi prawdziwy.
    Jak znalazł do walki o utrzymanie 1 ligi. Może się uda


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #9682
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Tungate.

    Ja wolałbym osobiście Lebiediewa.
    Też o nim myślałem. I według mnie, nic nie stoi na przeszkodzie aby zakontraktowali obu. Podobno Tarasenko z Musielakiem już odpuścili.

    Coś takiego też by mi pasowało:

    1.Pepe
    2.Thungate
    3.Lebiediew
    4.Fricke/Zagar/Zengota
    5.U24/Tonder
    6.Ragus
    7.Junior
    8.Pawliczak.

    Jeśli nie będzie U24, a pod 4 byłby któryś z Fricke/Zagar to pod 5 dajemy Zengota/Tonder. Aby spełnić wymóg 2 krajowych seniorów.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 07-09-2021 o 14:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #9683
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli zostanie przepis o U24, to lepszego od Tondera, nie znajdziesz na jazdę w I lidze. A wtedy i taki Pawliczak pod 8/16 załapie się jako rezerwa. I na wypadek kontuzji. Patrz chłopie realnie na całość dostępnych zawodników. I zapomnij o koncercie życzeń.
    Ja bym zaryzykował stwierdzenie, że taki Jakobsen może być lepszy, że Kvech czy (Mads) Hansen też powinni być nie gorsi. Oczywiście to jest wszystko porównywalny poziom i kwestia dopasowania sprzętu, formy, samopoczucia, pogody itp. MT powinien być przyzwoitym U24 na I ligę, ale czy najlepszym, to już bym takiego stwierdzenia nie zaryzykował.


    Co do Tungate'a, to jak na I ligowe warunki przyzwoity zawodnik. Jeśli ominie go pech, jakiego miał w Tarnowie, to może znów być solidny. Nie będzie to może najlepszy z najlepszych, ale też liderem drużyny może być. Jeśli drugim obco byłby Zagar, to zestaw jest niezły, jeśli Matej Wam odpadnie, to już macie większy problem.

    A co do atakowania ELigi - z Tungate'em można to zrobić, aczkolwiek już w samej ELidze to już go nie widzę. Przy awansie to taki zawodnik jest jednak do odstawienia i trzeba za niego szukać wzmocnień. A wiadomo, że o te będzie trudno - jak zazwyczaj beniaminkowi.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #9684
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ja bym zaryzykował stwierdzenie, że taki Jakobsen może być lepszy, że Kvech czy (Mads) Hansen też powinni być nie gorsi. Oczywiście to jest wszystko porównywalny poziom i kwestia dopasowania sprzętu, formy, samopoczucia, pogody itp. MT powinien być przyzwoitym U24 na I ligę, ale czy najlepszym, to już bym takiego stwierdzenia nie zaryzykował.


    Co do Tungate'a, to jak na I ligowe warunki przyzwoity zawodnik. Jeśli ominie go pech, jakiego miał w Tarnowie, to może znów być solidny. Nie będzie to może najlepszy z najlepszych, ale też liderem drużyny może być. Jeśli drugim obco byłby Zagar, to zestaw jest niezły, jeśli Matej Wam odpadnie, to już macie większy problem.

    A co do atakowania ELigi - z Tungate'em można to zrobić, aczkolwiek już w samej ELidze to już go nie widzę. Przy awansie to taki zawodnik jest jednak do odstawienia i trzeba za niego szukać wzmocnień. A wiadomo, że o te będzie trudno - jak zazwyczaj beniaminkowi.
    No właśnie, Kvech, Tonder, i inni, to porównywalni zawodnicy. Więc po co kombinować ? Szansę dałbym swojemu zawodnikowi. A czy będzie solidny w I lidze, czy nie, to się okaże po sezonie. Ja bym jednak widział szwagrów (Zen/Tonder) w FZG w I lidze. Dał im regularnie startować i może zanotowali by odpowiedni progres.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #9685
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Nie będzie u24 w niższych ligach, a w takim wypadku o Tonderach i Pawliczakach należy zapomnieć.

  11. Powrót do góry    #9686
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Ja bym na waszym miejscu pomyślał o MJJ. Lepszy od Tungata

  12. Powrót do góry    #9687
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, Kvech, Tonder, i inni, to porównywalni zawodnicy. Więc po co kombinować ? Szansę dałbym swojemu zawodnikowi. A czy będzie solidny w I lidze, czy nie, to się okaże po sezonie. Ja bym jednak widział szwagrów (Zen/Tonder) w FZG w I lidze. Dał im regularnie startować i może zanotowali by odpowiedni progres.
    No ja przed sezonem 2021 widziałem szwagrów w Polonii, bo bezpośrednio po zakończeniu juniorki i z dodatkowymi dwoma zawodnikami w Falubazie liczyłem, że MT będzie do jakiegoś wypożyczenia czy coś.
    Pod warunkiem, że Tonder będzie miał pewne miejsce w składzie i regularną jazdę to ma to sens, ale jeśli będzie jakieś kombinowanie i rotacja między nim, a Pawliczakiem, jak w tym sezonie, to ten sens się gubi. Z tego względu nie dziwię się, że chce mieć potwierdzenie pewnego miejsca. Bo bez tego - tak jak pisałem - lepsza dla niego samego będzie zmiana pracodawcy, nawet na II ligowego.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    Mariusz (07-09-2021)

  14. Powrót do góry    #9688
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, Kvech, Tonder, i inni, to porównywalni zawodnicy. Więc po co kombinować ? Szansę dałbym swojemu zawodnikowi. A czy będzie solidny w I lidze, czy nie, to się okaże po sezonie. Ja bym jednak widział szwagrów (Zen/Tonder) w FZG w I lidze. Dał im regularnie startować i może zanotowali by odpowiedni progres.
    Ty chcesz dawać Tonderowi pewny skład? Boze, nie dość, że zrobili jakiś śmieszny przepis o U24 to jeszcze chcesz gwarantować mu regularna jazdę bo gość się boi rywalizacji.

    W Polsce te przepisy są śmieszne. Miejsce na juniorce dla Polaków, gdzie połowa to się nie nadaje na II lige i w dodatku przepis U24, żeby przedłużać tych zawodników kariery. Jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje jakiś regulacji regulaminowych, żeby jeździć.

  15. Powrót do góry    #9689
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Ty chcesz dawać Tonderowi pewny skład? Boze, nie dość, że zrobili jakiś śmieszny przepis o U24 to jeszcze chcesz gwarantować mu regularna jazdę bo gość się boi rywalizacji.

    W Polsce te przepisy są śmieszne. Miejsce na juniorce dla Polaków, gdzie połowa to się nie nadaje na II lige i w dodatku przepis U24, żeby przedłużać tych zawodników kariery. Jak ktoś jest dobry to nie potrzebuje jakiś regulacji regulaminowych, żeby jeździć.
    Ty to jesteś niereformowalny jednak. A komu dasz miejsce w składzie jeśli zostanie U24 ? Albo skąd weźmiesz drugiego krajowego zawodnika, jeśli zostanie Zagar, a Zen nie przyjdzie ? Już widzę jak wala do nas Jacobseny i inne Hanseny, aby walczyć o skład.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #9690
    Stały bywalec Awatar hcp
    Dołączył
    07-05-2017
    Postów
    961
    Kliknij i podziękuj
    259
    Podziękowania: 202 w 137 postach
    Przestańmy się łudzić, że po odejściu Patryka i Maxa możemy zbudować skład, z którego ktokolwiek zostanie na 2023 w razie awansu.
    Trzeba ASAP zaklepać najlepszych możliwych grajków na 1 ligę, walczyć o awans i potem się martwić.
    A i skład na awans już widać, że niełatwo będzie złożyć.

  17. Powrót do góry    #9691
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty to jesteś niereformowalny jednak. A komu dasz miejsce w składzie jeśli zostanie U24 ? Albo skąd weźmiesz drugiego krajowego zawodnika, jeśli zostanie Zagar, a Zen nie przyjdzie ? Już widzę jak wala do nas Jacobseny i inne Hanseny, aby walczyć o skład.
    Walcząc o awans do Ekstraligi dajemy jeździć Tonderowi, który nie jest żadnym pwniakiem i w przypadku jak będzie jeździł słabo zastąpi go Pawliczak. Sukces murowany.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi FZG99 za jego przydatny post!

    t_zg (07-09-2021)

  19. Powrót do góry    #9692
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2017
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 44 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też o nim myślałem. I według mnie, nic nie stoi na przeszkodzie aby zakontraktowali obu. Podobno Tarasenko z Musielakiem już odpuścili.

    Coś takiego też by mi pasowało:

    1.Pepe
    2.Thungate
    3.Lebiediew
    4.Fricke/Zagar/Zengota
    5.U24/Tonder
    6.Ragus
    7.Junior
    8.Pawliczak.

    Jeśli nie będzie U24, a pod 4 byłby któryś z Fricke/Zagar to pod 5 dajemy Zengota/Tonder. Aby spełnić wymóg 2 krajowych seniorów.
    Nie ma szans na Fricke to abstrakcja aby po dobrym sezonie zszedł ligę niżej. Co prawda w słabej drużynie łatwiej nabić średnia biegową. W Zengote też nie wierzę aby do was wrócił, na obczyźnie się odbudowuje a jak do Was wraca to jest winowajcą klęsk. Ciekawym scigantem na pewno jest Logaczow, tylko niestety sporo upadków i kontuzji ma za sobą.

  20. Powrót do góry    #9693
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 970 w 596 postach
    Musielak, jak jeszcze był juniorem w Lesznie, to na pytanie o negocjacje z Falubazem odpowiedział, że nie jest jego marzeniem jazda z Disnay-owską postacią na klacie. Chyba dalej nie jest?

  21. Powrót do góry    #9694
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2019
    Postów
    756
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 90 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Jeżeli będzie Tungate obecny zestaw juniorski i jeden z dwójki Tonder/Pawliczak to o żadnym atakowaniu elity nie będzie mowy. Oby to się nie potwierdziło.
    widze, ze tu wszyscy maja krotka pamiec i jak konczysz tak cie pamietaja. ale Tungate wg kursow przed sezonem byl typowany na top3 ligi, w head to head z Kulakowem bylo 1.75 do 1.95 (w strone Rosjanina). przeciez wiadomo, ze ten sezon odpuscil, bo mu nie placili, do tego ten grozny upadek z Hansenem na poczatku sezonu. spokojnie top 10 ligi za rok

  22. Powrót do góry    #9695
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie będzie Fricke i Zagara ludzie żadnych złudzeń. Szkoda czasu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #9696
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Musielak, jak jeszcze był juniorem w Lesznie, to na pytanie o negocjacje z Falubazem odpowiedział, że nie jest jego marzeniem jazda z Disnay-owską postacią na klacie. Chyba dalej nie jest?
    Chciałem odszukać, ale nie znalazłem, też miałem to w pamięci.

    Co do przepisu o u24, dla nas lepiej jakby go w 1 lidze nie było.

  24. Powrót do góry    #9697
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No właśnie, Kvech, Tonder, i inni, to porównywalni zawodnicy. Więc po co kombinować ? Szansę dałbym swojemu zawodnikowi. A czy będzie solidny w I lidze, czy nie, to się okaże po sezonie. Ja bym jednak widział szwagrów (Zen/Tonder) w FZG w I lidze. Dał im regularnie startować i może zanotowali by odpowiedni progres.
    To może i Osyczce dajmy regularnie startować, i po sezonie okaże się, czy zanotuje odpowiedni progres,.
    A ustawianie przez ciebie Pawliczaka na rezerwę to błąd, bo on tym bardziej zanotuje progres.
    1. Pepe
    2. Tonder
    3. Pawliczak
    4. Osyczka
    5. Tungate
    I jeśli za rok będzie taki progres jaki obiecywałeś sobie, czyli MTi DP 1, 7 w Elidze, to jest ok. 2,2 w 1 lidze, to najdalej w 2023 awansujemy.
    Na przyszły rok może nie powalczymy o awans, ale skoro MT i DP są w stanie robić po 7-11 pkt w Ekstra, to utrzymamy się spokojnie, bo oni moźliwości mają, ale rok później to już pewny awans. ☺Szkoda byłoby oddać takich zawodników innej drużynie, gdy szkoliliśmy ich na czołowych graczy Eligi, a jak już jeżdżą prawie oczekiwane, pozbyć się ich.

    Tylko Boże miej nas w opiece, bo jeździć w 2023 do Wittstock i Daugavpils kibice nie zechcą.

  25. Powrót do góry    #9698
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To może i Osyczce dajmy regularnie startować, i po sezonie okaże się, czy zanotuje odpowiedni progres,.
    A ustawianie przez ciebie Pawliczaka na rezerwę to błąd, bo on tym bardziej zanotuje progres.
    1. Pepe
    2. Tonder
    3. Pawliczak
    4. Osyczka
    5. Tungate
    I jeśli za rok będzie taki progres jaki obiecywałeś sobie, czyli MTi DP 1, 7 w Elidze, to jest ok. 2,2 w 1 lidze, to najdalej w 2023 awansujemy.
    Na przyszły rok może nie powalczymy o awans, ale skoro MT i DP są w stanie robić po 7-11 pkt w Ekstra, to utrzymamy się spokojnie, bo oni moźliwości mają, ale rok później to już pewny awans. ☺Szkoda byłoby oddać takich zawodników innej drużynie, gdy szkoliliśmy ich na czołowych graczy Eligi, a jak już jeżdżą prawie oczekiwane, pozbyć się ich.

    Tylko Boże miej nas w opiece, bo jeździć w 2023 do Wittstock i Daugavpils kibice nie zechcą.
    Ja bardzo chętnie bym na takie wyjazdy pojechał nawet w 2 lidze i żałuje, że Lokomotiv nie awansuje do pierwszej ligi.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Micz Bjukanon za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (07-09-2021)

  27. Powrót do góry    #9699
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez xpc Zobacz posta
    widze, ze tu wszyscy maja krotka pamiec i jak konczysz tak cie pamietaja. ale Tungate wg kursow przed sezonem byl typowany na top3 ligi, w head to head z Kulakowem bylo 1.75 do 1.95 (w strone Rosjanina). przeciez wiadomo, ze ten sezon odpuscil, bo mu nie placili, do tego ten grozny upadek z Hansenem na poczatku sezonu. spokojnie top 10 ligi za rok
    Ja nie o Rohanie pisze, bo Tungate w 1 lidze to kozak. Top 3 obecnie obco, ale dojdzie Holder, dojdzie może Zagar czy Bjerre, ktoś wyskoczy znowu z młodych, tu potrzeba absolutnej petardy. Zawodnika który będzie w top 3 1 ligi na koniec sezonu jeżeli chcecie zostawic Tondera czy Pawliczaka. O ile celem ma być szybki awans.

  28. Powrót do góry    #9700
    Zaawansowany Awatar Micz Bjukanon
    Dołączył
    02-10-2019
    Postów
    1,716
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 483 w 277 postach

  29. Powrót do góry    #9701
    Zaawansowany Awatar speedwayfzg
    Dołączył
    21-08-2020
    Postów
    1,755
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 150 w 107 postach
    Podobno Miedziak zastapi Dudka a Fricke’a Chris i mamy sklad

    Zagar
    Miedziak
    PePe
    Chris
    Tungate

  30. Powrót do góry    #9702
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zagra lub Bjerre do Tungate'a
    . Ewentualnie MJJ lecz to gorsza opcją. I powtarzam: awansować za wszelką cenę i za rok się martwić.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    jan kowalski (07-09-2021)

  32. Powrót do góry    #9703
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    jeżeli chcecie zostawic Tondera czy Pawliczaka. O ile celem ma być szybki awans.
    Jak to " chcemy zostawić Tondera i Pawliczaka" ? Mariusz chce, ale on nie reprezentuje ani zarządu, ani tym bardziej kibiców.
    Zdecydowana większość nie widzi ich w składzie, tylko się godzą, bo jako kibice nie mają nic do gadania. Może 2-3takie osoby by się tu znalazły, ale więcej sobie nie przypominam. Nie bierz ironii na poważnie.

    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    To jeszcze nam tu Ksysia brakuje i będzie komplet.
    Jeszcze Hans Andersen by pasował.

  33. Powrót do góry    #9704
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Podobno Miedziak zastapi Dudka a Fricke’a Chris i mamy sklad

    Zagar
    Miedziak
    PePe
    Chris
    Tungate
    Czyli na SE skład też macie już gotowy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    karolcp3 (07-09-2021)

  35. Powrót do góry    #9705
    Ekspert
    Dołączył
    17-09-2020
    Postów
    5,663
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 761 w 553 postach
    Cytat Zamieszczone przez speedwayfzg Zobacz posta
    Podobno Miedziak zastapi Dudka a Fricke’a Chris i mamy sklad

    Zagar
    Miedziak
    PePe
    Chris
    Tungate
    Smiechy hihy ale taki skład bez problemu by awansował w cuglach.

    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Jak to " chcemy zostawić Tondera i Pawliczaka" ? Mariusz chce, ale on nie reprezentuje ani zarządu, ani tym bardziej kibiców.
    Zdecydowana większość nie widzi ich w składzie, tylko się godzą, bo jako kibice nie mają nic do gadania. Może 2-3takie osoby by się tu znalazły, ale więcej sobie nie przypominam. Nie bierz ironii na poważnie.



    To jeszcze nam tu Ksysia brakuje i będzie komplet.
    Jeszcze Hans Andersen by pasował.
    Poszedł przekaz o ważnych kontraktach więc można wywnioskować że jeden albo drugi zostanie

  36. Powrót do góry    #9706
    Użytkownik Awatar Wolcówka
    Dołączył
    11-08-2021
    Postów
    131
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Miedziak ha ha ha ha ha niewytrzymie
    zacznijcie już dmuchać bandy żeby miał chłopak od czego się odbijać, inaczej w ciemno możecie zacząć wpisywać w programy 2022: Miedziński (0,w,1,d,w). Ta jedynka na swoim młodziku oczywiście ))))
    Ktoś go kur** musi założyć - Piotr Baron

  37. Powrót do góry    #9707
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-04-2021
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 96 w 76 postach
    Cytat Zamieszczone przez Piernik Zobacz posta
    Smiechy hihy ale taki skład bez problemu by awansował w cuglach.



    Poszedł przekaz o ważnych kontraktach więc można wywnioskować że jeden albo drugi zostanie
    Dziś Pawliczak w radiu mówił że ma kontrakt i zostaje.

  38. Powrót do góry    #9708
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Musielak, jak jeszcze był juniorem w Lesznie, to na pytanie o negocjacje z Falubazem odpowiedział, że nie jest jego marzeniem jazda z Disnay-owską postacią na klacie. Chyba dalej nie jest?
    https://sportowefakty.wp.pl/ajax-pho...wierze-w-magie

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Edziol za jego przydatny post!

    Micz Bjukanon (07-09-2021), Vector (07-09-2021)

  40. Powrót do góry    #9709
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,842
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez FZG99 Zobacz posta
    Walcząc o awans do Ekstraligi dajemy jeździć Tonderowi, który nie jest żadnym pwniakiem i w przypadku jak będzie jeździł słabo zastąpi go Pawliczak. Sukces murowany.
    To przyprowadź do klubu "pewniaka" który byłby do wzięcia na pozycję U24. Masz takiego ?

    A Pawliczak, nie że będzie zmieniał od razu Tondera. Idealny zawodnik na rezerwę, w przypadku kontuzji któregoś z seniorów. Musisz mieć, najlepiej krajowego seniora na rezerwie. Bo kogo wstawisz do składu jak któryś załapie kontuzje ? Na co dzień załatwić mu wypożyczenie do II ligi w roli gościa i niech tam śmiga. A może będzie możliwość wcisnąć go gdzieś do składu U24 w SE w roli gościa. A jak nam przytrafi się kontuzja to będzie pod ręką.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 07-09-2021 o 16:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #9710
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To przyprowadź do klubu "pewniaka" który byłby do wzięcia na pozycję U24. Masz takiego ?

    A Pawliczak, nie że będzie zmieniał od razu Tondera. Idealny zawodnik na rezerwę, w przypadku kontuzji któregoś z seniorów. Musisz mieć, najlepiej krajowego seniora na rezerwie. Bo kogo wstawisz do składu jak któryś załapie kontuzje ?
    przecież Miedziak jest z gumy ja bym wziął Bekera

  42. Powrót do góry    #9711
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    To już by było całkowite jakieś wynaturzenie Domagały gdyby tu ściągnął toruńskie lebiody..

  43. Powrót do góry    #9712
    Ekspert Awatar Donald Trumpek
    Dołączył
    23-09-2019
    Postów
    5,341
    Kliknij i podziękuj
    1,102
    Podziękowania: 644 w 502 postach
    ja slyszale o Miedziaku i Chrisie w kolejce po watę cukrowa i wino

  44. Powrót do góry    #9713
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Micz Bjukanon Zobacz posta
    Ja bardzo chętnie bym na takie wyjazdy pojechał nawet w 2 lidze i żałuje, że Lokomotiv nie awansuje do pierwszej ligi.
    Do Dyneburga kopsnałbym się z przyjemnością.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  45. Powrót do góry    #9714
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Bierta Miedzina i Chrisa,bo zostaniecie z Tonderem i Pawliczakiem.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #9715
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Już Pepe przewraca się o własne nogi na torze...
    Potrzeba Miedziaka jeszcze aby go podmuch wiatru przewracał do kompletu???

  47. Powrót do góry    #9716
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Czyli na SE skład też macie już gotowy.
    Jpdle oby ta twoja szydera nie okazała się prorocza. Ale w Zagara nie wierze. Pójdzie w PiS_du do beniaminka.
    A tak swoją drogą para Protas&Miedziak to będzie killer. Chłopaki będą niczym marines:

    https://youtu.be/5JD_u4iMP_4

    Może jeszcze Balińskiego sprowadzimy ? Dawno go nie widziałem, ale TEGO się chyba nie zapomina ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  48. Powrót do góry    #9717
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Bierta Miedzina i Chrisa,bo zostaniecie z Tonderem i Pawliczakiem.
    I jak będziecie chcieli zobaczyć prawdziwy Apator to się trza będzie do Zielonej kopsnąć.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  49. Powrót do góry    #9718
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Prawdziwy Apator skończył się na Jagusiu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #9719
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Prawdziwy Apator skończył się na Jagusiu.
    Etam, Miedziak to 100 % Apator.

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    NeverGiveUp38 (07-09-2021), lego (07-09-2021), młody_piernik2 (07-09-2021)

  52. Powrót do góry    #9720
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,165
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Serio Miedziak opcją w Falubazie? Ja pierdziele, świat się kończy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •